PDA

View Full Version : NL50 6max (6 tables)



jaagup17
06.06.10, 17:17
Pikkus 45 min. NL50 6max Starsis. Enjoy and criticize!

Download link:
#1 http://www.2shared.com/video/SH4HRj7A/Untitled.html
#2 http://www.megaupload.com/?d=VNCNF1O1

KristjanLaas
06.06.10, 17:36
can't wait, dling.

edit: mingi 10min vaadatud, UTG oled ikka megatight:O (ATs, KQ jne mucki sealt, see on küll üllatav)

Priidix
08.06.10, 03:05
Ülihea video,1 - ma ei tea kas kõllides asi aga heli on kuidagi vaikne.

jaagup17
08.06.10, 12:01
can't wait, dling.

edit: mingi 10min vaadatud, UTG oled ikka megatight:O (ATs, KQ jne mucki sealt, see on küll üllatav)

Kui lauas on mitu agronoomi või korralikku 3beti regi, siis on 50/50 QK ATs avamine utg, nende vastu on lihtsalt rõve OOP mängida, samas see võib ka leak olla, proovin uurida natuke teiste regidega. Kui on ka siblimist palju, siis viskan ka mucki. Samas, kui mõni donk vms on lauas, siis kindel avang.

ROTT RUUDI
08.06.10, 12:51
Enam hullemasse kohta ei taha uploadida ? :)
Mingi 3 uut lehte tuli lahti ja mul jooksis kõik kokku!

nomerlot
08.06.10, 14:47
Minu meelest väga hea video. Eriti selles mõttes, et sa ei pea midagi enesestmõistetavaks, vaid pidevalt jutt jookseb, miks nii ja mida sa edasi kavatsed teha. Ladus selge jutt.

Mängu on ka ilus vaadata, hästi palju vastaste mängimist ja oma table image jälgimist.

edit: ainult et PTR ei toetanud seda muljet ...

kjmrc
08.06.10, 15:03
Kas keegi palun kommenteeriks seda JJ kätt? :)

jaagup17
08.06.10, 15:21
PTR valetab päris palju. Samas olen normaalselt ka maha tiltanud, kui ikkagist korralikult plussis. Niiet ärge seda PTRi nii teravalt jälgige. Kuna mulle meeldib viriseda, siis mainin, et 2010 aasta olen 2.3k taala alla EV :)

edit: 3/4 Supernova käes. Suure volüümi tõttu pole ka tulemused kõige hiilgavamad, kuid boonused kätte saades hakkan ilmselt kvaliteeti parandama tunduvalt.

Viski
08.06.10, 17:45
Hah, mul oli sama värk mis nomerlool. PTR'i vaadates oli üllatus, et whtthefck ? Aga ilmselge, et sa tead mida sa teed, ja noo .. jätka samas vaimus.

CTXrix
08.06.10, 17:52
Mul see link ei tööta millegipärast...

harryahven
08.06.10, 18:05
Mul see link ei tööta millegipärast...

sama

jaagup17
08.06.10, 19:55
Kuhu soovitate veel upida?

Lutzky
08.06.10, 20:53
megaupload

jaagup17
08.06.10, 21:53
megaupload

consider it done

CTXrix
09.06.10, 08:59
Hea video. Nagu ka eelnevalt mainitud on hea, et seletad ka selliste suht standard kohtade juures - see aitab vaatajal pidevalt kaasa mõelda. Üldiselt solid, masinlikult sa ei lase, üritad ikka käe/range'i peale panna. Natuke võib-olla häiris see, et liiga palju oli stiili "ah...mai tea...callin ära, ohh...joppas või ohh...mis teha". Iga otsuse taga peaks ikka mingi konkreetne põhjendus olema, miks sa just nii teed (ehkki, nendin, vahest aitabki just see seletamatu gut-feeling). All-in-all, well done! Vaatasin ka PTR'i ja arvata on, et sa koguaeg niimoodi mõttega ei mängi ja enda peas otsuseid läbi ei mõtle, vaid lased emotsiooni pealt. Seega, proovi kogu aeg nii mängida, nagu teeksid videot :)

jaagup17
09.06.10, 09:56
Hea video. Nagu ka eelnevalt mainitud on hea, et seletad ka selliste suht standard kohtade juures - see aitab vaatajal pidevalt kaasa mõelda. Üldiselt solid, masinlikult sa ei lase, üritad ikka käe/range'i peale panna. Natuke võib-olla häiris see, et liiga palju oli stiili "ah...mai tea...callin ära, ohh...joppas või ohh...mis teha". Iga otsuse taga peaks ikka mingi konkreetne põhjendus olema, miks sa just nii teed (ehkki, nendin, vahest aitabki just see seletamatu gut-feeling). All-in-all, well done! Vaatasin ka PTR'i ja arvata on, et sa koguaeg niimoodi mõttega ei mängi ja enda peas otsuseid läbi ei mõtle, vaid lased emotsiooni pealt. Seega, proovi kogu aeg nii mängida, nagu teeksid videot :)

exactly, seepärast üritangi mingi aeg veel teha.

camu
10.06.10, 06:56
QJ call oli standard, arvestades stacke.
Imo ei pea pocketitega kogu aeg 3 bettima, võib ka post nendega eduliselt mängida.
Ja iso suuremalt ip. panid 4bb. Pane 5 või 6 isegi vahel.

jaagup17
10.06.10, 08:19
QJ call oli standard, arvestades stacke.
Imo ei pea pocketitega kogu aeg 3 bettima, võib ka post nendega eduliselt mängida.
Ja iso suuremalt ip. panid 4bb. Pane 5 või 6 isegi vahel.

muidu olen 5-6 pannud, aga nüüd on tunduma hakanud, et keskmise käega folditakse regide poolt OOP ka 4 peale. Kuid kasutan ikka 5 ka, oleneb kui callimisaltid vastased peale mind on.

Sass
13.06.10, 12:00
vaatasin kohe alguses donk pani lauast minema ja sa ytlesid et ei saa note kirjutada... stars jätab mehed m2llu ja kui võtad note lahtri lahti siis on k6ik need mehed seal loetelus kes su lauas on olnud.. seal saad selle fishi yles otsida ja note ilusti kirja panna ;)

Rahapada
04.08.10, 12:51
see JJ käsi oli imelik, probly oli fold õige, ja seal võis, ja oli vastas QQ+, ise oleksin samamoodi mänginud

ei ole vaja sügava staki juures broke minna, eriti kui mängitud on nii, et vastane tahab, et sa pangas sees oleksid... ja asjad

solid mäng ... 55 on mingi hull haige leht (eile hittis 4x mu vastu seti :D)

EestiMats
05.08.10, 00:57
Sweet, polegi näinud, et selline teema siin.
DL täies hoos.

Kui on mingi raise ja call, siis ma ei näe mõtet PP-ga 3bettimiseks, tuimal setminel rohkem valuet pole?
IP 3bet 3x+ 1bb - seda ei mõista, millest nii suur ?
JJ-ga pre setmine nii suurte stackidega on täitsa 50/50 eks? Flopis foldiks samamoodi.
43.ndal minutil TT-ga 3bet on käe blufiks pööramine? 4betile foldime ju niikuinii ära.