PDA

View Full Version : Skrunda stake.



reigo
01.06.10, 12:10
Staken kasutajat Skrunda Regular Speed HU SnG FullTildis.
-Kasutaja: Skrunda-1 (FT)
-Stakeja: reigo

*Summa: $157,5 / 30 Buy-Inni @ $5,25 Regular Speed HU SnG FullTildis. Vastavalt siis 5 või 6 min levelitega HU SnGd.
*Stake pikkus: 1,000 mängu.
*Kasumi jaotus: Stakejale raha tagasi ja ülejäänud 50-50%
*Ettekanded diili teemast peale igat 25't mängu.
*Kui mängija rikub reeglit( mängib kõrgemal, kui lubatud; ei vasta kontakti võttes; Ei kanna tulemustest ette) on diil katki ning rahad tuleb tagasi kanda.


*Mängu alustatakse 30 Buy-Inniga 5,25 regular speed FullTildis HU Sit and Go-sid mängides.
-Üles liikumine toimub kui bankroll on uue limiidi 40 buy-inni. Alla liikumine toimub kui alles on 15 buy-inni.

*Tingimused võivad muutuda/võib juurde tulla.

Skrunda
01.06.10, 12:11
Reeglitega nõus.

Kinnitan!

E: Rahad käes ja alustan asjaga suht koheselt.

reigo
01.06.10, 20:02
On siin foorumis keegi, kes teab kasutajat Skrunda isiklikult?

yolpa
01.06.10, 20:55
juba ülelend?

alaska
01.06.10, 21:33
kutt on rahulikult 30$ mänge teinud.

Marek K.
01.06.10, 21:46
scammers united

Godspeed_EJ
01.06.10, 22:01
uus rekord

Marek K.
01.06.10, 22:09
official scam board

reigo
01.06.10, 22:10
http://img708.imageshack.us/img708/5431/skrunda1.jpg (http://img708.imageshack.us/i/skrunda1.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

Pilt tõestamaks, et staketav rikkus reegleid (jõudis ka teisi reegleid rikkuda). Stake sellega seoses läbi ja ootan oma kontole 157,5$ kasutajalt Skrunda.

Kiri mis ta mulle PM-na saatis ja mille peale ma ta MSN-i lisasin.

Heipa,Hei!
Tervist,

Tahtsin küsida, et äkki oled mingist stake diilist huvitatud? Olen siin jälginud ja vaatan, et oled siin osasid aidanud. Kuna endal siuke loll komme cashoutida kuna rahaga kitsas. Aga kui võõras raha siis seda võimalust obv, et pole. Tahaks endale nö põhja alla saada ja loomikult sulle jällegi kasumit tuua :).

Volüümi saaks väga palju anda kuna aega on küll ja veel.

Ise mõtlesin, et kui oled huvitatud siis võiksin vabalt mingi MTT seeria teha.

Või HU SNG'sid mis tulevad mul enda arust täitsa edukalt välja.

Igatahes kui oled vähegi huvitatud siis aga palun suhtleme ja mõtleme midagi välja.

Kui see liiast pole siis äkki lisad msni ja saab seal palju lihtsamalt suhelda? backdoor110@hotmail.com



Tervitades,

Matu.

Stake sai üsna kergekäeliselt antud, vaatasin aint mõnda ta postitust ja sattusin ka päevikule, sellega seoses juba arvasin, et tahab tõsisemalt tegeleda, kui juba on viitsinud päeviku avada.

Skrunda MSN, mille kaudu me suhtlesime backdoor110@hotmail.com

Et võib-olla lihtsam teda ära tunda oleks, kes mõne tuttava tuttava kaudu võib teda teada, siis kogu personaalne info, mis mul temast on on järgmine:

(11:43) Matu: Siuke seis, et FTP kasutaja on Skrunda-1 . Kuigi olen suht uus seal aga seal on RB mis on tore
(11:45) Matu: stars on tilps


(11:51) Reigo.: oleneb, palju sa päevas teed
(11:51) Matu: ütleme nii, et kui soonele satun siis 100~ päevas on tore
ei ma ei ütle, et koguaeg nii
aga 40~50~ ikka
(11:52) Matu: jalaga ka veits probleeme hetkel
seega olen enamusajast kodune
(11:52) Reigo.: okei, niipalju veel küsiks, et kui vana oled ja mis koolis käis või teed
(11:53) Matu: heh 20 olen ja koolis ei käi. elasin vahepeal mujal
aga keskkooli lõpetasin
LÜG's
ehk siis lasnamäel


(12:13) Reigo.: Kas tohib küsida su täisnime ?
(12:13) Matu: ja hakkan suht pihta
(12:13) Reigo.: okei, väga hea
(12:13) Matu: HMM
tahad ikka või ?
Mattias-Raul Ilja
hehe

Niipalju veel, et esialgu mängis õigeid mänge. Alustades kella 1 aeg kuni mingi 5ni ma pakun. Msnis me ei rääkinud pidevalt kuid speccisin teda vahepeal. Varsti hakkas multitablema ja siis küsisin temalt:

(16:38) Reigo.: kas sa oledki harjunud mitu lauda korraga HU tegema ?
(16:39) Matu: jälgi
(16:39) Matu: 6 lauda oleks
(16:46) Matu logis välja

Ja enam msnis teda ma ei näinud.

