PDA

View Full Version : [???] naise käsul

Leheküljed : 1 [2] 3

taipupole
14.11.11, 03:41
Jube õhtu, peaaegu kõik sai tagasi jagatud.

14. november:
Dollareid: +938.40 USD (kokku 1095 kätt)
Eurosid: +555.73 EUR (teadmata)

vennike
16.11.11, 00:32
kas mäletad, mis lennufirmaga Manilast Caticlani lendasid ? Üritan siselende bookida aga Cebu jms odavamad lennufirmad lubavad ainult 10kg pagasit, mida ilmselgelt on tiba vähe. Võibolla saan ma ka millegist väga valesti aru.

tolmuahv
16.11.11, 16:10
Minu teada ainult Cebu lendaski Manilast Caticlani normaalse regulaarsusega. Pagasit sai äkki juurde ka osta? Või vähemalt saab mingi rämedalt suure käsipagasi võtta salongi. Ma mäletan, et Caticlanis istusid mingid Ida-Saksa turistid oma 30kg+ kottide otsas ja tulid Cebu lennule Manilasse.

See Caticlan on täiesti külalennujaam, ma ei usu, et seal eriti konkurentsi on. Ja olud on seal ka nii keerulised, et tõenäoliselt 90% pilootidest ei taha sinna maandudagi.

taipupole
17.11.11, 13:26
kas mäletad, mis lennufirmaga Manilast Caticlani lendasid ? Üritan siselende bookida aga Cebu jms odavamad lennufirmad lubavad ainult 10kg pagasit, mida ilmselgelt on tiba vähe. Võibolla saan ma ka millegist väga valesti aru.

Ajad mind segi.

taipupole
29.02.12, 19:55
Detsember hüperhea, jaanuar hüperhalb, veebruar väga hea.

Märtsi võib juba ette ennustada õnnestunuks, sest saab reisida ja asju osta ning tasapisi läheneb jalgpallihooaeg ja NBA playoffid.

lenC
29.02.12, 20:40
NBA lõpp, hoki MM, jalka EM, le tour, olümpia - gg 2012

taipupole
29.02.12, 22:06
NBA lõpp, hoki MMi finaal, jalka EM, olümpia korvpall (ja mõni üksikasi), NFL nagu ikka - gg 2012

Natuke täpsustatult, kuid muidu kümnesse :P

vennike
01.03.12, 00:41
maksin mingi 5 aastat londonis 25£ kuus "olümpiatoetust" linnale (~100£ iga kuu oli council tax, sealt 25 läks olümpia ehitiste jms tarbeks). Mõtlesin, et saan mingi ilge alega vähemalt kogu korvpalliturniiri piletid, aga ei sittagi, fking masendav. Jäävad neegrid nägemata :(

taipupole
02.03.12, 10:01
Mängida meistrikaid või mitte mängida. Aega nagu oleks, kuid tunnet pole.

pastilaa
02.03.12, 11:03
Mängida meistrikaid või mitte mängida. Aega nagu oleks, kuid tunnet pole.

Mõned juba on sündinud meistriks! Mängi ikka. :heart:

taipupole
02.03.12, 18:41
Mõned juba on sündinud meistriks! Mängi ikka. :heart:

Elu tegi korrektiivid ja järgmine aasta ehk. Ei saa nii vara minema, isegi, kui homseks kohti on ja mängida saaks.

Potsataja
05.03.12, 18:11
Kuidas muidu õpetamise, inimeste ravimise ja muudel sellistel "Alice in Wonderland" teemadel läheb ?

taipupole
06.03.12, 01:06
Kuidas muidu õpetamise, inimeste ravimise ja muudel sellistel "Alice in Wonderland" teemadel läheb ?

Ei saa kurta, tööd on kõvasti, mistõttu sai ühest õpetamiskohast loobutud ja teises rohkem nõuandvas rollis. Muud asjad enam-vähem nagu ikka, võimalusi enda arendamiseks ja proovimiseks on ja see on tore.

taipupole
06.03.12, 22:19
Kiirelt tulnud, kiirelt läinud. EV üle ei saa muidugi kurta, kuid see on jobude lohutus. Samm alla ja hoogu juurde. Kui nädalaga nulli saaks, siis võib pärast puhkenädalat veel midagi isegi teha.

taipupole
07.03.12, 14:00
Mõtlesin eile, et võiks hiire puruks visata nalja pärast. Kuid olin liiga ihne ja viskasin hoopis porgandi, mida sai sessi kõrvale näskida, vastu seina. Pärast otsisin üles, pesin ära ja sõin ära. Kokkuhoid on edu alus!

fyte
07.03.12, 15:03
Graphs?

qbj0hn
07.03.12, 15:14
taipupole võiks see järgmine "Tunne kaaslast" tüüp olla, tundud huvitav persoon.

pastilaa
07.03.12, 15:22
taipupole võiks see järgmine "Tunne kaaslast" tüüp olla, tundud huvitav persoon.

A.Hitleri kohta võiks ka huvitav persoon öelda.

qbj0hn
07.03.12, 15:26
Hitleri welli loeks heameelega.

taipupole
07.03.12, 16:28
Graphs?

Graafikud on nii overrated (eriti veel lühiajalised). Üldiselt eriti vahet pole, paari-kolme-kümne sessi teema. Poleks pidanud Omahat lihtsalt puutuma, kuid tunne oli hea. Kuid see on juba vana viga, et pool (või terve) eelmisest kasumist tuleb sinna investeerida, et tulevikus räigeid protsendid välja võtta.

Holdem
http://www.upload.ee/image/2140098/teinesuvaline.jpg

Omahahahahahahahha
http://www.upload.ee/image/2140100/ykssuvaline.jpg

Matu
07.03.12, 16:37
pm sama graph mul eilsest päevast, aind summad "tiba" väiksemad

isutuba
07.03.12, 17:20
lasin kah omahas eile 50% rolli busti

taipupole
07.03.12, 18:46
pm sama graph mul eilsest päevast, aind summad "tiba" väiksemad

Kena peidetud kiitlus. NL600-1000?

Matu
07.03.12, 21:02
more like nl5 :D

taipupole
07.03.12, 21:44
more like nl5 :D

Ma võin coachida! Seda limiiti ma crushin (üks vähestest).

Matu
07.03.12, 21:49
:D tasuta võtaks hea meelega vastu aga pole m6tet sest aprillis peaks mingi aeg merele praktikale minema ja seal pole väga aega mängida:)

taipupole
07.03.12, 21:52
Piraat või piraadikütt?

Palju ägedamad ametid kui minu omad.

Matu
07.03.12, 22:09
umm kumbgi neist, pigem piraadi ohver kui neil asjad hästi lähevad

pastilaa
08.03.12, 21:13
Terviseid sulle Pärnu Haiglasse!

kOROsJyNqrA

taipupole
08.03.12, 22:20
Hea lugu, see tuletas meelde, et mais on minek Eurovisioonile Aserbaidžaani, tõenäoliselt saab sealgi sarnast tippmuusikat kuulata. Eelmine aasta Saksamaal ei vedanud alt.

Muidugi täielik ajuvabadus on see sinna lendamine, variandid ainult, et kas läbi Moskva või Kiievi ning kokku mingi 20 tundi. Lisaks viisad jms jamps.

Samas peaks tulema äge pidu. Kes veel lähevad?

pikk28
09.03.12, 11:10
mina, hoss ja freaky lähme freaky Peugeot 206 Turboga. Sind peale ei võta. Räägin Pastilaa ja Vapsikuga (mõlemad mul FB sõbrad, erinevalt sinust), ilmselt on nad käpad. Pastilaa istub Freaky taha, Vapsiku paneme värvilise lipuga pagassi

FreakyJason
09.03.12, 11:52
mina, hoss ja freaky lähme freaky Peugeot 206 Turboga. Sind peale ei võta. Räägin Pastilaa ja Vapsikuga (mõlemad mul FB sõbrad, erinevalt sinust), ilmselt on nad käpad. Pastilaa istub Freaky taha, Vapsiku paneme värvilise lipuga pagassi

ROFL

taipupole
09.03.12, 12:56
Keegi ei sõida Aseritesse autoga, sa teed nalja. Samas lennukiga on mingi 400 eurtsi edasi-tagasi. Lihtsalt hotellide saamisega on praegu probleem, sest kõik on ära bronnitud. Kuid mul sõbrad (mitte sina, sest sa pole mul FBs) rääkisid, et kuu keskel peaks juba saama. Lisaks ehitati sinna uus Hilton ja mingi veel ehk päris mõnus nagistamien võib tulla.

(y)

taipupole
10.03.12, 22:27
Käisin Pühajärve spaas ja kultuuriteadliku inimesena otsisin seiklusi ning uitasin mööda koridore ja saale. Jäi silma üks õlimaal, natuke uurimist ja puurimist ning kunstniku nimi ja kontakt oligi olemas.

Kaks tundi hiljem oli see maal minu. Nüüd toetab magamistoas seina, sest loomeinimesena ei oska ma muidugi naela seina lüüa, et seda üles kuidagi riputada.

Aga see-eest on väga ilus.

alaska
11.03.12, 00:43
See või?
http://4.bp.blogspot.com/-zfIJn4yYDrU/Tx1l0ik0XOI/AAAAAAAADE4/PVN9-1eGdBI/s1600/mr+bean+whistlers+mother.jpg

taipupole
11.03.12, 11:33
Hoopis selline:
http://www.upload.ee/image/2150950/photo.JPG

Pumper
11.03.12, 12:04
Küürakaks oled jäänud.

taipupole
11.03.12, 22:21
Jälle ei võitnud miljonit. Pool stackki pre all in AK vs AQ, QQ floppi. Ja siis suht kohe otsa QQ ja KK.

Polegi nendel suurtel guaranteedel vist nii kehvasti läinud. Eks pidigi üks haisupomm ka tulema.

Pastilaa, va loll, ei tahtnud 10% kah swäppida. (viha)

taipupole
13.03.12, 09:31
Sümpaatne 1500 swing jälle. Viimane käsi oli ka mõnus 150BB maasikas, xA8 flopis 88ga fishi vastu, A turn ja 5 river tõi noormehele maja.

Ja 400s on võimatu isegi kätt võita. Kuu low point kah jälle käes.

Aga samas avanes Starsi RB ja see toob alati naeratuse näole.

taipupole
13.03.12, 20:06
pikk28-l on nii ilusad silmad. aitäh sulle.

taipupole
17.03.12, 14:09
Järgmine kuu võiks hakata neid 75:25 olukordi võitma. 50:50 muidugi ka, kuid seda on ehk kohe liiga palju küsitud.

hoss23
17.03.12, 14:23
Kuu alles poole peal ju, või elad teise kalendri järgi?

taipupole
17.03.12, 19:16
Kuu alles poole peal ju, või elad teise kalendri järgi?

Härra läheb puhkama.

hoss23
17.03.12, 20:04
Härra läheb puhkama.

Njaa, ilusat puhkust siis härrale.

taipupole
18.08.12, 16:37
Kuna elu on tahtnud elamist ja pokker jäi enam kui unarusse, on olukord nüüd selline, et kontol on paar dollerit enam kui 500 taala.

See pole just number, millega annaks hotcocacola kombel poodides inimesi persili ehmatada või MadiseVery kombel ägedalt pidutseda.

Kuid tahaks, et saaks mõlemat teha ning ehk juba selle aastanumbri sees, sest koduküla tuleb vahetada suurlinna vastu ning seal on ahvaldused nagu Ben&Jerry’s jäätis ning Vapiano restoran ning millimallikas ning Ranka ning persekukkunud üüriturg.

Seega lühidalt öeldes oleks vaja normaalselt mängima hakata, taastada Supernova ja teha 500 dollarist näiteks 10 000 ehk kahekümnekordne algsumma, mis ei peaks meeletult üle mõistuse ju olema.

Lisaks oleks tänases majanduslikus kliimas vahva, kui mingil kontol oleks väheke raha, et ei peaks kogu aeg värisema, et kas ananassi või turisti einet saab ikka osta.

Probleemiks on aga muidugi see, et pole distsipliini. Kuid mida pole, see tuleb tekitada. Veebis on küll mingid lepinguportaalid, kus saab iseendaga kihlvedusid sõlmida, kuid piisab vast ka sellest, et seda siin teha.

Et siis.

Kui neid reegleid ei täida, pean foorumikaaslaste (loe Nozzu või Ranka) soovitusel valima ühe koha, kuhu kanda 250 dollarit. Kaalusin ka kogu kontol oleva raha lubamist, kuid jumal teab, milline loll olukord tekib, kuigi on ka olukordi, kus antud reeglid ei loe.

Igatahes. Eks mingeid asju on võimatu kellelgi teisel kontrollida, kuid kirja võib ju panna.

Kindlad reeglid:
- Ei mängi ühtegi rahamängu va kõige tavalisem full ring, 6-max või HU hold’em ehk siis ei mängi mingit rush pokerit või omahat või razzi või jumal teab mida veel.
- Ei mängi kõrgemat limiiti enne, kui kontol pole 1000 dollarit, siis võib lisada NL50. Ei lisa NL100 enne, kui kontol on 3000 dollarit.
- Kõrgemad limiidi peavad ja ongi PokerStarsis blokeeritud. Blokeeringu võib eemaldada, kui järgmisest rahatasemest on puudu paar buy-ini (nt 900 dollarit või 2700 dollarit). Blokeeringut võib tõsta ühe limiidi kaupa.
- Ei mängi turniire, kui pole sinna saanud mingi ime kombel tasuta (FPP eest on selline fifty-sixty, kuid pigem ei).
- Ei mängi ühtegi kasiinomängu ja ei käi üheski kasiinos.
- Ei mängi töö või mõne teise keskendumist vajava tegevuse ajal.
- Ei mängi joobes ehk isegi pärast üht siidrit.
- Ei vaata mängides filme või seriaale või telekat või sporti, va kui tegemist on HUga.

Venitatavad reeglid (võib rikkuda, kuid peab olema väga hea põhjus)
- Kolm blogipostitust nädalas (võimalusel E, N, L), kus on esitatud: a) graafik, b) sesside tab, c) huvitavaimad käed
- Alustada õpinguid mõnes mõttes nullist
- Mängida ilge kogus käsi, milleks võiks alustuseks olla äkki 50 000 kuus, mis tundub suht müstilise numbrina.

Lisareeglid (võis realiseeruda ja neist esimese kohta peab aru andma)
- Alates septembrist alustada nutitelefoni abil programmiga 100 kätekõverdust ja 200 kõhulihast.
- Leida trenn ja isegi seal viibida ning mängida vähemalt üks mäng jalgpalli kolmandas liigas.
- Karma tugevdamiseks leida paar übermicro tüüpi, keda juhendada.
- Käia pastilaal külas ja teistel ka ning üldse askeldada.

Kogu see jutt kehtib selle aasta lõpuni, siis vaatame üle.

nikitheone
18.08.12, 16:47
edu sulle! ja tule ikka fc pokkeriprode trenni, sinuga saame kolmandasse liigaasse :)

hotcocacola
18.08.12, 17:05
kled, tee stake parem, sounds more fun

taipupole
18.08.12, 17:12
kled, tee stake parem, sounds more fun

Tundub liiga suure vastutusena ja praegusel ajal on raske inimesi scammida, hellakesteks on muututud - esitatakse mingeid nõudmisi ja tahetakse, et näitaksid kasumit jms...

Sa annaks raha vää?

pikk28
18.08.12, 17:24
Edu sulle mees! Nyydsest sa mu hero taas!

vapsik
18.08.12, 17:31
GL

pastilaa
18.08.12, 18:00
Käia pastilaal külas

http://www.youtube.com/watch?v=lTlcI88sOkU&feature=related

ranka
19.08.12, 00:21
Kuna elu on tahtnud elamist ja pokker jäi enam kui unarusse, on olukord nüüd selline, et kontol on paar dollerit enam kui 500 taala.

See pole just number, millega annaks hotcocacola kombel poodides inimesi persili ehmatada või MadiseVery kombel ägedalt pidutseda.

Kuid tahaks, et saaks mõlemat teha ning ehk juba selle aastanumbri sees, sest koduküla tuleb vahetada suurlinna vastu ning seal on ahvaldused nagu Ben&Jerry’s jäätis ning Vapiano restoran ning millimallikas ning Ranka ning persekukkunud üüriturg.

Seega lühidalt öeldes oleks vaja normaalselt mängima hakata, taastada Supernova ja teha 500 dollarist näiteks 10 000 ehk kahekümnekordne algsumma, mis ei peaks meeletult üle mõistuse ju olema.

Lisaks oleks tänases majanduslikus kliimas vahva, kui mingil kontol oleks väheke raha, et ei peaks kogu aeg värisema, et kas ananassi või turisti einet saab ikka osta.

Probleemiks on aga muidugi see, et pole distsipliini. Kuid mida pole, see tuleb tekitada. Veebis on küll mingid lepinguportaalid, kus saab iseendaga kihlvedusid sõlmida, kuid piisab vast ka sellest, et seda siin teha.

