PDA

View Full Version : Kas teile meeldivad jõulud, mida ootate uuelt aastalt?



Marek K.
12.12.08, 14:28
Tere kõik häkkerid ja pokkeriproffesionaalid!

Kas teile meeldivad jõulud ja kui siis miks? Kas teile meeldib perega kalkunit ja siga näost sisse ajada või otsite suurte overlaydega christmas boonusturniire? Millised on ootused/lootused/eesmärgid uuel aastal?

antnx
12.12.08, 15:01
Ranka, su poeg on tiltis?

Aita teda!
:D

Aga tegelt, järgmine aasta algusepoole tahaks limiidis tõusta. Tahaks näha korralikku bankrolli/mängida rohkem käsi/lõpetada ükskord ülikool.
Minna ameerikasse...VOT

masterpuppet
12.12.08, 15:05
Süüa meeldib ja järgmine aasta rohkem aega. Kõik.

Ameerikas on pudumäed?

antnx
12.12.08, 15:10
Jap seal elatud 4 kuud paar aastat tagasi ja mulle seal meeldib. Saab kõvasti tööd teha, kõik odav inimesed rõõmsad, autod suured

Marek K.
12.12.08, 15:12
Ise sooviks ka tiltist lahti saada ja nl kilo beatida ja läheks uk või hispaania elama ja prooviks ennast mitte üle tõmmata.

ranka
12.12.08, 15:43
Jõulud on ägedad! Ja ma ootan järgmiselt aastalt head jooksu ning mu jrägmise aasta peamine eesmärk on mitte teha foorumis, mitte ühtegi TYPOT!

Tigrano
12.12.08, 15:44
Oi uuele aastal läheb kõvaks andmiseks. Plaanid on mõtetes kõvad, loodan, et ka õnnestuvad, annan blogis või foorumis hiljem teada aga plaan kõvasti leveleid üles grindida on tõsine ;)

Kui Jõuluvana tuleb, siis leian ehk tema jaoks 10 minutit, et kingid vastu võtta, muidu olen arvatavasti PC taga ja grindin ;D

Aristotep
12.12.08, 16:16
Flash option ei toimi enam?

Anyway.. jõulud on toredad

http://www.youtube.com/watch?v=23cjXModWpA&feature=channel

kollane
12.12.08, 16:29
jõuluvanalt ootan Hemi seriali , päkapikud võivad ka tuua ..
uus aasta siis ehk uue ja parema hooga pokkeris ;D

Codecci
12.12.08, 16:36
Flash option ei toimi enam?

Anyway.. jõulud on toredad

http://www.youtube.com/watch?v=23cjXModWpA&feature=channel

Uusaasta on toredam: http://uk.youtube.com/watch?v=Wwfh9icSJgY

Uniquest
12.12.08, 17:06
Jõulud on ägedad! Ja ma ootan järgmiselt aastalt head jooksu ning mu jrägmise aasta peamine eesmärk on mitte teha foorumis, mitte ühtegi TYPOT!


Hehee, ma võin sind treenima hakata. ;D
Vastu seletad, kuidas NL400 järjekindlalt võita.

Meeldivad ikka jõulud, aga mingit suurt vaimustust ei ole. Endal plaanis pokkerit mängida rohkem. Mingid jõulu- ja aastavahetuseüritused on niikuinii kohustuslikud, aga koolist on paus ja veidi rohkem aega. Järgmine aasta püüan ikka edasi liikuda oma SnG-dega, 2009 lõpuks tahaks kõrgeimaid HU SnG-sid võitvalt mängida... ;D
Töö juures makstavast kõrgemat "tunnipalka" tahaks juba lähematel kuudel saama hakata.

Uniquest
12.12.08, 17:07
Kui Jõuluvana tuleb, siis leian ehk tema jaoks 10 minutit, et kingid vastu võtta, muidu olen arvatavasti PC taga ja grindin ;D


+1 :D

-andres-
12.12.08, 18:02
Biitida pokkerit piisaval levelil, et minna sõpradega suvel Euroopasse maid avastama. Vaba raha on oluline eesmärk, ei viitsi ringi seigelda nädalalõppudel, mõeldes sellele, et peale seda jooki järgmist enam osta ei kannata. Et siis pmst, ei taha enam vanemate kulul niipalju elada, vaid ise oma sissetulekut omada.