PDA

View Full Version : HU (superhighstakes) v6itjale auhinnaks elu! (ebasobiv tööl vaadata!)



Leheküljed : [1] 2 3

macroTilt
04.06.10, 15:01
Hetkel on HORSE FT tulemas ::)

njah, 2x suur monsterpot, razz ja kohe jargi sama story stud highs ..m6lemad riverisse. gg, 5koht.

bauss
04.06.10, 15:06
solid blog, bookmarked

onuark
04.06.10, 17:17
solid blog, bookmarked

+1

KraindOnMaind
04.06.10, 17:19
wtf is this shit
wsopil mängid 50k horse väää

macroTilt
04.06.10, 18:05
wtf is this shit
wsopil mängid 50k horse väää

mmm, 3.30$ oli buy in :biggrin:

aga jah, eile kaart pidas pmst hasti/vaga hasti. tana aga risti-vastupidi. iga viimne kui kasi laheb vastasele ja pole vaja vist 6elda, et raha laheb sisse ees.
well, thats poka. igatahes tanane sess laks tiba nihu. tegin miski 50 sng/mtt, ainuke tulemus mis vaarib markimist on 10sent/360man SNG v6it for 8.50$
muidu tuli 100$ vist miinust.

macroTilt
04.06.10, 21:13
kuna yleile p6hjustas ylin6rk esinemine HUs pmst ligi 1k miinust (kaotasin 4 MTT HUs), siis proovisin nyyd, et mis vark on. well, limiidiks 6.25 turbo. ja haha, kuid v6itsin 10st 10 :eek:

hiiter? kyllap jah. value of 60$ :biggrin:

KristjanLaas
05.06.10, 01:00
haha super pealkiri, mulle meeldib, edu!;)

macroTilt
05.06.10, 19:59
Oh. Ei midagi positiivset. Olen oma maratonisessiga labi saamas ja pmst, viimane flipp kukub alati valele poole. Teist paeva jarjest juba. MTT olen mitmed korrad suure staki saanud ja siis jalle 3 outer ja out.
wsopi satikad on kurjast (5r, 8r ja 11r). sinna on oma 400$ vist lainud. ja ikka ei tule, mitmed korrad pmst bubble :redface:
pmst, viimased 2 paeva ja -700$

jama!

macroTilt
06.06.10, 04:51
fdgzdgsdfhdfhadfhadfhadfhdfhdfdfhdfh

tra, ja nyyd kell 5 hommikul pannakse konkreetselt TILT t66le :mad:
see 1r, satikas 700$ piletile. oleme 5 jargi, 4 piletit ja 5s saab 50$.
all in. 1010 vs 22 ja nahui, annab turni 2.

zsdgghfhxvhxchxhchzxhxhxhchxhzhxhxh

:mad:

<end>

KristjanLaas
06.06.10, 04:55
ouch....$650 maksev 2.

macroTilt
06.06.10, 21:02
tulen rannast, relax. teen head ganjat, hea muusika. ja siis avad pokkeri ja saad 30 min jooksul 100$ biite. pyhapaevad on alati need k6ige hullemad. tana regular day. 3 outerid iseloomustab tanast paeva. Tra, v6iks nagu m6ni paev "perfekt" ka olla?

;) - head kraami by Gilles Peterson. http://www.giantstep.net/artists/710

alaska
06.06.10, 22:34
kas sa mitte mõned päevad tagasi ei teinud 50$ taalast 2K$?

macroTilt
06.06.10, 22:58
yup, tegin. tippmoment oli 2500$. kandsin 1k valja, ennast hasti tundes :)

macroTilt
06.06.10, 23:50
nii, enam turniiridele/sng ei registreeri. buy in total 600$
hetkel tagasi saanud c 300$.
ehk hitib once!

:rolleyes:

well, 4.40 (2r1a) sain taas 3 outeri. 28 koht, ehk olin juba lahedal
16.50 turbo laks eriti sitasti. flopist 798 all in, mul 99 set, tal JQ - river 10 ja mina pmst bubble
33 (2r1a) tyypiline 3 outer, AJ vs A8

oh. 2 turnat veel kaivad. ehk siiski tuleb! :rolleyes:

basement jack ftw :biggrin:

6.22 esmasp hommikul olen fck TILTIS :mad:

esiteks millalgi varem sain paeva nulli, kuna sain minicashi sunmilil for 330$
mil ise oli hea, va too ahv, kes pushis blind vs blind minu vastu (blinded 400/800, tal 11k stack, mul 24k stack) ja lukkis ara v6tmekae, mul AJ, tal K7
hiljem survivisin varastades ja hoidsin ennast rahadeni elus. L6pp A4s vs A9

nyyd aga TILT. suutsin 55$/500cap turnal FT teha. L6pus tegin vale calli, st enesetunne ytles et foldi kuid matemaatika sundis callima. minu A2, tema Q8
ahv sai riveriks maja. gg. good for 1400$

eelmisest kaest tulenevalt oli 3 min hiljem kasi 370$ pileti satikal, kus mul oli hea suur stack, pmst pileti aaremail ja suutsin selle limbitud kaega ara anda. fck sickkkkk. mina bb ja sain turniks 2 paari kokku, samas 3 mastikaarti maas.
turnis shovisin overbet all iniga otse tema made flushi. fckkkkkk.
ma pole elus siukest lyket teinud. ehk kunagi 2a tagasi....fck sake sdgfsdgfsadgsdgdgdssdgsdgsd

yks 3$ MTT on veel kaimas, kus oleme juba rahades/olen diip.
yritan lihtsalt head/enda parimat mangu teha.

paev on anyway hasti tegelikult. +1500 :biggrin:

*tuleva nadal lahen millegi soliidse jargi!

macroTilt
07.06.10, 09:01
Hm, too 3$ FT on taitsa olemas. Hetkel olen 1/5
Keskendu mees! ;)

Weed on t6esti nii kuradi hea. Terve 66 olen head/vaga head mangu teinud!
Haha, ja lasen 20 lauda MTT/sng segamini. wtg.

Egas midagi, otse tulle!

HUs kaotasin. dfhxafhdfh. :biggrin:

lugu jargmine. mina button, raise. ta call. flop 49J (2potit). v6rdsed stackid ja j6uame all in flopist. mul J8 (2potit) ehk siis top pair ja flush draw, vastasel 49ehk made 2 pair. abi ei tule tana. gg. good for 375$

macroTilt
07.06.10, 16:21
fckfckfck. sain 3x diip jalle.
11$ MTT, sain FT, kaarti polnud yldse. pos suurte stackide suhtes m66da. andsin endast parima kuid yle 6 koha valja ei pingutanud. gg. good for 460$
samal ajal j6udsin 33$/6max turbo FT. sama asi. ainult paar blindi oli. A9 mul, tal KQ.
Flopp andis lootust, p6idlad olid peos. Aga turni K l6petas ka selle turna. good for 515$

5r olime juba rahades, mul keskmine stack. Ja seal siis t6mmati ka 3 outer.

vasinud olen. 18h sess... mtt mangija elu, eh.

2r turna ja 8game on jaanud. siis magama ;)

ahjaa, 1r satikalt sain wsopi 370$ pileti ka l6puks. ja oleks veel teise ka saanud, kui poleks taas 3 outerit saanud. well, tanane paev anyway superrrr.

<end>

pikk28
07.06.10, 16:30
mis nime all sa starsis oled?

Rage
07.06.10, 16:32
ma vaatan et sa hitid ikka päris tõsiselt.. millist kirjandust/videosid soovitaksid algajale MTT mängijale uurimiseks?

macroTilt
07.06.10, 16:42
ma vaatan et sa hitid ikka päris tõsiselt.. millist kirjandust/videosid soovitaksid algajale MTT mängijale uurimiseks?

heh, ei ole kunagi yhtegi teemaga seonduvat raamatut lugenud. pole ka ainsatki videot nainud :biggrin:
aga olen railinud, palju.

ma usun, et eks ma mangida olen alati osanud. aga lucky jaab vaheseks.
midagi suurt ei ole ma ju eales hittinud. aga varsti, ehk! ::)

"tonttoM" olen

MrRiver
07.06.10, 16:51
wow, uudistaja on tagasi. Heya!

macroTilt
07.06.10, 16:58
wow, uudistaja on tagasi. Heya!

heiriver ! :biggrin:

aga, uudistajat enam pole. uudistaja sai alguse tollest vahvast jututoast, mis egomaniakkide poolt perse keerati. ja kes nagi seda esimesena ette? <end>

olgem ausad, "macroTilt" on parim iseloomustamaks mind. sellest tulenevalt pean mainima, et kymmekond min tagasi kandsin kiirelt 2k valja :biggrin:

grind jatkub, juba homme!

onuark
08.06.10, 04:18
sick heater ka? või ei?

Oliverk
08.06.10, 07:21
1 daala DON-e ei viitsigi enam teha? ;) Aga edu tagasituleku puhul.

macroTilt
08.06.10, 17:29
esimest nadalat iseloomustab vast s6na "sick hiiter" t6esti.
50euri sai siis 31 mai sisse kantud, millest tegin nadalaga...5200$. All good ;)

eile proovisin m6ned MTT/sng aga see mis toimus oli lihtsalt jube. 90% katest kaotasin. Igast asendist. Pointless oli v6idelda ja l6petasin paeva -150$.

Tana on muud tegemist, seega pokerdamiseks eriti aega ei jaa.
Loodetavasti too hiiter ei ole veel paris labi ja nadala jooksul saab nii m6ndagi korda saadetud. Proovin minna tasa ja targu!

Ahjaa, nood 11000 DONi mis ma eelmine aasta, kuu jooksul mangisin on minevik. Meenub, et mul oli just tapselt nii palju punkte supernovast puudu ja olin eelnevalt bustoks lainud. Maletan kusjuures, et sain projektiga ilusti hakkama, naitasin isegi miski 500$ kasumit, lisaks sain oma nova.

Ok, peace and gl every1!

macroTilt
08.06.10, 21:01
siiski v6tsin m6ned turniirid/sng lahti.
hetkel oleme 80 jargi balticu satikal, 16 piletit. Vaatan, et ainult c 20 mangijat eestist. Samas, turnal vaga hea value, kes bubblegame jagab imo. 22>215euri. Yks kord 5st peaks asi kindlasti ara tulema, kui hea mangijaga tegu?
Paar paeva tagasi kui proovisin, 6nnestus pilet isegi saada. Seega tana 2 yritus.
Ahjaa, ja vsiu100, kui sa siia kunagi satud, siis kommenteeri toda katt, kui maletad.
K6ik foldisid sinuni. Olime c 40 jargi, 16 pileit vist samuti. Sul oli QQ vist buttonil, pmst minraised ja ma shovesin insta AJ, olin BB. Kas sa seal AQ callid? Sry, vaatasin et jaid napilt bubbleks ise.

Ok, buy inid 200$. Kas 6nnestub midagi tagasi saada, ehk?

Balticu sat kisub p6nevaks. Oleme 34 jarel. gogogo :biggrin:

asi kisub nutuseks. 21 oleme jarel. ma eelviimane stackiga. See selleks. Kyll ajab aga mind marru, et keegi "CreepyRunner" Tallinnast on 3x mu raise preflop flattinud. Kui oled foorumi kasutaja, siis tea sul mark kyljes. Asi suht personaalne. Fck, raise v6i foldi. Fck, 3 korda!!!???

GL to me! ::)

well, oleme 18 jarel. Creepy langes 19 kohal, aarmiselt sitta mangu tehes. gg.
LOL, samal ajal kui trykin seda viskab ette akna, et said pileti. :biggrin:
love it! Kena 6htu paistab olevat, jain isegi pisikesse plussi, 50$.
Ja 2 pisikest asja veel jooksevad. Ehk tuleb lisa?

macroTilt
08.06.10, 23:22
hetkel arutlen endamisi, et tableninja oma arsenali v6tmine on kindlasti selle aasta parim pokkeriotsus. Viimased kymmekond paeva on mangimine konkreetselt relax. Eelk6ige meeldib mulle too timebank options. Oioi kui mitmeid AA ma olen elus foldinud kuna rollin hetkel jointi. V6i lihtsalt suitsetan seda ja m6te lendab hoopis teistel teemadel kui seda on kaesolev pokker. Haid lugusid meenub tegelikult palju. Kui kord jain yldse magama, kuna t6mbasin ilmselgelt yle, samas turna oli 200$. 5 katt vast sain mangida. 8h hiljem ylesse argates olid blindid mu kahjuks havitanud :biggrin:

Raakides aga pokkeri eesmargist, mis peaks olema v6imalikult k6rge tootlikus, pean t6sist plaani, et ehk ikka muretsen juba lahiajal endale l6puks HEMi.
Usun, et cashis oleks sellest t6esti kasu m6ningates olukordades. SNG ma eelistan ilma lasta. Ja ma lasen neid edukalt. ROI alati plussis olnud.

Back to grind ;)

vsiu100
08.06.10, 23:52
tere,

kätt mäletan, stacke mitte.
arvan, et tegin 2,5x ja pidin enamuse oma stackist sisse panema(kõik?).
kuna bb-sid ei tea, siis ei oska öelda AQ kohta kindlalt.
aga piletini oli aega, olin vist tagumises otsas oma stackiga ja btn-le respecti ei anta ja shovetakse lightilt- seega kaldun ikka calli poole.

gl sulle

macroTilt
09.06.10, 03:52
Siiski v6tsin lahti yhe portsu 6iseid turniire. Midagi head ei ole. Jooks on halb.

8.80 turbo - AK vs AJ (pre all in)
1r - AK vs JJ (pre all in)
3r - kergelt TILT olles teen spewi play, mida muidu ei tee! :mad: allesjaanud chipsid lahevad sisse
K10 suutediga, vastas 35suuted, langen mast vs mastirida :biggrin:
22r - 77 vs AQ (pre all in)
11(1r1a) - oli hea suur stack (top80) kui olime 400 alles, bluffisin surnuks ennast. vastane tegi hea calli.
22/6max - AJ vs KJ (pre all in)
27.50 - AK vs 1010 (pre all in)
11 - AK vs AQ (pre all in)
4.40/8max - kuivasin kokku
5r WSOPi satikas - JJ vs 88 - vastane saab neliku kokku ::)
16.50 turbo - AJ vs AK (pre all in) - ja miks mina siin 3 outerit ei hiti???
55 nightly70k - AQ vs 1010 (pre all in)
23.45 hyperturbo - ei saanudki yhtegi katt, l6pus olin sunnitud K5 lykkama

pmst ainus mis jaanud on 11r
algus on hea. Peale rebuy perioodi l6ppu on mul solid stack 56/1251 - glglgl! ;)

hetkel seis keskmine 200/900. just kaotasin 10k poti, mingile kuradi dongile :mad:

pool tundi hiljem on seis sama. stack tiba alla keskmise. kaarti pole. 300/600. Lootust! ;)

ma 305/370. Rahasid saavad 252. Pohui need rahad, tahaks yks ainuski kasi KAARTI naha!

kaarti ei tule. parim seni Q high. stack kuivab. 350/500

bubble on algamas. 252 saavad $$$. olen 250/300 :rolleyes:

weeeeeee :biggrin::biggrin::biggrin: mincash 66$ on olemas, ainus seni :biggrin:


hea on aga see, et leidsin 2 mixi, kus m6ned lood rokivad ;)

http://www.giantstep.net/releases/2348

fck, surnud ettev6tmine. SNG ja satikad, viimased 5 korda olen lennanud n6rgema kae vastu.
Paevadel nagu tana ma vihkan pokkerit! :biggrin:

ulmebiidid jatkuvad. ei vaari isegi trykimusta :mad::eek::mad::biggrin:

kell on saanud 5.30 varsti paike valjas.
hm, ehk on cashis bluffidel rohkem vaartust. keerutasin m6nusa hommikuse splifi ja v6tsin 4 x nl25/6max lauda lahti. love 4 betting ;)

hahaha, cashis saab nalja. m6ned vennad teevad imelykkeid :biggrin::biggrin::biggrin:

cash laks kokkuv6ttes edukalt. tunnike mangu ja +2buy ini.

hehe. hea nali. mangin 2$/180man. bubble, ehk meid 19 jargi. minul k6ige vaiksem stack. ja siis yks chipliidritest otsustab "bubblet ara kasutada". well, saan 3 katt jarjest tema vastu ja tyyp jaab ise bubblepoisiks :biggrin:

kell on 08.20
olen endiselt puldis. hommikune kohvi splifiga maitseb hasti ;)
und ei ole. ja ma mangin hasti tana, tean seda kohe kindlalt. ainult 6nnega ei ole klappi kuidagi...:biggrin:

aitab mind yleval hoida - http://www.youtube.com/watch?v=GkWNUcNT5nY&feature=channel

33$ turbo - A4 vs 55
55$ turbo - rahade lahedal. button minraise 2bb, mul 10bb, lykkan sisse A6, tyyp instacallib yle poole oma stacki, endal 49offffff. FML, floppab 4 ja mina lahkun :mad::mad::mad:

yea, "run good all night long". :mad:

serverile restart tulemas, aju vajab restarti. lahkun ka.

paev jai -300$

kui ikka kaardijooksu ei ole, pole m6tet punnitada!

<end session 09.00>

macroTilt
09.06.10, 15:42
uus paev. uued kaardid, boardid, vaastased.

alustasin FullTildis samuti grindi. BR 100$. Esimese turna mis tegin, sain kohe FT. Osav6tjaid oli vahe ja raha potis vahe. Tuli 5s koht ja miski 105$
Algus on lubav ;)

v6tsin jargmisena yhe 26$/45man. Ja biidid algavad. JJ vs AQ, riverrr...

loodame!:biggrin:

macroTilt
10.06.10, 10:19
Eile sai siis yks paras ports turniire mangitud.

Kaart ei jooksnud kohe mitte yldse. Ainult biidid ja 3outerid. Pettumus!

109 mtt - bubble lahedal pushin AQs ja agrodonk callib KJ. <end>
33 mtt - sealt saan miski minicashi 80$. Button, kes minraiseb iga kasi, teeb seda jalle, lykkan 14BB, SB olen, endal A7s. BB arkab 1010 paariga. gg
50 turbo - AA vs QQ
100r - KK vs AJ - FML, huge pot :mad:

Nyyd midagi ebanormaalset. Mangin 5r satikat 370$ piletile. Oleme c 40 jargi. Pileteid 12 vist. Mul av stack.
Juhtub jargmine. Keegi eesti mangija "aveiks", kes on UTG (olnud vaga agro kogu mang), avab jalle minraisega (v6i oli 3xbb). Mingi vend keskelt callib. Button lykkab INSTA all in, c 16bb ja mina SB, nagu naerul, AA mul! :biggrin:
Ma INSTAcallin. Ja mida perset??? BB otsustab ka callida peale eelnevat actionit QQga. Ja floppab oma Q :eek:
****, see on hea naide, et kus inimesel pole aimugi rangedest jne. Satikal on see QQ 100% fold, arvestades eelnevat actionit.
Kurb. Oleks AA vastu pidanud, oleks saanud pmst piletini foldida :mad:

L6busam lugu aga siin :biggrin:

Mangin 22r EUR satikat - 530EUR piletile.
Oleme siis 4 jargi. 2 saavad pileti ja kolmandale lohutuseks 60 EUR.
Yks tyyp on pikalt ees ja meie 3 siis v6itleme yksteisega. 1 on kindel, sellistes olukordades tuleb lihtsalt suurte munadega lasta :biggrin:

Meil 3 pmst v6rdsed stackid. Yks ahv on vaga tight, mis on vaga hea!
Aga teine tyyp oli supernova ja oli juba kaugelt naha, et ta teadis kuidas mangida. Seega, pmst mang oli minu ja tema vahel.
Nii, ja ta lahebki all in SB pealt, mul BB peal AJ. Instacall. Tal J4. River 4.
Oi raisk, mul oli 2blinde alles. M6irgasin nii k6vasti, et korterikaaslased tulid uurima, et mis vark toimub :biggrin:
Well, edasine oli loota, et ehk on 6nne ja saab mangu tagasi. Oli. Sain 2 duublit ja pmst sama seis, mis ennem.
Ja nyyd laks asi kuradi personaalseks. Otsustasin, et kui too ahv tuleb mind pushima, siis callin ANY2. Ja jargmine kasi kohe juhtub jargnev. Tema push, mina call. Vist A9 vs 48o. Ja TYRAMYRA, river tuli 4 :eek:
Mul jalle 3 bb jargi. Aga jah, nyyd olin ma nii marus, et seda on raske s6nadesse panna. Nyydsest oli plaan lihtne, 100% k6ik kaed all in. Kuni turna
l6puni :rolleyes:

LOL, teen lyhidalt. Ma v6itsin tolle turna. ja too AHV jai 4 kohale!!! :biggrin::biggrin::biggrin:

good for 530 EUR siis. Seega sain paeva nulli. <end day>

__________________________________________


Ok, see oli siis eile. Vaatab, mis tanane paev toob.

Algus on sitt. Sest 8$ (2r1a) turnal kaotasin chipliidi stacki, AA vs QQ. :mad:

V6tame rahulikult sellest hoolimata ;)

MINE ***** STARS!!! :mad:

33 MTT - AK vs AJ - K flopis,. tyyp saab runner runner rea :eek::eek::eek:
8.80 - AK vs QK
peale neid kasi, olen chipliid 45man/sng - tahan panustad 425, misclick ja laheb 4250 - teisel kohal olev mangija leiab suure paari ja call. FML

TILT on pmst kohal :frown:

LMAO, 5 SNG jarjest kaotasin parema kaega. 4x sai vastane v6idu riveriga :eek:

Njah. Variance. Well...

Tules olen veel jargmistel yritustel:

8.80 (500cap) - KK vs AA :mad:
33 MTT - JJ vs KK - kohe jargi :mad::mad::mad:
5r - **** - monsterpot, top 10 stack. Limperid ees, mul AQs, suur raise. Saan siiski 3 calli.
flop 79K, 2 minu mastikaarti. Yks limper betib pisikeselt, ma nupud sisse, ja 2 venda callivad.
Yhel KQ, teisel KJ. WTF??? Ja ma ei saa ei oma A, ega masti. FML. Kuidas saab nii sitalt joosta???
3.30 turbo - KK vs A3o (pre all in) - river A, WTF IS THIS SHIT???
10.50 HU turna - tra, kaua v6ib. A9 vs K8, river 8 :mad::mad::mad:
11 MTT
2.20 turbo - ainus paeva cash, good for 12$ ;)
4.40 (4max) - LOL, top 20 stack, kohe kohe rahades...ja siis TILT BAD PLAY. well done sir!

Sain GOldStariks! ;)

FCK. TULEMAS ON SITT PAEV!!! :frown:

macroTilt
10.06.10, 13:34
traaaa, taitsa ******.

seal 2$turbo turnal olin top 10 kui olime 40 jargi. V6itja sai miski 800$. Ja fck, kuna olen konkreetselt tiltis, siis spewisin seal ka stacki ara. Sain 12$. :mad:

Ok, thats it.

tuleb paus v6tta... ;)

<end>

macroTilt
10.06.10, 15:20
fckfckfck. riveri nuss jatkub. kaua??? tana, terve allesjaanud nadal/kuu???

sain seal 33$/6max turnal hea runi...
oleme siis juba kenast rahades ja mingi vend surub nupud, mul 1010, tal K9
ja NAHUI, nagu raudpolt on river K. WTF¿?¿?¿ :mad::mad::mad:

LOL :biggrin: pokker :biggrin: LOL

haha, samal ajal kui naen ennast biiti saavat, toimub 11r turnal ADD ON v6tmine. Magan maha... :biggrin:

selle 11$ MTT olen hetkel 36/280. Tra, v6ta ennast kokku ja too mingi raha koju, mees!!!

macroTilt
10.06.10, 17:00
Ulme!

33$(500cap) - flop 349, mul QQ, oleme all inis, tal K10 mastit6mbega...river annab masti.
11r - kohe kohe oleme rahadesse saamas, flop 359, all in, minu 1010, tema QQ. gg

aga see mis toimus tolle 11$ MTTga on ikka anekdoot juba :biggrin:
Kasi leiab aset TAPSELT BUBBLES.
http://www.pokerhand.org/?5498813

RIVER LOVE :biggrin:

Hetkel olen aga 2sendi/990man hyperturbo FINAALIS. LMAO.
heh, HUs jalle kaotasin. Aga jah, hyperturbo 2 koht on saavutus! good for 3.30$
FML :biggrin:

Parem on vist 2pac mangima panna ja paarsada katek6verdust lasta.
Reaalne kasu on vahemalt olemas ;)

mcbethk
10.06.10, 21:08
Suht värvikas päevik peaks mainima, mulle meeldib! Gl mate!

Potsataja
10.06.10, 21:12
LOL, suht fun on 2 sendi hyperi tulemust major cashes all vaadata ;)

http://www.officialpokerrankings.com/pokerstars/tonttoM/poker/results/2CB5677F195343E2A731E0D670611B87.html?t=2

macroTilt
11.06.10, 02:13
:mad::mad::mad:

L6petasin just 26$ 42kg MTT mangimise. Ja tunded on segased.
Tegin suhtkoht ideaalset mangu terve turniiri, kuid oli ka vigu.

1 - oleme 80 jargi. Minu stack 10/80

Olime yksteist paar korda 3bettinud/foldinud. M6lemat pidi.
Minu idee oli pre nupud katte saada. Kui ta shoves, siis uskusin AK nagevat.
http://www.pokerhand.org/?5499827

2 - oleme 65 jargi.

Sama vastane kes eelmises kaes mu vastu poti v6itis. Oli ka varemalt paar korda limpinud ja ma ei uskunud, et ta mu all in paneb. Seega initsiatiiv oli minul. Ka kaardid taitsa head/trickyd. Tolle shorty ma pidin ara callima. Bad spot.

http://www.pokerhand.org/?5499831

3 - oleme 31 jargi. Minu stack 9/31

See on yks nendest katest, kus tean, et fold on hea/ainu6ige, kuid siiski ei tee seda ja raagin enda ymber. Well, on olukordi kus see on easy call, kuid konkreetselt antud tegelase vastu oli mistake. Oli olnud supertight terve mang. Oh, ja turniks t6usis adrenaliin lakke :biggrin:

http://www.pokerhand.org/?5499840

4 - oleme 30 jargi. Kasi leiab aset tapselt 3 katt peale eelmist.

Tyyp viimase 10 kae jooksul 2korda avanud 3xt6stega ja foldinud vastaste shove peale. Nyyd instashoveb. Imo on see easy call. Bad luck for me, yup.

http://www.pokerhand.org/?5499845

5 - kohe jargmine kasi. Olen natukene tildine ja otsustan callida. Et ehk connectib kuidagi. Flop on suht ideaalne. Yhel kindlasti Ax, teisel ehk paar, pigem Ax samuti. Mis siis ikka, nupud ja p6idlad pihku :biggrin:

http://www.pokerhand.org/?5499851

Ja nyyd vaatan, et mida kuradit, viimane kasi, mis maksis mulle turniiri ja on omakorda ka k6ige huvitavam, seda ei salvestanud mu arvuti. OMFG. Kae v6it oleks suure 2 koha stacki andnud :mad::mad::mad:

Aga kuna see on nii kuradi oluline, siis pyyan selle hankida. Duno, kui TILTI saata jareleparemine?

Oeh...etteruttavalt on seis selline, et sain 2003 osav6tja hulgas fck 24 koha ja narused 145$. Finaallaud oli kobe, v6itja sai 9500$ jne.

zfhgfhhxchnzzxh, tra, miks see k6ige tahtsam kasi just kaduma pidi??? :mad:

macroTilt
11.06.10, 06:23
Oh kaardiboss, kes sa oled seal RNG masinas, viska mulle kaarti :biggrin:

Seniks kuulame head house - http://www.youtube.com/watch?v=C3iXI53o_Nw&feature=related ;)

VAMOS!!!

LMAO - macroTILT v6tab shoti ja laheb bustosse... Oh. Well. Its me. :frown:

macroTilt
13.06.10, 06:33
http://www.youtube.com/watch?v=kG3un0g4Fuk&feature=related

the future.

macroTilt
14.06.10, 00:34
FML, ilma naljata :mad:

teen 2 tundi perfekt mangu sun milil. ja nahui, ikka s6idab katus ara.
ja tyramyraaaaaa, mul ei tule seda 3 outerit (splitti) never ever.

sdagfasdgasdgasdgasdgasd

http://www.pokerhand.org/?5505816

well, tuleb pokkerist paus teha.

Busto.

<end>

macroTilt
14.06.10, 16:31
hahaha, ostsin tana endale full versioni HEM ja tegin Ninja ametlikuks.
Ja omfg, kirun ennast hetkel...oleks ma selle HEM endale kasv6i aasta varem muretsenud, oleksin ma vast juba rikas. zdfgzfhzdfhzdfhdfh. fck hell, kuidas ma sain kott peas terve see aeg pokkerit taguda.

see on superrrrr. tra, nyyd on ju pmst v6imatu kaotada. kui just lammas pole :biggrin:

kuna igasugu graphid mulle meeldivad, siis peagi on ametlik esimese graphi presentatsioon :biggrin::biggrin::biggrin:

momendil igatahes s6idan 6maxist yle. ja just tanu neile vahvatele numbritele.

hehe. ahvivaimustus? Kyllap vist. Kuid olen enam kui kindel, et mu mang saab hoopis uue kuue.

peace ;)

KristjanLaas
14.06.10, 16:35
Ma arvan, et meist saaks head sõbrad:D

macroTilt
14.06.10, 17:01
Aga mis siis ikkagi juhtus, et ma taas busto olen? Ja miks ma kirjutan sellest siia alles tana, 5 paeva hiljem? well, teada tuntud t6de on, et kui laheb hasti, siis on k6ik tore ning sellest raakida nauding, vastupidise stsenaariumi puhul
aga juhtub just see, et vaikimine tundub olevat see 6ige tee. Kas ikka on?
Kindlasti mitte. Seega pyyame siinkohal selle vea parandada.

Lisaks pean vajalikuks mainida, et tolle blogi eesmark on ausalt kirjeldada oma seiklusi pokkerimaastikul, mis minu puhul on alates alustades (2,5a tagasi, vist)
meenutanud k6ike muud, kuid seda on solid grind. Pigem yks ekstreemversioon ameerikamagedest.

Ma ei j6ua kokku lugeda neid kordi, mil olen nullist ehitanud yyratuid summasid ja siis jalle bustoks lainud. Taas tuhast t6usnud ja uuesti busto jne.

3 korral olen pmst 50$ teinud 10k$+ Lisaks vist 30 korral 100> 1k-3k.
Ja iga kord on asi l6ppenud... kontolt vaatab vastu ymmargune NULL.

Sellest tulenevalt otsustasin, et ehk on day by day blogimises mingi imeline v6luj6ud, mis hoiaks mind ara vahemalt pooltest "v6imalikest" bustotrippidest :biggrin:

Ja kui ma ei suuda seda saavutada, siis on vahemalt l6bus endal lugeda detailselt, et mis, kuna ja kuidas.

4 paeva tagasi oli roll veel 1700$. Well, juhtus see, mis on juhtunud 10x varem. Tundes, et teen head/vaga head mangu ja kaardijooks pole ka k6ige halvem, v6tan shotid seal, kus tegelikult v6tta ei tohiks. No olgu, kes ei riski, see shampust ei joo :biggrin:

Aga jah, valel ajal vales kohas, nii v6ib vast kokku v6tta need viimase 4 paeva seiklused. Iga viimane kui kasi sain 3 outeri v6i riveriks runnar runnari...

Tuuleveskitega v6itlemiseks puudub hetkel yleliigne raha ja ramm, seega paar nadalat turniire ei tee. See otsus on kindel!

Seniks aga kohtumiseni nl10 lauas. Ja hoidke alt, mul on HUD :biggrin:

Nyyd aga s6pradega randa. Trumme mangima ja ganjat tegema. ;)

<end>

macroTilt
14.06.10, 17:02
Ma arvan, et meist saaks head sõbrad:D

lol, kyllap vist. sarnasusi v6ib leida :biggrin:

macroTilt
15.06.10, 02:54
66. rahu. ;)

Paev oli hea. Endiselt on.
Linn on kyll vastikult turiste tais, kuid teades haid kohti, saab vaba aega sellest hoolimata veeta vaga kvaliteetselt. Ja just tana tabasin ennast m6ttelt, et kuradi hea ikka, et tegin endale rattakaardi (elan BCNs, kus yheks yhistranpordiliigiks on kaardi olemasolul tasuta rattalaenutus. terminale on sadades/k6ikjal.). Suvel on metroo lihtsalt r6ve! Kes teab, see teab :biggrin:
Anyway, p66rdudes tagasi pokkerilainele, tuleb tunnistada, et tunnen selgelt, tana sai minu pokkerihobi hoopis teise tahenduse. Hahaha, seda on nii kuradi raske s6nastada :biggrin: Jain taitsa m6ttesse ::)

Aga siin see on. Koju j6udes, ennem pokkerikliendi avamist, soovisin ennast 100% lainele viia ja otsustasin otsida ytubist m6ne "real poka" video. Leidsin yhe random kaesoleva aasta osa sarjast PokaAfterDark. Ja vaatasin siis seda.
Huvitav nyanss on see, et yhtegi actionkatt selle 9 min jooksul polnudki. Kuid, ma j6udsin selgele arusaamale, et soovides olla V6ITJA mangus nimega POKKER, saab olla ainult juhul, kui mangid igat unikaalset katt stiilis, et see ongi su AINUS KASI. :biggrin:
Ehk siis, tunnistan, et kogu oma "karjaari" jooksul olen suhtunud teemasse hoopis teisiti: midagi stiilis, ah, siin riskib, siin gamblib teadlikult. Nii see on.
Samas, usun et loogika ja mat on mul paris head, mis tahendab, et kui suudaksin mangida ilma emotsioonideta, siis oleksin 100% v6itja. Ma olen seda tegelikult isegi, minimaalsel maaral (tolle 2a jooksul c 10k$ total+), mida on tegelikult vaga uhke tunnistada endale. Aga v6ttes arvesse aja/energiakulu peaks mu tulemused olema oodatust paremad. Sellest tulenevalt "peaks" tuleb asendada s6naga "ON". :biggrin:

Tanasest v6tan pokkerit kui millegi uue algust. Milleks on yks mang, kus ma soovin olla vaga hea. Raha jatame esialgu absoluutselt k6rvale. St, mul pole kunagi olnud otsest vajadust mangida, et teenida. Ainuke eesmark on mangida alati oma A mangu, mis iganes mangu ma ei mangi. Igal teisel juhul saan kaine m6istuse abil aru, et tegu on enesepettusega! Hah, ja nii ongi :biggrin:

Olen nyyd paar tunnikest kasutanud ka HEM. Supernew user :biggrin:
Emotsioonid on laes. Kuradi p6nev on. Thats the Shit :biggrin:

Kui ma nyyd m6ne paeva parast saan teada, et kust leiab tolle numri, mis naitab kui mitmel juhul vastane me reraisile foldib, siis BOOM! :biggrin:

Ja r6dul suitsu tehes sain jutule vastasmaja tibinaga. Kena, aga muusikamaitse on tal kole. Well, vahemalt sai tiba naerda.

http://www.youtube.com/watch?v=tBBdCApVaVk&feature=related

Life is beautiful, life is beautiful thing ;) Ehk siis London Electricity, head dnb bandilt, mida maletan ehk 10a tagasi mangitavad Koidu v6i Saaremetsa poolt.
See on t6esti yks lugu, mida soovitan checkida ka ilma, et oleksid dnb lover.

What we gona do?
What we gona say?
What we gona play?

peace. ;)

Relamz
15.06.10, 03:50
5+ päevik :)

udikaz
15.06.10, 12:09
5+ päevik :)

Tuleb nõustuda, väga chill päevik. mis koht on BCN?? Kus sa eladki? Igaljuhul edu tulevikus. Päris nii ei saa online ka mõelda et iga käis nagu su ainus käsi. Lolliks lähed varsti nii. Nii tuleb mõelda Live mängides, nagu need tüübid tegid seal videos, mida sa vaatasid. Online-s näed sa liigapalju käsi tunnis et igat kätt kui ainsat võtta ;) Igaljuhul edu sulle uuel lainel mängimises ning dont worry sa biidid seda mängu 110-ga (Y) GL!

MrRiver
15.06.10, 13:16
mis koht on BCN?? Kus sa eladki?

Barcelona, prolly.

IamAllin
15.06.10, 13:36
koguaeg ootan siia uusi poste..lol, väga super diary :)

macroTilt
17.06.10, 05:23
66. what we gona say? ;) Too eelmises postis mainitud LE lugu on viimased 3 paeva taaskord mu playlistis n1. Kuulan seda, kui t6usen keskpaeval, dushi all olles ja paevaplaane tehes. Kuulan 6htul, rattaga m66da linna seigeldes. Kuulan seda siis, kui vaja panna ennast konditsiooni, et m6ne naise tahelepanu saavutada. Kuulan ka pokkerit mangides. Annab enesekindlust, rytm hoiab aju arksana ehk t6otab head mangu.

Olles pea 2 paeva pokkerist puhanud, sai siis tehtud hetked tagasi yks sess. Mis jai vaga lyhikeseks. Pool tundi vast.

Sessi jooksul ei juhtunud absoluutselt midagi huvitavat. Ei manginud ainsatki suurt katt. Lihtsalt ei olnud midagi mangida :biggrin:
V6rreldes varasemate aegadega toimus hetkega yks suur muutus. Ehk siis, mul oli tavaks ise "genereerida" suuri pote, kui neid polnud. Seda siia kirjutades, vangutan pead ja tunnistan endale, et mineviku mangud olid hullumeelsus kuubis. Hetkel vaatad vastaste statse ja saad hetkega aru, et kus on piirid erinevate v6imalike liigutuste osas, mis meie arsenalis.

Yhel juhul callin 33ga mingi venna raise. Flop tuleb AK10, ta checkib. Varemat, ma checkisin alati jargi. Automaatelt ja alati pmst. (raagin siinkohal cashist). Kuna vastane checkib, siis siinkohal on kindel koht kus proovida pot kohe maha v6tta, imo ja panustada any2ga. Well, teen seda ja obv on pot minu.

Teises lauas avastasin aga, et 24 kae jooksul olid mu numbrid 4/4.
Hakkasin k6va haalega naerma.

Too HEM on vinge. Uurin ja puurin seda lahinadalatel k6vasti. Mul on suur usk, et suudan oma manguga imet teha. :biggrin:

Vaatan, et ka blogi pealkiri ei ole enam t6ene. Seega tuleks muuta¿
Naised, jalgrattad ja some nl10. See k6laks hasti. Sisutaitmisega saaksin samuti hakkama.
Kaalun veel seda... :biggrin:

udikaz
17.06.10, 08:04
Barcelona, prolly.

Kui see vastab tõele, siis ei olegi väga kaugel minust 8=)

macroTilt
17.06.10, 10:05
siin nl10 graph. k6ik kaed mis mul arvutis. juuni algus kuni tanaseni.

http://img149.imageshack.us/img149/589/graphnl10.jpg (http://img149.imageshack.us/i/graphnl10.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

sisetunne ytleb, et midagi on vaga m66da. No olgu, kyll parandab.

Siit ka kysimus, mida v6ib minu senise mangustiili kohta 6elda, vaadates seda graphi ja neid jooni, ilma, et oleks teada ylejaanud spetsiifilised andmed? Naeb siit miskit?

vilkar
17.06.10, 11:51
tundub, et callid liiga palju lõpuni kaasa ja kaotad showdownil...

kaotavad käed võivad olla stiilis Top pair ja kehv kicker ehk?? või top pair top kicker aga vastas set või 2 paari, mis on riveris sisse shovetud ??

Või mängid liiga palju üle premium käsi stiilis KQ, KJ, AT jne või callid ka middlepairiga lõpuni ?

need suht wild quess siin... statid aitaks...

kardan et limp calid ka ehk liiast... ja raisid vähe ning perhapse slowplayd QQ+ tüüpi pockete millega riveris ülli oled saanud...

Viimases lõpus on näha et oeld mittu kätt turnis või riveris foldinud ehk kas oled mingi drawga ülli saanud vms?

nikitheone
17.06.10, 12:31
imo on jooned täitsa okei nl10 kohta

pikk28
17.06.10, 12:46
vilkar on nastja.

macroTilt
17.06.10, 12:57
tundub, et callid liiga palju lõpuni kaasa ja kaotad showdownil...

kaotavad käed võivad olla stiilis Top pair ja kehv kicker ehk?? või top pair top kicker aga vastas set või 2 paari, mis on riveris sisse shovetud ??

Või mängid liiga palju üle premium käsi stiilis KQ, KJ, AT jne või callid ka middlepairiga lõpuni ?

need suht wild quess siin... statid aitaks...

kardan et limp calid ka ehk liiast... ja raisid vähe ning perhapse slowplayd QQ+ tüüpi pockete millega riveris ülli oled saanud...

Viimases lõpus on näha et oeld mittu kätt turnis või riveris foldinud ehk kas oled mingi drawga ülli saanud vms?

Tore, et viitsisid vastata. Ja loomulikult saan aru, et suht wild quess kuid siiski, miskit peab ometi saama sealt valja lugeda.

Kommenteerin siis nii nagu oskan. See liialt kaasa callimine showdownini on jah mul probleemiks. Kuna MTT on tiba teine teema, siis sealt vast ka see harjumus. Liialt kujutan ette, et mind bluffitakse ja valuebetitakse vaga thinilt, mida aga cashis/eriti microstakesis eriti ei kohta.

top pair, kehv kicker - selle kombinatsiooniga ma probleeme ei nae.
riveri shovide kohalt tuleks ka 6elda, et vaga kerkekaeliselt ma neid ei calli.
limp-call mu arsenalis puudub. ja ei slowplay ma kahjuks kunagi :eek:
seda viimast tuleks kindlasti muuta vist. on olukordi kus tuleks, kindel.

ja, ja too pool stacki sees, hea drawga ja turnis 2 varianti, callid oddsideta vastase all ini v6i foldid ja pool stacki lainud/jaab alles. See esineb aegajalt probleemina. Ja tean, et siin midagi vaga viltu :mad:

Esilagu veel statse ei anna. Pyyan miskid tuhanded kaed nyyd "uue stiiliga" teha ja siis vaatab, kas on mingi erinevus varasemaga.

vilkar
17.06.10, 13:22
soovitan soojalt 15/12 stiilis lasta kui suudad, satud vähem jamadesse ja palju lihtsam mängida kui pead tegema kergemaid otsuseid !

good luck

LOL @ Nastja :biggrin:

macroTilt
17.06.10, 13:31
vilkar on nastja.

hahaha. paris hea. m6tlesin tykk aega, et siinkohal on tegu miski vagagi inside jokiga. Nyyd 20 min hiljem saan aru, et m6eldud on vist "selgeltnagijat Nastjat". sai isegi vist paari osa kunagi vaadatud. anyway, vaga tabav :biggrin:

ja siin yks kasi, kus mul jookseb alatihti juhe kokku. paluks korrektseid variante, kuidas seda katt mangida ja miks just nii. tyvm!

http://www.pokerhand.org/?5512889

sm112
17.06.10, 13:36
Ma mängiks nii: fold pre, fold flop.

Tegelikut konkreetses käes võib flopis isegi üle flipi välja venitada, nii et kui juba floppi sai vaadatud, siis võib ka tõsta, kuigi ees raise ja reraise.

macroTilt
17.06.10, 13:40
Ma mängiks nii: fold pre, fold flop.

fold pre on kindlasti hea option. fold flop?¿?:eek:

sm112
17.06.10, 14:58
Veidi pikemalt: preflop kas foldiks, või äärmisel juhul squeezeks, aga lihtsalt callimine on minu arvates leak, kuna nii hästi nagu tolles käes, tabad sa floppi harva ning potentsiaalselt võid postflop kaotada veel rohkem raha kui võita. Lisaks mängid sa positsioonist väljas.

Selle konkreetse käe flopis on sul madal mastitõmme, aukuost ja paar, nii et parim lahendus on tõenäoliselt tõesti check-raise, eesmärgiga rahad sisse saada. Samas sinu 4bet flopis on nii tugev, et enamus käsi foldib ja calli saad tõenäoliselt AA, KK ja seti käes, nii et võidad vähe, aga kaotada võid palju.

macroTilt
17.06.10, 15:18
Veidi pikemalt: preflop kas foldiks, või äärmisel juhul squeezeks, aga lihtsalt callimine on minu arvates leak, kuna nii hästi nagu tolles käes, tabad sa floppi harva ning potentsiaalselt võid postflop kaotada veel rohkem raha kui võita. Lisaks mängid sa positsioonist väljas.

Selle konkreetse käe flopis on sul madal mastitõmme, aukuost ja paar, nii et parim lahendus on tõenäoliselt tõesti check-raise, eesmärgiga rahad sisse saada. Samas sinu 4bet flopis on nii tugev, et enamus käsi foldib ja calli saad tõenäoliselt AA, KK ja seti käes, nii et võidad vähe, aga kaotada võid palju.

hea sisukas vastus. ja tuleb n6ustuda su m6ttekaiguga. kaotada on palju/v6ita vahe.

ristik
17.06.10, 15:33
miks squeez 76s parem on kui limp ??

g00000se
17.06.10, 15:34
sest squeezega saad ehk lahti teistest tontidest. 76ga floppi vaatama minne, lootes et ehk hitib on crap :D

sm112
17.06.10, 15:35
Completeda SB veel võiks, aga see oli juba call.

ristik
17.06.10, 15:43
suited connectoriga me tahaks ju ikkagi multiway potti. Isoleerimine 76s on küll halb move kindlasti, palju halvem kui lihtlabane limp, seega ei saa ma mitte aru, miks sqeez tuleks kõne alla, aga limp mitte. v.a kui teatud riid on muidugi

Cash87
17.06.10, 15:52
Limp madalate SC on kasumlik multiwaypottides alates 5 vastasest, 2 tüübi vastu pole limp kohe kuidagi +EV otsus ja squeese play on NL10 liiga spew.

sm112
17.06.10, 15:54
Sul on mõisted natuke sassis. Squeeze ei ole sama mis isoleerimine ja limpimine ei ole sama kui preflop raise callimine. Squeezeme olukorras kus eeldame, et enamus kordi võtame poti preflop maha ning kui callitakse, siis on meil flopil initsiatiiv ja tihti võtame cbetiga poti maha. 4bet korral kerge fold. Squeezeme suure fold to 3bet statiga vastast ning preflop callija ei tohi olla ka totaalne callingstation donk, vaid pigem veidi tightim setminer vms. NL10 on muidugi peaaegu alati parim preflop foldida.

ristik
17.06.10, 15:57
andeks sellepärast, aga põhimõttest said vist aru :) Igatahes sain ise ka targemaks

macroTilt
17.06.10, 16:53
yea, like it! :biggrin:
head argumenteeritud analyysid/kommentaarid teevad sitast saia. Seega, hea et sms112 otsa lahti tegi. On naha, et teemast huvitatuid leidub.
Soovides kindlustada, et kellegile ei jaaks muljet nagu antud paeviku naol oleks tegu miskise monoloogiga (mis v6ib kyll minu stiilist tulenevalt nii paista), kus ei oodata kaasv6itlejate elutervet osav6ttu, ytlen seda siis siin ja nyyd, et selle blogi eesmark on ja jaab idee, et 6ppimine ei jookse kunagi m66da kylgi maha. Fck sick lause aga las ta jaab. :biggrin:

Samuti, erinevalt enamusest, ei tutvustanud ma ennast esimeses postis, mis pole just kuigi arukam otsus, eeldades, et sooviks oli luua ka s6bralikud suhted kaasmangijatega. Teen seda nyyd. TERE! ;) Every1 is welcome!

