PDA

View Full Version : World Cup 2010 ennustusvõistlus!



hillu
01.06.10, 18:48
Ajalugu.

Aasta siis oli 2002, kui esmakordselt tuttavate-sõpradega panime pead kokku ja hakkasime kaasa elama MMile ka rahaliselt. Kuna sellel ajal suuri Spordiennustuse ja Triobeti ja muude koefitsentide peale mängijad ei olnud, siis sai kokku lepitud, et igaüks viskab potti 500 krooni ning parimad ennustajad jagavad kogu noosi. Põnevust oli oi kui palju ning sai kaasa elatud ka mängudele, mida tavalise suveilmaga poleks viitsinud isegi vaadata.

Tänapäev.

Aasta 2010 on kätte jõudnud ning kui maailmalõpuennustajad täppi panevad, siis on tegemist aegade viimase World Cupiga ning otsustasime, et oleks vaja üritus veidi globaalsemaks muuta. Kuigi Spordiennustus ning Triobet on selle 8 aasta jooksul lähedasemaks muutunud, ei tekita siiski suurt võistluspinget vastavates portaalides koefitsentidega mängimine. Pinge tekitab reaalsete tegelastega jõudu katsuda ning parima jalgpallianalüütiku väljaselgitamine.

Sõpradega läks pisut igavaks, kuna senimaani olin mina parim, biitisin samamoodi, kui Kristjan NL50 HUd ning saime üheskoos mõttele veidi värsket verd sisse tuua. Teie, kallid pokerdajad, oletegi värske veri, kes on oodatud tsempionit biitima.

Kuidas?

Lihtne, sellest World Cupist tegutseb ka omaette koduleht, kus kirjas nii reeglid, punktisüsteem, ennustused kui ka jooksvalt tulemused. Kodulehe leiate SIIT (http://www.kolmasliin.planet.ee/reeglid.html).

Iga ennustaja punktisaaki hakatakse regulaarselt uuendama kodulehel kõigile nähtavalt, kui on täidetud kaks tingimust.

1. Ennustustabel alagrupimängudega (http://www.kolmasliin.planet.ee/ennustamine.html)on täidetud hiljemalt 06.06.2010.
2. Osalustasu 25$ on kantud foorumi tugiisiku lenCi pokkerikontole hiljemalt 10.06.2010. Stars - lenCindahood


Lõpuakordid...

...saabuvad 11.07.2010, kui viimased korrad on väravavõrku sahistatud ja lõplikud tulemused paigas. Parimate punktisummade omanik viib koju kodulehel Reeglite all toodud viisil rahalised auhinnad.


Hakkan antud teemat hoidma tulisena kogu MMi vältel. Oodatav osalejate arv ulatub 15+ inimeseni, mis teeb eeldatavalt esikoha auhinnaks ligemale 200+$. Ei tasu unustada kindlasti ka +EV (entertainment value).

Pole mõtet aega raisata, kuna järgmine MM on tulemas 4 aasta pärast ning uskuge mind, mäletate nii mõndagi pingelist heitlust siis tänu omavahelisele heitlusele ennustusvõistluses.

Kõik küsimused on oodatud, samuti ka JAH, VÕTAN OSA stiilis postitused.

Laseme suurel mängul alata!

Osalejad foorumist:

Hillu
WeThePeople
$$$
Raaids
Kosmonaut



fJArMJispxY

hillu
01.06.10, 18:49
Segaduse vältimiseks mainin ka ära, et luba teemaks saadud lenCi käest, kes toetab üritust ka nn "usaldusisikuna".

ok2aa
01.06.10, 19:08
kas ma saan aru, et kõikide mängude tulemused tuleb ennustada? ma ei viitsi nii põhjalikult asja ette võtta - kas keegi viitsiks sarnase asja korraldada alagruppidest edasisaajate ning seejärel playoff paaride võitjate kohta?

hillu
01.06.10, 19:17
Täpselt nii, et kõik mängud.

