PDA

View Full Version : ESTPatrick 3 of 3 Multitabling



ESTPatrick
11.12.08, 19:04
http://arion.pri.ee/estpatrick/multitabling_3of3


lühike, 26min äkki, kuid tehtud sai, siis üles tuleb ka panna

Tigrano
11.12.08, 20:07
http://arion.pri.ee/estpatrick/multitabling_3of3


lühike, 26min äkki, kuid tehtud sai, siis üles tuleb ka panna


Juba sikutan ;)

Tigrano
11.12.08, 20:36
Just vaatan, sa kuidagi väga unine seekord ;D Ja nagu näha hititakse jubedalt ära ka jälle, vaatame, mis lõpp toob.

ESTPatrick
11.12.08, 20:41
kell oli palju

Tigrano
11.12.08, 20:51
kell oli palju


Part 3 peab parem tulema, samuti peaks hakkama rohkem videosi analüüsima foorumi rahvaga, sest enamus kommentaare nagu ma näen on mulle meeldis aga võiks olla põhjalikum ja rohkem tagasisidet video autoritele. Isegi olen laisk olnud selle kohapealt ;)

arvamusliider
11.12.08, 21:34
No jah, selliseid sessioone tuleb ikka ette, kui endal on kaardijooks hea, aga vastasel veel parem.

surka
12.12.08, 01:53
kõva tüüp oled, aga selle JJ vs KK käe kohta küssa, et kui sul nyyd note kirjas, kas siis järgmine kord foldid oma seti sarnases olukorras?

ESTPatrick
12.12.08, 03:31
ei usu, aga kui mul on AA, siis see võib insta maha minna või kui mul väikene mast ja ta teeb samamoodi, siis ilmselt tuleb maha panna. Seti foldimine on üldiselt VÄGA halb sarnastes olukordades, sest ta võis ka väiksemat seti slowplayda

Booyaka
12.12.08, 08:26
Head videod ja harivad kindlsati. 12 table kohta isegi suht palju käe analüüsi oli väga meeldiv.
Kuid tekkis küsimus kas nii pisikese käe sample peale on mõtet seda punast joont koguaeg refreshida ja vaadata kuidas on ? :P
Ootan järgmist! ;D

PokerDevil
12.12.08, 23:08
10 punkti.

Meeldivad kõik sinu videod, oskad mängida...obv... Osakad seletada, rääkida, õpetada.

Nice.

ESTPatrick
12.12.08, 23:15
Head videod ja harivad kindlsati. 12 table kohta isegi suht palju käe analüüsi oli väga meeldiv.
Kuid tekkis küsimus kas nii pisikese käe sample peale on mõtet seda punast joont koguaeg refreshida ja vaadata kuidas on ? :P
Ootan järgmist! ;D


sõltuvus

ESTPatrick
12.12.08, 23:15
10 punkti.

Meeldivad kõik sinu videod, oskad mängida...obv... Osakad seletada, rääkida, õpetada.

Nice.


tänan

Lutzky
13.12.08, 00:18
Vaadatud nii 2 kui ka 3 video. Peab meeldima.

L.

leits
16.12.08, 17:27
10p panen kui bacardit "väänama" hakkame

Tarq666
28.12.08, 17:43
Njah. Olen võlgu pikema videode analüüsi aga pole vastavat tuju tekkinud, laisk olen :-\ Aga aeg ajalt vaata ikka uuesti ja uuesti neid videosid. Olen neist palju juurde õppinud ja eks isegi mõned väljendid kasutusele võtta. Päriselus kasutan väga palju igast olukordade kohta väljendit "see on standard olukord", "standard". Iroonia ja naljad panevad ikka ja jälle irwitama. Tildi kontroll on super. Mina bad beate saades ikka kaotan vahel enda ja hakkan gamblima, ei teagi kuidas sest jagu saada. Mind pole distsiplineeritult üles kasvatatud, vabakasvatus ja see annab pokkeris tunda. Igal juhul loodan, et leiad endas ikka viitsimist uusi videosi teha. Hea meelega sooviks midagi vastu anda aga ei tule midagi head pähe:) Igal juhul edu laudades ja AA on allaandjatele ;D

kuStom
03.01.09, 10:59
Miks ma ei saa tirida seda? Kui tirin, tuleb mingi HTML dokumendina. ???

Tigrano
03.01.09, 12:25
Miks ma ei saa tirida seda? Kui tirin, tuleb mingi HTML dokumendina. ???


Väga huvitav, kontrollisin üle ja kõik toimib, parem klõps ja save link as.

tobi
03.01.09, 13:53
Miks ma ei saa tirida seda? Kui tirin, tuleb mingi HTML dokumendina. ???


html fail tuleb minulgi, kuid mängib ikka. Lihtsalt pane open with ja sealt mingi player, mida kasutad. html-ina avades võib arvut üsna hulluks minna...

kuStom
03.01.09, 18:54
Ei tea, ei saa ikka vaadata.

ranka
03.01.09, 19:44
Ei tea, ei saa ikka vaadata.


Järgneval lingil tee parem click ning pane: "Save links as" või "Salvesta link kui"
http://arion.pri.ee/estpatrick/multitabling_3of3

Kas ikka ei tööta?

hotcocacola
03.01.09, 20:48
täpselt nii nagu ranka hetkel ytles, nii saab tõmmata :).

video oli huvitav, kuna ma ei jaga neid statse eriti, siis oli huvitav jälgida ja veits targemaks sain küll ;)
swing oli muidugi eriti per*es :D.

ESTPatrick
04.01.09, 22:06
täpselt nii nagu ranka hetkel ytles, nii saab tõmmata :).

video oli huvitav, kuna ma ei jaga neid statse eriti, siis oli huvitav jälgida ja veits targemaks sain küll ;)
swing oli muidugi eriti per*es :D.


elu on seiklus

Rigged
23.02.09, 01:55
Unlucky run, muidu polnud väga viga :D Suht, noh...standard jälle :D