PDA

View Full Version : NL50: 3-betted pott, hero OOP, kas anname alla?



Kotkas1000
25.05.10, 08:58
Vastastaest nii palju, et BTN´l istub 17/13/2,7 (380kätt) mees, kelle fold to 3-bet on 78%, BB täiesti tundmatu. Table historyst nii palju, et just eelmine jaotus olid pocket AA ja võtsin selle kolmanda jorsi käest fullstacki ära. Miks PF nii vähe tõstsin, ei oskagi öelda praegu. Standard ikka 13bb sealt. Mida teha turnil? Palju panustada? Check-fold? Millega härrad callivad rahumeeli maha minu 3-beti ja flopi beti?

Poker Stars $50.00 Pot Limit Hold'em - 4 players
The Official 2+2 (http://www.twoplustwo.com/) Hand Converter Powered By DeucesCracked.com (http://www.deucescracked.com/)

BTN: $50.00
Hero (SB): $113.35
BB: $40.00
CO: $56.90

Pre Flop: ($0.75) Hero is SB with K:diamond: K:spade:
1 fold, BTN raises to $1.50, Hero raises to $5, BB calls $4.50, BTN calls $3.50

Flop: ($15.00) 7:club: 9:spade: Q:club: (3 players)
Hero bets $11.00, BB calls $11, BTN calls $11

Turn: ($48.00) 4:heart: (3 players)
Hero??

ranka
25.05.10, 13:57
PALUN POSTITA KA KÄTE ARV, VIHALE JUBA HAKKAB AJAMA KUI TAHETAKSE SAADA KÄE ANALÜÜSILE NORMAALSEID VASTUSEID AGA EI POSTITADA KÄTE ARVU.

Vabandused caps locki eest aga sellist kätt ma ei viitsigi mõelda.

Aadu
25.05.10, 14:08
Standard resteal on 13bb?

cypher
25.05.10, 14:57
Olenevalt turnist ehk annaks isegi alla, aga 4:heart: täiesti brick mis ei complitinud ühtegi drawing handi, seega paugutaks edasi ja calliks shove. Kui oli juba flopis made hand vastas, siis 3b potis cooler vast.

Tarmonator
25.05.10, 15:48
sa ju flopis valuebettisid või mitte?
kui jah, siis 4 on nii mõttetu kaart kui olla annab, ma tulistaks edasi ja stackiks ära

masterpuppet
25.05.10, 16:30
Ei taha hästi uskuda, et 3beted potis, kus veel tundmatu mängu on, hakkab BTN oma flopatud QQ seti (ainukene tõenäoline?) nii wetisel boardil slowma. AA on ka flopi m2ngu järgi vähetõenäoline, kuid õhkõrn võimalus jääb, kuigi riide ta kohta rohkem pole.

Hero paneb turnis uue barreli ning ei lase odavalt drawida.

ja 13bb resteal on liiga palju.

pastilaa
25.05.10, 16:39
ja 13bb resteal on liiga palju.

Standardina jah 3bb to 10bb täiesti piisav NL50s ka minu meelest.

Kotkas1000
25.05.10, 16:54
PALUN POSTITA KA KÄTE ARV, VIHALE JUBA HAKKAB AJAMA KUI TAHETAKSE SAADA KÄE ANALÜÜSILE NORMAALSEID VASTUSEID AGA EI POSTITADA KÄTE ARVU.

Vabandused caps locki eest aga sellist kätt ma ei viitsigi mõelda.

Vabandan väga, viga muudetud. Ehk viitsid ikka ka sõna sekka öelda :)


sa ju flopis valuebettisid või mitte?
kui jah, siis 4 on nii mõttetu kaart kui olla annab, ma tulistaks edasi ja stackiks ära

4 küll mõtetu jah. Samas ma seda tundmatut väga ei kardakski (stacki suurust arvestades donk), pigem seda buttonil istuvat regi. Millega ta mind PF callib? Arvan, et AK, QQ+. Millega ta callib flopi?? Ainult QQ+ minu meelest. AA välistaks, suure tõenäosusega ei ole tal ka KK. Järgi jääbki QQ. Küsimus ongi selles, et kas me commiteme ennast ära või mitte KAHE vastase vastu, kes ei taha kuidagi alla anda.


Standardina jah 3bb to 10bb täiesti piisav NL50s ka minu meelest.

Selge, võtan teadmiseks. In position olen siiani kasutanud 11bb, out of position 13bb. Peaks ümber harjuma.


Tänan vastamast,

päikest :cool:

Ghost0
26.05.10, 00:07
Suruks, 4-handed ja pot on juba nii suur. Seal võib igasuguseid tõmbeid olla ja KQ/AQ. Nagu juba mainitud siis vähetõenäoline et keegi hakkab sellisel boardil set'i slowplayma.

vapsik
26.05.10, 00:49
Ei taha hästi uskuda, et 3beted potis, kus veel tundmatu mängu on, hakkab BTN oma flopatud QQ seti (ainukene tõenäoline?) nii wetisel boardil slowma. AA on ka flopi m2ngu järgi vähetõenäoline, kuid õhkõrn võimalus jääb, kuigi riide ta kohta rohkem pole.

Hero paneb turnis uue barreli ning ei lase odavalt drawida.

ja 13bb resteal on liiga palju.

+1

Kuna BB ka potis, siis ise ka bet-calliks siin. AQ (harvem QKs) BTN puhul võimalikud. BB-samuti eelpool mainitud käed + ka mingid mastitõmbed või ka mingi QJ või ka isegi kehvem paar. BB ei mängi fullstäkiga + kui arvestada seda, et ta rahulikult 4beti callis, siis väga terav vend ei paista olema.