PDA

View Full Version : triobeti multitable scheme



Rage
12.12.08, 15:46
kuidas triobetis ühele ekraanile üle nelja laua tiled modes panna.. kui ma viienda ja kuuenda akna lahti teen.. siis ta teeb aknaid väiksemaks küll, aga mitte piisavalt ja nupud (fold,bet jne) lähevad teiste akende alla.. ja räigelt segab... tahaks et enamvähem kenasti ikka, et kõik aknad üksteise kõrval vms.. reso on 1280x1024 (p.s. seda ma olen koguaeg taht öelda, et kui keegi räägib et ta uuele 24'' kuvarile mahub nüüd rohkem laudu.. siis toll ei tähenda midagi.. resolutsioon on see, kui palju sul laudu mahub, toll tähendab seda lihstalt et su pilt on suurem)

Oliverk
12.12.08, 15:57
Mul 1440* 900 resaoga 10 akent korraga. Natuke kattuvad üksteisega. Paned ikka normal size ja siis sikutad kõige väiksemaks?

Tuul
12.12.08, 16:26
mu uuele 24" kuvarile mahub 9+1 lauda :D

Rinoa
12.12.08, 16:39
kui 10 lauas olla korraga kas kasum on suhteliselt kindel ???

Tuul
12.12.08, 16:44
kui 10 lauas olla korraga kas kasum on suhteliselt kindel ???


Kasum oleneb mänguoskusest, mida rohkem laudu lahti on, seda väiksemaks tavaliselt ühe laua võidud muutuvad.
Näiteks kui sa võidad ühel laual mängides selle laua kohta 1 dollarit tunnis, aga kahel laual mängides võidad mõlema laua koht 0.8 dollarit tunnis, mis teeb kokku 1.6 dollarit, siis kahe lauaga mängides sa võidad 0.6 dollarit rohkem, kui ainult ühe lauaga.
10 lauda korraga mängides aga tähelepanu hajub veel rohkem, ja sa võid võita ainult 0.5 dollarit tunnis ühe laua kohta, mis 10 laua peale kokku teeb ikkagi 5 dollarit.
Aga kui sa oled kaotav või väga vähese võiduga mängija, siis mitme laua peal mängides tähelepanu hajumise tõttu kaotad veel rohkem või ei võida enam midagi.

goldec
12.12.08, 22:27
(p.s. seda ma olen koguaeg taht öelda, et kui keegi räägib et ta uuele 24'' kuvarile mahub nüüd rohkem laudu.. siis toll ei tähenda midagi.. resolutsioon on see, kui palju sul laudu mahub, toll tähendab seda lihstalt et su pilt on suurem)
Fakt on see, et sa lihtsalt ei leia 24" monitori väiksema resoga kui 1920x1200 ;)