PDA

View Full Version : NL100, 3bet pot OOP



tdx
24.05.10, 11:00
Villain on 32\22\1 over 280, 3bettidele eriti ei foldi (50%). Erilisi riide pole, tund aega varem callis AQ'ga 3beti vs Hero BB (olles ise MP) ja stäkkis ennast Q high flopil ära.

Full Tilt Poker $0.50/$1 Pot Limit Hold'em - 6 players - View hand 710770 (http://www.thehandconverter.com/hands/710770)
The Official DeucesCracked.com (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.thehandconverter.com)

Hero (SB): $250.40
BB: $106.40
UTG: $39.50
MP: $105.50
CO: $94.70
BTN: $224.90

Pre Flop: ($1.50) Hero is SB with A :diamond: K :spade:
UTG calls $1, 1 fold, CO raises to $4.50, BTN calls $4.50, Hero raises to $19, 2 folds, CO calls $14.50, 1 fold

Flop: ($44.50) 4 :spade: 4 :club: 9 :club: (2 players)
Hero ...

antnx
24.05.10, 12:31
check ja fold kui checkib behind siis betiks turni.

alaska
24.05.10, 12:39
minuarust läheb siin 3 bulletit vaja.

ranka
24.05.10, 12:43
$19 squeeze suckib, $16 maksimum mis mina paneks.

Flopis lõidki tänu halvale squeeze suurusele keerulise olukorra aga ma riskiks ja betiks $20-$22 ning foldiks.

ranka
24.05.10, 12:43
minuarust läheb siin 3 bulletit vaja.

Üle kahe bulleti ei saa lasta ning peale esimest bulleti callimist on FE suht 0.

rrrr
24.05.10, 12:46
Küsimus: kui vastane foldib 3-betile halvasti, siis peakski teda heade kätega kostitama suurema 3-betiga kui tavaliselt? Sõltumata positsioonist?

Mina c-betiks natu üle poole poti ja failimisel annaks alla kui abi ei saa. Madalal flopil armuvad isegi näpitsatesse või vikatitesse ära ja ei lase sellest lahti. Mis siis veel ülepaarist rääkida.

ranka
24.05.10, 12:51
3beti suuruse jätan mina alati samaks aga väljaspool positisooni 3betin kitsama rangega. Kui vastasele meeldib rohkem callida kui 4bettida siis saad positsioonil olleks 3bettida ikka laia rangega aga selliste kätega, mis postflopis teevad ka tööd - suured seotud kaartid (QK, QJ, KT, AT+..)

PS! 280 samplega fold to 3beti vaadata on ka halb.

pastilaa
24.05.10, 13:12
Jah - on vaja ikka meeletut veenmisjõudu ja vastase foldimisvõimet, et siit ta keskpäraselt paarilt näiteks maha saada. Seega cbetiks flopi ja kui saame calli, siis turni (kui ei ole A, K, Q) check foldiks. "Poker Blueprint" soovitab siin mitmebarrelisi bluffe ainult tightide vastaste vastu, kellel on herofoldimisvõime. Antud vastasel seda vaevalt on.

antnx
24.05.10, 14:00
Kuidas te ntx QQ siin mängiksite kui oleksite ise villain?

tdx
24.05.10, 14:12
Küsimus: kui vastane foldib 3-betile halvasti, siis peakski teda heade kätega kostitama suurema 3-betiga kui tavaliselt? Sõltumata positsioonist?


ma lähtun samast põhimõttest ja tegin extra suurema squeeze for value, kuna ta callib alati halvemaga, domineeritud ässad, kuningad, keskmised suited connectorid etc. Ma squeezeks isegi to $30 siin kui ma teaks, et ta callib.

Flopil, kas herol ei ole tihti parim käsi?

Kosmonaut
24.05.10, 18:37
Mina Cbetiks siin pool potti, aga iseasi, kui kasulik see on. paremaid käsi vaevalt foldima saame (paar), halvemad aga suure tõenäosusega foldivad. Muidugi selle viimase pärast on ka ok bettida, sest siis väldime enda väljabluffimist.

ranka
24.05.10, 22:28
Mina Cbetiks siin pool potti, aga iseasi, kui kasulik see on. paremaid käsi vaevalt foldima saame (paar), halvemad aga suure tõenäosusega foldivad. Muidugi selle viimase pärast on ka ok bettida, sest siis väldime enda väljabluffimist.

See concept, kus paremad käed ei foldi ja halvemad ei calli nimetakse "dead money" korjamiseks ja siin seda surnud raha on sitaks, mida korjata.

tdx
25.05.10, 09:13
tähendab... kas check-shove on siin väga halb?
kui ma checkin, siis ta ilmselt betib ~95% oma rangest siin ja kui ma shoven, siis ta jätkab ainult PP'dega, mille vastu mul on outse.

ranka
25.05.10, 11:23
Ise ka korra mõtlesin crai peale.

Romantika
27.05.10, 03:09
3beti suuruse jätan mina alati samaks aga väljaspool positisooni 3betin kitsama rangega. Kui vastasele meeldib rohkem callida kui 4bettida siis saad positsioonil olleks 3bettida ikka laia rangega aga selliste kätega, mis postflopis teevad ka tööd - suured seotud kaartid (QK, QJ, KT, AT+..)

Miks sulle see levinud tava, et OOP 3betid suuremalt ei meeldi?

Kui rääkida OOP 3bettidest, siis kuidas sa A8-AJ, K9-KQ, Q9-QJ ja seda laadsete suited ja offsuited kätega teed? Kas eelistad 3bettida pigem neid või eelistad polariseerida rohkem veidrate suited kätega nagu 95s, K4s vms ja eelnevaid callida/foldida?

ranka
27.05.10, 10:53
Kuna vastasel on su üle eelis, mis tulnebe positsioonist siis tema eelise vähendamiseks tuleks teha 3beti suuremad.

Poku
27.05.10, 10:59
OOP tahate jätta cbeti tegemata? See on küll väga harv juhus kui see on mõeldav, ja hetkel see kindlasti pole. See oleks liiga weak. Teeks cbeti, kui sellepeale alla ei anna, siis oleneks turnist juba.

antnx
27.05.10, 11:25
Mina ei cbetiks sellist paardunud lauda, sest sellisel laual callivad meid peaaegu alati 99+. Imo igati mõtlev vastane callib peaaegu alati ühe cbeti ja 3betti callides on tal ka 99+ ranges. Olugi tal kasvõi AK. Muidugi ei tea mis sinu image tema silmis on aga paardunud laudadel ei taha villainid tihti väga uskuda.

Aga kui nüüd infot lugeda. Siis ma ikka cbetiks konkreetse vastase vastu.