PDA

View Full Version : Neteller



groams
10.12.08, 21:54
Tere!

Hakkasin PokerStarsis mängima natuke aega tagasi. Mängin NL 25te ja kasutasin Poker Officet. Sõber aga soovitas Hold'em Manageri. Nii ma siis tahaksin seda osta. Kandsin raha netelleri kontole ja siis pandi konto lukku ja ma ei tea mida teha. Väidetavalt on konto lukus mingite security reasonite pärast. Ehk mõned kogenumad asjatundijad saaksid aidata mind. Tahtsin osta HEM small stakes'i jaoks ja kandsin 700eek Netellerisse. Ei tahaks sellest päris ilma ka jääda.

PS: PokerOffice 2 enam PokerStarsiga ei tööta, selles osas võiks ka keegi aidata.

Tänan ette!

arvamusliider
10.12.08, 22:48
Pole ju raske neile vajalikud dokumendid saata või telefonitsi ühendust võtta. Või mis?

Tigrano
10.12.08, 22:55
Pole ju raske neile vajalikud dokumendid saata või telefonitsi ühendust võtta. Või mis?


See jamamine on ühekordne tegevus, kui just mingit uut seadust vastu ei võeta, et veel mingeid pabereid hiljem küsitakse, seega täiesti õige ei ole ju raske ühe korraga kõik joonde ajada ja siis Netelleri teenuseid nautida.

groams
10.12.08, 22:58
Kas ma siis saadan neile ise supporti mingi kirja, sest mina ei ole saanud mingit infot selle kohta, et mingeid dokumente tahetakse minult. Sellepärast nagu uuringi targematelt mida teha.

ranka
11.12.08, 00:30
Panen selle teema lukku, kuna 2 päeva tagasi tehti täpselt samasse alafoorumisse täpselt sama küsimusega teema: http://arion.pri.ee/foorum/index.php/topic,465.0.html

Seega edasi küsige ja vastake sealt.