PDA

View Full Version : Kas netipakkuja sakib?



adam_q
09.06.10, 08:06
3 tk alles, sain just full house, kui:

http://my.pokernews.com/usr/92846/photos/4c0f2dd3a02be_orig.jpg

kui ühendus taastus, siis: http://my.pokernews.com/usr/92846/photos/4c0f2dd3c76ff_orig.jpg

well done, fuckin netprovider. kiri juba saadetud, kohe helistan ka neile.

Oliverk
09.06.10, 08:18
No mis neil ikka teha. Raha sa vaevalt saad. Pokkerit mängides on hea kui alati varuinternet käepärast võtta. Mul 3g netipulk olemas kui peaks vaja minema.

CTXrix
09.06.10, 08:49
Njah ega siin midagi erilist teha pole, netipakkujat vaevalt su "gämblimine" ja kahjunõue huvitab. Kui ikka tõsisemalt mängid, siis lausa peab alati teine netijuhe või -pulk käepärast olema.

adam_q
09.06.10, 08:57
kahjunõue kahjunõudeks, aga krt kuidas ajas närvi.

kalkaan
09.06.10, 09:01
See on mõnus tunne jah - been there. Endal läks ühendus kolmekesi finaallauas olles enne riverit kui HU monsterpot'i oli veel viimased kopikad sisse lükata, mõlemal vastasel paar BB alles. Seal pole midagi teha, teenusepakkujaga suhtlemisega raiskad ainult oma aega, võibolla maandad veits mülisemisega tilti ainult. Neil suht pajekas mingi gämbleri õnnetus. Ükskord rääkisin ühe Elioni poisiga, kui mitmendat korda mängude ajal ühenduse kaotasin ja ega see nende asi pole. Soovitas tagavaraühenduse muretseda.

adam_q
09.06.10, 09:06
mul terve õhtu tilbendas ühendus (nii pool minutit kadunud), aga kõige olulisemal kohal, kui pidi FH saabudes turnis bettima, kadus 20 minutiks:)

Rage
09.06.10, 09:23
igal endast lugupidaval MTT'de playeril on varuühendus ka olemas.

ropka11
09.06.10, 11:17
Valus.Eriti veel kui sellise koha peal netiühendus ära kaob.Midagi ära ka lõhkusid.

vsiu100
09.06.10, 12:12
varem oli starmann. suht stabiilselt ebastabiilne ühendus oli kesklinnas.
nüüd ca aasta elion olnud ja pole ühtki pikemat katkestust ega jama olnud selle aja jooksul.
starmanniga oli ka kunagi 1 seik, kus olime 3kesi finaallauas järgi.
mul 200k, teistel 1M ja 1,4M.
raha umbes 1. 2000$, 2.1400$. 3.900$.
ühendus kadus ja kui 15min pärast tagasi oli, siis olin 2. jäänud. vastased olid omavahel kokku läinud 44 vs AA, 4 8 J flopist.
sitast olukorrast tuli parim lahendus.... :)

adam_q
09.06.10, 14:19
kas Elisa Mint on tõesti nii hea, nagu reklaam pajatab? Kas võib vana teenusepakkuja nahhuj saata ja ainult Mintiga (või muu samaväärsega) möllata 24/7, või on kuskil catch sees?

Oliverk
09.06.10, 14:20
Catch on selles et üks on püsiühendus ja teine on mobiilne internet. Vahest saad vast isegi aru? Kui Elisa mast on umbes, siis kõnedel on prioriteet. Tõmmatakse sinu ots kinni ja korras ja ühendus katkeb.

Rage
09.06.10, 14:33
kas Elisa Mint on tõesti nii hea, nagu reklaam pajatab? Kas võib vana teenusepakkuja nahhuj saata ja ainult Mintiga (või muu samaväärsega) möllata 24/7, või on kuskil catch sees?
no sulle vist on võõrad näiteks FPS mängud.. või mporgid, kus keegi näiteks ei mängi isegi mitte üle wifi, sest ka wifis tuleb aegajalt mingeid lagge või paketikadusid sisse... ammugi me siis räägime üle suurte alade liikuvat wireless ühendusest..

adam_q
09.06.10, 14:38
ma elan viimsis, kuhu elioni püsika tirimine maksab 10k, seetõttu seni piirdunud baltmaxiga. pole hardcore pokrimängija ka, aga eks mingi kindlama ühenduse peale peab mõtlema.

