PDA

View Full Version : ALKOHOL :D



Leheküljed : 1 2 3 [4] 5

hotcocacola
16.12.09, 17:27
pigem 7ndal päeval võite pokkeriprode logodega pärja mu hauale tuua :D

Pumper
17.12.09, 10:58
Ma olen viimased 12a iga ndlv suht pidu pannud 1-5 päeva järjest, suvel oli puhkus siis 30 päeva järjest. Paar ndlv on tõesti vahele jäänud kuna mingid operatsioonid olid. Tervisele pole veel hakanud, kuna teen kõvasti ka sporti ja söön torti.

rohelinekonn
17.12.09, 15:51
Ma olen viimased 12a iga ndlv suht pidu pannud 1-5 päeva järjest, suvel oli puhkus siis 30 päeva järjest. Paar ndlv on tõesti vahele jäänud kuna mingid operatsioonid olid. Tervisele pole veel hakanud, kuna teen kõvasti ka sporti ja söön torti.


1-5 päeva? vahepeal ei jõua tööle kui ndv pikaks venib :D

mkva
17.12.09, 15:54
karsklane on ka suht in olla.

rohelinekonn
17.12.09, 15:58
karsklane on ka suht in olla.


arvan kah et karsklane oleks lahe olla aga mis teha

mkva
17.12.09, 16:01
Olin ka varem *Kõva* joomamees, nüüd mingi varsti 4kuud kaine 100%, ükspäev tuli isu, siis läksin magama nägin unes et panin tina, täiega paha oli olla unes ja obv ma tahan nüüd veel vähem juua, kui mul unes juba sitt oli :D

variatsioon
19.12.09, 13:25
Nojah selline see elu kord on, aga selline eksimine ei jäänud viimaseks. Juhtus veel nii et kanepi mõju all olles ekslesin hinckley metsades, otsides hirmunult koduteed, aga see on teine pikk jutt mida ei viitsi kirjutada..:D
Täispeaga juhtub igasuguseid seiklusi.
Kirjutage kah igast huvitavaid juhtumeid, tahaks kah teiste üle naerda :D

oii.. see võib karm olla.. räägi lähemalt :D

mkva
19.12.09, 15:03
Kah, thc kontrolliva mõju all meenub, kuidas pidin ootamatult rooli istuma ja sõitu minema, ma venisin maanteel 40km/h, teise käiguga, ise arvates, et sõidan suht rallit, imestas kõrvalistuja, et mis toimub. Viisin siis inimese ära, ja põmm: ema helistab , sain ma emaga kokku ja tal tuli oivaline mõte, et läheks ka esimest korda 3d kino vaatama, filmi Reede 13 vms. Ise võite edasi arvate, kui mõnusalt ma seal kinosaalis ennast tundsin.

variatsioon
19.12.09, 15:21
soovitan pilves peaga 3D avatari vaatama minna!

hoss23
19.12.09, 15:22
soovitan pilves peaga 3D avatari vaatama minna!

+1

Sass
01.01.10, 15:40
nyyd ma saan aru miks inimesed täis peaga matsu panevad või yldse sõidavad.. !st on inimesed kes on täiesti mälus ja ei saa aru mis nad teevad.. need on need kes panevad sagedasti matsu jne... aga on ka neid kes lihtsalt sõidavad aga täis peaga.. sellel on väga lihtne põhjus ... nad lihtsalt ei saa aru et nad täis. on. Eile tulin peolt koju mingi öösel olin oma õlled sisse keerand ja tulin väga mage pidu oma arust ei olnud õlled ka oma tööd teinud ja mõtlesin et täitsa klaaru. Ja tundsingi et täitsa klaaru aga ohhoo imet jõudsin koju puhusin 2.1 veel välja..enne seda veel mõtlesin et võtan auto ja läehn vaatan mis mujal toimub :D

ranka
01.01.10, 15:41
nyyd ma saan aru miks inimesed täis peaga matsu panevad või yldse sõidavad.. !st on inimesed kes on täiesti mälus ja ei saa aru mis nad teevad.. need on need kes panevad sagedasti matsu jne... aga on ka neid kes lihtsalt sõidavad aga täis peaga.. sellel on väga lihtne põhjus ... nad lihtsalt ei saa aru et nad täis. on. Eile tulin peolt koju mingi öösel olin oma õlled sisse keerand ja tulin väga mage pidu oma arust ei olnud õlled ka oma tööd teinud ja mõtlesin et täitsa klaaru. Ja tundsingi et täitsa klaaru aga ohhoo imet jõudsin koju puhusin 2.1 veel välja..enne seda veel mõtlesin et võtan auto ja läehn vaatan mis mujal toimub :D


Kamoon. Kui ma olen kulistanud liitri viina viimase tunniga ja ikkagi tunnen, et pea klaar ma ei lähe ju autorooli, sest bromill on ikka sees.

Sass
01.01.10, 16:13
aga vot mõned lähevad

eddi
01.01.10, 16:15
soovitan pilves peaga 3D avatari vaatama minna!

võtan su soovitust kuulda

Dogers
01.01.10, 16:17
+1


soovitan pilves peaga 3D avatari vaatama minna!


+2

Madis Very
01.01.10, 16:47
võtan su soovitust kuulda


Dude, ma sulle seda rääkind.. või oli see Arne ma ei mäleta ;D

Anyways +3 ::)

jrgn hell
01.01.10, 17:55
nyyd ma saan aru miks inimesed täis peaga matsu panevad või yldse sõidavad.. !st on inimesed kes on täiesti mälus ja ei saa aru mis nad teevad.. need on need kes panevad sagedasti matsu jne... aga on ka neid kes lihtsalt sõidavad aga täis peaga.. sellel on väga lihtne põhjus ... nad lihtsalt ei saa aru et nad täis. on. Eile tulin peolt koju mingi öösel olin oma õlled sisse keerand ja tulin väga mage pidu oma arust ei olnud õlled ka oma tööd teinud ja mõtlesin et täitsa klaaru. Ja tundsingi et täitsa klaaru aga ohhoo imet jõudsin koju puhusin 2.1 veel välja..enne seda veel mõtlesin et võtan auto ja läehn vaatan mis mujal toimub :D


idioot
kuigu paar sõpraa on reaalselt sellised märtinid, et mudatäis keeivitavad ka väga prolt

Godspeed_EJ
01.01.10, 19:27
idioot


+1

totaldonk
31.01.10, 13:52
Miks juua kilone viin (mingi vene viin, tsarskaja vms) tunniga pmst kahepeale ja siis spice teha ja siis veel poolene laudur otsa? Väga -EV

timukasr
31.01.10, 14:52
soovitan pilves peaga 3D avatari vaatama minna!


Sõbrad käisid, olid vaimustuses. Mina vaatasin, et mediocre film.

k1ly
06.03.10, 17:49
ma ei tea kas see on siit varem läbijooksun(offtopic vms)

http://web.zone.ee/butiik21/page2/page2.html

kui kellegil häda käes , siis tasub juhust kasutada , sest varsti pannakse see pull raudselt kinni.

k1ly
06.03.10, 17:50
ma ei tea kas see on siit varem läbijooksun(offtopic vms)

http://web.zone.ee/butiik21/page2/page2.html

kui kellegil häda käes , siis tasub juhust kasutada , sest varsti pannakse see pull raudselt kinni.

kes teab , tegu võib ka scammeritega olla :D

yolpa
06.03.10, 18:00
ei usu millegi pärast, eeldan, et see ikka kasumi eesmärgil tehtud.

vapsik
06.03.10, 18:11
ei usu millegi pärast, eeldan, et see ikka kasumi eesmärgil tehtud.

Eks scammimine käib jah selleks, et kahjumit saada.

antnx
06.03.10, 18:15
Alkohol - On halb ja tervist kahjustav jook. Kohutav lausa

k1ly
06.03.10, 18:23
Eks scammimine käib jah selleks, et kahjumit saada.

ma naersin praegu laua alla ennast :D

Vandalar
06.03.10, 23:19
Selle peale võtame

k2snakalle
07.03.10, 00:07
http://ohtuleht.ee/index.aspx?id=369530 siin siis eelpool mainitud teema. Seda juba kinni ei panda ;)

BuildUp
07.03.10, 01:28
http://ohtuleht.ee/index.aspx?id=369530 siin siis eelpool mainitud teema. Seda juba kinni ei panda ;)

Targad vennad, pole midagi öelda. :D

0ttt
07.03.10, 14:13
Kodusiider on paha.

