PDA

View Full Version : ALKOHOL :D



Leheküljed : [1] 2 3 4 5

hotcocacola
14.12.08, 13:27
Siia palun siis postitada huvitavaid seiklusi :D
*Lemmik joogid
*Kampaaniad
*Üritused
jne....läheeeeeeeeeeeb :D

lükkame siis teema käima.


Aastal 2007 oktoobris hakkas minu teine päev kell 12.00. Oli laupäev...ja siis kui õhtu kätte jõudis läksin lampi välja...kukkusin näoga asfaldisse :D, nägu lõhki. Totaalne fail...sest haavad paranesid täielikult 1,5nädalaga :D.

Tigrano
14.12.08, 13:30
Irw, Sul mõte töötab, sellest tuleb kindlasti popim thread.

Rohkem võiks tulla postitusi alkohol ja pokker käsikäes, kas toimib ja millised on tulemused.

Tuul
14.12.08, 13:38
Eile, kui ma joogise peaga lauas ühe Suurbritanniast pärit shortstacki kallal nokkisin, et tal nii vähe raha on, siis ta vastas, et ainuke võimalus, kuidas minul temast rohkem raha oleks, on kui ma oma ema ja venna lõbumajja müüks..

CTXrix
14.12.08, 13:40
Eile, kui ma joogise peaga lauas ühe Suurbritanniast pärit shortstacki kallal nokkisin, et tal nii vähe raha on, siis ta vastas, et ainuke võimalus, kuidas minul temast rohkem raha oleks, on kui ma oma ema ja venna lõbumajja müüks..


;D ;D ;D kuld! mina küll shortstackidelt sellist huumorit välja pigistada ei suuda ::)

hotcocacola
14.12.08, 13:50
Eile, kui ma joogise peaga lauas ühe Suurbritanniast pärit shortstacki kallal nokkisin, et tal nii vähe raha on, siis ta vastas, et ainuke võimalus, kuidas minul temast rohkem raha oleks, on kui ma oma ema ja venna lõbumajja müüks..


http://ajanata.com/junk/rofl-mao.jpg

lebovend
14.12.08, 14:36
teema on hea, aga vales kohas.

no paar kuud tagasi j6ime. (<-- surprise, surprise), olime juba normilt ringi kolanud linna peal, aga alkot oli veel juurde vaja. No Herne poest kerge viin ja plaan minna Zavoodi taha istuma. A no mis sa teed, vennad on ehitanud krdi aia sinna tahahoovi, kust alati sai muidu l2bi k2ia. No fakk it, ronime yle. S6ber sai yle, a ma ikka nii sooda, et mul 6nnestus aia kylge rippuma j22da. Pyksid t2iesti l6hki, ja yks aiaora l2ks l2bi nahktagi. Suht fail.

A suurem fail veel tuleb. Seal olid mingi t2did, istusid ka seal ja libistasid. Istusime nende k6rvale maha, t2did olid suht vaiksed. A mingi 5 minutit hiljem umbes yks t2di lampi kysib: "Miks te sealt yle aia tulite, sealt saab k6rvalt ka ju...?" T6si ta on, p2rast avastasime, et poolteist meetrit eemal l6ppes aed 2ra.

Tarmo
14.12.08, 14:40
8)


teema on hea, aga vales kohas.

no paar kuud tagasi j6ime. (<-- surprise, surprise), olime juba normilt ringi kolanud linna peal, aga alkot oli veel juurde vaja. No Herne poest kerge viin ja plaan minna Zavoodi taha istuma. A no mis sa teed, vennad on ehitanud krdi aia sinna tahahoovi, kust alati sai muidu l2bi k2ia. No fakk it, ronime yle. S6ber sai yle, a ma ikka nii sooda, et mul 6nnestus aia kylge rippuma j22da. Pyksid t2iesti l6hki, ja yks aiaora l2ks l2bi nahktagi. Suht fail.

A suurem fail veel tuleb. Seal olid mingi t2did, istusid ka seal ja libistasid. Istusime nende k6rvale maha, t2did olid suht vaiksed. A mingi 5 minutit hiljem umbes yks t2di lampi kysib: "Miks te sealt yle aia tulite, sealt saab k6rvalt ka ju...?" T6si ta on, p2rast avastasime, et poolteist meetrit eemal l6ppes aed 2ra.

rohelinekonn
14.12.08, 14:41
teema on hea, aga vales kohas.

no paar kuud tagasi j6ime. (<-- surprise, surprise), olime juba normilt ringi kolanud linna peal, aga alkot oli veel juurde vaja. No Herne poest kerge viin ja plaan minna Zavoodi taha istuma. A no mis sa teed, vennad on ehitanud krdi aia sinna tahahoovi, kust alati sai muidu l2bi k2ia. No fakk it, ronime yle. S6ber sai yle, a ma ikka nii sooda, et mul 6nnestus aia kylge rippuma j22da. Pyksid t2iesti l6hki, ja yks aiaora l2ks l2bi nahktagi. Suht fail.

A suurem fail veel tuleb. Seal olid mingi t2did, istusid ka seal ja libistasid. Istusime nende k6rvale maha, t2did olid suht vaiksed. A mingi 5 minutit hiljem umbes yks t2di lampi kysib: "Miks te sealt yle aia tulite, sealt saab k6rvalt ka ju...?" T6si ta on, p2rast avastasime, et poolteist meetrit eemal l6ppes aed 2ra.


Päris hea :D olen ise kah sealt jokkis peaga üle roninudja püksid ära lõhkunud. Ükskord olin nii sooda et proovisin alt läbi roomata :P

Codecci
14.12.08, 16:20
http://supercocktails.com/i/1/1310/Long+Island+Iced+Tea+n1.jpg

@ Riia Olympic http://ee.pokernews.com/img/xsmiles/good.gif

jrgn hell
14.12.08, 16:40
kuradi õige ajal see teema, kuna eile härrasmehed mina ja ranka külastasime öölokaale

oleks video ranka tantsuvideost kah, aga see kurat on nii pime, et sealt midagi eriti ei näe

igatahes mingi hetk me kuursaalis kahtlustasime, et meid jälgitakse ja teatakse, et ta pro on ja tahetake tühjaks teha ja siis kukutasime pillavalt 2kroonist ja vaatasime, kes meid jälgib, et kurjad jõud ruttu tuvastada.
ja kui pärast ilge tiiruga lehtlasse jõudsime siis ma alles olin baarileti juures järjekorras, kui ranka juba ekslikult segi aeti mingis tülis ja taheti juba peksa anda, aga said aru oma eksimusest ja see lahenes ise, kuigi ta ühega peldiku ees käis vestlemas. Aga nagu ikka, üksi ei tee keegi suud lahti.
igatahes, mis mind enda puhul ärritab, on see et alati kuidagi laheb asi vaikselt ära, kuigi tegelt peaks kohe molli sõitma, kui tühjalt hüppama tullakse, aga jama jh kui hakkad ise vehkima ja pärast sõbrad ka kõrval tappa saavad, nagu siin kombeks on et viisakalt 1 1le ei tehta midagi

ranka
14.12.08, 16:42
ALKOHOL ON PAHA























































AGA PAHAD ASJAD MEELDIVAD MULLE!

hotcocacola
14.12.08, 16:52
http://supercocktails.com/i/1/1310/Long+Island+Iced+Tea+n1.jpg

@ Riia Olympic http://ee.pokernews.com/img/xsmiles/good.gif


mis joogiga tegemist on:)
ytle kiirelt, ma lendan kohe esimesse baari :D, maru ahvatlev ;D

kollane
14.12.08, 17:00
mis joogiga tegemist on:)
ytle kiirelt, ma lendan kohe esimesse baari :D, maru ahvatlev ;D


Long Island peaks olema.
Maruvahva jook

hotcocacola
14.12.08, 17:43
irw...kui see long island on, siis ta on mu lemmik :D
aga klubis näeb ta tumedam välja....

leits
14.12.08, 17:47
pisang + apelsinimahl -..põhijook (viina ka kergelt sisse)

apple razz + pinapple juice .. naistemagnet insta ..


vana tallin + shampus = vikat .. BYE BYE

kollane
14.12.08, 17:49
irw...kui see long island on, siis ta on mu lemmik :D
aga klubis näeb ta tumedam välja....



klubis sa näed tumedamalt teadagi mis põhjusel ;D

-andres-
14.12.08, 17:57
klubis sa näed tumedamalt teadagi mis põhjusel ;D


Long Islandit tehakse maru erinevalt.
Alustame Patriku Pubiga, kus pannakse 2cl viina ja 2cl rummi+ koka.
Panoraamis topitakse 6cl viina ja energijajooki peale, wtf.
Hollykas olenevalt baarmenist saad ka lahja joogi endale. Samas kõikides kohtades on jook 150.-

Üks nv samas Noarootsi pubis/klubis. Enne kohaleminekut oli korralik kogus all, tellisime 175.- ühe Long Islandi, baarmen küttis sinna 4cl viina, rummi, tequilat, ginni, midagi kangemat veel, siis ala jäi väheks pani veits veel ja lõpetuseks kokat värviks juurde. Tõmbasid selle sisse ja oli selline vikat, et hommikul ärkad kodus ja tänad õnne, et asjad alles.

lebovend
14.12.08, 18:03
Kui juba kokteilidest juttu tuli siis...


Selle kokteili nimed varieeruvad, aga retsept on selline:

Võta avamata viinapudel. Otsi endale üks suur klaas. Ava viinapudel. Vala klaas poolenisti viina täis ja vala peale pool klaasi viina. Raputada pole vaja.


Hea tuju garanteeritud!

ranka
14.12.08, 18:10
Soe laua viin on minu lemmik. Eriti meeldib otse pudelist.

hotcocacola
14.12.08, 18:13
hahe, liiga hea teema on:D

naistemagnet on pisang+apelsini mahl :)

club tallinnas on long island 145 eeku. Pool klaasi on alkohol: gin, viin, hele ja tume rumm, tequila ja törts contreud vms :D ja siis ülejäänud klaas on kokat + 2 sidrunit ja veic jääd.

parim vikat :D

zyxxx
14.12.08, 18:34
Ma ka vanasti üritasin alkot ära hävitada, aga siis avastasin, et seda tehakse koguaeg juurde ja andsin alla.

-andres-
14.12.08, 23:24
Soe laua viin on minu lemmik. Eriti meeldib otse pudelist.


Just. Jääs olnud laudur on ülivastik, pole üldse see õige. Aga kuradi kalliks on see aetud, mäletan, et mingi aasta tagasi läksime klassivendadega peale kooli säästukasse ja tirisime kastidega koju, sest hind oli mingi ~40-45.- tükk viimaseid nädalaid.
Praegu kõige odavamates kohtades mingi 68 vast.

ranka
14.12.08, 23:30
Mina tegin lauakaga nalja... Kas sina tegid ka?

-andres-
14.12.08, 23:59
Irw. Ma ei tea kas minu noorus hukas, kuid vist pigem terve Keila tutvusringkonna. Meil paraku siis jamh, Laua Viin on tavaline element laual.

ranka
15.12.08, 00:02
Irw. Ma ei tea kas minu noorus hukas, kuid vist pigem terve Keila tutvusringkonna. Meil paraku siis jamh, Laua Viin on tavaline element laual.


Ka minugi alkoholiga tutvused said alguse vanast heas Laua Viinast ning kõige odavamatest Pilsneritest :) Aga alkohol on nagu narkootikum, et kogu aeg tahaks kallimat ja paremat ning liigud pidevalt "limiitides" kõrgemale. Obv, see ei kesta kaua, sest lõpus oled end nii põhja joonud ning jõuad tagasi tiiruga vana hea Laua Viina juurde. Pilsnerit muidugi siis enam ei ime, siis natuke tõsisemad relvad - bockid, sarvikud ja haista vänged.

edit: just kontrollisin ja haista vänge polnudki miski kange parmaadi õlle.

http://www.beerguide.ee/haista.gif

jrgn hell
15.12.08, 00:11
ranka sa tead seda küborgi teadlast küll ja tema lemmikjook on Taurus viinaga pooleks + tüüp tegi see suvi rekordit, et proovis nii vormi saada, et suudaks üksi üle 7 tauruse järjest sisse ajada

täiesti legendaarne mees
mul mitu aastat meeles mõlkunud et temaga podcasti tegma hakata, sest inimene on geenius, kui ta on 20 aastane ja kuskil saarema kämparis suudab pida üle tunnise loengu umbes 15le purupurjus inimesele teemal vabamüürlaste vandenõud ja miks liidu ajal oli kolhoosi traktorist kõvem mees kui jurist

-andres-
15.12.08, 00:14
Eks ta nii ole. Siiamaani on olnud asi ikka kvantiteedis, on siiamaani olnud valida, kas osta 2 lauda või üks Caribba. Küsimust pole kunagi tekkinud, kuid kui rahakotti nii hoogsalt vaatama ei pea, siis Bacardi mekib kohe kindlasti paremini. See ka õllega, heal päeval saab 3 pilkut ühe Speciali asemel. Olen nii pokkeris kui joomises veel algstaadiumis :D.