Seega, m6lisege, kuid kvaliteetselt. Kommenteerige, tehke maha, andke n6u, mida iganes kui jutt on m6nes kaest, mis teie arvates vaarib seda aega. Eeldatavalt samuti argumenteeritult. Ja yldse, tundke end vabalt siin. :biggrin:

Peace!

macroTilt
18.06.10, 00:42
Olgu siis nii, et eilne paev oli ametlikult "uue algus".
Tana sai siis proovitud vast 10 sessi jooksul erinevaid stiile, taktikaid, betsize, avangusuursuseid, myndiviskamist shortidega jm. Run eriti kuldne ei olnud. Korra
maletan end kaotavat QQ, boardil ilutses Q, vastane sai turnil oma KK lisa.
Well, tegelikult oleks nii m6ndagi kirjutada siia, mida 6ppisin tana, kuid pigem l6petan
siin. Lahe on see, et paev plussis. Hea positiivne algus.

http://img217.imageshack.us/img217/7302/1realpeavnl10.jpg (http://img217.imageshack.us/i/1realpeavnl10.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

Usk tulevikku endiselt olemas :biggrin:

g00000se
18.06.10, 13:41
Kuidagi väääga swingine värk tundub :O

Owner85
18.06.10, 14:21
täpselt sama graph mis minul eile:)

macroTilt
18.06.10, 14:34
hei. Imelik jah teine. stabiilne vast pole :biggrin:
aga olen aarmiselt rahul, sest v6ttes arvesse, kui paljusid trickisid/kummalisi move yritasin, oleks v6inud hullemini minna. Yldjuhul jalgratast siin ei leiuta,
nl10/6max pean silmas. Tuleb basic ABS selgeks saada/koos hea statside tundmisega ja siis vist kylm grind?
Tegin hetk tagasi yhe sessi, kuid meel hajevil. Pmst l6petasin seal kus alustasin. Vist oli ka n6 "halba jooksu", sain paar korda seti, riveriks vastane suurema seti jm jama. Aga see mind hetkel yldse ei huvita. Leppisin endaga kokku, et seda n6 "lucky" joont ennem ei vaata kui 20/30k katt koos.
Yldiselt, 3 bulletbluff pointless! Isegi 2bullet on risky business. Tuleb ainult value peale mangida. Aga ei oska. Well, kyll midagi lahiajal valja nuputab! ;)

gl every1

peete82
18.06.10, 14:45
Oled lugenud seda?

http://my.pokernews.com/1marcus/mikrolimiitide-biitimine.htm

macroTilt
18.06.10, 14:47
Suvi. Reede. Wtf, mida veel vaja! ;)

http://www.youtube.com/watch?v=hj0hOxuAysg

its a partyyyyyytime :biggrin::biggrin::biggrin:

macroTilt
18.06.10, 14:48
Oled lugenud seda?

http://my.pokernews.com/1marcus/mikrolimiitide-biitimine.htm

ei ole lugenud. tanyd lingi eest. uurin kindlasti! ;)

macroTilt
18.06.10, 16:52
Haha :biggrin:

Tegin yhe sessi, mis isupuudusel jai lyhikeseks. Sess nagu sess ikka, eks ;)
Aga juhtus yks vahepala - esimene "v6imalik TILT" seis. ja selle p6hjustas fck tableninja. juhtub jargmine:

standard mang. vastane jookseb hasti, midagi teha pole.

http://www.pokerhand.org/?5514885

ok, kuna eelmine kasi tegi mulle lihtsalt nalja, siis tahtin kirjutada chati, "nh".
Siin tuleb mangu ninja, kes pani mu insta all in, kuna mul m6ned shortkeyd.
well, nahes vastase insta calli/kaarte, sailib endiselt lootus, kuid bad run ;)

http://www.pokerhand.org/?5514887

kohe jargmine kasi aga juhtub just see, mis on pmst ideaalne. nyyd ongi real kasi :biggrin: vastaste jaoks on su image "supermonkietilt" eeldades, et nad nagid eelmist katt. Kiire all in, sama kiire call.
Laud oli ees ja nagin kuidas kaardid maha jooksid. L6pus hakkasin naerma.

http://www.pokerhand.org/?5514890

Hea run vastasel. Mina tema asemel v6taks kindlasti tana m6ne shoti ka k6rgemal. Never say never.

Graph ise siis siin. Jooks k6ige hullem vast polnudki. Paar katt suutsin ometi v6ita ka. Ehk ajame siis tanase/eilse paeva bad runi syyks :biggrin: Kyll varsti saabub "god mode".

http://img541.imageshack.us/img541/3733/2realpaevswong.jpg (http://img541.imageshack.us/i/2realpaevswong.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

Yldiselt on hea, emotsioonivaba mang v6rreldes varemaga. P6nev algus!

;)

macroTilt
19.06.10, 05:00
mdma all ei ole suurt tuju kirjutada. aga k6ik on suureparane :biggrin:
proovin siis ka, reede 6ise cashi sessi ara. siis aftekale.

klassikat - http://www.youtube.com/watch?v=WRAxij_VrOE&NR=1
Jaydee ja plasticdreams.

Huvitav, kas mina taaskord fish? V6i teen haid? :biggrin:

tund hiljem on seis selline, et jooks vist t6esti pole kuigi parem. a kurat seda teab.
teen roppu moodi vigu. igal tanaval, iga 2 kasi. k6va pea syndroom :biggrin:

vaatan nyyd andmebaasist, et selline kasi. hm, ma ei saagi tegelikult aru, et kuidas peaks siin kaituma. Mis on 6ige/vahem 6ige, vale? Kommenteerige seda katt jah. Analoogset standardsituatsiooni tuleb vast k6igil vahemalt korra paevas ette. Ega ma ei naegi siin teist varianti, eeldades, et ma koheselt alla ei anna :eek:

http://www.pokerhand.org/?5515983

siin siis tyypiline minu "run". Ega rahagi eriti hasti sisse lainud :biggrin:

http://www.pokerhand.org/?5516036

siin ma tavaliselt v6idan :biggrin:

http://www.pokerhand.org/?5516041

well, atm biidin elu stabiilsemalt kui pokkerit. suureparane :biggrin:

http://img189.imageshack.us/img189/3539/3realpaevalmost.jpg (http://img189.imageshack.us/i/3realpaevalmost.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

taitsa huvitav, et millal yhe ilusa sessiga maha saab. kannatus veel ei katke, kuid motivatsioonisyst kuluks ara.

tere laupaev

Sun Ra ja roosad elevandid! http://www.youtube.com/watch?v=bfLpnXQpjvw&feature=related

g00000se
19.06.10, 08:46
Miks sa pocket 77ga 3beti pf callid? Pocketitega peaks pm nii mängima, et hitid - surud, ei hiti - viskad jehhu. Ja pf 3 beti pole mõtet callida. Kui tehakse mingi taun 3bet ja sul on oddse, siis võib callida, aga sulle tehti korralik raise nii et fold pf.

edit. a tra sa teed 6maxi. Unusta ära siis, ma ei tea sellest midagi :D

macroTilt
19.06.10, 10:07
Miks sa pocket 77ga 3beti pf callid? Pocketitega peaks pm nii mängima, et hitid - surud, ei hiti - viskad jehhu. Ja pf 3 beti pole mõtet callida. Kui tehakse mingi taun 3bet ja sul on oddse, siis võib callida, aga sulle tehti korralik raise nii et fold pf.

edit. a tra sa teed 6maxi. Unusta ära siis, ma ei tea sellest midagi :D

well, 6maxis tuleb/v6ib 3bete callida 77ga. mitte alati obv. eksin? :biggrin:
aga too ei mangi erilist rolli, kuna mind huvitab, et kui nimelt callida ja olla sellise boardi/vastase kaitumisega silmitsi, et mis variandid siis ikkagi meil on?

http://www.youtube.com/watch?v=c2xeUEhjeoQ&feature=related


Africa voodoo trance. Vaga fine shit! Videoga. Ja ilma. ;)

nikitheone
19.06.10, 11:00
soovitan panna käsi siia ja spoilerisse, inimesed muidu väga ei viitsi linke klõpsida, see on meeletu ajakulu ju.

macroTilt
19.06.10, 11:04
soovitan panna käsi siia ja spoilerisse, inimesed muidu väga ei viitsi linke klõpsida, see on meeletu ajakulu ju.

cool. kuidas too spoileri vark t66tab? instruktsioonid? ty

nikitheone
19.06.10, 11:05
go advanced, sp nupp paremal

macroTilt
19.06.10, 11:12
http://img710.imageshack.us/img710/4609/heyl.jpg (http://img710.imageshack.us/i/heyl.jpg/)

;)

g00000se
19.06.10, 11:28
lol sa tundud suht rigged vend :D (heas mõttes)

Rando
19.06.10, 12:24
oot kle näita veel kuidas spoilerisse käib? ma ei saanud hästi pihta.. :D

macroTilt
19.06.10, 14:31
Boom! Esimene + sess :biggrin:
Oli ka aeg ;) Mindset juba n6udis seda.

http://img532.imageshack.us/img532/1185/4realpaevyeah.jpg (http://img532.imageshack.us/i/4realpaevyeah.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)




sama sessiga tuli rekordpot.


Poker Stars $10.00 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 761396 (http://www.thehandconverter.com/hands/761396)
The Official DeucesCracked.com (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.thehandconverter.com)

BB: $12.54
UTG: $16.92
MP: $10.00
CO: $11.30
Hero (BTN): $13.43
SB: $20.32

Pre Flop: ($0.15) Hero is BTN with 5 :spade: 5 :club:
2 folds, CO raises to $0.40, Hero calls $0.40, 1 fold, BB calls $0.30

Flop: ($1.25) 3 :club: 4 :diamond: 5 :heart: (3 players)
BB bets $1.10, CO raises to $10.90, Hero raises to $13.03, BB calls $11.04 all in

Turn: ($36.43) A :diamond: (3 players - 1 is all in)

River: ($36.43) 9 :diamond: (3 players - 1 is all in)

Final Pot: $36.43
BB shows 3 :diamond: 4 :heart:
CO shows Q :diamond: Q :heart:
Hero shows 5 :spade: 5 :club:
Hero wins $32.26
(Rake: $1.81)


Yldiselt, mida rohkem ma kaasa pyyan m6elda, seda enam saan aru, et ma olen suur fish. 2a ja peale fishinud? on kasi, kus kaotan pea. Et mitte checkida, betin lambist. Riveril maksan vastasele kinni liigsest uudishimust. Betin yldjuhul seal, kus on kasulik kas check v6i fold ja vastupidi. True story :biggrin: Aga enesekindlus viib sihile. Seega jatkame...

g00000se
19.06.10, 14:35
Copy see hand history siia : http://www.handconverter.com/

sealt pane show results ka, kui tahad, et näeksime mis kaardid vastasel olid ja pane convert ja sealt saadud tekst copy siia foorumisse :)

Oliverk
19.06.10, 14:37
Poker Stars $10.00 No Limit Hold'em - 6 players
The Official 2+2 (http://www.twoplustwo.com/) Hand Converter Powered By DeucesCracked.com (http://www.deucescracked.com/)

PhovosGR (BB): $12.54
dtsevel (UTG): $16.92
ArunasW (MP): $10.00
L8str8 (CO): $11.30
Hero (BTN): $13.43
MrADaley (SB): $20.32

Pre Flop: ($0.15) Hero is BTN with 5:spade: 5:club:
2 folds, L8str8 raises to $0.40, Hero calls $0.40, 1 fold, PhovosGR calls $0.30

Flop: ($1.25) 3:club: 4:diamond: 5:heart: (3 players)
PhovosGR bets $1.10, L8str8 raises to $10.90, Hero raises to $13.03, PhovosGR calls $11.04 all in

Turn: ($36.43) A:diamond: (3 players - 1 is all in)

River: ($36.43) 9:diamond: (3 players - 1 is all in)

Final Pot: $36.43
PhovosGR shows 3:diamond: 4:heart:
L8str8 shows Q:diamond: Q:heart:
Hero shows 5:spade: 5:club:
Hero wins $32.26
(Rake: $1.81)

Nõnda

macroTilt
19.06.10, 14:39
Copy see hand history siia : http://www.handconverter.com/

sealt pane show results ka, kui tahad, et näeksime mis kaardid vastasel olid ja pane convert ja sealt saadud tekst copy siia foorumisse :)

cool, tx. ;)

macroTilt
19.06.10, 15:09
lmao :biggrin:

kuhu kadus too ilus tydruk, kel oli au olla esimene mu blogis??? :eek:
et siis, nibur6ngad olid liiast? v6i on tsensuur nii karm, et arvatakse lihtsalt, paljas naise rind on aastal 2010 tabu¿

vastuseid palun.

Igatahes, kui politsei arvab, et neil oli 6igus too pilt dileitida, siis, gg.

macroTilt
20.06.10, 07:33
hommik on 6htust targem. v6i vastupidi?

vaatan fotot, mis kylmalt (ilma igasuguse selgituseta), mu personaalsest blogist havitati.
Hea foto indeed. Pornograafia? No tuleb nii valja ;) Siinkohal tuleb tunnistada, et pildil kujutatud tydruk valjendas vagagi enesekindlal moel - ka naiste jaoks on seks ja k6ik sinna juurde kuuluv, yks suur nauding :biggrin:

Ok. Soovist mitte arutult lahmida, laksin ja lugesin labi foorumi reeglid. Seal siis leiab punt kaheksa, kus raagib pornograafiast. Oh well, kuna eelk6ige oleme me siin k6ik pokkeri parast, siis arutleda teemal, et kust jookseb piir, pornograafia/erootika/kunsti jm v6imaliku vahel, pole vast k6ige arukam.
Kui olles endiselt veendunud, et reegelid ma otseselt rikkunud pole, otsustasin vaadata teemat "sobivad naistepildid t66l vaatamiseks" vma.

Lapates random lehekylgi, 144-154, suutsin tuvastada vahemalt 5 kui mitte rohkem (oleneb, kui karmi pilguga vaadata :biggrin:) reeglite eiramist.
Eks veenduge ise, postid 1442, 1449, 1461, 1470, 1509. Siit ka kordaks kysimust, mis juba eelmises postis mainitud. Kas keelatud on paljas naise rind, nibur6ngas vm muud? PS! mainin ka ara, et kui peaks "koos naisi minema lantima", siis v6itluskaaslasteks valiksin just eeltoodud "hea/halva" piirimail olevate postide autorid, ehk Kris, mkva ja KristjanRawk :biggrin:
Nice pics guys! (enamus parleid aga n6uavad paraku reeglite rikkumist) :mad:

Anaalvibraator on aga igas teemas lubatud/aukohal/vaga funny? Grow up, gu(a)ys!
Moderaatorid, tehke endale asi ennek6ige enda peas selgeks ja alles seejarel asuge rynnakule. Momendil asi ei t66ta, logiseb k6vasti!

PS! Kombekas on vahemalt vastata kasutajate poolt esitatud kysimustele.


vaimuerektsiooni, vabameelseid ja terveid hoiakuid soovides,

tilt


http://img80.imageshack.us/img80/6362/adiose.jpg (http://img80.imageshack.us/i/adiose.jpg/)



::)

macroTilt
20.06.10, 08:55
T6usin 2 tundi tagasi. Pea selgemast selgem. Teen sessi, suudan esimest korda selle nadala jooksul olla 100% keskendunud. Wow, ja tulemus on vastav.

http://img63.imageshack.us/img63/9392/5realpaevup.jpg (http://img63.imageshack.us/i/5realpaevup.jpg/)


rahulolu, indeed ;)


http://www.havana-cultura.com

Seda saiti saab armastada/vihata :biggrin:

macroTilt
20.06.10, 13:14
Uus sess laks vett vedama :mad:


http://img444.imageshack.us/img444/5241/5realpaevtyypilinespew.jpg (http://img444.imageshack.us/i/5realpaevtyypilinespew.jpg/)


aitab laiskusest! nyydsest panen siia ylesse kaed, mis raha valja viivad.
k6ik need kaed on halb/vaga halb play. Ja ma tean seda pmst iga kord, ennem nupule pressimist. sick fenomen, kuid kyll leiab ajapikku ka sellele lahenduse, loodame. ja et tulevikus oleks kergem orienteeruda selles segapudrus, siis nimetagem tolle kategooria "kingitus". davai, laksime :biggrin:


Kingitus


Poker Stars $10.00 No Limit Hold'em - 5 players - View hand 762829 (http://www.thehandconverter.com/hands/762829)
The Official DeucesCracked.com (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.thehandconverter.com)

BTN: $12.67
SB: $13.89
BB: $11.01
Hero (UTG): $10.15
CO: $10.96

Pre Flop: ($0.15) Hero is UTG with 6 :heart: 6 :spade:
Hero raises to $0.35, CO raises to $1.30, 3 folds, Hero calls $0.95

Flop: ($2.75) 3 :heart: 2 :spade: Q :heart: (2 players)
Hero checks, CO bets $1.50, Hero raises to $8.85, CO calls $7.35

Turn: ($20.45) 4 :diamond: (2 players)

River: ($20.45) A :club: (2 players)

Final Pot: $20.45
Hero shows 6 :heart: 6 :spade:
CO shows Q :diamond: A :spade:
CO wins $19.44
(Rake: $1.01)


Poker Stars $10.00 No Limit Hold'em - 3 players - View hand 762832 (http://www.thehandconverter.com/hands/762832)
The Official DeucesCracked.com (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.thehandconverter.com)

SB: $10.59
BB: $10.00
Hero (BTN): $10.00

Pre Flop: ($0.15) Hero is BTN with Q :club: Q :spade:
Hero raises to $0.35, SB calls $0.30, 1 fold

Flop: ($0.80) 5 :club: 8 :diamond: 4 :heart: (2 players)
SB bets $0.30, Hero raises to $1.50, SB raises to $2.70, Hero raises to $9.65, SB calls $6.95

Turn: ($20.10) 3 :spade: (2 players)

River: ($20.10) A :diamond: (2 players)

Final Pot: $20.10
SB shows 4 :club: 4 :diamond:
Hero shows Q :club: Q :spade:
SB wins $19.10
(Rake: $1.00)


huvitav detail mis tasuks ara markida, sellised superspew kaed on tihtipeale just sessi alustades. hmm...

Konarlik teekond. But i like it :biggrin:


ja Lenc. Usun, et sina dileitisid tolle pildi. Ole nyyd mees, tule ja kosta miskit.

lenC
20.06.10, 13:23
hommik on 6htust targem. v6i vastupidi?

vaatan fotot, mis kylmalt (ilma igasuguse selgituseta), mu personaalsest blogist havitati.
Hea foto indeed. Pornograafia? No tuleb nii valja ;) Siinkohal tuleb tunnistada, et pildil kujutatud tydruk valjendas vagagi enesekindlal moel - ka naiste jaoks on seks ja k6ik sinna juurde kuuluv, yks suur nauding :biggrin:

Ok. Soovist mitte arutult lahmida, laksin ja lugesin labi foorumi reeglid. Seal siis leiab punt kaheksa, kus raagib pornograafiast. Oh well, kuna eelk6ige oleme me siin k6ik pokkeri parast, siis arutleda teemal, et kust jookseb piir, pornograafia/erootika/kunsti jm v6imaliku vahel, pole vast k6ige arukam.
Kui olles endiselt veendunud, et reegelid ma otseselt rikkunud pole, otsustasin vaadata teemat "sobivad naistepildid t66l vaatamiseks" vma.

Lapates random lehekylgi, 144-154, suutsin tuvastada vahemalt 5 kui mitte rohkem (oleneb, kui karmi pilguga vaadata :biggrin:) reeglite eiramist.
Eks veenduge ise, postid 1442, 1449, 1461, 1470, 1509. Siit ka kordaks kysimust, mis juba eelmises postis mainitud. Kas keelatud on paljas naise rind, nibur6ngas vm muud? PS! mainin ka ara, et kui peaks "koos naisi minema lantima", siis v6itluskaaslasteks valiksin just eeltoodud "hea/halva" piirimail olevate postide autorid, ehk Kris, mkva ja KristjanRawk :biggrin:
Nice pics guys! (enamus parleid aga n6uavad paraku reeglite rikkumist) :mad:

Anaalvibraator on aga igas teemas lubatud/aukohal/vaga funny? Grow up, gu(a)ys!
Moderaatorid, tehke endale asi ennek6ige enda peas selgeks ja alles seejarel asuge rynnakule. Momendil asi ei t66ta, logiseb k6vasti!

PS! Kombekas on vahemalt vastata kasutajate poolt esitatud kysimustele.


vaimuerektsiooni, vabameelseid ja terveid hoiakuid soovides,

tilt






Selle naiste piltide teema nimes on "ebasobiv tööl vaadata" , mitte sobiv, ülejäänud foorumi peame selle koha pealt puhastama, kuna mõni inimene reaalselt brausibki foorumit tööl või mujal avalikus kohas. Nende anaalsondite koha pealt olen sinuga nõus, et see on samas kategoorias ja lähen otsin üles ja tegelen nendega kohe.

Lahenduseks sinu murele pakun, et kas kolid oma piltidega sinna samasse teemasse, kus nad kõik koos on, või selline vastutulelikum variant, et paneme ka sinu teemanimessse sellise hoiatuse.

macroTilt
20.06.10, 13:35
Selle naiste piltide teema nimes on "ebasobiv tööl vaadata" , mitte sobiv, ülejäänud foorumi peame selle koha pealt puhastama, kuna mõni inimene reaalselt brausibki foorumit tööl või mujal avalikus kohas. Nende anaalsondite koha pealt olen sinuga nõus, et see on samas kategoorias ja lähen otsin üles ja tegelen nendega kohe.

Lahenduseks sinu murele pakun, et kas kolid oma piltidega sinna samasse teemasse, kus nad kõik koos on, või selline vastutulelikum variant, et paneme ka sinu teemanimessse sellise hoiatuse.