Svenza
07.03.10, 16:14
Tumedamat värvi alkohoolsed joogid kipuvad tekitama suuremat pohmelli, sest sisaldavad enam toksilisi lisaaineid. Need on veini või piirituse tootmise käigus tekkinud kõrvalsaadused, mis annavad igale joogile selle iseloomuliku välimuse. Alkohoolsed joogid sisaldavad sageli ka türamiini, mis võib tekitada peavalusid. Lisaks põhjustab alkohol vedelikupuudust, mis omakorda teeb pohmelli hullemaks.

Mul on siuke tra miin sees praegu et alb akkab

rasmer
07.03.10, 16:34
Müüdimurdjatel oli humoorikas osa sarnasel teemal.

Osa algus:
MythBusters: Hangovers for Science (http://dsc.discovery.com/videos/mythbusters-hangovers-for-science.html)

ranka
08.03.10, 16:27
Tumedamat värvi alkohoolsed joogid kipuvad tekitama suuremat pohmelli, sest sisaldavad enam toksilisi lisaaineid. Need on veini või piirituse tootmise käigus tekkinud kõrvalsaadused, mis annavad igale joogile selle iseloomuliku välimuse. Alkohoolsed joogid sisaldavad sageli ka türamiini, mis võib tekitada peavalusid. Lisaks põhjustab alkohol vedelikupuudust, mis omakorda teeb pohmelli hullemaks.

Mul on siuke tra miin sees praegu et alb akkab

Pluss lisaks tumedamat värvi joogid hakkavad kergemini pähe ja röövivad ka kergemini pildi. Kõige rämedam on neist Hennesey, kui täis kõhu peale juua kahe peale 0.5 liitriti viina ja oled kenasti välja punanud enne seda siis ei juhtu midagi aga kui henneseyd siis oled ülimudas + pilt kadunud.

miksnii
08.03.10, 19:32
Täna saab maitsta jälle sellist huvitavat mürki nagu püssipunane....pohmakas garanteeritud.

nikitheone
08.03.10, 19:54
tallinnas on nuts koht drink. teist päeva järjest käinud seal ja joonud erineviad õllesi. eile sain mingi taimetoitlaste šokolaadi ja kohviga, mis oli suht okei, täna proovisin majaõlut ja teisi erinevaid. sitaks hea õllesõbrale

+ nachod on head teravad

farik666
08.03.10, 20:18
Pluss lisaks tumedamat värvi joogid hakkavad kergemini pähe ja röövivad ka kergemini pildi. Kõige rämedam on neist Hennesey, kui täis kõhu peale juua kahe peale 0.5 liitriti viina ja oled kenasti välja punanud enne seda siis ei juhtu midagi aga kui henneseyd siis oled ülimudas + pilt kadunud.

enivei on lõpp alati sama.. üli mudas

ranka
09.03.10, 06:06
tallinnas on nuts koht drink. teist päeva järjest käinud seal ja joonud erineviad õllesi. eile sain mingi taimetoitlaste šokolaadi ja kohviga, mis oli suht okei, täna proovisin majaõlut ja teisi erinevaid. sitaks hea õllesõbrale

+ nachod on head teravad

Mulle too drink üldse ei meeldi. Samasugune koht on endise X-i kõrval (nime ei mäleta aga miski way lõpuga nagu oli). Kõvemaid kohti oligi seal kandis X-baar, sest seal sai alati kino ja oli selline läbikäiguhoov, mis jäi kõvemate peokohtade vahele.

Nüüd uus X-baar on puhta perses koht sest asub kuskil urkas (söögiplatsi taga) ja ainult gayd/lesbid seal käivadki ning süda läheb kiirelt pahaks.

leits
22.03.10, 19:24
kellelgi tutvusi on kuskil alko poes vms? kaotasin beti rsk, pean hennesy x.o ostma .. co marketis 0.7l 2300 eeki .. odavamalt ei liigu kuskil?

InternetiPervert
22.03.10, 19:35
Täna saab maitsta jälle sellist huvitavat mürki nagu püssipunane....pohmakas garanteeritud.

haha :biggrin:1. nädal ülikoolis aind püssis saigi istutud ja seda punast niipalju joodud, et järgmine nädal ka seest keeras:biggrin:. Hind oli vaid 25.- ka, mis tundus eriti soodne aga tegelikult on ikka räme mürk. Kusjuures Ristiisa pubis müüakse mingit originaali ja tumeda segu, mis annab kokku samasuguse asja.

nomerlot
22.03.10, 19:38
tallinnas on nuts koht drink. teist päeva järjest käinud seal ja joonud erineviad õllesi. eile sain mingi taimetoitlaste šokolaadi ja kohviga, mis oli suht okei, täna proovisin majaõlut ja teisi erinevaid. sitaks hea õllesõbrale

+ nachod on head teravad

hea õllevalik on seal tõesti, ei saa salata. Viimane kord oli küll neil üks partii kergelt käest ära läinud, aga ei mingit jahumist - tüdruk leti tagant korra maitses ja nõustus täielikult. Pani uue vaadi alla, maitses seda ka, aga ei hakanud seda meile pakkumagi, vabal valikul asendusõlled anti.

Mulle meeldib, kui sellised olukorrad nõmedaks ei lähe.

Aga nende majaõlu on imelik lurr, ei tea, kes seda joob.

nikitheone
24.03.10, 10:09
majaõlu on neil toolse

J0kker
26.03.10, 22:13
kuradi viin ma ütlen

alaska
27.03.10, 03:25
perse maolen jumalaˇlukus.......

variatsioon
27.03.10, 03:30
perse maolen jumalaˇlukus.......

räägi meile oma kõige tähtsamatest muredest.

alaska
27.03.10, 03:47
minu kõige suurem mure hetkel on see, et ma olen jumala täis ja ownin mingeid 10$ regulare, ise ei mõtle mitte midagi. Ja kui ma mõtlema hakkkan, siis ma saan kotti niikui nii. Sellist geniaalset mängu ma kaine peaga ei tee näiteks
Full Tilt No-Limit Hold'em, 11.5 Tournament, 25/50 Blinds (2 handed) - Full-Tilt (http://www.flopturnriver.com/reviews/Online-Poker-FullTilt.php#converter) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

SB (t1880)
Hero (BB) (t1120)

Hero's M: 14.93

Preflop: Hero is BB with Khttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif, 2http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif
SB bets t150, Hero calls t100

Flop: (t300) Khttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif, 8http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif, 2http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif (2 players)
Hero checks, SB checks

Turn: (t300) 3http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif (2 players)
Hero checks, SB checks

River: (t300) 9http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif (2 players)
Hero checks, SB bets t200, Hero raises to t970 (All-In), SB calls t770

Total pot: t2240

Results:
SB had Qhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif, Qhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif (one pair, Queens).
Hero had Khttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif, 2http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif (two pair, Kings and twos).
Outcome: Hero won t2240

rohelinekonn
27.03.10, 04:53
räägi kas see aasta kalale tuled?

eddi
27.03.10, 11:53
jumal tänatud, rahakott on kadunud

ranka
27.03.10, 11:56
Kasuta moneyclipi, suht võimatu ära kaotada kui kogu aeg teksade esitaskupõhjas.

eddi
27.03.10, 11:58
Kasuta moneyclipi, suht võimatu ära kaotada kui kogu aeg teksade esitaskupõhjas.

hea mõte. aga õnneks nagunii oligi raha tagataskus :smiley: kaartidest kahju

ranka
27.03.10, 12:43
raha tagataskus? :D issaaaaaand, see on ju leke :)

eddi
27.03.10, 12:45
raha tagataskus? :D issaaaaaand, see on ju leke :)

seekord sain oma 1-outerile pihta ja näed päästis ära, raha jäi alles :cheesy:

ranka
27.03.10, 12:46
Minu dokumendid ja aeg dokumentide sebimiseks on kindlalt rohkem väärt kui näiteks 5000 krooni. Tõesti hoidsid siis nii suuri summasid tagataskus?

eddi
27.03.10, 12:49
Minu dokumendid ja aeg dokumentide sebimiseks on kindlalt rohkem väärt kui näiteks 5000 krooni. Tõesti hoidsid siis nii suuri summasid tagataskus?

ei hoidnud nii suuri summasid ikka tagataskus. õnneks olen ma nii lihtne inimene, et nii palju dokumente mul kaasa ei olnud. id kaart ja 2 pangakaarti (millest kasutan ühte). üks tripp linna ja saab kõik asjad ühest kohast uuesti ära tellitud :smiley:

vapsik
27.03.10, 12:50
Minu dokumendid ja aeg dokumentide sebimiseks on kindlalt rohkem väärt kui näiteks 5000 krooni. Tõesti hoidsid siis nii suuri summasid tagataskus?