Mis eelise see annab? Annab selle, et ligi 2 nädalat kestev alagrupifaas ei vaju ära huvi puudumatuse tõttu, vaid nagu ikka, maailma suurimal spordisündmusel peaks olema iga mäng maailma põnevaim, mitte ainult poolfinaalid ja finaalid.

hillu
01.06.10, 22:30
Noh kutid, andke tuld, ei näe ma kätemerd, kas Everest pokkeritoas on mõnusam fishe koorida kui tõelisele spordialale hingest teiste huvilistega kaasa elada?

Teema soojendamiseks pakun välja stake. Ehk siis ühele ennustajale panen omalt poolt 25$ välja, võimaliku võidu teeme pooleks. Andke teada huvilised!

WeThePeople
02.06.10, 01:00
olen osaline!

$$$
02.06.10, 01:14
Im in!

hillu
02.06.10, 01:17
Im in!


Hakkab tulema. Kas kodanik lenC palun paneks oma suuremate tubade kasutajad siia teemasse ning teeks ka confirmi, kui osalised raha üle kandnud, oleks super.

E: Mängud kirja :)

Vähem kursis olevatele kodanikele pakun võimalust veidi nihverdada ehk siit leiate favoriidid igale mängule! (https://www.partybets.com/world-cup.match-fixtures.ap)

raaids
02.06.10, 01:55
osalen

lenC
02.06.10, 11:45
Stars - lenCindahood

Tahate mujale kanda, siis PM ja mõtleme midagi välja.

pastilaa
02.06.10, 12:24
Tore algatus! Kahjuks endal sõpradega analoogne asi juba toimimas ja mitut ei viitsi jälgida. GL!

$$$
02.06.10, 13:45
Muidu, miks nii vara ennustama peab? Võiks 1 päev enne igat mängu olla. Aga noh, peab hakkama saama siis.

Ja, kui ennustused on lukkus, siis näeb kusagil kõigi pakkumisi ka? Et mingit scammi poleks juknõu.

WeThePeople
02.06.10, 14:36
ma leidsin sealt samalt lehelt, nii et otsi julgelt veel ;)

hillu
02.06.10, 15:21
Muidu, miks nii vara ennustama peab? Võiks 1 päev enne igat mängu olla. Aga noh, peab hakkama saama siis.

Ja, kui ennustused on lukkus, siis näeb kusagil kõigi pakkumisi ka? Et mingit scammi poleks juknõu.

Jah, näeb küll. (http://www.kolmasliin.planet.ee/tulemused.html) Saatsin just eile kirja lehe adminnile, et ta ennustatud tulemused ära korjaks hetkel ning siis ülesse riputaks, kui ennustamine lukku löödud, ei mingit skämmi.

Kosmonaut
02.06.10, 17:12
Ma osaleks ka. Veel huvitavam vaadata siis :D

Madis Very
02.06.10, 17:34
lenC kas FullTilti saaks kah saata ? Ei tahaks oma starsi nit bankrolli at all puutuda :)


/1.etappi ennustused tuleb ära saata hiljemalt 06.06.2010.a 24:00
Osavõtumaks: 300.-
Raha peab maksma ära hiljemalt 10.06.2010 a.

Või siis 300 swedi ? - oleks isegi parem

hillu
02.06.10, 18:12
lenC kas FullTilti saaks kah saata ? Ei tahaks oma starsi nit bankrolli at all puutuda :)


/1.etappi ennustused tuleb ära saata hiljemalt 06.06.2010.a 24:00
Osavõtumaks: 300.-
Raha peab maksma ära hiljemalt 10.06.2010 a.

Või siis 300 swedi ? - oleks isegi parem

Hmm, sorri, muudame selle 300.- ära ka kodukal, hiljem läheb suht suureks jamamiseks nende kursside ja asjadega. Saab kodulehel olema ka 25$.

Head õhtut!

raaids
03.06.10, 22:35
kirjutasin kõikide gruppide tulemused ära, siis hakkasin saatma ja sain aru et ühekaupa oleks pidanud panema :D pidin kõik uuesti kirjutama ja mõtlema

hillu
11.06.10, 02:58
Niisiis, selleks korraks asi lukku löödud, ennustused on üleval siin (http://www.kolmasliin.planet.ee/tulemused.html).

