PDA

View Full Version : fishh - 45 mehe turbodega bankrolli kasvatamine



fishh
10.12.08, 20:42
http://www.worklifeinnovation.com/blog/wp-content/uploads/2008/11/fuck-it.jpg

ranka
10.12.08, 21:23
Edu ettevõtmisel ja loodan, et sinu seatud eesmärgi ka täituvad.

Mis buy-iniga need 45 mehe turbo sng-d ? Mitu turniiri päevas mängid ning mis on su lifetime ROI?

AshrakWhite
13.12.08, 10:37
trubodega kasvatamiseks peab ikka luckbox lahti olema :D

Tigrano
14.12.08, 13:39
no luckbox on mul kuldne. tegelikult on turbode puhul paljudel vale arusaam, et see on puhatalt luckboxi asi ja sealt midagi võita ei saa.


Turniirid ise on juba luckboxi nõudvad, siis turbode puhul on veel rohkem luckboxi vaja see on kindel, samas kindlasti aitab skill alati aga turbode puhul, mida ise ei mängi on loogiliselt võttes luckboxi osakaal väga suur.

levis
14.12.08, 16:50
Turbo STT'd saavad tavaliselt 2.5x kiiremini läbi, aga ROI% tuleb seal kuskil 2x väiksem. Seega võiks oletada, et turbotes on luckbox veidi väiksem.

levis
14.12.08, 19:26
Vaatasin järgi, olen teinud pokerstarsis 54tk. 6.5$ 45 mängijaga STT'd
Viimase 30 mängu sisse mahtus kõigest 1 rahaline III.koht.
ROI% 21.4, kasum 75$
Viimasele reale olen kirjutanud: "siiber bad beatidest"

Keiss
16.12.08, 20:49
Mina lihtsalt ei kujuta ette, mis moodi on võimalik neid turboturniire edukalt mängida. :o
Tegin vahepeal trios üle 50 "freezeout" ühelauaturniiri, täielik ikaldus, kasum oli nii väike, et cashis on tavaliselt väike sess ka edukam.

Keiss
16.12.08, 21:09
Kui ühelauaturniiridel on flipamise vajadus väiksem siis MTT-del on neid ikka tavaliselt vaja ja mul sellistes lotodes üldjuhul ei vea lihtsalt. Närvid ka ei pea eriti vastu. Cashi rahulik tiksumine on tunduvalt meeldivam 8)

Tisko
21.12.08, 01:10
Mina lihtsalt ei kujuta ette, mis moodi on võimalik neid turboturniire edukalt mängida. :o

Põhiline on aru saada, et single-table tournament ei ole pokker. See on liialdus, kuid mõte jääb samaks. See ei ole see sama mäng, mida cashis mängitakse. Ärge saage valesti aru, mitte et ma STTsid maha teeks, kindlasti mitte. Asi on lihtsalt selles, et lähenemine peab seal hoopis teine olema.

Tisko
21.12.08, 01:12
Ise pole aeglase struktuuriga turniire eriti mänginud ja ei oskagi võrrelda. Arvan, et ROI võib suurem tulla, aga tunnis teenitav summa vist mitte. Aeglasematel tekib kindlasti palju rohkem ebamääraseid olukordi ja mitmel laual mängimine kahjustab ROI-d rohkem kui automaatsemate otsustega turbo.


See väide tundub mulle uskumatu (ka natuke arusaamatu) ja äkki põhjendad seda.