Et siis.

Kui neid reegleid ei täida, pean foorumikaaslaste (loe Nozzu või Ranka) soovitusel valima ühe koha, kuhu kanda 250 dollarit. Kaalusin ka kogu kontol oleva raha lubamist, kuid jumal teab, milline loll olukord tekib, kuigi on ka olukordi, kus antud reeglid ei loe.

Igatahes. Eks mingeid asju on võimatu kellelgi teisel kontrollida, kuid kirja võib ju panna.

Kindlad reeglid:
- Ei mängi ühtegi rahamängu va kõige tavalisem full ring, 6-max või HU hold’em ehk siis ei mängi mingit rush pokerit või omahat või razzi või jumal teab mida veel.
- Ei mängi kõrgemat limiiti enne, kui kontol pole 1000 dollarit, siis võib lisada NL50. Ei lisa NL100 enne, kui kontol on 3000 dollarit.
- Kõrgemad limiidi peavad ja ongi PokerStarsis blokeeritud. Blokeeringu võib eemaldada, kui järgmisest rahatasemest on puudu paar buy-ini (nt 900 dollarit või 2700 dollarit). Blokeeringut võib tõsta ühe limiidi kaupa.
- Ei mängi turniire, kui pole sinna saanud mingi ime kombel tasuta (FPP eest on selline fifty-sixty, kuid pigem ei).
- Ei mängi ühtegi kasiinomängu ja ei käi üheski kasiinos.
- Ei mängi joobes ehk isegi pärast üht siidrit.
- Ei vaata mängides filme või seriaale või telekat või sporti, va kui tegemist on HUga.

Venitatavad reeglid (võib rikkuda, kuid peab olema väga hea põhjus)
- Kolm blogipostitust nädalas (võimalusel E, N, L), kus on esitatud: a) graafik, b) sesside tab, c) huvitavaimad käed
- Alustada õpinguid mõnes mõttes nullist
- Mängida ilge kogus käsi, milleks võiks alustuseks olla äkki 50 000 kuus, mis tundub suht müstilise numbrina.

Lisareeglid (võis realiseeruda ja neist esimese kohta peab aru andma)
- Alates septembrist alustada nutitelefoni abil programmiga 100 kätekõverdust ja 200 kõhulihast.
- Leida trenn ja isegi seal viibida ning mängida vähemalt üks mäng jalgpalli kolmandas liigas.
- Karma tugevdamiseks leida paar übermicro tüüpi, keda juhendada.
- Käia pastilaal külas ja teistel ka ning üldse askeldada.

Kogu see jutt kehtib selle aasta lõpuni, siis vaatame üle.

Väga tore projekt! Üldse ei tahaks kritiseerida, ei ole minu asi ka nagu aga samas oled sõber siis panen oma mõtted ja arvamused kirja.

Su reeglid (eriti kindlad reeglid) on sellised nagu neid ei olekski või/ja on väga hägused ning tulevikus vaieldavad. Näiteks: Mis siis saab, kui mängid ja tuleb väga tähtis telefonikõne, mida ei saa edasi lükata? Mis siis saab, kui tegid sõbraga kaks õlut ja unustad selle poole tunni pärast ära ning ikka mängid? Mis siis saab, kui tuleb tõeliselt hea turniir, millest ei saa või sa ei taha eemale hoida? OPEM oleks hea näide või mõni suure overlayga promoturniir? Mis siis saab, kui sa tõesti tahad minna kasiinosse? Jne, jne.

Minu nägemusel tekitad Sa nende reeglitega üleliiast stressi, mõttetuid kohustusi ja mängule palju juurde ei anna. Isiklikult läheks lihtsamat teed ja kirjutaks kõiges mõne aga kindla reegli nagu näiteks:

mängin ainult FR
alustan 25NL
liigun üles kui on 30BI arvel järgmise limidii jaoks
liigun alla kui on 20BI praeguses limiidis
iga nädal vähemalt üks blogipost, mis sisaldab vähemalt graafikut viimasest postituse perioodist (isegi siis kui 0 kätt mängitud)
postitan vähemalt iga nädal ühe käe arutamiseks
vaatan vähemalt kord kahe nädala jooksul ühe video

Raha ma jätaks ka perekonda ning reeglite rikkumisel karistuseks kannad kogu rolli välja ja teed kellegi omale lähedase õnnelikuks. Viid ta reisile, ostad uue auto vms. olenevalt palju raha kontol. Võõrastele andmine ja enda piinamine muudab projekti suureks koormaks.

My 2 cents. Edu!

pokkerisheriff
19.08.12, 01:00
näe Nozzul oleks see hea võimalus sind reilida ja jälgida su ülestöötamist, kui tal veel aega/huvi mängude vastu on. edu!

taipupole
19.08.12, 01:57
Su reeglid (eriti kindlad reeglid) on sellised nagu neid ei olekski või/ja on väga hägused ning tulevikus vaieldavad. Näiteks: Mis siis saab, kui mängid ja tuleb väga tähtis telefonikõne, mida ei saa edasi lükata?

Pole kuskil mainitud, et telefonile või üldse sidevahenditele ei või vastata. Pole vaja luuletada. ;)

Mis siis saab, kui tegid sõbraga kaks õlut ja unustad selle poole tunni pärast ära ning ikka mängid?

Esiteks on õlu suht jälk ja ma pigem ei joo seda. Kui juhtub, siis kahest õlust ei hakka veel midagi unustama. Ja kokkuvõttes ongi see ensekontrolli küsimus, et ei mängi.

Mis siis saab, kui tuleb tõeliselt hea turniir, millest ei saa või sa ei taha eemale hoida? OPEM oleks hea näide või mõni suure overlayga promoturniir?

Sellist turniiri sisuliselt pole, sest ma ei oska turniire ja mingis ruumis kuskil pukil istuda kümme tundi, ei paku huvi.

Mis siis saab, kui sa tõesti tahad minna kasiinosse? Jne, jne.

Miks peaks üldse tahtma? Viimati vedasid mind sinna sina ja see oli jälle täiesti rõve kogemus, kuigi saist card protectoriga sai muidugi nalja. See oligi rohkem naljaga pooleks, sest samamoodi võiks lubada litismajja mitte minna, sest enivei ei lähe.

mingi list

Dislaik. Kohustused mingeid videosid vaadata jms. Ei aitäh.

Raha ma jätaks ka perekonda ning reeglite rikkumisel karistuseks kannad kogu rolli välja ja teed kellegi omale lähedase õnnelikuks.

Sama hästi võiks siis lubada, et kui hakkama ei saa, söön kõhu täis. Pole väga mõtet.

Potsataja
19.08.12, 02:00
Taipupole, sa oled päris tubli. Samas, mille osas sa 15 minuti jooksul ümber mõtlesid?

ranka
19.08.12, 03:37
Pole kuskil mainitud, et telefonile või üldse sidevahenditele ei või vastata. Pole vaja luuletada. ;)

Njah, tegelt 3x mõtlesin, kas postitan või mitte oma eelmise kommentaari, sest teadsin, et tuleb sellist stiili vastus :grin: Vahet nii või naa ei ole ja edu!

taipupole
19.08.12, 09:46
Taipupole, sa oled päris tubli. Samas, mille osas sa 15 minuti jooksul ümber mõtlesid?

Ei saa aru.

Potsataja
19.08.12, 09:58
Viimati muudetud taipupole poolt : Eile at 16:52

Seda mõtlesin.

nikitheone
19.08.12, 10:00
postitatud 16:37, editud 16:52 mõtleb potsataja ilmselt

e: jõudis ette, küsin siis midagi asjalikku. starsis ikka?

taipupole
19.08.12, 11:02
postitatud 16:37, editud 16:52 mõtleb potsataja ilmselt

e: jõudis ette, küsin siis midagi asjalikku. starsis ikka?

Daatumit polnud ehk "Kogu see jutt kehtib selle aasta lõpuni, siis vaatame üle.".

Stars jah.

taipupole
19.08.12, 17:28
Noh, selle projektiga sai siis kiiresti ühele poole, mõtlesin ma, kui mängitud oli esimesed 600 kätt. Algas kõik kenasti, et +40 dollarit 200 käega, kuid edasi...

PokerStars - $0.25 NL - Holdem - 9 players
Hand converted by PokerTracker 3 (http://www.pokertracker.com)

MP: $28.62
MP+1: $25.03
LP: $39.87
CO: $28.50
BTN: $26.59
SB: $25.52
BB: $24.36
UTG: $25.00
Hero (UTG+1): $25.00

SB posts SB $0.10, BB posts BB $0.25

Pre Flop: ($0.35) Hero has A:diamond: Q:heart:

UTG raises to $0.75, Hero calls $0.75, fold, fold, fold, fold, fold, SB calls $0.65, BB raises to $1.25, UTG calls $0.50, Hero raises to $4.55, SB calls $3.80, BB calls $3.30, fold

Flop: ($14.90, 3 players) 2:club: 6:spade: Q:club:
SB checks, BB checks, Hero bets $8.50, SB calls $8.50, BB calls $8.50

Turn: ($40.40, 3 players) J:club:
SB checks, BB checks, Hero bets $11.95 and is all-in, SB calls $11.95, BB calls $11.31 and is all-in

River: ($75.61, 3 players) 7:club:

SB shows A:club: J:heart: (Flush, Ace High) (Pre 24%, Flop 6%, Turn 24%)
Hero shows A:diamond: Q:heart: (One Pair, Queens) (Pre 55%, Flop 92%, Turn 76%)
BB shows A:heart: 3:club: (Flush, Queen High) (Pre 21%, Flop 2%, Turn 0%)
SB wins $73.61

PokerStars - $0.25 NL - Holdem - 5 players

BB: $12.49
UTG: $24.69
CO: $17.55
Hero (BTN): $27.29
SB: $10.00

Pre Flop: ($0.35) Hero has K:heart: Q:club:

UTG calls $0.25, fold, Hero raises to $1.25, fold, fold, UTG calls $1.00

Flop: ($2.85, 2 players) 4:heart: 4:diamond: K:spade:
UTG checks, Hero checks

Turn: ($2.85, 2 players) 4:club:
UTG checks, Hero checks

River: ($2.85, 2 players) 3:spade:
UTG bets $2.75, Hero raises to $7.70, UTG raises to $23.44 and is all-in, Hero calls $15.74

UTG shows A:diamond: A:club: (Full House, Fours full of Aces) (Pre 87%, Flop 91%, Turn 95%)
Hero shows K:heart: Q:club: (Full House, Fours full of Kings) (Pre 13%, Flop 9%, Turn 5%)
UTG wins $47.73

UTG+1: $32.94
MP: $11.10
MP+1: $25.00
LP: $26.64
CO: $7.48
Hero (BTN): $25.15
SB: $31.50
BB: $10.00
UTG: $10.73

Pre Flop: ($0.35) Hero has A:club: A:heart:

fold, UTG+1 raises to $0.75, fold, fold, fold, fold, Hero raises to $2.25, fold, fold, UTG+1 calls $1.50

Flop: ($4.85, 2 players) 5:diamond: 2:diamond: 9:heart:
UTG+1 checks, Hero bets $3.70, UTG+1 calls $3.70

Turn: ($12.25, 2 players) Q:club:
UTG+1 checks, Hero bets $7.25, UTG+1 calls $7.25

River: ($26.75, 2 players) T:club:
UTG+1 bets $19.74 and is all-in, Hero calls $11.95 and is all-in

UTG+1 shows Q:heart: Q:spade: (Three of a Kind, Queens) (Pre 18%, Flop 8%, Turn 95%)
Hero shows A:club: A:heart: (One Pair, Aces) (Pre 82%, Flop 92%, Turn 5%)
UTG+1 wins $48.65
PokerStars - $0.25 NL - Holdem - 2 players

BB: $25.00
Hero (SB): $25.10

Hero posts SB $0.10, BB posts BB $0.25

Pre Flop: ($0.35) Hero has K:diamond: Q:club:

Hero raises to $1.00, BB raises to $3.00, Hero calls $2.00

Flop: ($6.00, 2 players) A:diamond: 4:heart: 6:club:
BB checks, Hero checks

Turn: ($6.00, 2 players) Q:spade:
BB checks, Hero checks

River: ($6.00, 2 players) Q:diamond:
BB bets $5.73, Hero raises to $11.50, BB raises to $22.00 and is all-in, Hero calls $10.50

BB shows A:club: A:heart: (Full House, Aces full of Queens) (Pre 87%, Flop 98%, Turn 100%)
Hero shows K:diamond: Q:club: (Three of a Kind, Queens) (Pre 13%, Flop 2%, Turn 0%)
BB wins $49.50
PokerStars - $0.25 NL - Holdem - 7 players

MP: $12.35
Hero (CO): $25.00
BTN: $25.80
SB: $26.28
BB: $12.89
UTG: $38.13
UTG+1: $24.09

Pre Flop: ($0.35) Hero has A:heart: K:diamond:

fold, UTG+1 raises to $0.75, fold, Hero raises to $2.20, fold, fold, fold, UTG+1 calls $1.45

Flop: ($4.75, 2 players) K:spade: 2:heart: 8:club:
UTG+1 checks, Hero bets $3.60, UTG+1 calls $3.60

Turn: ($11.95, 2 players) 2:diamond:
UTG+1 checks, Hero bets $7.90, UTG+1 calls $7.90

River: ($27.75, 2 players) J:spade:
UTG+1 checks, Hero bets $11.30 and is all-in, UTG+1 calls $10.39 and is all-in

Hero shows A:heart: K:diamond: (Two Pair, Kings and Twos) (Pre 74%, Flop 87%, Turn 90%)
UTG+1 shows J:club: K:heart: (Two Pair, Kings and Jacks) (Pre 26%, Flop 13%, Turn 10%)
UTG+1 wins $46.53
PokerStars - $0.25 NL - Holdem - 5 players

BTN: $19.76
SB: $47.48
BB: $17.55
Hero (UTG): $25.00
CO: $10.00

Pre Flop: ($0.35) Hero has A:diamond: 7:spade:

Hero raises to $1.00, fold, BTN calls $1.00, fold, BB calls $0.75

Flop: ($3.10, 3 players) Q:spade: A:spade: 5:heart:
BB bets $2.25, Hero calls $2.25, BTN calls $2.25

Turn: ($9.85, 3 players) 9:club:
BB checks, Hero bets $5.90, fold, BB calls $5.90

River: ($21.65, 2 players) 9:heart:
BB checks, Hero bets $10.25, BB calls $8.40 and is all-in

Hero shows A:diamond: 7:spade: (Two Pair, Aces and Nines) (Pre 53%, Flop 64%, Turn 70%)
BB shows 9:spade: T:spade: (Three of a Kind, Nines) (Pre 47%, Flop 36%, Turn 30%)
BB wins $36.72

CO: $28.90
BTN: $10.84
Hero (SB): $25.00
BB: $11.35
UTG: $21.47
UTG+1: $60.32
MP: $29.28
MP+1: $25.00
LP: $11.34

Pre Flop: ($0.35) Hero has T:diamond: T:heart:

UTG calls $0.25, fold, fold, MP+1 calls $0.25, fold, fold, fold, Hero raises to $1.75, fold, UTG raises to $3.25, fold, Hero raises to $9.50, UTG raises to $21.47 and is all-in, Hero calls $11.97

Flop: ($43.44, 2 players) 6:heart: 3:diamond: 2:diamond:

Turn: ($43.44, 2 players) 5:spade:

River: ($43.44, 2 players) Q:heart:

Hero shows T:diamond: T:heart: (One Pair, Tens) (Pre 18%, Flop 9%, Turn 9%)
UTG shows A:diamond: A:heart: (One Pair, Aces) (Pre 82%, Flop 91%, Turn 91%)
UTG wins $41.49
PokerStars - $0.25 NL - Holdem - 8 players

MP+1: $27.26
CO: $20.91
BTN: $29.08
SB: $10.00
UTG: $35.77
UTG+1: $25.35
Hero (MP): $33.96

Pre Flop: ($0.35) Hero has T:club: A:diamond:

fold, fold, Hero raises to $1.00, fold, CO calls $1.00, fold, fold, fold

Flop: ($2.35, 2 players) 6:club: 8:diamond: 9:club:
Hero checks, CO bets $1.00, Hero calls $1.00

Turn: ($4.35, 2 players) 7:spade:
Hero checks, CO bets $1.50, Hero raises to $5.60, CO calls $4.10

River: ($15.55, 2 players) T:diamond:
Hero bets $8.90, CO calls $8.90

Hero shows T:club: A:diamond: (Straight, Ten High) (Pre 59%, Flop 70%, Turn 93%)
CO shows Q:spade: J:heart: (Straight, Queen High) (Pre 41%, Flop 30%, Turn 7%)
CO wins $31.85

