PDA

View Full Version : 9-pokah, mikroskoobiga [NL2-NL5]



9-pokah
03.06.10, 04:06
tere. mõtlesin, et paneks ka asju kirja. hea vähemalt endal järge pidada. muidugi kõik nõu ja abi on väga oodatud.
olen mänginud miski paar-kolm aastat. alustasin mängurahaga, ega hetkel ka palju parem pole - mikrotes. BR muud ei luba. mingit regatud träkkerit mul pole, nii et piltide ja statsidega tuleb nii nagu tuleb ja käte postitamise koha pealt peaksin ka aktiivsemaks hakkama.

klassikalisi raamatuid olen lugenud - Slansky, Brunson, Hansen, Greenstein, Harrington. aga noh, kõige selle tarkuse rakendamiseks peab neid veel korduvalt üle lugema. pluss mõned täiesti tasuta saadaval olnud eraamatud. pluss paljud artiklid.

miks ma seda praegu kirjutan. nimelt ma ei saa enam absoluutselt aru, kus ma asun ja mis mu skill (?) on. ekstreemselt pikki dry rune on mul varemgi olnud ja bad beatide seeriaid näha saanud.
viimase aja (2 kuud) seis on täpselt selline, et kandsin Tilti 10$ sisse. (enne seda olen ka mitmes teises toas mänginud.) sain kaks korda sellest rahast ka min-väljamaksed. siis hakkasin uuesti 10$-st taguma. sain 50 peale, ei viitsinud kohe välja võtta ja kukkusin mingi 4$ peale. pikk mõttetu kaardijooks ja minu pidev üledonkamine. kõik paarid kräkitakse tavaliselt mingi horroriga jne jne. ei ütleks, et ma selle jooksul selgelt halvemini oleks mänginud, sest ranka tabel on piiblina kõrval koguaeg.

hambad ristis ütlesin endale, et ei kanna midagi juurde, vot nüüd mängin sellega, kuni midagi juhtub. hetkeks olen ennast plussi venitanud ja olgu reik tänatud, aga see tulemus on arusaamatu. päevas mängin vähemalt 5-6 tundi, aga tulemus on nüüd niru. kas ma olen õppimisvõimetu või BE mikrodel ongi mingi "tase" ja "normaalne mäng" algab sealt, kus terve mu BR = 1 BI... või on mul alguses alati väga hea õnn ja siis muutub see tavaliseks õnneks, mille jaoks mul skill -puudub?
samuti ma ei saa aru sellest, kuidas nv on võimalik üldse midagi teenida, sest isegi, kui mul on parim käsi enne floppi ja see tundub the nuts of the nuts, siis käe lõpuks on keegi ikka ja alati midagi paremat kokku donganud.

ringi vaadates tundub, et see on nagu mingi reegel - peale esimest (paari) väljamakset muutub kaardijooks väga paljudel, kes rääkinud on. ma tahaks teada, millega see dry run lõppeb ükskord? veel mõtetuma kaardijooksuga?

ja tegelikult olen ma hoopis kunstnik ja muusik, aga kuna kummagi alaga leiba teenida ei õnnestu, läksin "kergema vastupanu teed". olen muidugi normaalset tööd ka teinud, aga võrreldes ülemuste lõppematu viginaga on kaardimängija kohutav elu mulle oluliselt meeldivam. mingi psühholoogiline eripära vist.

k2snakalle
03.06.10, 04:16
no selline cashoutimine ongi halb kui sul BR pole. 50$ br oleksid tahtnud veel midagi välja kanda? Unbelivable. Ja kui terve BR=1BI siis on väga väga jube ju. Ja selline pendeldamine NL2-NL10 vahel ei mõju ka kindlasti hästi (kui ei tea mida teed)
BR management tee endale selgeks!
Ja kas mängid FR või 6maxi?

9-pokah
03.06.10, 12:24
no selline cashoutimine ongi halb kui sul BR pole. 50$ br oleksid tahtnud veel midagi välja kanda?

selge siis. mis numbrit välja cashida soovitad?


