PDA

View Full Version : NL50 FR: freeplay olukorras floppame tripsi ja donk kukub vigurdama



low-flow
02.06.10, 00:30
Full Tilt Poker $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 8 players
The Official DeucesCracked.com (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.thehandconverter.com)

Hero (BB): $53.55
UTG: $50.75
UTG+1: $56.30 26/13/3 104 kätt DONK
MP1: $17.50
MP2: $82.80
CO: $59.55
BTN: $55.75
SB: $61.50

Pre Flop: ($0.75) Hero is BB with Q :heart: 2 :diamond:
1 fold, UTG+1 calls $0.50, 4 folds, SB calls $0.25, Hero checks

Flop: ($1.50) 2 :heart: 2 :spade: 7 :heart: (3 players)
SB checks, Hero checks, UTG+1 bets $1, SB folds, Hero raises to $3.50, UTG+1 raises to $7, Hero ???

Read on selline, et vastane on maksimaalne donk. Range on tal meeletult lai. Idee poolest on väike võimalus, et on A2, K2, või 77, aga see vist üsnagi ebaoluline. Vabalt võib olla misiganes poket, mastiost või lihtsalt 7x. Küsimus oleks selles, et kuidas maksimaalset valuet sellises olukorras võtta. Minraise ajas üsna segadusse, ei tajunud ära, kas ta teeb oma mingi taina käega endaarvates valuebetti või üritab odavalt kokku osta masti. Kas lihtsalt call oleks väga halb? Oleme ikkagi positsioonist väljas ja põmst iga turn kaardi peale peaks ju vist ka panustama? Ülepaari ta nagunii ära ei viska siin, tõenäoliselt A7 oleks tema jaoks liiga nuts, et loobuda.

Mis mõtlete, kuidas lüpsame siin?

Tupsik
02.06.10, 05:03
Ei checkiks seda floppi, betiks ise kohe välja.
Kuna read on, et maksimaalne donk, siis tõstaks veel üle ja paneks ka stacki sisse.

tolmuahv
02.06.10, 09:10
Paired boardil ma liiga agressiivseks ei läheks. Donkil on siin liiga tihti 7x või suvaline pocket, mida ta võib veel foldida.

Calliks flopi (pot ca. 16.5). Checkiks turni ja ootaks, et villain välja betib. Kui ta mõistliku suurusega beti teeb, a la $10-12, siis raiseks seda ca. 25-ni ja riveril lükkaks ülejäänu keskele. Kui vastane turni järgi checkib, siis lead-outiks all-in riveril, sest tal on väga suur kiusatus mitte uskuda ja maha callida.

low-flow
02.06.10, 19:50
Kui ma lauas seda kätt mängisin, oli mul praktiliselt sama mõttekäik, mis tolmuahvil. Kui aga uuesti sama situatsioon ette tuleks, siis mängiksin vist pigem Tupsiku idee järgi. Esiteks, positsioonist väljas on üsna ebameeldiv tegutseda (eriti, kui frush completeb turni) ja teiseks, ta oli ikka nii halb mängija, et ma ei usu, et ta midagi mul eelmainitud rangest foldinud oleks.

Tolmuahv pakutud liin on ka muidugi igati 5+, aga imo see sobib vähekenegi mõtleva vastase vastu paremini. Igatahes, vend näitas riveril mustad A9o, aga kuna turn ja river olid 9 ja A siis vend maksis mõnuga. :D