Ja oligi -135 dollarit ehk 500st oli alles 365. Noh, kuid samas edasi ma eriti ei kaotanud.
http://www.upload.ee/image/2608271/sess1.jpg
Nädalavahetus seni:
http://www.upload.ee/image/2608273/ndvkokku.jpg
Suurim võit:

UTG+1: $34.99
MP: $10.00
MP+1: $24.65
LP: $16.61
CO: $11.41
Hero (BTN): $25.00
SB: $25.00
UTG: $23.98

Pre Flop: ($0.35) Hero has 8:diamond: 8:club:

fold, UTG+1 raises to $0.75, fold, fold, LP calls $0.75, fold, Hero calls $0.75, fold, BB calls $0.50

Flop: ($3.10, 4 players) 3:diamond: 5:club: T:diamond:
BB bets $2.96, UTG+1 calls $2.96, LP calls $2.96, Hero calls $2.96

Turn: ($14.94, 4 players) 8:heart:
BB bets $10.70, fold, LP calls $10.70, Hero raises to $21.29 and is all-in, BB calls $10.59 and is all-in, LP calls $2.20 and is all-in

River: ($70.42, 3 players) 7:club:

BB shows J:diamond: T:club: (One Pair, Tens) (Pre 42%, Flop 47%, Turn 0%)
Hero shows 8:diamond: 8:club: (Three of a Kind, Eights) (Pre 38%, Flop 8%, Turn 83%)
LP mucks 4:diamond: 5:diamond: (One Pair, Fives) (Pre 20%, Flop 45%, Turn 17%)
Hero wins $68.42

ranka
19.08.12, 17:53

UTG+1: $34.99
MP: $10.00
MP+1: $24.65
LP: $16.61
CO: $11.41
Hero (BTN): $25.00
UTG: $23.98

Pre Flop: ($0.35) Hero has 8:diamond: 8:club:

fold, UTG+1 raises to $0.75, fold, fold, LP calls $0.75, fold, Hero calls $0.75, fold, BB calls $0.50

Flop: ($3.10, 4 players) 3:diamond: 5:club: T:diamond:
BB bets $2.96, UTG+1 calls $2.96, LP calls $2.96, Hero calls $2.96

Turn: ($14.94, 4 players) 8:heart:
BB bets $10.70, fold, LP calls $10.70, Hero raises to $21.29 and is all-in, BB calls $10.59 and is all-in, LP calls $2.20 and is all-in

River: ($70.42, 3 players) 7:club:

BB shows J:diamond: T:club: (One Pair, Tens) (Pre 42%, Flop 47%, Turn 0%)
Hero shows 8:diamond: 8:club: (Three of a Kind, Eights) (Pre 38%, Flop 8%, Turn 83%)
LP mucks 4:diamond: 5:diamond: (One Pair, Fives) (Pre 20%, Flop 45%, Turn 17%)
Hero wins $68.42

Miks flopis nii mängisid?

pikk28
19.08.12, 18:21
88 käsi liiga ulme 100BB stackide kohta

taipupole
19.08.12, 19:43
Miks flopis nii mängisid?

Tundus kiiresti arutledes õige. Kui tahad, võid arvutada, kuid peaks piiridesse jääma küll.

ranka
19.08.12, 19:47
Tundus kiiresti arutledes õige. Kui tahad, võid arvutada, kuid peaks piiridesse jääma küll.

12BB call, kus sa drawid vähem kui kahte outi on minu arvutuste järgi suurelt kaotav call.

taipupole
19.08.12, 19:57
12BB call, kus sa drawid vähem kui kahte outi on minu arvutuste järgi suurelt kaotav call.

Esiteks võtsid aluseks ikka 200-300BB? Ja teiseks miks kahte või vähem? Ega see käsi ja nende käed vaakumis ole.

Jeebus
19.08.12, 20:09
IP

BentleyMulsanne
19.08.12, 20:27
Villastel on alati oma leakid ja isegi üle maksmine(n.ö halb mäng) on võitev mäng, kui see loob peaalati väga suure võimaluse järgnevatel tänavatel kogu stäkk kätte saada. Selle käe järgi vaadates on BB oinas mis oinas.
Kui meie n.ö leak loob eeldused ära kasutada villase suurem leak või loob selle on kõik õige.

Kuna meie mängitud jaotused loovad alati mingi image(s.h statid) siis muudab see tihtilugu seda kuidas mängitakse meie vastu. Lühidalt õeldes villase lekked teisenevad.

fyte
19.08.12, 20:44
Kui tahad, võid arvutada, kuid peaks piiridesse jääma küll.
not really. ka 3ndana actides oleks see maailma lihtsaim muck olnud.

BentleyMulsanne
19.08.12, 20:52
Mäng ei tohiks kunagi käia ainult rangede vastu ja standardina korrektsete liigutustega kooskõlas, vaid ikka ka lekete loomiseks. Kui me standardit koguaeg laseme(ja selle ligilähedast mängu), jäämegi 3-25bb/100 winrate mekkima olenevalt limiidist aga kui me õpime
lekkeid looma vastaste mängus läbi oma tegevuse
võtma arvesse millistel tänavatel/millistel boardi runoudi/holecardi/betsizingu/(meie/nende)stattide /timingu suhestumisel lekked kõige tugevamad on
tõuseb ka meie winrate.

BentleyMulsanne
19.08.12, 20:54
not really. ka 3ndana actides oleks see maailma lihtsaim muck olnud.

IMO Oleneb, millised vastaste lekked praegu on. Standardina on see jah easy muck.

fyte
19.08.12, 21:06
Vaevalt neid reade väga meeletult oli, kui Taipupole alustas sel nv'l grindimisega peale pausi.
BM, kas sa oled Vandalar?

qbj0hn
19.08.12, 21:10
Imelik, et siukse käe arutelu aastal 2012 üldse nii pikaks läheb.

taipupole
19.08.12, 21:15
Kui me standardit koguaeg laseme(ja selle ligilähedast mängu), jäämegi 3-25bb/100 winrate mekkima olenevalt limiidist aga kui me õpime

Sul on mingis FR limiidis +14BB winrate? See limiit on üle NL100?

taipupole
19.08.12, 21:16
Vaevalt neid reade väga meeletult oli, kui Taipupole alustas sel nv'l grindimisega peale pausi.

Sellel limiidil on suht üks read ainult.

ranka
19.08.12, 21:19
Esiteks võtsid aluseks ikka 200-300BB? Ja teiseks miks kahte või vähem? Ega see käsi ja nende käed vaakumis ole.

Kui mõlemad vastased bluffivad siis on neil kahe-peale ikka 5-6 outi. Reaalsuses on neil nõrgrema range puhul 10-16 outi ehk turnil on Sul PARIMAL juhul 80-70% equityt.

Reaalsuses on väga suure tõenäosusega cbetijal made hand, kuna ta cbetib 3way panka ja suurelt ning callija ei bluffi kunagi. VÄGA suure tõenäosusega Sinu kaheksad drawivad MAKSIMAALSELT kahte outi ehk 4% equityt.

SEEGA suure osa ajast oled sa 95% underdog ja ISEGI, kui sa oled eest on vastastel kahe peale 20-30% equityt, mida sina ära ei mõista (kui sa turni järgi checkid on neil laksust 40-60% equityt) + bluffimisvõimalus siis seetõttu ei saa call olla mitte kuidagi +EV.

Implied oddse sul ei ole, millele sa siin vihjad ja riskides 12BB-ga võita 300BB (sinu antud maximum aga ma ei tea, kuidas üldse selles käes saab võita 300BB ,see selleks) on 1:25 ehk 4% ehk break-even call!!! Arvest, et vastasel võib olla ka TT set ja sa oled pm. drawing dead. Aga 300BB sa võita ei saa, isegi kuii saaksid ei juhtu seda 100% ajast ja call on -EV implied oddside poolest.

EDIT: juba unustasin, et see on 4way, mitte 3way pot. veel hullem call - equity muutub sul veel pasemaks ja flopis 90% ajast drawid alla kahe oudi.

ristijeesus
19.08.12, 21:21
BM, kas sa oled Vandalar?

Pigem ikka see:

Pokker pole fit n fold.
Madalad limiidid on fishe täis ja sulle makstakse kinni jah, kõrgematel pead ikka pokkerit ka mõistma mängida.
Kõik mängivad hetkel sama stiili üldiselt, et kuhugile jõuda pead sa midagi teistmoodi tegema ja massiga vastuvoolu ujuma, muidu vahetad vaid massiga raha ja maksate 5% privileegide eest ja mõned üksikud kes oskavad ka reaalselt pokkerit mängida võtavad teilt raha, mida te fishidelt korjate ning kuu lõpus saate oma palgapäeva (rakeback) ja nimetatake ennast profesionaalseks pokkerimängijaks (kuigi tegelikult prof liinitööline).

fyte
19.08.12, 21:21
Sellel limiidil on suht üks read ainult.
Kuna vastased ei oska hästi mängida, siis see tähendab, et 4way potis on raske top pairi või tugevamat kätt hittida?

TaistoJ
19.08.12, 21:26
jäämegi 3-25bb/100 winrate mekkima olenevalt limiidist

Coachi mind ka palun 30bb/100 võitma. 30% kasumist annan sulle

Srzly where da fuck sa sellised standard 20bi päevi ja 25bb/100 winratesid võtad? Lambi konn, kes pole neverever ühtegi kätt ega graphi kuhugi postitanud, räägid ulme tulemustest. Mine võta Madisega ühendust ja mine ela imedemaal. GL

BentleyMulsanne
19.08.12, 21:38
Coachi mind ka palun 30bb/100 võitma. 30% kasumist annan sulle

Srzly where da fuck sa sellised standard 20bi päevi ja 25bb/100 winratesid võtad? Lambi konn, kes pole neverever ühtegi kätt ega graphi kuhugi postitanud, räägid ulme tulemustest. Mine võta Madisega ühendust ja mine ela imedemaal. GL

Kui loed uuesti, näed - OLENEVALT LIMIIDIST. Ei ole vaja iga mu lauset väänata. Lühidalt ütlesin välja selle, kui madalal on 25sajale ilus ja üleval 3 sajale near crushing mingil konkreetsel limiidil võitvate "regularide standard" mänguga, on seda winrate võimalik veelgi suurendada eelnevalt mainitud punktide läbi. Olen aru saanud, et igale mehele ei ole kompaktne lause kõige paremini arusaadav.

Vandalar
19.08.12, 21:47
Bentley räägib vist ei mitte millegist muust kui ammu teada metagamest. Metagame on mäng kus sa teed tahtlikult praegusel hetkel kergelt -ev mängu või mängu, mis ei ole parima võimaliku ev-ga selleks, et järgneva mängu jooksul panna vastaseid sinu vastu vigu tegema (sinu eelneva mängu põhjal). Mitte midagi uut ja vigu tuleb teha veel nii, et nad näiksid võimalikult suure veana, samas läheksid herole võimalikult vähe maksma.

TaistoJ
19.08.12, 21:47
Mis sinu winrate on siis ?

BentleyMulsanne
19.08.12, 23:26
Mis sinu winrate on siis ?

(: Tagasihoidlik :)

taipupole
20.08.12, 01:40
Oi, oi, kuidas raha ära võeti. Õnneks on lohtuseks alati EV joon! :P

vapsik
20.08.12, 21:23
Palju õnne MileStone puhul!

Loksutaja
20.08.12, 21:47
Palju tuli ?

taipupole
20.08.12, 23:05
Palju tuli ?

8766

Mrt1989
20.08.12, 23:11
no siis ongi varsti 10k täis ju ez game .

taipupole
20.08.12, 23:15
no siis ongi varsti 10k täis ju ez game .

Natuke tuleb veel pingutada.

KristjanLaas
20.08.12, 23:27
Pigem ikka see:

99.99..inf% on BM GigantPoker. Lihtsalt täiesti kindel selles täiesti algusest:)

Stiilinäide:

(käsi, kus crushime vastase range, aga peaks ikka foldima, sest vastasel stack liiga suur/kaotades jääks stack liiga väike, ehk sama olukord)

Fakt on see, et antud näites, meil oli 30+% kogu laual(meie ja vastaste stack sized) olevatest chippidest kasutada ja ka ilmselge chiplead 40k stack, ühel oli 29k ja ülejäänutel sisuliselt kopikad. Sellises olukorras on ülilihtne vastaseid exploitida, stealides potte kus seda saab, trappides etc. Meil pole vähimatki põhjust panna TPTK-ga ja drawga pool oma stäkki huugama või suurde ohtu panema. Meil on monster equity.

btw BM, see ei tähenda, et mul midagi su vastu oleks. Lihtsalt olen ka linnakodanik, keda huvitab batmani isiksus ja liitun aruteluga. IMO keep it up ja seni, kuni saab arutleda ja vaielda, on kõik superhea:). Pokkeri üle siis.

Owner85
21.08.12, 05:28
8766

how the fkk nl25es 8k said?1k käsid seal lauas ja võitsid handi ;) ?

taipupole
21.08.12, 07:20
how the fkk nl25es 8k said?1k käsid seal lauas ja võitsid handi ;) ?

Väike huumor. Üldiselt on müstika, kust Vapsik selle välja kangutas, sest juhtus tõesti nii, kuid enne nn projekti. Mingi 150 (miinus 25 taala, mis potti läks) kulli tuli ja väga rigged oli, et K7ss ära ei võtnud, rida oli päris lähedal.

taipupole
21.08.12, 15:26
Kolm päeva mängitud ja täitsa tore ning naljakas on. Kui EV appi võtta, siis polegi väga hull, ootasin midagi palju räigemat. Tõenäoliselt on natuke teistmoodi mängides võimalik võrdlemisi rahulikult 4-6BB (8-12bb) lasta. Praegu on 2,79BB (5,58bb), mis tundub isegi roostes mängu kohta tsipa madal. Kuid koos EVga on vist umbes 3,5BB, seega mitte ka väga alla 4BB. Aga see selleks, pole mõtet nuriseda.

Lisaks, kui eriti väärakalt arvutada, siis päevateenistus praegu 113 taala ja mängitud 17 tundi ehk nats alla 6 tunni päevas. Seega 113*25 (paar päeva puhkust ka ikka!) = 2825 taala. Elu nagu lilleke või nagu kärbes kesk sõnnikut! See on muidugi paras möga.

Küll aga. Teisiti mängimine tähendab siis pöörata rohkem tähelepanu a) mängu kestvusele, sest pikemad kui 1-1,5 tundi mulle selgelt veel ei sobi, b) vastastele, c) vastaste stattidele.

Seni on suht nuppudele vajutamine lihtsalt ja tunde saavutamine, et tagasi rajale.

Täiesti hirmutav on muidugi seltskond, kes seda limiiti mängivad. Esiteks triljon eestlast ja teiseks täpselt samad näod, kes seal kolm-neli aastat tagasi olid. Teise põhjal on järeldus lihtne.

Eestlaseid ootan aga endaga kaasa liikuma ja tõenäoliselt teevad nii mõnedki neist seda hoopis kiiremini kui mina.

Sellele vaatamata, et selline limiit, siis uskumatuid ihnuskoisid kohtab päris korralikult.
http://www.upload.ee/thumb/2613202/imeasi1.jpg ja http://www.upload.ee/image/2613203/imeasi2.jpg

Veel. Massilaudadega (24) mängimine pole just ideaalne lahendus, kuid praegu tahaks võimalikult kiiresti VPPd ära teha, et Nova kätte saada ja siis mingi hetk need boonused ära realiseerida, mis FPPidena ootavad, kuid madalama taseme tõttu pole kättesaadavad või õigemini pole mõistlikult lahendatavad.

Teiseks tundub NL25 isegi suvaliselt mängides päris soft limiit, mis toob meid tagasi selleni, et mida kuradist seal mingid tüübid kolm või viis aastat teevad.

