PDA

View Full Version : NL50: AA OOP, vastane shoveb paardunud boardil.



Kotkas1000
26.05.10, 00:28
Mis arvata järgmisest käest? Vastane 18/15/3,1, 888 käe põhjal. Riveri bet väike, kuna põdesin ja tahtsin endale foldimisruumi jätta. Kas õiga/vale otsus? Miks?



Poker Stars $50.00 No Limit Hold'em - 7 players
The Official 2+2 (http://www.twoplustwo.com/) Hand Converter Powered By DeucesCracked.com (http://www.deucescracked.com/)

OMGBentley (BB): $59.85
Hero (UTG): $61.65
Maggiolo (UTG+1): $68.50
seppe123 (MP): $55.20
SERPENTILE (CO): $62.35
patjelos (BTN): $65.75
Ancalagon1 (SB): $53.25

Pre Flop: ($0.75) Hero is UTG with A:heart: A:club:
Hero raises to $2, 2 folds, SERPENTILE calls $2, 3 folds

Flop: ($4.75) T:diamond: 7:diamond: 7:heart: (2 players)
Hero bets $3.50, SERPENTILE calls $3.50

Turn: ($11.75) 9:spade: (2 players)
Hero bets $7.50, SERPENTILE calls $7.50

River: ($26.75) K:club: (2 players)
Hero bets $14.50, SERPENTILE raises to $49.35, Hero ???

vapsik
26.05.10, 00:39
As played foldiks. Ei usu, et ta siin väga tihti blufib. Sa UTG ka ning 4 tänavat tugevust näidanud. TT, 99, KK, 77 üsna loogilised käed, mis meid biidiks. Ise vist riverit ei panustaks. Peale K tulekut väga ei näe käsi, millelt valuet võiks saada.

variatsioon
26.05.10, 00:41
c/c river.
sa ei saa nagunii T/drawilt valuet nii et pole mõtet betida +
kui vastane value või bluff r siis on raske otsus ees +
vastane võib oma drawiga scared cardi peale bluffima hakata.

aga asplayed:
timing telle on?
siin isegi võiks callida imo. iga kolmas kord ikka võidad kui vastane bluffib FDga.

edit: yeah ma ikka kindlalt calliks.
villan võib sind vabalt AT,JJ,QQ,drawi peale panna.
betid 2 tänavat ja siis riveris annad hea timing telli et kardad ning betid 1/2 potis+paar blindi.
ca 28% ajast peame ainult võitma.

masterpuppet
26.05.10, 01:31
Riveri gaybet, et endale foldiruumi jätta on minu arvates rahapõletamine. Kui river tegi seest õõnsaks, siis check-callid. Kui nutuseks, siis check-foldid.

Hullapple
26.05.10, 03:28
Riveri gaybet, et endale foldiruumi jätta on minu arvates rahapõletamine. Kui river tegi seest õõnsaks, siis check-callid. Kui nutuseks, siis check-foldid.

+1

Ise näen siin ainult yht kätt mis meid biidib: 99. KK ma välistan sest ta 3betiks seda pre-flop(juhul kui sul ei ole temaga mingit erilist ajalugu ja ta otsustas siin standardist kõrvale kalduda). TT oleks ta päris kindlasti turnis raisenud.

Tal on siin kas 99 mis sind biidib või busted flush-draw. Äärmisel juhul võib siin olla ka JJ aga sedagi ta enamasti IP 3betib, rääkimata siis QQ.
Oskan seda ta kohta väita kuna mul on endal temaga 1k+ kätt history-t.

Vapsik ütles et näitasid 4 tänavat tugevust. Olen esimese kolme tänavaga nõus aga river bet minu arust siin tugevust ei näita. On täpselt selline AA, QQ või JJ panus ja selline vastane jagab selle ära ning on vabalt võimeline riveris bluffima.

As played...........ma foldiks. Mul pole lihtsalt mune et nii suur river raise ära callida.

k2snakalle
26.05.10, 04:06
Kui river tegi seest õõnsaks, siis check-callid. Kui nutuseks, siis check-foldid.