Edu kõigile ja hoiame siis homme poialt Mehhikole ja konnasööjatele :)!

imthcplant
11.06.10, 03:36
fhk pisut hiljaks jäin :D Nagu näha siis su stake ei tahtnud keegi :P...

lenC
11.06.10, 03:47
homme enne mänge proovin siis confirmida kõik, kes raha saatsid

hillu
11.06.10, 04:13
fhk pisut hiljaks jäin :D Nagu näha siis su stake ei tahtnud keegi :P...


Stake on kenasti antud, selle pärast muretseda pole mõtet :)!


Kui sa nüüd ööga ennustuse ära teed ja lenCile raha ära kannad, siis teeme sulle erandi.

lenC
11.06.10, 15:46
Kasutajatelt raaids ja Kosmonaut rahad laekunud. On veel 1 kasutaja, kes uuris kuhu saata, aga esmapilgul ei näe, et mul kuskile see raha tulnud oleks.

edit: see kasutaja siiski ei osale

hillu
11.06.10, 22:50
Just URU-FRA mängu vaatamast tulnud, ei oska midagi öelda, prantslased ei suutnud ära lüüa ja Forlanil oli ka kaks väga head võimalust, mida tema kaliibriga mees oleks pidanud ära lööma, aga...

Esimesed hetked mängust olin ikka FRA poolt ja lootsin nende 0-1 võitu, aga mida aeg edasi, seda rohkem hakkasin üldse lootma, et saavad lutti selle ja kõik ülejäänud mängud ka, kuidagi väga ebasümpaatne sats on koos Riberyga, kes alguses sõitis seal kõigile sisse ja hiljem nii kinni võeti, et enam kuidagi pihta ei saanud, lõpetades selle mologa, kes MMi esimesel päeval midagi juba vehkima hakkas. Kõik krt ei saa ka Zidani mängida.

Aga jah, suht kehva esimene päev oli, võidurõõmu keegi mekkida ei saanud, ennustuses keegi pikalt esimese päevaga eest ära ei jooksnud.

Homme siis esimene tõeliselt magus mäng, USA-ENG, mõlemat pidi oleks hea meel, kui ENG võidaks, saaks ennustuspunne, kui aga USA võidaks, oleks hea meel, et need inglise trad lufti said. Loodame, et viiki ei tule jälle.

Peale esimest päeva ennustuse kokkuvõte!

1. Annika 2 pts
1. Kosmo 2 pts
3.Priit 1 pts
3. Neeme 1 pts
3. Rainer 1 pts
3. Marek 1 pts
7. Tomek 0 pts
7. Kalvi 0 pts
7. Raaids 0 pts
7. Hannes 0 pts

hillu
11.06.10, 22:55
Kasutajatelt raaids ja Kosmonaut rahad laekunud. On veel 1 kasutaja, kes uuris kuhu saata, aga esmapilgul ei näe, et mul kuskile see raha tulnud oleks.

edit: see kasutaja siiski ei osale

Esialgsed osalejad olid sellised siit foorumist :

Hillu
WeThePeople
$$$
Raaids
Kosmonaut

Hillu ja WTP rahad on korraldajaonu käes, Raaids ja Kosmo omad lenCil ning $$$ kohta ei oska hetkel midagi öelda, anna endast märku.

WeThePeople
14.06.10, 17:39
pall võiks kandiline olla

Lowry
14.06.10, 17:44
oi oi oi oi latt mul 1:1 skoorile lükatud:(:(:(


Krt 0:1 See latt oli ebaõiglane rsk!!!!

raaids
14.06.10, 19:15
mul on seal üks väike viga sees...peaks olema 4 punkti aga kirjas on 3

hillu
14.06.10, 19:25
Jup tundub, et HOL-DAN mängust max punne pole arvestatud. Parandame asja!

$$$
14.06.10, 20:34
päh, unustasin ära selle. sorri.

hillu
26.06.10, 01:30
Niisiis, alagrupimängud peetud ning punktilahing ka seljataga. Asi kipub suht tõsiseks minema, kuna foorumist Kosmonaut on siis pikalt pikalt teistelt eest ära jooksnud. Kui esimese ja teise koha vahe on 7 punkti, siis teise ja viimase koha vahe ka täpselt 7 punni.