Tisko
22.12.08, 04:02
mulle jälle tundub (ja ma olen viimasel ajal palju peamiselt non-turbo sngsid mängind, kuigi mitte ühe-laua omasid), et see, et turka on non-turbo ei anna üldse palju tunda ses osas, et peaksid floppe rohkem mängima jne., lihtsalt on ajaliselt pikemalt seda väga tight ootamismängu osa, kuid ma siiski ei näe seal palju keerulisi otsuseid. üldiselt olen ka turbosid eelistanud, kuid praegu proovin non-turbosid väiksema variatsiooni kaalutlusel - kui peaks olema suurem roi, siis suurem roi tähendab väiksemat variatsiooni.

surka
28.12.08, 12:58
sul BR 600 peal, mis siis kui 1k kätte saad?
sõidad puhkusele selle rahaga?

levis
28.12.08, 17:54
Mingeid kokkuvõtteid ka teed?
Suuremat graafikut vms. ::)

Timpz
28.12.08, 18:34
Mingeid kokkuvõtteid ka teed?
Suuremat graafikut vms. ::)

check the first post

alaska
30.12.08, 00:26
Päris hästi õnnestub sul see mäng. Viitsid äkki paari sõnaga kirjutada, kuidas mängid. Tavaline Tight agressive või on sul mingi oma nipp?

Keiss
30.12.08, 06:27
Jah paluks kommentaare mängu strateegia kohta, need sisse/välja rahavood eriti ei huvita :P
Nagu näha on siis biidid turboturnasid ning seal minu hinnanul ei ole võimalik tight mängu teha ning pigem on vajalik tunda vastaseid ehk kust saab kergemalt blinde kätte ning mis kätega millal pushida. Olen ise ka 6-10 mehelisi vahest harva tiltis olekus toksinud ning nii mõnigi kord on võidetud kuna vastaste tase on kohutav ning eks luckbox peab ka täismahus töötama.

Tigrano
01.01.09, 17:20
Väga põhjalikult oled kirjutanud, kahjuks ei jõua pikalt vastada aga näha on, et beadid ilusti mängu. Hoidan edaspidi, silma peal Su päevikul ja vaatan kuidas läheb, ise kahjuks turniire ei mängi, seega ei hakka ka midagi kokku luuletama ega soovitama.

Edu laudades,

Tigrano

RudiTurbo
03.01.09, 12:25
Esimeste levelite statsid on suht naljakad isegi. Pakun, et keegi teine nii ei mängiks. Tegelikult on suht ükskõik kuidas keegi nendel levelitel mängib. Ma olen valinud selle tee, et ma lihtsalt ei lähe busto ja üritan push/foldi ajani elus olla. Samas saan ma suht palju häid all in olukordi, sest vastased on rumalad ja tahavad välja maksta kui mul tugev käsi on.

push/fold - Üldiselt hakkab see minu jaoks M5-st. Preflop all in teen ka varem, aga siis väga tugevate kätega limpijate vastu. Õige push/fold on minu jaoks see kui range läheb juba küllaltki suureks. Kõige olulisem asi push foldi juures ei ole minu arvates M vaid positsioon ja see kas keegi on limpinud või potti tulnud. Näiteks M5 pealt out of position võiks range olla 10-20% kätest, aga buttonil juba peaaegu pooled käed. SB vs BB peal kaks kolmandikku kätest. Üldiselt ei tee ma push foldi kui seljataga on üle 4 mängija. Lisaks tõmban ma range 2-3 korda väiksemaks kui on limpija. Vahest võib neid eirata kui tegemist on mingi suvalise limpijaga (vpip>20), aga tightimaks võtan ikka. Out of position pushimist tuleb ikka teha. M3 on väga kehv olukord ja mitte pushimine ka just abi ei too. Sellest olukorrast pushin ma Kxs, Qxs, Jxs, suited connectorid. Väikeste kickeriga ässad ma jätan välja, sest callijad on tihti ässaga ja mingi 6+ vastase vastu A4 on suht enesetapp.