Antud käes meid ju river õõnsaks ei teinud ning c-c river, sest laseme tal kenasti oma FD bluffida ja samas raise me riveris näha ei taha, seega kergem moodus seda kätt mängida.
Antud juhul c-c river oleks best play igast vaatenurgast võttes.

As played... ei oska öelda :D
edit: ilmselt siiski foldiks

vapsik
26.05.10, 08:16
+1

Ise näen siin ainult yht kätt mis meid biidib: 99. KK ma välistan sest ta 3betiks seda pre-flop(juhul kui sul ei ole temaga mingit erilist ajalugu ja ta otsustas siin standardist kõrvale kalduda). TT oleks ta päris kindlasti turnis raisenud.

Tal on siin kas 99 mis sind biidib või busted flush-draw. Äärmisel juhul võib siin olla ka JJ aga sedagi ta enamasti IP 3betib, rääkimata siis QQ.
Oskan seda ta kohta väita kuna mul on endal temaga 1k+ kätt history-t.

Vapsik ütles et näitasid 4 tänavat tugevust. Olen esimese kolme tänavaga nõus aga river bet minu arust siin tugevust ei näita. On täpselt selline AA, QQ või JJ panus ja selline vastane jagab selle ära ning on vabalt võimeline riveris bluffima.

As played...........ma foldiks. Mul pole lihtsalt mune et nii suur river raise ära callida.

Miks Sa arvad, et ta TT-ga turnis raiseks, aga 99 lihtsalt calliks. Käed pmst sama tugevad.
Pool poti ei ole tegelt nõrk panus, eriti kui oled 3 tänavat enne panustanud ning pool stäkist on juba sees.

tdx
26.05.10, 08:35
Riverit check-callides juhtub kaks paha asja imo:
1) villain checkib tihti järgi käsi millelt võiks veel valuet saada (TJ,9T,JJ)
2) villain betib tihti ainult käsi mis on herost ees

Ehk põmst sa kaotad valuet kui sul on parim käsi ja maksad kinni kui on halvem käsi. Lisaks sa ei saa ka panuse suurust kontrollida (check-callida $25 oleks päris paha).

As played, foldi ja patsuta õlale endale.

Kotkas1000
26.05.10, 10:59
Ei arva, et ~60% betsize riveril, kus pot juba üpris suur on, päris gaybet oleks. Gaybet jääks pigem sinna 5-10 kanti. Tegu suht keskmise betiga villaini silmis ma arvan.
Hullapple, miks sa arvad, et ta OOP ei võiks slowda oma flopatud või turnil kokku saadud fullarit niimoodi? Tal vb. minu kohta ka read, et paugutan tavaliselt ka riveril, kui turnil olen paugutanud ja vabalt võib last actorina veel riveril valuet võtta minu ülepaarilt või FD-lt, mis mul paistab ka olema senise mängupildi järgi.
See board mind nüüd eriti õõnsaks küll ei tee. Pigem tegu ju suhteliselt tühja boardiga. Õõnsaks teeb pigem see, et väga hea võitev reg. http://www.pokertableratings.com/stars-player-search/SERPENTILE mind 2 tänavat tuimalt maha callib ja riveril shoveb. Kõik nagu näitaks nutsi liini....

Tänan siiani vastanuid :)

variatsioon
26.05.10, 11:05
mida parem vastane on seda rohkem calliks.

Kotkas1000
26.05.10, 11:27
mida parem vastane on seda rohkem calliks.
??

variatsioon
26.05.10, 11:29
??

parem vastane readib sind paremini. ja sinu range on nõrk ning sa riveris näitasid nõrkust.

Hullapple
26.05.10, 16:00
Miks Sa arvad, et ta TT-ga turnis raiseks, aga 99 lihtsalt calliks. Käed pmst sama tugevad.
Pool poti ei ole tegelt nõrk panus, eriti kui oled 3 tänavat enne panustanud ning pool stäkist on juba sees.

