PDA

View Full Version : Sick grinder



Juss7r
13.06.10, 01:01
Ei tea kas on juba olemas juttu sellisest mehest nagu rs03rs03. Pokerprolabsi järgi on ta viimase poole aasta jooksul mänginud yle 300k mängu. See teeb 50k mänge kuus. Mängib siis 1 daala don-e starsis. Mind pani mõtlema, et kuidas sellist volüümi saab saavutada ja kas pokerstarsis saab siis mängida ka 200+ turnat korraga. Igatahes haige kogus mänge. Sry kui teema offtopic, aga tahtsin väheke arutelu:)

Timpz
13.06.10, 01:06
kui ma veel DONe pelasin sis ta ka pidevalt segas mind, väga solid mängija, lasi mingi 25-30 lauda vms

Madis Very
13.06.10, 01:08
Kuidas ta saab ainult 25-30 lauda lasta kui ta teeb päevas average 1666mängu, või mängud kestavad mega lühikest aega ?

Viimase 90 päevaga teinud ta 187k mängu, wtf :D

Juss7r
13.06.10, 01:09
jaa, viimase nädala jooksul on mänginud 20k mänge. See teeb keskmiselt 2850 mängu päevas. Oletame, et tal ei ole elu ja mängib 10 tundi päevas. See teeb 285 mängu tunnis...ulme:D. Mängib 1.10 daala turbo done ja 1.15 regular speed don-e. Seega pikimad mängud kestavad isegi 1h+

Madis Very
13.06.10, 01:12
Pole bot:
Hello PokerStars Players,

Please rest assured that we do not tolerate automated players (bots) on PokerStars. We have an extensive arsenal of detection tools in order to ensure that each player is a human being.

We have been monitoring and examining 'rs03rs03' using those tools for quite some time, and the player has always shown very human characteristics, and an ability to pass various tests, including CAPTCHA and many others. Despite this, we, too, have been concerned with the seemingly astonishing volume of play exhibited by this player, especially in recent weeks as his volume has increased dramatically.

As such, we recently froze his account and asked the player for a controlled demonstration, and the player agreed. We dispatched a PokerStars representative to the player's home to observe several hours of play on June 1st, 2010. That observation convinced us that the player is not using a bot.

We cannot violate the player's privacy -- the player has asked to remain anonymous, and not to discuss their strategy. However, among our observations:

1) The player uses a set of self-written hotkeys similar to many commercially available suites (TableNinja.com comes to mind).

- The hotkeys manage automatically joining tables without regard to opponent selection
- The hotkeys close unnecessary popups like "It is free to check", automatically
- The hotkeys require the player to enter every bet, raise, check, or fold manually

2) Both in prior play, and during our in-person observation, we witnessed many "mistakes", such as pre-flop folds of AA and KK.

3) The player was able to verbally chat with our representative during play, while continuing to play.

4) We took video of the play at various times, and conducted tests at various times during the observation (such as unexpectedly asking the player to remove their hands from they keyboard, to observe whether play stopped... and it did).

We observed well over 3 hours of play, and then compared the play we observed to historical records of past play. We cannot divulge exactly what we compared, though we can say that it did include comparing his hand selection, action timing, and many other aspects. The resulting comparison very strongly indicates that the prior play is statistically identical to the observed play.

In short, our bot detection tools have borne themselves out here very nicely. The tools always indicated that the player appeared human despite ever-increasing hours of play and concurrent tables. Now, through our observations, we've independently confirmed those findings.

Please rest assured that PokerStars remains vigilant in proactively hunting for bots. We will continue to review players of concern with our tools, and continue to enhance those tools to ensure that PokerStars remains as free of bots as possible. When we find bots, we remove them from our games. We are pleased to report, however, that 'rs03rs03' is human.

Best Regards,

Jeff
PokerStars Game Security

P.S. To address the numbers posted by TeamTrousers, I can say they are slightly off. You erred in assuming 175 tables per hour = 175 concurrent tables. The average DON does not last one hour. Also, your estimate of 225,000 hands is slightly high. The true number is closer to 100,000 hands. (Perhaps it would be 40 hands per game if they won every event, but that would be a feat even more impressive than 120-tabling!).

In the end, rs03rs03 averages 120 tables at once when at full speed, playing about 100,000 hands over the course of about 55,800 seconds. That's about 1.8 hands per second (slightly more actions, though, since some hands are multi-decision). Again, we cannot violate the player's privacy and explain their strategy, but they did demonstrate it for us, and it agrees with observation and explains how they can make so many decisions so quickly.

how the fak

KristjanLaas
13.06.10, 01:13
Temast on jah päris palju topicuid tehtud netis. Isegi siia mõni.

Aga kuna ta on chink siis ma isegi ei imesta, et ta nii segast teeb.Kuigi imo peaks ta ikka bot olema ju loogiliselt.

Priidix
03.07.10, 00:57
Mängin temaga päevast päeva don-e, arvan , et ta pannud tähele ka ,et ma olen muutunud regulariks seal. Tema vastu on õnneks lihtne ja hea mängida, tema aitab mind , mina teda, kuigi alati kipub nii olema kui tema pushib siis mul on kahjuks 2good hand 2 fold:(. See poiss on põhiliselt 20h tundi starsis ja 4 tundi magab sellest. (arvan muidugi et selle kasutaja taga kuskil 2-3 kutti kes kontot jagavad ja aktiivselt seal mängivad) Too võiks msnni jagada:D

IamAllin
03.07.10, 03:52
Mängin temaga päevast päeva don-e, arvan , et ta pannud tähele ka ,et ma olen muutunud regulariks seal. Tema vastu on õnneks lihtne ja hea mängida, tema aitab mind , mina teda, kuigi alati kipub nii olema kui tema pushib siis mul on kahjuks 2good hand 2 fold:(. See poiss on põhiliselt 20h tundi starsis ja 4 tundi magab sellest. (arvan muidugi et selle kasutaja taga kuskil 2-3 kutti kes kontot jagavad ja aktiivselt seal mängivad) Too võiks msnni jagada:D

kuidas ta on sind tähele pannud, kui ta mängib 1.8 kätt per second?

imthcplant
03.07.10, 04:12
1.8 hand per sec.... umm easy... suudan AT LEAST SAMA...Aga ainuklt Donides....
Teab keegi kui võitev möngija ta on ???

imthcplant
03.07.10, 04:12
Nt 1000 don mitu ta neist cashib...,.

Tarq666
03.07.10, 05:32
Username Games Played Av. Profit Av. Stake Av. ROI Total Profit Form Ability /100 Network Filter
rs03rs03 348.844 $0 $1 0% $820 - N/A PokerStars Year2010 SNG Only


ja reiki maksnud üle 42000$

nalg
03.07.10, 10:09
olen isegi temaga mänginud kunagi päris ammu $1 don-e. noteks olen pannud: "regular $1 DON mängija, algul väga tight, lõppfaasis loose, kuid üldiselt mängib ainult väga häid käsi" :D

but, still sick human!

andu_andu
03.07.10, 10:36
minu Hero

oTT
03.07.10, 10:42
ja see on tõesti sick vend. ise ka kui neid done multitablesin mingi kevade alguses, vend oli koguaeg lauas. Nüüd hiljuti tegin jälle neid done ja ikka vend igas lauas.

Priidix
03.07.10, 16:00
ta on neid pannud mingi üle aasta võimalik ka et mitu aastat, 55% peaks cashima.

macroTilt
03.07.10, 17:19
haha. see on lahe vana jah. tean teda liigagi hasti, sest eelmine aasta mangisin kuu jooksul 10000 doni vist :) Pmst, nii nagu keegi varem mainis, alguses on vaga tight ja hiljem suht lose. Suht koht perfekt mangu teeb.
Detaile ei tea, kuid kindlasti teenib paris korralikku kasumit rakebacki naol. Ehk 2-3k kuu kohta tuleb kui aasta labi. V6ibolla isegi 4k$.
Tasuv t66, kel narvi on ja isikuomadused lubavad.

Priidix
03.07.10, 17:40
http://www.pokernyhederne.com/images/gx_article_10397_1.jpg 2009 aasta oma:P 123$ per month peaks olema + boonused.

Priidix
03.07.10, 17:47
samas 2010, see aprilli alguseks oli seis selline : http://img709.imageshack.us/img709/1927/dongrinder.jpg

oitarvi
06.07.10, 03:39
Miks keegi peaks mängima $1 SNG-sid nii palju ja limiidist mitte üles liikuma? Tundub küll seepärast bot juba olevat...

Priidix
06.07.10, 04:46
ta ise väidab niimoodi : Originally Posted by rs03rs03 : I'm not a bot. It's just difficult to make a living in China. Our salaries and wages aren't big at all. My whole savings are in poker and i'm afraid to lose them so i stick to very conservative bankroll management. One dollar in USA isn't that much, but in China 1 USD is a lot!. But my results is not good and I'm a loser and big fish.

Potsataja
06.07.10, 05:17
1 tegi boti ja koolitas ka mõned sõbrad sellega tegelema ehk botile vajadusel inimfaktorit lisama.

Svenza
08.07.10, 14:57
OMFG!
Massive

Priidix
08.07.10, 16:08
OMFG!
Massive

Sarkastiliselt öeldud kuidagi...:cool: aga minumeelest on küll tegemist mässive grinderiga.

Svenza
08.07.10, 16:15
Kas sa oled lollakas vä???
Kui inimene mängib sellise koguse SNG-sid sellise aja jooksul ja ma loen sellest esimest korda, obv. jääb karp lahti.
Ja grammatiliselt õige on sarkastiliselt
obv. on tegu massive grinderiga, kahju lihtsalt et ta nii mõttetult väikeste DON-ide peale aja raiskab, võiks 5$ ja 10$ omasid taguda.

Priidix
08.07.10, 17:02
Eip, sry mees, sain valesti aru lihtsalt.

raunsz
09.07.10, 01:25
Madis very-st võiks ka see teema olla. ;D

raaids
10.07.10, 18:33
Kas sa oled lollakas vä???
Kui inimene mängib sellise koguse SNG-sid sellise aja jooksul ja ma loen sellest esimest korda, obv. jääb karp lahti.
Ja grammatiliselt õige on sarkastiliselt
obv. on tegu massive grinderiga, kahju lihtsalt et ta nii mõttetult väikeste DON-ide peale aja raiskab, võiks 5$ ja 10$ omasid taguda.

kui ta juba 1stega väikest miinust teeb viimasel ajal siis 5ste ja 10stega läheksid kaotused liiga suureks

qbj0hn
11.07.10, 14:11
See on umbes sama värk kes see tegi NL2-s mingi 3k profitit vms.
Mees lihtsalt cash outib koguaeg kuna plekki vaja ja muud midagi.

paradigmlost
11.07.10, 14:31
kahtlane, et ta 1,1-seid done mängib, et biitida peab neid 56/100st võitma - rake 10%. 5-stes on rake 4% imo jne

Priidix
14.07.10, 09:57
väga kahtlane on see ,et ta mingi üle - 400$ viimase nädalaga.

Rigged
14.07.10, 11:19
Pmst break even mängija kes suudab lihtsalt nolifeda, ei midagi erilist

Priidix
14.07.10, 11:35
nende 1,15 ja 1,10 don-idega ongi nii , et enamus $ läheb rake maksmisele. ehk siis üsna mõttetu. aga samas vb supernova boonus (1000$-3400$) = don-idega kaotatud raha.

Svenza
14.07.10, 12:23
30000$ reiki aastas = 165K VPPd
Supernova level x 3,5 = 577500 FPPd
equals a lot of rice in China :D

Karikakar
14.07.10, 13:36
Üks 1$ DON = mitu vppd?

Svenza
14.07.10, 14:01
10 senti reiki = 0,55 VPP

Priidix
14.07.10, 18:52
ta paneb vist mõlemaid läbi segi mingi 70(tavalist) - 70 (turbot)

raaids
14.07.10, 20:17
jep

Fabulous
14.07.10, 21:11
Pärast seda, kui PokerStars külaskäigu ära tegi, hakkas tüübil graafik alla jooksma :D.

Potsataja
14.07.10, 21:14
Rahvas hakkas obv natuke põdema ja teemasse lisati rohkem inimfaktorit.

Priidix
14.07.10, 22:17
tal tegelt see graafik ikka sittakanti alla läinud

levis
30.07.10, 14:58
tal tegelt see graafik ikka sittakanti alla läinud
sick sick sick
rs03rs03 (PokerStars)
http://i894.photobucket.com/albums/ac141/max_em87/wauw.png
http://www.shortstacked.co.uk/general/185/who-or-what-is-rs03rs03

Priidix
30.07.10, 14:59
kurb:( algus on liiga ilus.

qbj0hn
30.07.10, 15:09
175 lauda korraga,wtf :D

Ega see kodanik juhuslikult Steven Hawkins pole :D?

levis
30.07.10, 15:17
175 lauda korraga,wtf :D
Ega see kodanik juhuslikult Steven Hawkins pole :D?




He does indeed play about 14 hours a day on average, non-stop, keeping
around 90 tables open, mostly folding.
Yeah, he's a sick grinder, but we've thrown all of our best bot detection tools against
him, and he doesn't show any signs of being a bot. We've analyzed his
session times, the computers he plays from, and more. He doesn't appear to
be account sharing, either.

Everything we see tells us "sick grinder", rather than bot.

I hope this has answered your question completely. Please do not hesitate
to let us know any time you need anything.

Best Regards,

Jeff
PokerStars Game Security .

qbj0hn
30.07.10, 18:16
Props seljuhul :p

levis
31.07.10, 05:05
Props seljuhul :p
Ei tea, ei ole vist.
Seal on vahvalt kirjas http://www.pokerprolabs.com/rs03rs03/pokerstars.aspx
Professional Poker Player (Guinness Book Record)

Saatsin selle grinderiga seoses Pokerstarsi ühe emaili, paljud on seda vist juba teinud :) Ma lihtsalt ei suuda uskuda, et tegemist on lihast ja luust inimesega, kes ausalt pokkerit mängib. Kui mängid 60+ lauda ja ühegi otsuse peale ei kuluta kordagi üle 4 sekundi, siis see pole normaalne. Ma olen mänginud ~40 DON STT-d korraga ja tean, et vahel käed kuhjuvad nii, et klõpsid nagu segane.
Ning ta vist mängib kohati lausa 100+ lauda ja mingi 14+ tundi päevas ja nii igapäev.
100+ STT-d korraga ühelt 2p2 tüübilt:
http://forumserver.twoplustwo.com/167/commercial-software/hjaelper-pokerstars-cutting-edge-gamepad-multitabling-software-777916/
Obv tal jooksid osad lauad time out jne.

Samas kui see rs03rs03 tõesti teeb vigu ja foldib AA,KK jne. nagu Pokerstarsist vist väideti, siis ma küll ei tea, et mida enam uskuda.

edit: Pokerstarsi vastus tuli ülimalt kiiretl, obv mingi copy/paste vastus neil:
Thanks for your report of suspected bot (or automated) play.

Bots are not tolerated at PokerStars.

In order to ensure that every player is human, we operate an extensive
arsenal of bot detection measures, which are supported by manual
investigation by technical experts. Additionally, we always investigate
individual reports such as yours.

Although we cannot provide you with a detailed report on our investigation,
in order to maintain secrecy of our detection methods from bot programmers,
we will certainly advise you of our overall findings.

Thanks again for your report, and for helping to maintain the integrity of
PokerStars' games. Best of luck at the tables.

Kind regards,

Sven
PokerStars Support Team

macroTilt
31.07.10, 05:41
90 v6i 100 lauda tundub ka mulle kummaline. 140 lauda? 175 lauda??? unreal, lol.
ise maletan end mangivat 40-60 laual. ja kui yle 50 laua oli korraga lahti, siis piltlikult jooksis vahest juhe kokku. lisaks, l6pumangus (enamus lauad 5-7handed) hakkas sit oute sisse tulema jm. Kaartide nagu KK ja AA fold on ka mulle tuttab. Donides sai neid folditud ikka massiliselt. tahtlikult? eiei :) "liiga head/kiired reflexid".

kogu story teeb imelikus aga asjaolu, et tyyp ei viitsi/taha/oska? oma mangu muudatusi sisse viia. lol@ 220000 mangu swongi. ahahahahaaaa.

k6igest hoolimata usun, et tegu on lihast ja luust inimesega. superhuman :)

levis
31.07.10, 06:11
k6igest hoolimata usun, et tegu on lihast ja luust inimesega. superhuman :)
http://www.pokerprolabs.com/
järgi on ta viimase 7 päeva jooksul mänginud 21600 stt-d (mänguga miinust $643.30, rake ~2160$)
See teeb 3086 mängu päevas, mis teeb omakorda 128 STT-d tunnis kui mängida 24h jutti! Ütleme, et ta mängib 12-14 tundi, see on siis ~230 STT-d tunnis. Üks STT kestab 25-45 minutit, seega korraga tagus 115+ lauda, mida ta vist umbes teebki.
Nüüd kui käed natukenegi kuhjuvad, siis osadel laudadel peaks aeg-ajalt tekkima viivitus 5+ sekundit, aga seda ei ole näha. (+laudu peab ka pidevalt avama)
Millega seda seletada?
1.Ta taob kohati täiesti umbes fold, fold, fold, all-in ilma, et üldse kaarte või veel vähem stacki suurust ning olukorda lauas vaataks.
2.Ta kasutab mingit sorti boti abi, mis näiteks ilmselged fold käed viskab automaatselt minema.
3.Mängib bot ja keegi on pidevalt arvuti taga kontrollimas olukorda jne. +võib-olla Pokerstarsist tahetakse mingit kontrolli teha, et kas tegemist on botiga.
4.Tegemist on tulnukaga, kelle reageerimise kiirus on tavainimese 0.2s asemel 0.02s


Pokerstars:
"......Again, we cannot violate the player's privacy and explain their strategy, but they did demonstrate it for us, and it agrees with observation and explains how they can make so many decisions so quickly."
5. "they" did demonstrate - nii siis üks arvuti +3hiirt(eraldi kursorid) +3monitori ja 3 mängijat, mis ei tohiks küll lubatud olla, aga strateegia pühendab abinõu. Pigem ma siiski usun seda tulnuka teooriat :)

edit: jorisesin veel natuke Pokerstarsi suppordi kallal ja sain copy/paste täpselt sama emaili:


Hello PokerStars Players,

Please rest assured that we do not tolerate automated players (bots) on PokerStars. We have an extensive arsenal of detection tools in order to ensure that each player is a human being.

We have been monitoring and examining 'rs03rs03' using those tools for quite some time, and the player has always shown very human characteristics, and an ability to pass various tests, including CAPTCHA and many others. Despite this, we, too, have been concerned with the seemingly astonishing volume of play exhibited by this player, especially in recent weeks as his volume has increased dramatically.

As such, we recently froze his account and asked the player for a controlled demonstration, and the player agreed. We dispatched a PokerStars representative to the player's home to observe several hours of play on June 1st, 2010. That observation convinced us that the player is not using a bot.

We cannot violate the player's privacy -- the player has asked to remain anonymous, and not to discuss their strategy. However, among our observations:

1) The player uses a set of self-written hotkeys similar to many commercially available suites (TableNinja.com comes to mind).

- The hotkeys manage automatically joining tables without regard to opponent selection
- The hotkeys close unnecessary popups like "It is free to check", automatically
- The hotkeys require the player to enter every bet, raise, check, or fold manually

2) Both in prior play, and during our in-person observation, we witnessed many "mistakes", such as pre-flop folds of AA and KK.

3) The player was able to verbally chat with our representative during play, while continuing to play.

4) We took video of the play at various times, and conducted tests at various times during the observation (such as unexpectedly asking the player to remove their hands from they keyboard, to observe whether play stopped... and it did).

We observed well over 3 hours of play, and then compared the play we observed to historical records of past play. We cannot divulge exactly what we compared, though we can say that it did include comparing his hand selection, action timing, and many other aspects. The resulting comparison very strongly indicates that the prior play is statistically identical to the observed play.

In short, our bot detection tools have borne themselves out here very nicely. The tools always indicated that the player appeared human despite ever-increasing hours of play and concurrent tables. Now, through our observations, we've independently confirmed those findings.

Please rest assured that PokerStars remains vigilant in proactively hunting for bots. We will continue to review players of concern with our tools, and continue to enhance those tools to ensure that PokerStars remains as free of bots as possible. When we find bots, we remove them from our games. We are pleased to report, however, that 'rs03rs03' is human.

Best Regards,

Jeff
PokerStars Game Security

levis
04.08.10, 15:15
Kuna ma ei jäänud PSi seletustega kuidagi rahule, siis nüüd sain uue vastuse.
Väidavad, et ta ei tee kõiki otsuseid kiiremini kui 4 sekundit. Niipalju kui mina jälgisin, siis ma ei näinud ühtegi sellist otsust, kus läheb tal aega rohkem kui 4 sekundit. Võib-olla vahel harva tuleb 5 sekundit ja seda nad siis silmas peavadki lol
Ma ikka ei saa aru, et kuidas see võimalik on, see rs03rs03 on nii krdi bot kui bot... Inimene ei saa mängida 100+ lauda nii kiiresti kui tema seda teeb ja veel igapäev 14+ tundi. Isegi 50+ lauda ei saa sedasi mängida... Kui just ei kasuta mingit preflop auto-fold süsteemi, mis on keelatud. Aga Pokerstars ütleb ikka, et sa küll näed kaelkirjakut, aga tegelikult on see roosa elevant... usu meid, meie kontrollisime.... hotkeys; "snap" decisions, quantum entanglement, metaphysical thinking, pink elephant...
Thank you for your further response.

All of rs03rs03's decisions are not made within 4 seconds. Granted, many of
them are in order to play 100 tables simultaneously but not all.

How this achieved? As you can see from the YouTube video you linked to
(which is not 'rs03rs03', but another PokerStars player) many of these
decisions are "snap" decisions, that is, they look at their cards and if
they are good they raise all-in (via the use of a hotkey) otherwise they
fold. Their decisions don't take into consideration their position or their
opponent's tendencies or other factors you or I may think about.

Unfortunately, as mentioned by Ian, we can't go into any more detail about
rs03rs03's strategy as they asked such data to remain private, suffice to
say we've reviewed the player multiple times, observed their play in the
flesh and contrasted this with their recorded play and can confirm that
their actions are indeed human.

If you have any further concerns, please don't hesitate to contact us again.


Regards,

Jackson
PokerStars Game Security

Võitluses tuuleveskitega jään siin alla ja taganen hetkel.

qbj0hn
04.08.10, 15:32
Miks sulle see vend nii korda läheb ma ei saa aru :D

levis
04.08.10, 16:22
esimene graafik 30.juuli ja teine 4-5 päeva hiljem:
http://i894.photobucket.com/albums/ac141/max_em87/wauw.pnghttp://img186.imageshack.us/img186/9033/91117851.png
Ma ei usu ealeski, et 1$ DON STT-de peal mängijate tase kaboom sedasi tõusis, et ühel hetkel graafik seepärast kukkuma hakkas.
Miks see vend korda läheb, siis võib-olla seepärast, et rs03rs03 on nagu UFO pokkerimaastikul ja UFO lood on huvitavad :)
Eriti veel kui mängus on doomswitch ja trajektooriks parabool lol

macroTilt
04.08.10, 16:38
esimene graafik 30.juuli ja teine 4-5 päeva hiljem:
http://i894.photobucket.com/albums/ac141/max_em87/wauw.pnghttp://img186.imageshack.us/img186/9033/91117851.png
Ma ei usu ealeski, et 1$ DON STT-de peal mängijate tase kaboom sedasi tõusis, et ühel hetkel graafik seepärast kukkuma hakkas.
Miks see vend korda läheb, siis võib-olla seepärast, et rs03rs03 on nagu UFO pokkerimaastikul ja UFO lood on huvitavad :)
Eriti veel kui mängus on doomswitch ja trajektooriks parabool lol


;)
uuri jah, mis sorti UFOga tegu on. gl.
*viimane vabalangus impressive shit! :biggrin:

Kloonike
04.08.10, 17:18
Levis, sa tõlgid inglise keelest valesti.

Ta ei tee kõiki otsuseid kiiremini kui 4 sekundit. vs Mitte kõik otsused on tehtud kiiremini kui 4 sekundit.

Divide03
04.08.10, 18:19
Kusjuures ma ise pooldan ka massgrindimist igatepidi, saaks ise kh sellise jooksupeale kuidagi ja leiaks oma mängu!

levis
04.08.10, 19:11
Levis, sa tõlgid inglise keelest valesti.