Eelmisel nädalal tegi lisaks rõõmu see:
http://www.upload.ee/image/2613204/imeasi3.jpg

Suurimad kaotused

CO: $29.96
BTN: $16.92
SB: $39.38
UTG: $7.90
Hero (UTG+1): $61.92
MP: $10.72

Pre Flop: ($0.35) Hero has A:diamond: A:heart:

fold, Hero raises to $1.00, fold, fold, BTN calls $1.00, SB raises to $4.10, fold, Hero raises to $11.25, fold, SB calls $7.15

Flop: ($23.75, 2 players) 9:spade: 9:heart: 8:heart:
SB checks, Hero bets $11.45, SB calls $11.45

Turn: ($46.65, 2 players) J:club:
SB checks, Hero bets $31.30, SB calls $16.68 and is all-in

River: ($80.01, 2 players) 9:diamond:

SB shows J:heart: J:spade: (Full House, Jacks full of Nines) (Pre 19%, Flop 12%, Turn 95%)
Hero shows A:diamond: A:heart: (Full House, Nines full of Aces) (Pre 81%, Flop 88%, Turn 5%)
SB wins $78.01

UTG+1: $25.00
MP: $31.21
MP+1: $26.91
LP: $31.14
CO: $25.00
BTN: $26.11
Hero (SB): $50.24
BB: $36.83
UTG: $66.07

Pre Flop: ($0.35) Hero has J:diamond: A:diamond:

fold, fold, MP calls $0.25, fold, fold, fold, BTN raises to $1.00, Hero raises to $3.10, fold, MP calls $2.85, fold

Flop: ($7.45, 2 players) J:spade: 7:club: Q:spade:
Hero checks, MP checks

Turn: ($7.45, 2 players) Q:heart:
Hero checks, MP bets $7.11, Hero calls $7.11

River: ($21.67, 2 players) A:club:
Hero checks, MP bets $20.69, Hero calls $20.69

MP shows 6:diamond: Q:diamond: (Three of a Kind, Queens) (Pre 34%, Flop 78%, Turn 100%)
Hero mucks J:diamond: A:diamond: (Two Pair, Aces and Queens) (Pre 66%, Flop 22%, Turn 0%)
MP wins $61.05

Suurimad võidud

UTG+1: $25.25
MP: $27.07
CO: $8.67
BTN: $9.40
BB: $12.01
UTG: $7.62

Pre Flop: ($0.35) Hero has K:spade: 8:spade:

UTG raises to $0.50, fold, MP calls $0.50, fold, BTN calls $0.50, Hero calls $0.40, fold

Flop: ($2.25, 4 players) T:spade: J:spade: K:diamond:
Hero checks, UTG bets $0.50, MP calls $0.50, BTN raises to $3.05, Hero calls $3.05, UTG raises to $7.12 and is all-in, MP calls $6.62, BTN raises to $8.90 and is all-in, Hero raises to $12.97, MP calls $5.85

Turn: ($44.21, 4 players) 8:heart:
Hero bets $11.53 and is all-in, MP calls $11.53

River: ($67.27, 4 players) 6:spade:

Hero shows K:spade: 8:spade: (Flush, King High) (Pre 20%, Flop 33%, Turn 25%)
MP mucks Q:heart: 4:spade: (High Card, King) (Pre 26%, Flop 18%, Turn 15%)
BTN mucks J:heart: K:heart: (Two Pair, Kings and Jacks) (Pre 32%, Flop 40%, Turn 55%)
UTG mucks J:club: T:heart: (Two Pair, Jacks and Tens) (Pre 22%, Flop 10%, Turn 5%)
Hero wins $65.27

MP: $25.48
MP+1: $27.13
CO: $28.53
BTN: $7.62
SB: $27.71
Hero (BB): $37.98
UTG: $27.19
UTG+1: $11.01

SB posts SB $0.10, Hero posts BB $0.25

Pre Flop: ($0.35) Hero has 9:diamond: T:diamond:

UTG raises to $0.90, fold, fold, MP+1 calls $0.90, fold, BTN calls $0.90, fold, Hero calls $0.65

Flop: ($3.70, 4 players) T:club: T:heart: 9:spade:
Hero checks, UTG checks, MP+1 bets $2.11, BTN raises to $4.22, Hero calls $4.22, fold, MP+1 calls $2.11

Turn: ($16.36, 3 players) 4:club:
Hero checks, MP+1 checks, BTN bets $2.50 and is all-in, Hero raises to $8.40, MP+1 calls $8.40

River: ($35.66, 3 players) J:diamond:
Hero bets $20.40, MP+1 calls $13.61 and is all-in

Hero shows 9:diamond: T:diamond: (Full House, Tens full of Nines) (Pre 18%, Flop 85%, Turn 93%)
MP+1 shows T:spade: 7:spade: (Three of a Kind, Tens) (Pre 14%, Flop 6%, Turn 2%)
BTN shows A:diamond: A:spade: (Two Pair, Aces and Tens) (Pre 68%, Flop 9%, Turn 5%)
Hero wins $60.88

Parim imemine

UTG+1: $25.25
MP: $27.07
CO: $8.67
BTN: $9.40
BB: $12.01
UTG: $7.62

Pre Flop: ($0.35) Hero has K:spade: 8:spade:

UTG raises to $0.50, fold, MP calls $0.50, fold, BTN calls $0.50, Hero calls $0.40, fold

Flop: ($2.25, 4 players) T:spade: J:spade: K:diamond:
Hero checks, UTG bets $0.50, MP calls $0.50, BTN raises to $3.05, Hero calls $3.05, UTG raises to $7.12 and is all-in, MP calls $6.62, BTN raises to $8.90 and is all-in, Hero raises to $12.97, MP calls $5.85

Turn: ($44.21, 4 players) 8:heart:
Hero bets $11.53 and is all-in, MP calls $11.53

River: ($67.27, 4 players) 6:spade:

Hero shows K:spade: 8:spade: (Flush, King High) (Pre 20%, Flop 33%, Turn 25%)
MP mucks Q:heart: 4:spade: (High Card, King) (Pre 26%, Flop 18%, Turn 15%)
BTN mucks J:heart: K:heart: (Two Pair, Kings and Jacks) (Pre 32%, Flop 40%, Turn 55%)
UTG mucks J:club: T:heart: (Two Pair, Jacks and Tens) (Pre 22%, Flop 10%, Turn 5%)
Hero wins $65.27

Eff ju faking värd
PokerStars - $0.25 NL - Holdem - 3 players

BTN: $10.23

Pre Flop: ($0.35) Hero has A:diamond: 6:spade:

BTN calls $0.25, Hero raises to $1.50, fold, BTN raises to $3.00, Hero calls $1.50

Flop: ($6.25, 2 players) 6:club: 3:diamond: 4:spade:
Hero checks, BTN bets $2.25, Hero raises to $10.60, BTN calls $4.98 and is all-in

Turn: ($20.71, 2 players) 4:heart:

River: ($20.71, 2 players) Q:club:

Hero shows A:diamond: 6:spade: (Two Pair, Sixes and Fours) (Pre 64%, Flop 79%, Turn 89%)
BTN shows Q:diamond: 3:spade: (Two Pair, Queens and Fours) (Pre 36%, Flop 21%, Turn 11%)
BTN wins $19.78

Hero (BB): $32.11
UTG: $13.26
UTG+1: $10.25
MP: $39.09
MP+1: $31.55
LP: $13.20
CO: $18.31
BTN: $11.23
SB: $29.51

Pre Flop: ($0.35) Hero has Q:club: Q:spade:

UTG calls $0.25, fold, fold, fold, LP raises to $0.50, CO calls $0.50, fold, SB calls $0.40, Hero raises to $2.80, fold, LP calls $2.30, fold, fold

Flop: ($6.85, 2 players) 3:diamond: 5:heart: T:heart:
Hero bets $4.90, LP raises to $10.40 and is all-in, Hero calls $5.50

Turn: ($27.65, 2 players) J:heart:

River: ($27.65, 2 players) 9:spade:

Hero shows Q:club: Q:spade: (One Pair, Queens) (Pre 82%, Flop 92%, Turn 5%)
LP shows J:club: J:diamond: (Three of a Kind, Jacks) (Pre 18%, Flop 8%, Turn 95%)
LP wins $26.41

UTG: $10.00
Hero (UTG+1): $31.09
MP: $26.49
MP+1: $7.96
CO: $13.15
BTN: $9.95
SB: $25.18
BB: $34.56

Pre Flop: ($0.35) Hero has A:heart: K:diamond:

fold, Hero raises to $1.00, fold, fold, CO raises to $2.50, fold, fold, fold, Hero raises to $7.30, CO calls $4.80

Flop: ($14.95, 2 players) 6:spade: 6:heart: 3:heart:
Hero bets $11.40, CO calls $5.85 and is all-in

Turn: ($26.65, 2 players) 7:club:

River: ($26.65, 2 players) 7:spade:

Hero shows A:heart: K:diamond: (Two Pair, Sevens and Sixes) (Pre 71%, Flop 81%, Turn 86%)
CO shows A:diamond: Q:diamond: (Two Pair, Sevens and Sixes) (Pre 29%, Flop 19%, Turn 14%)
Hero wins $12.73
CO wins $12.72

Graafik kõigi joontega
http://www.upload.ee/image/2613209/esimene.jpg

pikk28
21.08.12, 15:42
mul on cashoudi probleem. volüümi probleem. tunnistan ausalt ülesse.

Potsataja
21.08.12, 15:43
Palju tuli ?

Ma küsiks pigem, et mitmes kord tuli?

taipupole
21.08.12, 16:39
Ma küsiks pigem, et mitmes kord tuli?

Esimest korda.

MichelsonT
21.08.12, 17:49
kui ma õigesti mäletan, siis kas sa kunagi aastaid tagasi (06-07) ei võitnud ka mingit promo party pokeris ja said kuskil 4k taala?

taipupole
21.08.12, 19:26
kui ma õigesti mäletan, siis kas sa kunagi aastaid tagasi (06-07) ei võitnud ka mingit promo party pokeris ja said kuskil 4k taala?

Badbeat Jackpot. Kahjuks polnud kaotaja ega ka võitja. Lihtsalt lauas. Kuid kopikas seegi. Aasta on äkki isegi veel varasem, kuid nii on.

ranka
21.08.12, 19:30
Badbeat Jackpot. Kahjuks polnud kaotaja ega ka võitja. Lihtsalt lauas. Kuid kopikas seegi. Aasta on äkki isegi veel varasem, kuid nii on.

Ei olnudki sellest kunagi kuulnud, et taipupole bad beat jackpoti loosimises osalenud. Eestlastest on võitnud BBJ veel.

Näiteks Peokuningas toppis 41k tasku Merges 13. veebruar 2009 aastal, võitja (bad beadi saaja) sai 417k. Sellest isegi väga vana uudis olemas: http://www.pokkeriprod.com/2009/04/19/13-ja-reede/

Lisaks Absolutes üks vennike võitis 50-60k (ei mäleta summat) vahetult enne Musta Reedet

EDIT: artikli kuupäev on vale, sest see on eksporditud artikkel, kui läksime üle wordpressi keskkonnale 19. aprill 2009. Võit juhtus 13. veebruar 2009, mis oli ühtlasi reeden päev.

taipupole
21.08.12, 23:19
Täna oli siis selline päev!

Võtmekäsi:

MP: $26.18
CO: $23.08
Hero (BTN): $26.20
BB: $10.96

SB posts SB $0.10, BB posts BB $0.25, UTG posts DB $0.25
Pre Flop: ($0.60) Hero has 2:spade: 2:club:
http://gifsforum.com/images/gif/yes/grand/bQvzN.gif
UTG checks, UTG+1 raises to $1.00, MP calls $1.00, fold, Hero calls $1.00, fold, BB calls $0.75, UTG calls $0.75
http://gifsforum.com/images/gif/prepar%20your%20anus/grand/mortal-kombat-prepar-your-anus-eccbc87e4b5ce2fe28308fd9f2a7baf3-57.gif

Flop: ($5.10, 5 players) 8:spade: 2:diamond: T:heart:
http://gifsforum.com/images/gif/yes/grand/yes.gif

BB bets $0.50, fold, UTG+1 raises to $4.90, fold, Hero calls $4.90, fold
Turn: ($15.40, 2 players) 8:diamond:
http://gifsforum.com/images/gif/yes/grand/yes-eccbc87e4b5ce2fe28308fd9f2a7baf3-1292.gif
UTG+1 bets $11.03, Hero raises to $20.30 and is all-in, UTG+1 calls $8.07 and is all-in
http://gifsforum.com/images/gif/yes/grand/yes-eccbc87e4b5ce2fe28308fd9f2a7baf3-1267.gif
River: ($53.60, 2 players) 8:club:
http://gifsforum.com/images/gif/no%20no%20no/grand/no-no-no-eccbc87e4b5ce2fe28308fd9f2a7baf3-995.gif

UTG+1 shows A:diamond: A:club: (Full House, Eights full of Aces) (Pre 82%, Flop 9%, Turn 9%)
Hero shows 2:spade: 2:club: (Full House, Eights full of Twos) (Pre 18%, Flop 91%, Turn 91%)
UTG+1 wins $51.60
Faas 1: http://gifsforum.com/images/gif/rage/grand/black_man_rage_gif.gif
Faas 2: http://gifsforum.com/images/gif/sad/grand/sad-eccbc87e4b5ce2fe28308fd9f2a7baf3-661.gif
Faas 3: http://gifsforum.com/images/gif/yes/grand/yesitis2.gif

Graafik:

http://gifsforum.com/images/gif/you%20are%20good/grand/you-are-good-eccbc87e4b5ce2fe28308fd9f2a7baf3-248.gif
http://www.upload.ee/image/2615118/Clipboard02.jpg

Pythagoras
21.08.12, 23:31
Ilus graafik. Mõned küsimused ka, mitu lauda keskmiselt lahti on? Kui pikad sessid teed, või nt kaua tänaste käte jaoks aega kulus?
Kas NL25 teed tableselectionit ka, vahetad laudu tihti, või sellel limiidil veel mitte?

taipupole
22.08.12, 08:08
Ilus graafik. Mõned küsimused ka, mitu lauda keskmiselt lahti on? Kui pikad sessid teed, või nt kaua tänaste käte jaoks aega kulus? Kas NL25 teed tableselectionit ka, vahetad laudu tihti, või sellel limiidil veel mitte?

Keskmiselt ütleb PT, et lahti on 18,5 lauda, kuid üldiselt tähendab see 24. Tõenäoliselt oleks mõistlik vähendada (14-18), kuid seda teeme hiljem.

Sessi pikkus on üldiselt 1-2 tundi. Eile tegin nt neli sessi: 0,22, 0,95, 0,92, 1,47 tundi (ma ei kujuta ette, kuidas ta neid tunde arvutab, kuid enam-vähem saab vast aru) ja kokku 4462 kätt. Nendest viimane (1,47) on eelmisel graafikul.

Tableselecti teen mingis osas ikka. Vähemalt avamisel juba ei hakka istuma suvalistesse kohtadesse. Vahetada annaks laudu kindlasti rohkem, kuid mõned tegurid segavad.

pikk28
22.08.12, 11:15
tundud suht superuser olevat - 24 lauda ja nii hea wr. Ilmselt tead logaritmi. Samas vaimus edasi!

Rigged
22.08.12, 11:37
Ei olnudki sellest kunagi kuulnud, et taipupole bad beat jackpoti loosimises osalenud. Eestlastest on võitnud BBJ veel.

Näiteks Peokuningas toppis 41k tasku Merges 13. veebruar 2009 aastal, võitja (bad beadi saaja) sai 417k. Sellest isegi väga vana uudis olemas: http://www.pokkeriprod.com/2009/04/19/13-ja-reede/

Lisaks Absolutes üks vennike võitis 50-60k (ei mäleta summat) vahetult enne Musta Reedet

EDIT: artikli kuupäev on vale, sest see on eksporditud artikkel, kui läksime üle wordpressi keskkonnale 19. aprill 2009. Võit juhtus 13. veebruar 2009, mis oli ühtlasi reeden päev.
See vennike oli antnx ja ta võitis u 100k

timz0333
22.08.12, 11:45
See vennike oli antnx ja ta võitis u 100k

Mäletan jutte 50K "võidust"

taipupole
22.08.12, 17:24
Nojah, tuleb reegleid muutma hakata. Nimelt on Starsis nii dollar kui ka euro, kuid kui valid restrict limiidiks nt NL25, siis NL25 eurolaudu mängida ei saa, sest nende väärtus ületab NL25 dollari väärtuse. Ehk siis jääb value võtmata. Tuleks aga võtta.

Et siis blokeering maha, üles liikumine ikka sama loogika alusel nagu enne.

vapsik
22.08.12, 17:37
Sealt samast saab currecnyt ka vahetada. Võta kõik limiidid maha. Pane currency Euro peale ja vaheta tagasi NL-25 peale.

taipupole
22.08.12, 19:29
Sealt samast saab currecnyt ka vahetada. Võta kõik limiidid maha. Pane currency Euro peale ja vaheta tagasi NL-25 peale.

Support väitis, et ei saa, kuid usun härrat ja proovin nii.

muttaja
22.08.12, 20:14
Kas mitme erineva valuutaga mängimise juures on miskeid varjukülgi ka? Eriti kui kohe pärast lauast lahkumist dollariteks tagasi vahetada?

saugakarel
22.08.12, 20:43
Kas mitme erineva valuutaga mängimise juures on miskeid varjukülgi ka? Eriti kui kohe pärast lauast lahkumist dollariteks tagasi vahetada?

Ei ole.
Võid istuda 10 korda järjest euro lauda ja siis uuesti välja ning summa on endiselt sama. Kui esmane valuuta on dollar

taipupole
22.08.12, 21:30
Ei ole.
Võid istuda 10 korda järjest euro lauda ja siis uuesti välja ning summa on endiselt sama. Kui esmane valuuta on dollar

Minugi meelest.