Stäki kaitsmine - Nüüd siis see teema, mida keegi teine siin foorumis vist ei harrasta. Kui mu stäkk on üle 10K, siis see on juba väga väärtuslik turniir. Selles olukorras üritan ma push/fold strateegia asendada min raise strateegiaga, sest enne raha välja kukkumine on raiskamine minu arust. Ma suure tõenäosusega ei lähe isegi QQ-ga preflop all in. Kui keegi teine raiseb, siis ma lihtsalt callin või kui ise pean raisema, siis min raise. Kokkuvõttes on QQ mõlema stiiliga selles olukorras võitev käsi, aga mitte all in stiiliga säilib turniiri elu suurema tõenäosusega. Kui seljataga suuri stäkke ei ole, siis ma teen ikkagi push/foldi, sest siis peaks ma välja kukkumiseks vähemalt kaks all in-i kaotama.



fishh, I rename You to Sharkk :D

Väga tark jutt ja väga hea strateegia.

See osa, mis quote jätsin on kuld ning ise mängisin samade mõtetega 10 mehe turbosi, siis kui Battle of the planetsis edetabelitesse end rokkisin.

Aga kuidagi raske on hoida seda strateegiat, mõne aja pärast mängisin ikka mõttetuid käsi juba liiga varakult ja push foldi ajaks oli mul liiga väike stack ning pmst polnud ma enam piisavalt hirmus vend ning calliti ära ülikergelt ja väike bad run aitas ka siis kaasa sellele, et põske hakkasin saama bubbles ;D

Ning samuti hakkasin võtma mõngingaid riske võidu nimel, mis loogika poolest olexid pidanud töötama. Ntx mingi selline olukord, kus ma olen liiderstack koos teise tüübiga, kes just BB. Temast järgmine on nii väixe stackiga, et järgmine käsi läheb auto All ini. See väike stack seal tähendab, et kui ma lükkan all ini, siis see BB ei tohix mind callida isegi AA'ga teoorias, sest väike stack on 90% tõenäoline bubble hetkel. Seega ma lükkan all ini any two, aga wtf BB'l on savi ja callib mind 66'ga ära ning olen sendivõrra temast väixem stack ning kaon ise bubblesse. Sellised olukorrad ajasid natuke leili :)

Aga 1000$ on Sul ju suht lähedal, ehk saad veel hakkama !

Tigrano
03.01.09, 13:34
Kõik ajab vihale juba teist päeva. Starsis enam päeval mängida ei saa, sest turniirid ei tule mõistliku ajaga täis. Pooled mängijad lähevad aeglastele 90 mehe "turbodele". Õhtul on ka ilgelt pask. Soft on nii umbes, et kui turniir saab täis, siis tükk aega uut ei tule kuhu regada saaks. Isegi 150K mängijaga tundub, et lauad tulevad kaua lahti. Lisaks algas kuu kaotustega.




Loen juba teist päeva, et soft kõvasti läggab ja nagu näha, siis turniiri mängijatel ka probleemid. Ju see üks põhjuseid on, miks uusi turniire lobbysse ei teki nii tihti.

Fortune
04.01.09, 03:12
Jube kõva et sa seda taset beadid jne, põhimõtselt kui on mingi strateegia ja see toob kasumit, siis on vaja ainult seda strateegiat edasi arendada ;D. Ise ma eriti turniire ei mängi, ilmselt tuleb ka neid turbosi turniirideks ikkagi lugeda ;D. Igatahes tekkis selline küsimus, et miks sa neid üldse mängid, ma saan aru et kerge kasum tiksub, aga kas nt sama vaeva eest ei oleks lihtsam rahalauas taala kokku lükata? Oled sa kunagi proovind? Mitu tundi nt kuus sul tavaliselt kulub selle värgi peale ja palju kasum on? Julgen arvata et sama aja juures nl50 toodaks vähemalt 2x rohkem kasumit ja siit tekibki küsimus et milleks neid nühkida. Ütlen päris ausalt ära et ise pole kunagi neid turbosi ega üldse mingeid sit n go'si tõsisemalt võtnud, sest ei ole neil mõtet näinud. Olen kindel et suurte panuste juures on ka kasumid juba küllaltki suured, aga mulle on jäänud mulje et suurte panuste juurde on sng-des kõvasti raskem jõuda kui nt rahalaual.

