PDA

View Full Version : AK vs QQ mastival laual 10nl



Rahapada
10.12.08, 18:13
PartyPoker, $0.05/0.10 Hold'em Cash Games, 10 Players
Hand Converter (http://www.pokerhand.org/hand-converter.aspx) by Pokerhand.org (http://www.pokerhand.org)

Sooh selline käsi siis... pf standard tõste, AKo bet pot

Board:
Button: $7.25
UTG: $9.10
SB: $3.50
BB: $1.45
UTG+1: $19.94
MP1: $16.87
MP2: $10.13
MP3: $9.30
MP4: $10.23
CO: $2.84

Dealt to MP1 A :club: K :spade:

MP3 oli 12/5/inf 110 kätt... vähe ... mängu pold ka eriti näinud... nüüd siis nägin

Pre-flop:
(1 folds), MP1 raises to $.40, (1 folds), MP3 calls $.40, (3 folds), UTG calls $.40, (2 folds)

Mõtlesin et lamp flat call, mast?? miski pani uskuma et ei nii see pole, seda enam, et tema flop, turn, river agg oli kõik inf... ja ta callis niisama, selleks et omada AA v KK... mis puutus 55'te siis see käis korra peast läbi, aga lükkasin sama kiirelt minema, midagi tundus valesti

Flop: ($1.35) 2 :diamond: 5 :diamond: K :diamond: (3 Players)
MP1 bets $1, MP3 calls $1, (1 folds)

Turn, jälle panustasin, sest ta tuli vabalt kaasa, nüüd aga mõtles pea-aegu aja lõpuni enne kui ületõste tegi... siinkohal tundus asi järjest kahtlasem, ja ma hakkasin teda paigutaa ... (ta käituskõasti ees olles väga kiirelt) pigem käte nagu JJ QQ vs mastitõmme peale... igatahes selle asemel, et ai suruda läks kogemata lithsalt minraise... ja edasi pold mõtet enam foldida

Turn: ($3.35) 5 :club: (2 Players)
MP1 bets $1.65, MP3 raises to $4.50, MP1 raises to $5.70, MP3 raises to $3.40, MP1 calls $.55

River: ($17.50) K :club: (2 Players)

Results:
MP3 Showed Q :spade: Q :diamond:
MP1 Showed A :club: K :spade:
MP1 wins $18.20

kas ma oleks võind seda kätt kuidagi teisiti mängida? kas ma tegin äkki midagi valesti (v. a see minraise turnis, see tuli kogemata)... ps. mast tema puhul oli välistatud pärast ta kiiret flopi cbeti calli... mastiga oleks see vend kohe surunud (arvestates tema piiritut agresiivsust)... vot nii...

-andres-
10.12.08, 19:19
Pane flopil rohkem, ~pot. Ülidrawine board. A :diamond: , Q :diamond: callivad sind alati, aga saame rohkem valuet. Turn 5 ei tohiks mingit probleemi tekitada, selline mängija hoiab 5te harva käes, kui callib su pfr. Samuti paneks ma rohkem, kui pot oleks juba mingi 4$, paneks ~3.5$ ning calliks ta shove ära. Kui ta vaid callib, siis riveril nupud sisse ja vsjo.

Rahapada
10.12.08, 19:26
ei turnil oli mul millegipärast tekkinud sügav veendumus , et ma ees olen... ja 1,35$'sesse potti 14 pole üldse nii vähe... vms, mingi üle 2/3diku potist, peakspiisama, et aru saada, kui tal, tema agressiivsust arvestades, mast käes oleks old, oleks ta juba siis lolliks läind

samas mine tea... sul võib õigus olla, ja noh samas, minu rõõ, et ta emandaisse armus