Cypher0
22.08.12, 22:10

Kunagi mängisin nii, et kontol ainult USD aga võtsin eurilaudu ka. Iga sessi lõpus oli ikka näha kerge ebakõla hemi ja cashieri vahel. Mingit konvertimistasu ei ole, aga kui vaja ümardada, siis stars ümardab enda kasuks konvertides ja läheb mingi sent kaotsi. Ja need sendid peaks kokku sessi jooksul lauda istudes, lahkudes, reloadides jne miski täitsa nähtava summa moodustama. Ehk hoia euri kontol ka mõned buy-inid ja probleemi pole.

taipupole
22.08.12, 22:59
Kunagi mängisin nii, et kontol ainult USD aga võtsin eurilaudu ka. Iga sessi lõpus oli ikka näha kerge ebakõla hemi ja cashieri vahel. Mingit konvertimistasu ei ole, aga kui vaja ümardada, siis stars ümardab enda kasuks konvertides ja läheb mingi sent kaotsi. Ja need sendid peaks kokku sessi jooksul lauda istudes, lahkudes, reloadides jne miski täitsa nähtava summa moodustama. Ehk hoia euri kontol ka mõned buy-inid ja probleemi pole.

See oli varem, nüüd saad raha tagasi täpselt sama kursiga, millega eurolauda istud, ja protsente konvertimisel pole.

RudiTurbo
23.08.12, 01:55

Kui Sa pärast igat sessi update currency nuppu HEM'is ei vajutanud, siis on muidugi vahe sees, sest Starsis käib asi automaatselt, HEM'is pead currencyt ise aeg ajalt updeitima.

Cypher0
23.08.12, 03:05
Kui Sa pärast igat sessi update currency nuppu HEM'is ei vajutanud, siis on muidugi vahe sees, sest Starsis käib asi automaatselt, HEM'is pead currencyt ise aeg ajalt updeitima.

Meh, pidasin ikka midagi muud silmas. Probleem kadus, kui lülitasin auto-convertimise välja ja hoidsin euri kontol alati 10+bi (hakkas klappima hem+cashier).

Pm seda mõtlesin:

Meie süsteem ümardab alati alla, kui konverteerimisel tekkiv summa ei ole jagatav ühe sendiga. Näiteks kui konverteerite $100 USA dollarit ning vastav väärtus põhinedes valuutakursile on £64.034823, ümardab süsteem selle £64.03ks. Samamoodi, kui vastav väärtus oleks £64.129942, ümardatakse see £64.12ks.

Niisiis kui konverteerite teatud summa ühest teise ning seejärel konverteerite kiiresti tagasi ja kurss juhtub olema selline, et toimub ülalselgitatud ümardamine, võib juhtuda, et kaotate selle tehingu pealt 1 sendi (või 1 penni).

Rohkem informatsiooni meie mitme valuuta funktsioonide kohta on saadaval järgmisel inglise keelsel leheküljel:

http://www.pokerstars.ee/en/poker/real-money/multi-currency/

taipupole
23.08.12, 09:17
Täna-homme tõenäoliselt 0 kätt, sest muid asjatoimetusi. Nädalakesega siis 22 BI NL25, peamiselt FR. Eile proovisin vahelduseks natuke 6-maxi, kuid tõenäoliselt veel sinna ei liigu, kuigi pikemas perspektiivis võiks nii vast minna küll. Viimati sai 6-maxi proovitud vist kolme-nelja aasta eest, et punane joon pani küll sessi lõpus jooksu, kuid kogemused-kogemused.

Korraks vaatasin ka, et VPPsid tuleb 6-maxis nagu üllatavalt vähe, milles puudub igasugune loogika, sest kõik peaks sama olema ja rakei saab korralikult makstud. Ehk lihtsalt tundub.

Eile sai lauaplaat esimest korda vatti. Elame sellegi üle, kuid EV ja kasumijoone vahe oli 10BI, praegu peaks olema vist umbes 7-8BI. Igatahes, parem, kui see vahe siin tekib, et siis kõrgemates limiitides tagasi võtta.

Ideeliselt võiks nüüd kuu lõpuni NL50 proovida ja siis vaadata, et mis saama hakkab.
http://www.upload.ee/image/2618789/Clipboard02.jpg

pikk28
23.08.12, 09:48
palju muidu NL25 6-maxis VPP-sid tuli?

taipupole
23.08.12, 10:37
palju muidu NL25 6-maxis VPP-sid tuli?

Ei tea, tundus, et väga vähe, olin kindel, et jõuan eile ühe milestoneini. PTs saab seda kuidagi vaadata?

HerrJanks
23.08.12, 11:20
Mis su VPIP/PFR 6max'is on? Kui tight olla siis väga ei tule jah. Mul peaks $ ja € kombineerituna umbes 0.14 vpp/per hand (NL25es), see kuu olema.

Cypher0
23.08.12, 14:01
Ei tea, tundus, et väga vähe, olin kindel, et jõuan eile ühe milestoneini. PTs saab seda kuidagi vaadata?

Starsi 6-maxis on 5.5 VPP multiplier, full ringis 6, siit tuleb ka väike vahe.

Pumper
23.08.12, 14:02
A käsi mängid ju ajas kiiremini ka, seega 6max peaks eelistatum olema.

taipupole
25.08.12, 22:29
Esimesel katsel läks NL50 lisamine perse, tagasi NL25.

taipupole
27.08.12, 15:55
Viimase nädala võib võtta kokku sõnadega: kasumlikkuse osas paigalseis. EV joon on samal ajal kasumi joonest juba peaaegu kaks korda kaugemal ehk kui kasumit 361 dollarit, siis EV on 631 dollarit.

Üldiselt võib tšillilt võtta, kui see kõik NL100s tasanduma hakkab.

Mis veel uut? Läksin üle PT4 peale, harjumatu on.

See nädal on plaanis ainult NL25 6-max ja Platinum tase ära teha, et uuest kuust saaks natuke rohkem kvaliteedile rõhku panna, sest praegu on seda VPP jälitamist sutsu liiga palju.

Nädal
http://www.upload.ee/image/2630766/nadal.jpg

Kokku
http://www.upload.ee/image/2630759/kokku.jpg

Igasuguseid käsi ka:
Suurimad võidud
PokerStars - $0.50 NL (6 max) - Holdem - 2 players
Hand converted by PokerTracker 4 (http://www.pokertracker.com)

SB: $40.00
Hero (BB): $50.00

SB posts SB $0.25, Hero posts BB $0.50

Pre Flop: (pot: $0.75) Hero has K:club: T:club:

SB raises to $1.50, Hero raises to $4.50, SB calls $3.00

Flop: ($9.00, 2 players) K:diamond: 9:heart: 6:heart:
Hero bets $7.00, SB calls $7.00

Turn: ($23.00, 2 players) A:club:
Hero checks, SB bets $12.50, Hero raises to $38.50 and is all-in, SB calls $16.00 and is all-in

River: ($80.00, 2 players) 7:diamond:

Hero shows K:club: T:club: (One Pair, Kings) (Pre 51%, Flop 87%, Turn 95%)
SB shows 4:heart: 4:diamond: (One Pair, Fours) (Pre 49%, Flop 13%, Turn 5%)
Hero wins $79.50
PokerStars - €0.25 NL (6 max) - Holdem - 2 players

SB: €22.41
Hero (BB): €25.60

SB posts SB €0.10, Hero posts BB €0.25

Pre Flop: (pot: €0.35) Hero has K:heart: K:club:

SB calls €0.15, Hero raises to €1.25, SB raises to €5.00, Hero raises to €11.50, SB raises to €22.41 and is all-in, Hero calls €10.91

Flop: (€44.82, 2 players) Q:heart: 7:heart: J:heart:

Turn: (€44.82, 2 players) K:spade:

River: (€44.82, 2 players) 5:club:

Hero shows K:heart: K:club: (Three of a Kind, Kings) (Pre 71%, Flop 87%, Turn 93%)
SB shows A:club: J:diamond: (One Pair, Jacks) (Pre 29%, Flop 13%, Turn 7%)
Hero wins €44.32
PokerStars - $0.25 NL (6 max) - Holdem - 6 players

BTN: $35.95
SB: $34.42
BB: $9.57
UTG: $12.50
MP: $45.19
Hero (CO): $51.41

Pre Flop: (pot: $0.35) Hero has 8:diamond: A:spade:

fold, MP calls $0.25, Hero raises to $1.25, fold, fold, fold, MP raises to $3.25, Hero calls $2.00

Flop: ($6.85, 2 players) 8:club: Q:spade: 7:club:
MP bets $3.50, Hero calls $3.50

Turn: ($13.85, 2 players) 8:heart:
MP bets $3.75, Hero raises to $11.25, MP calls $7.50

River: ($36.35, 2 players) 3:heart:
MP bets $1.25, Hero raises to $33.41 and is all-in, MP calls $25.94 and is all-in

Hero shows 8:diamond: A:spade: (Three of a Kind, Eights) (Pre 25%, Flop 85%, Turn 100%)
MP shows A:diamond: K:diamond: (One Pair, Eights) (Pre 75%, Flop 15%, Turn 0%)
Hero wins $88.73

Suurimad kaotused
PokerStars - $0.50 NL - Holdem - 2 players

BB: $54.09
Hero (SB): $50.00

Hero posts SB $0.25, BB posts BB $0.50

Pre Flop: (pot: $0.75) Hero has Q:club: 9:spade:

Hero raises to $1.50, BB raises to $4.50, Hero calls $3.00

Flop: ($9.00, 2 players) Q:spade: 9:diamond: K:club:
BB bets $6.45, Hero raises to $23.75, BB raises to $49.59 and is all-in, Hero calls $21.75 and is all-in

Turn: ($100.00, 2 players) A:spade:

River: ($100.00, 2 players) 5:spade:

BB shows Q:heart: Q:diamond: (Three of a Kind, Queens) (Pre 90%, Flop 99%, Turn 100%)
Hero shows Q:club: 9:spade: (Two Pair, Queens and Nines) (Pre 10%, Flop 1%, Turn 0%)
BB wins $99.50
PokerStars - $0.50 NL - Holdem - 5 players

BTN: $20.50
SB: $49.50
BB: $33.97
Hero (UTG): $59.25
CO: $63.51

SB posts SB $0.25, BB posts BB $0.50

Pre Flop: (pot: $0.75) Hero has 6:club: 9:club:

Hero raises to $1.50, fold, fold, SB raises to $5.00, fold, Hero calls $3.50

Flop: ($10.50, 2 players) 6:diamond: Q:diamond: Q:club:
SB bets $5.01, Hero calls $5.01

Turn: ($20.52, 2 players) 6:spade:
SB checks, Hero bets $4.50, SB raises to $12.25, Hero calls $7.75

River: ($45.02, 2 players) 2:spade:
SB bets $27.24 and is all-in, Hero calls $27.24

SB shows Q:heart: A:spade: (Full House, Queens full of Sixes) (Pre 60%, Flop 96%, Turn 98%)
Hero shows 6:club: 9:club: (Full House, Sixes full of Queens) (Pre 40%, Flop 4%, Turn 2%)
SB wins $97.00
PokerStars - €0.50 NL (6 max) - Holdem - 3 players

SB: €50.00
Hero (BB): €50.75
BTN: €62.46

SB posts SB €0.25, Hero posts BB €0.50

Pre Flop: (pot: €0.75) Hero has K:diamond: Q:diamond:

BTN raises to €2.00, fold, Hero raises to €5.50, BTN raises to €16.50, Hero calls €11.00

Flop: (€33.25, 2 players) 4:club: 8:diamond: 5:diamond:
Hero checks, BTN bets €23.50, Hero raises to €34.25 and is all-in, BTN calls €10.75

Turn: (€101.75, 2 players) 3:heart:

River: (€101.75, 2 players) Q:club:

Hero shows K:diamond: Q:diamond: (One Pair, Queens) (Pre 14%, Flop 37%, Turn 20%)
BTN shows K:club: K:spade: (One Pair, Kings) (Pre 86%, Flop 63%, Turn 80%)
BTN wins €100.50

Parim imemine
PokerStars - $0.25 NL (6 max) - Holdem - 2 players

Hero (BB): $36.51
SB: $6.02

Pre Flop: (pot: $0.35) Hero has J:club: 6:club:

SB raises to $0.50, Hero calls $0.25

Flop: ($1.00, 2 players) 4:spade: J:heart: 4:diamond:
Hero checks, SB bets $0.50, Hero raises to $2.10, SB raises to $3.75, Hero raises to $10.30, SB calls $1.77 and is all-in

Turn: ($12.04, 2 players) 9:spade:

River: ($12.04, 2 players) 6:heart:

Hero shows J:club: 6:club: (Two Pair, Jacks and Sixes) (Pre 29%, Flop 17%, Turn 10%)
SB shows J:spade: A:diamond: (Two Pair, Jacks and Fours) (Pre 71%, Flop 83%, Turn 90%)
Hero wins $11.54

UTG: $21.21
UTG+1: $20.44
MP: $23.25
MP+1: $6.44
CO: $10.19
Hero (BTN): $27.38
SB: $24.40

Pre Flop: (pot: $0.35) Hero has A:heart: K:diamond:

UTG calls $0.25, fold, MP calls $0.25, MP+1 raises to $0.75, fold, Hero raises to $2.90, fold, fold, fold, fold, MP+1 calls $2.15

Flop: ($6.65, 2 players) T:heart: Q:diamond: K:heart:
MP+1 checks, Hero bets $5.10, MP+1 calls $3.54 and is all-in

Turn: ($13.73, 2 players) 5:heart:

River: ($13.73, 2 players) Q:heart:

MP+1 shows J:spade: A:club: (Straight, Ace High) (Pre 26%, Flop 87%, Turn 77%)
Hero shows A:heart: K:diamond: (Flush, Ace High) (Pre 74%, Flop 13%, Turn 23%)
Hero wins $13.11

BTN: $10.35
SB: $28.30
Hero (BB): $25.00
UTG: $10.35
MP: $29.87
CO: $20.00

Pre Flop: (pot: $0.35) Hero has A:heart: A:spade:

fold, fold, MP raises to $0.75, fold, fold, fold, Hero raises to $2.40, MP calls $1.65

Flop: ($4.90, 2 players) 8:diamond: 9:spade: 6:diamond:
Hero bets $4.00, MP raises to $9.25, Hero raises to $22.60 and is all-in, MP calls $13.35

Turn: ($50.10, 2 players) Q:club:

River: ($50.10, 2 players) A:club:

Hero shows A:heart: A:spade: (Three of a Kind, Aces) (Pre 77%, Flop 27%, Turn 18%)
MP shows 9:club: 8:club: (Two Pair, Nines and Eights) (Pre 23%, Flop 73%, Turn 82%)
Hero wins $48.10

Värdjad, raisk

Hero (BB): $32.11
UTG: $13.26
UTG+1: $10.25
UTG+2: $39.09
MP: $31.55
MP+1: $13.20
CO: $18.31
BTN: $11.23
SB: $29.51

Pre Flop: (pot: $0.35) Hero has Q:club: Q:spade:

UTG calls $0.25, fold, fold, fold, MP+1 raises to $0.50, CO calls $0.50, fold, SB calls $0.40, Hero raises to $2.80, fold, MP+1 calls $2.30, fold, fold

Flop: ($6.85, 2 players) 3:diamond: 5:heart: T:heart:
Hero bets $4.90, MP+1 raises to $10.40 and is all-in, Hero calls $5.50

Turn: ($27.65, 2 players) J:heart:

River: ($27.65, 2 players) 9:spade:

Hero shows Q:club: Q:spade: (One Pair, Queens) (Pre 82%, Flop 92%, Turn 5%)
MP+1 shows J:club: J:diamond: (Three of a Kind, Jacks) (Pre 18%, Flop 8%, Turn 95%)
MP+1 wins $26.41

MP: $26.18
CO: $23.08
Hero (BTN): $26.20
BB: $10.96

SB posts SB $0.10, BB posts BB $0.25, UTG posts DB $0.25

Pre Flop: (pot: $0.60) Hero has 2:spade: 2:club:

UTG checks, UTG+1 raises to $1.00, MP calls $1.00, fold, Hero calls $1.00, fold, BB calls $0.75, UTG calls $0.75

Flop: ($5.10, 5 players) 8:spade: 2:diamond: T:heart:
BB bets $0.50, fold, UTG+1 raises to $4.90, fold, Hero calls $4.90, fold

Turn: ($15.40, 2 players) 8:diamond:
UTG+1 bets $11.03, Hero raises to $20.30 and is all-in, UTG+1 calls $8.07 and is all-in

River: ($53.60, 2 players) 8:club:

UTG+1 shows A:diamond: A:club: (Full House, Eights full of Aces) (Pre 82%, Flop 9%, Turn 9%)
Hero shows 2:spade: 2:club: (Full House, Eights full of Twos) (Pre 18%, Flop 91%, Turn 91%)
UTG+1 wins $51.60
PokerStars - $0.25 NL (6 max) - Holdem - 4 players

BTN: $10.00
SB: $6.10
Hero (BB): $28.01
UTG: $27.27

Pre Flop: (pot: $0.35) Hero has K:spade: K:diamond:

UTG raises to $0.75, BTN raises to $2.00, fold, Hero calls $1.75, fold

Flop: ($4.85, 2 players) 4:club: 5:spade: 5:diamond:
Hero checks, BTN bets $2.50, Hero raises to $10.20, BTN calls $5.50 and is all-in

Turn: ($20.85, 2 players) 7:club:

River: ($20.85, 2 players) J:club:

Hero shows K:spade: K:diamond: (Two Pair, Kings and Fives) (Pre 82%, Flop 92%, Turn 95%)
BTN shows J:diamond: J:spade: (Full House, Jacks full of Fives) (Pre 18%, Flop 8%, Turn 5%)
BTN wins $19.91

Ja nüüd uue hooga!

muttaja
27.08.12, 16:16
Mis su screenname on?

taipupole
27.08.12, 16:24
Mis su screenname on?

katikaru

taipupole
27.08.12, 20:08
Mingi alaarenenud inimene mängis viimase sessi. Saadame ravile.

ranka
28.08.12, 00:44
too katikaru w?

taipupole
31.08.12, 07:06
Erandpäev

taipupole
04.09.12, 18:55
Kuu jäi plussi, EV oli 15 BI kasumist ees, Platinumstar saavutatud. Kolimine võtab aja, graafikud jms on arvutis olemas, kuid pole mahti, et kirja panna.

taipupole
09.09.12, 12:45
Jõudsin lõpuks jälle NL50 shotini, kuid EV läheb nagu ikka ja ei hellitanud ka nüüd. Korra proovib veel ja võimalilk, et, kopsti, jälle alla tagasi.