Ta ei tee kõiki otsuseid kiiremini kui 4 sekundit. vs Mitte kõik otsused on tehtud kiiremini kui 4 sekundit.
Võib-olla veel täpsem on siis, et... Kõik rs03rs03 otsused ei ole tehtud 4 sekundi sees.(All of rs03rs03's decisions are not made within 4 seconds.)

Eks ma suvalt ja kiiruga tõlkisin asja mõtet, see ju jääb samaks või mis? Seega ma ei saa probleemist aru, sry.

Kloonike
04.08.10, 21:03
Ma tõlgendasin sinu teksti nii, et tal on kõik "kiirelt" tehtud otsused ning PS väidab, et alla 4s ei võta neist üksi. Jätame selle, tühi arusaamatus.

peete82
05.08.10, 09:32
Olen kah temaga ca 2000 kätt mänginud. Tegelikult on tema vastu väga lihtne mängida.
Kui ta lükkab alg- ja keskfaasis all-in, siis seal on kindlalt AA, KK.
Kui limbib, siis setmineb ja kui flopis tõsta, siis viskab suht alati ära.
Lõppfaasis stealib ATC, seega kui kätt on, võib callida.
Temalt stealida saab alati, fold to steal on tal 100 lähedal.
Tema viga on see, et keskfaasis (25/50-75/150 blindid) ta ei steali (selles ongi mängu võti) ja kuivab lõpuks kokku.
Selge see, et niimoodi massgrindides ei saa vastaste statte jälgida.

levis
10.09.10, 23:21
Meridiaan ületatud:
http://img201.imageshack.us/img201/9388/37433100.png

Priidix
11.09.10, 10:16
Kahju hakkab juba, eile läks nett ka tal ära. D

Fabulous
11.09.10, 10:27
Huvitav, palju tal veel bustoni minna on...

Madis Very
11.09.10, 10:56
http://i894.photobucket.com/albums/ac141/max_em87/rs03graph.png
mount everest
rofl

and kui siin pole läbi käind


Sure.

Before:

http://i85.photobucket.com/albums/k62/boyletimmy/DisplayGraph-2.png

After:

http://i85.photobucket.com/albums/k62/boyletimmy/DisplayGraph1-2.png

LMAOOOO he finished 4 games in between me posting the two graphs

seega fabolous, ta ei lähe kunagi bustosse :D

Priidix
11.09.10, 11:11
kutile makstakse odavalt boonuseid ,milles probleem:) paneb programmid tööle ja ise vannis samaaeg, pmst kutt bot midagi öelda pole.

Priidix
11.09.10, 11:12
tõsisiselt ebanormaalne värd peab olema ikka, mingi odav paks õli siis ve? et muud pole teha 20 h arvuti 4 tundi sliipi, ärkab üles ei jõua süüagi , ja läks jah sessid käima.

Fabulous
11.09.10, 11:14
seega fabulous, ta ei lähe kunagi bustosse :D

My bad. Ei teadnud, et ta nii palju rackbacki saab.

Priidix
11.09.10, 12:18
My bad. Ei teadnud, et ta nii palju rackbacki saab.

HE/SHE is :) http://www.pokerstars.com/graphics/fpp/vip_supernova.jpg

ranka
12.09.10, 03:52
Meridiaan ületatud:
http://img201.imageshack.us/img201/9388/37433100.png

WTF?!

See ei ole enam fucking reaalne... 100+ lauda, selliseid upswingid/dowswingid, 14+ tundi päevas.

MagicFriend
12.09.10, 03:57
lol t6esti. 8500 buy inine swong? worldrecord? hahaha, liiga hea!
samas, kuna tyyp teenib ilmselgelt ka paraja portsu $$$ oma tegevusega, all good.

Priidix
12.09.10, 05:01
pakun, et see pole enam downswing vaid viga on mängijas.

ranka
12.09.10, 05:19
Aga kuidas siis alguses viga ei olnud mängijaS? :)

raaids
12.09.10, 05:29
Aga kuidas siis alguses viga ei olnud mängijaS? :)

pärast seda hakkas graafik langema kui pokerstarsi esindajad käisid kodus kontrollimas ega ta bot ei ole...

groams
12.09.10, 12:00
pärast seda hakkas graafik langema kui pokerstarsi esindajad käisid kodus kontrollimas ega ta bot ei ole...

+1 RainKhan käis Saksamaal kohal ja kontrollis üle, et ei olnud bot, sellest ajast peale tüüp kaotabki.

levis
12.09.10, 12:20
+1 RainKhan käis Saksamaal kohal ja kontrollis üle, et ei olnud bot, sellest ajast peale tüüp kaotabki.
PS väidab, et nad käisid jah, aga et RainKhan, see on nali või räägid tõsiselt 8=)

Elu põrgus:
16h+ jutti igapäev hamburger suus peldikupotil istudes 1$ don stt-si taguda!

Kloonike
12.09.10, 12:36
Elu põrgus:
16h+ jutti igapäev hamburger suus peldikupotil istudes 1$ don stt-si taguda!

I LOLd. Ilmselt tüüp istubki potil, sest 100 lauda mängides ei saa ju wc-s käia. Teine variant on, et hoiab joogi ja söögi pealt kokku, et häda peale ei tuleks.

Madis Very
12.09.10, 12:41
Suht ei usu ma seda ikka ja arvan, et mitu mängijat 1 kontoga.
24h päevas ei mängi kuna siis oleks obv liiga nähtav, et cheativad

/Mitu mängijat=suurem volüüm=paremad boonused=rohkem raha per face=$$$

yes

tolmuahv
12.09.10, 12:45
Langema hakkas graafik vast siis, kui vend hammustas katki, et kui 175 laual korraga foldi vajutada, siis on rakebackist saadav kasum suurem kui mängust tulev kahjum.

kivisaba
13.09.10, 04:39
ma arvan ka et vend jagas lahti et ta ei peagi biitima et eeki saada

raaids
13.09.10, 05:58
no nii nagu ta viimased kuud mängind on sellega ta teenib ikka minimaalset kasumit. teeb stabiilselt 80k mängu kuus, millega teenib 44k vpp-d. Aasta peale kokku siis umbes 530k vppd ja see peaks boonustena umbes 41k$. Samal ajal saab mänguga iga kuu 2800$ miinust ehk kokku 33,6k$

masterpuppet
13.09.10, 08:54
Võttis uued alltöövõtjad, kellel hetkel katseaeg.

Priidix
13.09.10, 08:59
Võttis uued alltöövõtjad, kellel hetkel katseaeg.

ROFFFFFFFLLLLL:D HAHA... MV. LOL

MMM,, oleks see vaid nii.

tolmuahv
13.09.10, 10:42
Ma ei imestaks, kui lõpuks oleks tegu mingi prop betiga, et keegi lubas x aja jooksul miljon SNG-d grindida vms. Igal muul juhul ei ole see üritus mõistusega seletatav.

flipmachine
20.10.10, 19:17
Keegi äkki viskab selle tegelase uue graafiku? Vaataks,mis vahepeal toimunud on temaga.

ristijeesus
20.10.10, 19:29
Stabiilselt laseb
http://www.upload.ee/image/873523/graph.bmp

flipmachine
20.10.10, 19:31
Vähemalt on mida heietada vanaduses ..

peete82
21.10.10, 07:31
Viimase 3 kuuga mänginud 236000 mängu, kaotanud 8100$.
Kui ta saab supernovana rakest ca poole tagasi, siis ta jääb kuus plussi ca 1500-2000$.

adam_q
21.10.10, 09:34
no mis seal imestada, kõik teavad ta stiili ju ja kuidas counteractida

peete82
21.10.10, 10:04
no mis seal imestada, kõik teavad ta stiili ju ja kuidas counteractida
Ma arvan, et 1$ DoN-e ei mängi eriti palju mõtlevaid mängijaid.

Char
21.10.10, 10:05
no mis seal imestada, kõik teavad ta stiili ju ja kuidas counteractida

mis ta stiil on siis?
päris hull kutt :D

Priidix
22.10.10, 11:12
esimesed 5 levelit, only AA,KK, vahel tuleb missclick limp sisse, ehk siis TAG, lõpus LAG

peete82
22.10.10, 11:34
esimesed 5 levelit, only AA,KK, vahel tuleb missclick limp sisse, ehk siis TAG, lõpus LAG

ära levelda, see pole TAG vaid über-nit.
Kui 75/150 levelil ainult AA,KK mängida, siis oled surnud.

Priidix
23.10.10, 04:27
kamoon mees ma olen temaga 2000 mängu vähemalt mänginud, ning vahet sel on kas TAG või über nit, tight agressive( ehk siis kui on käsi, siis ei anna ka alla.. ) ei saa aru , miks ütlesid ,et leveldan. räägin nii nagu asi on. tavaliselt katsun sõbralikult ning korralikult küsimustele vastata, pole eriti leveldamise düüd.

ty, kui arusaadav.

levis
28.11.10, 18:18
http://img217.imageshack.us/img217/553/evol1.gif

fyte
28.11.10, 19:08
Śolid graph

flipmachine
26.01.11, 13:54
Kõik ikka endine ?

ristijeesus
26.01.11, 15:17
Ei midagi uut siin päikese all.

http://www.upload.ee/image/1079004/sick.jpg

Jennifer
26.01.11, 15:59
Väga haige graafik tüübil ikka :D
teenib rakebackiga nii palju kasumit, et ei peagi enam võitma :D
Geniaalne. Lihtsalt fold fold fold ja cashi ikka tuleb! :D

Fabulous
26.01.11, 16:08
Kui 35% supernova rackeback ka otsa arvestada, siis on ta 26k$ plussis. Kui juurde arvestada ka rahaks tehtud fpp'd siis on summa tõenäoliselt veel suurem.

kardaanirist
26.01.11, 16:30
ei tea kui huvitav selline "töö" küll on. imelik tho, et graafik alguses läheb taevasse ja peale Starsi külaskäimist liigub totaalselt kuristikku. oh well.

lypsja
27.01.11, 18:05
ma imestan et stars ei pane talle bänni peale, sisuliselt ta ei võida ju mängijatelt raha vaid võtab starsilt pappi ära... või saan ma millestki valesti aru?

con
27.01.11, 18:07
ma ei tea täpselt mis rakebacki ta saab aga see pole 100% rakeback seega ei võta otseselt.

fyte
27.01.11, 18:12
ma imestan et stars ei pane talle bänni peale, sisuliselt ta ei võida ju mängijatelt raha vaid võtab starsilt pappi ära... või saan ma millestki valesti aru?
?
Pmtl nii nagu ma aru saan, siis tal on see ROI üsna vähe miinuses, nii et lihtsalt rb kompenseerib kogu mänguliselt kaotatud raha (massive volüüm ju tal).

lypsja
27.01.11, 18:13
ok panen segast... siis võiks ju samahästi õelda et võitvad mängijad, kes rakebacki savad võtavad samuti starsilt mitte mängijatelt... ja kaudselt iga kaotatud taala pealt mis teiste mängijate kukrusse läheb ja mida edasi keerutatakse läbi nende softi toodab nagunii raha juurde... ehk win-win

lypsja
27.01.11, 18:13
palju ta neid don'e päevas tegi?

rahvavaenlane
27.01.11, 18:54
tehniliselt on võimalik ka niimoodi mängida, et ühe arvuti taha on 20 kuvarit lükatud ja igale kuvarile paarkümmend layda panna. iga kuvar oma hiirega. see on üks variant. 40 hiinlast grindivad. 10h üks vahetus ja 10 teine.

Romka
27.01.11, 19:17
Kindlasti on aga ma usun, et Pokerstarsi tiim oleks märganud 39t hiinlast kui nad sellel vennal külas käisid, et näha kuidas ta mängib.

Spewmonkey
27.01.11, 19:41
tehniliselt on võimalik ka niimoodi mängida, et ühe arvuti taha on 20 kuvarit lükatud ja igale kuvarile paarkümmend layda panna. iga kuvar oma hiirega. see on üks variant. 40 hiinlast grindivad. 10h üks vahetus ja 10 teine.

Et nüüd saab 400-tableda starsis?

kardaanirist
27.01.11, 20:21
ma imestan et stars ei pane talle bänni peale, sisuliselt ta ei võida ju mängijatelt raha vaid võtab starsilt pappi ära... või saan ma millestki valesti aru?

graafikult ei loe ma hetkel välja, et mitu sng'd ta mänginud on, aga tundub, et kuskil 800 000. iga 1$ DONi pealt võetakse ju 0.1c rake, right? (sorri ei viitsi hetkel kontrollima minna). kui nii, siis 800 000 x 0,1 = 80 000. ehk siis kui mu andmed on õiged, siis on ta rake genereerinud 80k väärtuses ja kasumis 26k (kui Fabolousi väide on õige), ehk siis ta ei võta Starsilt raha vaid geneb sitaks palju ühe mängija kohta.

lypsja
27.01.11, 22:05
ja kõrgemale ei ole mõtet ronida sest rake kukub ja teenistus väiksem :)

samas see kodus käimine on ka selline kaheldav kontroll... see päev või need päevad kui jälgiti võis jah ise grindida aga muul ajal laseb pooleks koos mingi buddyga :) üksi ikka kõik aeg nii lasta on haiglaselt ulmeline

Priidix
27.01.11, 22:14
kutt on mingi paks õli nolifer , imestada pole midagi.

miksnii
27.01.11, 23:29
Mine tea, maailmas ikka igasuguseid inimesi olema, kui teenib las siis mängib ja kes
viicib 1-seid done pressida on vähemalt tema vastu mängides eelis olemas.

ment52
13.03.11, 14:44
cool million
http://i293.photobucket.com/albums/mm53/cbeaks/rs03.jpg

variatsioon
14.03.11, 00:02
imo pigem oleks human-bot kui töötaks kuskil litsimajas.


Kindlasti on aga ma usun, et Pokerstarsi tiim oleks märganud 39t hiinlast kui nad sellel vennal külas käisid, et näha kuidas ta mängib.

ei tea miks aga roflisin selle posti peale :D :D

levis
26.04.11, 18:44
Tegin video rs03rs03 mängust, kus on näha, et ta foldib kahel laual täpselt ühel ajal.

http://www.youtube.com/watch?v=wL07JaypJYo

Lisaks on näha, et tihti ta UTG pealt insta foldib mingi 0.1sekundiga.
Teeb 4-5 otsust 0.4 sekundi sees. Ning ma jälgisin kõigest 20 lauda, aga ta mängib 120 lauda.

Ma tõesti ei saa aru, et mis toimub?!!!?!
WTF see on?!!??!!!!!

Saatasin emaili pokerstarsi, sealt tuli 5 minutiga juba teada copy/paste vastus...
Hello xxx,

Thank you for your report regarding 'rs03rs03'. We do not tolerate automated players (bots) on PokerStars. We have an extensive arsenal of detection tools in order to ensure that each player is a human being.

We have been monitoring and examining this player using those tools for quite some time, and the player has always shown very human characteristics, and an ability to pass various tests, including CAPTCHA and many others. Despite this, we, too, have been concerned with the seemingly astonishing volume of play exhibited by this player, especially in early 2010 as his volume increased dramatically.

As such, we froze his account and asked the player for a controlled demonstration, and the player agreed. We dispatched a PokerStars representative to the player's home to observe several hours of play on June 1st, 2010. That observation convinced us that the player is not using a bot.

We cannot violate the player's privacy -- the player has asked to remain anonymous, and not to discuss their strategy. However, among our observations:

1) The player uses a set of self-written hotkeys similar to many
commercially available suites (TableNinja.com comes to mind).

- The hotkeys manage automatically joining tables without regard to
opponent selection
- The hotkeys close unnecessary popups like "It is free to check",
automatically
- The hotkeys require the player to enter every bet, raise, check, or
fold manually

2) Both in prior play, and during our in-person observation, we
witnessed many "mistakes", such as pre-flop folds of AA and KK.

3) The player was able to verbally chat with our representative during
play, while continuing to play.

4) We took video of the play at various times, and conducted tests at
various times during the observation (such as unexpectedly asking
the player to remove their hands from their keyboard, to observe
whether play stopped... and it did).

We observed well over 3 hours of play, and then compared the play we observed to historical records of past play. We cannot divulge exactly what we compared, though we can say that it did include comparing his hand selection, action timing, and many other aspects. The resulting comparison very strongly indicates that the prior play is statistically identical to the observed play.

In short, our bot detection tools have borne themselves out here very nicely. The tools always indicated that the player appeared human despite ever-increasing hours of play and concurrent tables. Now, through our observations, we've independently confirmed those findings.