Siis hakkasin teda chatis msni kutsuma, kuid ta ei vastanud ja nii ta läks. Lõpus hakkasin igasse tema lauda istuma, ja ka seal ta minuga suhelda ei tahtnud :d. Kokkuvõttes võitsin mängus temalt siiski 99$, kuid see ei tähenda midagi.

Igastahes sain oma õppetunni inimeste usaldamise koha pealt.

Teadjamad võib-olla oskavad öelda, kas on võimalik kontrollida ta nime rakeback konto kaudu. Et leida kuidagi see sait (vabalt võib olla pokkeriprode rakeback, kuna ta foorumi kasutaja), mille kaudu ta rakebacki saab ja siis juba kasutajanime järgi teada saada ta nimi, kinnitamaks tema enda antud nime.

Moded võiks selle posti siis petturite nimekirja teemasse ka tõsta, kui see on võimalik.

RgnrP
01.06.10, 22:14
Not so hard
http://www.orkut.com/Main#Profile?uid=17332738738441199991

Kunagine cs mängija, mängis isegi Eesti endises top1 clannis sYnck, kunagi oli isegi idle.ee, kes vb noliferid on olnud need äkki teavad :D

Skrunda
01.06.10, 22:20
MA POLE MATTIAS-RAUL ILJA. Tema ei puutu siia mitte kuidagi.

Ta elab üldse Belgias, pole kunagi netis pokkerit mänginud jne.

+ ple ka tilpsi konto sellega mitte kuidagi seotud. MITTE KUIDAGI. Lihtsalt võetud, et näidata mingit OPRi.

KristjanLaas
01.06.10, 22:25
sorri, aga käi ***** skrunda.
Ma tõsiselt loodan, et sind leitakse irl üles.

Marek K.
01.06.10, 22:26
ROFL eriti nagla scammer, gg

Blackbirds
01.06.10, 22:27
rasketel aegadel selline action käibki ?

pikk28
01.06.10, 22:29
<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/gPUqLi6MaFc&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/gPUqLi6MaFc&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>

jrgn hell
01.06.10, 22:30
http://benfrenchphoto.files.wordpress.com/2009/07/boiler.jpg


eriti ehe sellise summa pärast aretada midagi

Fabulous
01.06.10, 22:49
MA POLE MATTIAS-RAUL ILJA. Tema ei puutu siia mitte kuidagi.

Ta elab üldse Belgias, pole kunagi netis pokkerit mänginud jne.

+ ple ka tilpsi konto sellega mitte kuidagi seotud. MITTE KUIDAGI. Lihtsalt võetud, et näidata mingit OPRi.

Ma küll ei julgeks peale üle laskmist enam foorumisse tagasi tulla rääkima sellest, kuidas asi tegelikult oli :D.

hillu
01.06.10, 22:51
http://forumserver.twoplustwo.com/56/medium-stakes-pl-nl/warning-all-msnl-players-out-there-got-scammed-30k-765291/

Midagi nii haiged pole ma varem lugenud. Nagu loeks mingit krimkat.
Väga sick ja siiamaani suht lahtine ja sick värk.


Welcome to Estonia!

KristjanLaas
01.06.10, 22:56
sai inspiratsiooni teemast.

Tarq666
01.06.10, 23:03
MA POLE MATTIAS-RAUL ILJA. Tema ei puutu siia mitte kuidagi.

Ta elab üldse Belgias, pole kunagi netis pokkerit mänginud jne.

+ ple ka tilpsi konto sellega mitte kuidagi seotud. MITTE KUIDAGI. Lihtsalt võetud, et näidata mingit OPRi.

Aga äkki oled kena ja ütled siis oma pärisnime ja elukoha. Hea meelega tahaks Sulle päriselus kohates tere öelda.

Romka
01.06.10, 23:07
Oss mida *****? :S

tolmuahv
01.06.10, 23:14
Kui Ranka IP-aadressi annaks, siis ma tallaks sellega kohe politseisse. Laseks kellegi sellelt aadressilt välja kutsuda, süüdistaks pettuses. Kui ka süüdistus vett ei peaks, siis saaksin teada, keda mul oli au stakeda.

Ja peale seda veenduks, et kõik facebookid, orkutid, google searchid jms oleks hästi up to date, kes see joobar on.