Ja kui terve BR=1BI siis on väga väga jube ju.

siiski mitte, ma teoretiseerisin


Ja selline pendeldamine NL2-NL10 vahel ei mõju ka kindlasti hästi (kui ei tea mida teed)

nö. 10 peale ronin ma siis, kui rolli juba kogunenud. Tiltis on shallow stack lauad, nii et ma saan tegelikult 4-ga sisse istuda juba. kuigi, olen viimasel ajal aru saanud, et see pole üldse kasumlik otsus olnud ja enne rolli kogunemist enam ei lähe.
NL 5 on shallow stackis NL 2 ja need meeldivad mulle oluliselt rohkem, sest täisdebiilseid käike näeb veidi vähem ja hourly rate on veidi kõrgem. st hetkeni, kuni aju ära väsib ja ise lollusi tegema hakkan.


BR management tee endale selgeks!

pole ju miskit manageerida, kui rolli pole... 10+ BI-ga olen mikrotes edasi roomata suutnud, kuigi 20 on soovituslik. ronin (shallow stack) NL2 peale kohe, kui vähegi tunnen, et saan, sest (shallow stack) NL0,8 on lihtsalt nii loll.


Ja kas mängid FR või 6maxi?

FR. 6max õnnestus jube lihtsalt siis, kui üldse ei teadnud, mida teen. nüüd mitte.
tavaliselt 4-5 lauda lahti, peaksin seda numbrit kasvatama.

tänud!

Karikakar
03.06.10, 13:01
Mina soovitaks seda, et ära kanna üldse midagi välja kui veel nii madalal madistad. Eesmärk on ikka bankrolli kasvatada ja limiitides ülesse liikuda.

Ämmapets
03.06.10, 13:04
Tee endale näiteks nl2-s BR 150 peale (30bi nl5 jaoks) ja siis liigu nl5-te. Kui nl5-s on winrate rahuldav ja 30 bi olemas nl10 jaoks, liigu üles jne. Cashouti ära tee kui vähegi kannatab.

9-pokah
03.06.10, 15:51
tahaks korra nõu küsida selliselt rahvalt, kes träkkerit ei oma või mängib rohkem lives. leidsin sellise raamatu nagu Cash Game Killer. seal on 10 punkti, mida vastase puhul jälgida ja ma võtsin omale vastaste jälgimise järgmiseks ülesandeks. no tunnistan, et pole sellega siiani väga tegelenud.

1. märkme kuupäev
2. alguskäed
3. suuremad vastasseisud (e võidud/kaotused)
4. kuidas mängivad suuri käsi
5. blufid
6. fish liigutused
7. kui raskelt foldivad käes olles
8. agressiivus
9. c bet
10. 3 bet

küsimus selline, et kui on FR ja noh, näiteks 3 lauda, siis on 27-3=24 vastast... kuidas, krt, seda kõike jälgida on võimalik?! olen võtnud ka 1-2 lauda, et paremini jälgida, aga ei midagi erilist! vb mõne puhul taban, et jah, see vend callib ilusti, või teine mängib any2-ga ja skoorib hullult, aga see on ka kõik.
samuti mul on raskused vastaste stiili tabamiseks. suudan sellest väga vähe aru saada. millest alustada, kui HUD esialgu kõrvale jätta??

PS, kui keegi raamatut soovib, siis privage oma meil. oli täiesti tasuta saadaval, aga micro/low limiti ja minusugustele vähese kogemusega (või kõva peaga?) tegelastele päris asjalikke strateegiaid. (vastutasuks oleks hea mõningate punktide üle arutada. kui keegi viitsib... )

9-pokah
05.06.10, 11:38
nv eesmärk on väga ebaoriginaalne - võita niipalju kui võimalik. et saaks sellest BE seisust välja juba, krt!!! eilne õhtu algas väga stabiilse mindsetiga. minu jaoks parim - ei mingit hasarti, isegi mitte suurt mänguhuvi ega vaimustust. lihtsalt külm pokker ja mitte mingisugust äraarvamismängu (eriti nv). see viimane mulle tegelikult meeldib ja mõni päev loengi kaarte mastist ja numbrist. aga nüüd teen nii, et lasen donkidel ise oma rahakotid mulle saata ja ei ise enam tee ühtegi liigutust. rääkides siis bluffidest ja kaardilugemisest.

Pahvak
06.06.10, 16:51
Tervitused R7-st.

Nende notedega on nii, et alguses võib jumalast vabalt HUDi statide järgi mängida, sest alguses ei saa aru ka, mis ja kas notest midagi kasu on. HUDi on sul ikkagi vaja. PT3 trial läbi?

Ja BR management selgeks!

9-pokah
03.09.10, 22:44
ah, halloo ;)
polnud siia tükk aega loginud, sest töö tuli ette ja tuhat asja sinna takkapihta...
PT3 trial on juba ammu läbi...
BR management pole küll keeruline, aga mida siin ikka manageerida, kui BR-i ennast pole ollagi.


Tervitused R7-st.

Nende notedega on nii, et alguses võib jumalast vabalt HUDi statide järgi mängida, sest alguses ei saa aru ka, mis ja kas notest midagi kasu on. HUDi on sul ikkagi vaja. PT3 trial läbi?

Ja BR management selgeks!

aga mõned märkmed siis (põhiliselt iseendale...)
elukorraldus tõi mind jaanipäeval prantsusmaale. ega siis ilma pokkerita saanud. prantsusmaal on 180 kasiinot ja need on jaotatud kaheksasse linna. prantsusmaa muutis oma netikasiinode seadusi hiljuti ka. kõik kasiinod peavad riiklikust maksukogumismasinast läbi käima. esimeseks tehti pokerstars.fr . seda nimetati parajaks läbikukkumiseks, sest reik on tervelt 7% ja mängida saab seal ainult teiste prantsuse asukate vastu. parajaks sots-kommunismiks seda sõimatakse (kuigi konnadel on mingid roosad prillid ja ideaalid "kommunismi" ja marksismi osas.) regasin ennast pokerstars-fr-i ära ja lasti isegi freerollidest osa võtta ilma elukohta ja pangakontot verifitseerimata (*sellest edaspidi). ega's fulltilt.fr tulemata jäänud ja 2 nädala pärast oli ka selline leht olemas. mitte mingit erinevust programmides vrd "eesti omadega" ei ole, isegi keele sain eesti omaks starsis. fulltilt soovis esimese asjana panga andmeid, mida mul muidugi pole ja hiljem ilmselt ka tunnistust elukohast. seoses millega ähvardavad nad mult selle prantsuse konto ära võtta, kuna ma pole verifitseerinud midagi ettenähtud aja jooksul. äähhh :biggrin:

esialgu oli raske ja kuigi ma olen loomult turnamängija, olin hulga asju kuuga unustanud. õnneks tõi piisav võidutahe mulle mõistuse pähe ja allinnid hakkasid taaskord skoori suurendama ning esimese 50 hulka tooma. kuna ma starsis enne mänginud pole, siis ma eestis kehtivat süsteemi ei tea, aga satelliitide 50 esimest saavad turniiripileti järgmisesse 500 eurisesse freerolli.

nüüd on mul neid pileteid neli tükki, üsna järjest tulevad. miks?
1. mulle ei sobi ameeriklaste plähmiv stiil, konnad mängivad rohkem kinnisemalt ja seega loetavamalt. hästi ajastatud blufile alluvad ülikenasti.
2. õhtul/öösel on selgelt lihtsam, sest ajatsoon on sama. inimesed on unisemad ja neid on lehel vähem.
3. leht on uus? (juuli 2010)
4. bad beate on väga vähe sattunud.

eilse freerolli võtsin ära 1000+ prantsalase eest. esikoht. sain neljanda turniiripileti kuu jooksul, millest 2 on tulnud viimase nädalaga. lisaks mingid punktid ja röögatult hea enesetunde.

jama on selles, et pileteid saab lunastada kord nädalas. mul pole selleks vahepeal võimalust olnud ja ilmselt lahkun ma enne seda, kui lunastamisvõimalus tekib...:rolleyes:

tahaksin minna ka mõnda Pariisi kasiinosse, aga mu välimus on vast liiga alternatiivne, et mind sinna sissegi lubataks. kaaludes asju nii ja naa, pole mul mõtet investeerida, et seda ka muutma hakata. lisaks pidi Pariisi ööelu liiga must olema, et enne hommikut kasiinost välja tulla....

aga PS! seoses Pariisi kasiinodega on kõik jutud ja siseinfo muidugi oodatud. kuigi ma lahkun siit varsti.



http://i230.photobucket.com/albums/ee269/mcs_zzz/starsFr3.jpg?t=1283592641