kilu6
04.01.09, 12:42
No vaadake või eestlasest mängijat Liina Love FTis.
Ta laseb 69+6 SNGsid 45 player, mis pole küll turbod, vaid normal, aga seal on normalis ka 6min levelid. Blindid lähevad küll suht aeglaselt suuremaks.
Viimased 90päeva 700mängu, ROI 37%, Profit 20K.
Kui tahate, võite ta mängu vaadata, iga päev teeb neid, aga hakkab mängima kuskil 3 ajal öösel:)

Tigrano
04.01.09, 17:22
No vaadake või eestlasest mängijat Liina Love FTis.
Ta laseb 69+6 SNGsid 45 player, mis pole küll turbod, vaid normal, aga seal on normalis ka 6min levelid. Blindid lähevad küll suht aeglaselt suuremaks.
Viimased 90päeva 700mängu, ROI 37%, Profit 20K.
Kui tahate, võite ta mängu vaadata, iga päev teeb neid, aga hakkab mängima kuskil 3 ajal öösel:)

Pole kunagi kuulnud sellisest mängijast midagi ja tulemused ei ole üldse mitte pahad, vinge värk.

Tisko
04.01.09, 22:57
Lasin ka 2008 teises pooles Full Tildis 45 ja 27 mehe turnasid buyinidega $2 kuni $26 ja seal 45 mängija omad ongi ainult regular speediga, nii et tuli nendega leppida, hiljem hakkas isegi meeldima. Ainuke jama, et esikoha selgitamiseni võivad need kesta lausa 1h45min. Valim on küll liiga väike aga 45 mehe omades oli kõigi buyinlevelite summaarne ROI 22,5% ehk kindlasti võiks parem olla. Mängustiil - väga tight, agressiivne, väga "kuiv". Mis tähendabki, et turbomad sobiks mulle selleks paremini.

fishh, see 30 dets strateegiapostitus oli väga asjalik ja huvitav, aitäh


... läksin hullult tilti ja donkasin 5-6 BI-d tiltides maha mitu korda :). Turbodel kui lähen tilti, siis see ei tohiks eriti midagi muuta.

Tean, mis see on - mul on sama jama, et online cashis tahavad tildiprobleemid tekkida. Turniiridega aga on asi tohutult parem.

Keiss
09.01.09, 22:43
Missed FD ehk see viimane käsi.

kilu6
10.01.09, 05:08
Lasin ka 2008 teises pooles Full Tildis 45 ja 27 mehe turnasid buyinidega ... $26

... ROI 22,5%


Miks sa madamale tagasi kolisid?

Tisko
10.01.09, 10:23
Miks sa madamale tagasi kolisid?

Paraku oli tõesti vaja agressiivselt withdrawda ja BRM osas kõvasti kompromisse teha ehk siis võtsin teadliku riski selle koha pealt ja läkski nii, et $26seid pole enam mängind, kunagi vbl uuesti.

Keiss
13.01.09, 23:43
Ole nii kena ja seleta paari lausega cash out strategyst...

surka
14.01.09, 02:58
ossa cässout strategy, äkki päris kasulik asi
tahaks ka kuulda sellest midagi
varasemalt ma selle peale ei pidanud mõtlema, kuid viimaste kuude jooksul on tõesti üks probleem juurde tekkinud :-\

Tigrano
14.01.09, 04:17
Ole nii kena ja seleta paari lausega cash out strategyst...


Võin terve eluloo kirjutada sellest, kuidas cashoute tuleb teha ja bankrolli hävitada. Kõige parem strategy on kindlalt võimalikult vähe välja kanda aga see ei ole nii lihte paraku.

lenC
14.01.09, 09:35
link on ehk abiks mõnele: http://www.pocketfives.com/jennifear/bankroll-management-and-cahout-strategy-for-sng-mtt-sng-mtt-players-3682554

kilu6
15.01.09, 01:04
Kui homme ka kaotan, siis ilmselt failin selle $1000 challange ja võtangi välja.


