PDA

View Full Version : Micro turniiride range!



Albertti
27.05.10, 09:14
Ei ole foorumis silma jäänd, ehk keegi on isegi postitanud, kui jah, siis viitest oleks palju abi.

Pm igasugused turniirid <4$ sisseostuga, milline oleks käte range, millegi oleks mängida turniiri algfaasis, keskel ja lõpus. Kas põhimõtteliselt võiks kasutada Ranka FR <NL10-ne tabelit (http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=196), endale tundub, et turniiride jaoks on seal range liiga lai, ok turna alguses väikeste panustega saad peale flopi odavalt loobuda, samas turniiri keskel või lõpus võivad sellised asjad nagu positsioonil olles 89s+ raisemised väga ruttu mängu ära lõpetada.

Ehk otsiks abistavat ranget, millest võiks lähtuda.

Tänan ::)

kuco
27.05.10, 09:31
Otsi 2+2st sellise mehe postitusi nagu jcm4ccc
Tema on selle pushbotimisega tegelenud.

Samas peaksid Kill Everyone tabelid olema väga head.

Poku
27.05.10, 10:32
Ei ole turna mängija küll ega midagi, aga mulle on kasu toonud:
Algul QQ+ (vahel JJ) AK
Lõpul paarid + broadway varastamiseks ja suured käed mängimiseks jällegi.
Muidugi vastavalt vastasele laiendada/kutsendada.

pikk28
27.05.10, 10:41
22-TT viskad algul CO või OTB open mucki?

Poku
27.05.10, 10:55
22-TT viskad algul CO või OTB open mucki?

Jah.

PS! Ma pole turniiri mängija absoluutselt, lihtsalt aegajalt teen mõne ja siis selline strateegia mulle edu toonud.
Turniiride strateegia/mängudünaamika hoopis teine ja ma ei oska nende kaartidega ilma hittimata midagi peale hakata ja enamus kordi ei hiti. Ei näe mõtet blinde kaotada, nad maksavad hästi kinni ja ei folfi eriti olen tähele pannud, seega ootan oma monsterit, saan double up'i ja saan jälle oodata, kuni blindid piisavalt suured et pushima jms hakata.

low-flow
27.05.10, 11:47
Pole ise ka suurem asi turnamees, aga Poku, imo see strateegia on mingi rahadesse foldimise variant mitte turna kinni panemise tee...

Ise lähtun üldjuhul ideest, et kaotada on vähe ja võita palju, üritan näha palju floppe potensiaalsete kätega, et siis need monsterimehed mulle välja maksaks. See siis just algusfaasidel, kus stackid on deep ja saab üsnagi odavalt sisse. Mingi hetk läheb muidugi iga turna push-fold mänguks kätte ära, mõni rutem, mõni aeglasemalt.

KeRRRt
28.05.10, 16:19
mängid neid käsi, mis sulle meeldivad. sa ei saa ju koguaeg ainult AA KK QQ JJ AK AQ mängida. loogish. daaamn

BuildUp
29.05.10, 18:25
Siit peaks abi saama: http://www.badvariance.com/early-stages-mtt-tournament-strategy/