PDA

View Full Version : NL10 3 beti callimine (üldiselt)



qbj0hn
06.06.10, 16:24
Ma ei tea kas mu jutt tuleb nüüd segane v6i mitte.
Küsimus pole mingi konkreetse käe kohta vaid 3 beti callimise kohta preflop erinevate kätega.

Esimene näide kohe.
Oletame,et ma tõstan preflop mingi 0.40$ QQ-ga ja saan mingilt 12/6 kodanikult kelle 3 bet on olematu saan 3 beti ja ta teeb 1.20$ ntx.See on ju insta fold?
Selles suhtes,et kui ma siin QQ-ga calliks,siis sama hästi ma võiks ju any pocketiga callida,et setti tabada.

Ühesõnaga 3 betti ei ole ju callida mõtet kui aint set valueks?Või siis muidugi erandid kui AA-ga callid,et trappida kuna 4 bettides vastane foldib lihtsalt (nit siis).

Siin võib päris pikalt arutleda.Aga noh näiteks....4 mängijat on käes ma teen JJ-ga preflop 0.30$ järgmine tüüp teeb 0.90$ (nit siis) ja peale seda on veel 2 mängijat keskmise/fishi kes callivad selle 0.90$,teoreetilist peaksin mina ka siis callima selle beti kuna implied oddsid on?

Aga samas noh kui mingi solid sample ja venna statsid ikka mingi 8/4 väikse 3 betiga,siis pmst on sama hea,et ma näen ta kaarte,et tal AA/KK enamasti standard olukorras.(st seda,et tegevus ei toimu blindidelt)
Kas siis on +EV callida set valueks pocketiga?

Küsimus käib ainult heade mängijate/regularide/nittide kohta.
Et,fishide vastu oskan ma ise ka mängida,aga just selliste nittide vastu on mõnikord probleemne mängida taoliseid suuri pocketeid.

Sass
06.06.10, 16:43
ma ei tea mina viskan k6ik peale KK+ minema selle olukorras(nit modes).. kui on implied oddsid settimiseks callin..

jaagup17
06.06.10, 19:18
Kui sul on paar donki callimas ka, siis enamasti saad õiged implied oddsid ( mida on vaja 7.5/1), et setminema minna.Setminemine käib callimise kohta OOP. IP võib callida 3beti laiemalt, kuna sul on flopis suur eelis. Saad esindada paljusid asju. Sama asi on nitidega. Kuna nad 3betivad harva ja enamasti monsteriga, siis tasub arvestada, et enamasti saame kõik, kui oma seti hitime. Ehk siis vaatad palju teil stackid alles on ja kas saad 7.5/1 callida. Alati on võimalus ja mingi OE või ulme scared board, kust on võimalik nit KK AA pealt maha saada, aga selle üritamine üsnagi riskantne.