Hm, ma ei oskagi koheselt midagi vastata, et kas panna "hoiatus" :biggrin::biggrin::biggrin: mu blogisse. Samas, kuna naised on mulle alati ilu symboliks ja huvitavate ideede algallikaks, siis ma arvan, et postitaks neid vahetevahel ikka siia. Ja kes see paljaid numbreid ikka lugeda viitsib. Ilusad naised - JAH! ;) Seega...hoiata inimesi :biggrin:

peace.

et siis "any game/any stake (ebasobiv t66l vaadata)"¿ Sobib?

lenC
20.06.10, 13:42
tehtud. Taastasin selle pildiga postituse ka, aga tundub, et imageshack ise või selle pildi üles laadija on selle maha võtnud :(



http://img710.imageshack.us/img710/4609/heyl.jpg (http://img710.imageshack.us/i/heyl.jpg/)

;)

macroTilt
20.06.10, 13:53
Cool. Esimene erimeelsus, mis meil 6nnestus sinuga harrasmehelikul kombel lahendada.
Like it. Teeksin sulle 1 6lle!


http://img412.imageshack.us/img412/6783/heyb.jpg (http://img412.imageshack.us/i/heyb.jpg/)

macroTilt
20.06.10, 21:07
Kaisin ennast tuulutamas, jalgrattaga. Yks m6nus 10km ring tuli ara.
Viimased 3 paeva on linn rattaid tais. Harley Davidsone. Palju tattoosid, litsakaid naisi tagaistmel, nikkel ja unikaalne "sound".
M6nus freedom/power elustiil. :biggrin:

Ok, pea selge, teeb siis yhe sessi. K6ik on parem kui ei kunagi varem. Enda meelest ei tee ainsatki viga. Lauad on head.
Kuid siiski, laudu sulgedes leiab aset jargnev kasi yhel viimasel lahtioleval laual.

Poker Stars $10.00 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 763292 (http://www.thehandconverter.com/hands/763292)
The Official DeucesCracked.com (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.thehandconverter.com)

UTG: $10.97
MP: $7.91
CO: $12.76
Hero (BTN): $10.25
SB: $10.05
BB: $10.00

Pre Flop: ($0.15) Hero is BTN with 9 :heart: 9 :diamond:
3 folds, Hero raises to $0.35, 1 fold, BB raises to $1.40, Hero calls $1.05

Flop: ($2.85) 2 :spade: 2 :heart: T :club: (2 players)
BB bets $1.80, Hero calls $1.80

Turn: ($6.45) 4 :club: (2 players)
BB checks, Hero checks

River: ($6.45) 2 :diamond: (2 players)
BB bets $2.75, Hero raises to $7.05, BB calls $4.05 all in

Final Pot: $20.05
Hero shows 9 :heart: 9 :diamond:
BB shows T :diamond: K :diamond:
BB wins $19.07
(Rake: $0.98)


Tra, tilti ei aja, kuid vihaseks ehk. K6ige hullem on veel see, et ma ei teagi kui valesti/6ieti too mangitud on. Riveri call on ju jaburus? Kas nupud v6i fold?


http://img571.imageshack.us/img571/8559/5realpaevohjah.jpg (http://img571.imageshack.us/i/5realpaevohjah.jpg/)


Heh, tegelikult tuleb valja kyll. FOLD, FOLD, FOLD! FOLD to 3 bet!

Siinkohal peaks ka endale mingid eesmargid seadma. Teeb ara!

1) L6peta see suited connectorite massiline mangimine. Tohutu raha kaob sinna. (mangin konkreetselt any SC)
2) Kui ikka reg vastas, siis anna neile samuti respecti. (ma pmst mangin iga regiga terve aeg metat). fck hell, see on nl10, siin pole metagame!
3) Ara bluffi. Kui, siis m66dukalt/kaalutletult (bluffin iga 2 kasi) :biggrin:
4) Tableselect! (teen seda, kuid mitte piisavalt)
5) Ara mangi 22-66 paare UTG ja UTG+1 pos. (hetkel pole vaja, niigi muid probleeme)

mid long term eesmark - biitida nl10! (tra, ennem ei mangi yhtegi muud mangu, kui saan sellega hakkama). Sest kui seda ka ei biidi, siis mida ma biidin yldse???

long term eesmark - olla nl10 nanonoko :biggrin:

<end/out>

g00000se
20.06.10, 21:21
Wtf ? Ära mängi 22-66 UTG pealt?? R u freakin insane? :D Pocket paare peab igalt pos. mängima ja open raise tegema :O

nikitheone
20.06.10, 21:24
kui ei oska, ei pea.

g00000se
20.06.10, 21:29
mis vahet on, kas 22 või 77 UTG pealt raisid... Floppis kui ei hiti, on üks ja sama seis ju

nikitheone
20.06.10, 21:45
kui ei oska, on suur vahe

low-flow
20.06.10, 22:09
Ei tasu unustada, et mida tightimaks lähed avamisrangedega, seda vähem saavad suured käed kinni makstud...

macroTilt
20.06.10, 23:48
Ei tasu unustada, et mida tightimaks lähed avamisrangedega, seda vähem saavad suured käed kinni makstud...

sellest saan ma aru kyll. see viimane punkt ongi selline irooniaga pooleks, sest reaalsuses ma ometi paari foldima ei hakka, vist :biggrin:
m6te seisneb selles, et proovin/soovin mangida mingi aeg tight mangu. Ja siis tasapisi loosemaks minna. Sest ega see 10/8 mangija erilist kasumit vist ei tooda 6 maxis ;) Kuna hetkel olen ylimalt loose donk, siis usun, et tolle 5 punkti jargimine garanteeriks vaiksema raha valjavoolu ajal, mil ma 6pin alles ABC pokkerit. Lol lause, kuid 100% t6ene.

macroTilt
21.06.10, 01:03
uudishimu tappis..

suitsetan siin ganjat ja juurdlen. et mis on 6nn? selle s6na tahendust otsides m66dub terve elu ;)

asjast. meenub hemi all in ev joon, mis minu arusaamist m66da on seotud kuidagi 6nnega pokkeris. keegi seletab ehk lahti? tegin nyyd all time nl10 graphi, kus see joon ka olemas. mis siin naha siis on? ;)


http://img823.imageshack.us/img823/8264/20paevanl10.jpg (http://img823.imageshack.us/i/20paevanl10.jpg/)

udikaz
21.06.10, 03:03
uudishimu tappis..

suitsetan siin ganjat ja juurdlen. et mis on 6nn? selle s6na tahendust otsides m66dub terve elu ;)

asjast. meenub hemi all in ev joon, mis minu arusaamist m66da on seotud kuidagi 6nnega pokkeris. keegi seletab ehk lahti? tegin nyyd all time nl10 graphi, kus see joon ka olemas. mis siin naha siis on? ;)


http://img823.imageshack.us/img823/8264/20paevanl10.jpg (http://img823.imageshack.us/i/20paevanl10.jpg/)



lol, imo et sa oled üks mõnuz gambler 8=)

ranka
21.06.10, 06:25
mis vahet on, kas 22 või 77 UTG pealt raisid... Floppis kui ei hiti, on üks ja sama seis ju

Vastased ei mängi korrektselt ja seetõttu võib käsi ikkagi minna showdownile ning 77 võidab tunduvalt tihedamini showdowne kui 22.

Tylos
21.06.10, 23:07
macroTilt.Post #187:

suitsetan siin ganjat ja juurdlen,et mis on 6nnetus?ka selle s6na t2hendust otsides m66dub terve elu.kahte elu mul pole nii,et ma pean valima-kas leian 6nne v6i 6nnetuse t2henduse.oh shit

suitsetan veel natuke ganjat

macrotilt.Post #396

teen ganjat.m2ngisin natuke nl1000-t.panen graafiku ka.HEM on nii k6va
http://tg016.k12.sd.us/inquir4.jpg

ei v6itnud vist midagi....:eek: soetasin endale veel yhe HEM-i.2kki l2heb m2ng veel paremaks.tulen hea muusikaga rannast.vist.

hahaa

macroTilt.Post #687

kas ma juba mainisin,et kandsin 2K v2lja?sick hiiter all good.gjdjhfhsif
k6ik on nii chill ja relax.tegin vist ganjat :p:p:p
busto...lasen vist paar tuhat k2tek6verdust

macroTilt.Post #1501

VAMOS!!!!!!!!!LMAO piiiiiks

microTilt.Post #2834

tegin turnasid 12 tundi 32-l laual.siis panin k6ik lauad kinni ja suitsetasin j2meda joindi.nyyd imeh22.v6itsin vist turna sest HEM-ga tean nyyd numbreid.teen 600 kykki.LAKSIMEEEEEEEE

microTilt.Post #5666

t2nasest v6tan pokkerit kui m2ngu milles olen hea.v6i ma tahtsin 6elda,et head pokkerit v6tan kui m2ngu.
persse
teen parem ganjat.raha polegi alguses vaja.H6h!!!Vamos!!!thats the shit!!!
l2hen l66n rannas trumme.

microTilt.Post #10268

k2isin peol,leidsin naise endale.ilusa.YESSSSS!!!!tegin temast ka pilte.
http://clear4life.com/yahoo_site_admin/assets/images/mustache_woman_yelling.70130753.jpg

usk tulevikku on olemas.ylehomme abiellume.quitin pokkeri nyydsest.
pulmad tulemas,LAKSIMEEEEEE

fck it,teen veel ganjat.

peace.

adam_q
21.06.10, 23:31
ou fakk, ma lugesin algusest peale ja mingi 5 lk juures oli pea täitsa sassis juba.
GG!

p.s. kuidas sa naisega tegelemiseks aega leiad, kui pkr ja spliff enamus aega võtavad?

p.p.s ja see pandadnb kraam on superb

andu_andu
21.06.10, 23:42
edu.

macroTilt
22.06.10, 03:52
Hei Tylos!

Love ur post! :biggrin:
I mean, see on nii kuradi perfekt ja kui see k6ik tappi laheb, siis saab sinust foorumi Nastja.

Meenuvad paar kreisit 66d chatis, mil sai t6esti sydamest naerdud. Haha, olid ajad :biggrin:

Kuulda, et sul laheb paremini kui varemalt, mis on great! Mis Tai naise driimist saanud on? :biggrin:

Tegelikult on kaesolev eksperiment ainult positiivse suunitlusega, ehk proovin
lahiajal arsti pilguga analyysida enda tegemisi ja kirjutada valja retsept. ;)

Tx k6igile "gl", ja "edu" soovijatele/kaasaelajatele!

Vastuseks adamile, hetkel fix suhe puudub. raud aga tules:biggrin:


peace.

Dennis Ferreri lugu "hey hey". mulle meeldib see aegajalt roppu moodi ja siis avastan ennast m6tlemast, eiei, see pole see. ja 10 sekundit hiljem, ytlen, et kurat, see koht siin on tha best. wtf?

http://www.youtube.com/watch?v=iicyNKzIF5A&feature=related


pole paev labi pokkerit manginud. ja pole siiani tuju. mtt on mu kirg ;)

macroTilt
22.06.10, 15:33
We are writing to inform you that...

The following chat was observed
velik, privet
kak zhiz
zajebiz

kuradi narvihaiged seal supportis t66l. samas brasiilial mingi vip mode peal. m6lisevad igas lauas, igal turnal ja nii juba aasta otsa ning kunagi ei bannita kedagi. samas, chatban hea p6hjus keskenduda enda mangule ja yritada muuta seda, mis minu v6imuses.

zajebiz :biggrin:

macroTilt
22.06.10, 18:12
i ll be forced to give u a ticket... rofl :biggrin:

http://www.youtube.com/watch?v=gomCkCbKHA4&feature=fvw

http://www.youtube.com/watch?v=gomCkCbKHA4&feature=fvw

ja siis operaatori video. hell, video on nii kreisi. vaatan ja chillin :biggrin::biggrin::biggrin:

http://www.youtube.com/watch?v=Lz7nSkFhBP0&NR=1

http://www.youtube.com/watch?v=Lz7nSkFhBP0&NR=1


tanapaeval pole pooltel videodel elu.

lol, tilt :biggrin:

spoileri alla miskiparast ei teki

macroTilt
23.06.10, 10:25
Yea, eile siis pmst esimene + paev. No kyll ykskord hakkab tulema ka ::)

http://img10.imageshack.us/img10/4074/plusspaev.jpg (http://img10.imageshack.us/i/plusspaev.jpg/)


head jaani k6igile!

http://img534.imageshack.us/img534/2259/fhgbig0001c.jpg (http://img534.imageshack.us/i/fhgbig0001c.jpg/)

http://img64.imageshack.us/img64/5734/fhgbig0002.jpg (http://img64.imageshack.us/i/fhgbig0002.jpg/)

fun times ;)

ristik
23.06.10, 10:42
kohutavalt svingine tundub sul see asi ikka :D

ESTPatrick
23.06.10, 14:26
vasta mu PM-le ja proovime ühe korraliku jaanipäeva maha pidada

udikaz
23.06.10, 20:42
vasta mu PM-le ja proovime ühe korraliku jaanipäeva maha pidada

Minu PM-ile ta ka ei vastanud!

macroTilt
27.06.10, 21:21
Saatuse iroonia teeb vigureid. Life is bjuutiful! Poker, no!

No Limit Hold'em Tournament - t10/t20 Blinds - 8 players - View hand 774506 (http://www.thehandconverter.com/hands/774506)
The Official DeucesCracked.com (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.thehandconverter.com)

BTN: t2000 M = 66.67
SB: t2000 M = 66.67
BB: t2000 M = 66.67
UTG: t2000 M = 66.67
Hero (UTG+1): t2000 M = 66.67
MP1: t2000 M = 66.67
MP2: t2000 M = 66.67
CO: t2000 M = 66.67

Pre Flop: (t30) Hero is UTG+1 with 8 :spade: 9 :spade:
1 fold, Hero raises to t40, 1 fold, MP2 calls t40, 2 folds, SB calls t30, 1 fold

Flop: (t140) 6 :club: 8 :club: A :heart: (3 players)
SB bets t40, Hero raises to t220, MP2 folds, SB calls t180

Turn: (t580) 4 :club: (2 players)
SB checks, Hero checks

River: (t580) 5 :diamond: (2 players)
SB checks, Hero bets t420, SB calls t420

Final Pot: t1420
SB shows 9 :club: 9 :heart: (a pair of Nines)
Hero shows 8 :spade: 9 :spade: (a pair of Eights)
SB wins t1420


****, tule taevas appi :eek:
No mis kuradi moodi vastane callib mind seal enda kaega, milleks on 99?
Ausalt, midagi nii haiget ei meenugi hetkel lahiminevikust. God sake, see ei saa never olla hea call! Turiiriks on peasatikas Madriidi live yritusele.
Ja tegu on 1(ESIMESE) kaega!!!???:eek::eek::eek:

No mille peale ta mu paneb nahui¿?¿

Kogu see absurdsus on aga ainult killuke sellest mindfukist, mille osaliseks sain viimase 48h tunni jooksul. Millegi, mis juhtus esimest korda. Kirjutan sellest hiljem.

Sun mililt unregan ennast teadmisega, et mul on veel "natukene m6istust" sailinud. Homme 6htul lendan Mallorcale, et paar paeva chillida.
Fuk u pokker. Tapselt nagu slot :biggrin:

Gl guys!

*Udikaz, pole j6udnud sulle vastata.

alaska
27.06.10, 21:25
Endal on NSFW teema ja sa paned käe spoilerisse!?? Ma lootsin ikka nibusid näha minimaalselt sealt.:-)

macroTilt
27.06.10, 21:38
Endal on NSFW teema ja sa paned käe spoilerisse!?? Ma lootsin ikka nibusid näha minimaalselt sealt.:-)

MIs see NSFW tahendab? ;)

Ja hetkel teen siis igakuist "igameheunistus" turniiri, ehk siis 3000fpp takedowni ning vaatan, lauakaaslaseks Uniquest. On ta solid, keegi teab? :biggrin:

Toomasl
27.06.10, 21:47
on suht solid

ristijeesus
27.06.10, 21:51
NSFW- ebasobiv tööl vaadata

macroTilt
27.06.10, 22:03
on suht solid

Loogika ytleb, et te v6iksitegi yks ja sama tegelane olla ;) Ma eksin ka. Anyway, gl talle/mulle!

macroTilt
27.06.10, 22:50
Well... oleks saanud mangida paremini. Ja oleks kindlasti pidanud, arvestades, et kui oleks suutnud mincashida, oleks saanud lisaks 300$ boonuse.
UTG+2 avas raisiga, ma lykkasin BB pealt 55 nupud sisse. Kiire call, 88 v6ttis mu valja.

fml...

http://img822.imageshack.us/img822/641/arstiplika.jpg (http://img822.imageshack.us/i/arstiplika.jpg/)



vaim vajab puhkust.

<end>


loen seda postitust ja saan aru, et hetkel peaksin ma tegelema hoopis teistsuguse meelelahutusega kui seda on pokker. 3 korda kasutada s6na "OLEKS", wtf. Pokkeris ei maksa see sittagi.

vapsik
27.06.10, 23:01
Saatuse iroonia teeb vigureid. Life is bjuutiful! Poker, no!

No Limit Hold'em Tournament - t10/t20 Blinds - 8 players - View hand 774506 (http://www.thehandconverter.com/hands/774506)
The Official DeucesCracked.com (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.thehandconverter.com)

BTN: t2000 M = 66.67
SB: t2000 M = 66.67
BB: t2000 M = 66.67
UTG: t2000 M = 66.67
Hero (UTG+1): t2000 M = 66.67
MP1: t2000 M = 66.67
MP2: t2000 M = 66.67
CO: t2000 M = 66.67

Pre Flop: (t30) Hero is UTG+1 with 8 :spade: 9 :spade:
1 fold, Hero raises to t40, 1 fold, MP2 calls t40, 2 folds, SB calls t30, 1 fold

Flop: (t140) 6 :club: 8 :club: A :heart: (3 players)
SB bets t40, Hero raises to t220, MP2 folds, SB calls t180

Turn: (t580) 4 :club: (2 players)
SB checks, Hero checks

River: (t580) 5 :diamond: (2 players)
SB checks, Hero bets t420, SB calls t420

Final Pot: t1420
SB shows 9 :club: 9 :heart: (a pair of Nines)
Hero shows 8 :spade: 9 :spade: (a pair of Eights)
SB wins t1420


****, tule taevas appi :eek:
No mis kuradi moodi vastane callib mind seal enda kaega, milleks on 99?
Ausalt, midagi nii haiget ei meenugi hetkel lahiminevikust. God sake, see ei saa never olla hea call! Turiiriks on peasatikas Madriidi live yritusele.
Ja tegu on 1(ESIMESE) kaega!!!???:eek::eek::eek:

No mille peale ta mu paneb nahui¿?¿

Kogu see absurdsus on aga ainult killuke sellest mindfukist, mille osaliseks sain viimase 48h tunni jooksul. Millegi, mis juhtus esimest korda. Kirjutan sellest hiljem.

Sun mililt unregan ennast teadmisega, et mul on veel "natukene m6istust" sailinud. Homme 6htul lendan Mallorcale, et paar paeva chillida.
Fuk u pokker. Tapselt nagu slot :biggrin:

Gl guys!

*Udikaz, pole j6udnud sulle vastata.

Hea on küll vastast süüdistada, aga tundmatult vastaselt ei tasuks esimeses käes oodata, et ta käe pealt maha saaksid. Pigem ise võtsid asja liiga vägisi ette. Loodetavasti tuleb varsti mõni suurem hit ka, sest micro cash game postid teema sool just pole IMO.

macroTilt
28.06.10, 01:13
Hea on küll vastast süüdistada, aga tundmatult vastaselt ei tasuks esimeses käes oodata, et ta käe pealt maha saaksid. Pigem ise võtsid asja liiga vägisi ette. Loodetavasti tuleb varsti mõni suurem hit ka, sest micro cash game postid teema sool just pole IMO.

well. kuid damn, vaatan ja vaatan seda katt uuesti ja ytleks, et see call tema poolt on hullumeelsus. sest ta peab ju mu mingi kae peale panema, eks?
any pisike paar annaks seti, mast, paljas ass, no olgu, flopis tegin reraise JJ, QQ, KKga....no wtf. vabalt v6in yle m6elda. duno :biggrin:

Nyyd aga lugu jatkub. Sama turniir. Suutsin vaga head mangu sellest hoolimata teha ja j6udsin selle tulemusena ka FT.

Njah, mis l6ppes tapselt 5 min tagasi. :mad: Kohaks 5.


No Limit Hold'em Tournament - t1800/t3600 Blinds + t450 - 5 players - View hand 774711 (http://www.thehandconverter.com/hands/774711)
The Official DeucesCracked.com (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.thehandconverter.com)

Hero (CO): t34640 M = 4.53
Motogorda69 (BTN): t89129 M = 11.65
juanito25_x (SB): t82094 M = 10.73
xuperic (BB): t93334 M = 12.20
JaShAA (UTG): t30803 M = 4.03

Pre Flop: (t7650) Hero is CO with Q :club: Q :heart:
JaShAA raises to t30353 all in, Hero calls t30353, 3 folds

Flop: (t68356) 8 :club: A :club: 2 :diamond: (2 players - 1 is all in)

Turn: (t68356) 3 :spade: (2 players - 1 is all in)

River: (t68356) 9 :diamond: (2 players - 1 is all in)

Final Pot: t68356
Hero shows Q :club: Q :heart: (a pair of Queens)
JaShAA shows A :spade: 8 :heart: (two pair, Aces and Eights)
JaShAA wins t68356


Suht ptsis vark. Kuna vajalikul hetkel jaab brutaalsel moel 6nnest puudu.
Vaikselt sai hetk unistatud Madriidis 2k eurise buy iniga donkamendil osalemisest. ;)

Lisan ka, et mang oli vaga hea yldiselt viimases lauas. K6ik oskasid mangida, nauding oli, yup. Symboolsed 45euri kasseerisin samuti.

Ja need microcashgame postid ei meeldi mulle endale samuti :biggrin:
Kuid see kord ma moevooluga kaasa ei lahe, ning vahemalt jargmine kuu yritan kindlasti seal pokkerit 6ppida. Kas nyyd v6i never :biggrin:

peace

udikaz
28.06.10, 03:33
Sa peaksid jääma MTT-de juurde;) for sure nagu, see on sinu leib, mitte mingi fucking micro cash!

macroTilt
28.06.10, 09:28
66sel kirjutatu "Ja need microcashgame postid ei meeldi mulle endale samuti
Kuid see kord ma moevooluga kaasa ei lahe, ning vahemalt jargmine kuu yritan kindlasti seal pokkerit 6ppida. Kas nyyd v6i never." oli sydamest.

Julgus on pool v6itu.

Umbes 10a tagasi ma mangisin. Mulle on alati kaardimangud meeldinud. Mangisin suurte panuste peale. Vaga suurte. Mitmed head aastad.

Saabus hetk, kus ma otsustasin muuta oma elu. Mida ka tegin. Edukalt. Olin
6nnlikum kui ei kunagi varem!

3a hiljem, Peruus olles tabas mind shokk. Pealinn Lima on tapne koopia
las vegasest/tallinnast. Mangisin 2 nadalat jutti kasiinos.
Tean, et mangija t6enaosus v6ita kasiino ees on olematu, kuid isegi 3a eemalolekut ei suutnud taltsutada seda ootamatut segadust/meeldivat erutust millega akitselt silmitsi seisin. Mulle laks see maksma 40k euri ja tollase elukaaslase, naise keda ma armastasin.
Langesin superdepressiooni, ehk tripp l6ppes stiilis 5g kokat per day ja kohalikud kaunitarid, iga paev, kuu aega jutti. Tulin barcasse tagasi ja olin pmst busto. Taskus 1000 euri. Olin pettunud endas!

Ma mangisin maha ka esimese naise. 5a kooselu. Laksin ise, soovides
v6imaldada talle stabiilsemat elu. Aasta tagasi nagin lehes ta pulmapilti.
Mitu head paeva m6tlesin, et huvitav, kuidas oleks nainud valja need viimased 7 aastat, koos olles.

Tana, 4a hiljem, mil kirjutan seda on olukord jargmine, et kasiinot olen kylastanud korra, mil suurest uudishimust mangisin oma esimese live mangu,
10man sng. V6itsin kusjuures ;)

Ma olen mangur. Ma jaan alati manguriks. Kuid see on kontrollitav. Selle teadmisega olen ma elanud viimased 10a.

Online pokker on mulle narkootikum. See on p6nev mang. Teadmine, et mangid inimeste vastu on meeldiv. Brainwar, mixed with variance :biggrin:
Teed k6va t66d endaga ja 6pid = peaksid praktikas valjuma v6itjana.
Selle 2+ aastaga olen mingi idee mangust omandanud, mis paraku 2010 jaab napiks, et mangust valjuda v6itjana.

Ma jalgin reeglit, et ei deponeeri pokkerisse suuri summasi. Paris alustades kandsin vist paaril korral 300 euri. Muidu on jaanud sissekanne tavaliselt 20-100 euri piiridesse. See on tubli saavutus, olen uhke selle yle.

Viimaste aastate jooksul olen gamblinud palju. Kymneid tilte ja lugematu arv mange ja limiite, kuhu mul asja pole. Hiljem kahetsed. Life goes on.
Maletan ahmaselt toda 6htut 2008 j6ulude paiku, kus callisin terve rolli, 4k$, vist oli second pairiga. Eks arvake ise, mis tunne on peale seda, kui selgub, et vastane siiski ei bluffinud... 2nadalat karmi turniirigrindi kadus 6hku. Hetkega.
Pasificus ehitasin vist 40$ alustades, turniire mangides, 3 nadalaga 10k. Maletan ennast mangivat HU5k cashi. V6itsin ja kaotasin 10k pote. Adrenaliin oli laes tol 66l. Hommikul laksin magama tyhja tundega. Olin busto.

Olen v6imaldanud seda endale, vabandusena/ettekaandena tuues, et tegu on e-moniga. See pole reaalsus, ennem kui see mul taskus on. Ajuvabadus kuubis! Sellise suhtumisega tuleb busto varem v6i hiljem. Tean seda!

Well, tanase paeva seisuga saan vahemalt 6nnelik olla selle yle, et olen
oma mangukirge mingil maaral kontrolli all hoidmas. Total vast 10k kasumis ka.

Mind ei rahulda see enam. Kordineerimata kordineeritus. Plaan on laheneda asjale uue vaatenurga alt, milleks on t6esti mangu 6ppimine. Nagu ma varemalt olen maininud, olen veendunud, et raha osalus tuleb selles protsessis
viia miinimumini. Emotsioonid saavad alguse rahast. Long runis oled loser, kui lased neil domineerida. Amen.

Hah, ei saa ju v6ita, mangu mitte oskamata.

180$ seisab kontol. Internetis/siin samas foorumis on tuhandeid lehekylgi head materjali. Mul on teoreetiline/praktiline kogemus pokkeris. Hem on. Ja usk. Tahe.

Kaesolev post on nurgakiviks eluprojektil "never busto again".

http://img80.imageshack.us/img80/7544/goodluckm.jpg (http://img80.imageshack.us/i/goodluckm.jpg/)


M6ni naerab, m6ni imestab, m6ni ahastab, m6ni elab kaasa. Life.

Peace ;)

pikk28
28.06.10, 10:00
cool
mismoodi sa suudad nyyd NL10-s mängida?
btw ma mõtlesin, et sa miski max 18a

sm112
28.06.10, 10:20
Meil on tõesti üsnagi palju sarnast - langesin ka mõni aeg tagasi hasartmängude lõksu ja iga pidu lõppes kasiinos blackjacki tagudes. Siis panin omale keelu peale ja hakkasin pokkeriga tegelema. Alguses läksin korduvalt bustosse, aga mingi hetk tasus töö enda kallal ära ja hakkasin võitma. Siiski lõi vana viga veel paar kuud tagasi välja, kui oma 5k$ rolli 3 päevaga nulli tõmbasin, aga peale seda otsustasin lõplikult, et selliste asjadega on nüüd kõik ja edasi peab iga liigutus, mis ma teen, +EV olema. Väikest tilti veel esineb, aga võrreldes eelmise aastaga on areng selles vallas olnud metsik. Päris lõpuni seda vist välja ei juurigi, aga vähemalt pole sellel enam selliseid tagajärgi ja olen jõudnud nii kaugele, et suudan peaaegu kohe sessi pooleli jätta, kui ei mõtle enam ratsionaalselt ja lasen emotsioonidel võimust võtta.
See tunne peale kasiinotrippi või rolli bustoks tõmbamist on tõesti.. tühi. Paremini ei oskagi kirjeldada. Ei taha enam kunagi seda tunda.
GL!

g00000se
28.06.10, 11:02
Ma olen ka korra elus kõik oma raja kasiinos maha mänginud. See oli 4ndas klassis Soome tripil. Jube kui kiiresti hasart sisse tuli :D Aga see oli siiski suht huumor.

GL

lebovend
28.06.10, 12:04
njah, uudistaja gamblemine on alati l6bu pakkunud ja sul mingi see foorumiv2line blogi oli kunagi, siis lugesin toda ka. aga mind uudishimu tapab. Kust sa raha said, et seda maha gamblida? Kust v6tsid yle poole miljoni eesti krooni, et seda maha gamblida? V6lgu?
Kas v6lad makstud? Kuidas? What's up :D

Kui ei taha selles valdkonnas inimesi valgustada, siis saan aru.

macroTilt
28.06.10, 21:54
mister28, olen30.
Lebovend - alates18a saamisest on mul majanduslikult hasti lainud, seega on olnud raha mida gamblida. V6lgu ei ole otseselt manginud.

olen hetkel 2stoned. ja pean 10 min jooksul lahkuma.
l6petan siin.

Have fun!

kip
28.06.10, 22:50
sa ei pea meid koguaeg informeerima, et stoned oled vms võid vabalt enda teada jäta aga gl pokeris sir! ;)

lebovend
29.06.10, 00:20
mister28, olen30.
Lebovend - alates18a saamisest on mul majanduslikult hasti lainud, seega on olnud raha mida gamblida. V6lgu ei ole otseselt manginud.

olen hetkel 2stoned. ja pean 10 min jooksul lahkuma.
l6petan siin.

Have fun!

a kui sa veel detailsemalt tahad r22kida, siis ytle, millega tegelenud oled alates 18 aastaselt, oled pimp? :D

IamAllin
29.06.10, 00:24
a kui sa veel detailsemalt tahad r22kida, siis ytle, millega tegelenud oled alates 18 aastaselt, oled pimp? :D

doing'selling drugs

udikaz
29.06.10, 04:49
Maroko to Spain hashi ja weed-i transporter maybe?

Pyha Karu
29.06.10, 07:01
Pärija.

macroTilt
29.06.10, 09:22
v6imalikud variandid on kirjapildis fun, reaalsuses vast midagi muud.
ei midagi erilist, vaga random guy olen :) Ausat t66d olen elu jooksul teinud.

macroTilt
29.06.10, 09:33
pikk28 postituse esimene s6na "cool" arritas/imestas mind niiv6rd, et otsustasin paar rida lisaks kirjutada.


Mangur.


K6ik algas sellest, kui kolmanda myndi eest jooksutas masin ekraanile 3 arbuusi. Olid arbuusid, ilusad rohelised. Maletan seda tanaseni. Ehk 10 keerutamist hiljem tuli 3 viisnurka. Ja see tahendas juba $$$. Olid rublad.

Paar aastat hiljem hakkas enda raha tekkima. Sessioonid muutusid tihedamaks, panused suuremaks. Mangud muutusid. Oli momente, kus tundus, et 6nn naeratas. Reaalsus oli aga see, et iga sessi l6puks olid busto.

Viimased aastad oli hardcore. Summad olid tolle aja kohta vastikult suured. Viha ja angistus hakkasid mind enda alla matma. Ei puudunud k6ned t66le, kus tyhistasin koosoleku v6i kohtumise kliendiga. Situatsioon oli absoluutselt kontrolli alt valjunud. Kannatasid inimesed minu ymber. See oli v6igas, v6in tagantjargi 6elda.

Viimane mangimine leidis aset aastal 2003, varakevadel. Hommikul laekus panka 100k, raha turundust66 eest, mille olin teinud 2 s6braga kahasse. Maletan, et warm upisin ennast pisikeste panustega rulli mangides. Vastu hommikut ladusin 1k panustega 5 laual musta jaaku. Oli metagame! Lahkusin 10k arvel, s6prade osa tasumata.

Paike oli juba yleval kui kord koju j6udsin. Tydruk magas. Istusin voodi k6rvale p6randale maha ja m6tisklesin. Tund aega istusin vaikides. Arutlesin endamisi, et sellisel elul puudub ju igasugune m6te, et iga kuu, aastast aastasse, topin ma c 80% teenitust auku. Petan ennast roppu moodi, varjan lahedaste ja tuttavate ees. Samal ajal, mul on ilus elu, hea t66, s6brad ja tuttavad, tydruk ja terav pea. Miks ma seda k6ike teen???

Ma ei osanud endiselt sellele vastata. Aeg oli aga otsa saamas. J6ud raugenud. Nyyd v6i never!

V6tsin sydame rindu ja tegin elu parima, samas radikaalseima otsuse. Lahkun eestist. Jargmine hommik laenasin 100k, maksin oma v6lad ja jarelejaanud raha eest, mis oli m6nituhat euri s6itsin esimese lennukiga 4 tuule poole. See valu mis tuleb labi elada on personaalne, kindlasti intenssiivne, kui oled jatnud inimese keda armastad ja kes armastab sind. Armastusest elu vastu otsustasin v6idelda kuradiga, kes on osa minust.

Kaotasin ymmarguselt paarsada tuhat rubla ja miljon krooni.



See story ei ole cool, kindlasti mitte. Ei mulle, usutavasti mitte kellelegi. Cool on ehk see, et tanaseks paevaks olen nii palju kypsemaks saanud, et suudan sellest kirjutada ilma valehabita. Ma olen teinud labi tohutu progressi viimase 7aastaga ehk 6ppinud taltsutama kuradit enda kehas.



Eestis valitsev peata olek havitab riigi. Kultuuri toetamise loosungi all propageeritakse kasiinondust kui kvaliteetmeelelahutust. Ah, minge 6ige *****! See on must huumor inimhinnaga! Meenub olympicu plinkiv neoonlaser, mis mitu head aastat 66siti nagu majakas suuna katte naitas. Linnavalitsus
h66rus kasi ja m6mises enda ette, siit tuleb raha tuleva aasta laulupeo jaoks.
Kasiino on koht, mis myyb elu hinnaga adrenaliini. Ei muud. Seda, et hinnaks
v6ib olla elu, saame me teada aga alles siis, kui on aeg maksta. Ja see on nii kuradi individuaalne ja juhuslik, et keegi ei ole selle eest 100% kaitstud.
Tean, et siinsed lugejad on enamjaolt noored ja pikk elu veel ees. Sydamest, annaks jumal, et te kunagi keegi siit selle kuradi kyysi ei lange.
Siis oleksin ma 6nnelik!


Olla mangur?

See on sama hull v6i hullem kui seda on narkootikumid.
See on hullem kui vahk. Ta s66b ka sinu lahedasi.
See oled sina ise.


Ma loodan, et rohkem pole mul p6hjust peatuda enda kaugel mustal minevikul. Viimased aastad elan m6nusat p6nevat elu. Ja selles rytmis on mul plaanis oma blogiga ka jatkata. Tulevik on kordi p6nevam kui seda on any minevik :)

Too video on soovituslik juba ainuyksi selle t6ttu, et naha kui head koost66d on teinud ad animaatoritega. Fresh beat, good energy. Sellest saab ametlikult selle blogi soundtrack. Ehk isegi symbol, kunagi.

http://www.youtube.com/watch?v=TDp9aUBEb1U&playnext_from=TL&videos=6AZYitgj-wA&feature=rec-LGOUT-exp_stronger_r2-2r-7-HM

Lisaks mainin, et kirjutan seda siia selle teadmisega/lootusega, et kui see suudab paasta otsesel v6i kaudsel moel kellegi mangukuradi kyysi langemast, siis olen mina 6nnelik. seega, kui kommenteerida, siis palun respectiga, kuna teen seda t6esti tapselt sellel eesmargi.
Yldjuhul ei ole mangurid kuigi altid asjast raakima. Eriti need, kes on mingil maaral paranenud. Mulle pakub aga huvi n6. endaga tehtav jarjepidev jarelteraapia. See on teema, mis absoluutselt lahendamata tanapaeval.

Tuli selline post.

alaska
29.06.10, 09:41
standard tegelikult. Näen seda ise kõrvalt praegu. Soomest töölt tuldud, kolm päeva klaasistunud silmadega automaadi ees istutud, 2000€ masinasse pandud, laevapileti raha laenatud ja tagasi Soome. Kui mehel keeld peal oli, oli kõik ok, nüüd enam kasinnis keeldu peale panna ei saa, tuleb kuhugi tolliametisse joosta, seda keegi teha ei viitsi ja vahel on ju hea odavat õlut juua kasinnis. Kurb.
Oled sa Macro seda kah analüüsinud, miks sa niimoodi konksuotsa läksid, mingeid seoseid minevikust, lapsepõlvest? Ma ei ootagi konkreetset vastust, tahaks oma lapsi sellest jamast säästa.

pikk28
29.06.10, 11:29
vabandust, cool oli tõesti vale sõna.
masendav

hoss23
29.06.10, 11:40
Suht kirju on Su elulugu juba, arvestades, et oled vaid 30a. Aga väga tore, et suutsid sellest kuradist lahti saada.Retsept! Usun, et Sinusuguseid võib näpupeal üles lugeda.
Edu edasistes tegemistes.
Lahe päevik!

ristijeesus
29.06.10, 17:34
Ehk 10 keerutamist hiljem tuli 3 viisnurka. Ja see tahendas juba $$$. Olid rublad.

Kuskohas 11-12 aastane poiss mängida sai?

imthcplant
29.06.10, 17:45
Vanasti olid aparaadid igal pool mitte aind kasinnis... Mäletan isegi et Vanas Tartu bussijaamas isegi oli mingi aparaat kõigile... ole sa või aastane kui ulatada ja jõuad tõmba kangi...

Igal juhul respeckt sulle...Võga mõnus oli lugeda seda...Ja üli positiivne et sellest lahti said...Aga sellest minema lendamisest väga aru ei saanud et milleks mujal ju samamoodi kasinnid ja asjad... või lihtsalt eemale et üksi ja rahus eluüle järele mõelda ?
Edu edasistes tegemistes...;)

rohelinekonn
29.06.10, 19:11
mäletan et kui väiksem olin siis vanem vend mängis ületee sporidhoones kah seal oli kaks aparaati. Ise muidugi läksin kah proovima aga kuna aparaadid olid liiga kõrgel minu jaoks seina peal siis tõi kassapidaja mulle tooli et ulataks mängida

imthcplant
29.06.10, 19:29
Nii ta oli jh :D

Tylos
29.06.10, 21:08
laenasid 100K,maksid oma v6lad ja panid leekima....it doesnt add up.kuhugi siis siiani ikka 100K sees v?

macroTilt
29.06.10, 23:34
huh, vastan veel m6nele kysimusele.

tylos, "panid leekima" ei meeldi mulle eriti. Lahkusin, sest pettusin. Forget it ;)
jah, laenasin healt s6bralt, kel oli vaba raha, et maksta s6pradele tehtud t66 eest. temaga klaarisin ehk aasta hiljem, kui olin suutnud end v66rsil jalule ajada. viimased 7a pole v6lgu olnud sentigi.

12 aastane j6mpsikas mangib pokkerit? well, ennemuiste oli olukord taiesti utoopiline. ntx, kino Ehas juhtus nii m6nelgi poisikesel, et Terminaator (nyyd hiljem teen edit, kuna meenub, et oli siiski Bruce Lee, Rambo vist ka. good old times!) jai vaatamata, kuna kirsid ja ploomid v6idutsesid. Igas bussijaamas, pooltes baarides/kohvikutes jm oli aparaate.

macroTilt
29.06.10, 23:43
standard tegelikult. Näen seda ise kõrvalt praegu. Soomest töölt tuldud, kolm päeva klaasistunud silmadega automaadi ees istutud, 2000€ masinasse pandud, laevapileti raha laenatud ja tagasi Soome. Kui mehel keeld peal oli, oli kõik ok, nüüd enam kasinnis keeldu peale panna ei saa, tuleb kuhugi tolliametisse joosta, seda keegi teha ei viitsi ja vahel on ju hea odavat õlut juua kasinnis. Kurb.
Oled sa Macro seda kah analüüsinud, miks sa niimoodi konksuotsa läksid, mingeid seoseid minevikust, lapsepõlvest? Ma ei ootagi konkreetset vastust, tahaks oma lapsi sellest jamast säästa.

Hei. Miks ma kuradiga kaed l6in ning mis p6hjustel aksepteerisin tema olemasolu/domineerimist minu elu yle pikkade aastate valtel?
Olen seda teemat sadu kordi enda peas hexeldanud. Loogish ;)
Kindlasti ka kirjutan sellest millalgi.

macroTilt
29.06.10, 23:56
sa ei pea meid koguaeg informeerima, et stoned oled vms võid vabalt enda teada jäta aga gl pokeris sir! ;)

Hehe. Seda v6is tergelikult oodata, et keegi selle ara mainib.

Kommenteerin nii nagu oskan.
Kirjutan seda blogi endale. Nyydseks on selge, et mul on paar eesmarki seatud samuti, seega mu blogi ei ole kindlasti ainult meelelahutuslikul eesmargil siin k6igile lugeda. Seega, et oleks selge pilt enda tegemistest, antud hetke emotsioonidest jm, lisan suvaliselt detaile nagu seda on "im stoned" ja tihtilugu olen lisanud m6ne videolingi. Heh, ka siin puudub s6num, et tsek it out, thats cool. Need on meenutamaks/kirjeldamaks hetke :biggrin:
Kui meeldib ka "sulle", well, good times.

Peace.

macroTilt
30.06.10, 00:07
reality?

goooooooooooooooooooooooooool. jalgpall on nauditav riigis kus seda mangitakse hasti :)

Meeleolu on hea, lausa ylev, seega v6iks kirjutada midagi stiilis..


Elan tanaval, kus vastasmaja r6du on nii lahedal, et suure julguse/ajutuse korral v6iks sinna vabalt hypata. Naabrinaise pesu pmst. kaega katsuda. Jumala 6nnistus, et hetkel elavad seal 3 noort plikat.

See on hea lugu. LIVE etendusena 24/7 ;)

rohelinekonn
30.06.10, 01:11
mulle meeldib siin eriti kui spoilerites on mõni pilt

sm112
30.06.10, 01:33
Jah, pilte naabriplikadest!

macroTilt
30.06.10, 02:44
haha. pilte naabriplikadest on meeldiv fantaasia, indeed :)

Siinkohal m6tlen, et kui iga foorumi liige pildistaks enda (eeldatavasti seksikat) naabriplikat, siis sellest saaks omaette uue/vinge teema. Duno :biggrin:
well, hetkel piirdub meie suhe sellega, et suhtleme r6dul. Teretame tanaval. Naeratame ennem magama minekut, vahest. Lol. Korra tegelikult olen nendega 6htust ka s66nud.
Aga pildimaterjali pole. Ma rohkem reality peal valjas.

K6ik me vahest m6tleme, et huvitav, millised on need naised, kellest vahel kuuleb strange/funny lugusid. Ntx, kes naudivad seeneseksi? ;)

http://img534.imageshack.us/img534/6645/mybabyds.jpg (http://img534.imageshack.us/i/mybabyds.jpg/)

Kusjuures, ma armusin temasse taitsa ara. Aga meil oli kokkulepe, mis nagi ette, me kohtume 3 korda. thats it. Uppusin iga kord ta silmadesse.

mainin siin ja ainus kord, et never ever ei taha naha enda blogis ainsatki rassistliku kommentaari. respect.

Pokkeris seis sitt. Tegin 2x 18man sng. Yhe bubbeldasin, suckout riveril. Teises tulin rahadesse, kuid pidin piirduma 4 kohaga. A10 vs A8, river 8.

macroTilt
30.06.10, 04:12
Kuu labi. Aeg kokkuv6tteid teha.

Algus oli kena. Panin nagu rakett otsesuunas taevasse. Siis regular variance. Kaine pea seivis osa kasumist, all good. MTT projekt jookseb nadal hiljem busto. Otsustan vaadata peeglisse ja tunnistan endale, et ma ei oska seda mangu mida ma kirglikult iga paev mangin. M6tlen paar paeva asja yle hasti jargi ja v6tan vastu otsuse, et nyyd v6i never.
Tana olen nl10 grinder.

Siin all time nl10. Graph pole suurem asi. Tujul ei lase langeda teadmine, et kaotav mangija ma otseselt pole ;)

http://img812.imageshack.us/img812/108/alltimegjauusalgus.jpg (http://img812.imageshack.us/i/alltimegjauusalgus.jpg/)

Eesmarke seada on hea.
Biitida limiiti. See olekski minu, juulis. Piisab yhest.

Tean enda suuremaid leake, mis on liigne call nupu armastus ja arutu bluffimine. Kindel, et juurides valja eelnimetatud pahalased, paraneb tulemus.

Sain ka platinumstariks, miks t6otab pisikest rakebacki punktide naol, et siis teisis6nu, kui grindin oma limiiti paris korralikult, siis kuu l6pus saan preemiaks korra milli teha. sounds fair.

roll 191.67$

action and gl!

peete82
30.06.10, 09:22
Üks uss ikkagi närib mind.
Oled 30.
Mängisid maha paarsada tuhat rubla.
Rubla kehtis kuni 1992. Vanus on sul ikka suurem vist?

Potsataja
30.06.10, 11:46
See rublade värk on tõesti ulme. Max 12 aasta vanusena sellise summa mahamängimine eeldab ikka vägagi rikkaid vanemaid. Arvestades raha ostujõudu mängis mees enne rahavahetust maha suurema summa, kui ülejäänud elu jooksul.

peete82
30.06.10, 12:33
See rublade värk on tõesti ulme. Max 12 aasta vanusena sellise summa mahamängimine eeldab ikka vägagi rikkaid vanemaid. Arvestades raha ostujõudu mängis mees enne rahavahetust maha suurema summa, kui ülejäänud elu jooksul.

wrong - rubla aastal `92 oli üsna väikse ostujõuga. Vahetuskurss oli ju 10:1 krooni kasuks.
Siiski 200000 oli hüpersumma.

macroTilt
30.06.10, 13:23
Ok, kui kord sai otsustatud, et kirjutan, eks ma siis t6e huvides ka vastan.

Rublade era v6tan kokku nii, et kui ma alustasin, oli rublal veel taitsa korralik ostuj6ud. Hiljem see kukkus tasapisi kokku ja paris l6pus oli raha vaartus langenud tohutult.
Head t66kohta omav spetsialist teenis juba 10-15k rubla. V6in natuke m66da panna, pikk aeg m66das :) Anyway, kui oled mangur, siis see tahendab seda, et sul on vaja raha mangimiseks. Samuti nagu narkoman vajab igapaevast doosi, vajad sina seda.
Seega, u make the monies! Paris kindlasti ei ole ainukeseks v6imaluseks seda raha teenida kuritegelikul teel. Kuna kirg ja tahtmine mangida on nii suur su sees, siis rahuldud vabalt teadmisega, et kui saad kord nadalas/kuus oma teenitu eest mangida, then life becomes fuking perfekt. Jah, tapselt nii labiilselt kalkuleerib pea.
Taskuraha olen endale teeninud alates 11 eluaastast, ehk. Oma aja yks sickemaid/paremini tasustatavaid t66kohti oli kusjuures Ekspressi tanaval myymine, ehk uskuge v6i mitte, kuid n6 ekspresspoisike, "t66tades" neljapaeviti, peale kooli c 4-6 tundi v6is teenida kuni 2 tolle aja keskmist palka. Ei fantaseeri, sobran malus. Ma olin tulemuste poolest yks parimaid, rahad olid juba tol ajal suured.
Oli ka teisi v6imalusi raha teenida, kui nuppu jagub. Alati on. Iseasi, kas me leiame endas selle poweri, et fantaasiast j6uame kord ideeni, siis juba planeering ja teostus.
Tapsuse huvides olen 31, lol detektiivid :)

KristjanLaas
30.06.10, 13:32
Lol selle vanuse teemaga meenub Ricky Gervais Officeist oma "We're both in out thirties" jutuga:D

Päris huvitav oli lugeda nüüd üle pika aja Sinu blogi.

Edit: mitte, et pikka aega pole huvitav olnud, vaid pikka aega pole lugeda jõudnud.

macroTilt
30.06.10, 14:03
Haha, jain hetkel m6tlema, et 91 ja 92 oli elu ilus.
Kujutage ette situatsiooni, kus linnavalitsus trykib enda rahade eest pool miljonit "Tallinna Vanalinnapaevade kava", ja kasutab leviv6rguna taaskord noori. Selle asemel, et meid julmalt lohku t6mmata, otsustab hoopis millegi ennekuulmatu kasuks.
Nimelt, on happy dealiga, kus ainuke eesmark on toimetada too kava v6imalikult paljude linlasteni, ise selle pealt mitte midagi teenides, ehk siis, jagas noortele kavad laiali, levitage! Haha.

Pingviini jaatis maksis 50 kopkat vast. Me arvasime, et kava, mis oli tol ajal t6esti yks asjalik abivahend (yritusi toimus sadu ja k6ikjal yle linna), vaariks hinda 5-10 jaatis per kava. Nii lihtsa loogikaga loodi "ettev6tmisi" vene ajal. Olles 12aastane :)

6htupimeduses oli meil tavaks muusikamajas (raekojaplatsis asub ju?) koguneda ja raha lugeda. Raha oli brutaalselt seljakottides. Oli paevi, mil s6ber pidi kaasa aitama, et lukku sulgeda. Naeran IRL hetkel, vot need oli t6esti baller ajad!

Mul oli uus rula, ereliukas ja ma s6in ise iga paev vahemalt 3 pingviini. Haha, siin sobiks taitsa 6elda, et vanasti oli muru rohelisem ;)

Potsataja
30.06.10, 14:04
Ojah, olid ikka ajad ;)


Aasta Keskmine vanaduspension Keskmine brutopalk
1992 200 549
1993 254 1066
1994 373 1734

macroTilt
30.06.10, 16:06
Avan Starsi. Yllatus. Micromehed on IN. Ja ma olen yks neist. R66m :)

VPPsid saab kolmandiku? v6rra enam ja sng meestele on asi eriti magusaks tehtud.
saab osakese 100k poolist. see sng pool loos on kuidagi kahtlane. et mis see v6imalik value siis on? kui paevas mangitakse 3000 n6uetele vastavat sngd, ehk siis kuu jooksul pmst 100000, tahendab, et meil on 100k v6itjat ja share vaartuseks kujuneb 1$
Mis on def yks suur BS. Samuti tundub too suvaliselt pakutud 3000sng naeruvaarselt vaike number. Pigem 10000 paevas. Duno...

Relamz
30.06.10, 16:30
Kuskil oli vist kirjas, et kui võidadki selle piletiturnal essa koha siis saad ~7$ sellest 100000$. Äkki on mingi kindel arv neid turnasi...eitea.
VPPsi saab 2 kordselt.

Potsataja
30.06.10, 16:30
Vaevalt keskmiselt minutis üle 1 SNG avaneb. Seega 24*60*31=44640. Üle ühe pileti ei saa, seega veel min. 44640/2=22320.

Relamz
30.06.10, 16:34
Here’s how it works - if there are 12,650 MicroMania Super Sit & Go winners in July, every winner will receive a $7.91 ($100,000 / 12,650) share of the prize pool.

Niiet jah, eiteagi palju keegi raha saab.

macroTilt
30.06.10, 16:37
Yle yhe pileti ei saa??? Well, siis on lol promo.
Ma m6tlesin, et kui oleks asjal mingigi tasuvus, siis v6iksin ju lasta 5000sng. Unustab seega eos. Ja kasvatab rolli esialgse plaani jargi, nl10. tasa ja targu!

Yup, confirmed.

The MicroMania Sit & Go’s will be 50-player No Limit Hold’em tournaments. You can play as many of the tournament as you like, but you will only be eligible for one share of the $100,000 prize pool.

hea nali.

hotcocacola
30.06.10, 18:14
wowowwoooo pole siia teemasse ammu enam jõudnud
väga sisukas ja huvitav lugemine

edu sulle :)

nb...isegi mina mäletan väga häguselt tartu bussijaama ja sealset automaadisaali....
mäletan ka seda, et need automaadid olid suht rahvast täis

Potsataja
30.06.10, 18:22
Tartu bussijaamas sai ka ise Vanemuise külastuse käigus käidud. Lõpptulemus oli 1 hamburger+ bussijaam, rohkema jaoks raha ei jätkunud. Aasta oli siis 91 või 92 :D

macroTilt
01.07.10, 06:46
Suvehommik

http://img59.imageshack.us/img59/1474/suvif.jpg (http://img59.imageshack.us/i/suvif.jpg/)



Joon kohvi. Olen vana rahu ise. Viimane nadal on puudunud igasugune huvi pokkeri vastu. Manginud olen. Tilti pole ainsatki korda esinenud. Biitide peale on narvi mindud, loomulikult ;) Eraelu ja pokker on heas balansis.

good ;)

macroTilt
01.07.10, 23:31
Juba homme on reede ;)

http://img717.imageshack.us/img717/3908/melanie2009.jpg (http://img717.imageshack.us/i/melanie2009.jpg/)

Tuleb ainult rude boy olla.

e82VE8UtW8A


vastuv6etamatult palav on. kesk66 ja 29kraadi.

hotcocacola
02.07.10, 02:55
lol mis pildid

hoss23
02.07.10, 02:58
Kus viibid siis, et 29 kraadi? Tallinnas aint 14

macroTilt
02.07.10, 04:12
Yeah!

Micromeeste naljapromost sai siiski osa v6etud. Tegin siis tana 2x seda 50man sng.
Esimene kord oli ilus mang, aga l6pp laks kaest ara ja tuli tapselt, kas 8 v6i 9 koht.
Nyyd filmi k6rvale tegin teise. Hea ja korralik mang. Enesekindel tegutsemine.
Rofl, mis jama ma siia kirjutan. Igatahes v6itsin ara. Good for 15$. Lisaks siis osalus 100k potist. Wooohooooo.

bcn elan

macroTilt
02.07.10, 16:08
Reedel pidavat cashi laual head olema, kuna rahvas armastab pokkerit koos alkoholiga?
Proovib jargi. Eile tegin 600 katt, ja sain bini plussi. Mangisin solid tight agressive stiili, kingitusi ei jaganud p6him6tte parast :)

haha, s6ber sai just telefonik6ne. Meie yhine tuttav, kes samas tema yks parimaid s6pru teatab r66msal haalel, et tana 66sel saabub tagasi itaalia tripilt. All good?
All good, kuid s6bral tuleb taksoarve maksta, 800 euri. Haha, hea nagu on s6bral peas, viimased 15 minutit. Ara ka ei saa 6elda, s6ber ju :) See, miks tullakse taksoga ja miks tal enam raha pole on senini teadmata ;)

V6tan hoogu, et minna ja postitada teemasse 5.50 MTT. Seal on yleval AQ kasi, mis mulle pidevalt jama valmistab. Et siis lahen ja proovin kirjutada miskit. Ehk saan ise ka abi.

macroTilt
02.07.10, 18:17
vormid ja varjud.

http://img293.imageshack.us/img293/5439/70794758.jpg (http://img293.imageshack.us/i/70794758.jpg/)

http://img526.imageshack.us/img526/8495/20107227.jpg (http://img526.imageshack.us/i/20107227.jpg/)

pokkeris laheb vana rytmi saatel. J6udsin 360man SNG finaali, kuid pidin leppima taaskord 6 kohaga, sest AK vs A2 ei taha v6ita. Flopis K, kuid riveriks saab vastane fck flashi taas kokku. good for 1.70 ;)

macroTilt
02.07.10, 23:48
Syytuse presumptsioon.

http://img692.imageshack.us/img692/5760/halfn2.jpg (http://img692.imageshack.us/i/halfn2.jpg/)


nl10 ja 6 max on aga mang, kus pean pyydlema paremuse poole. Tana/eile mangisin enamjaolt tight stiilis. Foldisin kohe m6nuga olukordades, kus mul varemalt oli kombeks paar $ vastasele kinkida. Jooks oli keskmine. Suuri vigu ehk kaks. Saab veelgi paremini! Kuu alguses viib kindlasti motivatsiooni lakke :)

http://img153.imageshack.us/img153/4899/juulialgus.jpg (http://img153.imageshack.us/i/juulialgus.jpg/)


Nyyd aga pidu ;) Reede siiski.

Viski
03.07.10, 00:28
Täiesti ulme päevik on see .. vahepeal nagu loed aga aru saad ainult seda, et sa ei biidi mängu.

Potsataja
03.07.10, 00:53
Biidib ikka (http://www.officialpokerrankings.com/pokerstars/tonttoM/poker/results/2CB5677F195343E2A731E0D670611B87.html?t=2) aga mitte eriti kõrgelt.

mkva
03.07.10, 06:49
i like your style!

macroTilt
03.07.10, 10:58
Täiesti ulme päevik on see .. vahepeal nagu loed aga aru saad ainult seda, et sa ei biidi mängu.

:biggrin:
Optimismi, palun. Kyll tuleb ka aeg, mil biitima hakkan. Loe ja naudi.

g00000se
03.07.10, 13:15
Täiesti ulme päevik on see .. vahepeal nagu loed aga aru saad ainult seda, et sa ei biidi mängu.

See teebki selle päeviku heaks, et vahepeal on täiesti sürr :D

macroTilt
03.07.10, 19:22
Iga mees korjab moti sealt kust oskab, eks ole. Mulle`piisas tanaseks Viski resoluutne arvamus,. et mangu ma ikkagi ei biidi kohe mitte yldse. Ty!

Laksin siis teadmisega, suhtumisega, et biidin ikka kyll, kui TAHAN. Piisav p6hjus :)

Kaart keskmine, lauad kindlasti raskemad kui hilis6htul/66sel. Palju regulare. Fishe eriti pole, kui just ise ei otsusta olla ;) Sess tuli ise selline.

http://img443.imageshack.us/img443/1123/juulikolmaspaev.jpg (http://img443.imageshack.us/i/juulikolmaspaev.jpg/)


Leidis aset ka suurima poti scoopimine. Woohoo! Oma 5 sekundit m6tlesin, et kas ehk foldiks. Well, statsid olid suht "kahtlased", seega fuk it. Seda katt ei saa lihtsalt foldida, kui ehk siis ainult m6ne regulari vastu, kelle kohta kindlad andmed. Haha, tulemus yllatas mind. Uskusin, et olen A high t6mbe v6i siis kolmiku vastas. Aga poiss drawis surnut.

Poker Stars $10.00 No Limit Hold'em - 5 players - View hand 786245 (http://www.thehandconverter.com/hands/786245)
The Official DeucesCracked.com (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.thehandconverter.com)

CO: $12.04
BTN: $10.00
Hero (SB): $21.57
BB: $20.27
UTG: $8.42

Pre Flop: ($0.15) Hero is SB with 7 :diamond: T :diamond:
UTG calls $0.10, 2 folds, Hero calls $0.05, BB checks

Flop: ($0.30) T :club: 6 :diamond: 2 :diamond: (3 players)
Hero checks, BB checks, UTG checks

Turn: ($0.30) 8 :diamond: (3 players)
Hero bets $0.20, BB raises to $0.70, UTG folds, Hero raises to $1.85, BB raises to $20.17, Hero calls $18.32

River: ($40.64) 5 :spade: (2 players)

Final Pot: $40.64
Hero shows 7 :diamond: T :diamond:
BB shows 9 :club: 7 :club:
Hero wins $38.64
(Rake: $2.00)

Siin aga suurim kaotus sessi jooksul. Kaes ei ole mitte midagi huvitavat tegelikult, kui et jarjekordne t6estus, et kui m6istust pole, siis kyll 6nn kompenseerib. Suva, regular variance.

Poker Stars $10.00 No Limit Hold'em - 4 players - View hand 786247 (http://www.thehandconverter.com/hands/786247)
The Official DeucesCracked.com (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.thehandconverter.com)

BB: $10.00
CO: $13.82
BTN: $10.57
Hero (SB): $11.19

Pre Flop: ($0.15) Hero is SB with Q :heart: Q :club:
CO raises to $0.30, 1 fold, Hero raises to $0.95, 1 fold, CO calls $0.65

Flop: ($2.00) 2 :club: 6 :heart: 2 :heart: (2 players)
Hero checks, CO checks

Turn: ($2.00) T :club: (2 players)
Hero bets $1.35, CO calls $1.35

River: ($4.70) 3 :diamond: (2 players)
Hero bets $2.70, CO raises to $6, Hero calls $3.30

Final Pot: $16.70
CO shows 3 :heart: 3 :spade:
Hero mucks Q :heart: Q :club:
CO wins $15.88
(Rake: $0.82)

Kuu esimesed 3 paeva on graphi ilusti positiivses suunas liikuma pannud. Jaab loota, et tegu ei ole lihtlabase hiiteriga ;)

Paev oleks perfektne, kui Hispaania mangiks Paraguay yle.
VAMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOS!!!

:biggrin:

Viski
04.07.10, 07:50
T7s käsi .. mingi meta, et SB'lt lihtsalt callid ?

macroTilt
04.07.10, 14:13
T7s käsi .. mingi meta, et SB'lt lihtsalt callid ?

UTG limpis seal. Kuna mangin enamjaolt 9-12 lauda, siis pmst ei t6sta seal jah eriti, kui siis call. Vahema arvu laudade korral on tiba teine teema, seal j6uab jalgida/aru saada, miks utg limbib jne.

Raagi lahemalt. Millised on head/korrektsed variandid mangida toda katt?

Viski
04.07.10, 14:46
Kindlasti mitte callida. Raise/fold on sealt.

macroTilt
04.07.10, 15:21
Kindlasti mitte callida. Raise/fold on sealt.

kuidas saab mingit otsust "random kaes" kommenteerida/soovitada, valjendades ennast 7 s6na abil? Ridade vahelt ei loe samuti midagi valja.

Mulle meeldib see enesekindlus, millega vastasid, seega respectin su arvamust ja ootan endiselt seletust, et miks raise/fold ja ei muud.


See mis toimub vastaskorteris laheb aga ulmeliseks. Tegelikult on juba ammu lainud. Naeb prinke kannikaid, noort naise rinda, vahest 66siti live seks jm.
Kui nii edasi laheb, siis peagi saab hasart eetikast v6itu ja ehk t6esti ilmub siia paar provotseerivat pilti naabriplikadest ;)
Yks neist teeb seda kusjuures nimme...seal ei eksisteeri teist seletust!

Oh, pyhapaevad. Pannkooke tahaks!

g00000se
04.07.10, 18:28
kuidas saab mingit otsust "random kaes" kommenteerida/soovitada, valjendades ennast 7 s6na abil? Ridade vahelt ei loe samuti midagi valja.

Mulle meeldib see enesekindlus, millega vastasid, seega respectin su arvamust ja ootan endiselt seletust, et miks raise/fold ja ei muud.


See mis toimub vastaskorteris laheb aga ulmeliseks. Tegelikult on juba ammu lainud. Naeb prinke kannikaid, noort naise rinda, vahest 66siti live seks jm.
Kui nii edasi laheb, siis peagi saab hasart eetikast v6itu ja ehk t6esti ilmub siia paar provotseerivat pilti naabriplikadest ;)
Yks neist teeb seda kusjuures nimme...seal ei eksisteeri teist seletust!

Oh, pyhapaevad. Pannkooke tahaks!

Raised välja, et cbetiga pärast maha võtta. Ise limpisin ka kunagi small blindi pealt suited kaartidega kaasa, aga hiljem pani tähele, kui kahjumlik see tegelikult on.

macroTilt
04.07.10, 20:57
goose, tx vastamast. uurin/puurin HEMi. hetkel veel newbi mis tahendab, et palju huvitavat informatsiooni enda ja vastaste kohta on kahjuks kattesaamatu.

Aga nyyd sekka m6ni POWERpost. Micropowa ;)

vYzj3e1TB5o


Roni Size & co. on vennad, kes elu jooksul on mulle m66tmatutes kogustes
powerit jaganud. Nad on ikooni staatuses. Pikemalt ma siin ei peatu, sest kui raagid ntx trance hingega dnb/jungle teemadel, siis yldjuhul head suppi sellest ei tule ;) Kuna maitse yle ei vaielda, siis enda blogis kiidan ja teen maha just tapselt seda, mida 6igeks pean. Et lugu ei v6taks siinkohal halba tooni, lisan, et muusika osatahtsus on elus niiv6rd olulisel kohal, et teema vaariks eraldi kasitlemist. Kus siis ei raagiks eriti erinevatest stiilidest, kui et vaataks parem, kuidas saab random loost saadud s6numi v6i rytmi enda kasuks t66le panna - olukorrale vastava meeleolu loomiseks/enda motiveerimiseks.
Erinevatest motivatsioonitehnikatet ja nende kasutatavusest erinevatel elualadel, sellest kirjutan samuti millalgi. Olen sellega paris pikalt tegelenud ja usun, et mul on paar paris innovaatset ideed antud vallas. Well, kirjutan kui selleks 6ige hetk, kuna START! NYYD! stiilis postid tulevad yldjuhul lahjad.


Salati k6rvale mangitud 2$/180 mani panin lihtsalt j6uliselt kinni. FT oli k6va, head mangu oli parajas koguses. Mangijatel nimed nagu Shark ja Rock.
Mina ja Rock olime l6puks HU. Ytlesin talle chatis, et ta hea mangija ja GL.
Jargmise 3 kae jooksul tegin CRASH BOOM! YEA! :biggrin: good for 108$

eEBoVhx_hDk


Aga Roni, vana klassika BrownPaperBag, selle loo panen mangima nyyd, mil chillin r6dul, suitsetan head mariat ja naudin hetk tagasi aset leidnud v6itu ;)
Video on lihtsalt art. Rytm ja liikumine on ka pildis kohale toodud. chill ;)

Bite my bullet!

edit, fck, ma ei saa aru, kuidas jutube link vormistada?

lenC
04.07.10, 21:00
ma tuletan meelde, et youtube tugi on olemas, aga mingi pervo süsteem on, et selle asemel et panna youtube tagide vahele link:
[ youtube ] http://www.youtube.com/watch?v=jhMLgB5I_f0&fmt=18 [ /youtube ]

tuleb panna sinna ainult video kood ehk:
[ youtube ] jhMLgB5I_f0 [ /youtube ]


.

macroTilt
04.07.10, 21:10
tx

g00000se
04.07.10, 21:25
Miks sa üldse cashi mängid, kui turniire paremini biidid :D

macroTilt
04.07.10, 22:04
tahad ausat vastust?

mul on endiselt idee, et teen ennast tuleval aastal SNEks :)

never say neva!


http://img59.imageshack.us/img59/4770/sneyw.jpg (http://img59.imageshack.us/i/sneyw.jpg/)


M6istus nagu karussell. Kus sartsu ei ole, seal tuleb ise teha :biggrin:
Hahaha, vahest ei saa ma ise ka aru, millal ma enda yle naeran.

macroTilt
04.07.10, 22:11
kuna tuju on hea ja run hoiab hetkel veel elus, siis blogime LIVE pealkirja all

V6imaliku BIG POWA posti eellugu.

Haha, miks mitte. L6bus vahemalt endal. Hetkel teada olevad andmed oleks, et sain labi
3$ satika mangima 11$ turniiri, kus jagavad sun mili pileteid.
Hetkel k6va stack ees. Positsioon 42/1700. Pileteid tuleb kokku ehk 180?
Vaatab, mis saama hakkab :)

GL Tilt!

foldin 78, flop 789, 2 venda lahevad omavahel all ini KK vs AA, limbitud sahkermahker.
hea foldi tegin, mis sest et turni 8 mulle maja oleks andnud.

860 meid jargi, 160 piletit. enda stack v6imaldab elutseda, kuid ei rohkemat.

suren 3 katt hiljem, kus button laheb all in, ja ma otsustan viimasel hetkel callida SB pealt 77ga.
K6ik margid naitasid, et tal on seal midagi. Paris 6huga seal spotis ta ei lykka. All in all, see oli tapselt see koht, kus "raagin enda ymber". Tra. Tapsuse huvides, fold on siin vaga korrektne, alles oli 6bb. Sain kuskil 650 koha.

AA oli vastas ja 2 outer ei kuulu minu mangustiili juurde, seega..

<end>


lyhikeseks jai. kyll tuleb ka pikemaid, loodame :)

g00000se
04.07.10, 22:29
Pea vastu

macroTilt
05.07.10, 02:08
Hetkel olen MASSIVE chipliidiga 2$/180man finaalis.
Massive is fck massive. Mul 110k, teisel kohal oleval vennal 30k.


Showd supportib 8ball

Uu8QEpaB7U4



Laksimeeeeeeeeeeeeeeee! :biggrin:

Kui keegi tahab omadele kaasa elada, siis turna id starsis 288763220

SALSABOY
05.07.10, 02:15
K3 ei olnud hea lüke IMO

macroTilt
05.07.10, 02:18
K3 tuleb seal callida minu stacki juures, arvan mina. Suva, mis vastasel on. Enamjaolt flip.

aga jah. 1 viga ja dream puruneb. heh. 4s koht siis ja good for 28$

SALSABOY
05.07.10, 02:26
K3 tuleb seal callida minu stacki juures, arvan mina. Suva, mis vastasel on. Enamjaolt flip.

Ma ei tea, arvan siiski, et liiga marginaalne

Mis käega sa vastase callisid seal kui ta näitas A6 mingi K10 ?

macroTilt
05.07.10, 02:36
Ma ei tea, arvan siiski, et liiga marginaalne

Mis käega sa vastase callisid seal kui ta näitas A6 mingi K10 ?



J10 oli. Tundus vaga nuts olevat. Aga kavaldas mu yle ;)
Ja kui nyyd hiljem hasti jarele m6elda, siis viga ei olnudki ehk tolles kaes riverini kaasa tilpnemine, kui et, oleksin pidanud jaama enda "p6him6tete" juurde, ehk siis, kui mangin blind vs blind, siis olgu see alati raisitud pot. Sai erand tehtud...

SALSABOY
05.07.10, 02:37
J10 oli. Tundus vaga nuts olevat. Aga kavaldas mu yle ;)

Hea töö, vähemalt said mõned buy-inid, et järgmine kord ära võtta

macroTilt
05.07.10, 02:39
tyty. tapselt nii suhtungi. mang oli hea.

macroTilt
05.07.10, 15:14
Eile sain taaskord Starsist maili. S6num alati sama. Jah, MTTd ajavad mind endiselt tilti/naerma. Usun, et kindlasti pigem naersin kui olin raevus, sest yldjuhul ma capsiga ei kirjuta. Fck donks!

We are writing to inform you that we have suspended your chat privilege for 1 month as a result of your chat on 2010/07/05
The following chat was observed
FCK U DONK


Jah, tapselt nii ytlesin. Maletan ka p6hjust. Situatsioon nagi valja umbes tapselt jargmine:
keegi minraisib UTG, siis DONK keskelt callib, button ehk samuti. Mina istun BB peal, kaes kuningad ning teen massive reraise. UTG annab respecti, DONK callib. Flop J_K_A, mina r66msalt all in, donk M6TLEB pmst aja l6puni ja callib, endal 910. Story l6ppu ei ole kuigi raske ette arvata.
Tra, saan aru kyll, et tegelikult on situatsioon super, kuid nahui, kaua v6ib seda BS taluda, kus alati tuleb mangu mingi maagiline 6nn/6nnetus ehk maakeeli variance. Jah, enamjaolt k6ige veidramal moel :mad:

Saan aru, et tegelikult tegi Stars mulle taaskord endapoolse heateo ;)

Baduism

cv73_vvC0iU


Wat a day, wat a day. Super day, tana on tuult!


nl10s on kuu esimesed 4 paeva m66dunud rahulikult. Tildivaba solid grind.
Kasi olen manginud habivaarselt vahe, ehk 5500. Winrate suht ok. 7 bini up.

Remember the Future ;)

Potsataja
05.07.10, 15:28
Suht sick on kogu oma ebaõnnes süüdistada mängust mitte midagi taipavaid tüüpe, ehk viimane aeg oleks hakata mõtlema, miks on analoogsed olukorrad kasulikud Starsile ja tema IT töölistele. Rake on põhiline ja kõik muu kõrvaline ning sinusugune tüüp on typo rahamasin, keda PS vajab.8=)

macroTilt
05.07.10, 17:45
Potsataja, heh, mis ma siin ikka syydistan. Aga sul 6igus, olen rahamasin kes toodab reiki. See on suur raha, i know. Total olen Starsi natuke alla 40000$ rake maksnud. Ja "paberil" tildikest valja elada on kindlasti kasumlikum, kui seda on laudades. Blogi, jah!

Tegin ka sessi nl10. Jooks oli yldiselt sitt, flopist panin alati m66da ja cbet laks samuti tyhja enamus ajast. Need vahesed kaed, kus oli mida mangida aga imeti taaskord variance poolt vastikul kombel valja. No pole hullu, kyll varsti tuleb hiiter. Eelnevad 6 sessi olid k6ik plussis. Hoiab enesekindlust ;)

Sess


http://img686.imageshack.us/img686/68/5juuliehk3xnoluck.jpg (http://img686.imageshack.us/i/5juuliehk3xnoluck.jpg/)


Kaed mis 3x 10$ valja viisid on siin


Poker Stars $10.00 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 788531 (http://www.thehandconverter.com/hands/788531)
The Official DeucesCracked.com (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.thehandconverter.com)

Hero (BB): $10.74
UTG: $10.30
MP: $10.00
CO: $14.39
BTN: $11.43
SB: $20.07

Pre Flop: ($0.15) Hero is BB with 4 :heart: 4 :spade:
2 folds, CO raises to $0.30, 2 folds, Hero calls $0.20

Flop: ($0.65) K :diamond: A :club: 4 :diamond: (2 players)
Hero bets $0.50, CO raises to $1.50, Hero calls $1

Turn: ($3.65) 9 :club: (2 players)
Hero checks, CO bets $2.00, Hero raises to $8.94, CO calls $6.94

River: ($21.53) 2 :diamond: (2 players)

Final Pot: $21.53
Hero shows 4 :heart: 4 :spade:
CO shows J :diamond: A :diamond:
CO wins $20.47
(Rake: $1.06)


Poker Stars $10.00 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 788532 (http://www.thehandconverter.com/hands/788532)
The Official DeucesCracked.com (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.thehandconverter.com)

CO: $10.00
BTN: $10.00
SB: $10.05
Hero (BB): $10.00
UTG: $10.41
MP: $13.18

Pre Flop: ($0.15) Hero is BB with 7 :heart: 7 :diamond:
1 fold, MP raises to $0.40, 3 folds, Hero calls $0.30

Flop: ($0.85) 6 :diamond: 7 :club: 3 :diamond: (2 players)
Hero checks, MP bets $0.50, Hero raises to $1.60, MP raises to $4, Hero raises to $8, MP raises to $12.78, Hero calls $1.60 all in

Turn: ($20.05) K :diamond: (2 players - 1 is all in)

River: ($20.05) Q :diamond: (2 players - 1 is all in)

Final Pot: $20.05
Hero shows 7 :heart: 7 :diamond:
MP shows A :diamond: 2 :diamond:
MP wins $19.05
(Rake: $1.00)


Poker Stars $10.00 No Limit Hold'em - 4 players - View hand 788534 (http://www.thehandconverter.com/hands/788534)
The Official DeucesCracked.com (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.thehandconverter.com)

SB: $10.05
BB: $11.00
Hero (CO): $15.50
BTN: $10.00

Pre Flop: ($0.15) Hero is CO with A :heart: K :heart:
Hero raises to $0.30, 1 fold, SB raises to $1, 1 fold, Hero raises to $3.50, SB raises to $7, Hero raises to $15.50, SB calls $3.05 all in

Flop: ($20.20) J :club: T :diamond: 8 :club: (2 players - 1 is all in)

Turn: ($20.20) 7 :diamond: (2 players - 1 is all in)

River: ($20.20) 7 :spade: (2 players - 1 is all in)

Final Pot: $20.20
SB shows Q :heart: Q :club:
Hero shows A :heart: K :heart:
SB wins $19.20
(Rake: $1.00)


vot tak. lahen s66n parem creppi. juustu/kana oma viib keele alla ;)

macroTilt
06.07.10, 15:45
Eile 66sel regasin ennast 4$ (1000cap/8max) turniirile. Idee nagi valja, et 2 esimest tundi teen vaga loose mangu ja proovin stacki suureks ajada. Mis ka 6nnestus. Kolmandal tunnil v6tsin turniiri juba taie t6sideusega. Bubbles laks samuti vaga hasti, kus tegin suure hunniku chipse. Olime juba rahades, kui yks kaasmangija otsustas stallida iga kasi,
timebank l6puni. See ajas suht "tilti" ning otsustasin peale t6mmata. Tol hetkel domineerisin suhtkoht tervet turniiri, stack oli 4/65.
Nyyd tana, arkan kell 14.00, laptop kaisus. Tra, vaatan, sain 33 koha ja 18$ vist.

Otseselt tilti ei aja kuna mangus ei olnud vaga suured rahad. Kuid suhtumine on vaga
m66da! :( Pokkerit tuleb mangida selge peaga ja puhanuna, soovitavalt ka "kainena". Jaagu see viimaseks korraks, mil kirjutan siia analoogse sisuga posti.

Nyyd paar tundi hiljem tuleb tunnistada, et tanane paev laheb tapselt yks yhele rytmis eilsega.
Jooks oleks nagu ok, programm loob sellise tunde vahemalt. Aga siis BOOM! tuletab end meelde variance, lmao ja juhtub ntx see, et olen 45manSNG liider, kui oleme 10 jargi ja FT bubbles tapselt.
Trikke ei tee/ei varasta, tulevadki reaalsed kaed jarjest katte. 1010 vs 99, river toob vastasele kolmiku, kohe jargi mul AK, keegi minbetib, mina all in ja nyyd otsustab BB, kel pmst 3 koha stack ka callida, 89s. Riveriks moodustub talle rida. Viimane kasi Ryndan K10s UTG pealt, mingi vend callib pool stacki, lmao, ara lehega A3o ja hitib 3. Mina bubbeldan.
Tapselt synkroonis toimub teisel laual jargmine kasi. Oleme 35 ehk jargi 180man SNG ja mul AKs ja yle keskmise stack, ise UTG+1. Raisida tundub tobe, limp halb, seega lahen all in. Sama suur stack callib insta BB pealt A7o. Ei m6ista, miks mangida 40 min ja siis teha selline call. Huvitav, mis ta peas toimub sel hetkel :) Loomulikult tuli 7.
Eile t6mmati mu vastu ara tohututes kogustes. 3outer 3outeri jargi. Ise suutsin ainult korra 6htu jooksul "valja imeda". See 3 outeri absoluutne ebatasakaal mu resultaadis on tohutu, kui seda m66ta $$$. Ei teagi, kuidas oleks hetkel k6ige 6igem suhtuda. Downswing labi mangida? LOL swongs.

Nyyd, pool tundi hiljem v6taks siis viimase 2 paeva runi kokku. PASK!

Poker Stars $2.00+$0.20 No Limit Hold'em Tournament - t3500/t7000 Blinds + t700 - 4 players - View hand 791260 (http://www.thehandconverter.com/hands/791260)
The Official DeucesCracked.com (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.thehandconverter.com)

Hero (BTN): t77760 M = 5.85
SB: t28072 M = 2.11
BB: t91656 M = 6.89
CO: t72512 M = 5.45

Pre Flop: (t13300) Hero is BTN with A :diamond: 8 :diamond:
1 fold, Hero raises to t77060 all in, SB calls t23872 all in, 1 fold

Flop: (t64544) 4 :diamond: A :spade: 7 :diamond: (2 players - 2 are all in)

Turn: (t64544) 2 :spade: (2 players - 2 are all in)

River: (t64544) 2 :diamond: (2 players - 2 are all in)

Final Pot: t64544
Hero shows A :diamond: 8 :diamond: (a flush, Ace high)
SB shows 2 :heart: 2 :club: (four of a kind, Deuces)
SB wins t64544



See kasi leidis aset siis 180man finaalis. Eriti fun on see, et kui flopp oli juba maha jooksnud, siis pea l6ikas murdsekundi jooksul ja ytlesin endamisi, yks out on sul, poti 2. Naersin sydamest nii et koduseinad kajasid kui turn maha sadas. Variance. LOL. Sain 3 koha e. good for 42$

Ah, tra! Nali on nali kui t6esti on nali. Need kaed on k6ike muud imo. Odava litsi tunne tuleb peale :mad:

Poker Stars $2.00+$0.20 No Limit Hold'em Tournament - t25/t50 Blinds - 8 players - View hand 791289 (http://www.thehandconverter.com/hands/791289)
The Official DeucesCracked.com (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.thehandconverter.com)

SB: t1385 M = 18.47
BB: t1930 M = 25.73
UTG: t1490 M = 19.87
UTG+1: t4495 M = 59.93
MP1: t1600 M = 21.33
MP2: t745 M = 9.93
Hero (CO): t1615 M = 21.53
BTN: t1625 M = 21.67

Pre Flop: (t75) Hero is CO with A :heart: 4 :heart:
UTG calls t50, UTG+1 calls t50, 2 folds, Hero calls t50, BTN calls t50, SB calls t25, BB checks

Flop: (t300) 5 :heart: J :heart: K :heart: (6 players)
SB checks, BB bets t100, UTG folds, UTG+1 calls t100, Hero calls t100, BTN raises to t1575 all in, SB folds, BB folds, UTG+1 folds, Hero calls t1465 all in

Turn: (t3630) J :spade: (2 players - 2 are all in)

River: (t3630) A :club: (2 players - 2 are all in)

Final Pot: t3630
Hero shows A :heart: 4 :heart: (a flush, Ace high)
BTN shows J :club: K :club: (a full house, Jacks full of Kings)
BTN wins t3630


Good Run, aeeeeee? ::)

macroTilt
08.07.10, 01:23
Tana saavad paljud 6elda, "hispaania, ty, u made my day"!
Woohooo, linn r6kkab. M6nus fiiling. Ainult HU on jaanud. GL SPAIN!!!

WAR

ggOVNYFlP7Q



Pokkeris olen endiselt tegev. V6itlen. Alla anda ei ole plaanis.

http://img822.imageshack.us/img822/6965/war7days.jpg (http://img822.imageshack.us/i/war7days.jpg/)


GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! ;)

Karikakar
08.07.10, 01:29
uuh, mis seal lõpus juhtus?

macroTilt
08.07.10, 02:39
heh. ma kysin endalt sama, vaadates graphi :)
esimest korda elus saan vastata, et 100% tildi vaba play. 6 coolerit ja 1 halb mang enda poolt. Jup, variance. Maletan, et k6ik juhtus pmst synkroonis, mindseti l6i hetkeks k6ikuma ja puha, kuid v6tsin eesmargiks, et teen enda A (B siiski :biggrin: ) mangu edasi ja ronin august valja. 30 min hiljem oligi 4 bini tagasi. Positiivne m6tlemine, eh.

Tegin nyyd 55 min mangu. Esimene sess tana. Tuleb, tuleb ;)


http://img121.imageshack.us/img121/4865/tunninesesspuhtapeaga7j.jpg (http://img121.imageshack.us/i/tunninesesspuhtapeaga7j.jpg/)


Usun, et tean enda 3 suurimat leaki. Kui suudan siinkohal ennast kokku v6tta ja teha vaiksed muudatused enda mangus, siis peaks kohe kohe ka $$$ hakkama tulema. Yup ;)

Panen ka dokumenteerimise huvides, et hetkel on statistilised naitajad jargmised:

vpip - 14.8
pfr - 9.8
3bet - 5.4
agg factor - 3.33

Kahjuks ei ole mul vahimatki aimu endiselt, et mis tahendab mida, haha.

Otsisin tana paeval jutubist muusikat "chill out". Well, igasugu kraami pakub mootor. Leidsin yhe, mil uhke nimi "wonderful chillout music". Yldjuhul tahendab see paska. On ka erandeid ;)

WCd-2XLFBv4

macroTilt
08.07.10, 05:38
Nyyd, mil olen hetkelise "coolerswongi" labi manginud, on pilt jargmine.

http://img375.imageshack.us/img375/8139/coolerswongs.jpg (http://img375.imageshack.us/i/coolerswongs.jpg/)


unistan juba vaikselt ajast, mil istun laudadesse tundega, hey biatchis, andke oma $$$ mulle. Ja nad annavad, korraparaselt. Iga paev, iga nadal, iga kuu :)

Eile sai ka avatari vahetatud. Oli teine liialt neutraalne. Kuna mul plaanid naevad ette limiiti crushida, ehk siis saavutada tase, mil regid enam minuga yhte lauda vabatahtlikult ei istu, olen nyydsest too punane kurat. Ylikiirelt shovides nutsuga tekitab mu image donkides uudishimu. Proovitud :biggrin:

http://img208.imageshack.us/img208/3096/devil07072010.jpg (http://img208.imageshack.us/i/devil07072010.jpg/)


Tolle avatariga peab nl100 valja j6udma, siis hindab situatsiooni uuesti.
Samuti tuleb punased tarnid selle aasta l6puks ara vormistada. Hetkel punkte k6igest 37000. Et siis jarelejaanud 6 kuud tuleb a 10000 punkti saada.
No problemo :biggrin:

devilGames ;)

macroTilt
08.07.10, 09:52
Fetish

http://img715.imageshack.us/img715/8004/naabripliks.jpg (http://img715.imageshack.us/i/naabripliks.jpg/)



Well, neid on tegelikult 3. K6ige ilusam, ehk "printsess", tema tuppa ma ei nae. Mis on vaga hea, sest ta meeldib mulle ja idee on temaga igasugu p6nevaid asju korraldada. Teine plika on fantastilise kehaga, selgroogu katab seksikas tattoo. Magab ta kuidas kunagi, nii pesus kui ihualasti ;)
Loodan, et satun peagi 6igel ajal aknast valja vaatama...
Ja nyyd too pildile jaadvustatu... well, m66dukas tselluliit on andestatav :biggrin:

Head tydrukud muidu k6ik. Naeravad palju. Tsiilist ;)

Lai tanav

http://img138.imageshack.us/img138/295/tanav.jpg (http://img138.imageshack.us/i/tanav.jpg/)



"Labasuse" tiitlit kylge ei taha. Ehk paastame mis paasta annab ;)


Molbertus

http://img806.imageshack.us/img806/9664/molbertus.jpg (http://img806.imageshack.us/i/molbertus.jpg/)

Kunst

http://img685.imageshack.us/img685/7727/kunstl.jpg (http://img685.imageshack.us/i/kunstl.jpg/)

macroTilt
09.07.10, 08:57
Muhahaha. Mangisin 3000 katt 6maxi ja v6itsin 3$.
M6tsin, et well, teeb yhe 2$/180 mani otsa. Hasti m6tsin. V6itsin ara :) good for 108$

weeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!

g00000se
09.07.10, 13:19
Tõsiselt mees, kao turnasid mängima :D

macroTilt
10.07.10, 02:53
30 juunil oli roll 191.67$

L6puks ometi olen properly rolled nl10 jaoks!

10 juuli ehk tana on roll 540.12$


Jama on aga see, et 24 tablemine on endiselt utoopia, 16-18 tablemine viib raha valja, 12 tablemine on rahuldav, kuid kasi tuleb tunnis vahe. 6-9 tablemine toodab $$$.

Dilemma. Alati.


Ilus Tango
Siin videos on fantastilised varvid. Lugu ilus, ilus ;)

su2o0qBJd0s

g00000se
10.07.10, 03:01
Fullstack (100bb+) laudades polegi mõtet ahmida endale 24 lauda. Sa ei jõua lihtsalt korralikult jälgida ja kvaliteet langeb korralikult. Mängi rahulikult oma 9 lauda korraga ja asi on korralik. Millal NL25 shoti võtad? :P

macroTilt
10.07.10, 04:36
http://img34.imageshack.us/img34/2053/redel.jpg (http://img34.imageshack.us/i/redel.jpg/)


Haha. nl25 shot on kauge tulevik.
Sest olgem ausad, mida ma seal teen? Mul puudub nii roll kui ka kogemused.
Siinkohal ongi 6ige aeg paika panna personaalne arengukava. Ajaline faktor mind ei sega, mis tahendab, et kiiret kuhugi ei ole. Tulemust m66detakse cashgames kas binides v6i bb/100. Valikuvabadus.

Mina valin binid! 60 bini on minu arvates paras number, et saavutada piisav enesekindlus uue limiidi vallutamiseks. Jah, 60!

Mul veel pikk maa minna. Hetkel +9 bini ;)

Tore oleks, kui augusti l6puks mangin nl25.

Amen.

Karikakar
10.07.10, 12:27
Sa oled kindlasti maininud, aga kus sa elasidki?

IamAllin
10.07.10, 12:29
Sa oled kindlasti maininud, aga kus sa elasidki?

barcelonas vist

rohelinekonn
10.07.10, 13:14
rohkem naiste pilte palun

macroTilt
10.07.10, 17:03
Fun blogi. Autor proovib pokkerist raakida. Lugejaid huvitab aga kus ma elan, lol.
See, et naisi v6iks rohkem siin olla, agreed :)

http://img188.imageshack.us/img188/9025/laupaev.jpg (http://img188.imageshack.us/i/laupaev.jpg/)


Head laupaeva!

Karikakar
10.07.10, 17:15
Tekitasid minus huvi enda naistepildistamistega ja laiade tänavatega :)

totaldonk
10.07.10, 17:39
we want moaaaar

macroTilt
10.07.10, 22:13
HuHu ::)


http://img9.imageshack.us/img9/4274/huhudp.jpg (http://img9.imageshack.us/i/huhudp.jpg/)


stiilinaide on siin. yesyes, vahest riidin rohkem kui vaja ;)

Poker Stars $6.00+$0.25 No Limit Hold'em Tournament - t15/t30 Blinds - 2 players - View hand 796864 (http://www.thehandconverter.com/hands/796864)
The Official DeucesCracked.com (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.thehandconverter.com)

pazzo_pino (BB): t1870 M = 41.56
Hero (BTN/SB): t1130 M = 25.11

Pre Flop: (t45) Hero is BTN/SB with A :diamond: 9 :diamond:
Hero raises to t120, pazzo_pino calls t90

Flop: (t240) 4 :spade: 5 :heart: 5 :club: (2 players)
pazzo_pino checks, Hero bets t120, pazzo_pino calls t120

Turn: (t480) T :diamond: (2 players)
pazzo_pino checks, Hero bets t240, pazzo_pino calls t240

River: (t960) J :heart: (2 players)
pazzo_pino bets t780, Hero calls t650 all in

Final Pot: t2260
pazzo_pino shows 3 :spade: 6 :club: (a pair of Fives)
Hero shows A :diamond: 9 :diamond: (a pair of Fives - Ace kicker)
Hero wins t2260


KristjanLaas, nyydsest olen mina HU kunn :biggrin:

nalg
10.07.10, 22:33
kes need naised on? suvalised googlest otsitud pildid või oledki kupeldaja?

macroTilt
10.07.10, 22:36
fifty fifty ;)

onuark
11.07.10, 00:50
ilus heater.

macroTilt
11.07.10, 16:54
UhUh ::)

http://img717.imageshack.us/img717/1967/uhuhn.jpg (http://img717.imageshack.us/i/uhuhn.jpg/)


Kui 3 jargmist paeva ilmub siia blogisse analoogne graph, siis ei jaa muud yle, kui registreerida www.BiteTheBullet.com kus esilehel tervitan s6nadega:
Hi, im professional 6$ Hu playa. Love u all :biggrin:


Hiiterit toetab M.I.A - Born Free (High Contrast Remix), tanan qKulgur ;)

63tdQuQpfng


head pyhapaeva!