Muidu kolimise tähe all. Tundub, et osta on mõistlikum, sest üürihinnad on täiesti idiootsed.

Ecuador13
09.09.12, 20:15
Tundub, et osta on mõistlikum, sest üürihinnad on täiesti idiootsed.
+1, retarded üürihinnad on Tallinnas :(

gl @NL50

IsandJoberst
09.09.12, 20:33
+1, retarded üürihinnad on Tallinnas :(

gl @NL50
Kindlasti mitte hullemad kui Tartus.

Owner85
10.09.12, 14:27
Tartus on hinnad hullemad pigem

taipupole
22.09.12, 10:49
Uundusi on nüüd nii palju, et alustame jälle kenasti algusest. Tõenäoliselt nüüd aasta lõpuni lihtsalt sujuvalt NL25FR, et saaks kuuse tuppa osta.

pastilaa
22.09.12, 10:52
Uundusi on nüüd nii palju, et alustame jälle kenasti algusest. Tõenäoliselt nüüd aasta lõpuni lihtsalt sujuvalt NL25FR, et saaks kuuse tuppa osta.

http://amymorby.com/wp-content/uploads/2012/06/hang-in-there.jpeg

FreakyJason
22.09.12, 11:43
good ;)

taipupole
16.10.12, 18:22
Uuendusi on nii palju, et teema on arutelult maas ja edasi lohhgämblib, sest muuks (puuks) pole enam aega, et isegi neid väga hea põhjuse asju täita. Mängimisest rääkimata.

Äkki kunagi proovib uuesti, muidu oli põnev ja tuli isegi hästi välja ning sai kõigest kinni peetud - kuniks seda ajakest oli.

pastilaa
16.10.12, 18:36
armas oled ikka. edu ida-tallinna keskhaiglas!

taipupole
01.08.13, 17:47
Tere. Naine andis 100 eurot ja käskis duubeldada. Asub graindima.

hoss23
01.08.13, 18:25
Oujeeee, edu mees! :kiss:

Priidix
01.08.13, 18:42
Nice! Millest alustad?

Kotkas1000
01.08.13, 18:44
Minge metsa, hakkab jälle ahistamine pihta. Õnneks 100€ nl100 rolli kasvatamine võtab üksjagu aega. Edu!

vapsik
01.08.13, 19:20
Tere. Naine andis 100 eurot ja käskis duubeldada. Asub graindima.

Kas minu 25 eurost 35 saad teha?

p0l1
01.08.13, 20:03
Võin ka 15 €-ga toetada, kui 23 € tagasi saaks, saad rolli kokku ja gl.

taipupole
01.08.13, 20:44
Oujeeee, edu mees! :kiss:

Läheb kindlasti vaja. :angel:

Nice! Millest alustad?

Erinevad 10-taalased lauad, ma arvan.

Minge metsa, hakkab jälle ahistamine pihta. Õnneks 100€ nl100 rolli kasvatamine võtab üksjagu aega. Edu!

Uuel aastal näeme, rsk!

Kas minu 25 eurost 35 saad teha?

Kindlasti, kanna üle, tundub lihtne ülesanne.

Võin ka 15 €-ga toetada, kui 23 € tagasi saaks, saad rolli kokku ja gl.

Selline usk on tõesti rõõmustav. Kui nüüd HTC ka veel 71 eurot annaks, siis saaks kohe NL25 gämblida ja Kotkast näeks juba detsembris. :afro:

ranka
02.08.13, 00:06
Mõnus naine.

Annab teinekord €100 ja käsib jooma ka minna? :)

taipupole
02.08.13, 16:41
Mõnus naine.
Annab teinekord €100 ja käsib jooma ka minna? :)

Täiega mõnus! Jookide puhul loodan aga rikastele sõpradele ja tuttavatele :)

taipupole
04.08.13, 22:55
Mõtlesin, et saab täna algust teha, kuid oli vaja korvpalli vaatama minna ja seal ei kannatanud kaine peaga olla. Homme on ka päev!

taipupole
06.08.13, 00:29
Tegin esimese sutsaka äää.

http://www.upload.ee/image/3493669/blah.png

Owner85
06.08.13, 00:57
hiiterisse kohe....

taipupole
06.08.13, 07:57
Vastupidi, hoopis -18 või nii. Üks sutsu halb call, ülejäänud suht tavalised KK vs AA ja QQ vs KK (HU) situatsioonid.

Lõpuks jooksis PS pange ka ja ei lasknud heas lauas reloadida, raha oli olemas, kaardid jooksid, kuid reload aken ees ja ei sulgu. Teisi aknaid ei näinud kah seetõttu, kus action käis. Saatus vist.

timz0333
06.08.13, 08:29
Fishine jutt,

soovitaks algul naisel jälgida kuhu ta oma raha pani ja kas on üldse kasumit oodata. Olen ise proovinud ja töötab, kui on mingi keeruline käsi mille mehed lahendavad lõpuks ikkagi sisse kodeeritud manöövritega vastavalt statsidele siis naine suudab sulle pakkuda 100% ajast huvitavama liini mis võib teinekord ka raha hetkega duublisse lüüa.

Gl!

leits
06.08.13, 09:36
Vastupidi, hoopis -18 või nii. Üks sutsu halb call, ülejäänud suht tavalised KK vs AA ja QQ vs KK (HU) situatsioonid.

Lõpuks jooksis PS pange ka ja ei lasknud heas lauas reloadida, raha oli olemas, kaardid jooksid, kuid reload aken ees ja ei sulgu. Teisi aknaid ei näinud kah seetõttu, kus action käis. Saatus vist.

:(

taipupole
06.08.13, 09:51
:(

(L)

leits
06.08.13, 10:05
(L)

(.) (.)

taipupole
06.08.13, 12:16
(.) (.)

http://media.comicbookmovie.com/images/users/uploads/43293/I%20came.jpg

taipupole
07.08.13, 08:07
leitsiga amelemine aitab alati

PS ise annab arvuks küll 49,67 ehk sutsu alla poole, mis käsuks anti, on olemas.

http://www.upload.ee/image/3496473/My_Currency_Won_in_EUR_over_Hands_Played.png

taipupole
09.08.13, 14:49
Ja ringiga alguses tagasi!

Aga, kurat, naljakas on. Kahjuks läks meelest ära, et vahepeal natuke kolinud ja laud on teistsugune ning paksust puidust. Rusikas valutab :(

taipupole
13.08.13, 09:50
Peaaegu oli NL5 tsoon. Keeruline värk ikka see pokker. Nii palju laudu vilgub, kuidas keegi üldse kunagi 24 lauda mängida suutis. Müstika!

pikk28
13.08.13, 10:09
jep. Aga sa olid way noorem siis :)

taipupole
05.12.13, 00:23
Mis seal Starsi NL25s on mingi eestlaste pesa vä?

http://i.imgur.com/3bOQoMN.jpg

taipupole
06.12.13, 00:41
Raha tassitakse lihtsalt kohvris ukse taha.

SB: 79.84 BB (VPIP: 64.29, PFR: 3.57, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 28)
BB: 100 BB (VPIP: 18.92, PFR: 18.92, 3Bet Preflop: 12.50, Hands: 37)
UTG: 54.28 BB (VPIP: 46.88, PFR: 0.00, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 33)
UTG+1: 95.76 BB (VPIP: 50.00, PFR: 15.38, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 27)
Hero (MP): 101.48 BB
MP+1: 109.88 BB (VPIP: 27.16, PFR: 13.58, 3Bet Preflop: 10.34, Hands: 81)
CO: 38.6 BB (VPIP: 11.90, PFR: 7.14, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 42)
BTN: 102.28 BB (VPIP: 16.23, PFR: 15.58, 3Bet Preflop: 7.65, Hands: 470)

SB posts SB 0.4 BB, BB posts BB 1 BB

Pre Flop: (pot: 1.4 BB) Hero has A:club: A:heart:

fold, UTG+1 calls 1 BB, Hero raises to 5 BB, fold, fold, fold, SB calls 4.6 BB, fold, UTG+1 raises to 95.76 BB and is all-in, Hero calls 90.76 BB, SB calls 74.84 BB and is all-in

Flop: (272.36 BB, 3 players) 7:heart: 4:spade: 5:spade:

Turn: (272.36 BB, 3 players) 9:club:

River: (272.36 BB, 3 players) Q:club:

UTG+1 shows J:club: J:diamond: (One Pair, Jacks) (Pre 11%, Flop 4%, Turn 2%)
Hero shows A:club: A:heart: (One Pair, Aces) (Pre 78%, Flop 57%, Turn 76%)
SB shows A:spade: J:spade: (High Card, Ace) (Pre 11%, Flop 39%, Turn 21%)
Hero wins 264.36 BB

taipupole
06.12.13, 14:13
Nüüd viiakse samasuguse kohvriga ära.

http://3.bp.blogspot.com/-9tgE5bjv3Fg/T7G0bawDVLI/AAAAAAAAAT8/K3huMAjNL94/s1600/what-kind-of-sorcery-is-this.jpg

taipupole
07.12.13, 18:07
Kunagi pidi see juhtuma, foldisin KK pre 100BB.

Ei olnud misclick.

taipupole
09.12.13, 23:59
Tundub, et KK foldimine pre oligi see tõuge, mida oli vaja. Päris sümpaatne esimene nädal NL25s, millele sai natuke NL50t kah juurde miksitud.

Nats üle 20 000 käe, ühe märkisin isegi ära jagamiseks, kuid väga aru ei saa, et miks.

UTG: 114.48 BB (VPIP: 24.00, PFR: 16.00, 3Bet Preflop: 16.67, Hands: 25)
UTG+1: 48.36 BB (VPIP: 30.95, PFR: 19.05, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 43)
UTG+2: 126.24 BB (VPIP: 27.27, PFR: 22.73, 3Bet Preflop: 11.11, Hands: 22)
MP: 117.12 BB (VPIP: 47.83, PFR: 17.39, 3Bet Preflop: 8.33, Hands: 23)
MP+1: 40 BB (VPIP: 7.59, PFR: 5.06, 3Bet Preflop: 3.03, Hands: 80)
CO: 132.48 BB (VPIP: 17.33, PFR: 16.00, 3Bet Preflop: 3.23, Hands: 76)
Hero (BTN): 100.6 BB
SB: 148.04 BB (VPIP: 6.98, PFR: 4.65, 3Bet Preflop: 2.33, Hands: 86)
BB: 40 BB (VPIP: 11.76, PFR: 8.82, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 35)

Pre Flop: (pot: 1.4 BB) Hero has A:diamond: J:spade:

fold, fold, fold, MP raises to 3 BB, fold, fold, Hero raises to 8.6 BB, fold, fold, MP calls 5.6 BB

Flop: (18.6 BB, 2 players) 8:spade: T:club: 9:heart:
MP checks, Hero bets 13 BB, MP calls 13 BB

Turn: (44.6 BB, 2 players) 8:heart:
MP checks, Hero checks

River: (44.6 BB, 2 players) T:spade:
MP bets 14 BB, Hero calls 14 BB

MP shows K:spade: J:club: (Two Pair, Tens and Eights) (Pre 26%, Flop 33%, Turn 20%)
Hero shows A:diamond: J:spade: (Two Pair, Tens and Eights) (Pre 74%, Flop 67%, Turn 80%)
Hero wins 69.32 BB

taipupole
10.12.13, 00:16
http://cdn.memegenerator.net/instances/250x250/43665157.jpg

https://www.upload.ee/image/3755680/My_Currency_Won_in_EUR_over_Hands_Played.png

http://cdn.memegenerator.net/instances/250x250/43662366.jpg

ranka
10.12.13, 07:07
Tundub, et KK foldimine pre oligi see tõuge, mida oli vaja. Päris sümpaatne esimene nädal NL25s, millele sai natuke NL50t kah juurde miksitud.

Nats üle 20 000 käe, ühe märkisin isegi ära jagamiseks, kuid väga aru ei saa, et miks.

UTG: 114.48 BB (VPIP: 24.00, PFR: 16.00, 3Bet Preflop: 16.67, Hands: 25)
UTG+1: 48.36 BB (VPIP: 30.95, PFR: 19.05, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 43)
UTG+2: 126.24 BB (VPIP: 27.27, PFR: 22.73, 3Bet Preflop: 11.11, Hands: 22)
MP: 117.12 BB (VPIP: 47.83, PFR: 17.39, 3Bet Preflop: 8.33, Hands: 23)
MP+1: 40 BB (VPIP: 7.59, PFR: 5.06, 3Bet Preflop: 3.03, Hands: 80)
CO: 132.48 BB (VPIP: 17.33, PFR: 16.00, 3Bet Preflop: 3.23, Hands: 76)
Hero (BTN): 100.6 BB
SB: 148.04 BB (VPIP: 6.98, PFR: 4.65, 3Bet Preflop: 2.33, Hands: 86)
BB: 40 BB (VPIP: 11.76, PFR: 8.82, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 35)

Pre Flop: (pot: 1.4 BB) Hero has A:diamond: J:spade:

fold, fold, fold, MP raises to 3 BB, fold, fold, Hero raises to 8.6 BB, fold, fold, MP calls 5.6 BB

Flop: (18.6 BB, 2 players) 8:spade: T:club: 9:heart:
MP checks, Hero bets 13 BB, MP calls 13 BB

Turn: (44.6 BB, 2 players) 8:heart:
MP checks, Hero checks

River: (44.6 BB, 2 players) T:spade:
MP bets 14 BB, Hero calls 14 BB

MP shows K:spade: J:club: (Two Pair, Tens and Eights) (Pre 26%, Flop 33%, Turn 20%)
Hero shows A:diamond: J:spade: (Two Pair, Tens and Eights) (Pre 74%, Flop 67%, Turn 80%)
Hero wins 69.32 BB

kui flopil saad raise, mis on su plaan?
kui turni tuleb blank (madalam kui 7 või K), mis on su plaan?
kui turni tuleb paardunud kaart, mis on su plaan?
kui turni tuleb J, mis on su plaan?

Mina checkin IP siin 100% ajast järgi, sest ma ei taha flopis stäkkida ega barreldada. Lisaks kui turni tuleb sulle vajalik kaart on see scare-kaart vastasele (A, rida) ning valuet raske saada. Seega ma võtan omale tasuta kaardi.

Kui ta betib turni, siis ma callin enamus turne. Kui ta checkib turni, siis ma betin enamus turne (v.a. siis kui rea saan - s.t. siis ma checkin mõne% ajast).

Ma arvan, et nii on seda kätt «vaakumis» kõige optimaalsem mängida. Balanseerimise koha pealt checkid teinekord järgi siin 9Js tüüpi kätt ja täielikku õhku ning kui väga tahad olla balanseeritud siis võid järgi checkida ka JJ tõi TJ. Või noh siis panna terve rangega cbet, aga noh sellele ja üleüldse balanseerimisel 25NL ja selle vastase vastu ei näe mitte mingit mõtet.

vapsik
10.12.13, 08:58
Kus kohas see soliidse esimese nädala graafik on?

pastilaa
10.12.13, 09:03

https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSk_Wg3zVzKJ92s3b5NhA8x35BZAktt3 AMfkvIn1yj6YSnQ7dWD

taipupole
10.12.13, 13:29

http://farm8.staticflickr.com/7102/7281489302_a315253364.jpg

pastilaa
10.12.13, 14:07
ei olegi. juudib lihtsalt

pikk28
10.12.13, 23:53
musid koos :heart:

Potsataja
11.12.13, 02:35
Homode swinger club?

taipupole
11.12.13, 13:10
Homode swinger club?