PokerStars remains vigilant in proactively hunting for bots. We will continue to review players of concern with our tools, and continue to enhance those tools to ensure that PokerStars remains as free of bots as possible. When we find bots, we remove them from our games. We are pleased to report, however, that 'rs03rs03' is human.

Good luck in your games, and thank you for playing on PokerStars.

Regards,

Quentin
PokerStars Support Team



----- Original Message -----
From: xxxxxxxx
Sent: 2011/04/26 12:17:59
To: support@pokerstars.net
Subject: cheater rs03rs03, 1$ SnG

> Hello!
>
> player rs03rs03 ~120 games at the same time.
>
> I made this video... ~20 tables rs03rs03 (full video is ~2gb)
> proof of cheating, auto-play, bot..
>
> 2 folds at the same time (tournaments 389012042 and 389011805):
> http://www.youtube.com/watch?v=wL07JaypJYo
> Video is unlisted (anyone with the link can view)
>
> I need explanation for this rs03rs03 play.
> I found many other anomalies, insta fold from UTG, 4-5 decisions within 0.4 seconds etc.
>
> Thank You!
........

Ra0
27.04.11, 03:02
Tableninja perhaps?

Madis Very
27.04.11, 03:27
lol, sa ei jõua foldida ka 120 lauda. rääkimata mõtlemisest :D

monster obv et see cheat, juba alguses kui see username välja tuli

qbj0hn
27.04.11, 03:30
2+2 on ju kirjas, et pokerstarsi töötajad külastasid teda irl ja jälgisid reaalselt ta mängu pealt.

See inimene eksisteerib.

levis
27.04.11, 03:47
Tableninja perhaps?
Tableninja ei foldi ju sinu eest. Ühtki sellist programmi ei tohi kasutada, mis seda teeb.
Kõik otsused fold/check/call/raise peab mängija ise tegema. Pokerstarsi vastuses seisab ka, et:"The hotkeys require the player to enter every bet, raise, check, or fold manually"
Küll on võimalik panna linnuke, et käsi koheselt folditakse, aga siis ta teeb seda ka hoobilt. Antud juhul on näha, et enne foldi on ajaline paus, alumisel laual veidi pikem kui ülemisel.
Inimese reageerimise kiirus, et midagi näha ja nupule vajutada on umbes 0.2 sekundit.
Suure pingutuse korral ka veidi parem, eks loobi nooltega lambaid: http://www.youshock.com/skills/sheep_reaction_test/

Ma vaatasin rs03rs03 mängu 20 laual ja osad kohad olid täiesti ebareaalsed (nagu ka see fold/fold näide), inimene sedasi ei suuda otsuseid teha. Aga ta mängib tegelikult umbes 120 lauda korraga.

Ma panin 2p2 teemasse kah, aga peab tunnistama, et mu ing.keele kirjutamise oskus lonkab mõlemat jalga ning paistab, et inimestele meeldib seal eriti rünnata neid, kes asju kohmakalt väljendavad. Või on asi selles, et rs03rs03-st on võtnud puusliku staatuse ja kes torgib teemat, see saab kohe mitmest rauast.
http://forumserver.twoplustwo.com/54/poker-beats-brags-variance/ultimate-micro-grinder-supernova-playing-1-don-666062/index84.html

Siin ka imestati, et miks ma selle rs03rs03 teemaga üldse tegelen, et mis mul a'la viga on.
Nüüd oli nii, et ma tahtsin testida just seda table ninjat ja siis prooviks vaadata, et mitu 1$ STT-d ma suudan korraga teha ning plussi jääda... nagu for fun või nii. Ning siis muidugi vaatas igast lauast vastu see ****** bot rs03rs03 ja ühest küljest võiks asjaga leppida kui paratamatusega, aga samas miks ma peaksin mängima Pokerstarsis mingi boti vastu?! WTF, see ei ole normaalne ju! Mingit erilist eelist tema ees kah ei ole, eriti kui ise palju laudu mängid. Minraisele ta küll insta foldib, aga mäng ise on väga loose, seega selliseid varguse kohti suhteliselt vähe.

Spewmonkey
27.04.11, 03:55
Oot kuidas ta 120 lauda mängida saab? Starsis ei ole enam SNG'del piiranguid?

levis
27.04.11, 04:00
Oot kuidas ta 120 lauda mängida saab? Starsis ei ole enam SNG'del piiranguid?
SnG piirangutest ma ei tea midagi, cashis on 24 lauda.
Pokerstarsi support on ise tunnistanud, et ta mängib ligemale 120 lauda ja see on ka üsna kindel, sest http://www.pokerprolabs.com/ saab vaadata, et mis kell mängud on lõppenud.

Spewmonkey
27.04.11, 04:05
Kui see ei oleks hiinlane, siis oleks kindel, et on bot. Hiinlased ongi pooleldi robotid, seega 100% kindel ei saa olla imo.
Seda reaktsiooniaja keskmist 0.2 sekundit ei ole mõtet nii väga arvestada. See ei ole kokkusattumus, et asiaadid domineerivad starcrafti ja ping-pongi.

levis
27.04.11, 04:11
Kui see ei oleks hiinlane, siis oleks kindel, et on bot. Hiinlased ongi pooleldi robotid, seega 100% kindel ei saa olla imo.
Asukoht on märgitud Saksamaa, mängija rahvust ja küborgi staatust ma ei tea.
http://2.bp.blogspot.com/_Ftbyih1gD0E/Se-eBacf5mI/AAAAAAAAAXQ/iWLJwPFrzdo/s400/cyborg%2520eye%25201.jpg

Spewmonkey
27.04.11, 04:14
Asukoht on märgitud Saksamaa, mängija rahvust ja küborgi staatust ma ei tea.

Okei, võib-olla panin rämedalt puusse praegu. Kuskilt vanast ajast mäletasin, et hiinlane on.
Ma usun, et maailmas on alati sick humaneid, kes on erandid. Nanonokosid ei ole ka rohkem kui üks.

udikaz
27.04.11, 05:05
Tegin video rs03rs03 mängust, kus on näha, et ta foldib kahel laual täpselt ühel ajal.

http://www.youtube.com/watch?v=wL07JaypJYo

Lisaks on näha, et tihti ta UTG pealt insta foldib mingi 0.1sekundiga.
Teeb 4-5 otsust 0.4 sekundi sees. Ning ma jälgisin kõigest 20 lauda, aga ta mängib 120 lauda.

Ma tõesti ei saa aru, et mis toimub?!!!?!
WTF see on?!!??!!!!!

Saatasin emaili pokerstarsi, sealt tuli 5 minutiga juba teada copy/paste vastus...
Hello xxx,

Thank you for your report regarding 'rs03rs03'. We do not tolerate automated players (bots) on PokerStars. We have an extensive arsenal of detection tools in order to ensure that each player is a human being.

We have been monitoring and examining this player using those tools for quite some time, and the player has always shown very human characteristics, and an ability to pass various tests, including CAPTCHA and many others. Despite this, we, too, have been concerned with the seemingly astonishing volume of play exhibited by this player, especially in early 2010 as his volume increased dramatically.

As such, we froze his account and asked the player for a controlled demonstration, and the player agreed. We dispatched a PokerStars representative to the player's home to observe several hours of play on June 1st, 2010. That observation convinced us that the player is not using a bot.

We cannot violate the player's privacy -- the player has asked to remain anonymous, and not to discuss their strategy. However, among our observations:

1) The player uses a set of self-written hotkeys similar to many
commercially available suites (TableNinja.com comes to mind).

- The hotkeys manage automatically joining tables without regard to
opponent selection
- The hotkeys close unnecessary popups like "It is free to check",
automatically
- The hotkeys require the player to enter every bet, raise, check, or
fold manually

2) Both in prior play, and during our in-person observation, we
witnessed many "mistakes", such as pre-flop folds of AA and KK.

3) The player was able to verbally chat with our representative during
play, while continuing to play.

4) We took video of the play at various times, and conducted tests at
various times during the observation (such as unexpectedly asking
the player to remove their hands from their keyboard, to observe
whether play stopped... and it did).

We observed well over 3 hours of play, and then compared the play we observed to historical records of past play. We cannot divulge exactly what we compared, though we can say that it did include comparing his hand selection, action timing, and many other aspects. The resulting comparison very strongly indicates that the prior play is statistically identical to the observed play.

In short, our bot detection tools have borne themselves out here very nicely. The tools always indicated that the player appeared human despite ever-increasing hours of play and concurrent tables. Now, through our observations, we've independently confirmed those findings.

PokerStars remains vigilant in proactively hunting for bots. We will continue to review players of concern with our tools, and continue to enhance those tools to ensure that PokerStars remains as free of bots as possible. When we find bots, we remove them from our games. We are pleased to report, however, that 'rs03rs03' is human.

Good luck in your games, and thank you for playing on PokerStars.

Regards,

Quentin
PokerStars Support Team



----- Original Message -----
From: xxxxxxxx
Sent: 2011/04/26 12:17:59
To: support@pokerstars.net
Subject: cheater rs03rs03, 1$ SnG

> Hello!
>
> player rs03rs03 ~120 games at the same time.
>
> I made this video... ~20 tables rs03rs03 (full video is ~2gb)
> proof of cheating, auto-play, bot..
>
> 2 folds at the same time (tournaments 389012042 and 389011805):
> http://www.youtube.com/watch?v=wL07JaypJYo
> Video is unlisted (anyone with the link can view)
>
> I need explanation for this rs03rs03 play.
> I found many other anomalies, insta fold from UTG, 4-5 decisions within 0.4 seconds etc.
>
> Thank You!
........




Miks sa nii kadedalt meelestatud oled? kas ta võtab sinu raha ära? las poiss mängib oma mängu, oma leiutatud kergete abivahenditega. sul pole vist eluga muud teha kui teiste elu elada?:rolleyes: leidsid lõpuks ühe korra kus ta samal ajal foldib gongratz. tähelepanuväärne saavutus. parem kasuta oma aega mängu õppimisele ja enda arendamisele. ära raiska seda mõttetusele.

qbj0hn
27.04.11, 05:56
Ma ka ei saa aru mis investigation siin on lol.

levis
27.04.11, 06:04
Ma ka ei saa aru mis investigation siin on lol.
Kui ei saa aru, siis võib alati küsida, et millest ei saa aru. Kui üldse ei saa aru, siis võib-olla on targem kuss olla ning näiteks off-topic teemas läbu ajada. Nalja võib loopida ikka, aga niisama läbustamine on väga odav IMO.

qbj0hn
27.04.11, 06:43
Kakoi läbu ma olen ajanud lul.

[ ] Norm nali muidu.

levis
27.04.11, 07:05
Kakoi läbu ma olen ajanud lul.
[ ] Norm nali muidu.
Ei tõsiselt, miks on vaja mõttetu irvitav postitus teha, mis mingit väärtust teemasse ei too?
Vaata seal teemas esimene postitus on päris asjalik, võib-olla muudab ka sind tolerantsemaks.
http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/6076-Mis-eestlastel-viga-on

qbj0hn
27.04.11, 08:21
Ma tean jah.
Ei irvitanudki.Lihtsalt las mees olla,kui stars on juba sada korda kõik läbi-uurinud puurinud siis su oma algatuslik uurimine ei aita seda meest maha võtta.
Ju siis ongi siuke hubadik.

Codecci
27.04.11, 09:36
Kui see ei oleks hiinlane, siis oleks kindel, et on bot. Hiinlased ongi pooleldi robotid, seega 100% kindel ei saa olla imo.
Seda reaktsiooniaja keskmist 0.2 sekundit ei ole mõtet nii väga arvestada. See ei ole kokkusattumus, et asiaadid domineerivad starcrafti ja ping-pongi.

racist ban

emmimees
27.04.11, 09:54
Pokerstars peaks tegema video selle venna mängust tema kodus, ainult siis usuks neid ..raudselt on see spetsiaalne bot, kes geneb trahvide raha vms lol

tolmuahv
27.04.11, 10:23
Kui tegu ka on botiga ja ta bani saab, kas kellegil sellest kasu või hea meel? Milleks võidelda tuuleveskitega?

PokerDevil
27.04.11, 10:55
Tõesti.. Easy money for players and stars. :)

vonkartoffel
27.04.11, 11:07
Botid on ju mängule pikas perspektiivis väga pahad. See on ikkagi inimeste vaheline mäng ja donk tahab inimese vastu mängida ja tahab mängida kellegiga kes ka mängiks/gambleks temaga.

udikaz
27.04.11, 11:41
come on... donk saab sul jee aru et tegemist on botiga või et ta mängib 120 lauda korraga. donki huvitab mäng mitte, et kelle vastu ta seda teeb...

alaska
27.04.11, 12:41
Võibolla see tarkvara ei reageeri nii kiiresti iga laua puhul, tema teeb oma foldid ära ja ühes lauas jääb laggima enne kui kaardid maha lendavad. Mul suht aeglane arvuti ja väga tihti ootan, kui peale mu foldi klõpsu kaardid reaalselt mucki lendavad. Uurimise kohta midagi halvasti ei ütle, paljud jõhkrad botid on levise suguste poolt avastatud.

levis
27.04.11, 14:51
Võibolla see tarkvara ei reageeri nii kiiresti iga laua puhul, tema teeb oma foldid ära ja ühes lauas jääb laggima enne kui kaardid maha lendavad. Mul suht aeglane arvuti ja väga tihti ootan, kui peale mu foldi klõpsu kaardid reaalselt mucki lendavad. Uurimise kohta midagi halvasti ei ütle, paljud jõhkrad botid on levise suguste poolt avastatud.
Ma küll ei arva, et asi selles, aga sellest võimalusest ei saa mööda vaadata, see on täiesti võimalik.
Kuidas seletada, et ta väga tihti insta-foldib ülimalt kiiresti UTG pealt kui on just jagatud uus käsi.

tolmuahv
27.04.11, 15:06
Kas SNG-s pole sitouti korral instafold? Kas sit-out paistab välja Starsis?

Või teine variant on äkki, et ta on proge teinud nii, et sitouti muudab autofoldiks. Ehk tulemus sama mis varem ja v.o. PSi view oli, et see on fine to do. TableNinja vms soft paneb ka ju insta "I'm back" ilma enda sekkumiseta.

qbj0hn
27.04.11, 15:49
Ma kujutaks 120 lauda nii ette, et lauad on lihtsalt "stacked" ja ainult clickib foldi koguaeg.Pmst aint kliki koguaeg ühte sama spotti ja kuulu järgi ta SNG lõpufaasis lihtsalt open shoveb häid käsi.
Siukest asja sellel vennal pole, et "ooo floppasin set nüüd slowplayn" jne,nupud lähevad pre kohe sisse.

Kuid see on tõesti strange, et mees alguses võitis ilgelt koguaeg ja peale PS-i külastust hakkas kaotama.

udikaz
27.04.11, 16:37
kui sit out oled siis muidugi on insta muck, mu meelest väga lihtne ja loogiline seletus utg insta foldile.

alaska
27.04.11, 18:20
panin pika jutu ja kustutasin ära, tegelt ma usaldan pokerstarsi täielikult, ju nad seal kodus midagi sellist nägid, mis nende kahtlused hajutas, äkki on vend mingi autist, selleasemel et rusikaga vastu lauda toksida on õpetatud fold nuppu vajutama ja teeb seda kogu ärkveloldud aja.

levis
27.04.11, 18:39
Sit out kohta, et ma pole teda kordagi näinud sit out ja ma pole ka kordagi näinud, et ta kasutaks mõne käe tarvis rohkem kui 4 sekundit.
Tegin ise 30 turbo STT-d korraga (ta mängib ka peamiselt turbo stt-si), arvan, et mängu kiirus oli umbes sarnane rs03rs03 omaga ning sessi aeg oli 37 minutit ja käsi 1023.
Seega kui mängida ütleme 120 lauda korraga, siis tuleb 37 minutiga 4092 kätt, mis teeb ~110 kätt minutis. Samas ta vahel isegi open limbib jne. seega otsuseid tuleb minutis teha rohkem kui 110. Aga see on esialgne kalkulatsioon.... Hiljem testin rohkem laudu korraga, for fun või nii :cool:
http://img864.imageshack.us/img864/6131/6a71ce3dbedb1b179a5f042.jpg
Aii valetan, algul kohe kui ta lauda istub, siis korra on sit out, aga seda näitab vist kõigil.

levis
04.05.11, 23:38
Ma võtsin video maha ja loobusin edasisest lahingust :p
Anyway, viimast Pokerstarsi vastust on siiski fun lugeda:
http://img196.imageshack.us/img196/1660/rs1w.jpg

Thank you for your response.

We can certainly understand your concerns, but please let me explain with a bit of a metaphor.

Watching the Olympics back in 2008, I was privileged to see Usain Bolt manage to run 100 metres in just 9.72 seconds. This was a staggering achievement, and the rightful product of years of training and hard work.

While I could never even come close to that mark, there are hundreds of athletes who have run the 100 metres in about 10 seconds, and thousands of athletes who have run it within 11 or 12 seconds.

Simply because you or I cannot run so quickly does not mean that such a feat is impossible.

Precisely the same thing happens at PokerStars. As stated, many of the players will use a piece of software to allow them to play using the keyboard rather than the mouse. This allows them to bet/fold much more quickly, particularly if they have their tables stacked and animations turned off. Additionally, the way the server prioritizes and queues actions, combined with Internet latencies, can make otherwise quick actions appear inhumanely quick to a third party observer.

Finally, with reactions this quick you would expect this player to make the odd mistake which is exactly what occurs. In both a hand history analysis, and personal observation of their play they are found to be differing strategies, even with ultra-premium starting hands (sometimes folding Aces and Kings), in the same situations.

If you have any further concerns, please don't hesitate to contact us again.


Regards,

Jackson
PokerStars Game Security

Romka
04.05.11, 23:58
LOL @ Pilt

Kriminaal
05.05.11, 05:45
Lugesin ka teema läbi tiksuva turna kõrvale.
Lihtsalt liiga unreal!!!!

KristjanLaas
05.05.11, 06:23
Imo küll täitsa fine seletus ja näide ka ju nii kohatu pole.

udikaz
10.05.11, 03:23
+1 laas poiss. levis on lihtsalt kade et tema kaotab aga meie sick grinder on plussis isegi mänguliselt miinust näidates ;)

VisaHing
18.05.11, 02:03
Mis ta location varem oli ? Kas ta mitte japs polnud ? Igatahes nüüd näitab tal location: Germany.

Romka
18.05.11, 02:07
Koguaeg saksamaa olnud.

VisaHing
18.05.11, 10:01
Koguaeg saksamaa olnud.

Kindel?
Jutt ju käis vahepeal nagu ta oleks China-st olnud?


ta ise väidab niimoodi : Originally Posted by rs03rs03 : I'm not a bot. It's just difficult to make a living in China. Our salaries and wages aren't big at all. My whole savings are in poker and i'm afraid to lose them so i stick to very conservative bankroll management. One dollar in USA isn't that much, but in China 1 USD is a lot!. But my results is not good and I'm a loser and big fish.

emmimees
18.05.11, 11:02
Bot kolis Saksamaale, totaalne fail PSilt :D

Romka
18.05.11, 14:23
Kindel?
Jutt ju käis vahepeal nagu ta oleks China-st olnud?


ta ise väidab niimoodi : Originally Posted by rs03rs03 : I'm not a bot. It's just difficult to make a living in China. Our salaries and wages aren't big at all. My whole savings are in poker and i'm afraid to lose them so i stick to very conservative bankroll management. One dollar in USA isn't that much, but in China 1 USD is a lot!. But my results is not good and I'm a loser and big fish.

Pfft, 2+2 leveldajad ei tasu uskuda. See oli kellegi gimmick kasutaja 2+2's, tegi paar leveldamis posti ja kõik.

qbj0hn
01.06.11, 13:16
http://i.imgur.com/CZ42R.jpg

http://i.imgur.com/xmYsD.jpg

http://i.imgur.com/1qvqx.jpg

rs03rs03 grinding spot leitud

ranka
03.06.11, 23:34
Ja siis ilmub elu24.ee uudis, et elukutseline pokkerimängija tuli pärast kolme rasket grindi aastat lõpuks kapist välja.

totaldonk
06.06.11, 00:02
Ja siis ilmub elu24.ee uudis, et elukutseline pokkerimängija tuli pärast kolme rasket grindi aastat lõpuks kapist välja.
lol, keegi ju pidi seda ütlema :D

levis
21.01.12, 05:57
rs03rs03 on liikunud cashi ja taob nüüd NL2-te
9 sessiooni ja 164k kätt
Sess kestab umbes nii, et kell 11 päeval alustab ja kell 4 öösel lõpetab, ehk siis ~17h jutti. Üsna be ja kuna vpp-si seal eriti ei kuku, siis teenistus on võib-olla mõned sajad dollarid kuus.
http://img217.imageshack.us/img217/6919/29263645.jpg

VisaHing
21.01.12, 06:06
Aa kuidas selle pokerstarsi trackimisega PTRil siis on? Osaliselt trackib aint v?
Ma ise vaatan, et mul trackiks nagu ainult kaotusi ja kõik suured potid on mai tea kuhu kadunud.

Tigrano
21.01.12, 07:34
See vend on tõesti ulme vend ja PTR trackib vahel 20% vähem, vahel suht täpselt ja mõnikord on isegi päevi sees kus trackib üksikud käed.

Grinderil peaks ju mingi vinge lubatud süsteem olema mis tõhustab ta mängimist, peaks hoopis seda müüma hakkama nl2 grindi asemele :)

hoss23
21.01.12, 08:57
Näib, et 12/4,5 stiil eriti ei toida vist.

levis
21.01.12, 09:28
Näib, et 12/4,5 stiil eriti ei toida vist.
IMO NL2 peal üsna optimaalne stiil, aga kui rs03rs03 kombel preflop sõita olenemata positsioonist open/raise TT+,AQ+ all-in ja teisi käsi mängida kuidagi veidralt, et fold to minbet, vargus 0 ja ei kaitse blinde, positsiooni üldse ei vaata jne, siis isegi NL2 peal kasumit eriti ei tooda. Samas nagu näib, siis läbi rb ta siiski teenib.

VisaHing
21.01.12, 11:09
Siukse volüümiga polegi tähtis, kuidas ta mängib väga. rakebackproks jääb ta ikkagi.

Pumper
21.01.12, 11:35
mine kõrgemale, tasemel ju vahet pole ja rakeback parem.

Tigrano
21.01.12, 11:45
Mingi paar kuud ehk mängiks nii ära, aga aastast aastasse on juba tõesti küsitav :)

Pahvak
21.01.12, 11:49
Mingi paar kuud ehk mängiks nii ära, aga aastast aastasse on juba tõesti küsitav :)

Elu raiskamine. :)

levis
21.01.12, 11:59
mine kõrgemale, tasemel ju vahet pole ja rakeback parem.
Väga suur vahe on NL2 vs juba näiteks NL10.
NL10-ne peal ta põrutaks üsna hea tempoga miinusesse.

Pumper
21.01.12, 12:16
Millega sa seal arvuti taga tegeled siis? Proovi vähem laudu ja nl 5 ntx. 16-20 lauda peaks ok olema, fishe palju.

tolmuahv
21.01.12, 12:25
Selle konkreetse rs03rs03 puhul näitab PTR ju, et mängitud 950k käsi ja rake paid $880. Ehk siis ilmselt silverstar level ja saab mingi 20% rakebacki. See oleks siis kõva $176 selle sample peale. Samas mänguga on kaotanud $142. Ehk net tuleks $34 esimese miljoni käe peale. Looks solid.

levis
21.01.12, 12:27
Millega sa seal arvuti taga tegeled siis? Proovi vähem laudu ja nl 5 ntx. 16-20 lauda peaks ok olema, fishe palju.
Millega ta seal arvuti taga tegeleb ikka, mis ega sa minust ei räägi? Ma ei puutu üldse asjasse.

Tigrano
21.01.12, 12:59
Millega sa seal arvuti taga tegeled siis? Proovi vähem laudu ja nl 5 ntx. 16-20 lauda peaks ok olema, fishe palju.

See ei ole nii lihtne enam tänapäeval ja see vend häviks ikka väga jubedalt

Provoker
21.01.12, 13:13
tundub, et kui sellise volüümiga vend viitsiks kasvõi 2h õppida pokkerit oleks asi hoopis teistmoodi.

Cypher0
21.01.12, 14:16
Cashi saab ju aint 24 lauda korraga lasta, selle venna jaoks kökimöki, kui ta DON-e 100+tables. Ju mängibki oma oskuste piiril siis, aega peaks ju mõelda olema küll.