Kas eddi kaotas Sinu dokud ära :huh:

eddi
27.03.10, 13:03
Kas eddi kaotas Sinu dokud ära :huh:

nagu mängiks telefoni :cheesy:
aga vastus küsimusele, kaotasin ikka enda dokud ära.

masterpuppet
27.03.10, 14:13
Ban pliiz.

Aga ootan, millal saan uurimistöö valmis ning pirogov vabaneb lumekooriku alt. Mmm...

paradigmlost
27.03.10, 17:13
narko>alko

plussüks

variatsioon
27.03.10, 17:29
hell yeaah

vennike
27.03.10, 21:37
narko>alko

pole nagu midagi head enam... nii rämedaid tutvusi pole, et puhast kokat saada, segatud asi on täispask, pärast nädal aega nina paistes ja kinni. kommipohmakaid ka enam väga ei taha. savu on eriti mõttetu. getamiinist saan ma rämeda peavalu ja seente tripid on liiga hullud viimased korrad olnud...

peab jooma ikka raisk.

pastilaa
27.03.10, 21:42
Ban pliiz.

Nõus maserpuppetiga. Ban sellise jutu eest.

leits
27.03.10, 21:53
cmon .. tehke oma foorum .. systal.ee or smth .. siit j2tke see fcking narkots eemale

variatsioon
28.03.10, 04:09
pole nagu midagi head enam... nii rämedaid tutvusi pole, et puhast kokat saada, segatud asi on täispask, pärast nädal aega nina paistes ja kinni. kommipohmakaid ka enam väga ei taha. savu on eriti mõttetu. getamiinist saan ma rämeda peavalu ja seente tripid on liiga hullud viimased korrad olnud...

peab jooma ikka raisk.

obv level

ranka
29.03.10, 14:07
cmon .. tehke oma foorum .. systal.ee or smth .. siit j2tke see fcking narkots eemale

+1

PS! Narko kasutamine on väga paha-paha. Soovitan krisi postituste ajalugu vaadata ning saate isegi aru kui halb see on.

rahvavaenlane
29.03.10, 16:27
ei huvita kas sõber või mitte, aga kui keegi mu tuttavatest peaks narkot pruukima siis insta kõne politseisse. ja annan absoluutselt kõik üles kes asjaga seotud. aga alko on lahe, kes aitaks pohmelli ravida :D :D :D

InternetiPervert
29.03.10, 16:45
ei huvita kas sõber või mitte, aga kui keegi mu tuttavatest peaks narkot pruukima siis insta kõne politseisse. ja annan absoluutselt kõik üles kes asjaga seotud. aga alko on lahe, kes aitaks pohmelli ravida :D :D :D


miks sa oma tuttavatele ja sõpradele niimoodi sitta keeraks?

rahvavaenlane
29.03.10, 16:48
miks sa oma tuttavatele ja sõpradele niimoodi sitta keeraks?


usu mind, see ei oleks sita keeramine.

eddi
29.03.10, 16:55
usu mind, see ei oleks sita keeramine.

defineeri, mis on sinu arvates narko :smiley:
aga üldiselt, mis abi sellest oleks? no okei kui on täielik narkar (tänaval süstimas jne) siis saan täiesti aru, aga kui sõber näiteks räägib, et "ooo tegin peol triipu päris äge oli, natuke jäi alles ka praegu kodus kapi peal" helistad siis menti, mendid tulevad kohale, võtavad kraami ära, su sõber saab korraliku trahvi omale + sitaks palju küsimusi ja ongi läbi.
ainuke muudatud on nüüd see, et jäid oma sõbrast ilma ja su sõbral on nüüd suur rahatrahv kaelas ja kui arvad, et selle pärast lõpetab ta tarbimise, siis sa eksid.
/ärge saage valesti aru, ei poolda nina pulbrit täis tõmbamist, drugs are bad mkay kids/

InternetiPervert
29.03.10, 17:00
usu mind, see ei oleks sita keeramine.

Teatud narko puhul küll(ment oleks vist ikkagi vale koht, sest nemad pistavad ainult puuri ja kirjutavad trahve) aga mingi kerge narko puhul küll midagi nii hullusti ei ole, et peaks kohe kuskile teatama.

Ei propageeri kergeid narkootikume.

Pahvak
29.03.10, 17:12
ei huvita kas sõber või mitte, aga kui keegi mu tuttavatest peaks narkot pruukima siis insta kõne politseisse. ja annan absoluutselt kõik üles kes asjaga seotud. aga alko on lahe, kes aitaks pohmelli ravida :D :D :D

Mitu sõpra/tuttavat siis trahvi saanud juba on?

ranka
29.03.10, 17:15
ei huvita kas sõber või mitte, aga kui keegi mu tuttavatest peaks narkot pruukima siis insta kõne politseisse. ja annan absoluutselt kõik üles kes asjaga seotud. aga alko on lahe, kes aitaks pohmelli ravida :D :D :D

Hey! See ei ole nüüd küll sinu asi, mida keegi oma tervisega teeb. Kui tahad menti minna siis mine uuri üles, kes seda paska müüb ning anna see vend menti. Saaks aru, kui sõber ise diilib siis veel..

variatsioon
29.03.10, 17:22
miks sa oma tuttavatele ja sõpradele niimoodi sitta keeraks?

sitad sõbrad obv.

rahvavaenlane
29.03.10, 17:28
siin ei ole millegi üle vaielda. mul on poeg kes käib kolmandas klassis ja juhul kui ma peaksin teada saama, et keegi on seal kooli juures kunagi üritanud kasvõi nn. pehmeid narkootikume müüa, ma tapan ära selle inimese.

nikitheone
29.03.10, 17:30
siin ei ole millegi üle vaielda. mul on poeg kes käib kolmandas klassis ja juhul kui ma peaksin teada saama, et keegi on seal kooli juures kunagi üritanud kasvõi nn. pehmeid narkootikume müüa, ma tapan ära selle inimese.

.

rahvavaenlane
29.03.10, 17:31
.

täpselt.

rahvavaenlane
29.03.10, 17:32
narkootikumide asjus on 0 tolerants õigustatud.

ma olen 33a. vana ja ma olen elu jooksul näinud oma häid sõpru kes on alustanud nn. nõrkade narkootikumidega ja neist inimestest pole praeguseks mitte midagi järel.

alaska
29.03.10, 17:33
Hey! See ei ole nüüd küll sinu asi, mida keegi oma tervisega teeb. Kui tahad menti minna siis mine uuri üles, kes seda paska müüb ning anna see vend menti. Saaks aru, kui sõber ise diilib siis veel..



ei saaks ka siis aru.

variatsioon
29.03.10, 17:34
ja ma tapan need tüübid ära kes ei mängi olympicus.
fucking gamblerid kes varsti on võlgades ja tabavad oma pere ära et veel viimast korda flipata.

rahvavaenlane
29.03.10, 17:43
Hey! See ei ole nüüd küll sinu asi, mida keegi oma tervisega teeb. Kui tahad menti minna siis mine uuri üles, kes seda paska müüb ning anna see vend menti. Saaks aru, kui sõber ise diilib siis veel..

see on vägagi meie kõigi asi. sa hakkad sellest ilmselt alles siis aru saama, kui sa oma esimest last oma käes hoiad. alles siis hakkab inimesele kohale jõudma kui väärtuslik on üks inimelu.

alaska
29.03.10, 17:46
lol. Alles lubasid kellegi ära tappa.

rahvavaenlane
29.03.10, 17:51
lol. Alles lubasid kellegi ära tappa.

:biggrin: tegelt see ei käi üldse siia teemasse. kui nüüd aus olla siis ma olen veidi joogine (esmaspäeva pärastlõuna:confused:) aga narkotsi koha pealt olen enivei 0 tolerantne. :mad: . persse, kui ma ise ka aru saaks mida ma kokku olen kirjutanud:biggrin:

Rando
29.03.10, 18:08
ja ma võtsin su juttu nii tõsiselt.

rahvavaenlane
29.03.10, 18:10
ja ma võtsin su juttu nii tõsiselt.

peadki võtma. kui kaineks saan siis lähen veel vihasemaks.

Rigged
29.03.10, 18:11
Homme saab mittejoomisest 3 nädalat täis, närvid ülipingul

Pahvak
29.03.10, 18:13
Lol, alkohoolik loeb moraali.

SanderT
29.03.10, 18:14
see on vägagi meie kõigi asi. sa hakkad sellest ilmselt alles siis aru saama, kui sa oma esimest last oma käes hoiad. alles siis hakkab inimesele kohale jõudma kui väärtuslik on üks inimelu.

Niikaua kui planeedil eksisteerivad inimesed, liigub nende seas ka meelemürke. Paljud, kes kuritarvitavad ja vähesed, kes oma elul ainete pärast rööpast välja minna ei luba.

Seega jätaks ma sinu asemel mingite püramiidi põhjas asuvate väiketarbijate ülesandmise sinnapaika, võid endale poolkogemata ebamugavaid olukordi tekitada (võrdlemisi vähetõenäoline, aga siiski). Las NAPO hundid jahivad suuremaid tegijaid ja proovivad muuta perses ainete (fentanüül, metamf, jne) hankimise võimalikult raskeks. Fashion-droogid nagu ecstasy ja coke ei kao eniveis kuskile, mitte et ma viimaste vähimgi pooldaja oleks.

Lapse isana on sul ju palju ratsionaalsem kasvatada oma võsuke selliste väärtushinnangute ja maailmapildiga, et ta never ei paneks kätt ainete külge ja ei tolereeriks seda oma tutvusringkonnas. (mida sa raudpolt ka teed, ma usun).

eddi
29.03.10, 18:32
see on vägagi meie kõigi asi. sa hakkad sellest ilmselt alles siis aru saama, kui sa oma esimest last oma käes hoiad. alles siis hakkab inimesele kohale jõudma kui väärtuslik on üks inimelu.

sa pole foorumis ainuke, kellel laps on (ärge valesti aru saage mul pole last lol), aga siiski oled sa ainuke, kes avaldab siin sellist arvamust.

aga no muidugi on inimesi, kes alati arvavad teistmoodi (kõik ei saagi samamoodi mõelda) ja oleks natuke tobe hakata ka üritama inimese mõtlemist muutma
saan su mõtlemisest aru aga siiski see on natuke liiga range, et helistaksid menti kui sõber näiteks kanepit teeks/omaks

alaska
29.03.10, 18:37
ta ütles ju et on veits joonud, minuarust isegi tark jutt tuli välja, võrreldes siin teemas mõnede eelnevate postitustega...:biggrin:


Tra ärge salsa pähkleid õllega kõrvale sööge. Pool päeva riba voolab juba. Suht jube rsk:/

variatsioon
29.03.10, 18:57
Lol, alkohoolik loeb moraali.

:D tüüpiline.

alkohol on enamvähem aga kanep on saatanast :D
kurb samas.

chrosmos
29.03.10, 19:03
vaadist tulev guinessi õlu on väga meeldiv

eddi
29.03.10, 19:19
:D tüüpiline.

alkohol on enamvähem aga kanep on saatanast :D
kurb samas.

kas vastupidi ei peaks olema? :cheesy:

nikitheone
29.03.10, 19:29
ma lihtsalt tahaks rahvavaenlaselt küsida, et kui tema 3 klassi laps (kogemata) tarvitaks, annaksid tema ka menti v?

inward
29.03.10, 19:38
ta ütles ju et on veits joonud, minuarust isegi tark jutt tuli välja, võrreldes siin teemas mõnede eelnevate postitustega...:biggrin:




Täpselt teemasse, nalja peab saama :D


/// Absinthe+hingad aure ka, korralik litter ja veel hullem pohmakas.

eddi
29.03.10, 19:53
my fav topic :cheesy:
/et läheks ka teemasse, reedel maitses viin hästi/

low-flow
29.03.10, 23:18
ma lihtsalt tahaks rahvavaenlaselt küsida, et kui tema 3 klassi laps (kogemata) tarvitaks, annaksid tema ka menti v?

obv.

Ja kui teada saaks, et ta kooli juures kellelegi müüa üritanud on kasvõi mingit pehmet narkootikumi siis tapaks ära ka. Ega nalja ei ole.

ingu
29.03.10, 23:28
Kui joon ühe õhtu ja natuke, et suht kaine olen, on hommiku sitt olla.
Kui joon ühe õhtu, et suht täis olen ja hommiku on enamvähem olla.
Kui joon 2 päeva jutti ja kolmas päev ärgates on kõik OK nagu polekski joonud

Siis kas see on normaalne : ) ?


siin ei ole millegi üle vaielda. mul on poeg kes käib kolmandas klassis ja juhul kui ma peaksin teada saama, et keegi on seal kooli juures kunagi üritanud kasvõi nn. pehmeid narkootikume müüa, ma tapan ära selle inimese.


Too kes pakkus saab tinkad, sina 10-15 aastat :D

rahvavaenlane
31.03.10, 10:44
Kui joon ühe õhtu ja natuke, et suht kaine olen, on hommiku sitt olla.
Kui joon ühe õhtu, et suht täis olen ja hommiku on enamvähem olla.
Kui joon 2 päeva jutti ja kolmas päev ärgates on kõik OK nagu polekski joonud

Siis kas see on normaalne : ) ?




Too kes pakkus saab tinkad, sina 10-15 aastat :D

ok, ega ma nüüd tapma tõesti ei hakka, aga midagi ju peaks ette võtma sellise asjaga.

Staier
31.03.10, 12:03
soovitage mingit head jooki mida kruiisile kaasa võtta,mis päris noki ei tõmbaks,siiani viin+red bull olnud siuke kuulikindel teema aga sooviks vaheldust.

ranka
31.03.10, 13:22
Võta vana hea Pisang + apelsinimahl.

vsiu100
31.03.10, 13:25
konjakit/rummi, lihtsalt pisut vähem kui tavaliselt

SanderT
31.03.10, 14:33
Louis VX brändi ja coca-cola kokteil on ütlemata hea maitsega, soovitan soojalt.

Kangus on 30 % ja maksab poes max 90 eek 0.5 l

rahvavaenlane
31.03.10, 23:48
soovitage mingit head jooki mida kruiisile kaasa võtta,mis päris noki ei tõmbaks,siiani viin+red bull olnud siuke kuulikindel teema aga sooviks vaheldust.


ei hakka üldse midagi sooviama. iga laps peab ise oma püksid täis tegema. viin. õlu. konjak. gin. siider. ja kui sa kõige selle pasaga oled hakkama saanud, siis tule ja kirjelda oma järgmist päeva. ma isiklikult juba aastaid ei julge peale õlle midagi juua, sest pohmellid muude asjadega sigatapvad.

noname
01.04.10, 02:43
soovitage mingit head jooki mida kruiisile kaasa võtta,mis päris noki ei tõmbaks,siiani viin+red bull olnud siuke kuulikindel teema aga sooviks vaheldust.

Võta omale kast GIN-i.
Siis kindlalt ei viitsi järgminepäev minna kuhugi ;D

hotcocacola
01.04.10, 02:48
kast musta gunnarit (7,5 vollist export kraami) ning oled rohkem kreenis kui estonia läänemere põhjas ;) :D

http://www.alcostore.ee/foto/16719.jpg

Muckyourcards
01.04.10, 23:21
Viski+coca....mmmmm....

P.S! See mustas purgis gin on suht hull kraam.
Jõin 4 sellist 0,5L ära , siis olin suht katki juba :laugh: :laugh:

donkament
02.04.10, 17:58
Louis VX brändi ja coca-cola kokteil on ütlemata hea maitsega, soovitan soojalt.

Kangus on 30 % ja maksab poes max 90 eek 0.5 l

louis vx on imo kõige rõvedam nendest rõvedatest parmubrändidest, mis isegi täis peaga ei tahtnud alla minna, pudelit nuusutades käisid külmavärinad kehast läbi.

eddi
02.04.10, 18:01
tehke pokkerisõpradega sellist mängu, et üks vend mängib mingit odavat turbo HU sng'd (mis on päris kerged ikka) ja kui võidab, peab võtma pitsi kangemat ja siis järgmine vend jne. huvitav kaua suudate mängu biitida
aga ring ei tohi suur ka olla muidu on igav

Viski
02.04.10, 18:49
louis vx on imo kõige rõvedam nendest rõvedatest parmubrändidest, mis isegi täis peaga ei tahtnud alla minna, pudelit nuusutades käisid külmavärinad kehast läbi.Word up. Mul on aramisega samamoodi ..

Stewie
02.04.10, 19:41
Viskidest Ballantines ja Jameson!

dener89
02.04.10, 19:42
Word up. Mul on aramisega samamoodi ..

4 aastat tagasi oli 0.5 liitrit aramist ja 0.5 liitrit cocat põhilaks kellegiga 2 peale, mõlemad 2-3 korralikku lonksu ja pudel tühi.
pole enam seda sada aastat joonud ja ei taha näha ka.
ning kange ei lähe enam nii kergelt alla ka kui varem.

HU grinder
02.04.10, 19:44
yup, aramis sucks

ingu
02.04.10, 19:49
Mulle just Aramis meeldib. Maitse asi :)

dener89
02.04.10, 20:11
maitse asi,ütles Muki ja imes ***** edasi :)

ingu
02.04.10, 20:39
maitse asi,ütles Muki ja imes ***** edasi :)

Vot see on ka maitse asi, minu maitsest aga väga mööda :P

Muckyourcards
02.04.10, 21:01
Aramist on mitut sorti ju + suvel tuli mingi pirnimaitseline ka.
Mis mulle ka sünnipäevaks kingiti, seda hakkasin alkohoolsetest kingitustest viimasena jooma :laugh:
Cocaga segamini oli parem kui ma arvasin

Marek K.
02.04.10, 22:40
õlle rõõskkoorega ja vitamiinid sprottidega

Ski
02.04.10, 23:01
Kus kohast seda musta gunnarit saab? Selkust ei leidnud..

-andres-
02.04.10, 23:15
tehke pokkerisõpradega sellist mängu, et üks vend mängib mingit odavat turbo HU sng'd (mis on päris kerged ikka) ja kui võidab, peab võtma pitsi kangemat ja siis järgmine vend jne. huvitav kaua suudate mängu biitida
aga ring ei tohi suur ka olla muidu on igav

Kui peale iga poti võitmist tuleks võtta, siis annaks juba mõelda.

Provoker
02.04.10, 23:52
Pigem siis juba win win teha st kui võidab poti on suurem pits ja kui kaotab, siis väiksem pits. Juua tuleb igal juhul.

HU grinder
02.04.10, 23:56
Kui peale iga poti võitmist tuleks võtta, siis annaks juba mõelda.

On mängitud nii, et poti võtja paneb shoti. Kui esialgu veel aru saad midagi, siis pärast ei saa emmigi aru J-high'ga vajutatakse nuppe ja täielik tuulutamine käib. Aga siiski, omamoodi kogemus.

Godspeed_EJ
03.04.10, 11:02
Kus kohast seda musta gunnarit saab? Selkust ei leidnud..

Must Gin peaks olema eksport kraam ja Eesti poodidest ei saa. Tallinki peale vaja minna.

leits
03.04.10, 11:39
ma ei joo seda sittta never enam

qjet
03.04.10, 11:40
ma ei joo seda sittta never enam

ma ka

low-flow
03.04.10, 13:50
Traaa, mis "pikk nädalavahetus". Neljapäev oli nii hull lihtsalt, et eile ei saanudki karku alla. Täna vaikselt kannatas nagu üles ärgata...

Muckyourcards
04.04.10, 05:06
Must Gin peaks olema eksport kraam ja Eesti poodidest ei saa. Tallinki peale vaja minna.

Saab ikka ;)

Kloonike
04.04.10, 05:24
Kasuta moneyclipi, suht võimatu ära kaotada kui kogu aeg teksade esitaskupõhjas.

Ma kannan rahakotti juba pikemat aega esitaskus. Tagataskus hoidmine tegi ilgelt paranoiliseks, kogu aeg kontrollisin, kas on ikka alles...

ranka
04.04.10, 11:03
yeah aga rahakott jube suur ning reeglina taskud joomingute pudi padi täis ning sellist suurt telliskivi taskust kookida on jube + need "pudi-padi" võib ära kaduda.

marxiku
04.04.10, 16:43
nädalavahetusel sai proovitud ebatavaline kombo.
Pealekas sai otsa ja naised tegid viinakokse teega. Sooja teega.

Kusjuures viin+tee(oli mingi marjatee)=täiesti joodav ja omapärane.

inward
04.04.10, 17:49
Reedel sai võetud korralikult Tuborgi sauna, siuke suht okei, pisut sarnaneb carslbergile, mõrkjam maitse, järgmine päev tugevalt aga Ice. Meeldis rohkem.

ranka
04.04.10, 17:57
Mulle saunas räigelt maitseb d-light.

low-flow
04.04.10, 18:06
Mulle saunas räigelt maitseb d-light.

See on alkoholi alateema siiski.

ranka
04.04.10, 18:18
http://sphotos.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v351/167/3/1047956866/n1047956866_169288_5682.jpg

Nii mis arvate, kas on hea ja mis aastakäik on?
































































































































































veinist räägime muidugi

BuildUp
04.04.10, 18:20
http://sphotos.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v351/167/3/1047956866/n1047956866_169288_5682.jpg

Nii mis arvate, kas on hea ja mis aastakäik on?
































































































































































veinist räägime muidugi

Ranka kas sa tead seda inimest seal pildil? OMG OMG OMG :eek::grin:

tafka31
04.04.10, 18:23
Ranka kas sa tead seda inimest seal pildil? OMG OMG OMG :eek::grin:

sama mõte tuli kohe!!! see neiu pole lihtsate killast, kes teab millest ma räägin!!!

ranka
04.04.10, 18:29
irw

nikitheone
05.04.10, 11:07
rumm ja peale hampsa hapukoort, uus nuts

BuildUp
05.04.10, 13:50
sama mõte tuli kohe!!! see neiu pole lihtsate killast, kes teab millest ma räägin!!!

Ma tean, aga ma parema meelega ei tahaks teada. :frown:8=)

alaska
05.04.10, 14:02
rääkige neile kah, kes ei tea, millest te räägite.

tafka31
05.04.10, 14:13
pole lihtne sellist asja sõnadesse panna + liiga palju tärne tuleks!!!

BuildUp
05.04.10, 14:41
pole lihtne sellist asja sõnadesse panna + liiga palju tärne tuleks!!!

LOL!

variatsioon
07.04.10, 15:57
http://www.funnymos.com/funny-pictures/tuborg/Bachelor.jpg
ma ei tea milles asi on aga ma jõin eile 13 tuborgi ära ja pohmakat absull ei ole.

lemmik õlle!

adam_q
07.04.10, 16:02
kell on 03:00, oled 8h järjest mänginud ja redbull sai otsa. mis edasi teed? (+naine tahab ka ärgates lähedust, niiet vähemalt 8h peab veel üleval olema)

variatsioon
07.04.10, 16:23
kell on 03:00, oled 8h järjest mänginud ja redbull sai otsa. mis edasi teed? (+naine tahab ka ärgates lähedust, niiet vähemalt 8h peab veel üleval olema)

3shoti viina ja 6pack

inward
07.04.10, 16:25
ma ei tea milles asi on aga ma jõin eile 13 tuborgi ära ja pohmakat absull ei ole.

lemmik õlle!

Tõsi ta on, päris hea õll. Mõrkjalt mahe.

Aga.

Ice ajab kordades vähem kusele.

SanderT
07.04.10, 17:01
3shoti viina ja 6pack

Ja imeväel kaob ka naise läheduseiha:D:D

Booyaka
07.04.10, 19:03
see, et viin lahendab kõik probleemid peab siis paika ?

onuark
08.04.10, 00:31
Kurat tuborgi reklaam ka jookseb koguaeg telekas, peab ka ära proovima selle kui ta NII HEA ON.
e: Aga tuborgi õlleklaasid on mul igatahes olemas, väiksed klassid küll(õige õlle mahub sisse ilusti)

BuildUp
08.04.10, 01:39
Tuborg on hea, marketing veel parem. :cool:

0ttt
08.04.10, 07:54
Tuborg tuli nagu tellimise peale Eestisse. Käisin Inglismaal ja seal sain Tuborgi maitse suhu nüüd hea saab siit ka osta seda! ::)

nikitheone
08.04.10, 21:08
b52 on nuts

tequila ka

J0kker
09.04.10, 00:04
zambuuuka!!

inward
09.04.10, 00:09
+
aurud

J0kker
09.04.10, 00:10
=

tagurpidi leti ääres!

Supsti
09.04.10, 01:04
mhmh sünnipäev=boom headshoy

kuco
09.04.10, 09:40
jälle ma jõin


ja veel purjus peaga käisin juuksuris :)

Rage
09.04.10, 09:50
Tuborg tuli nagu tellimise peale Eestisse. Käisin Inglismaal ja seal sain Tuborgi maitse suhu nüüd hea saab siit ka osta seda! ::)
ma ootasin seda tuborgit ligemale kaks aastat juba...

ranka
09.04.10, 13:37
zambuuuka!!

my favorite

paradigmlost
10.04.10, 11:15
TUBORG on tõesti nuts mis nuts! parim õlle kindlasti mida viimasel ajal joond olen.. sama hea vähemalt kui 0.33 klaaspudelis Heineken aga maksab 8.9eeki :O

leits
10.04.10, 11:17
ilmselt kampaania hinnad, olen kindel et 5 eeki lykatakse otsa

vapsik
10.04.10, 11:30
Proovisin ka seda tuborgi. Midagi häda pole, aga IMO midagi väga erilist nüüd ka ei ole.

alaska
10.04.10, 11:57
ma ütleks just, et eriline on. Erinev, kui teised premium õlled, sellise poolpilsneri maitsega. Mulle väga meeldib, aga ikka ostan alecoqiga pooleks.