Ainult suudleme ja käsitsi, sest...

http://cdn.memegenerator.net/instances/500x/43750464.jpg (http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/2845-Pokkeripro-Taimaal?p=565065&viewfull=1#post565065)

taipupole
12.12.13, 07:30
ARRRGGGG, tegin üht kätt mängides nii jõleda vea, et pea hakkas valutama. kannaga näkku endale.

hoss23
12.12.13, 09:30
:heart:

pastilaa
12.12.13, 09:55
ARRRGGGG, tegin üht kätt mängides nii jõleda vea, et pea hakkas valutama. kannaga näkku endale.

vähemalt saad motivatsiooni hoidmiseks öelda enesele, et tegid seda kõike naise käsul ja oled puhas poiss

taipupole
12.12.13, 14:28
Naine ütles, et kui õhtuks lollust tagasi ei teeni, siis süüa ei saa. Kui aga süüa ei saa, on paks keha nõrk ja ei jõua mängida. Sundolukord.

taipupole
13.12.13, 09:47
Kõik läheb allamäge, vigu on muidugi ka, kuid tuleb lihtsalt rahulikumalt võtta. Peaküsimus on, et kas keegi öömaja saab pakkuda. Oht on olemas.

taipupole
18.12.13, 08:44
You know it's hard out here for a pimp
When he tryin' to get this money for the rent
For the Cadillacs and gas money spent
Because a whole lot of bitches talkin' shit

;(

taipupole
26.12.13, 23:16
http://i.imgur.com/5q3gzUw.jpg

taipupole
28.12.13, 11:45
Mõned küsimused

1. Mida teed riveril?
PokerStars - $1 NL - Holdem - 9 players
SB: 82.85 BB (VPIP: 100.00, PFR: 0.00, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 2)
BB: 40 BB
Hero (MP): 100 BB

SB posts SB 0.5 BB, BB posts BB 1 BB

Pre Flop: (pot: 1.5 BB) Hero has Q:heart: A:diamond:

fold, fold, fold, Hero raises to 3 BB, fold, fold, fold, SB calls 2.5 BB, fold

Flop: (7 BB, 2 players) 8:spade: 5:heart: A:spade:
SB checks, Hero bets 4.5 BB, SB calls 4.5 BB

Turn: (16 BB, 2 players) 6:diamond:
SB checks, Hero bets 9 BB, SB calls 9 BB

River: (34 BB, 2 players) 9:heart:
SB checks,

---------------------------
2. Line check.

PokerStars - $1 NL - Holdem - 8 players

CO: 39.98 BB (VPIP: 40.00, PFR: 44.44, 3Bet Preflop: 50.00, Hands: 10)
BTN: 130.19 BB (VPIP: 54.55, PFR: 0.00, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 11)
SB: 43.5 BB (VPIP: 22.22, PFR: 22.22, 3Bet Preflop: 25.00, Hands: 9)
BB: 52.27 BB (VPIP: 33.33, PFR: 11.11, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 18)
UTG: 103.98 BB (VPIP: 14.55, PFR: 13.33, 3Bet Preflop: 5.00, Hands: 165)
UTG+1: 100 BB (VPIP: 11.54, PFR: 6.41, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 80)
Hero (MP): 114.47 BB
MP+1: 127.76 BB (VPIP: 17.60, PFR: 12.85, 3Bet Preflop: 3.09, Hands: 256)

Pre Flop: (pot: 1.5 BB) Hero has Q:heart: A:club:

fold, fold, Hero raises to 3 BB, fold, fold, BTN calls 3 BB, fold, BB calls 2 BB

Flop: (9.5 BB, 3 players) 4:spade: Q:club: 2:diamond:
BB checks, Hero bets 6 BB, BTN calls 6 BB, BB calls 6 BB

Turn: (27.5 BB, 3 players) J:diamond:
BB checks, Hero checks, BTN checks

River: (27.5 BB, 3 players) 8:club:
BB bets 15 BB, Hero calls 15 BB, fold

3. Kas foldimiseks ruumi?

PokerStars - $0.50 NL - Holdem - 7 players

UTG: 122.86 BB (VPIP: 6.67, PFR: 6.67, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 16)
UTG+1: 108.36 BB (VPIP: 18.75, PFR: 6.25, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 16)
MP: 28.78 BB (VPIP: 31.43, PFR: 28.57, 3Bet Preflop: 23.08, Hands: 72)
CO: 82.9 BB (VPIP: 6.25, PFR: 6.25, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 16)
BTN: 41.64 BB (VPIP: 0.00, PFR: 0.00, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 21)
SB: 113.54 BB (VPIP: 18.75, PFR: 12.50, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 16)
Hero (BB): 103.02 BB

SB posts SB 0.5 BB, Hero posts BB 1 BB

Pre Flop: (pot: 1.5 BB) Hero has K:club: T:diamond:

fold, fold, MP calls 1 BB, fold, fold, fold, Hero checks

Flop: (2.5 BB, 2 players) 7:spade: A:club: Q:club:
Hero checks, MP bets 1 BB, Hero calls 1 BB

Turn: (4.5 BB, 2 players) J:club:
Hero checks, MP bets 3 BB, Hero calls 3 BB

River: (10.5 BB, 2 players) 3:spade:
Hero bets 8 BB, MP raises to 23.78 BB and is all-in, Hero ....

4. Line?

PokerStars - $0.50 NL - Holdem - 9 players

SB: 100 BB (VPIP: 6.06, PFR: 3.13, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 35)
BB: 163.7 BB (VPIP: 19.61, PFR: 9.80, 3Bet Preflop: 4.55, Hands: 51)
UTG: 100 BB (VPIP: 16.91, PFR: 10.29, 3Bet Preflop: 3.39, Hands: 137)
UTG+1: 115.3 BB (VPIP: 17.31, PFR: 7.84, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 53)
UTG+2: 40 BB (VPIP: 22.22, PFR: 22.22, 3Bet Preflop: 14.29, Hands: 36)
MP: 180.5 BB (VPIP: 12.66, PFR: 10.76, 3Bet Preflop: 4.00, Hands: 159)
MP+1: 100 BB (VPIP: 14.61, PFR: 13.48, 3Bet Preflop: 13.79, Hands: 90)
CO: 182.34 BB (VPIP: 57.14, PFR: 42.86, 3Bet Preflop: 26.32, Hands: 50)
Hero (BTN): 113.62 BB

Pre Flop: (pot: 1.5 BB) Hero has Q:club: Q:diamond:

fold, fold, fold, MP raises to 3 BB, MP+1 raises to 9 BB, CO calls 9 BB, Hero raises to 22 BB, fold, fold, fold, MP+1 calls 13 BB, CO calls 13 BB

Flop: (70.5 BB, 3 players) J:heart: T:spade: J:spade:
MP+1 checks, CO bets 22 BB, ... Hero?

5. Line?

UTG: 40 BB (VPIP: 37.74, PFR: 33.96, 3Bet Preflop: 14.29, Hands: 53)
Hero (UTG+1): 100 BB
MP: 107 BB (VPIP: 6.67, PFR: 6.67, 3Bet Preflop: 25.00, Hands: 15)
CO: 100 BB (VPIP: 27.12, PFR: 22.03, 3Bet Preflop: 5.88, Hands: 59)
BTN: 44.22 BB (VPIP: 10.71, PFR: 0.00, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 28)
SB: 91.94 BB (VPIP: 44.44, PFR: 22.22, 3Bet Preflop: 22.22, Hands: 27)
BB: 50 BB (VPIP: 10.81, PFR: 8.11, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 37)

Pre Flop: (pot: 1.5 BB) Hero has A:spade: A:diamond:

fold, Hero raises to 3 BB, MP calls 3 BB, fold, fold, SB calls 2.5 BB, fold

Flop: (10 BB, 3 players) 7:heart: 4:club: 4:diamond:
SB bets 5 BB, Hero raises to 16 BB, MP calls 16 BB, SB raises to 54 BB, ... Hero?

ranka
28.12.13, 12:00
#1: checkin
#2: callin, aga ma tihti checkin floppi järgi, kuna see on kuiv flop ning arvan, et saan nii rohkem valuet - FE on liiga kõrge ja ei pea end kaitsma millegi eest. Kui floppi betin, siis kindlalt ka turni.
#3: callin.
#4: keeruline. ühelt poolt isoleerid dongi, teiselt poolt jooksed top range. arvan, et PF võib mõlemad pidi: flat või 4bet. as played. easy shove.
#5: jälle koht, kus ei saa ühest nõu anda. vist loobuksin stäkist, sest ranges on ka muid käsi kui 4X. näiteks 99-QQ.

EDIT: ja kasuta strateegia alafoorumit

pastilaa
28.12.13, 12:28
2. turni mitte-bettimine vs 2 fishi pole loogiline
3. foldile ei mõtlekski, aga riveri vb c-r pigem, sest AK v 2p jms ta ikka ära ei pane ja betib eeldatavalt ka blank riveri kui juba 2tn pannud
4. pre ok aga mu meelest peaks suuremalt panema, kuna seda ei saa kui tavalist 4b võtta - sellise sizinguga MP1 ei pruugi midagi foldida teades, et idioodi raha ka 99% tuleb veel sisse

vapsik
28.12.13, 13:07
1. Turn rohkem ja river check
2. Bet turn
3. Easy call
4. Call ja preflop rohkem
5. Foldiks vist

taipupole
28.12.13, 14:33
EDIT: ja kasuta strateegia alafoorumit

Kui alati saab kolm sellist vastajat, siis miks :D

ranka
28.12.13, 19:00
Kui alati saab kolm sellist vastajat, siis miks :D

Ou yeah? Mis on siis neljanda ja viienda käe vastused?

taipupole
28.12.13, 19:56
Ou yeah? Mis on siis neljanda ja viienda käe vastused?

4. MP1 KQ poti ja bluff
5. MP 77 ja suva

ranka
28.12.13, 21:12
4. MP1 KQ poti ja bluff
5. MP 77 ja suva

Ma vastasin su kommentaarile, et sa ei saanud ju neljandale ja viiendale käele vastuseid, sest kõikide nõuanded erinesid. S.t. strateegias saaksid vähemalt 4+ erinevat vastust ning huvitavamal käe veel sügavama arutelu. Lisaks analüüsitakse eelnevaid tänavaid ja panuse suurusi.

taipupole
28.12.13, 22:58
Ma vastasin su kommentaarile, et sa ei saanud ju neljandale ja viiendale käele vastuseid, sest kõikide nõuanded erinesid. S.t. strateegias saaksid vähemalt 4+ erinevat vastust ning huvitavamal käe veel sügavama arutelu. Lisaks analüüsitakse eelnevaid tänavaid ja panuse suurusi.

Võtan enne kolmelt usaldusväärselt kolm erinevat kui kümnelt tundmatult kümme ühesugust. Puudutab ka teisi teemasid.

taipupole
30.12.13, 08:57
Nägin unes, et mängisin kogu raha maha.

Tunne oli umbes selline:
http://www.weddingpartyapp.com/blog/wp-content/uploads/2013/03/depression-1.gif

Need on üldse selliseid eriti vidrad unenäod, et näed ja tunned, et tuju nullis täiesti.

Siis ärkad ja oled veel natuke une mõju all, et ***** küll, miks pidi niimoodi minema aasta viimastel päevadel, et kuidas mäng jälle lagunes täielikult.

http://www.weddingpartyapp.com/blog/wp-content/uploads/2013/03/sad-1.gif

Siis hakkab koitma, et, oot....ei ole ju nii läinud.

Siis on natuke segadus, et mismõttes, ma ju tean, et läks ja kõik on halvasti, kuid aju väidab nüüd, et ei ole.

http://www.weddingpartyapp.com/blog/wp-content/uploads/2013/03/happy-gif.gif

Ja siis on..

http://www.weddingpartyapp.com/blog/wp-content/uploads/2013/03/happy-gif-4.gif

taipupole
31.12.13, 08:29
Päris pastilaa pole, kuid esimese kuu kohta NL25 polegi hull. Alguses ei saanud vedama, siis sai ja läks hulluks kätte ära, kus oli vaja juba iga kätt võita. Kriitilisemal hetkel tõmbas stiili kokku ära ja polnudki väga palju rohkem vaja. Punastest päevadest oli ka kasu. Igatahes annab vast küll selle peale ehitada.

Lisaks shottisin kuu jooksul nii NL50 (jäi sutsu miinusesse) kui ka NL100 (jäi kenasti plussi), korra hakkasin NL200 avama, kuid siis tuli taip tagasi.

Graafik on eurodes.
https://www.upload.ee/image/3796867/dets.jpg

Panin Janksilt tema tabeli pihta:
https://www.upload.ee/image/3796868/dets2.jpg

Ahjaa, ma ise kuu alguses mõtlesin, et 500 eurot oleks päris timm.

pastilaa
31.12.13, 08:46
wtf - kirurgitöö kõrvalt 71k käsi kuus? muidu respekt ja head vana aasta lõppu!

pikk28
31.12.13, 09:25
kirurgitöö + 2 koera ja kass. wp imo!

vapsik
31.12.13, 11:02
kirurgitöö + 2 koera ja kass. wp imo!

+ kuri naine ja veel kurjem ämm

taipupole
31.12.13, 11:26

Töö kõrvalt suht okei lasta. Patsiendid on suurema osa ajast narkoosi all, hea toksida, neil pole vahet, et millal lõigatud saab või kui kiiresti, paar lauda ikka lahti. Keerulisemate juhtumite puhul peab küll keskenduma ja siis ei saa.

Xavi
31.12.13, 11:31
:D huumorimeel on alati hinnas

pastilaa
31.12.13, 11:37
:D huumorimeel on alati hinnas

muidu küll, aga arsti elukutse juures pigem liiast imo

kjmrc
31.12.13, 11:38
Rääkisid oma unenäost. Mul on just vastupidi - ma just saan suure rolli ja ärgates on meh. :D

vapsik
31.12.13, 12:39
Rääkisid oma unenäost. Mul on just vastupidi - ma just saan suure rolli ja ärgates on meh. :D

Jäta paar kõrgema limiidi lauda lahti ning rega ennast sunday millile enne kui magama lähed.

taipupole
31.12.13, 15:37
Ei hakka noid tabeleid praegu uuendama.

1996 kätt ja +84.10 eurot.

Paar küssi ikkagi.

Pigem arutelu
1. Kas call või on see alati monster? Pakub nähtus kui selline huvi, ma pole seal väga mingeid 77 või AJ laadi käsi näinud. Ehk paremal juhul flippaks QQga, kuid pigem mitte või on muud muljed?
PokerStars - $1 NL - Holdem - 7 players

SB: 100 BB (VPIP: 25.53, PFR: 17.02, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 97)
BB: 75.55 BB (VPIP: 7.69, PFR: 7.69, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 13)
UTG: 100 BB (VPIP: 6.06, PFR: 3.03, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 33)
Hero (UTG+1): 108.21 BB
MP: 101.93 BB (VPIP: 25.00, PFR: 0.00, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 8)
CO: 101.5 BB (VPIP: 16.67, PFR: 12.50, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 24)
BTN: 41.76 BB (VPIP: 33.33, PFR: 0.00, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 3)

SB posts SB 0.5 BB, BB posts BB 1 BB, MP posts DB 1.5 BB

Pre Flop: (pot: 3 BB) Hero has K:heart: A:club:

fold, Hero raises to 6 BB, fold, fold, BTN calls 6 BB, SB raises to 100 BB and is all-in, Hero...

2. Kuidas max value?

CO: 100.3 BB (VPIP: 11.54, PFR: 10.26, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 79)
BTN: 160.5 BB (VPIP: 73.91, PFR: 0.00, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 23)
SB: 126.04 BB (VPIP: 15.91, PFR: 14.77, 3Bet Preflop: 2.94, Hands: 88)
BB: 102.54 BB (VPIP: 18.87, PFR: 15.09, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 54)
UTG: 168.78 BB (VPIP: 37.50, PFR: 29.17, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 24)
UTG+1: 122.4 BB (VPIP: 20.68, PFR: 14.24, 3Bet Preflop: 5.20, Hands: 971)
Hero (MP): 142.3 BB

Pre Flop: (pot: 1.5 BB) Hero has A:spade: A:heart:

fold, fold, [color=red]Hero raises to 3 BB, fold, fold, SB raises to 10 BB, fold, Hero ...

