PDA

View Full Version : NL50 flopil Top 2 vs shove + check/raise overshove



Dogers
24.05.10, 17:46
Vastased mõlemad tundmatud aga väheste käte arvu järgi tunduvad rohkem tightimad, reaalselt biidib meid ainult JJ ja QT, kuna KK ja AA poolt ootaks natukenegi suuremat actionit preflop, aga shove + check/raise overshove paneb mõtlema, et siin peab olema midagi suurt vastas.
Kui vastased panna AJ, KJ, JJ, QT vb ka AK? peale, mis veel seal ranges olla võib, alla JJ pocketid arvaks kohe välja, vb erinevaid ärtu kombinatsioone veel T9, Q9? Kuigi need jäävad tighti mängija preflop rangest välja. Tuleks siin foldida või shoved callida?

$0.25/$0.50 No Limit Holdem
PKR
6 Players
Hand Conversion Powered by weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
UTG Hero ($80.69)
UTG+1 SjonnieDutch ($40.42)
CO KarolisT ($47.55)
BTN NZMOTBOY ($44.20)
SB influx87 ($57.11)
BB 77capo ($118.55)

Pre-Flop: ($0.75, 6 players) Hero is UTG K :heart: A :diamond:
Hero raises to $2, 2 folds, NZMOTBOY calls $2, influx87 calls $1.75, 77capo calls $1.50

Flop: K :diamond: J :heart: A :heart: ($8, 4 players)
influx87 checks, 77capo checks, Hero bets $6.50, NZMOTBOY goes all-in $42.20, influx87 goes all-in $55.11, 77capo folds, Hero ???

0ttt
24.05.10, 18:28
Mina foldiks. Piisavalt vähe oleme investeerinud, et rahulikult foldida. Eriti veel kui arvad, et vastased tightimapoolsed.

Dogers
25.05.10, 01:30
Miks nii vähe arutelu, elementaarselt lihtne või väga raske käsi?

Blackbirds
25.05.10, 02:32
Kindlasti lihtne, kuid ma pole kindel kas elementaarselt:)

4 mängijat flopis ja taoline action. Pmst. influxil on siin QT 80% ajast ning ülejäänud kordadel on tal a'la T9hh tüüpi käsi ehk gazillion outi. NZMOTBOY'i sa arvatavasti beatid, aga eks tal ka mingi equity on sinu vastu ehk siis suht lihtne fold.

Vähemate mängijatega muutuks asi tiba raskemaks. HU oleks pigem fist-pump get it in taolisel flopil. 3mängijaga pigem fold.(Olunevalt siis vastastest, timingust jne.)

Parimal juhul on ühel AJ või King ja flush draw ja teisel flush draw/straight draw, aga see on harv nähtus ning ka siis ei ole just equity põhjas väga.

Veits deepi'i juttu ka:
Kuna sul on king of hearts, siis on vähem tõenäoline, et üks neist pushib siin flush drawga, sest mitte nut flush draw'ga shipitakse harvemini. Samuti muudavad sinu A ja K blockerid tõenäolisemaks selle, et ühel on QT:P, sest mille kuradiga nad ikka seal shipivad sellises situatsioonis.

Kui keegi arvutusi viitsib teha, siis võiks kinnitada, et nt. JJ'ga oleks taolises olukorras korrektne call, sest sul võimalus FH hittida.

Loodan, et oli abi!

Dogers
25.05.10, 02:59
AK-ga on ka võimalus FH hittida :D

Blackbirds
25.05.10, 03:09
AK-ga on ka võimalus FH hittida :D

true

Kosmonaut
25.05.10, 09:55
nagu blackbirds seletas, on siin fold vast õigem. Minu arutlus oleks suht sama aga NZMOTBOY-l võib olla ka suht lai range (lihtsalt FD jms), aga see overshove on väga tugev siin - palju käsi, mis sind beadivad ja sisuliselt ainult JK, AJ , mida beadid.

Aga JJga on siin call kindlasti õige (ma isegi arvan, et saad siin oma FH equity kätte), aga kui sul on JJ, on neil võimalus omada AK, AJ, KJ, FD+SD (mille vastu on nüüd parem equity).

Pahvak
25.05.10, 10:07
Kui JJ kõik oudid flopil on puhtad, siis on call üsna õige, sest ~30% venitame equityga kindlasti välja, aga kui ühel on näiteks QT ja teisel 2p tüüpi käed, siis on asi outidega kehvem. Stoveda ei viitsi.

Dogers
25.05.10, 12:02
nagu blackbirds seletas, on siin fold vast õigem. Minu arutlus oleks suht sama aga NZMOTBOY-l võib olla ka suht lai range (lihtsalt FD jms), aga see overshove on väga tugev siin - palju käsi, mis sind beadivad ja sisuliselt ainult JK, AJ , mida beadid.

Aga JJga on siin call kindlasti õige (ma isegi arvan, et saad siin oma FH equity kätte), aga kui sul on JJ, on neil võimalus omada AK, AJ, KJ, FD+SD (mille vastu on nüüd parem equity).

Ma leian, et seal ranges on ainult 2 kätt, mis mind biidivad, kuigi tagantjärele mõeldes tundub praegu, et fold on ikkagi mõistlikum move.

volde
26.05.10, 01:25
Foldi ära, ühel on JJ teisel on AK.
Usu mind ma usun jumalat!!!

Romantika
27.05.10, 01:28
Sain järgnevad tulemused kasutades Pokerstove ja sisse pannes mõistlikud haarded. AJo panin ainult 50%, kuna offsuit AJ nii tihti preflop minu arust ei callita.

Board: Kd Jh Ah

equity win tie pots won pots tied
Hand 0: 29.650% 22.18% 07.47% { AdKh }
Hand 1: 35.175% 29.23% 05.95% { JJ, AJs+, QTs, Th9h, AKo, AJo }
Hand 2: 35.175% 29.23% 05.95% { JJ, AJs+, QTs, Th9h, AKo, AJo }

Tehke omad järeldused.