Selline arvamus tuleneb mul puhtalt sellest et mul on selle tegelasega history ja oleme korduvalt potis kokku saanud. Võib olla on see viga et ma seda siin arvesse olen võtnud. Kui ma vastast ei tunneks teaksin ainult ta statse siis oleksin sinu poolt esitatud kysimusega täica nõus, et miks TT turnil raise aga 99 mitte. Aga antud juhul tean natuke selle mängija mõttemaailma ja selline korralik raise riveril on tema puhul kas väga tugev käsi või puhas õhk.

Pool potti ei ole jah tõesti mega nõrk bet aga sellise vastase jaoks on ta nõrk. Lihtsalt mõtlev regular(mida see vend on) saab sellest aru et sellise panusega sa jätsid endale foldimis ruumi. Ja kuna tal on heroga ligi 900 kätt siis on ta kindlasti aru saanud sellest et herot on võimalik ylepaari või TPTK käe pealt maha lykata ja see kuju ei karda seda kindlasti mitte teha.

Hullapple
26.05.10, 16:26
Ei arva, et ~60% betsize riveril, kus pot juba üpris suur on, päris gaybet oleks. Gaybet jääks pigem sinna 5-10 kanti. Tegu suht keskmise betiga villaini silmis ma arvan.
Hullapple, miks sa arvad, et ta OOP ei võiks slowda oma flopatud või turnil kokku saadud fullarit niimoodi? Tal vb. minu kohta ka read, et paugutan tavaliselt ka riveril, kui turnil olen paugutanud ja vabalt võib last actorina veel riveril valuet võtta minu ülepaarilt või FD-lt, mis mul paistab ka olema senise mängupildi järgi.
See board mind nüüd eriti õõnsaks küll ei tee. Pigem tegu ju suhteliselt tühja boardiga. Õõnsaks teeb pigem see, et väga hea võitev reg. http://www.pokertableratings.com/stars-player-search/SERPENTILE mind 2 tänavat tuimalt maha callib ja riveril shoveb. Kõik nagu näitaks nutsi liini....

Tänan siiani vastanuid :)

Ei minu arust sul siin gay betiga kyll tegemist ei ole. Lihtsalt oleks parem olnud võtta check/call cõi check/fold liin vastavalt villu panuse suurusele.

Sa mõtled ikka IP, mitte OOP? Njah......seda kyll..........Kui eelnevalt välistan tema puhul TT siis pean oma sõnu siin vist natuke sööma. Krt samas ma ei tea ka, ta on võimeline tegema siin nii yht kui teist ehk siis slowma oma flopatud või turnis saadud maja nii nagu ta seda tegi või siis raisema flopatud maja turnis.
Panin ta esimese hooga 99 peale kuna ta on mul meeles kui suur floatija kes ei foldi cbettidele niisama lihtsalt.

vonkartoffel
26.05.10, 16:36
Ma foldiks siin terve päeva, seni kuni näen sellist asja siis tihedamalt kordumas või näen mõnda sellist tema kätt showdownis. Ehk ilma readideta peaks see ikka fold olema, vastane ju nitt ikkagist.

Kotkas1000
26.05.10, 17:22
Ei minu arust sul siin gay betiga kyll tegemist ei ole. Lihtsalt oleks parem olnud võtta check/call cõi check/fold liin vastavalt villu panuse suurusele.

Sa mõtled ikka IP, mitte OOP? Njah......seda kyll..........Kui eelnevalt välistan tema puhul TT siis pean oma sõnu siin vist natuke sööma. Krt samas ma ei tea ka, ta on võimeline tegema siin nii yht kui teist ehk siis slowma oma flopatud või turnis saadud maja nii nagu ta seda tegi või siis raisema flopatud maja turnis.
Panin ta esimese hooga 99 peale kuna ta on mul meeles kui suur floatija kes ei foldi cbettidele niisama lihtsalt.


jah, loomulikult, minu paha :redface: