PDA

View Full Version : *** MarxVoss*** Pokkeris



MarxVoss
13.12.08, 20:36
Terekest Pokkeri Gurud!

Tutvustaks siis ennast ka natuke! Mõned teavad mind Marx767 nime all ja ka Prilliraamina. Pokkeriga tegin tuttvust juba kooli ajal, milleks nüüdseks on möödas juba 15 aastat. Selle ajal katsusime üksteisel nahka üle kõrvade tõmmata 5-cards pokkeriga. Lähemalt hakkasin asja uurima Londonis elades (umbes 4 aastat tagasi). Taevakanlilt tuli 24/7 pokkeri ülekandeid ja Hight Stake mänge. Asi hakkas huvi pakkuma ja sai laetud esimene pokkeri programm. Kuna pole suutnud veel proffesionaaliks hakata, siis pelasin seda rohkem huvist ja hasardist. Teen seda tegelikutl veel tänapäevani, kuid ajad muutuvad ja mina koos sellega. Sellele vahvale lehele sattusin aga puhtjuhuslikult ja ennäe ime - täitsa asjalik kohake. Samuti sooviks selle arendajatele edu nende toredas ettevõtmises.

Oma Pokkeri oskuste ja tulemustega ei anna mul ka eriti hiilata ja kui aus olla, siis ei ole ma ka veel midagi erilist teinud, et seda muuta. Kuid tahtmine on SUUR! Päriselt - päriselt. Mõned väiksemad Freerolli võidud ja SNG-d. Rahalauad ka, aga Bankroll Managment on allapoole igasugu arvestust. Olen suutnud oma mänguoskust palju parandada ja mängida stiilis Tight-Agressive, aga lõpuks suudan ikka mõttetult lollaka blufiga kõiks saavutused nullida. Ühesõnaga Bankrolli nulli lasta. Loomulikult viimasel ajal on see tänu kahele Bad Beat-le. Mõlemal juhul on tegemist olnud pocket AA ja KK, kus ma floppasin kolmiku ja rahuliku mänguga saanud peksa realt. Kahju lausa hakkab, kui oled 20 daalast teinud 100 ja siis selle All-in minnes kõik kaotanud. Kuid ükskord me võidame nii kui nii! ;)

:spade: Pole mõtet hakata mulle ette heitma, et olen pask Bankrolli Manager. Tean seda isegi, kuid eks teie abiga katsun asjale joone alla tõmmata ja selles paremaks saada. :spade:

Viimased saavutused siis:

Põhimõtteliselt mängin hetkel www.pkr.com (http://www.pkr.com) Mulle meeldib selle eripära ja tõetruudus, kuid soft ise annab hämmastavaid river kaarte. Elan üle need AA ja KK saadud Bankrolli nullid. 2 x 100$ nulli lasta tähendab, et olen Räige Fish. Esimene kord vedasin ennast välja mängides siis SNG 3$ turbot ja 4 esikohta kasseerisid mulle tagasi 48$. Suutsin selle taas teha 100$ ja õnnetu pocket KK tõid flopis kolmiku ja peale callitud all-in andis riveril vastasele rea! Alles jäi närused 5$, mille investeerisin SNG turbosse, mille võit tõi mulle tagasi 30$. Tundub, et suudan neid SNG paremini pelada ja kasutama neid oma Bankrolli kasvatamiseks ja õppimiseks. 5 SNG võitu täna on omaette hea tulemus, kui 0,5/1 rahalaua kaotused eemale jätta! Suudan küll, kui vaja. Aga see pole see mida ma tahan. Tahan saada heaks ja stabiilseks mängijaks ja siduda kunagi alustada oma pokkeriproffi karjääri. Ei tea küll, kuna see tuleb, aga ega ta tulemata jää.

Loodan, et veedame lahedasti koos aega selles toredas foorumis!

Keiss
13.12.08, 21:08
Tere tulemast ja kohe ütleks sulle ära, et Bankrolli majandamine on minu arvates kõige tähtsam.
Ma olen ainult korra paar pea min summaga NL100 proovinud ning siis sealt kähku ära tulnud. Alguses tuleb mäng selgeks saada kõige madalamates limiitides mängides läbi vähemalt kümneid tuhandeid käsi ning siis võib bankrolli olemasolul edasi liikuda. Ega see pokker ju tegelikult mingi ulmemäng ei ole ja kui piisavalt harjutada saab ikka üsna heaks.

MarxVoss
13.12.08, 21:45
Ma ei kahtlegi selles ja et see on lausa kohustuslik. Kui ma oleks seda algusest peale suutnud korralikult teha, siis praeguseks oleksin ma ehk "hea" järje pealt "väga hea" järje peale saanud. Järelikult jääb järjele saamiseks järele ainult õppimine! ;D

MarxVoss
19.12.08, 15:53
Kurat! Tänane päev on ikka täielik pask mis pask! Kaart ei jookse absull! Teiseks on kõik nii mõttetu.

89s vs 94 kus flop on 489 rainbow ta rise ma rerise ta all in ma call ja turn on 4, millest me räägime!?!?!?!?

Momendil olen PKR 500PP turniiril, kus ma ei ole saanud kordagi floppi minna, kuna pole kordagi J suuremat kaardi näinud! Vähe sellest ei ole mul suited connectorei olnud. No mitte midagi. Pooled on väljas ja ma pole mitte midagi saanud! Ei saa ju nii olla!

LISATUD!!!! NO MIDA V....U!!!! sAAN SIIS QQ KÄTTE OLEN BB. JA ALL IN! VASTAS AA JA KK. USKUMATU!

Perkelee kaon nüüd varsti jooma!!!! ???

McFoldberg
21.12.08, 21:24
Kui sa ühe beadi ja cold-decki peale närvi nii tilti lähed, pole pokker küll sinu ala...