PDA

View Full Version : Blindide kaitsmine.



poker69
12.12.08, 22:57
Sooviks siis jälle midagi uut ära õppida ning see kord siis blindide kaitsmine keegi tark ja tragi võiks natuke seletada milles see seisneb ning ega mõned nipid kah paha tee.Tänud ;)

ranka
12.12.08, 23:00
Sooviks siis jälle midagi uut ära õppida ning see kord siis blindide kaitsmine keegi tark ja tragi võiks natuke seletada milles see seisneb ning ega mõned nipid kah paha tee.Tänud ;)


Ausalt öeldes olen ma nüüd täiesti dilemmas.

Kuni 200NL on blindide kaitse suht easy, et jube lihtne on reraised igasugu maltsaga ning kõik lohvid foldivad üli kiirelt ning kindlasti on suur LEAK, mitte kaitsta blinde ja kui sa foldid juba 80%+ ajast siis võib öelda, et lekid pappi.

Aga 400NL mulle tundub, et blindide üleliigne kaitsmine on LEAK ning kui sa ei ole postflopis TOP mängija ja foldid blindid rööbile 85% või vähem on see juba suur LEAK, sest 400NL mehed ei foldi enam 3betile ning OOP mängida suurt potti on väga-väga halb. Teiseks 400NL mehed open-minraisevad buttonilt (ehk panevad 2BB peale raise) ja seega sa reraisedes ei saa tappa ära implied oddse v.a. kui sa ei raise suurt summat aga siis sa jällegi riskid väga suure summaga, et võita väga vähe.

Seega hetkel ma olen täiesti dilemmas ning enne arvasin, et blind defense on mul täiesti selge aga kahjuks pean toda enda mängus veel väga tugevalt üle mõtlema.

EDIT: ja minraise callimine on halb, kuna nende härrade steal %-endid on 50 või suuremad ning open-minraise LP-lt on hakanud väga laialt levima ning arvan, et blidn defense osa tuleks väga paljudel mängijatel üle vaadata.