8 v6itu jarjest on kena kyll, kuid miks mitte 12 ntx. v6tan siis uue mangu ette kus leiab aset jargnev kasi

Poker Stars $6.00+$0.25 No Limit Hold'em Tournament - t10/t20 Blinds - 2 players - View hand 798031 (http://www.thehandconverter.com/hands/798031)
The Official DeucesCracked.com (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.thehandconverter.com)

Eman614 (BB): t1520 M = 50.67
Hero (BTN/SB): t1480 M = 49.33

Pre Flop: (t30) Hero is BTN/SB with 7 :diamond: 5 :diamond:
Hero raises to t40, Eman614 calls t20

Flop: (t80) 4 :club: 4 :diamond: 3 :heart: (2 players)
Eman614 bets t60, Hero calls t60

Turn: (t200) J :spade: (2 players)
Eman614 bets t80, Hero calls t80

River: (t360) 6 :club: (2 players)
Eman614 bets t200, Hero raises to t660, Eman614 calls t460

Final Pot: t1680
Eman614 shows 4 :heart: T :diamond: (three of a kind, Fours)
Hero shows 7 :diamond: 5 :diamond: (a straight, Three to Seven)
Hero wins t1680

well. enda meelest ei manginud vaga halvasti, kuna miks peaksin ma uskuma, et tal on 4 kaes. yldjuhul naeb selliset bettimist kui vastasel X3. callin tema flopi/turni beti, uskudes, et mu 2 ylekaarti ja gutshot v6ib olla piisav. ok, kuna mul on obv hiiter, siis tulebki soovitud rida kokku riveriks.

http://img38.imageshack.us/img38/6707/7gsk.jpg (http://img38.imageshack.us/i/7gsk.jpg/)

Hehe. Truestory, et olen HU sng suures miinuses. Uskusin olevat isegi kuni -10k, mis on endised 4tablemis tiltsessid highstakes Hus. Uurisin nyyd lahemalt ja selgub, et miinus jaab natuke alla 7k. Elu 6ppetunnid, loodame!

Igatahes jargneva kymnekonna kae jooksul v6tsin talt viimased chipsid ara ja olen nyydsest omakorda 6$ rikkam. Ja kui aus olla, siis mida kuradit sa callid mind 410o. Thats variance, biatch.

Shut up and play :biggrin:

Oh, seeria l6ppes selleks korraks. 10 v6itu tuli. 11 mang v6ttis mu valja keegi Canibus (Rakverest).
Pre all in, blinded 10/20, minul KK, temal AA. Kui oled foorumi liige, siis tervitan! GG

Nyyd aga jalgpall!

VAMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOS! Villa maravilla! VAMOOOOOOOOOOOOOOOOOOS!

adam_q
12.07.10, 09:28
most entertaining blog so far

kip
12.07.10, 10:03
mhmh, great blog!

macroTilt
12.07.10, 17:22
Eile kell 02.00 koju j6udes, oli meeleolu ylev. Pyhapaevased turnad on alati magusad olnud, vahemalt pakutava auhinnaraha osas. Kuna polnud vast oma nadal turniire teinud, siis v6tsin m6ned ette. Jooks oli nagu oli, st. k6ige hullem polnud, j6udsin vist k6igil 5 turniiril kolmandasse tundi, mis on juba saavutus omaette.

L6puks hakkasid biidid tulema, 1r lendasin KK vs A7. Tobe oli selles suhtes, et vastane ei oleks tohtinud yhegi valemi abil seal callida, kuna ma 4 bettisin ta all in. Well, siin tasub vist nentida, yea, games r still verry good :)
3r sain rahadesse ja siis lendasin l6pus, JJ vs QQ vist. 5$ 2r1a, seal tulin ka rahadesse, kuid l6pus oli vaike stack ja pidin lykkama stiilis Ax, suurema kikkeriga A oli vastas.
11r laks nagu laks. Viimane kasi oli mul UTG peal AQs, endal 12bb. Vot see on selline spot, kus variante on tegelikult rohkem kui 1. Ma valisin selle, kus peab k6ige vahem
m6tlema, ehk panin koheselt all in. Vasimusemangud. Sain KK vastu. gg
8.80 turbol sain alguses vaga ilusti kaima. Teise tunni alguses oli mul top100 stack. Hiljem sain mitmel korral paar vs ylepaar kaotuse ja nii ta laks.

Buy inid olid kokku vast 100$, millest 6nnestus c 40$ tagasi saada. Siinkohal ongi hea ennast korrale kutsuda ehk siis, hetkel veel, tuleks 11r taolised shotid kindlasti ara jatta, sest um, nyyd hommikul saan aru, et kui ikka regada ennast MTT 100$ eest, endal roll ainult 600...yks paras gambel, eks.

See nadal proovin vast oma lemmikuid, ehk SNG. Seal olen ma algusest peale v6itja olnud. T6enaosus rolli kasvatada kordades suurem kui MTTsid toksides, kus bustosse minek tunduvalt reaalsem.

Head lood l6ppevad aga hasti. Ja see on hea lugu. Olles bustinud oma viimase MTT, oli jaanud
veel yks 2$/180man SNG. Mangisin nagu pro :) Ara v6itsin :) good for 108$

Kogu 6ine seiklus jai seega pisikesse plussi. Good times.

macroTilt
13.07.10, 16:17
any game/any stake oli hea pealkiri. lisaks t6ene olemisele, myys hasti.
well, kuna see blogi on siin aga meditsiinilistel kaalutlustel, siis korrektuurid hadavajalikud.

Mindset ehk 7th sense.

...lahendamatadetailidstorys



Lugesin enda blogi otsast l6puni labi. Algus on hea. Tasapisi leian vastuseid enda kysimustele. Kuid kysimusi on palju, enamus endiselt vastamata.

Usun, et tilti saab siin blogis nagema harva. Sellest hoolimata annan endast parima, et tollest tulisest teemast v6imalikult palju kirjutada. Tilt is good thing :) Olen selles veendunud!

macroTilt
14.07.10, 07:47
http://a.imageshack.us/img713/9955/taylorv.jpg (http://img713.imageshack.us/i/taylorv.jpg/)

rohelinekonn
14.07.10, 07:57
väga hea pilt. Jätka samas vaimus ja edu laudades

totaldonk
14.07.10, 12:54
fkkkkkk ei näe pilti

macroTilt
16.07.10, 05:28
Hea paev oli.
6htupoolikul vedelesime rannas. s6bra pruut saabus kesk66l oldscool kasettmakiga. oli imehead weedi, funk mixituna merekohinaga. good times ;)
hiljem s6ime sushit ja tantsisime mingis rannabaaris.
paeval olin s6bralt saanud kingituseks maali. good stuff, ehk panen pildi siia.
nyyd kell 03.00 koju j6udes, teen tassi teed ja mangin Hud.


http://img709.imageshack.us/img709/1218/hukiller.jpg (http://img709.imageshack.us/i/hukiller.jpg/)


Hiiter tana ei ole. Mangin veatult. Mindset on hea. Uus paev, uued mangud.
Eile/yleeile oli swong. Proovisin suurema biniga SNGsid ja oh, taas vale ajastus, tuli miinust 250$.

Kui oluline on enesetunne! Vasimusega ja paha tujuga parem mitte yldse kaaluda mangimist. See on t6de ehk osa valemist kuidas biitida mangu. Eh, seda siia kirja panna on aarmiselt lihtne. Peab pyydlema paremuse poole! ;)


http://img143.imageshack.us/img143/6185/dressedinblack.jpg (http://img143.imageshack.us/i/dressedinblack.jpg/)



the city is burning
there was a man
there was a voice of a girl
she wasnt the only1
aint no need for sunlight
aint no need for moonlight
aint no need for streetlight
just burning real bright ;)

rohelinekonn
16.07.10, 06:54
Vasimusega ja paha tujuga parem mitte yldse kaaluda mangimist. See on t6de ehk osa valemist kuidas biitida mangu.

Nii need asjad kipuvad olema jah.

edu laudades

macroTilt
17.07.10, 21:40
eile tegin Hu MTT. kolmas.


http://img717.imageshack.us/img717/580/hu3skoht.jpg (http://img717.imageshack.us/i/hu3skoht.jpg/)



L6pp laks kaest ara. Ehk siis olime seisus, mul 2000, vastasel 1000 chipsi, blinded 80/160. Vastane pushib taas buttonit, mul QKo, callin. Vastase A7 peab. Nyyd seis vastupidine. Jargmine kasi lykkan mina K5s, tal jalle A klibakaga, mis loomulikult peab. Huvitav mang oli. gg ;)

macroTilt
19.07.10, 07:30
must nadalavahetus ehk SuperSlot

Paar paeva tagasi saadud 3s koht Hus andis enesekindlust ja ka rolli ;)
Sama vana story, eh.

Well, MTT armastus on nii k6ikev6imas, et ei oska lihtsalt ilma olla.
Eile/tana sai siis mangitud turniire ja satikaid. Paris suur ports, ehk oma 100tk.
Binid varieerusid, 1$-55$ stuffi. Enamjaolt 5$-10$ bs poka, kus neva keegi foldib.

dgdgfdhdsfhdfhdfh fdgsfhsfdh sfhsdfhsdfhjdfhj aafhadfhdfh
fhadfhadfh afhdfhdfhdfhdf afhfhdfhdfhdfh afhfhdfhdfhfh
afhfhdfhdfh afhafhgj 5ytrhfdh ethzfdbsdn thwethdgnd whfdnsfsfh :mad:

Laupaeval algas asi ilusasti. K6ikjal tuli kiirelt duubel/kaks. Ja siis ei kuskilt, kais k6makas BOOOOOOOOOOOOOOM! OMFG :mad: 6udus kuubis oli alanud!

Hardcore stiilis obv, iga kasi, iga turna, igast asendist. Peale seda ei v6itnudki enam ainsatki katt. Variance? LOL Naiivsus? LOL Massohism? Kyllap vist ;)

Paneb siia m6ned kullafondi mindfckerid ylesse. Kui kunagi peaks veel hiiteri/normaalse runi otsa komistama, siis hea "everyday reaalsust" nautida!

No Limit Hold'em Tournament - t10/t20 Blinds - 9 players
The Official DeucesCracked.com (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.thehandconverter.com)

ELSTACKS (UTG+2): t1160 M = 38.67
Gold_CobraLB (MP1): t1780 M = 59.33
elrural (MP2): t1600 M = 53.33
MARCIOPIN (CO): t1470 M = 49
leppie144 (BTN): t1400 M = 46.67
luisjudit (SB): t1240 M = 41.33
Hero (BB): t1820 M = 60.67
.mjkisgod. (UTG): t1440 M = 48
Maracugina (UTG+1): t1590 M = 53

Pre Flop: (t30) Hero is BB with Q :spade: A :spade:
2 folds, ELSTACKS raises to t80, 4 folds, luisjudit calls t70, Hero calls t60

Flop: (t240) Q :club: Q :heart: A :club: (3 players)
luisjudit bets t40, Hero calls t40, ELSTACKS raises to t120, luisjudit calls t80, Hero calls t80

Turn: (t600) T :diamond: (3 players)
luisjudit checks, Hero checks, ELSTACKS bets t420, luisjudit folds, Hero calls t420

River: (t1440) 7 :diamond: (2 players)
Hero bets t860, ELSTACKS calls t540 all in

Final Pot: t2520
ELSTACKS shows A :heart: A :diamond: (a full house, Aces full of Queens)
Hero shows Q :spade: A :spade: (a full house, Queens full of Aces)
ELSTACKS wins t2520

No Limit Hold'em Tournament - t1000/t2000 Blinds + t250 - 9 players
The Official DeucesCracked.com (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.thehandconverter.com)

onedaythe1 (BB): t42685 M = 8.13
DFÉLIX (UTG): t71765 M = 13.67
goojoh 69 (UTG+1): t22389 M = 4.26
Numen (UTG+2): t41035 M = 7.82
Marcus Mo (MP1): t50628 M = 9.64
tueron (MP2): t93913 M = 17.89
captnsweets (CO): t46744 M = 8.90
fastpitchfam (BTN): t2030 M = 0.39
Hero (SB): t15765 M = 3.00

Pre Flop: (t5250) Hero is SB with 9 :spade: 6 :diamond:
DFÉLIX calls t2000, 5 folds, fastpitchfam calls t1780 all in, Hero calls t1000, onedaythe1 checks

Flop: (t10030) 9 :diamond: 9 :heart: T :heart: (4 players - 1 is all in)
Hero checks, onedaythe1 checks, DFÉLIX bets t2000, Hero raises to t13515 all in, onedaythe1 folds, DFÉLIX calls t11515

Turn: (t37060) T :spade: (3 players - 2 are all in)

River: (t37060) K :spade: (3 players - 2 are all in)

Final Pot: t37060
DFÉLIX shows A :diamond: T :club: (a full house, Tens full of Nines)
fastpitchfam shows A :club: J :heart: (two pair, Tens and Nines)
Hero shows 9 :spade: 6 :diamond: (a full house, Nines full of Tens)
DFÉLIX wins t27690
DFÉLIX wins t9370

No Limit Hold'em Tournament - t800/t1600 Blinds + t75 - 4 players
The Official DeucesCracked.com (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.thehandconverter.com)

Hero (CO): t19675 M = 7.29
jiff123 (BTN): t22400 M = 8.30
PimpMarque (SB): t19490 M = 7.22
The Crusier (BB): t5935 M = 2.20

Pre Flop: (t2700) Hero is CO with T :spade: T :heart:
Hero raises to t19600 all in, 1 fold, PimpMarque calls t18615 all in, 1 fold

Flop: (t40730) 8 :spade: 2 :diamond: T :club: (2 players - 2 are all in)

Turn: (t40730) Q :spade: (2 players - 2 are all in)

River: (t40730) 5 :spade: (2 players - 2 are all in)

Final Pot: t40730
Hero shows T :spade: T :heart: (three of a kind, Tens)
PimpMarque shows K :spade: A :spade: (a flush, Ace high)
PimpMarque wins t40730

No Limit Hold'em Tournament - t50/t100 Blinds - 9 players
The Official DeucesCracked.com (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.thehandconverter.com)

Glamstyle (UTG+2): t3000 M = 20
Hero (MP1): t2915 M = 19.43
Love2Lose420 (MP2): t4375 M = 29.17
oxido1 (CO): t1220 M = 8.13
kasvan (BTN): t3940 M = 26.27
Naslund44 (SB): t2855 M = 19.03
scfw1 (BB): t2880 M = 19.20
brumberland (UTG): t2955 M = 19.70
burracu (UTG+1): t6030 M = 40.20

Pre Flop: (t150) Hero is MP1 with A :heart: A :diamond:
2 folds, Glamstyle calls t100, Hero raises to t2915 all in, 5 folds, Glamstyle calls t2815

Flop: (t5980) 7 :heart: J :club: 6 :spade: (2 players - 1 is all in)

Turn: (t5980) 5 :club: (2 players - 1 is all in)

River: (t5980) 3 :club: (2 players - 1 is all in)

Final Pot: t5980
Glamstyle shows 4 :club: A :club: (a flush, Ace high)
Hero shows A :heart: A :diamond: (a pair of Aces)
Glamstyle wins t5980


Eh, kuldne run. Oleks siis, et kord/kaks nadalas, poleks probleemi. Aga ara tyytab, kui vastav jooks on paraku 5/6 paeva nadalas ja siis jumala armust antakse vahest yks paev, kus kaed peavad. Oh. See oli siis eila.

Pyhapaevad on labi aegade n6 "parimad paevad" olnud. Selle 2 aasta jooksul, mil olen manginud, usun, et um, tollest 100 pyhapaevast olen plussis olnud ehk 10 korral. V6in ka eksida, 7 kuidagi reaalsem.

Tana siis l6ppesid turniirid selliselt :biggrin:

AK vs A10
AJ vs KJ
AQ vs A5
AK vs 44
JJ vs KQ
KK vs 88
AQ vs QJ
77 vs A10
AJ vs A10
77 vs 44
AQ vs AJ
88 vs A2
AK vs KJ
QQ vs A10

8.80 turbo bubbeldasin QQ vs AJ
11mtt bubbeldasin KK vs QQ

tana kaotasin ka 4 korral KK vs AA.


:biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin:


2 pikka paeva superintensive mindfucki. Yes sir.
Binid olid total c 700$. Cashisin vist paaril k6ige pisemal turnal, c 150$.

Ja midagi positiivset - mangisin k6igest hoolimata 95% tildivabalt. Yes! ;)



Stars ja online pokker on k6ike muud kui rigged. Thats VARIANCE, biatch! :biggrin:

No Limit Hold'em Tournament - t400/t800 Blinds + t100 - 6 players
The Official DeucesCracked.com (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.thehandconverter.com)

zYPAz (UTG): t2887 M = 1.60
KrabSla (MP): t25832 M = 14.35
mynamespat (CO): t16791 M = 9.33
sabimahal (BTN): t22856 M = 12.70
J ROYAN (SB): t48567 M = 26.98
Hero (BB): t27538 M = 15.30

Pre Flop: (t1800) Hero is BB with 6 :heart: 3 :club:
zYPAz raises to t2787 all in, 4 folds, Hero calls t1987

Flop: (t6574) 8 :heart: A :club: A :spade: (2 players - 1 is all in)

Turn: (t6574) A :heart: (2 players - 1 is all in)

River: (t6574) A :diamond: (2 players - 1 is all in)

Final Pot: t6574
zYPAz shows K :spade: 8 :club: (four of a kind, Aces - King kicker)
Hero shows 6 :heart: 3 :club: (four of a kind, Aces)
zYPAz wins t6574


Uue nadala v6tan vastu supermicrot mangides. Bustosse ei lahe! Yesyes ;)


badrunstorys.

kilu6
19.07.10, 12:30
Bustosse ei lahe!

BRM nõuded ehk tood siia oma threadi ja kui välja tuleb, et neid ületad, siis mõtled endale karistuse välja. Kõlab hästi või:)

macroTilt
19.07.10, 14:34
BRM nõuded ehk tood siia oma threadi ja kui välja tuleb, et neid ületad, siis mõtled endale karistuse välja. Kõlab hästi või:)

hei kilu! long time ;)


12 juuli kirjutasin:

Buy inid olid kokku vast 100$, millest 6nnestus c 40$ tagasi saada. Siinkohal ongi hea ennast korrale kutsuda ehk siis, hetkel veel, tuleks 11r taolised shotid kindlasti ara jatta, sest um, nyyd hommikul saan aru, et kui ikka regada ennast MTT 100$ eest, endal roll ainult 600...yks paras gambel, eks.

See nadal proovin vast oma lemmikuid, ehk SNG. Seal olen ma algusest peale v6itja olnud. T6enaosus rolli kasvatada kordades suurem kui MTTsid toksides, kus bustosse minek tunduvalt reaalsem.


16 juuli kirjutasin:

Eile/yleeile oli swong. Proovisin suurema biniga SNGsid ja oh, taas vale ajastus, tuli miinust 250$.


19 juuli kirjutasin:

Binid olid total c 700$. Cashisin vist paaril k6ige pisemal turnal, c 150$.


ausalt, WTF¿¿¿


jep, pean midagi valja m6tlema. kiiremas korras!

macroTilt
20.07.10, 03:39
Marvini hit imeheas dnb kastmes ;)

BFfp7Fiu-08


Hullumaja. Nagu miski katkine film. Ehk siis n6. 31 kord, mil ehitan paari nadalaga korraliku rolli ja mingi hetk kaib kl6ps, ja blowin kiirelt ara.

Hea, et sain pidama. Kilost on alles 551.78$. Piisav, et olla ENDA 6IGES LIMIIDIS HASTI VARUSTATUD! Turniire ei tohiks esialgu yleyldse nappida!

M6tisklesin siin, et ka too hetkel unarusse jaanud 6max on alustatud hoopis valest otsast. Arvan, et peaksin proovima nadalakese 6tablida. Saaksin mangu tunnetuse katte. Hiljem 3 kaupa laudu juurde lisama. Mitte aga vastupidi. Yks paras segapuder.

Homme pokkerit ei mangi. Aju karjub puhkuse jarele. Yritan m6elda, p6hjalikult.
Lootus sureb viimasena. V6i et lootus on lollide lohutus?


Ma tulen siit loost v6itjana valja! ;)

totaldonk
20.07.10, 11:14
pane pilte parem:D

Karikakar
20.07.10, 12:44
Kas sa turnadele limiite/keelde peale panna pole mõelnud? (starsis siis)

macroTilt
21.07.10, 09:30
Karikakar, see on teoreetiliselt/praktiliselt kindlasti hea v6imalus enda mangu kontrolli all hoida. Kuid mind see ei rahulda. Pean enda j6ududega uue katuse ehitama, aukude lappimine pole lahendus. Yesyes ;)

Mangin siin varahommikul 2x 3.25$/45man SNG.

See kasi on jura. Tapselt nagu programmeeritud slot :biggrin:
No Limit Hold'em Tournament - t100/t200 Blinds + t25 - 6 players
The Official DeucesCracked.com (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.thehandconverter.com)

skills2004 (UTG): t7555 M = 16.79
gamb98 (MP): t6220 M = 13.82
Hero (CO): t1400 M = 3.11
mikey833 (BTN): t1890 M = 4.20
jori320 (SB): t840 M = 1.87
Saakov AV (BB): t2550 M = 5.67

Pre Flop: (t450) Hero is CO with Q :diamond: A :spade:
skills2004 calls t200, gamb98 calls t200, Hero raises to t1375 all in, 3 folds, skills2004 calls t1175, gamb98 calls t1175

Flop: (t4575) Q :club: A :diamond: Q :heart: (3 players - 1 is all in)
skills2004 checks, gamb98 bets t400, skills2004 folds

Turn: (t4575) 9 :club: (2 players - 1 is all in)

River: (t4575) A :club: (2 players - 1 is all in)

Final Pot: t4575
gamb98 shows J :spade: A :heart: (a full house, Aces full of Queens)
Hero shows Q :diamond: A :spade: (a full house, Aces full of Queens)
gamb98 wins t2288
Hero wins t2287

10 sekundit hiljem toimub teises lauas see. bigvariancestorys :biggrin:

No Limit Hold'em Tournament - t600/t1200 Blinds + t75 - 5 players
The Official DeucesCracked.com (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.thehandconverter.com)

T-MstarX (UTG): t1650 M = 0.76
Dubai2008 (CO): t4374 M = 2.01
xyq123 (BTN): t4430 M = 2.04
Menaker (SB): t4191 M = 1.93
Hero (BB): t6990 M = 3.21

Pre Flop: (t2175) Hero is BB with 2 :club: 2 :heart:
T-MstarX raises to t1575 all in, 3 folds, Hero calls t375

Flop: (t4125) Q :heart: 8 :club: Q :spade: (2 players - 1 is all in)

Turn: (t4125) Q :diamond: (2 players - 1 is all in)

River: (t4125) Q :club: (2 players - 1 is all in)

Final Pot: t4125
T-MstarX shows 9 :club: 9 :heart: (four of a kind, Queens - Nine kicker)
Hero shows 2 :club: 2 :heart: (four of a kind, Queens)
T-MstarX wins t4125


No olgu. Hiljem olen esimesel tapselt rahabubbles. Lykkan AJ, insta call K10, river kuningas. Minut hiljem on teisel FT bubble. Panen nuppe A7, call A2, turn tuleb kaks. Variance? Jah, ikka, mis muud :biggrin:


http://img44.imageshack.us/img44/7620/red2ehkwtf.jpg (http://img44.imageshack.us/i/red2ehkwtf.jpg/)



Mul tekib 4x aastas "tugevamat sorti" paranoia. Tana on 1 neist ;)

L6busat kolmapaeva!

vsiu100
22.07.10, 09:31
kas pildid on otseses seoses jooksuga?

nalg
22.07.10, 11:47
ilmselt, kuna see on hirmus putukas

I R Baboooon
22.07.10, 11:56
Kas sa turnadele limiite/keelde peale panna pole mõelnud? (starsis siis)

Kuidas saab turnadele keelu peale panna? Oleks tõsiselt vaja:D

macroTilt
22.07.10, 12:04
haha, tahelepanekud on head. jah, jooks m6jutab pildivalikut ;)

piiranguid limiitide ja mangusde suhtes saad requestida > request > resp gamb