PDA

View Full Version : NL25 TP kahe vastase vastu. Riveriks 2paari ja ei tea mida teha.



k2snakalle
29.05.10, 03:43
SB fish 30/7/1 151kätt ehk mõnus passiivne vastane.
CO on 17/14/5 PF 3bet 5% 287kätt ehk mõnusalt agro vend. (fold to cbet 60%)

Mida teha riveril? See fish nagu enam ei koti riveris, aga millega regular callib need 2tänavat. Ma ei oska talle mingit muud ranget peale turni calli panna kui set või KQ, KJ.

Poker Stars $0.10/$0.25 Pot Limit Hold'em - 7 players

Hero (MP): $30.60
CO: $25.00
BTN: $25.00
SB: $41.60
BB: $25.00
UTG: $22.40
UTG+1: $25.35

Pre Flop: ($0.35) Hero is MP with K :club: J :heart:
2 folds, Hero raises to $0.85, 1 fold, BTN calls $0.85, SB calls $0.75, 1 fold

Flop: ($2.80) K :heart: 3 :spade: 2 :diamond: (3 players)
SB checks, Hero bets $2, BTN calls $2, SB calls $2

Turn: ($8.80) 5 :club: (3 players)
SB checks, Hero bets $4.50, BTN calls $4.50, SB calls $4.50

River: ($22.30) J :diamond: (3 players)
SB checks, Hero????

Dogers
29.05.10, 04:49
Pot 22.30 ja Sul on taga umbes samapalju, ma betiks 14 ja calliks shove. Agro vana usually ei checkcalli setti 2 tänavat.

k2snakalle
29.05.10, 05:14
Mängides seda kätt panin ma end CO asemele, et millega ma check calliks seal 2tänavat.
Set on minu arust väga tõenäoline...vend on küll agro, aga vaadates boardi, siis on vaid pakis 4kaarti, mis teevad ta olukorra kehvemaks ja need on neljad. Vaadates stacke ja vaadates boardi on seal call suht ainuõige ju. Ta paneb meid obv AA,Kx, 22, 33 peale ja callides hoiab ta kenasti fishi sees + laseb meil 3-da barreli tulistada.
Kui ta turnis raiseks, siis ilmselgelt hirmutaks ühe meist välja ja mina annan talle actionit vaid KK, 33, 22-ga.

Samas võib ta lihtsalt callida 2tänavat ka KQ mis on ainuke loogiline käis mida me tema ranges biidime.

pikk28
29.05.10, 07:08
täpselt minu mõte ehk siis enamjaolt peas ta ranges setid olema.
lauas ise olles läheks arvatavasti bustosse ehk teeks riveris kuskil 11-13 daalase beti ja calliks allinni.

Dogers
29.05.10, 13:27
haha, Su jutust saab nüüd välja lugeda, et vastane näitas 33?
Shit happens, next hand please, miks Sa üldse turni betid kui top2-ga riveril ennast ära ei stacki?

k2snakalle
29.05.10, 16:15
krt jah..sai hommikul unise peaga see tekst kokku kribatud.

Aga no point oli selles ikkagi, et enamjaolt ta 2-d barreli callib seal setiga või KQ, KJ.
Ja siis olemegi valiku ees riveris, et mida teha krt.. KJ splitime, KQ oleme ees ja settidele kaotame. Nüüd välja bettides peame suurelt ägisedes callime shove (sest kui betime 13$ siis shovele on veel 5$ ja sendid järgi callida)
Ja kui stacke vaadata ja oleme valmis riveris bustorisse minema, siis me peaks just kõik nupud ise sisse saama (kui fish ka sisse jääb) Sest fishi me juhime suht kindlalt ja sealt saaks 5$ lisa. Et kas siis mult bet-btn shoveb-fish callib- kas mul on veel võimalus seal see üle bettida (et tekitada fishiga nüüd sidepot) või saan ainult callida?

kas c-c riveris on teie arvates väga vale? Kui me checkime, siis jällegi on väike tõenäousus, et ta seal oma KQ valuet võtab.... üldse ei tea mis võiks õige olla :S

edit: noname-ga arutades jõudsime veel ühele järeldusele. Kui regular callib meie cbeti antud flopis MULTIWAY potis, siis mis me tema rangeks paneme? Seal on kindlasti meid edestav range ju... (fold to cbet on 60%..aga multways on see tavaliselt suurem ikka). Mis tähendab, et turnis oleks õige mäng c-f? :eek:

Dogers
30.05.10, 01:30
No ma ei tea, minu limiidi regularid on seal millega iganes, neile meeldib positsioonist callida, et pärast flopil üle mängida. AK, KQ, KJ, KT hoiaksin kindlasti ranges, see pole mingi reegel, et AK alat preflop 3betitakse.

Aga kui read on tugev, siis check/foldi river.
Check-Call oleks minumeelest halb liin, vaevalt, et Sulle kaotav käsi seal välja betiks regulari poolt, checkitakse behind.