Edit: Ma võtaks siiski selle ülaltoodud nimega tegelasega ka ühendust. Kui joobar soovitas seda mitte teha, siis võib see olla väärt shotti. Võib-olla mõni sõber, kelle nime kasutas ja kes oskab midagi arvata asjast. Uuri välja ja kontakteeru. Ei saa välistada, et tegu on siiski sama tolgusega ofc.

pukkmaster
01.06.10, 23:21
ei saa aru.. leidub inimesi, kes aitavad jalule sind... ja sülitatakse otse näkku..

Skrunda
01.06.10, 23:31
Ei, ma siin olen ostnud ikka läbi PM'de.

POle midagi teha. Nööriga auto külge ja anname minna!
Kui ma teaks kuidas oma probleemi lahendada oleksm a väga õnnelik inimene.

hillu
01.06.10, 23:34
Selle asemel, et msnist kaduda vms teha, võta ühendust oma stakejaga, mine paranda katust või kaeva kraavi, küll sa lahenduse leiad.

Melanhooliasse pole mõtet sattuda, keegi sulle nagunii kaasa ei tunne. Otsi lahendusi.

tolmuahv
01.06.10, 23:40
Ei, ma siin olen ostnud ikka läbi PM'de.

POle midagi teha. Nööriga auto külge ja anname minna!
Kui ma teaks kuidas oma probleemi lahendada oleksm a väga õnnelik inimene.

Sa tainas saad aru, et sulle pakutigi lahendust siin? Kui sul on rahaprobleemid, siis neist on võimalik üle saada. Kui sa veel ei oska mängida, siis siin on inimesed ja oskused, et sind mängima õpetada. Kui sa mängima õpid, siis on vaid su enda pühendumuse asi, kui palju sa teenid.

Kui sa oleksid natukenegi õppida üritanud, need 1000 SNG-d ära teinud ja paar nädalat vaeva näinud, siis poleks probleem selle stake jagu raha juba kuu aja pärast teenida ühe-kahe päevaga. Selle asemel tõmbad sa kellelegi odavalt vett ja veendud, et keegi sind enam aidata ei sooviks. Congratz.

Marek K.
01.06.10, 23:41
skrunda ise ütles ju lahenduse ära oma probleemile. 90s are back

Skrunda
01.06.10, 23:43
Ei põgene/kao ma siit kuhugi.

Iga viimne kui sent tuleb tagasi maksta.

reigole - 157,5$
lencile - 850 EEKi
Guidole - 50$
Ingu - täpsusta palun see summa mis ma sulle võlgnen.
kn5 - kas saaksid ka öelda selle summa.

Ma tean, et siin foorumis olen ühele veel 100$ ja ühele 10$

Marek K.
01.06.10, 23:44
IRWE

yolpa
01.06.10, 23:52
misasja, kust need summad nüüd tekkisid:D?

KristjanLaas
02.06.10, 00:28
Skrunda viimane post oli lihtsalt epic:D

Blackbirds
02.06.10, 00:31
tolmuahvi post omas ära vist

kjmrc
02.06.10, 00:47
wtf see skrunda räägib.. täiesti segased postitused imo :D

ingu
02.06.10, 00:56
Ei põgene/kao ma siit kuhugi.

Iga viimne kui sent tuleb tagasi maksta.

reigole - 157,5$
lencile - 850 EEKi
Guidole - 50$
Ingu - täpsusta palun see summa mis ma sulle võlgnen.
kn5 - kas saaksid ka öelda selle summa.

Ma tean, et siin foorumis olen ühele veel 100$ ja ühele 10$

Mulle 1000$
Tegelt misasja mis mu nimi siin :D

Marek K.
02.06.10, 00:57
nu ilmselt ostis 2k eest kettaid ja libistab mõnusalt

low-flow
02.06.10, 01:07
ROFL, tundub et mingi äsja lasteaiast väljasaanud joff sai liiga suurt inspiratsiooni 2+2 teemast. Täitsa haige, mis tonte ikka leidub. Kutil lihtsalt selline tähelepanuvajadus, kuna on mingi mõttetu toss nelja seina vahel, nüüd sai aktionit ja tähelepanu kogu kuu portsu kätte ja veri insta tõmbas emmi.

Maksimaalselt hale lihtsalt.

Romka
02.06.10, 01:19
Kui inimesel on on hasartmängu sõltuvus ja sellega kaasnevad probleemid siis usun, et saab ka muud moodi kui maksimaalselt laimates ja sõimates seda lahendada. Võtke nüüd inimesega ühendust kellele ta võlgu on ja proovige asjad klaariks saada imo.

yolpa
02.06.10, 01:27
Kui inimesel on on hasartmängu sõltuvus ja sellega kaasnevad probleemid siis usun, et saab ka muud moodi kui maksimaalselt laimates ja sõimates seda lahendada. Võtke nüüd inimesega ühendust kellele ta võlgu on ja proovige asjad klaariks saada imo.

saadad talle uue raha teele, et äkki teenib scammitud raha tagasi?
tra kui sa vaimselt nõrk ja ebastabiilne oled, siis ära roni foorumisse teiste heatahtlike ja abivalmis inimeste tagant sõna otsesesmõttes varastama. Mõni inimene suudab sellised asjad korda saada vaid oma tahtejõust, mõni aga käib aastaid teraapias ja pole ikkagi probleemile lahendust leidnud.

Kuidas sa lahendad sellist probleemi kui tüüp on juba ainuüksi reigole üle 2k võlgu, siis kust saab mingi gambler sellise raha võtta?

low-flow
02.06.10, 01:54
Kui inimesel on on hasartmängu sõltuvus ja sellega kaasnevad probleemid siis usun, et saab ka muud moodi kui maksimaalselt laimates ja sõimates seda lahendada. Võtke nüüd inimesega ühendust kellele ta võlgu on ja proovige asjad klaariks saada imo.

Mõnitus ja sõim, täielik 0-tolerants selliste teguviisi vastu on miinimum, mida sellised kaabakad taluma peavad. Olgu ta sul sõber või sugulane, mitte miski ei pane vargust ja pettust pehmematesse toonidesse.

Kogemust tuleb teha sedavõrd ebameeldivaks, et ehk on imepisike lootus, et enam uuesti taolist jama ei taha korraldada (siiski julgeks väita, et 99% juhutudes tolgus jääb igavesti tolguseks, teda ei paranda isegi haud).

Ja see bragiv teguviis on veel ekstra kirss tordi peale "Ui ja ai, vaadake poizzid, sinna olen võlgu, tänna olen võlgu, vot selline tegija olengi, nüüd olen nagu too suur ja lahe kutt 2+2'st".

hillu
02.06.10, 02:07
Low, patukahetsus on ka asi, mis meid tõukab elus edasi ning paneb mõistma väärtusi. Küllap võib seda sul endalgi vaja minna oma elus, iial ära ütle iial.

Samas. Mida suuremad vitsad oma eksimuste eest saad, seda suurem ning mõjuvam on õppetund. Niiet andke tuld, kaasmaalased eestlased.

hillu
02.06.10, 02:08
Jah, lugedes korra kiirelt teema uuesti läbi, pean sõnad tagasi võtma. Patukahetsusest pole siin juttugi.

kmatser
02.06.10, 12:54
tunnen südamest kaasa sellisele inimesele, kes praegusel ajal isegi mingi 2k pärast läheb varastama teiste tagant.

mcbethk
02.06.10, 13:05
tunnen südamest kaasa sellisele inimesele, kes praegusel ajal isegi mingi 2k pärast läheb varastama teiste tagant.

Nalja teed? Siin on sellised tegelasigi olnud kes 50.- krooni pärast kedagi üle on lasnud :D

Potsataja
03.06.10, 22:56
Kui inimesel on on hasartmängu sõltuvus ja sellega kaasnevad probleemid siis usun, et saab ka muud moodi kui maksimaalselt laimates ja sõimates seda lahendada. Võtke nüüd inimesega ühendust kellele ta võlgu on ja proovige asjad klaariks saada imo.

Elu on lihtne. Võimaluse korral tuleb hoida eemale inimestest, kes analoogseid jamasid korraldavad ja ka inimestest, kes maksimaalselt laimavad ja sõimavad esimesi. Esimeste jaoks on raha vahend sõltuvuse rahuldamiseks ja teiste jaoks on raha JUMAL, millest ülimat pole.

lebovend
04.06.10, 00:16
Elu on lihtne. Võimaluse korral tuleb hoida eemale inimestest, kes analoogseid jamasid korraldavad ja ka inimestest, kes maksimaalselt laimavad ja sõimavad esimesi. Esimeste jaoks on raha vahend sõltuvuse rahuldamiseks ja teiste jaoks on raha JUMAL, millest ülimat pole.
yldiselt olen t2hele pannud, et mul sinuga ypris sarnased m6tted.

seekord aga pean sinuga mitte n6ustuma. minu jaoks ongi raha ylim,
minu arvates saab raha eest osta ka armastust ja tervist, raha on
k6ige alus. ometi siin teemas nt v6tan enda teada esimest korda s6na,
s6imamata seda skrunda tyypi.

PS: kui keegi tahab edasi arendada teemat, v6iksid quoteda mind offtopicusse.

Codecci
04.06.10, 13:16
MA POLE MATTIAS-RAUL ILJA. Tema ei puutu siia mitte kuidagi.

Ta elab üldse Belgias, pole kunagi netis pokkerit mänginud jne.

+ ple ka tilpsi konto sellega mitte kuidagi seotud. MITTE KUIDAGI. Lihtsalt võetud, et näidata mingit OPRi.
i dont buy it

Godspeed_EJ
04.06.10, 14:32
i dont buy it


+1

Huvitav on see, et Mattias-Raul Ilja on ühel hetkel olnud seotud sYnc nimelise arvutimängu meeskonnaga. Sama meeskonnaga on seotud ka Oskar-Oliver Saar, kes aasta alguses lisati siin petturite nimekirja.

Juhus? I don't think so.

Blackbirds
04.06.10, 14:47
sick detektiivi töö in this topic

ingu
04.06.10, 17:39
sick detektiivi töö in this topic

+1 but good job

Kereseke
04.06.10, 18:10
Kui vaja võib korraldada mõne sYncky liikmega kohtumise ja siis tõmbate ise poisilt tunnistused välja kes on kes.

EdgarP
04.06.10, 19:39
Nice- vana soigus mul ka PMides pikka aega... aga kuna ajas nii umbmäärast juttu ning oli arusaada, et ikka ei taju pokkerist midagi, siis õnneks ei andnud.

KristjanLaas
05.06.10, 09:11
Minu mõtted siis:

ma olen suhteliselt kindel, et Skrunda võibki olla meie Oskar-Oliver.
Usun pigem varianti, et Oskar loob endale erinevaid aliasi kui seda, et ühest pisikesest kambast mitu pokkeripetturit kasvab.
Samas kunagi ei saa kindel olla, kuid see tundub mulle tõenäolisem (skrunda kasutaja tekkis alles Mai kuus, mis on pisut üle kuu aja peale Oskari petturiks tunnistamist)

Rääkisin kunagi ühe Oskar-Oliveri tuttavaga ka ja sain nii mõndagi huvitavat härra kohta teada, niiet mina ei imestaks.

leits
05.06.10, 13:59
scammers burn.

ROTT RUUDI
05.06.10, 14:38
Kipun ka arvama et tegemist on Oskar-Oliveriga :)

HU grinder
05.06.10, 15:33
MA POLE MATTIAS-RAUL ILJA. Tema ei puutu siia mitte kuidagi.

Ta elab üldse Belgias, pole kunagi netis pokkerit mänginud jne.

+ ple ka tilpsi konto sellega mitte kuidagi seotud. MITTE KUIDAGI. Lihtsalt võetud, et näidata mingit OPRi.
+

Ei põgene/kao ma siit kuhugi.

Iga viimne kui sent tuleb tagasi maksta.

reigole - 157,5$
lencile - 850 EEKi
Guidole - 50$
Ingu - täpsusta palun see summa mis ma sulle võlgnen.
kn5 - kas saaksid ka öelda selle summa.

Ma tean, et siin foorumis olen ühele veel 100$ ja ühele 10$

Obv, et vana Oss on back in business.

Marek K.
06.06.10, 18:06
suvepäevadel võiks stake ülelaskmis scammivõistlus ka tulla

KristjanLaas
06.06.10, 18:15
Nagu maffiamäng, et inimesed istuvad ringis ja siis antakse kõigile paberilipakad, et kes on steikijad, kes on steigitavad (üks neist ülelaskja) ja kes on vihane foorumirahvas. Siis kõik nuputame üheskoos, et kes võiks olla see ülelaskja.

Võiks veel teha lisareegli ka, et ülelaskjal on immuunsus ja võidab mängu niikuinii. Ülejäänud mängijatele jääb vaid süüdistamisrõõm, sest kordagi pole mina näinud, et nad vastutaks enda tegude eest:)

alaska
06.06.10, 18:28
Mingi uks peab kah olema, kuhu taha saaks tulla sellele, kes üle on lasknud.

rahvavaenlane
06.06.10, 18:32
Mingi uks peab kah olema, kuhu taha saaks tulla sellele, kes üle on lasknud.


ja ukse taha peaks mingi vanamuti palkama kes ütleks kohustusliku "ei tea, pole kuulnud, pole näinud"

Marek K.
06.06.10, 18:33
ma võin jrgni kuuri all kurikaid vesta kui neid peaks ka vaja olema

qbj0hn
06.06.10, 19:16
Päris häbiväärne lugu ikka nii hädiste summade pärast omale probleeme tekitada.
Mingi 100k eest sms laene seljas ja lootsid ennast kuhugi nosebleedi gambleda?

Skrunda
06.06.10, 19:28
Mingi 100k eest sms laene seljas

?!

qbj0hn
06.06.10, 19:29
?!

No mina ei tea,tõin näita lihtsalt.Et,mis viib inimese nii kaugele.
Nii palju kui uudiseid vaadanud ja muid asju uurinud siis inimesed teevad raha hädas ikka igasugu asju.

Skrunda
06.06.10, 19:31
Jeah, a ma lihtsalt veel suurem tumbajumba kes ei saa aru, et pokker pole minu sugusele gamblerile.

qbj0hn
06.06.10, 19:34
Jeah, a ma lihtsalt veel suurem tumbajumba kes ei saa aru, et pokker pole minu sugusele gamblerile.

Ega ma paha pärast.
Aga lihtsalt tõmba omal saidid kõik blokki siis ja tunnista endale,et see ei sobi sinu jaoks.
Olen ka aastal 2009 ikka julmalt gamblenud ja võlgu võtnud jne,aga tulin maa peale tagasi ja hetkel on minuga kõik korras.Vähemalt pole kedagi üle lasknud ega kellegile teisele sellega halba teinud,et mul sellised probleemid olid kunagi.

Oliverk
06.06.10, 19:38
qbj0hn Pole mõtet siin teemat aretada. Tegu VARGA JA PETTURIGA kes on selliseid asju juba hulgi läbi viinud nii siin kui ka teistes foorumites juba 5 a kindlasti. Tegu peaks ka olema narkomaaniga ja seega lootusetu eluheidik.

Skrunda
06.06.10, 19:41
Oliverk kuule kao ausalt ***** "tegu peaks olema ka narkomaaniga".

Aga jah, kõik nuss mis tekkinud on tulnud tänu gämblimisele. Kõik olen siiamaani ära ka maksnud. Jah, tõesti siin foorumis on veninud. Ja 5 aastat? 3max sest siis hakkasin pokkerit mängima ja kõik need on periooditi, tuleb see gämblemise teema jälle peale, siis korraldan jälle lollusi ja pärast paradan oma vigu. Ei ma ei õigusta ennast aga ära sina nii väga lampi ka peksa.

qbj0hn
06.06.10, 19:45
qbj0hn Pole mõtet siin teemat aretada. Tegu VARGA JA PETTURIGA kes on selliseid asju juba hulgi läbi viinud nii siin kui ka teistes foorumites juba 5 a kindlasti. Tegu peaks ka olema narkomaaniga ja seega lootusetu eluheidik.

Ok : |-.wow

alaska
06.06.10, 20:23
Ma vaatan, et sa selline eriline vend, kes polegi ära kadunud peale stake jama, niiet räägi parem mis juhtus? Sa suutsid nii palju mänge järjest lasta, kas see oli selline tilt käitumine, või on see su standard? Miks multitabling ja miks sa kõrgemale mängima läksid? Miks sa ei biidi seda limiiti? Millal tekivad rasked otsused? Lõpumängus? Millega põhiliselt kaotad?

qbj0hn
06.06.10, 20:29
Ma vaatan, et sa selline eriline vend, kes polegi ära kadunud peale stake jama, niiet räägi parem mis juhtus? Sa suutsid nii palju mänge järjest lasta, kas see oli selline tilt käitumine, või on see su standard? Miks multitabling ja miks sa kõrgemale mängima läksid? Miks sa ei biidi seda limiiti? Millal tekivad rasked otsused? Lõpumängus? Millega põhiliselt kaotad?

Leveldad?
Ma arvan,et see vend konkreetselt gambles lihtsalt,et "raha kokku ajada"
Mees ei biidi NL2-te ka tõenäoliselt otsustest rääkimatta.
Mehel on probleem lihtsalt ja mindset väga valesti.

Skrunda
06.06.10, 20:31
Leveldad või mitte aga mängima hakates polnud mul kindlasti nö gambeldades raha kokkuajada vaid ikka normaalset mängu teha.

Potsataja
06.06.10, 20:33
Nojah on selle normaalse mänguga nagu on. Mis sa arvad, kaua sul 1k$ stake käes püsiks ennem, kui katus ära sõidab ?

Godspeed_EJ
06.06.10, 20:34
Oliverk kuule kao ausalt ***** "tegu peaks olema ka narkomaaniga".


Tõde on valus?

Avalikusta oma õige nimi, kui miskit enam varjata pole!

Oliverk
06.06.10, 20:38
,..

jaagup17
06.06.10, 21:05
Skrunda sa kunagi medalit oled saanud ? I hope ur parents are proud of u.

Potsataja
06.06.10, 21:15
Skrunda sa kunagi medalit oled saanud ? I hope ur parents are proud of u.

Igasuguste kiiksude puhul on vähemalt 5:1 oddsid, et vanemad on oma tegemiste/tegemata jätmistega ise selle põhjustanud.

Kustiiiii
06.06.10, 22:49
Noniii ülbet inimest pole kohanutki :D ennast igatpidi veel öigustada siin, alusta vabandamisega ja hakka lahendusi otsima, mitte end öigeks ka veel teha!

Oliverk
06.06.10, 23:33
Uus varikonto?

Marek K.
07.06.10, 01:01
that's a phukin solid pokerpro

hotcocacola
07.06.10, 05:29
:D:D
miks ma varem siia teemasse pole sattunud :D

täitsa epic, 8 lehte lihtsalt suu naerul lugemist, kui lammas saab keegi olla.
ise veel täiesti rahul endaga...omfg

pm...kas keegi menti läheb ip järele ?

alaska
07.06.10, 10:57
:D:D
8 lehte

foorumi kasutamise fail.

Sass
07.06.10, 17:01
lol lugesin esimese lehe 2ra ja tõmbasin lõppu, aga nyyd nägin coca posti ja ju peab sii sylejäänd ka 2ra lugema :D

1k POSTI DIILI JAOKS IMO!!! 200 way to smaaaaal

EDIT: lol skundral aint 100

Sass
07.06.10, 17:15
Oliverk kuule kao ausalt ***** "tegu peaks olema ka narkomaaniga".

Aga jah, kõik nuss mis tekkinud on tulnud tänu gämblimisele. Kõik olen siiamaani ära ka maksnud. Jah, tõesti siin foorumis on veninud. Ja 5 aastat? 3max sest siis hakkasin pokkerit mängima ja kõik need on periooditi, tuleb see gämblemise teema jälle peale, siis korraldan jälle lollusi ja pärast paradan oma vigu. Ei ma ei õigusta ennast aga ära sina nii väga lampi ka peksa.

LOL
ei m apole 5 a scammind MA AINT 3 A SCAMMIND!!!

Kustiiiii
07.06.10, 23:16
Uus varikonto?
Mind mõtled? :D

ingu
07.06.10, 23:30
Ei põgene/kao ma siit kuhugi.

Iga viimne kui sent tuleb tagasi maksta.

reigole - 157,5$
lencile - 850 EEKi
Guidole - 50$
Ingu - täpsusta palun see summa mis ma sulle võlgnen.
kn5 - kas saaksid ka öelda selle summa.

Ma tean, et siin foorumis olen ühele veel 100$ ja ühele 10$

Ma ei saa ikka aru kuidas ja miks minu nimi siin on ?

KristjanLaas
07.06.10, 23:37
Ma ei saa ikka aru kuidas ja miks minu nimi siin on ?

Oskar-Oliver ei jäänud sulle?

Sass
07.06.10, 23:39
Ma ei saa ikka aru kuidas ja miks minu nimi siin on ?

POHHUI FREE MONEY JU! :D

Timpz
07.06.10, 23:57
POHHUI FREE MONEY JU! :D

word :D

Potsataja
08.06.10, 00:01
POHHUI FREE MONEY JU! :D

Jep, scammer mõtleb täpselt samamoodi.

lenC
08.06.10, 06:50
Kasutaja Skrunda sai eluaegse bani ilmselgetel põhjustel, kasutajal reigo soovitame äri teha ainult nende kasutajatega, kes on meie poolt ülespidi pöidla saanud.

edit: samuti teavitasin FTP-d multiaccountimisest

KristjanLaas
08.06.10, 06:57
Kasutaja Skrunda sai eluaegse bani ilmselgetel põhjustel, kasutajal reigo soovitame äri teha ainult nende kasutajatega, kes on meie poolt ülespidi pöidla saanud.

edit: samuti teavitasin FTP-d multiaccountimisest

thumbs up kogu posti ja eriti editi peale.

lenn17
09.06.10, 10:36
Diilide alla tuleks panna lisa reegel. Tuleb üksteisele saata pangakontole 1 kr. Nii on üksteise nimed teada. Nime on alati võimalik googeldada, et saada informatsiooni inimese kohta.

Ja olgem ausad, kui midagi väga pekki läheb siis nimest piisab, et see ahv-pärdik ülesse otsida.

Kustiiiii
09.06.10, 12:45
diilide tegemisel kas ei oleks parem variant nn. teha kirjalik leping vms, kuna ikkagi jutt ju teise inimese rahast, minu arust täitsa hea variant :P

Kloonike
09.06.10, 13:51
Ma ei saa aru, mis see Mattias Raul Ilja siia teemasse puutub? Skundra prolly kasutas kellegi tuntud/tuttava nime msnis. Tean teda IRL ja ei usu, et see vend petis oleks. Andsin talle selle teema lingi, ei tea kas tuleb kommentaare. Samuti ma ei tea, et ta oleks Lasname Üldgümnaasiumis õppinud (käisin ise seal koolis).

mzz
09.06.10, 14:37
jep sain eelmiselt postitajalt selle teema lingi ja tahtsin lihtsalt kinnitada, et selle petise näol pole tegu minuga ...

muhkLionu
09.06.10, 15:19
lol, olete ikka koomikud küll :)

lenC
09.06.10, 22:00
Fair enough, editisin selle Codecci postituse ära, mis ta google spideritele tegi, täpselt ei teagi, kas või millal see enam esile ei tule, kui Mattiase nime googeldada.