Ma ei saagi aru, kas tegemist on geniaalse ennustajaga või on tegemist suht riski peale välja minemisega ning ebapopulaarsete tulemustega "proovimine". Äkki Kosmo toob ise selguse majja :D

Tulemusi saab näha SIIT (http://www.kolmasliin.planet.ee/tulemused.html)

Edetabel näeb välja selline

1. Kosmo 35 pts
2. Annika 28 pts
3. Marek 27 pts
3. Kalvi 27 pts
5. Raaids 26 pts
5. Rainer 26 pts
7. Priit 25 pts
8. Neeme 24 pts
8. Tomek 24 pts
10. Hannes 20 pts

Tundub, et tuleb hakata riske võtma, et liidritele järgi jõuda, 15 mängu veel pidada.

Kosmonaut
26.06.10, 23:48
Mul neid täpseid skoore suht okeilt tabanud ja ka viikidega on õnnestunud. Muidu ega ma midagi väga ebaloogilist kusagil ei ennustanud.
Pigem vast lihtsalt joppamine, sest ega varem pole ennustamisega tegelenud :P

Kosmonaut
10.07.10, 19:11
Kogemata jäi täna ennustus hilja peale. Saatsin enda ennustused praegu ära. Kas neid saab veel arvesse võtta.

raaids
12.07.10, 12:54
las raha tuleb tagasi panka või starsi?

lenC
12.07.10, 16:01
ma loen õigesti välja, et sa said 3. koha ja sulle peab lihtsalt raha tagasi saatma? Kui jah, siis ma tahaks ikka Starsi shippida, confirmi ja teeme ära.

Kosmonaudiga ma ei tea, mis teha. Äkki ma saadan sinu enda raha tagasi sulle ja hillu toimetab kuidagi ülejäänud? Kui vaja, siis võin selle panka ka orgunnida, võib mingi max 72h minna, aga ei näe pointi. Andke teada.

raaids
12.07.10, 16:31
ma peaksin raha tagasi saama jah lihtsalt ja starsi sobib väga hästi:)

Kosmonaut
12.07.10, 19:26
See LenCi variant on ok. 25 taala tagasi ftpsse ja ülejäänud siis muud moodi (eelistaks panka).

hillu
15.07.10, 07:32
Tere!

Nelja aasta suurim võistlus läbi siis. Kahju, et Holland finaalis jalga valgeks ei saanud ja espanoolidele kogu au ja kuulsus läks, pisut naljakas oli hollandlasi näha pidutsemas ning kangelastena koju saabumas, sest mõne aasta pärast ei mäleta keegi, kes teise koha sai. Aga see selleks. Rebimine oli tihe, aga seda 2-8 koha vahel, kuna Kosmonaut tegi puhtalt kõigil selja prügiseks.

Tulemused :

1. Kosmo 49 pts 1755.-
2. Annika 41 pts 945.-
3. Raaids 39 pts 300.-
4. Rainer 38 pts
5. Kalvi 38 pts
6. Priit 37 pts
7. Tomek 37 pts
8. Marek 35 pts
9. Neeme33 pts
10. Hannes 30 pts


Pokkerimängijad valitsesid kogu mängu, esinelikus siis kolm tüüpi sellest foorumist. Õnnitlused!

Järgmine suurem ennustus toimub siis kui CL käima läheb. Seal reeglid veel täpselt paika panemata, kuid alagrupimänge tõenäoliselt ei ennusta, ennustame kahte edasipääsejat ning knockout faasi. Hoidke end kursis ja teeme sügis-talve-kevade ja kogu CLi ikka põnevaks!

Rahad, nagu nüüd siit teemast loen, on lenCil liigutatud raaidsile ja Kosmole ära? Kui ei, siis Kosmo variandi puhul käisin välja PMi kaudu mõtte ning jah, Raaidsile shippida tagasi lenCi käes hoitud raha. Kosmo raha saab lahenduse võimalikult kiirelt, peale seda kui olen saanud ta pangaarve ning vastuse PMi teel.

Edu, oli põnev jalkakuu!