PDA

View Full Version : NL10 AA riveri move drawisel boardil



0ttt
27.05.10, 18:57
No-Limit Hold'em, $0.10 BB (4 handed) - Hold'em Manager (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

SB ($4.60) 47/16/0.7/ 15 kätt
BB ($13.53)
Hero (UTG) ($19.67)
Button ($9.95) 19/14/1.5/70 kätt

Preflop: Hero is UTG with A:heart:, A:spade:
Hero bets $0.30, Button calls $0.30, SB calls $0.25, 1 fold

Flop: ($1) 7:club:, 8:spade:, 6:heart: (3 players)
SB checks, Hero bets $0.70, Button calls $0.70, SB calls $0.70

Turn: ($3.10) 3:diamond: (3 players)
SB checks, Hero checks, Button bets $2, SB calls $2, Hero calls $2

River: ($9.10) K:diamond: (3 players)
SB checks, Hero :confused:
Oleks pidanud turnis juba midagi teisiti tegema?

Provoker
27.05.10, 19:55
Ma oleks turnil ise edasi bettinud. Vastastest sb ma eriti ei karda kuna tal pm any2 käes ning tõenäoliselt on tal miski paar või tõmbab rida. Btn puhul võib range vähe loogilisem olla sc 56+ ning ning broadwaykaardid ning pocketid. Kunnide peale on teda ka riveris raske panna kuna ta eeldatavasti oleks sellega ikka väheke actionit andnud preflopis. Range vb vähe mööda aga mu pakutu puhul peaksid võitma ~60% olukordadest.

Kosmonaut
27.05.10, 21:45
Mu arvates on siin lihtsalt bet, bet ,bet olukord. SBd me tahame nii ehk naa AI saada ja ma väga ei muretseks ka BU pärast - me käsi on ikkagi suht hea.

Kui aga turni nii mängisid, on river keerulisem. SB on nii ehk naa AI, aga BUga on nüüd keerulisem: Ma arvan, et ta checkib missed draw järgi, samuti ka 99 - QQ võibolla. Betib aga ridasid ja kahte paare. Meie equityt see riveri K ei muutnud (K7, K8, K6 on väga ebatõenäoline ta ranges), küll aga hirmutab 8x, 99 - QQ vb ära. Viimased aga on võimelised callima poole potise beti riveril.
Niisiis ma betiks ca 4,5 või 4 riveris, kuigi me oleme sellega suht commited, arvan et saame siiski foldida BU shove peale.

kroko_till
27.05.10, 22:00
Niisiis ma betiks ca 4,5 või 4 riveris, kuigi me oleme sellega suht commited, arvan et saame siiski foldida BU shove peale.

Kui button shoveb 4$ beti peale, siis oleks päris ulme aabitsaid 20$ pott foldida kui callida on 3$ :eek:

Ise betiks ilmselt turnis peaaegu poti ja kui calli või raise saan siis c/f river kui just erilist gaybetti ei tule. As played mina check-calliks riveri kui just ei shoveta aga ma olen passiivne donk ka üldiselt :)

Kosmonaut
28.05.10, 08:55
Nojh , eks see 3 taala peale foldimine riveris oleks kahtlane küll, aga ma ei usu et me kunagi seal olukorras ees oleme enam.

onuark
29.05.10, 23:55
ma ei usu, et selliste statsidega button callib seal connectoritega??!
flopil set slowplay? pigem vist mitte.
nii et ma: bet bet bet

Vandalar
30.05.10, 10:23
Mina checkiks flopi, et potti väiksemana hoida, vbl checkiks ka turni ja kui keegi veel bettinud pole, siis betiks pool potti riveris.

0ttt
30.05.10, 10:40
BTN callis T9s, riveris mängisin üsna halvasti ja laksasin 6 taalase beti, millele põhjendust hiljem ei oskanud leida :confused: