PDA

View Full Version : Proovin siis kätt Pokkeris!



antonioconto
12.12.08, 17:36
Netis proovisin pokkerit mängida umbes 3 aastat tagasi ning tegemist oli freerollidega kuid need olid kestvuselt pikad ning vähe tootvad ja rahvas esimese tunni jooksul ettearvamatu. Kuid õnnestus paar freerolli ära võita ja mingi raha oma kontole saada, mis kiirest rahalauas otsa sai. Esimene tõsisem katsumus oli Triobet umbes 2 aastat tagasi. Sai tehtud deposiit umbes 100 daala ja see siis ilusti 300 peale mängitud, väike turniirivõit ka ja oligi 700 olemas. Aga bankroll management oli minu jaoks siis teadmata maa ning NL50 ja NL100 laudadeds sai raha kiiresti otsa.
Teine üritus oli Party Poker kuhu sain Pokerstrategy.com poolt 150 daala. See sai umbes 400 peale mängitud ja 1800 osalejaga 2000 dollari turniirilt tuli 2 koht ja oligiu umbes 1000 olemas. Mis kasvas suure pingutusega 1400 peale. Paraku rahapuudus pani mind seda välaja võtma ja pokkerit unustama päris pikaks ajaks.
Kuu - paar tagasi tuli mõte, et ei saa alla anda ja tuleb proovida uuesti. Siiamaale olen vaadanud oma kasumi graafikuid ja need on nagu ameerikamäed, kuid tendentsiga ülesse liikuda. Stabiilsust pole ja liikumine on aga nii vaevaline. Tsenaarium on enamasti selline, et suure vaevaga saadud väikesed potid kaovad ühe halvasti mängitud suure potiga peaaegu olematuks ning domineeritud kätega liiga kaugele minek ei tee ka asjale head. Ja sellele tahaks rohtu leida. Eesmärk on siis õppida, õppida ja veelkord õppida. Tänu Rankale avastasin twoplustwo foorumi ja olen seal veetnud umbes nädala nonstop. Tundub, et liiga palju infot minu jaoks ühe korraga ära seedida.
Vist on kasu asjast ikka olnud kui Triobeti NL4 jookseb ca 20 BB/100 - aga see ona 5000 käe kohta. Teine koht on Pokerstars kuhu sai 100 raha peale pandud ja peaaegu bustoks mindud. Kuid 5000 kätt näitavad 5 BB/100 kohta nii et pole paha.

Eesmärgid järgmiseks kuuks on mängida ca 30000 kätt Pokerstarsis ja vaadata kuidas õpitu reaalsust mõjutab .... või ei mõjuta. Lisaks hoida taeva poole liikuvat graafikut, mis võimaldab lähiajal uut limiiti proovima minna.

BANKROLL MANAGEMENT RULES!

antonioconto
14.12.08, 10:25
Eile oli siis ebareaalselt hea kaardijooks. 1800 käest AA 8 korda, KK 6 korda, AK 15 korda ja QQ 18 korda.

Pahvak
14.12.08, 11:19
Eile oli siis ebareaalselt hea kaardijooks. 1800 käest AA 8 korda, KK 6 korda, AK 15 korda ja QQ 18 korda.


1800 käe jooksul tuleb keskmiselt 8,1 AA-d. Samapalju tuleb ka KK, QQ või ükskõik milline paar. AK oodatav esinemine on 21,6 korda.
Üsna reaalne kaardijooks ;)

Tigrano
14.12.08, 12:30
Tere antonioconto,

Soovin Sulle edu päeviku pidamisel. Loodan, et kirjutad põnevaid artikleid, teed vingeid projekte, mida foorumirahavas saab igapäevaselt jälgida ning sulle selle põhjal kasulikku tagasisidet anda.


Edu laudades,

Tigrano

antonioconto
15.12.08, 01:59
Pärast foorumi turniiri sai rahalaudade sekka tehtud väike 2,5k Guarantee turniir. Pea 700 osaleja hulgast tulin 6. koha aga vihale ajas see, mismoodi mind välja söödi. 100k stäck ja AT ning enne mind allinn, mina call tal KQ ja muidugi hittis. Miinimum eesmärk finaallauda jõudes oli neljas koht, mis jäi saavutamata. Eks homme uus päev....

McFoldberg
15.12.08, 02:13
AT vs KQ olukorra pärast pole küll mõtet eriti närvi minna, kuna suht tavaline 60-40 olukord...

Tigrano
15.12.08, 03:14
Pärast foorumi turniiri sai rahalaudade sekka tehtud väike 2,5k Guarantee turniir. Pea 700 osaleja hulgast tulin 6. koha aga vihale ajas see, mismoodi mind välja söödi. 100k stäck ja AT ning enne mind allinn, mina call tal KQ ja muidugi hittis. Miinimum eesmärk finaallauda jõudes oli neljas koht, mis jäi saavutamata. Eks homme uus päev....


Rollile said ikka väikese boosti, homme uus päev ja paremini, kuigi sa olid täna suht hoos ;)

antonioconto
15.12.08, 10:22
Tänud Trigano!

Mõtlesin küll, et ei pane Pokerstarsi graafikut ülesse kuna teine nii kaootiline aga pohh. Langused on tildi süü. Kuna mängijad on selles limiidis veel kehvemad kui Triobetis ja kalahooaeg on aastaringne siis ajab tilti. Aga edaspidi püüan mitte välja teha ja mängida ikka oma mängu. Tegelt algne langus oli sellepärast, et mõtlesin mütsiga lööma minna.

antonioconto
15.12.08, 10:26
Kas graafikut saab teistmoodi ka siia üles riputada?

antonioconto
15.12.08, 12:48
Pärast seda kätt loopisin kõik aknad kinni ja mõtlesin, et teen suitsu. Aga ma ju selle harjumuse paar kuud tagasi ära peletanud. Nii saigi pesu pesema pandud ja pool tunnikest maha jahtutud. Käsi ise selline:

http://www.pokerhand.org/?3589003

Ise arvasin, et vastasel AQ.

antonioconto
15.12.08, 14:56
Peaks mingi blogi laadse asjanduse üles riputama sest plaan oleks tõsisemalt seda ala harrastama hakata.

CTXrix
15.12.08, 17:49
Pärast seda kätt loopisin kõik aknad kinni ja mõtlesin, et teen suitsu. Aga ma ju selle harjumuse paar kuud tagasi ära peletanud. Nii saigi pesu pesema pandud ja pool tunnikest maha jahtutud. Käsi ise selline:

http://www.pokerhand.org/?3589003

Ise arvasin, et vastasel AQ.


Kui rohkem mängid, siis hakkad taipama, et see on n-ö hea beat. St mingi värd donk ei teinud sulle suckouti, vaid said lihtsalt parema käe käest pähe ja sa poleks saanud midagi teistmoodi teha - cooler noh ;)

Keiss
15.12.08, 17:57
Tänud Trigano!

Kuna mängijad on selles limiidis veel kehvemad kui Triobetis ja kalahooaeg on aastaringne siis ajab tilti.

Palju sa Triobetis kokku oled mänginud? Peaks vist ka PS-is mängima hakkama kui su jutt vastab tõele.

McFoldberg
15.12.08, 19:07
Ma väidaks pigem vastupidi, et keskmine Starsi tase on keskmisest Trio tasemest ikka märgatavalt üle...

Keiss
15.12.08, 19:10
Ma olen ka pigem seda kuulnud.

antonioconto
15.12.08, 23:54
Jutt just NL10st. Starsis joostakse ikka igasuguse pahnaga showdowni. AK vastu võib leida Q4 või mida iganes ja kui sellise kaardiga 4 flopis ära hititakse ega kergelt loobuda ei taheta.

Tigrano
16.12.08, 01:42
Ma olen ka pigem seda kuulnud.


See peaks tõele vastama, et Starsis tase ikka kordades parem

antonioconto
16.12.08, 09:08
My bad then!!!

antonioconto
16.12.08, 13:55
Sai paar tundi Trios NL4ja 8 tabeldatud. Enne lõpetamist sai peaaegu tilti mindud:

http://www.pokerhand.org/?3593700

Kui keegi oleks pärast seda kätt ette jäänud oleks vastu tahti saanud. Otsustasin lauad kinni panna, kuid kohe järgmine käsi samas lauas oli selline:

http://www.pokerhand.org/?3593704

Mõtlesin, et kui ta siit royali välja kougib siis lendab läpakas aknast alla aga õnneks saan edasi mängida. Ja kui viimane laud oli veel lahti siis sain sellise huvitava käe. Peale flopi beti teadsin, et ässad istuvad minust paremal ning lootsin, et kummagil ei ole kahte paari ega rida. Callisin kuna nõnda palju rahvast oli aktsioonis....

http://www.pokerhand.org/?3593711

Pidi see stack mul nii väike olema :(

Kui saaks targemate kommentaare nende käte mangimise kohta oleks ülimalt tänulik!

McFoldberg
16.12.08, 17:08
See JJ käsi on küll halvasti mängitud.

Preflop 3bet sizing väga halb. Selline suht minimaalne 3bet ei saavuta eriti midagi, reeglina standartne 3bet 4xBB raise-i peale on umbes 3x suurem kui raise su ees. Ehk antud juhul oleksid võinud 3betida 0.64$-le. Võib ka veidi vähem, näiteks 0.55$-le... Aga min 3bet unusta ära.

Flopi mäng ka jube. Potis on umbes 0.60$, vastane betib välja 0.20$. Sul on positsioon, laud on ohtlik ning sa said flopil enda käele veel tugevust juurde. Lauas on nii reatõmme kui ka mastitõmme. Ja vastane betib jube vähe... ning sa callid? Viska see mõte peast välja ja pot size raise kohe sisse! Või isegi rohkem! Alla 0.80$-i pole siin eriti mõtet raiseda. Ja 0.80$-le raisides saab su vastane endiselt enamvähem normid oddsid, kui tal draw on... Ehk võib vast isegi julgelt 1$ imo panna...

Turnil pole enam midagi mõelda, kuna sul suht nuts... Kui vastas QQ / A :diamond: K :diamond: on lihtsalt cooler. Et kui oleksid preflop ja flopi mänginud nii nagu ütlesin, siis turnil vastase beti peale lihtsalt all in.



Ma pole muidugi kõige targem tüüp siin foorumis, ehk ootan parandusi ja täiendusi targematelt.

Keiss
16.12.08, 19:49
Mulle tundub, et sa teed asju natuke vale pidi :)
JJJ-ga oleks pidanud korralikult raisema, aga mida sa selle 78ga seal nii jõhkralt flopis nuppe panid?
Vedas lihtsalt, et 2 paari välja kiskusid ju. Ja vedas, et keegi reaga maha ei sopsanud. Väga jubedalt mängitud käsi alates preflopi openlimbist.

Ja pmst NL4 actioni peale ei saa küll läpakat aknast välja visata. See, mis seal toimub on täielik huumor kuubis. Korda mööda käib üksteisele suckoutide tegemine :D

antonioconto
16.12.08, 21:32
Mulle tundub, et sa teed asju natuke vale pidi :)
JJJ-ga oleks pidanud korralikult raisema, aga mida sa selle 78ga seal nii jõhkralt flopis nuppe panid?
Vedas lihtsalt, et 2 paari välja kiskusid ju. Ja vedas, et keegi reaga maha ei sopsanud. Väga jubedalt mängitud käsi alates preflopi openlimbist.

Ja pmst NL4 actioni peale ei saa küll läpakat aknast välja visata. See, mis seal toimub on täielik huumor kuubis. Korda mööda käib üksteisele suckoutide tegemine :D



Mis teha, kui tilt peale tikkus. Olen püüdnud tavaliselt ikka kontrolli all hoida.

taavi19
16.12.08, 22:13
NL4 on üks paras donkimeri kust saad raudsed närvid endale.
Mul enam silm ka ei pilgu kui AA pf raise 42o-ga ära callitakse, riveri ja turniga 2 paari hititakse ja ma buyinist ilma jään.
8)