Godspeed_EJ
10.04.10, 12:02
Eesti Mojito ftw!!!

nikitheone
10.04.10, 16:31
uus alecoq on täitsa hea

inward
10.04.10, 16:50
Milline ?

nikitheone
10.04.10, 16:52
roheline

ristijeesus
10.04.10, 17:10
http://www.alecoq.ee/drinks/beer/Extra

Täitsa joodav tundus.

inward
11.04.10, 10:21
Väga hea õllega Alcoq välja tulnud.
Siis mulle meeldib ka Saunaõlu, hele kvaliteetõlu

hoss23
11.04.10, 12:16
uus alecoq on täitsa hea

eile sai ka seda proovitud ja peab mainima, et täitsa maitsev oli. 4,7 kraadi on just paras imo. (Muidugi kui täis ennast tõmmata, siis kuluks ikka päris palju aega)

camu
11.04.10, 14:42
Ma olen kolm päeva jutti pannud, mitte midagi sees ei püsi! Rohkem ei võta. Tra.

ingu
11.04.10, 15:49
Proovisin ka seda tuborgi. Midagi häda pole, aga IMO midagi väga erilist nüüd ka ei ole.

Jap sama siin, aga täis tegi küll :)))

pastilaa
12.04.10, 08:28
Tuborg hea tõesti, aga Heiniken / Carlsberg / Tuborg pimetestis ma ilmselt põruksin...

pikk28
12.04.10, 09:20
ma ka. suht sama maitse kõigil.

Kloonike
12.04.10, 09:26
Olen ma ainus, kes ei oska õlle maitset hinnata? Kui on joodav, siis on minu jaoks iga õlu nauditav ja hea - kas on vaja rohkemat? Mulle hetkel ei tule pähegi ükski "s*tt" õlu, mida ma manustanud oleks... Oeh, ma olen alkohoolik.

Godspeed_EJ
12.04.10, 10:32
Õlul ja õlul on ikka suur vahe, eks oleneb muidugi, kui suur õllesõber oled :)

Eestis on lood tegelikult head, sest kohalikud tootjad teevad enamjaolt kõik vähemalt ühte head õlut + mõned head import õlled. Paljudes riikides on selle kohapealt asjad väga kesised. Hispaanias kõlbas juua ainult ühte kohalikku õlut, San Miguel oli vist, kui mälu ei peta.

Tsehhis on ka nuts valik.

inward
12.04.10, 11:22
Tsehhis ei saaksi muud moodi olla :D

vennike
12.04.10, 11:45
esmaspäeva omku läheb prosecco väga ilusti peaparanduseks... mmm...

Karelkorm
12.04.10, 17:04
Tuborg hea tõesti, aga Heiniken / Carlsberg / Tuborg pimetestis ma ilmselt põruksin...

Carlsberg maitseb nagu weeed, või lõhnab. Heiniken on pisut õllesem ikka.

ristijeesus
28.04.10, 21:48
Maxima reklaamleheke tekkinud postkasti, lehitsesin läbi ja avastasin, et Tuborg 6.90+ pant. Muidu selles poes ei käi, aga nüüd peab minema ja pagasniku täis laduma.

k2snakalle
29.04.10, 02:05
Sai ka see Tuborg siis ära proovitud...imelikult suud kuivaks tegev järelmaitse või ei oska öelda.Võib juua, aga midagi erilist pole. Peale tuborgi sai siiski avatud uus premium ja see libises 2x kiiremini alla, kuigi suurem pudel.

pikk28
29.04.10, 09:44
see ei ole õige tuborg, see ju kuskil läti keldris tehtud/villitud.

ristijeesus
29.04.10, 09:55
Leedus siiski, aga ma ei usu, et Carlsberg-Tuborg laseb nende silti kandvatesse pudelitesse villida midagi, mis ei vasta nende kvaliteedinõuetele ja erineb kuidagi Taanis toodetavast.

masterpuppet
29.04.10, 09:58
Täpselt samamoodi toodetakse kõigile meeldivat Galsbergi Svyturys'e tehases, kes siis Saku lepingupartner ning kes toodab Tuborgit/Galsbergi Taani emafirma litsentsi alusel.

Retsept on sama, toode sama, aga ilmselt tehnoloogilisest aspektist võib asi jääda vajaka, aga muidugi pole ma Svyturys'e tehases käinud ja ei oska kommenteerida.

pikk28
29.04.10, 10:19
vanasti kui suitsumees olin, siis oli ka suitsudel suur vahe, kas oli kuskil leedus toodetud marlboro või siis shveitsis vms riigis.

0ttt
29.04.10, 12:39
Inglismaal maitses Tuborg nagu paremini kui Eestis. Aga arvatavasti on see puhas illusioon. :biggrin:

hoss23
29.04.10, 12:40
Inglismaal maitses Tuborg nagu paremini kui Eestis. Aga arvatavasti on see puhas illusioon. :biggrin:

mul samamoodi rootsis....:biggrin:

variatsioon
29.04.10, 13:14
vanasti kui suitsumees olin, siis oli ka suitsudel suur vahe, kas oli kuskil leedus toodetud marlboro või siis shveitsis vms riigis.

nii need suitsumehed räägivad jh.

Potik
29.04.10, 13:56
Maxima reklaamleheke tekkinud postkasti, lehitsesin läbi ja avastasin, et Tuborg 6.90+ pant. Muidu selles poes ei käi, aga nüüd peab minema ja pagasniku täis laduma.

Väärt info. Aitähh!

nikitheone
29.04.10, 14:16
suitsud ongi erinevate kvaliteediga erinevates riikides
+ coca-colad ka näiteks. seega õlledel võib vahe ka sees olla.

pikk28
29.04.10, 14:30
hetkel maitseb premium extra küll paremini kui leedu tuborg.
eelist eestimaist FTW!

low-flow
29.04.10, 14:31
suitsud ongi erinevate kvaliteediga erinevates riikides
+ coca-colad ka näiteks. seega õlledel võib vahe ka sees olla.

Ma tean ainult kuumakokakoolat.


Aga teemasse, maxima tuborgil tundub reaalne maitse olevat, nii et võtke julgelt, vähem kui kastiga pole mõtet poest välja astuda.

nikitheone
29.04.10, 14:33
taani suitsud >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> eesti suitsud

reaalselt ka

hoss23
29.04.10, 14:34
premium extra FTW...

nikitheone
29.04.10, 14:34
+1

dener89
29.04.10, 18:31
nädala pärast saab ka üle 3 ja poole kuu Eesti õllesi libistada :D

Dogers
29.04.10, 18:35
Maxima reklaamleheke tekkinud postkasti, lehitsesin läbi ja avastasin, et Tuborg 6.90+ pant. Muidu selles poes ei käi, aga nüüd peab minema ja pagasniku täis laduma.

tuleb minna, pagass täis ja tuld :D

Godspeed_EJ
30.04.10, 09:59
Mis kellast kuiv seadus täna hakkab?

hoss23
30.04.10, 10:05
Mis kellast kuiv seadus täna hakkab?

tahaks ka teada

Rage
30.04.10, 10:12
14:00

hoss23
30.04.10, 10:14
spossiiba

Madis Very
30.04.10, 10:47
What ?


obv, et aprillikas :O :D

Godspeed_EJ
30.04.10, 12:28
14:00

Ty. Käisin Selveris just napsu ostmas. Pole varem näinud, kuidas inimesed lõuna paiku 5l viina ostavad - järjekorrad olid pikad.

variatsioon
30.04.10, 12:30
Ty. Käisin Selveris just napsu ostmas. Pole varem näinud, kuidas inimesed lõuna paiku 5l viina ostavad - järjekorrad olid pikad.

oot mis leveldatate?

nikitheone
30.04.10, 12:34
harjumaal - http://www.tallinnapostimees.ee/?id=109818

variatsioon
30.04.10, 12:35
tartus ikka kõik ok jh`?

nikitheone
30.04.10, 12:35
jah - http://www.ohtuleht.ee/196652

variatsioon
30.04.10, 12:36
ok tänks :)

yolpa
30.04.10, 12:42
ja mina tulin just poest kasti tuborgiga:D, aga no eks see paha ei tee.

hoss23
30.04.10, 12:48
käisin ka ostsin just endale paaar õlli, paar veini ja liviko tsinni, nii, et võib vaikselt tinistama hakata. Raffast ei olnudki teab mis metsikult poes, inimesed vist joomise maha jätnud :D

variatsioon
30.04.10, 12:50
käisin ka ostsin just endale paaar õlli, paar veini ja liviko tsinni, nii, et võib vaikselt tinistama hakata. Raffast ei olnudki teab mis metsikult poes, inimesed vist joomise maha jätnud :D

rahvas suures kartuses ostis juba 11.00 alko kokku.

Rage
30.04.10, 12:56
mul kodus Tuborgit oli, aga homme õhtuseks sünnipäevaks sai eile juba üks 0,7L Captain Morgan ostetud:-D

Potik
21.08.10, 17:23
Ärgake, alkoholisõbrad! Ja soovitage veine (mitte endale, vaid kingiks) :biggrin:

macroTilt
21.08.10, 17:29
punane. kindla peale minek :)

flipmachine
21.08.10, 17:44
Ärgake, alkoholisõbrad! Ja soovitage veine (mitte endale, vaid kingiks) :biggrin:

Mis su eelarve on?

Platinum
21.08.10, 17:51
roosa estrella vms ja tonino, 60-80 eeki mõlemad. nagu mullilimpsid

öelge mõni hea asi mida klubis tellida.

variatsioon
21.08.10, 18:07
roosa estrella vms ja tonino, 60-80 eeki mõlemad. nagu mullilimpsid

öelge mõni hea asi mida klubis tellida.

red bull topelt viinaga

leits
21.08.10, 18:11
2m tequilat

donkament
21.08.10, 18:25
öelge mõni hea asi mida klubis tellida.

takso
sellega saab koju kui liiga täis oled.

harryahven
21.08.10, 19:13
roosa estrella vms ja tonino, 60-80 eeki mõlemad. nagu mullilimpsid

öelge mõni hea asi mida klubis tellida.

white russian - nuts!

Potik
21.08.10, 21:22
Mis su eelarve on?

up to 300 ilmselt.

Keiss
30.08.10, 03:54
trakia ehk bulgaaria aniisiviin oli küll superhea jook ... sarnane jook on rakia. Levinud Balkanil ja Türgis. Imelik, et Eestis neid ei müüda. Ilmselt on see hea ka sest kui seda maale hakata tooma siis eestlasest joodikrahvas võiks tõesti välja surra ...

qbj0hn
31.08.10, 17:39
Klubis läheb igakord vähemalt 1x B52
Lovin it :heart:

sadakrooni
24.12.10, 04:02
Selline küsimus siis, et kui paljud siit on kunagi olnud platel?
Ja vastata võiks siis küsimustele kus? millal? kui kaua? miks? mitmekesi? ja asjad mis seal juhtusid?

timz0333
24.12.10, 08:59
Ei ole, sest kodus/mujal külapeal on mugavam magada.

rohelinekonn
24.12.10, 10:58
trakia ehk bulgaaria aniisiviin oli küll superhea jook ... sarnane jook on rakia. Levinud Balkanil ja Türgis. Imelik, et Eestis neid ei müüda. Ilmselt on see hea ka sest kui seda maale hakata tooma siis eestlasest joodikrahvas võiks tõesti välja surra ...

bulgaaria trakia on selline jama et jube seal olles jõin seda või noh maitsesin tahtis välja tulla. Samas see türgi mant on päris muhe jääga juua seda libistasin türgis nii palju et hotelli varud said mingi hetk otsa ja siis 1 päev polnudgi seda pidi muud jooma

kaval-ants
24.12.10, 12:19
Paar punkti, kuidas punase veini ostmisega mööda panna ei saa:
-pudeli all peab olema koonus sisse poole
-14 vol. mitte vähem
-peab olema toodetud ja pudelisse pandud ühes kohas
-asuvad ülemisel riilulil

leits
24.12.10, 12:21
Paar punkti, kuidas punase veini ostmisega mööda panna ei saa:
-pudeli all peab olema koonus sisse poole
-14 vol. mitte vähem
-peab olema toodetud ja pudelisse pandud ühes kohas
-asuvad ülemisel riilulil

ja hommikuks katastroof garanteeritud?

emmimees
24.12.10, 12:36
Selline küsimus siis, et kui paljud siit on kunagi olnud platel?
Ja vastata võiks siis küsimustele kus? millal? kui kaua? miks? mitmekesi? ja asjad mis seal juhtusid?

Sa küsid, et miks platel.. äkki liigse joobe tõttu viiakse inimesi sinna? ISe pole sellepärast sattunud sinna, aga tuttavad on küll igast lugusid rääkinud...

lauri89
24.12.10, 16:50
Paar punkti, kuidas punase veini ostmisega mööda panna ei saa:
-pudeli all peab olema koonus sisse poole-14 vol. mitte vähem
-peab olema toodetud ja pudelisse pandud ühes kohas
-asuvad ülemisel riilulil

See ei pidanud mitte midagi muutma....

miksnii
24.12.10, 16:56
Sellega saab purjuspeaga selgeks teha, et ei ole plast pudelis :D

kjmrc
24.12.10, 18:07
Selline küsimus siis, et kui paljud siit on kunagi olnud platel?
Ja vastata võiks siis küsimustele kus? millal? kui kaua? miks? mitmekesi? ja asjad mis seal juhtusid?

Olen olnud korra.. See ka liigse joobe tõttu, tookord vist puhusin välja ~4 promilli lol.. Miski 12 tundi viibisin seal, uue vahetuse ajal lasti välja :D Ja vist olin koguaeg üksi ka, väga ei mäleta seal olekut :D Ja mitte persetki ei juhtunud, käed olid raudus ainult 5 tundi jutti, mis tagas 3 nädalase närvide suremise käte peal.. obv not good

paradigmlost
24.12.10, 19:03
Olen ka korra kaineris olnd.
Kõigepealt viis sikupilli prismas turvamees mu turvaboxi, ma ei saand aru, miks ta mind kinni võttis. Hakkasin vastu.. ja seal puuris ka laamendasin. Täielik hämming oli, et kuidas saab turva mu lihtsalt kuhugi kinni panna.. Siis tuli politsei ja pani käed raudu ja mentidele üritasin ka vastu hakata, rabelesin, sõimasin neid venelasteks jne. Räigelt närvi läksid mendid ja loopisid mu autosse. kaineris pandi kuhugi kongi, kus lõhkusin ja röökisin niikaua, kuni viidi teise kongi, kus oli vähemalt peldikuauk. Sai kusta vähemalt, aga haises jõhkralt. .. Ja siis vedelesin seal põrandal mingi 8 tundi, kõige hullem oli see, et pohmaka peale ei saand vettki juua, aeg venis, midagi aru ei saanud. hommikul, kui välja lasti pidin kuhugi allkirjad andma ja mulle ulatati lihtsalt pudel Shampust. Mõtlesin et wtf, miks kainerist väljasaamise puhul shampust antakse, a tuli välja et olin selle prismast ostnud:D
Kuu aega läks mööda ja kohtutäituri kiri tuli, et trahv on õigeaegselt maksmata ja algse ca 300 eegu asemel pidin lõpuks 1100 maksma..

atsetoon
24.12.10, 19:56
lol
sügisel, mingi aeg räigelt jõin, siis sattusin ka politseiautosse(kusjuures ise ütlesin neile, et nad platele viiksid). nais-ja meesment olid, mõlemad venelased, sõimasin samamoodi. Aga tüübid küsisid, kus ma elan ja viskasid maja ette ära:D Pärast kallistasin seda naismenti ja tüübiga lõin ruskikad kokku. hommikul oli wtf :D

miksnii
24.12.10, 21:04
paradigmlost, miks sind siis lõuks platele viidi üldse ?? Turvale ei meeldinud nägu v joobe aste ??

paradigmlost
24.12.10, 21:33
ma ei saand ise ka aru, et miks mind heast peast minema viidi. trahvi peal oli kirjas, et mingi avaliku korra head mainet jne asju ei kahjustaks ja endale ja teistele viga ei teeks.. ilmselt siis kõikusin liiga hullult või keegi kaebas vms...

emmimees
24.12.10, 21:43
Eks ta standard "solvas inimväärikust ja ühiskondlikku moraalitunnet" teema oli :D
See shampuse ulatamine võis küll nuts olla, hea januse pohmakaga edasi panna loooool

aljaava
25.12.10, 00:15
oeh jõuluõhtu on ja igav on ja und ei ole ja olen teema peaaegu otsast lõpuni läbi kammind ja ulme jutud ikka. mõtlesin et kirjutan ka ühe sõbra vahendatud loo. ta käis kunagi tsikis ja toanaabrid olid ulme tindipead ja räigelt kandsid ja parimad sõbrad pm terve elu, tüüpidel oli rekord 4,4 liitri viina kahe peale. ja siis olid ükskord uuel rekordiüritusel, 4 liitrit oli sees ja läksid poodi uue järgi võtsid kilose viina täiesti viimase raha eest ja poe ukse ees üks vend lasi mats vastu asfalti lõhki selle.ja tüübid kes olid olnud best pals for life läksid nimoodi tülli et ei rääkind kumbki pool aastat mitte ühte sõna teineteisega. sellised kõrvalnähud :D

K2snakas
25.12.10, 09:37
Tulles selle "plate" jutu juurde, siis ise kah korra maitsta saanud seda:D

Juhtus see siis Saaremaal viimase tööpäeva õhtul:D
ilus kink saarlaste poolt:D

aga Saaremaal "platel"on puidust rest all, et ei pea vedelema mingi betooni peal p2ris.
Ses suhtes, et huvitav kogemus kyll juures, aga enam kyll ei tahaks..

janek174
25.12.10, 12:24
Plate peale sattumisega (või mitte sattumisega) on mul kaks huvitavat lugu.

Esimene oli firma jõulupidu Tartus Rehe hotellis. Loomulikult sai seal ennast nii ära joodud, et oli vaja hakata koju (annelinna) autoga sõitma (ei ole ilus käitumine ja mitte kodus järele teha). No Turu tänaval võeti loomulikult rajalt maha, sest öösel kell 2 autol tuled ei põlenud. Puhusin siis ka mingi paar promilli välja. Sai seal veel igasugust actionit, kui mu auto politseiautole otsa veeres ja kõrvalistmel olev miilits autost välja kargas ja minu autosse hüppas. Nagu filmis. Nojah, auto viidi minema ja ise jaoskonda. No paberimajandus ja värki ja ajasime seal niisama möla. Lootsin et saaks ka hommikuni kusagil plate peal magada, aga ei. Saadeti mind hoopis rõõmsalt öösel kell 4 uksest välja, ilma rahata ja teises linna otsas. Värske õhk muidugi mõjus ''värskendaval'' ja tänutäheks oksendasin politseimaja trepi kõrvale, ja hakkasin kodu poole kõmpima.

Teine lugu juhtus Jõhvis. Olime seal komandeeringus, töökaaslastega oli korter üüritud. Sai linna peal joomas käidud kambaga ja kuidagi üksteist ära kaotatud. Jõudsin siis maja ette kunagi keset ööd ülimudas peaga, aga sisse ei saa, võtit ei ole. Istusin ja ootasin ja pikutasin seal kortermaja trepil tunnikese (magada ka ei saand, sest novembris oli ikka kuradi külm). Siis sai isu täis, helistasin politseisse. Et sellel ja sellel aadressil magab trepi peal mingi joodik, tulge ja viige ära. Tuligi politsei mingil ajal, küsis ühte ja teist ja sõitis sama targalt minema. Krt ma pidin ikka edasi külmetama, ju siis polnud joobeaste enam piisav.

kardpleier
25.12.10, 12:57
rääkimata plate lugu

septembrikuu rahulik pühapäev uues üürikorteris tallinnas. tegime andrese ja anduga Live pokkerit 3 kesi. ma võtsin 6 packi õlle ja nemad jõid viina. suht kiiresti sai otsa. jõudsime poodi ja võtsime ühe kilose viina, et kurk kuivama ei hakkaks pokkerit mängides. kõik ilus. siis pmst järgmine hetk mida ma mäletan on siuke et Mohawkiga Põkk äratab mind üles ja küsib et kas ma tean kus ma olen . ma vastan et ei tea. endal hakkas ka põnev et kus ma siis olen. Ta ütleb et ma olen kaineris. ma ütlen OK. siis küsisin, et kus mu riided ja muud asjad on (olin aluspõkste väel). Ta ütles et mul polnudki rohkem asju. ma ok. ei osanud enam midagi mõelda. siis ytles et mind võeti türnpu trepikojast peale , ma olin seal räusanud ja mulle oli ment kutsutud. ütsin jep et elan seal. siis tõi mulle mingid riided ja kysis mis mu jalanumber on , ma ytlen 43. tuleb tagasi mingi 47 nr uhiuued kingad käes. ytlen wtf need 47. põkk ytleb et parem kui 41. irw. siis trippisin takosgoa koju ja lootsin et andres on kodus ning saab sisse lasta. lasin alt kella mingi 10 minti sest andres ei viicinud avada , mõtles et minu tuba on lähemal ja ma niikuinii avan varsti ise. siis lõpuks teeb lahti et WTF sa teed siin. rääkisin ära et tulin kainerist. andresel ja andul ka mällar ning aint jeesus teab mis tegelikult juhtus. Selline oli minu lugu

J0kker
25.12.10, 14:35
Sellistel juhtudel peakski olema "Drunkcam" peas, hea vaadata järgmine päev mis tegid :D

ranka
26.12.10, 00:32
rääkimata plate lugu

septembrikuu rahulik pühapäev uues üürikorteris tallinnas. tegime andrese ja anduga Live pokkerit 3 kesi. ma võtsin 6 packi õlle ja nemad jõid viina. suht kiiresti sai otsa. jõudsime poodi ja võtsime ühe kilose viina, et kurk kuivama ei hakkaks pokkerit mängides. kõik ilus. siis pmst järgmine hetk mida ma mäletan on siuke et Mohawkiga Põkk äratab mind üles ja küsib et kas ma tean kus ma olen . ma vastan et ei tea. endal hakkas ka põnev et kus ma siis olen. Ta ütleb et ma olen kaineris. ma ütlen OK. siis küsisin, et kus mu riided ja muud asjad on (olin aluspõkste väel). Ta ütles et mul polnudki rohkem asju. ma ok. ei osanud enam midagi mõelda. siis ytles et mind võeti türnpu trepikojast peale , ma olin seal räusanud ja mulle oli ment kutsutud. ütsin jep et elan seal. siis tõi mulle mingid riided ja kysis mis mu jalanumber on , ma ytlen 43. tuleb tagasi mingi 47 nr uhiuued kingad käes. ytlen wtf need 47. põkk ytleb et parem kui 41. irw. siis trippisin takosgoa koju ja lootsin et andres on kodus ning saab sisse lasta. lasin alt kella mingi 10 minti sest andres ei viicinud avada , mõtles et minu tuba on lähemal ja ma niikuinii avan varsti ise. siis lõpuks teeb lahti et WTF sa teed siin. rääkisin ära et tulin kainerist. andresel ja andul ka mällar ning aint jeesus teab mis tegelikult juhtus. Selline oli minu lugu

haha, mäletan seda storyt. liiga kuldne.

emmimees
26.12.10, 00:39
jõudsime poodi ja võtsime ühe kilose viina, et kurk kuivama ei hakkaks pokkerit mängides.

Kuldne kuldne lol

J0kker
07.01.11, 20:09
Keegi joob ka v?
Kollasega otsime seltsikaaslasi

JakoJ
07.01.11, 20:34
kõik joovad

kjmrc
07.01.11, 21:29
ma ka joon ja jooooon veeeeeeeel

pikk28
23.02.11, 08:03
eile avastasin hea uue õlle - the cream of Dublin. Saku ikka oskab ka vahel üllatada heade õlledega.
Mõnusa maitsega tume õlu. hea lahja kah.

FreakyJason
08.03.11, 16:47
Krt kui nädalas korra korralikult tirakat ei pane, siis haigused kohe varmad külge hakkama.

leits
08.03.11, 16:52
Krt kui nädalas korra korralikult tirakat ei pane, siis haigused kohe varmad külge hakkama.

aha, tavaline freaky :D

adam_q
12.03.11, 15:20
mitte et õllesõber oleks, aga kas tuborg päriselt ka parem kui teised või lihtsalt haip. saku on ice külmalt pärast muruniitmist on mega muidugi

rahvavaenlane
13.03.11, 01:33
saku ice peale muruniitmist pole halb, aga kuna pesitsen eestis, ei ole seda sügisest saati saand praxida. muidugi ma võin ja ka praegu muruniitja võtta ja sellega mööda linna lund hekseldada ja ice juua, aga nohh, tra see ei sobi ju.

adam_q
13.03.11, 02:13
saku ice peale muruniitmist pole halb, aga kuna pesitsen eestis, ei ole seda sügisest saati saand praxida. muidugi ma võin ja ka praegu muruniitja võtta ja sellega mööda linna lund hekseldada ja ice juua, aga nohh, tra see ei sobi ju.

praegu just mõnus, lased läbi väljasulava junnimere mis nalja ja laotad sõnnikut