River line
3. River raise? Ei näinud ise leadimises eelist antud käes, kuid riveril tundus, et on kaks otsust.
PokerStars - $1 NL - Holdem - 6 players

SB: 144.29 BB (VPIP: 26.40, PFR: 19.20, 3Bet Preflop: 2.94, Hands: 129)
BB: 78.77 BB (VPIP: 35.71, PFR: 14.29, 3Bet Preflop: 14.29, Hands: 14)
UTG: 136.99 BB (VPIP: 50.00, PFR: 21.43, 3Bet Preflop: 40.00, Hands: 14)
Hero (MP): 105.14 BB
CO: 100 BB (VPIP: 10.00, PFR: 5.00, 3Bet Preflop: 11.11, Hands: 21)
BTN: 36.5 BB (VPIP: 17.33, PFR: 16.00, 3Bet Preflop: 10.00, Hands: 75)

Pre Flop: (pot: 1.5 BB) Hero has Q:spade: Q:heart:

UTG calls 1 BB, [color=red]Hero raises to 5 BB, fold, fold, fold, BB calls 4 BB, UTG calls 4 BB

Flop: (15.5 BB, 3 players) 7:heart: K:spade: 9:club:
BB checks, UTG checks, Hero checks

Turn: (15.5 BB, 3 players) 3:heart:
BB checks, UTG bets 5 BB, Hero calls 5 BB, fold

River: (25.5 BB, 2 players) K:club:
UTG bets 11 BB, Hero

----

KUS MINU A ON, AH!!!
PokerStars - €0.25 NL - Holdem - 8 players

MP+1: 102.32 BB (VPIP: 12.38, PFR: 10.48, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 107)
CO: 40.88 BB (VPIP: 26.79, PFR: 23.64, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 58)
BTN: 42.88 BB (VPIP: 15.79, PFR: 15.79, 3Bet Preflop: 18.18, Hands: 19)
SB: 100 BB (VPIP: 0.00, PFR: 0.00, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 1)
BB: 75.88 BB (VPIP: 12.50, PFR: 0.00, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 8)
Hero (UTG): 110.68 BB
UTG+1: 100 BB (VPIP: 13.32, PFR: 10.50, 3Bet Preflop: 2.29, Hands: 1,557)
MP: 71.16 BB (VPIP: 48.28, PFR: 0.00, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 30)

Pre Flop: (pot: 1.4 BB) Hero has A:heart: A:spade:

Hero raises to 3 BB, UTG+1 calls 3 BB, MP raises to 5 BB, fold, fold, fold, SB raises to 22 BB, fold, Hero calls 19 BB, fold, MP raises to 71.16 BB and is all-in, SB raises to 100 BB and is all-in, Hero calls 78 BB

Flop: (275.16 BB, 3 players) J:diamond: 5:diamond: 5:spade:

Turn: (275.16 BB, 3 players) K:club:

River: (275.16 BB, 3 players) 8:club:

SB shows K:heart: K:diamond: (Full House, Kings full of Fives) (Pre 18%, Flop 9%, Turn 93%)
Hero shows A:heart: A:spade: (Two Pair, Aces and Fives) (Pre 66%, Flop 9%, Turn 5%)
MP shows J:club: J:heart: (Full House, Jacks full of Fives) (Pre 16%, Flop 82%, Turn 2%)
SB wins 269.16 BB

ranka
31.12.13, 17:44
Tõsiselt pane käed strati alafoorumisse. Ainult pumperile meeldib neid käsi reas analüüsida (nimetas neid lausa maiuspalaks), aga miskipärast sõnagi ei ilmu foorumisse. Seega parem kümme venda stratis, kui hea analüüs pumperi peas.

taipupole
31.12.13, 19:40
Lõplik, nats tuli juurde.

https://www.upload.ee/image/3797762/Clipboard01.jpg

Potsataja
31.12.13, 20:15

Kergemad opid teeb ka ühe käe ja silmaga ära samal ajal, kui teine käsi ja silm starsis 10+ lauaga ametis on.

ranka
31.12.13, 20:39
Kergemad opid teeb ka ühe käe ja silmaga ära samal ajal, kui teine käsi ja silm starsis 10+ lauaga ametis on.

Sa ei ole vist taipupolet näinud IRL? Endine sõjaveteran ju.

karupoeg
31.12.13, 20:52
Sa ei ole vist taipupolet näinud IRL? Endine sõjaveteran ju.

kerge treemoriga juhtivas käes.

vapsik
31.12.13, 21:02
see vasaku käe värin on imo joomisest mitte nõukogude sõjaväest nagu tema väidab

ranka
31.12.13, 21:31
see vasaku käe värin on imo joomisest mitte nõukogude sõjaväest nagu tema väidab

No, aga paremat pole ju. Või kakles ka Weidmaniga?

muruntau
01.01.14, 03:30
No, aga paremat pole ju. Või kakles ka Weidmaniga?

Sa ikka ei tee neil W'del vahet. Waingro oli ju

taipupole
01.01.14, 04:25
Teil on siin mingi ihiiii, haahhaaaa, mul lõppes aga valve, no on joodikud, kes ei oska ilutulestikku lasta.

vapsik
01.01.14, 13:04
1. AK paneks seal maha. Vahel tehakse nalja, aga tavaliselt tugevam paar seal.

2. Vist 4betiks

3. Call, oddsid on piisavalt head. Piisavalt tihti võetakse thin valuet või üritatakse kavalalt bluffida.

4.

taipupole
02.01.14, 15:02
1000 bb alla EV, tõesti kena algus 2014. Eriti tore, et sai shotitud NL50 ja NL100. Kogumiinus pole väga jube, kuid NL25 tagasi. Ei taha väga piiri peale minna.

vapsik
02.01.14, 18:04
karm

pea vastu

taipupole
03.01.14, 23:15
http://24.media.tumblr.com/0bdcfbab6053a8fd718e9348aa448447/tumblr_mys2wh6cKa1shjmtro1_500.gif

pikk28
04.01.14, 01:07
:heart:

taipupole
05.01.14, 18:18
Nüüd on mu silmad siis kõike näinud. Eestlane, kes kasutas Run It Twice*i.

Uus mood ja teised siin kasutavad ka?

pikk28
05.01.14, 18:23
Ikka. Ranka lubas.

vapsik
05.01.14, 18:58
Nüüd on mu silmad siis kõike näinud. Eestlane, kes kasutas Run It Twice*i.

Uus mood ja teised siin kasutavad ka?

Ma kasutan

pastilaa
05.01.14, 19:31
ma ka

taipupole
05.01.14, 21:00
Tõsiselt? Miks?

vapsik
05.01.14, 21:03
variatsioon väiksem

rahvavaenlane
05.01.14, 21:07
tead, ära võta südamesse, see olukord võrdub sellega, et kui sa lähed naiivse peaga vanaemale moosi viima ja siis ta kallistab sind sõbralikult ja kõik on nii nunnu ja siis ta teatab sulle, et tema on oma nooruses lolluseid teinud ja kahe mehega korraga maganud!!! dfasdaddsjj.

qbj0hn
05.01.14, 21:08
Ma isegi PLOs ei kasuta.
i love variance

taipupole
05.01.14, 22:04
tead, ära võta südamesse, see olukord võrdub sellega, et kui sa lähed naiivse peaga vanaemale moosi viima ja siis ta kallistab sind sõbralikult ja kõik on nii nunnu ja siis ta teatab sulle, et tema on oma nooruses lolluseid teinud ja kahe mehega korraga maganud!!! dfasdaddsjj.

moosi tahaks küll

ranka
05.01.14, 23:52
Tõsiselt? Miks?

Võidutõenäosus ei muutu, aga variatsioon väheneb. Niikaua kui teise, kolmanda, neljanda .... runni eest raha ei võeta, niikaua on matemaatiline EV täiesti võrdne. Ei ole vahet kas jooksutada ühe või miljon korda, ise eelistaks viimast, kuna siis variatsiooni ei oleks ning oleks vähem long-runni ootamist ja tilti.

ranka
05.01.14, 23:57
Ma isegi PLOs ei kasuta.
i love variance

Tegelikult on see väga huvitav teema. Nagu öeldud matemaatiliselt tõenäosus ei muutu, aga psühhooligliselt võib see anda küll eelise.

Võtame NL HU (mitte PLO, aga vahet vist ei ole, sest ma ei ole kursis). Kui fish saab duubli, siis võib ta joosta (HNR). Kui kaotab, siis läheb anyway (ei reloadi, vahest harva erandid). Seega IMO on sellise tsenaariumi korral mõttekas kasutada RIT-i.

Flipi korral ei juhtu olukorda, kus vastane kas saab duubli või bustib. Ehk mõlemal korral lood potentsiaalse olukorra, kui action kaob (võidu korral suht ebaoluline obv). Seega RIT annab võimaluse, et vastane ei saa täit duubli ning long runnis on sul rohkem olukordi teda edasi bustida parema equitiga.

qbj0hn
06.01.14, 00:02
See hnr mul ükskõik, action on nii haige, üks jookseb siis teine on kohe lauas.

ranka
06.01.14, 00:04
See hnr mul ükskõik, action on nii haige, üks jookseb siis teine on kohe lauas.

Seepärast PLO-st ei julgenudki rääkida :p

Godspeed_EJ
06.01.14, 16:38
Tegelikult on see väga huvitav teema. Nagu öeldud matemaatiliselt tõenäosus ei muutu, aga psühhooligliselt võib see anda küll eelise.

Võtame NL HU (mitte PLO, aga vahet vist ei ole, sest ma ei ole kursis). Kui fish saab duubli, siis võib ta joosta (HNR). Kui kaotab, siis läheb anyway (ei reloadi, vahest harva erandid). Seega IMO on sellise tsenaariumi korral mõttekas kasutada RIT-i.

Flipi korral ei juhtu olukorda, kus vastane kas saab duubli või bustib. Ehk mõlemal korral lood potentsiaalse olukorra, kui action kaob (võidu korral suht ebaoluline obv). Seega RIT annab võimaluse, et vastane ei saa täit duubli ning long runnis on sul rohkem olukordi teda edasi bustida parema equitiga.

Ma fishidel pole PLO6m täheldanud, et RIT peal oleks. Küll kasutavad paljud regularid RITi ja suht tihti lähevad tilti, kui reg vs reg action ja vastasel RIT maas.

Kotkas1000
06.01.14, 17:33
Kas siit ei tule ritiga mingit edu sisse, et tihti teises jooksus on vastasel vähem oute? Näiteks ajame sisse QQ vs AK, esimene jooks tuleb board: QAK56, siis teisel jooksul vastasel 2 outi vähem.

Endal sees ja olen rahul.

Cypher0
06.01.14, 17:34
ja suht tihti lähevad tilti, kui reg vs reg action ja vastasel RIT maas.

Sp tasubki maas hoida:) Ja mängu long-term healthile imo parem kui vs fish ka off hoida.

taipupole
07.01.14, 01:32
Krt. EV vastu ikka ei saa. Parim muidugi see, et ahvidel, kes ära imevad, pole RIT sisse lülitatud.

Ütleme nüüd siis 2500-käelise valimi peale ära, et see variatiooni vähendamise jutt ei päde. Tobud olete.

ranka
07.01.14, 02:03
Kas siit ei tule ritiga mingit edu sisse, et tihti teises jooksus on vastasel vähem oute? Näiteks ajame sisse QQ vs AK, esimene jooks tuleb board: QAK56, siis teisel jooksul vastasel 2 outi vähem.

Ei ole vahet. Matemaatikas on täpselt sama.

taipupole
07.01.14, 02:11

Ma ei saa küll 100% väita, kuid kas ta pole samu kaarte maha pannud? Ehk siis nagu ei välista, vaid laobki uuesti.

ranka
07.01.14, 02:15
Ma ei saa küll 100% väita, kuid kas ta pole samu kaarte maha pannud? Ehk siis nagu ei välista, vaid laobki uuesti.

RIT-il ei panda pakki midagi tagasi.

taipupole
08.01.14, 23:08
Mis nõiasõnu leits vanasti ütles?

https://www.upload.ee/image/3814687/BB_Won_over_Hands_Played.png

timz0333
08.01.14, 23:19
Hakkame vähem Maxma

qbj0hn
08.01.14, 23:46
Mis nõiasõnu leits vanasti ütles?

Et BBde eest ei saa õlle osta.

pikk28
09.01.14, 06:28
näha on, et ei biidi. Keskendu arstikarjäärile edasi.

taipupole
10.01.14, 08:22
Pole endaga üldse rahul, viimased kolm sessi nii halvad, et miinuse suurus (või õigemini vähesus) on lausa erakodne.

taipupole
11.01.14, 13:30
apppppppppppua, kuidas saab. esimene sess hea ja rahulik. teine lihtsalt kiirustamine, sest tead, et pead varsti lahkuma. idioot.

vapsik
11.01.14, 14:22
Täielik tolvan kohe

pastilaa
11.01.14, 14:24
apppppppppppua, kuidas saab. esimene operatsioon hea ja rahulik. teine lihtsalt kiirustamine, sest tead, et pead varsti lahkama. idioot.

fyp

taipupole
11.01.14, 23:41
Olin meeletult sita mängija vastu umbes 3BI sees. Kui oleks selle käe kaotanud, oleks monitori vist vastu seina visanud.

PokerStars - $2 NL (2 max) - Holdem - 2 players

BB: $363.04 (VPIP: 80.00, PFR: 51.09, 3Bet Preflop: 12.44, Hands: 607)
Hero (SB): $334.85

Hero posts SB $1.00, BB posts BB $2.00

Pre Flop: (pot: $3.00) Hero has 8:heart: J:club:

Hero raises to $6.00, BB calls $4.00

Flop: ($12.00, 2 players) 9:heart: Q:heart: J:heart:
BB checks, Hero checks

Turn: ($12.00, 2 players) 4:heart:
BB bets $4.00, Hero calls $4.00

River: ($20.00, 2 players) T:heart:
BB bets $353.04 and is all-in, Hero calls $324.85 and is all-in

BB shows A:heart: 9:club: (Flush, Ace High) (Pre 62%, Flop 44%, Turn 98%)
Hero shows 8:heart: J:club: (Straight Flush, Queen High) (Pre 38%, Flop 56%, Turn 2%)
Hero wins $669.20

Värdjas insta-quittis, nüüd on vaja loota, et istub kunagi jälle.

taipupole
12.01.14, 02:38
Swing ja swong, swing ja swong.

taipupole
12.01.14, 20:23
Apua. Kust saaks imemisõnne?!?!?!??!?!

1500 bb alla ev.

Muidu nagu ei kotiks, kuid tuju rikub ära ja sellele järgneb lollus.

ranka
12.01.14, 20:28
Apua. Kust saaks imemisõnne?!?!?!??!?!

1500 bb alla ev.

Muidu nagu ei kotiks, kuid tuju rikub ära ja sellele järgneb lollus.

Lõpeta arvutimängude mängimine ja võta lõppude lõpuks naine. Siis ehk tuleb imemisõnne....

tolmuahv
13.01.14, 16:23
Olin meeletult sita mängija vastu umbes 3BI sees. Kui oleks selle käe kaotanud, oleks monitori vist vastu seina visanud.

PokerStars - $2 NL (2 max) - Holdem - 2 players

BB: $363.04 (VPIP: 80.00, PFR: 51.09, 3Bet Preflop: 12.44, Hands: 607)
Hero (SB): $334.85

Hero posts SB $1.00, BB posts BB $2.00

Pre Flop: (pot: $3.00) Hero has 8:heart: J:club:

Hero raises to $6.00, BB calls $4.00

Flop: ($12.00, 2 players) 9:heart: Q:heart: J:heart:
BB checks, Hero checks

Turn: ($12.00, 2 players) 4:heart:
BB bets $4.00, Hero calls $4.00

River: ($20.00, 2 players) T:heart:
BB bets $353.04 and is all-in, Hero calls $324.85 and is all-in

BB shows A:heart: 9:club: (Flush, Ace High) (Pre 62%, Flop 44%, Turn 98%)
Hero shows 8:heart: J:club: (Straight Flush, Queen High) (Pre 38%, Flop 56%, Turn 2%)
Hero wins $669.20

Värdjas insta-quittis, nüüd on vaja loota, et istub kunagi jälle.

4-kaardi mastirida maas. Vastane betib 16x pot. Loogiline oleks see käik vaid Kh-ga tema poolt, isegi kui ta üsna oinas on. Kui ta ka A-flushi peale liialt erutub, siis üsna kindlalt oskab ta siiski straight flushi boardilt kokku veerida ja shoveb selle samamoodi. Ehk kõige paremal juhul näed siin pooltel kordadel A-flushi ja pooltel kordadel K-flushi.

Nii et arvesta, et pool monitori on juba mööda seina laiali.

Ints
13.01.14, 19:26
selle poti eest saad uue ja jääb üle ka veel, karmvõla tõttu soovitaks ka aknast välja monitoru visata :cool:

camu
15.01.14, 09:56
Lõpeta arvutimängude mängimine ja võta lõppude lõpuks naine. Siis ehk tuleb imemisõnne....
Oled kindel, et tahtsid taipupolele öelda, mitte mulle?