-andres-
09.06.10, 15:12
Kui ma vanasti kodus KÕUga mängisin, siis ma hakkasin pigem lõpuks ennast vihkama, et ma selle ühendusega üritasin mängida, mitte ei läinud enam niivõrd teenusepakkuja peale närvi, sest neil polnud anyway midagi teha.

Rage
09.06.10, 15:19
Kui ma vanasti kodus KÕUga mängisin, siis ma hakkasin pigem lõpuks ennast vihkama, et ma selle ühendusega üritasin mängida, mitte ei läinud enam niivõrd teenusepakkuja peale närvi, sest neil polnud anyway midagi teha.
no kõu kasutab vananenud tehnoloogiat ja sealt polegi midagi oodata.. kiirused ja kindlus madal.. uued emti elioni ja tele2 asjad kasutavad uusi mobiilivõrkusid jms.. asi hoopis teine tera.. tehke vahet.. Kõud pakkus ka mitte telekommunikatsioonifirma vaid Eesti Energia..

-andres-
09.06.10, 15:31
no kõu kasutab vananenud tehnoloogiat ja sealt polegi midagi oodata.. kiirused ja kindlus madal.. uued emti elioni ja tele2 asjad kasutavad uusi mobiilivõrkusid jms.. asi hoopis teine tera.. tehke vahet.. Kõud pakkus ka mitte telekommunikatsioonifirma vaid Eesti Energia..

Kui KÕU välja tuli, oli see mul kodus ainuke võimalus internetiks, suht täpselt kirjutasin ju vanasti teiseks või kolmandaks sõnaks oma postis.

Nüüd elan linnas ja probleeme anyway pole.

adam_q
11.06.10, 01:13
http://www.pocketfives.com/articles/if-you-go-deep-have-backup-plan-585524/

raudtee(EST)
11.06.10, 08:27
Mindi ja teiste mobiili operaatorite neti ühendusele ainult lootma ei tasu jääda, kuna seda ei saa nimetada püsiühenduseks, ühel hetkel kõik ok, siis samas stabiilselt esineb 10-20 sek katkestusi või vahel pole pool päeva netti. Aga häda korral ajavad asja ära küll. Endal elioni kaabel ja sellele lisaks netipulk+ mobiilioperaatori kõnbekaardid vajadusel ühepäevapiletiga neti kasutamiseks. Netipulk kasulik ka seepärast, kui nt pead kuskil pikemalt kedagi ootama (nt naist ostukeskusest), siis hea autos läpaga € juurde genereerida:biggrin:

kuco
11.06.10, 11:16
Netipulk kasulik ka seepärast, kui nt pead kuskil pikemalt kedagi ootama (nt naist ostukeskusest), siis hea autos läpaga € juurde genereerida:biggrin:

Teete võistlust, et kas sina suudad kiiremini raha teenida kui tema kulutada? ;)

Konso
11.06.10, 15:42
see on juba eos kaotatud võistul ju....;)

Aga varu ühendus peab küll olema kui MTT-sid mängid

flipmachine
11.06.10, 16:04
Kui KÕU välja tuli, oli see mul kodus ainuke võimalus internetiks, suht täpselt kirjutasin ju vanasti teiseks või kolmandaks sõnaks oma postis.

Nüüd elan linnas ja probleeme anyway pole.

story of my life !

Ints
26.03.11, 18:39
Imo need netipulgad on saatanast, ma pole kunagi nendega hästi läbi saanud, vahet pole mis teenusepakkuja on. Kuid mingi lisa 10 euri kuus välja käia, just selliste situatsioonide puhuks nagu sinul praegu oli, ei ole vist väga palju .