Väike swing lihtsalt. Pane edasi, su graafiku ajalugu ju näitab, et graafik läheb üles in the long run. Kas raha nii scared money?

Uniquest
15.01.09, 14:29
Ja tänane eksam oli ka rigged. 4 tõestus oli vaja õppida. Ma õppisin 3, sest 4. oli raske ja oddsid on, et ma seda ei hiti. No obv, et hittisin.

Hull, kes siis eksamipäeval mängib? :-\
Mida sa õpid üldse?

Tigrano
16.01.09, 00:19
Kindlasti ära anna alla, tulemused olid ju eelnevalt väga positiivsed.

Valts
16.01.09, 12:39
Kindlasti ära anna alla, tulemused olid ju eelnevalt väga positiivsed.


vaadates graafikut, siis on vist juba hilja

alaska
16.01.09, 12:45
Ei tea, kas läks üks 800$ sng loosi? Kurb muidugi, kui nii juhtus.

lenC
16.01.09, 12:52
dude, mis tegid? :-[

er1k
16.01.09, 12:54
Kui homme ka kaotan, siis ilmselt failin selle $1000 challange ja võtangi välja.

Arvatavasti tegi cashoudi.

RudiTurbo
17.01.09, 06:02
irw, see on BRi graafik, mitte kasumi, nii, et loodetavasti oli cashout , mitte 800$ SNG ;D

levis
18.01.09, 22:27
45 mängijaga STT'de peal peab olema paks nahk. Ise sain sellest kiirelt aru ja nii paksu nahka vähemalt siis ei olnud veel, et neid STT'si edasi taguda.

Keiss
18.01.09, 23:44
Mul oli eile ühes NL40 lauas nii, et 5x sain KK-QQ ja alati põlesin nendega. Donkide meri ujus ümber, lambukesed ei teadnud ise ka mida nad teevad, omavahel pandi suvaliselt all-ini; A2-ga, 109ga calliti re-re-raisesid PF ja kui siis hitisid oma A checkiti või check-calliti ära.


Vahest on tõesti tunne, et midagi on liiga valesti nagu rigged või nii...sick noh.

lenC
18.01.09, 23:49
45 mängijaga STT'de peal peab olema paks nahk. Ise sain sellest kiirelt aru ja nii paksu nahka vähemalt siis ei olnud veel, et neid STT'si edasi taguda.


Et kellelegi valed lühendid külge ei jääks, siis parandaks sind: Tegu on MTSnG-dega(Multi-table Sit 'n Go) mitte STT-dega(Single-Table tournament).
Olen kindel, et tead seda isegi :)

RudiTurbo
19.01.09, 18:45
Tra, ma ei saa aru tõesti, mis seal PS'is praegu toimub, tegin 30 9 inimese turbot, võitsin ÜHE Tournamendi WTF!??

Viimased 10, sain ühe kolmanda koha, täiesti sick!

AT vs A7 turnis mõlemal kaks paari all in, river 7.
KK vs AQ obv saab põske.
Kõik fcking flipid sain lihtsalt põske olgu ees või taga.

AK vs AT, flopis Kxx, riveriks on ikka jorsil straight ette näidata.

Kaks korda jäin veel kolmandaks QQ vs KK, no kamoun.

Täiesti mõistan Sinu raha väljavõttu.

Tigrano
19.01.09, 21:36
45 mängijaga STT'de peal peab olema paks nahk. Ise sain sellest kiirelt aru ja nii paksu nahka vähemalt siis ei olnud veel, et neid STT'si edasi taguda.



Kohe väga paks, cashi poole lõbusam mängida, seal selline lollimängimine puudub nagu MTT toimub, õnne factor lihtsalt liiga suur turniiridel.