KristjanLaas
09.06.10, 22:05
lol, tempel mällu igaveseks.
guuglisse siis seekord.

Tarq666
09.06.10, 23:04
Mainin, et siin on kaks kuritegu tegelikult toime pandud. Pettus ja teise inimese isikuandmete kurvitarvitamine pettuse eesmärgil. Samuti ka nime omaniku maine kahjustamine. Kui oleks mulle selline pettus korraldatud, siis oleks avaldus juba politseis.

Lutzky
09.06.10, 23:32
3s3vHFyybxk

kavalrebane
22.06.10, 00:51
Uurisin siis 2+2 foorumis ringi ja leidsin midagi huvitavat, Stake teemade alt. Nimelt pakub seal mingi vend paljudele steiki ja huvitaval kombel on sinna sattunud ka FreakyJason nimeline vend ja seda alles loetud päevad tagasi:

1) LIMP_ME_IN

2) Skrunda-1 (i have played there for a very little time)

3) -

4) 70-100 for sure. I'm totaly realistic

5) Because i dont have anyway spare money to deposite (rent,food etc takes alot.)

6) I want to play 1.10-11$(if i hit something nice then ofc move higher). MTT's. Build a bankroll and make some good profit for us.

7) -

8) I know im quite new here etc. Put im realy willing to put high volume into this. We can chat on MSN/Skype. I can give you my facebook etc. Just want to say that im trustworthy. I know i havent got any big hits from MTT's but still im hoping that we can make some nice deal. btw im very serious about that because i have so much spare(working only 20hours a week .) and my salary is very small etc.


Oliver.
Last edited by FreakyJason; 06-07-2010 at 09:22 AM.

Kirja lõpus nimeks siis pandud "Oliver" ehk nagu Oskar-Oliver Saar?

lenC
22.06.10, 00:53
wow, cool find. Pakun, et Freaky nimi on asjatult määritud siin. Oleks võind lingi ka visata, aga eks ma otsin.

edit: http://forumserver.twoplustwo.com/135/staking/looking-long-term-mtt-players-stake-563472-post19423185/?highlight=#post19423185

kavalrebane
22.06.10, 00:55
Link: http://forumserver.twoplustwo.com/135/staking/looking-long-term-mtt-players-stake-563472-post19423185/?highlight=#post19423185

andu_andu
22.06.10, 01:04
Olen ka näinud 2p2 kasutajat FreakyJason. Kuna freaky on mu sõber, siis huvipärast uurisin sellise kasutaja poste 2p2-s ja olen pea-aegu kindel, et tegu ei ole sama inimesega, kes siin foorumis sõna võtab.

lenC
22.06.10, 01:10
panin PM-i ühele modele seal, et ta selle sotsiopaadi ära baniks, küsisin ka Freaky maine kohta(et, kas saab konto kustutada ja 0-st sama nimega alustada, kui freaky kunagi 2p2-ga liituda tahab), eks näis.


edit: ja whoyou:
http://www.bootsandsabers.com/images/uploads/awesome_thumb.jpg

KristjanLaas
22.06.10, 01:15
Wtf is this shit, kas see fuck ei õpi kunagi?
(pmst. kui kellegil on veel temaga vaen, siis olen 100% kindel, et saan temaga tuttavate kaudu kontakti ja PM)

kavalrebane
22.06.10, 01:22
ty 8=)

KristjanLaas
22.06.10, 02:14
Enivei mul on härra kodune aadress olemas nüüdsest, vähemalt eesti foorumitest hoiab ta loodetavasti tulevikus eemale.

-andres-
22.06.10, 02:26
ty 8=)
WD!
Rõõm kui kommuun niiviisi kokku hoiab ja asjadest teavitab :).

pikk28
22.06.10, 09:16
meie freaky see kindlasti pole

FreakyJason
22.06.10, 15:19
mina see tõesti pole. Mul pole seal kasutajatki, a krdi mees on mu nicki ära krahmanud. :mad::eek:

Sass
22.06.10, 19:26
mina see tõesti pole. Mul pole seal kasutajatki, a krdi mees on mu nicki ära krahmanud. :mad::eek:

raudselt oled Skrunda kaksikvend

ranka
23.06.10, 07:21
Tundub, et Oliverile on siseturg väikseks jäänud ning laiendanud oma ettevõtlikult meeleheitlikku äri ka väljaspoole Eesti piire ning otsib välisinvestoreid!

Suur aplaus Eesti meestele, kelle silmaring ja kaliiber ei piirdu ainult 45,000 ruutkilomeetri ja 1.3m inimesega.