PDA

View Full Version : ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama



Leheküljed : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11

KristjanLaas
09.06.10, 01:22
Mida rohkem $$$, seda rohkem EEKe :)

Oh, you think so? durrrrrrrrhhh

Just kidding :) :kiss:

Fabulous
09.06.10, 01:41
Tra, kuidas ma vihkan HU's hit & runnereid. Tüüp saab mingi 20BB kätte minult ja siis tuleb järgi kohe: cya.

kjmrc
09.06.10, 01:44
http://www.ohlookaforum.com/sick-vids-f21/dnepropetrovsk-maniacs-ukraine-murder-video-guys-hammer-3guys1hammer-t102.html

NÕRGANÄRVILISTELE MITTE SOOVITATAV!

mislinn
09.06.10, 01:55
Mida *****, kuidas selline asi üldse võib avalikult netis üleval olla, faking sick

// üldiselt pole ennast kunagi nõrganärviliseks pidanud, aga nüüd olen küll shokis

kjmrc
09.06.10, 01:58
Mida *****, kuidas selline asi üldse võib avalikult netis üleval olla, faking sick

// üldiselt pole ennast kunagi nõrganärviliseks pidanud, aga nüüd olen küll shokis

+1 .. Mõtlesin, et talun igasugu sita vaatamist aga seda vaatasin küll hambad ristis lõpuni. Mismoodi saab keegi teha teisele nii.. Ei mahu pähe.

IamAllin
09.06.10, 02:01
omg ma vaatasin algust ja edasi ei tahtnud/viitsiinud vaadata.

KristjanLaas
09.06.10, 02:02
vaatasin seda vist aasta aega tagasi.
See on ametlikult elu kõige haigem asi mida ma näinud olen, ei ole samuti väga nõrganärviline, aga seda vaatasin ja ainus tunne oligi reaalselt nutma hakata selle video peale.
Kuidas selline asi üldse võimalik saab olla, et inimene sellist asja teeks ei mahu minule lihtsalt pähe.

lenC
09.06.10, 02:03
Selliste linkide levitamist mina ei mõista, miks peaks keegi tahtma vaadata mingeid ukraina haamrimõrvu?

kjmrc
09.06.10, 02:06
Keegi pole käskinudki vaadata, all ju ka hoiatus. ;)

KristjanLaas
09.06.10, 02:12
http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=382182

hämmastav, et selliseid vanemaid vangi ei panda.
Lapsel oleks ilmselt parem elu ka kuskil turvakodus.

Fabulous
09.06.10, 02:15
Ma ei saa üldse aru, kuidas on olemas selliseid inimesi, kes sääraste asjadega tegelevad. Ja siis riputatakse uhkusega videod internetti veel ülesse ka. Kõige hullemad inimesed on IMO need loomapiinajad, kes igasugu rõvedusi koerte ja kassidega teevad.

kjmrc
09.06.10, 02:18
Ega jah.. haige värk ja imo ei tohiks selliseid inimesi kunagi enam trellide tagant välja lasta or hukkamine.

lenC
09.06.10, 02:24
Viisin kohvi köögist arvuti juurde ja tee peal käe asend muutus ja kohv hakkas kätt kõrvetama. Keeldusin lahti laskmast, nüüd 2 villis kätt ja kohvinire köögini. Suur tahtejõud ja suur level of retardation on ohtlik kombo :(

Fabulous
09.06.10, 02:26
Viisin kohvi köögist arvuti juurde ja tee peal käe asend muutus ja kohv hakkas kätt kõrvetama. Keeldusin lahti laskmast, nüüd 2 villis kätt ja kohvinire köögini. Suur tahtejõud ja suur level of retardation on ohtlik kombo :(
Täiesti keev vesi oli kohvitassis sees?

lenC
09.06.10, 02:32
põhimõtteliselt, just sai kannus valmis ja kohe valasin oma instant kohvile peale ja tegin minekut

kjmrc
09.06.10, 02:32
Viisin kohvi köögist arvuti juurde ja tee peal käe asend muutus ja kohv hakkas kätt kõrvetama. Keeldusin lahti laskmast, nüüd 2 villis kätt ja kohvinire köögini. Suur tahtejõud ja suur level of retardation on ohtlik kombo :(

Lols, been there, done that, hambad ristis kõnnin köögist vajaliku kohani ära, lahti ka ei taha nagu lasta :D

Tuul
09.06.10, 02:46
Ma ei saa üldse aru, kuidas on olemas selliseid inimesi, kes sääraste asjadega tegelevad. Ja siis riputatakse uhkusega videod internetti veel ülesse ka. Kõige hullemad inimesed on IMO need loomapiinajad, kes igasugu rõvedusi koerte ja kassidega teevad.

Poisid tapavad 21 inimest haamriga ja sa ütled, et kõige hullemad on loomapiinajad

variatsioon
09.06.10, 03:05
+1

Selliste linkide levitamist mina ei mõista, miks peaks keegi tahtma vaadata mingeid ukraina haamrimõrvu?

+1

Ei oska neid kahte võrrelda, Ürgmeest vaatasin arvutist, aga see pole kohapeal vaatamisega võrreldav

viicid ürgmehe linki shareda?

Aadu
09.06.10, 03:06
Poisid tapavad 21 inimest haamriga ja sa ütled, et kõige hullemad on loomapiinajad
Need loomapiinajad ongi tulevased sarimõrvarid

KristjanLaas
09.06.10, 03:09
Ainult mina suudan vist $1 rebuy turnale matta $18 ja ikka mitte ühtegi doubleupi saada:///

Fabulous
09.06.10, 03:12
Poisid tapavad 21 inimest haamriga ja sa ütled, et kõige hullemad on loomapiinajad
Okei see on konkreetne video. Minu seisukoht põhineb lihtsalt sellel, et loomad on inimestest üldjuhul palju nõrgemad ja abitumad.

kjmrc
09.06.10, 03:14
No krt, pimedaga enam magama ei lähe :D Ja nii juba kuu aega :D

miksnii
09.06.10, 04:09
Tuttav tunne....eelmise suver graafik hakkab peale tiksuma.....nüüd ple pea 2 nädalat enam enne kella 5-t magama saanud.....eks siis 4 paiku ole jälle meeldiv ärgata.

-andres-
09.06.10, 04:10
Nädal tagasi ärkasin kell 11.00, täna kell 18.00. Lihtsad arvutused näitavad, et kuu lõpuks olen taas normaalne inimene.

KristjanLaas
09.06.10, 04:11
te ärkate vähemalt nelja paiku...ma ärkan kell 19-22:S

OuMaiGaad
09.06.10, 04:27
sama siin kuu ajaga teen 2 ringi peale ööpäevale :p

erplander
09.06.10, 04:37
mul viimane aasta enamasti et 6-7 vahel magama ja 14-15 vahel üles.

camu
09.06.10, 04:46
sama siin kuu ajaga teen 2 ringi peale ööpäevale :p

ma teen 3

hotcocacola
09.06.10, 05:15
geniaalne sess, -6bi @ plo100, ning obv 6bi alla ev
tra :D
palun lõpetage

4 streediga pokkerit pole olemas?
flop & turn only

erplander
09.06.10, 06:14
geniaalne sess, -6bi @ plo100, ning obv 6bi alla ev
tra :D
palun lõpetage

4 streediga pokkerit pole olemas?
flop & turn only


http://forumserver.twoplustwo.com/29/news-views-gossip/deliverance-poker-new-poker-site-twist-798537/

:biggrin:

Kloonike
09.06.10, 06:39
daala tõus on tummine

paljudel bankrolli väärtus kasvab. Mida rohkem $$$, seda rohkem EEKe :)

See on täielik bs, mul roll EURides aga mängin USD. Tänu sellele olen päris mitu tuhat $ vaesem.:frown:

ingu
09.06.10, 06:43
Ma lähen magama 2-5 ööse, ärkan kell 7... päris julm on lasta nii.
NV-stel teine asi, siis ma ärkan kuni pilt ette tuleb.

inward
09.06.10, 07:17
Njaa jube sitt on on tõusta ülivara, kui vaja nagu täna ntx :D. Muidu ka mingi lased 5-6ni tõused 3 aeg päeval on väga okei.

KristjanLaas
09.06.10, 07:20
mina lasen täna ringi täis,paar kuud juba nii lasnud, et päev läbi magan ja 20 paiku ärkan, täna lähen hoopis 20 paiku magama ja kõik, senini MTT-d

rrrr
09.06.10, 08:01
Rankal oli kuskil ära toodud statistika cbeti õnnestumise kohta erinevatel boardidel. Otsisin aga ei leidnud, ehk keegi oskab viidata?

lenC
09.06.10, 08:04
http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=155&

rrrr
09.06.10, 08:42
http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=155&
danke

Rage
09.06.10, 09:03
Ma ei saa üldse aru, kuidas on olemas selliseid inimesi, kes sääraste asjadega tegelevad. Ja siis riputatakse uhkusega videod internetti veel ülesse ka. Kõige hullemad inimesed on IMO need loomapiinajad, kes igasugu rõvedusi koerte ja kassidega teevad.
kusjuures loomapiinamise videosid ma ei suuda vaadata.. igasugu haamerdamise jms videod jätavad suht külmaks.. behead videosid ei suuda ka vaadata ja rula meeste kukkumisi kus konte murravad...

aga jah, te pole veel midagigi näinud... päris räiged kogumikud on netis olemas.. kus on kõike.. sõna otseses mõttes kõike...

isu äratamiseks:
http://encyclopediadramatica.com/Offended

NÕRGANÄRVILISTEL MITTE KLIKATA!

Kloonike
09.06.10, 09:13
Karm link Rage. Koos interneti tulekuga sai paraku milleeniumi alguses juba taoliste lehtedega tutvust tehtud (ala rotten.com). Internetikohvikus pole ju lastel muud teha kui netist rõvedusi otsida :D

antnx
09.06.10, 09:17
PjE55zRL210

paradigmlost
09.06.10, 10:07
kurat, ma ei arvanud et midagi nii karmilt rõvedat sealt näha võin:D dubstep pole sugugi filthy selle kõrval..

Rage
09.06.10, 10:09
suht pervo jahh.. isegi hullem kui samwell

fbGkxcY7YFU

uxCSSzb0I9o

antnx
09.06.10, 10:18
Ei tea mina ei viitsi vaadata selliseid asju ja ei taha endale tõestada ka, et oh ma kõva mees vaatan ära. Milleks rikkuda oma päeva?

Pahvak
09.06.10, 10:42
PjE55zRL210

Parim lugu nende uuelt plaadilt imo. Opium Flirt wtf.

tdx
09.06.10, 10:55
CO: $100.00
Hero (BTN): $104.25
SB: $97.50
BB: $154.15
UTG: $204.50
MP: $104.90

Pre Flop: ($1.50) Hero is BTN with Q :heart: A :spade:
1 fold, MP raises to $3.50, 1 fold, Hero calls $3.50, 1 fold, BB calls $2.50

Flop: ($11.00) J :heart: T :heart: K :club: (3 players)
BB checks, MP bets $8, Hero raises to $24, BB calls $24, MP folds

Turn: ($67.00) T :diamond: (2 players)
BB checks, Hero has $76.75 left

kas see on ship vs 41\14 fish?

lebovend
09.06.10, 11:32
vaatasin seda vist aasta aega tagasi.
See on ametlikult elu kõige haigem asi mida ma näinud olen, ei ole samuti väga nõrganärviline, aga seda vaatasin ja ainus tunne oligi reaalselt nutma hakata selle video peale.
Kuidas selline asi üldse võimalik saab olla, et inimene sellist asja teeks ei mahu minule lihtsalt pähe.

+1


ise veel uurisin juurde netist, otsisin stuffi, lootes leida mingit t6estust, et
see on fake vms. ei leidnud :(

Rage
09.06.10, 12:02
kõige haigem asi mis ma olen näinud.. on see kuidas pesukarudel vms karusloomadel elusast peast nahkasid nülitakse miskises karusnahatööstuses.. tra see on nii haige millist kurbust need loomade silmad täis olid ja kuidas nad ilma nahate veel edasi piinlesid..

antnx
09.06.10, 12:11
CO: $100.00


kas see on ship vs 41\14 fish?

Võib shippida aga nad tihti ei calli. hea mõnus 38$ bet võiks paremini töödata imo?

Sass
09.06.10, 12:17
http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=4225 any1? :(

+ modedele - panin natuke imelikku asja tähele.

Nii kui Skundra banni sai tekkis siia asemele kasutaja Kustiii. Selleasemel et pokkerist vms päevikut vms postitada, on ta selle ajaga mis ta siin olnd on, üsna normaalselt juba mitu päeva IMO teinud aint 3 posti ja need ka Skundra diili teemas. IMO next scam ootab juba kedagi.

Fabulous
09.06.10, 14:19
Miks Orkutis nii palju hindusid on? Mulle tundub millegipärast, et kogu Orkuti kasutajaskond koosenbki eestlastest ja Indias elavatest inimestest..

Jack Jones
09.06.10, 14:29
Traffic of Orkut on April 13, 2010
Brazil 48.0%
India 39.2%
United States 2.2%
Japan 2.1%
Pakistan 1.0%

Dogers
09.06.10, 14:30
Jeee, kinnitatigi ametlikult ära, et 2011 1. jaanuarist on meil euro :)

Rage
09.06.10, 14:34
Miks Orkutis nii palju hindusid on? Mulle tundub millegipärast, et kogu Orkuti kasutajaskond koosenbki eestlastest ja Indias elavatest inimestest..Facebook on oluliselt muhedam.. ja viimasel ajal eestlasi ka sinna üle kolinud hoolega.. eriti meeldib mulle variant kus näiteks mõni firma või klubi vms on ka facebookis... lisan oma listi.. klubi paneb oma üritused enda eventidesse ja minu eventide vaates saan rahulikult kalendrina vaadata, mis mind huvitaval päeval mu lemmikasutustes toimub..

nomerlot
09.06.10, 14:37
Facebook on oluliselt muhedam.. ja viimasel ajal eestlasi ka sinna üle kolinud hoolega.. eriti meeldib mulle variant kus näiteks mõni firma või klubi vms on ka facebookis... lisan oma listi.. klubi paneb oma üritused enda eventidesse ja minu eventide vaates saan rahulikult kalendrina vaadata, mis mind huvitaval päeval mu lemmikasutustes toimub..

+1
ja kui mingi firma vms fannisait hakkab hullu panema oma promoga, saad kiirelt oma feedist ära peita ehk kui ise ikka silma peal hoida, siis ei lähe üle võlli ka turundusteated.

Rage
09.06.10, 14:37
+1
ja kui mingi firma vms fannisait hakkab hullu panema oma promoga, saad kiirelt oma feedist ära peita ehk kui ise ikka silma peal hoida, siis ei lähe üle võlli ka turundusteated.
jep.. igasugu farmwilled ja mafiawarsid ja muu sitt on kenasti blocki pantud..

Fabulous
09.06.10, 14:40
Facebook on oluliselt muhedam.. ja viimasel ajal eestlasi ka sinna üle kolinud hoolega.. eriti meeldib mulle variant kus näiteks mõni firma või klubi vms on ka facebookis... lisan oma listi.. klubi paneb oma üritused enda eventidesse ja minu eventide vaates saan rahulikult kalendrina vaadata, mis mind huvitaval päeval mu lemmikasutustes toimub..
Mulle endal meeldib ka FB rohkem ja enamus mu tutvusringkonda on ka hiljuti sinna ümber kolima hakanud. IMO on seal kõik paremini organiseeritud, kui Orkutis ja laadimisajad on ka palju kiiremad. + seal on veel otsingust palju kergem soovitud inimesi leida.

variatsioon
09.06.10, 14:45
Jeee, kinnitatigi ametlikult ära, et 2011 1. jaanuarist on meil euro :)

krt.. dollar võiks meile hoopis tulla :D
oleks hea grindida.

antnx
09.06.10, 14:49
Keegi FB-s seda Fifa Superstarsi mängib? Avastasin, päris lahe on. Aga need farmvilled ja maffiawoorsid on täis saast.

BuildUp
09.06.10, 14:51
Jeee, kinnitatigi ametlikult ära, et 2011 1. jaanuarist on meil euro :)

Rõõmustad?

r3o
09.06.10, 14:58
euro lõplik otsus tuleb ikka ju 13 juuli?

ziimukaz
09.06.10, 14:58
Jeee, kinnitatigi ametlikult ära, et 2011 1. jaanuarist on meil euro :)

Kust seda kuulsid?

Sass
09.06.10, 15:18
mõtlemisainet neile kellele kihutada meeldib
8yeKGv-MXws&feature=player_embedded

Rage
09.06.10, 15:20
mõtlemisainet neile kellele kihutada meeldib
8yeKGv



ma tuletan meelde, et youtube tugi on olemas, aga mingi pervo süsteem on, et selle asemel et panna youtube tagide vahele link:
[ youtube ] http://www.youtube.com/watch?v=jhMLgB5I_f0&fmt=18 [ /youtube ]

tuleb panna sinna ainult video kood ehk:
[ youtube ] jhMLgB5I_f0 [ /youtube ]



maitea mitu korda juba seda postitanud

0ttt
09.06.10, 15:21
Keegi FB-s seda Fifa Superstarsi mängib? Avastasin, päris lahe on. Aga need farmvilled ja maffiawoorsid on täis saast.

See FIFA päris muhe asi jah seal.

Sass
09.06.10, 15:22
maitea mitu korda juba seda postitanud

ei koti palju sa oled see sinu oma sakib... kõige easim kõik pärast = märki kuni lõpuni mitte see väike jupp aint.. panin just selle väikese jupi aint.. ja ei töötand

Rage
09.06.10, 15:23
ei koti palju sa oled see sinu oma sakib... kõige easim kõik pärast = märki kuni lõpuni mitte see väike jupp aint.. panin just selle väikese jupi aint.. ja ei töötand

su esialgses lingis oli video koodile lisaks veel muu jama ka sisse jäänud &embeded_player_jms

seepärast ei toiminudki

Sass
09.06.10, 15:26
su esialgses lingis oli video koodile lisaks veel muu jama ka sisse jäänud &embeded_player_jms

seepärast ei toiminudki

no vaata seda preagu... embedd vms ongi see.s.. aint koodiga ei töötand

bauss
09.06.10, 15:28
miks üldse selline süsteem on?
ilgelt ebamugav ju, lihtsalt ctrl+v youtube koodide vahele oleks nuts

Rage
09.06.10, 15:35
8yeKGv-MXws
test

no toimib ju küll.. sul oli järelikult ikka mingi muu sitt ka kuhugi jäänud ikka sisse


miks üldse selline süsteem on?
ilgelt ebamugav ju, lihtsalt ctrl+v youtube koodide vahele oleks nuts

mingi "turvavärk" mingit moodi õnnestus youtube funktsionaalsust är akasutada ja mingite muude saitide reklaami vms ka postitada.. ranka teab täpsemalt..

Rage
09.06.10, 15:44
hei, kust ma võiks leida korraliku täiusliku shortstackerite juhendi.. umbes stiilis nagu ranka preflopi tabel vms.. kui keegi ei taha nüüd seda siia postitada, siis võiks mulle PMi saata.. ja ei.. ma ei kavatse shortstackima hakata... muud põhjused miks seda näha tahaks..

atsetoon
09.06.10, 15:54
meie poiste miljoniblogi linki?
inspiratsiooni vaja.

bauss
09.06.10, 15:54
http://miljon.pokkeriprod.com/

atsetoon
09.06.10, 15:57
tänx

sm112
09.06.10, 16:03
hei, kust ma võiks leida korraliku täiusliku shortstackerite juhendi.. umbes stiilis nagu ranka preflopi tabel vms.. kui keegi ei taha nüüd seda siia postitada, siis võiks mulle PMi saata.. ja ei.. ma ei kavatse shortstackima hakata... muud põhjused miks seda näha tahaks..

EP: JJ+/AK
MP: 99+/AQ+
LP: 77+/AJ+

Rohkem üldistada ei saa, igal teisel shordil (vähemalt NL100-s) on oma stiil, mis eriti varieerub BvB mängus.

Rage
09.06.10, 16:09
EP: JJ+/AK
MP: 99+/AQ+
LP: 77+/AJ+

Rohkem üldistada ei saa, igal teisel shordil (vähemalt NL100-s) on oma stiil, mis eriti varieerub BvB mängus.
muig.. ma ei tahtnudki üldistatud versiooni vaid jusht mingit täpsustatud versiooni.. kunagi mis iganes see 20BB strateegiana ringi liikus.. ilma siis SB ja BB lightimate 3betideta..

ROTT RUUDI
09.06.10, 16:10
Jeee, kinnitatigi ametlikult ära, et 2011 1. jaanuarist on meil euro :)

Ei taha eurot :(

Provoker
09.06.10, 16:12
vaata pokerstrategyst

low-flow
09.06.10, 16:13
muig.. ma ei tahtnudki üldistatud versiooni vaid jusht mingit täpsustatud versiooni.. kunagi mis iganes see 20BB strateegiana ringi liikus.. ilma siis SB ja BB lightimate 3betideta..

See, mis sm112 ütles, oligi see algne kõige "täpsem" strateegia, mida PokerStrategy "õpetas". Ilma mingisuguse mõtlemise ja lisade ja muu kompotita. Täpselt nii lastes, mitte midagi varieerides peaks olema kuni NL100ni välja punkti pealt rakeback-even, ehk siis nühid ainult pokkeritoale rake ja mitte kusagile ei jõua...

Rage
09.06.10, 16:20
See, mis sm112 ütles, oligi see algne kõige "täpsem" strateegia, mida PokerStrategy "õpetas". Ilma mingisuguse mõtlemise ja lisade ja muu kompotita. Täpselt nii lastes, mitte midagi varieerides peaks olema kuni NL100ni välja punkti pealt rakeback-even, ehk siis nühid ainult pokkeritoale rake ja mitte kusagile ei jõua...
lihtsalt nende kätega vastavatelt positsioonidest shovedes.. hoolimata sellest, kas tegemist on open-shovega või on ees üks kuni mitu raisi või limpi vms?

sm112
09.06.10, 17:23
Standard 3bet/shove range on JJ+/AK, mida lähemale läheb mäng BVB olukorrale, seda suuremaks läheb 3bet/shove range. Näiteks blindidelt shovetakse MP raise vastu 99,TT+/AQ+. Üldiselt oleneb range sellest, milline on algse tõstja PFR antud positsioonilt. Reegel on see, et shove range equity peab olema suurem PFR range equityst.

Pushbottide (openshovevad igalt positsioonilt, kui on sobiv käsi) range'i pole ma viitsinud uurida, kuna NL100-s neid ei ole, aga loogiline on, et UTG pealt on see kitsam ja BTN pealt üsna loose. Vastavalt sellele callid neid ka maha. JJ+/AK on alati kindla peale minek, s.t. selle rangega võid rahus maha callida. Vastavalt pushboti positsioonile võid lisada oma rangesse madalamaid paare ja AQ, BvB olukorras näiteks 77+/AJ.

Aga nagu enne mainisin, on mängijate ranged ja strateegia erinev, mõni näiteks limp/shoveb UTG pealt AA ja KK, sel juhul ei ole UTG raising ranges neid käsi sees jne. Kui on piisavalt käsi andmebaasis, siis tõmba Equity tabel (http://www.file-upload.net/download-1611537/SSS-Chart-Collection-reworked-by-xarry2.xls.html) ja vastavalt sellele 3bet/call shove. Minu soovitus on, et kui ise pole veel raha potti investeerinud, siis pigem hoidu flipist ja mängi JJ+/AK või veel kitsamalt, aga kui sinu tõstet 3betitakse, siis vaata tabelist vastavalt tüübi 3bet statile, kas on mõtet callida või mitte. Ja arvesta, et sul on sel juhul vaja vähem kui 50% equityt, et shordiga sarved kokku panna (ca 43%, olenevalt tõste suurusest). Ning võta arvesse ka seda, et kui sul on ta keskmine 3bet stat, siis UTG pealt on see veidi väiksem ja LP pealt veidi suurem, MP pealt peaks enam-vähem see keskmine olema.

Üldiselt soovitan aktiivselt table-selectida.

sm112
09.06.10, 17:32
Ma ei saanud täpselt aru, kas sa tahad teada, kuidas shortstackida, või tahtsid teada, kuidas shordi vastu mängiga, seega lähtusin teisest variandist. Kui pushbottimine huvitab, siis googelda sellist terminit nagu "Sklansky-Chubukov pushes" või lihtsalt "Sklansky pushes".

Edit. googlist:

"A normal SSS player has ~ 20BB on the table. Sklansky calculated the following range:

Stack 20BB:
CO: 55+, AJ+, A9s+, KTs+
BU: 22+, AT+, A5s, KTs+, KQ, QJs
SB: 22+, A2+, K9+, K7s, Q8s+, QT+, JT

IF we know come in one of these position and all have folded in front of us we can profitable push All-in this range. Because in most cases the player will fold and we get the blinds. If he calls we have some chance to win. Of course we don`t have to raise every hand, some hands you can play much more profitable when you make a normal raise."

Codecci
09.06.10, 17:47
sm112, kas sina shortstackerina kunagi mängisid nt AA-d ja KK-d teisiti kui QQ, AK? Ehk siis "slowplaysid" ?

sm112
09.06.10, 17:49
Väga-väga harva. Kogemused on õpetanud, et valuebettimine on kokkuvõttes märksa kasulikum, eriti limiitides, kus fishid on nõus igasuguse kaardiga igas suuruses bette callima.

Potsataja
09.06.10, 18:14
http://www.playerscope.com/

Mingi uus trackingsait ? Omapärane on see, et teine keelevalik on russki.

variatsioon
09.06.10, 18:25
miks üldse selline süsteem on?
ilgelt ebamugav ju, lihtsalt ctrl+v youtube koodide vahele oleks nuts

+1

imo meie foorume ei ole nii suurt et peaks kartma häkkereid/spammereid.

ranka
09.06.10, 18:53
Jeee, kinnitatigi ametlikult ära, et 2011 1. jaanuarist on meil euro :)

Linki

mihkel7
09.06.10, 18:57
Formaalsused tegelikult veel jäänud:
Riigipead arutavad Eesti vastuvõttu 18. juunil. Lõpliku otsuse Eesti euroalaga liitumise osas teeb Econfin 13. juulil.

ranka
09.06.10, 19:03
No siis ei ole ju ametlikult kindel.

ranka
09.06.10, 19:13
Keegi võiks teha sellise logo aga Eesti riigi ja Eesti lipu värvidega nagu sellel kutil: http://forumserver.twoplustwo.com/showpost.php?p=19477796&postcount=13084

low-flow
09.06.10, 19:55
Keegi on kursis, kuidas täpselt bingolotol sinna vahele summi õnneratast keerutama saab? Peab mingi summi kiirloto pileteid kusagile saatma või kuidas?

KristjanLaas
09.06.10, 20:03
summi kiirloto 3 tv märki.
Mul on isegi 1 3 tv märgiga pilet kuskil sahtlis, pole veel aega leidnud midagi peale hakata sellega.

EdgarP
09.06.10, 20:20
summi kiirloto 3 tv märki.
Mul on isegi 1 3 tv märgiga pilet kuskil sahtlis, pole veel aega leidnud midagi peale hakata sellega.

Imo peaksid need aeguma mingi aeg-rahalised piletid vähemalt küll..

kilu6
09.06.10, 20:33
Keegi on kursis, kuidas täpselt bingolotol sinna vahele summi õnneratast keerutama saab? Peab mingi summi kiirloto pileteid kusagile saatma või kuidas?

MÄNG 3: Mängija, kes leiab mänguvälja kattekihi alt kolm TV-tähist, saab õiguse osaleda TV-saates. TV-saates osalemiseks tuleb mängijal ennast registreerida telefoninumbril 650 20 30. TV saadetes loositakse välja 210 suurvõitu (suurused 6 000 kr.- 250 000 kr). Igal TV saates osaleval mängijal on võimalus võita üks järgmistest võidusummadest: 250 000 kr; 100 000 kr; 75 000 kr; 50 000 kr; 25 000 kr; 15 000 kr; 10 000 kr; 8 000 kr või 6 000 kr.
Kui mängija on pileti alusel saanud õiguse osaleda TV-saates, kuid ta ei soovi TV-saates osaleda, saab ta võiduna 6 000 kr.

https://www.eestiloto.ee/osi/info/instant/summ8/rules.html

Hoiatus: igasugune loto mängimine on mõttetu oma rahast loobumine



6. Kiirloterii algus- ja lõpukuupäev (müügi tähtaeg): 01.01. 2010 – 31.05.2011
...
13. Võidunõude esitamise viimane päev on 15.06.2011
14. Võitude väljaandmise lõpptähtaeg on 15.07.2011

Seega kehtib kuni järgneva aasta keskpaigani.

KristjanLaas
09.06.10, 20:36
mina sain kunagi tasuta 5 eegise lotipileti ja võitsin 10.000 sellega.

Pigem raha vastuvõtmine see konkreetne juhus.

Fabulous
09.06.10, 20:38
Keegi võiks teha sellise logo aga Eesti riigi ja Eesti lipu värvidega nagu sellel kutil: http://forumserver.twoplustwo.com/showpost.php?p=19477796&postcount=13084
Umbes selline?
http://www.flagsof.net/wp-content/uploads/2009/07/Estonia1.png

Sass
09.06.10, 20:52
Keegi võiks teha sellise logo aga Eesti riigi ja Eesti lipu värvidega nagu sellel kutil: http://forumserver.twoplustwo.com/showpost.php?p=19477796&postcount=13084

kiire pixeldamine ja shipime 50 taala starsi ISassI ;)

http://img638.imageshack.us/img638/737/logohp.jpg

E: fabulous ise joonistasid eesti kaardiv :D

lol:http://www.isetegija.net/mkportal/blog/images/21691Eesti%20kaart.jpg

ranka pane parem selline logo
http://www.estemb.kiev.ua/static/imgs/map.gif

lenC
09.06.10, 21:01
soulreadin, et ranka mõtles logo asemel avatari(80x80)

KristjanLaas
09.06.10, 21:03
Teine pic. tundub selline 13 aastaste vaimusünnitis.

Sass
09.06.10, 21:10
soulreadin, et ranka mõtles logo asemel avatari(80x80)

tee mis tahad 80x80 on kirbusitt

http://img810.imageshack.us/img810/230/dasd.jpg

Fabulous
09.06.10, 21:16
E: fabulous ise joonistasid eesti kaardiv :D

Ei, ma oskan piisavalt hästi googledada.

kidsillu
09.06.10, 21:21
tee mis tahad 80x80 on kirbusitt

http://img810.imageshack.us/img810/230/dasd.jpg

Ma ei tahaks offensiv olla, aga kui sa seda lihtsalt maha scale'id, siis ta näebki nagu kirbusitt välja. Ja selleks ei paluks keegi abi ka probs. :)

Sass
09.06.10, 21:25
Ma ei tahaks offensiv olla, aga kui sa seda lihtsalt maha scale'id, siis ta näebki nagu kirbusitt välja. Ja selleks ei paluks keegi abi ka probs. :)

no muidu näeb ka

leits
09.06.10, 21:39
kui ei oska, pole mõtet proovida

Fabulous
09.06.10, 21:43
Here we go again :D.

Sass
09.06.10, 21:43
kui ei oska, pole mõtet proovida

ja mida krdit.. kuidas sa tr* juba tagasi? ma lootsin et lasid 2 nädalat panna omale ikka :S :mad:

leits
09.06.10, 21:44
ja mida krdit.. kuidas sa tr* juba tagasi? ma lootsin et lasid 2 nädalat panna omale ikka :S :mad:

ei sinuguseid piidreid katsun noomida .. ja sain kerge hoiatuse

KristjanLaas
09.06.10, 21:44
Haha Jason DeRulo laulab ka live esinedes autotuunitud häälega oma nime iga laulu alguses, et inimesed ikka teaksid kellega tegu:D

Sass
09.06.10, 21:45
ei sinuguseid piidreid katsun noomida .. ja sain kerge hoiatuse

nõuan 10 päeva banni kasutajale leits foorumikaaslase avalikult sügavalt solvamise eest!

Potsataja
09.06.10, 21:47
nõuan 10 päeva banni kasutajale leits foorumikaaslase avalikult sügavalt solvamise eest!

Hetkel tuleb arvamusega nõustuda, umbmäärane pöördumine on üks asi ja isikuline pöördumine teine.

leits
09.06.10, 21:48
ei biitinud täna mängu ja l2ks tuju pahaks?

lenC
09.06.10, 21:49
rahunege maha

variatsioon
09.06.10, 21:49
üks siis 80xX ja teine 100xX

http://img576.imageshack.us/img576/3588/estonia1.gif


http://img25.imageshack.us/img25/7163/eston2ia1.gif

edit: ranka PMi said kätte?

lenC
09.06.10, 21:51
veits parem, kui Sassi MSPaint, ütleme nii

KristjanLaas
09.06.10, 21:52
hehe 1 kord elus kasutan juhust $3.30 rebuy 60k guarantee turnal chipleader olla:)
eile tuli 50. koht, täna siis paneme samma kanti, siis oleks standard.

Sass
09.06.10, 21:52
veits parem, kui Sassi MSPaint, ütleme nii

ei solva mu oskusi!

variatsioon
09.06.10, 21:52
ma ainult vähendasin suurust.
kui keegi tahab kvaliteetsemat siis peaks tegema uue pildi enne.
+ võib igast varjusi ja paskasi lisada.

kjmrc
09.06.10, 21:53
rohvel kõva teema ikka siin koguaeg :D:D

Fabulous
09.06.10, 21:53
hehe 1 kord elus kasutan juhust $3.30 rebuy 60k guarantee turnal chipleader olla:)
eile tuli 50. koht, täna siis paneme samma kanti, siis oleks standard.
Võitma tuleb minna ikka :D.

Sass
09.06.10, 21:53
no ma räägin kasutage seda ja kogu muusika
http://www.estemb.kiev.ua/static/imgs/map.gif

lenC
09.06.10, 21:54
alles käis mingi treilerite arutelu kuskil, I present you, maailma coolim treiler:

xlKrwQHJ_P4

Godspeed_EJ
09.06.10, 21:55
ftp-s 50$ flip? pm

leits
09.06.10, 21:55
no ma räägin kasutage seda ja kogu muusika
http://www.estemb.kiev.ua/static/imgs/map.gif

sass kas oled ka 25 usd eest oma tissidele markeriga kirjutama .. et leits on maailma parim ? mingi vend kirjutas kunagi tissile lenc vms ... äkki teed ka ära .. saad 1bi oma rollile?

variatsioon
09.06.10, 21:56
no ma räägin kasutage seda ja kogu muusika
http://www.estemb.kiev.ua/static/imgs/map.gif

vale reso. (200xX)
kui muudad väiksemaks siis ei ole enam nii ilus.

Potsataja
09.06.10, 21:56
rahunege maha

Leitsil täna oliivõli +



http://ecx.images-amazon.com/images/I/312GR908RDL.jpg

veel kasutamata, seega närvitseb imo-

variatsioon
09.06.10, 21:57
http://alkopauk.ee/

ÕHTUST HOMMIKUNI ALKOHOLI LAEN.

nüüd ka tartus.

Sass
09.06.10, 21:57
sass kas oled ka 25 usd eest oma tissidele markeriga kirjutama .. et leits on maailma parim ? mingi vend kirjutas kunagi tissile lenc vms ... äkki teed ka ära .. saad 1bi oma rollile?

still nõuan banni

Fabulous
09.06.10, 21:59
http://alkopauk.ee/

ÕHTUST HOMMIKUNI ALKOHOLI LAEN.

nüüd ka tartus.
Ma arvan, et tagastamisega on inimestel natukene raskuseid :D.

leits
09.06.10, 21:59
vastus vist on ei? nojah, ära ytle et ma ei pakkunud sulle freemoney rolli saamiseks =)

Sass
09.06.10, 22:01
2010 POMMUUDIS!!
TUUMAPOHMELL
Laua Viin 0,5l, Vahuvein 0,7l, 4pack õlut omal valikul, 1,25l Coca-Cola
Laenutuse maksumus: 0.- krooni
Tagatisraha: 250.-

peab ikka tahtmine olema seda tellida

leits
09.06.10, 22:04
tra ma eis aa ... see tyyp on nii funny. Sry .. mulel aitab aga keep posting .. Tasuta klounid mulle meeldivad :D

kollane
09.06.10, 22:05
$50 flip starsis?

Potsataja
09.06.10, 22:06
tra ma eis aa ... see tyyp on nii funny. Sry .. mulel aitab aga keep posting .. Tasuta klounid mulle meeldivad :D

Miks sa endast teises isikus räägid? Sul mingi isiksuse kahestumise teema vms. ?

andu_andu
09.06.10, 22:06
$50 flip starsis?

mina, searchi chucknorrisq

lenC
09.06.10, 22:07
ffffffffuuuuuuuuuuu

leits
09.06.10, 22:08
Miks sa endast teises isikus räägid? Sul mingi isiksuse kahestumise teema vms. ?

mis härrat vaevab?

andu_andu
09.06.10, 22:09
luckbox

Potsataja
09.06.10, 22:10
mis härrat vaevab?

Fck, sa tegid seda jälle ehk üllatasid mind :mad:

Sass
09.06.10, 22:10
tra kui haige.. pole varem sellist asja olnd et lihtsalt refreshin seda teemat siin et vaadata mida lolli leits jälle postitab varsti :D

kollane
09.06.10, 22:12
luckbox

$0.25/$0.50 No Limit Holdem
PokerStars
2 Players
Hand Conversion Powered by weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
SB ChuckNorrisQ ($50)
BB Hero ($50)

Pre-Flop: ($0.75, 2 players) Hero is BB A :spade: 2 :spade:
ChuckNorrisQ goes all-in $50, Hero goes all-in $49.50

Flop: 8 :heart: 4 :heart: 2 :heart: ($100, 2 players, 2 all-in)

Turn: 7 :diamond: ($100, 2 players, 2 all-in)

River: 8 :club: ($100, 2 players, 2 all-in)

Final Pot: $100
Hero shows two pair, Eights and Deuces
A :spade: 2 :spade:
ChuckNorrisQ shows
10 :club: 6 :club:

Hero wins $99.50 (net +$49.50)

ChuckNorrisQ lost $50

marxiku
09.06.10, 22:13
Keegi võiks teha sellise logo aga Eesti riigi ja Eesti lipu värvidega nagu sellel kutil: http://forumserver.twoplustwo.com/showpost.php?p=19477796&postcount=13084

oota, mul siin on mõni töös hetkel. varsti lasen üles

andu_andu
09.06.10, 22:23
krt $50 vaja tagasi teha, lenc ? ( istun lauda igatahes )

andu_andu
09.06.10, 22:28
krt $50 vaja tagasi teha, lenc ? ( istun lauda igatahes )

anyone ?

kidsillu
09.06.10, 22:36
FTP's võiks sarnast nalja teha keegi?

andu_andu
09.06.10, 22:43
another lucbox

variatsioon
09.06.10, 22:45
kui suur peaks olema sinu võidu tõenosus et julgeksid minna kogu oma bankrolliga AI koos vastasega?
BR=kõik pokkeri raha + kõik tavaline raha ;)

Godspeed_EJ
09.06.10, 22:45
FTP's võiks sarnast nalja teha keegi?

pakkusin enne. sain flipatud juba

KristjanLaas
09.06.10, 22:49
kui suur peaks olema sinu võidu tõenosus et julgeksid minna kogu oma bankrolliga AI koos vastasega?
BR=kõik pokkeri raha + kõik tavaline raha ;)

80-20 kui br on max 100k usd

Potsataja
09.06.10, 22:51
kui suur peaks olema sinu võidu tõenosus et julgeksid minna kogu oma bankrolliga AI koos vastasega?
BR=kõik pokkeri raha + kõik tavaline raha ;)

20K$ peale paneks 50/50 seisus KÕIK mängu, ainult mul pole 20k$ aga mängu paneks ikka ;)

lenC
09.06.10, 22:53
~72-73%, kui roll <50k on

variatsioon
09.06.10, 22:54
80-20 kui br on max 100k usd

mul hetkel väike bankroll nii et oleks 70% nõus

KristjanLaas
09.06.10, 22:57
Keegi tahab teha sidebeti, et ma saan 60k guarantee turnal sitema koha kui 70. hetkel alles mängijaid 1100 ja stack 2/1100. Pakun 1,5/1.

variatsioon
09.06.10, 22:58
palju buy in?

inward
09.06.10, 22:58
Mingi idioot lasi endale otsa ette tätoveerida Oru kodu ja ma tean seda tüüpi, kes sellesugust tankisti otsis. Oi jah maailm on kirju :D :D

KristjanLaas
09.06.10, 22:59
palju buy in?

$3.30 rebuy.

variatsioon
09.06.10, 23:01
sel juhul võin 1$ betida (FTP)

KristjanLaas
09.06.10, 23:04
haha diil.

andu_andu
09.06.10, 23:06
Keegi tahab teha sidebeti, et ma saan 60k guarantee turnal sitema koha kui 70. hetkel alles mängijaid 1100 ja stack 2/1100. Pakun 1,5/1.

ma betin $100 selle peale, et sa ei saa 70ndat kohta või paremat. ( sinu $150 ? )

KristjanLaas
09.06.10, 23:06
ok. booked, rohkem bete ei võta.

inward
09.06.10, 23:09
may the seduction god be with me tonight. üks outer on vaja ära tõmmata :D

lenC
09.06.10, 23:09
sel juhul võin 1$ betida (FTP)

miinimum kanne seal $5, tüütu edasi-tagasi ka kanda

KristjanLaas
09.06.10, 23:10
päris pikalt update, et minimum 1.

variatsioon
09.06.10, 23:11
edit: oih ;)
tegelt ma ei viicinud kristjani posti läbi lugedagi :D


miinimum kanne seal $5, tüütu edasi-tagasi ka kanda

ma lootsin et kui ma talle seda ütlen siis ta ei tahagi oma 1$ ;)

Aadu
09.06.10, 23:12
Liiga hea
Hashdahaha, Hellmuth peale teist ja kolmandat
Y-JvKjfkMhc

andu_andu
09.06.10, 23:15
ma betin $100 selle peale, et sa ei saa 70ndat kohta või paremat. ( sinu $150 ? )


ok. booked, rohkem bete ei võta.

igaks juhuks küsin üle, sest ma editisin sõnastust veits, enne seda kui sa jõudsid juba vastata.

lenC
09.06.10, 23:22
Liiga hea
Hashdahaha, Hellmuth peale teist ja kolmandat
Y-JvKjfkMhc
cool käsi, karma at it's finest

KristjanLaas
09.06.10, 23:24
Liiga hea
Hashdahaha, Hellmuth peale teist ja kolmandat
Y-JvKjfkMhc

seriously seekord on mul hellmuthist kahju, sick.

KristjanLaas
09.06.10, 23:25
igaks juhuks küsin üle, sest ma editisin sõnastust veits, enne seda kui sa jõudsid juba vastata.

jah, kui mina saan 71. või kehvema koha võidad sina 150 ja kui ma saan 70 või parema võidan mina 100.

Dogers
09.06.10, 23:25
http://alkopauk.ee/

ÕHTUST HOMMIKUNI ALKOHOLI LAEN.

nüüd ka tartus.

haha, juristina saaks seal nende tüüptingimuste vastu häält teha küll, kuna 10.05 on pmst võimatu täita, siis oleks selline tüüptingimus ju kehtetu ning saaks õiguskaitsevahendeid kasutada.

Tüübid peaksid vähemalt 10.15 panema, siis oleks reaalselt võimalik lepingu tingimusi täita, ning lootma, et kes ikka pohmakaga paarikümne eegu pärast viitsib hommikul end voodist välja ajada.

kaardimaja
09.06.10, 23:26
seriously seekord on mul hellmuthist kahju, sick.



vnh sir
:biggrin::biggrin::biggrin:

Fabulous
09.06.10, 23:31
seriously seekord on mul hellmuthist kahju, sick.
Mul küll pole. Karma maksis kätte talle lihtsalt.

Dogers
09.06.10, 23:31
mismõttes private video?

variatsioon
09.06.10, 23:33
wtf.. miks ma ei näe seda videot?

inward
09.06.10, 23:34
LILLAD PUSAD FTW !!!!!!

Potsataja
09.06.10, 23:34
haha, juristina saaks seal nende tüüptingimuste vastu häält teha küll, kuna 10.05 on pmst võimatu täita, siis oleks selline tüüptingimus ju kehtetu ning saaks õiguskaitsevahendeid kasutada.

Tüübid peaksid vähemalt 10.15 panema, siis oleks reaalselt võimalik lepingu tingimusi täita, ning lootma, et kes ikka pohmakaga paarikümne eegu pärast viitsib hommikul end voodist välja ajada.

Imo võiks tingimustes olla samahästi ka 9.59 või varem ja kellelgi ei saa mingit ütlemist olla. Laen on laen ja kui laenutingimustega nõustud, siis tuleb see ka tähtaja jooksul tagasi maksta.

Rage
09.06.10, 23:35
lauad on kuldsed.. aga lihsalt ei jaksa olla.. ära magama väikse miinusega:-(

variatsioon
09.06.10, 23:35
need tüübid ei võta telefoni vastu hommikuti anyway.

leits
09.06.10, 23:40
lauad on kuldsed.. aga lihsalt ei jaksa olla.. ära magama väikse miinusega:-(

lol, kuldsed.. wat:D? Tra ma oppisin järjekordselt, et kolmap2vased p2evad on mõttud m2ngimiseks .. tableselecti pooleks ja mingi 6 laua leidsin normaalset .. ylej22nutes standard flipiud regidega ja standard biidid .. ma hakkan kolmap millegi muuga tegelema. ostan liht iron dayd kolmap2evaks .. 95 prossa ajast on kolmap yli kusised lauad imho

low-flow
09.06.10, 23:44
Peab nõustuma, päeval hiilisin, siis oli puhas regsiarmada igalpool platsis, no ei leia lauda. Nüüd õhtusemal ajal 4 PL50 head lauda leidsin, aga pooltes fishid otse vasakul käel reas, mõttetu nühkimine...

Sass
09.06.10, 23:47
keegi starsis 10 taala peale flipata tahab?

E: viimased 10 taala rollist

Rage
09.06.10, 23:49
ante lauad olid FTP's fishe täis

variatsioon
09.06.10, 23:49
keegi starsis 10 taala peale flipata tahab?

flipad stakesitud raha peale?

Sass
09.06.10, 23:50
flipad stakesitud raha peale?

ei see mu enda raha.. stake saan homme

variatsioon
09.06.10, 23:51
:D mõistlik mõistlik :D

Sass
09.06.10, 23:52
:D mõistlik mõistlik :D

no mida ma selle 10 taalaga enam teen? 2NL FTW v?

low-flow
09.06.10, 23:52
ante lauad olid FTP's fishe täis

ahjaa, mul need välja filtreeritud custom filtriga, mm, kriitiline viga vist? :P

Sass
09.06.10, 23:53
too alte l2ksin 5 taala HU turnat tegema

variatsioon
09.06.10, 23:55
no mida ma selle 10 taalaga enam teen? 2NL FTW v?

näiteks staked ennast.

KristjanLaas
09.06.10, 23:58
60k guaranteedil paus ja 2/350, liigume siis top70 poole vaikselt välja imedes.

Sass
10.06.10, 00:10
standard selline mees vastas kes donkbet callib k6iki käsi igast positsioonist iga käega ja siis 50 kätt ja ei tule yhtegi kätt mis floppi hitiks.. wtf..

KristjanLaas
10.06.10, 00:30
Andu, kui tahad võid enda next 5min jooksul $75-ga välja osta betist.

1/190

ziimukaz
10.06.10, 00:35
Andu, kui tahad võid enda next 5min jooksul $75-ga välja osta betist.

1/190

A3o vs 77 was epic

Dogers
10.06.10, 00:36
Imo võiks tingimustes olla samahästi ka 9.59 või varem ja kellelgi ei saa mingit ütlemist olla. Laen on laen ja kui laenutingimustega nõustud, siis tuleb see ka tähtaja jooksul tagasi maksta.

Haha, obv saab ütlemist olla, seadus keelab selliste tüüptingimuste kasutamise mis muudavad lepingu täitmise võimatuks, kui nad "laenulepinguga" saavad niiöelda seaduslikult ebaseaduslikku äri ajada, siis iga kohus väänaks selliste tüüptingimuste eest, kui keegi peaks asja viitsima ajada. :) Aga obv lähevad kohtukulud suuremaks kui asi väärt on, aga üpris kindlalt võin väita, et nemad maksavad.

bauss
10.06.10, 00:36
tulen railin söögi kõrvale seda värki sul, gl!

KristjanLaas
10.06.10, 00:37
oli epic. sain kohe karistada ka selle eest.

Dogers
10.06.10, 00:38
See teeb piltlikult sama välja kui pank annab laenu, tagatiseks hüpoteek Sinu kinnisvaral, aga kahjuks on panga lepingutingimused sellised, et lepingut on peaaegu võimatu täita (pead superinimene olema, et ära täita) ning suure tõenäosusega jääd oma majast ilma.

Sass
10.06.10, 00:42
kristjan lass kui fainal teiblisse jõuad tee video ka

bauss
10.06.10, 00:44
mis sa nüüd korraldasid seal lol
e: ole nüüd klaaspro, sul 2x average, mis meltdown :D

Codecci
10.06.10, 00:47
Haha, obv saab ütlemist olla, seadus keelab selliste tüüptingimuste kasutamise mis muudavad lepingu täitmise võimatuks, kui nad "laenulepinguga" saavad niiöelda seaduslikult ebaseaduslikku äri ajada, siis iga kohus väänaks selliste tüüptingimuste eest, kui keegi peaks asja viitsima ajada. :) Aga obv lähevad kohtukulud suuremaks kui asi väärt on, aga üpris kindlalt võin väita, et nemad maksavad.
Miks võimatuks? keegi ei käsi sul alkoholi ära juua ju :D

lenC
10.06.10, 00:49
intervjuu Shaun Deebiga (http://www.blackbeltpoker.com/articles/read/Interview-Shaun-Deeb)


Snoopy: What are your goals for 2010?

SD: I’m going to go to EPT Estonia, that’s my favourite stop I’ve been to. Going to go to Europe for probably a month. My current roommate, Ali, is going to be there with Liv, so I’m sure we’ll do a little trip. I’ll just keep doing what I’m doing.

KristjanLaas
10.06.10, 00:50
tahaks juba meelega välja kukkuda.
See kus jäi veel 50k callida 300k poti oli K high ja ei näinud EV-d, lootsin,e t foldib seal oma ilma ässata käe.
Ja nüüd uleb iga käsi 66-TT mida ma lihtsalt ei oska mängida overcardidega ja kaotan kõik ja vihkan juba pokkerit.

Dogers
10.06.10, 00:52
Heh, nojah, kui tõlgendada poolte tahet, eelkõige laenaja tahet, siis milleks ta seda laenab? Selleks, et seda kapil hoida ööotsa, või selleks et, seda kasutada? Ühesõnaga laenulepingu eesmärk võiks olla, laenajale öise alkoholikasutuse võimaldamine, tingimusel, et tagastatakse samas koguses sama asja. Nüüd lepingutingimused peavad seda võimaldama, et lepingupool saaks seda asja kasutada, ning hiljem ka tagastada, ideepoolest tingimused ei tohi olla rikkumisele suunatud, laenaja eesmärk ei tohi olla rikkumise saavutamine. Ma arvan, et piisaks 10.15-st, mis reaalselt võimaldab mõnel aktivistil hommikul poodi joosta ning kogu üritus oleks märksa seaduslikum. Aga noh, see ei ole siinkohal suurim probleem, ei tea kaua seadusandja laseb sellist pulli teha.

Codecci
10.06.10, 00:54
Keegi YouTubes mingit playlisti ei tea/ole omale teinud mis ei sisalda ühtegi kindlat muusikastiili, vaid segamini igasuguseid ägedaid lugusid? Ei viitsi grindimise kõrvale ise YouTubest lugusid vahetada, üritan midagi koostada aga üsna pisike list so far:

http://www.youtube.com/user/iCodecci

Kui kellelgi ka midagi sarnast siis palun shareda, mingi kindla stiili playlisti ei soovi (kui see ei ole just oldschool rap või 80/90 'ndad).

Dogers
10.06.10, 00:55
Mul on, aga seal on mingi 15 lugu vms, alles algusjärgus teine, tahad?

marxiku
10.06.10, 00:59
Keegi YouTubes mingit playlisti ei tea/ole omale teinud mis ei sisalda ühtegi kindlat muusikastiili, vaid segamini igasuguseid ägedaid lugusid? Ei viitsi grindimise kõrvale ise YouTubest lugusid vahetada, üritan midagi koostada aga üsna pisike list so far:

http://www.youtube.com/user/iCodecci

Kui kellelgi ka midagi sarnast siis palun shareda, mingi kindla stiili playlisti ei soovi (kui see ei ole just oldschool rap või 80/90 'ndad).

äkki aitab:

http://www.youtube.com/disco

lenC
10.06.10, 01:00
kui requiem for a dream juba on, siis võid samahästi selle ka panna:
pFS4zYWxzNA

Kris
10.06.10, 01:02
There's battleship gray outside... and I don't kno what I'm gettin...

Codecci
10.06.10, 01:07
Mul on, aga seal on mingi 15 lugu vms, alles algusjärgus teine, tahad?

Tahan :p

Codecci
10.06.10, 01:09
kui requiem for a dream juba on, siis võid samahästi selle ka panna:
pFS4zYWxzNA

Nah... Mul selle Requiem for a Dreamiga mingi vana kiiks, kunagi kui FTP ja Starsi suuri HU turnasid stake peal mängisin kui ise veel SSNL HU regular olin, siis kui seis nadiks läks panin selle loo peale, endaarust aitas keskenduda ja võidu koju tuua :D

eddi
10.06.10, 01:11
Keegi YouTubes mingit playlisti ei tea/ole omale teinud mis ei sisalda ühtegi kindlat muusikastiili, vaid segamini igasuguseid ägedaid lugusid? Ei viitsi grindimise kõrvale ise YouTubest lugusid vahetada, üritan midagi koostada aga üsna pisike list so far:

http://www.youtube.com/user/iCodecci

Kui kellelgi ka midagi sarnast siis palun shareda, mingi kindla stiili playlisti ei soovi (kui see ei ole just oldschool rap või 80/90 'ndad).

soovitan soojalt Mobb Deep'i albumit: "the infamous" (right back at you; shooke ones II) 1995 aasta väljalas

lebovend
10.06.10, 01:12
miks selle youtubega omal elu keeruliseks teete ja ei t6mba muusikat arvutisse?
iga hetk v6id peale panna selle listi, mida hetketujuga tahad. replayd ja s2rgid v2rgid.
or shuffle ja kui miskit ei meeldi, kiirelt next.

vennike
10.06.10, 01:14
vaatasin sõbra mängu ühe silmaga filmi kõrvale.. vana ägises riveris "nyyd sai värdjas masti kokku" ja callis hambad ristis... ma olin jumala kõveras kõrval :D:D

Prima Network $200.00 No Limit Hold'em - 6 players
The Official DeucesCracked.com (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.thehandconverter.com)

Hero (MP): $315.20
CO: $340.15
BTN: $200.00
SB: $213.90
BB: $327.85
UTG: $269.00

Pre Flop: ($3.00) Hero is MP with A :heart: Q :diamond:
UTG calls $2, Hero raises to $8, 4 folds, UTG calls $6

Flop: ($19.00) A :spade: Q :heart: Q :spade: (2 players)
UTG checks, Hero checks

Turn: ($19.00) 2 :spade: (2 players)
UTG checks, Hero bets $10.00, UTG raises to $27, Hero calls $17

River: ($73.00) T :club: (2 players)
UTG bets $38.00, Hero calls $38

Final Pot: $149.00
Hero shows A :heart: Q :diamond:
UTG shows 3 :spade: 6 :spade:
Hero wins $146.00
(Rake: $3.00)

Dogers
10.06.10, 01:14
miks selle youtubega omal elu keeruliseks teete ja ei t6mba muusikat arvutisse?
iga hetk v6id peale panna selle listi, mida hetketujuga tahad. replayd ja s2rgid v2rgid.
or shuffle ja kui miskit ei meeldi, kiirelt next.

Youtubes ka kõik see olemas ju, ning valik on päris hea.

Codecci
10.06.10, 01:15
miks selle youtubega omal elu keeruliseks teete ja ei t6mba muusikat arvutisse?
iga hetk v6id peale panna selle listi, mida hetketujuga tahad. replayd ja s2rgid v2rgid.
or shuffle ja kui miskit ei meeldi, kiirelt next.

Pole ühtegi A+ kohta kust tõmmata, ei viitsi nii, et iga 5-s lugu tuleb uuesti tõmmata, sest vale versioon.

Dogers
10.06.10, 01:17
Pole ühtegi A+ kohta kust tõmmata, ei viitsi nii, et iga 5-s lugu tuleb uuesti tõmmata, sest vale versioon.

KRdima, saatsin kasutajale iCodecci oma playlisti, ei tea kas läks kohale ka ?:D

Sass
10.06.10, 01:18
http://www.youtube.com/watch?v=UX7liso82ss keegi seda ka usub?

iseenesest poleks ime ka, kui tyypi tahetakse tappa, lavastada oma surm ja rahulikult edasi elada. Saaksin tyybist vägagi aru (in case its true)

lebovend
10.06.10, 01:20
Youtubes ka kõik see olemas ju, ning valik on päris hea.

obv on youtubes k6ik olemas, aga koguaeg seal seda searchi panna ja lugusid vahetada on ypriski kilplaslik tegu ju? t6mbad igast asjade discographyd alla, lisad winampi v6i m6nda muusse meelep2rasesse playerisse ja lased jutti.

ise olen shuffle vend, yldiselt ei t6mba sitta, mida ise ei kuulaks, seega sound
j2rjest tuleb, ise pean ainult foldi spamima pogeris. ja kui tulebki mingi lugu,
mis hetketujuga ei sobi, siis Fn+Rightarrow ja l2heb edasi.

ja kui tuleb mingi kindla loo soov, siis playerisisene search.

ning kui sealt ei leia, siis viimase abin6una l2heb youtube k2iku.

kjmrc
10.06.10, 01:20
go go klaaspro :D

KristjanLaas
10.06.10, 01:24
10 kohta veel siis enam ei taha mängida, möngisin vaid,et andult 100 saada.

kjmrc
10.06.10, 01:26
lol ära aja, ft ty :)

KristjanLaas
10.06.10, 01:27
thanks guys, sain chat bani:D

Sass
10.06.10, 01:28
thanks guys, sain chat bani:D

sa polnd ainuke...

andult 100 k2es igatahes

KristjanLaas
10.06.10, 01:29
rofl:D

aga OT jätkuks 8/70, võitsin sidebeti.

Fulltildis "Child Molesdurr" variatsioon.
stars "klaaspro" andu.

kjmrc
10.06.10, 01:29
lol, obv kerjamise eest ei saagi muud saada @ sass

Madis Very
10.06.10, 01:31
rofl:D

aga OT jätkuks 8/70, võitsin sidebeti.

Fulltildis "Child Molesdurr" variatsioon.
stars "klaaspro" andu.



hahaha LOL

kjmrc
10.06.10, 01:33
lol nice nick :D

E: obv jõuti ette :D

Sass
10.06.10, 01:34
hahaha LOL

vaatasin just seda sama:D

E: diil jätkuvalt jõus klaaspro see mis sa mulle tegid.. selle et kui top 5 jõuad mis siis saab.. tead kyll :D

E2: ära hakka mu jutu peale enda asjusid nssima atm siis mängu ajal preagu

kjmrc
10.06.10, 01:36
obv cl praegu :) riiiiili naiss .)

E: pikk tee veel minna.. ~43m chipse on kokku mängus :D

bauss
10.06.10, 01:36
lol Sass, puhka jalga :D
gogo klaaspro, siit küll tahab tulla

Codecci
10.06.10, 01:39
http://www.youtube.com/watch?v=UX7liso82ss keegi seda ka usub?

iseenesest poleks ime ka, kui tyypi tahetakse tappa, lavastada oma surm ja rahulikult edasi elada. Saaksin tyybist vägagi aru (in case its true)

end it

i mean your semi-retarded life

Codecci
10.06.10, 01:39
KRdima, saatsin kasutajale iCodecci oma playlisti, ei tea kas läks kohale ka ?:D

You are unable to view the playlist because it is marked private.

kjmrc
10.06.10, 01:40
lolol nice 3m :)

E: valus hiiter sul peal vist :D

KristjanLaas
10.06.10, 01:42
final tablei avg. stack on koos...nüüd peab lihtsalt hoiduma blowupidest, mis on minu puhul kõige raskem.


Enne seda turniiri on olnud kõige sitem päev ever, nüüd tuleb ehk tagasi.
btw cointoss jutu peale, olen võitnud turnal 4 cointossi ja kaotanud 3.
Inimesed ei taipa lihtsalt,et cointosse teen ma shortstackidega mitte suurtega, seepärast jääb ka mulje, et ma võidan oluliselt enam kui muidu.

Codecci
10.06.10, 01:43
-$5000 päevi suudan ilma verbaalse tildita vastu võtta, aga täiesti immuunne selle vastu siiski veel pole :(

Päev küll +$3500, aga jube kus võttis vanduma praegu, mingi värdjas shortstacker:
http://www.pokertableratings.com/party-player-search/celikarslan

Lifetime poiss -30K$, aga 1000NL-is 4BB/100 võitja, kõigepealt sai 300 -> 1200 tehtud ja siis duubli mingi ulme käega, jube kus võttis vanduma ja quittisin sitaaugu :/

Fabulous
10.06.10, 01:46
Lol...kell on peaaegu 3 öösel ja 21 inimest vahib seda teemat :D.

kardpleier
10.06.10, 01:48
sest pyhakaru sõber hitib turna

variatsioon
10.06.10, 01:49
rofl:D

aga OT jätkuks 8/70, võitsin sidebeti.

Fulltildis "Child Molesdurr" variatsioon.
stars "klaaspro" andu.

oot ma kaotasin?

homme saadan.
tuleta meelde

KristjanLaas
10.06.10, 01:52
PyhaKaru teeb ruuni videot ja ei saa kahjuks ise vaadata.

Dogers
10.06.10, 01:53
You are unable to view the playlist because it is marked private.

nüüd peaks korras olema

KristjanLaas
10.06.10, 01:57
jep sain lõplikult chati banitud vähemalt.

imthcplant
10.06.10, 01:59
PyhaKaru teeb ruuni videot ja ei saa kahjuks ise vaadata.

Ilus seis... Railin ;) GL ise samal turnal saanud 28 koha :D

Sorry vale quote aga jutt sisi 3.3$ 60kG

KristjanLaas
10.06.10, 02:08
koerapask, 99 oli.

lenC
10.06.10, 02:08
:/

KristjanLaas
10.06.10, 02:12
ok tilt. gg sdõfajosdfzõ9jdZSü
<k

ok enam pole:D

Ja kui peaks FT saama siis võtan vidi jah.

imthcplant
10.06.10, 02:17
See jason su lauas suht iga 2 käe tagant paneb 3xbb olenemata positsioonist...

KristjanLaas
10.06.10, 02:23
LenC kui sa ei leveldanud, siis ma ei joo kokat seal:(
see on mikrofon:D

lenC
10.06.10, 02:24
irw no shit

KristjanLaas
10.06.10, 02:27
uper, eestlastega on nii raske aru saada, sest enamasti ei mõisteta levelit (nagu mina siis praegu, feil :/) ja siis olen pidevalt valvel.

Sass
10.06.10, 02:27
end it

i mean your semi-retarded life

saa yle lohh...

fking 160 shorty kao nx. ma saan aru et sul mingi väikse mehe kompleks on vms, aga ela seda kellegi teise peal välja

lol watta klaas... siit ära ei tule siis ma ei tea.. 1/21 gogo

lenC
10.06.10, 02:30
PUdMEe4DmyQ

imthcplant
10.06.10, 02:36
Lols.. esimene, teine, kolmas, esimene :D