PDA

View Full Version : Mkva Live low turnade stake.



mkva
10.06.10, 21:40
HI.

On välja käija live turniiride diil.
Elan Hispaanias ja kuna liferoll on väike ja ei kannata mängimist siis küsingi siit.

Live kogemus on ca 10-15 turniiri. Esimest korda mängisingi siinses kohalikus pokkeriklubis ja senini mängin siin.

Esimesed paar turniiri olid suht kahtlased, õppisin alles käituma. Järgnevad turniirid läksid aina paremini. Tavaliselt, olenevalt päevast on 6-10 lauda.
Mitmeid turniirid läksid nii, et suutsin enne finaallauda välja lennata, aga kindlasti mitte oma vea tõttu. Ühe korra olin jällegi finaallauas ja tobeda missreadi tõttu muckisin oma käe kuna arvasin et kõik foldisid ja ma sain blindid, aga olin AI pushinud ja mu käsi loeti surnuks ja chipid läksid teisele playerile. Kuna kogemusi polnud siis uskusin diilerit, kuigi oleks pidanud manageri kutsuma ja asja ära seletama ja oleks mängu jäänud.

Ühe korra panin ka kinni 25€ sisseostuga turniiri. HU olime siis tegime diili tho. Ma sain 270€ + 110+10€ ticketi suuremale turniirile.

Üldiselt on tase seal pokkeriklubis väga väga fishine. Enamus neist seal ei jaga oddsidest ega outsidest midagi. Ma tean ja tunnen, et mul on seal edge nende üle, seda on näidanud ka kuidas asjad senimaani läinud on.

See on selle klubi kodulehekülg http://www.kingspokerclub.es/schedule.html
Sealt näeb scheudlet.

Staket tahaks siis 11 turniirile ja total summa oleks 260€ või u 325$

Neid turniire mängiksin

TUESDAY:
20+5 NL Hold´em Freezeout

DEEPSTACK 15k Chips

FRIDAY:
20+5 NL Hold´em Freezeout

DEEPSTACK 15k Chips

SUNDAY:
15+5 NL Hold´em Freezeout

DEEPSTACK 15k Chips

Diil kestaks siis kuu aega, kuna mängin kolm turniiri nädalas.

Müüki panen siis 65 osakut ja ühe osaku hind on 5$
Kui kõiki osakuid müüdud ei saa siis kannan raha tagasi, mängimist alustan siis, kui kõik osakud on müüdud.

Kuna tavaliselt saavad esimesed 7 rahad siis kasum jaotuks 50-50 Kui jälle on saadaval ticketid suuremale turniirile siis mängin seda ja kasum jaotub samamoodi.

Raha saab kanda FT kontole babykoala või pokerstarsi kontole deuce7preAI



Täna rohkem ma netti ei tule, seega kui on küsimusi siis vastan neile homme või esimesel võimalusel.

Luba teema tegemiseks pole veel saanud, sest ei saanud rankat kätte. Loodan, et kui keegi adminnidest seda näeb siis saab acceptida seda.

E: Ega muidu sellist asja ei küsiks, kuna minujaoks see väga -EV, aga lihtsalt raha on vaja teenida ja seeal mängides on see kerge tulema.

Go.

mcbethk
10.06.10, 21:52
Olen ka Mkvad korra steikinud, normal tüüp ja üle ei lase. Maitea ranka v kellegi luba veel pole, aga bookin 3 osakut kui saab =)

low-flow
11.06.10, 00:07
Sry lol küsimuse pärast, aga kas mu silmad näevad õigesti, et rake on neljandik või kolmandik sisseostust?

nikitheone
11.06.10, 00:07
ˇjah
ot: sa eled poku juures?

udikaz
11.06.10, 13:28
Sry lol küsimuse pärast, aga kas mu silmad näevad õigesti, et rake on neljandik või kolmandik sisseostust?

Nii see Kings Poker Clubis tõesti on. Nimelt tegemist ei ole kasiinoga, vaid puhtalt poker club ning arvestage ise kui on 10 lauda siis kui palju on kulu ainuüksi diilerite peale. Samas tase on seal küll alla igasugust arvestust:) neli esimest korda kui seal käidud sai siis igakord olin FT-s:). Edu Mkva-le.

imthcplant
11.06.10, 14:50
Yep GL... Aga see rake on küll kahtlane...

lenC
12.06.10, 03:01
luba pole veel antud, kuna teema asub vales kohas. Teinekord tee see "Stake/Diili Küsimine/Pakkumine" subfoorumisse.

Praegu panen lukku ja arutlusele modede foorumisse.