PDA

View Full Version : Pahvaku spewipäevik [NL200/100 FR]

Leheküljed : 1 [2]

leits
12.07.11, 18:37
Aga palju sa võitsid tegelt?

Pahvak
12.07.11, 19:19
Aga palju sa võitsid tegelt?

About tree-fiddy.

ment52
12.07.11, 22:58
Kui pärast igat 15buyinilist downswingi limiidi võrra alla kolida, siis ma vist mängiks ammu playmoney peale juba :rolleyes:

hoss23
12.07.11, 23:00
.

k2snakalle
13.07.11, 08:29
Kui pärast igat 15buyinilist downswingi limiidi võrra alla kolida, siis ma vist mängiks ammu playmoney peale juba :rolleyes:

ma kirjutan selle lause üles, raamin ära ja panen monitori kõrvale. mindset boost!

Pahvak
13.07.11, 10:54
ma kirjutan selle lause üles, raamin ära ja panen monitori kõrvale. mindset boost!

Jep.

pastilaa
14.07.11, 19:57
Mendil tuline õigus. Ma pole küll kõvem mängumees, aga tunde järgi - enda kogemused + heade regide graafikud. Puusalt:

NL25 - 12BI suht maksimum mis sita jooksuga annab downswingida.
NL50 - 20BI
NL100 - 25BI
NL200 - kindlasti üle 25BI?

Pahvak
14.07.11, 20:03
NL100 on ikka suht soft ja kui normaalselt tableselectida, siis 25BI swonks peaks imo üsna harva tulema, aga NL200s tõesti ei imesta. Tundub, et mu mindset pole veel päris NL200 oma ja oleks siis kõik swonksi süü. Ikka oma lollusi on ka sees. Aga noh õnneks on võimalus areneda kui ainult VIITSIDA. Muidugi alati võiks rohkem mängida ka...

pastilaa
14.07.11, 21:04
NL100 on ikka suht soft ja kui normaalselt tableselectida, siis 25BI swonks peaks imo üsna harva tulema

olen kahelt nl100+ crushijalt kuulnud, et nende suurimad downerid nl100s 25bi :). juhus muidugi, aga mõlemil mitu miljonit kätt ja kena wr seal. endal -22bi "reks" seni nl100s

Pahvak
14.07.11, 21:19
olen kahelt nl100+ crushijalt kuulnud, et nende suurimad downerid nl100s 25bi :). juhus muidugi, aga mõlemil mitu miljonit kätt ja kena wr seal. endal -22bi "reks" seni nl100s

Võimalik. Mul pole miljonit kätt. :)

Mindseti parandamiseks sai Jared Tendleri raamat tellitud. Loodan, et on parem kui The Poker Mindset. Hetkel veel jupikaupa lugemisel Peak Performance Poker. :)

pastilaa
14.07.11, 21:23
Mindseti parandamiseks sai Jared Tendleri raamat tellitud. Loodan, et on parem kui The Poker Mindset. Hetkel veel jupikaupa lugemisel Peak Performance Poker. :)

Ei tea, kas see on avalik inff ja foorumis sellest juttu tohib teha, aga tema oli viimase downeri ajal saanud head mindset coachingut Vandalarilt. Üksikasju ma ei tea.

Pahvak
14.07.11, 21:29
Ei tea, kas see on avalik inff ja foorumis sellest juttu tohib teha, aga tema oli viimase downeri ajal saanud head mindset coachingut Vandalarilt. Üksikasju ma ei tea.

Olen kuulnud, et paar sessi temaga pidavat nägemuse pokkerist täiesti pea peale keerama. Oleks raha, siis võtaks isegi.

Jäämees
14.07.11, 22:07
Kas on nagu valgustav kogemus kohe lausa religioosses mõttes, et saad Buddhaks valmis?

Pahvak
31.07.11, 17:16
Eelnevale jutule lisaks. Tere, mina olen mindset fish.

Skilled poker players are easily able to see how the actions of weaker opponents aren’t random. They pick up on betting patterns, timing tells,physical tells, and verbal tells, which allows them to exploit the games of weaker players. Weaker players don’t have the skill to see the predictability in their game. The same is true in the mental game. Right now, you probably don’t have the skill to recognize the actions, thoughts, and emotions that lead you to play your best or worst. That makes you a mental game fish. Thankfully, you were able to evolve from being a poker fish—and with the right information you can do the same with your mental game.

-The Mental Game of Poker, Jared Tendler

Pole eriti kaugele jõudnud, aga tundub awesome raamat.

Dzuu
01.08.11, 14:41
Kas on nagu valgustav kogemus kohe lausa religioosses mõttes, et saad Buddhaks valmis?

[ ] Laugh

..conclusion, try harder