jrgn hell
15.12.08, 00:20
vot algusega oli nii, et mäletan väga selgelt kui 3kesi tattidena otsustasime, et teeme jooma, aga kuna keegi polnud enne joomat teinud siis koguse arvestamisega läks vähe puuse 3 inimese peale. 0,7ne Pina Colda, 1k viin, mingi monopol oli vist + 27 pudelit õlli, hea et talv oli ja spordikott hange kukkus, sest rihm läks tassimisest katki. Igatahes tulid isegi kaks tüdrukut ja ma võin hoiatuseks juba öelda, et naisi ei saa nii, et impressimiseks jood viina pinacoldaga ja õlli vahele, sest enda peaaegu täis kusemine ei ole pop, mis sest et poole pealt veel poti äärde kusele jõudsid. Igatahes seda mäletan nii eredalt, et siimaani ei joo Pina Coladat ja kookose söömiseks kulus peaaegu et 2 aastat
aitäh suve poe lahke müüja õllede eest ja tallinna maantee parm viina ja pina colada ära ostmise eest, et noorsugu küpseks.

jrgn hell
15.12.08, 00:26
vot, tehti alkoholi teema ja offtopic ja kõigist strateegilistest oskusmänguritest hakkavad loomad saama

-andres-
15.12.08, 00:31
vot, tehti alkoholi teema ja offtopic ja kõigist strateegilistest oskusmänguritest hakkavad loomad saama


Irw.

Maheaatom
15.12.08, 00:33
Mul tulid seoses selle viinajutuga meelde vanad head purgiviinad (Aurora jt.) Tarbisime neid keska ajal (1995-1997) siis kui näpud eriti põhjas olid. Purk viina (oli vist isegi 50 pööret) maksis 17 eeku ja sellest tõmbas ennast kui mitte päris kooma, siis sellele suht lähedale. Päts leiba pundi peale juurde, mõni pakk odavat suitsu ja pidu missugune. Jook ise oli muidugi täielik jälkus aga hommikuti polnudki enesetundel väga viga. Olid ajad...

peokuningas
15.12.08, 01:00
Mul aasta-paar tagasi oli lemmik joogiks peol õlu viinaga. Siis kui juba kuskil peol ja mõtlesid, et liiga purjus veel ei ole, siis baarileti juurde ja sai karjutud seal, et 2 õlut viinaga. Enamik baarmane olid suht shokis ja päris mitu uurisid, et kas eraldi või kallan kokku. Loogish, et kokteil. Ega ma parm ei ole, et viinale õlli peale rüüpan :D

Ja meenus veel üks huvitav seik alkoholiga. Nimelt ma peaks olema pärnu esimene (ja ka viimane?) viinaralli meister.
Nimelt korraldasid miskid tuttavad kunagi sellise võistluse, et igal osalejal oli stardis (Ühisgümnaasiumi taga) 0,35l viin (see tuli ise osta), mis tuli võimalikult kiirelt ära juua ja siis pista mööda rannaäärt jää peal jooksu. Finish oli rannas seene (Sunseti) juures. Distants siis vast miski 2 km?
Viinajoomise osas ma läksin sellega alt, et olin rumala peaga võtnud pealejoogi ka. Esimesed kümmekond sekundit kulus sellele, et seda lahti keerata. Sellest tulenes ka see, et ma sain stardist minema teisena. Pudel läks sisse lonksuga (miski 5-6 seki vast) ja pealekat kusjuures peale seda enam ei tahtnudki. Tegin veel rahvale kino ja sõimlesin, et miks ma kurat selle pealeka pidin ostma.
Igatahes jooksurajal ma vana spordimehena sain kiireima viinanina kiirelt kätte ja jooksu lõpetasin uhkes üksinduses. Ma arvan, et järgmist kohta tuli oodata õige mitu minutit.
Võitjale oli ka auhind ette nähtud. Selleks oli loomulikult väike poolene viinake:) mis hiljem vaikselt ära sai lahendatud.

Aga kui keegi praegu kutsuks sellisele üritusele osalema, siis vaataksin küll, et puhta segane vend ja keelduksin "viisakalt".

ranka
15.12.08, 01:02
haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahahahhahaahahahahah

Sellepärast su nimi ongi peokuningas? :)

jrgn hell
15.12.08, 01:04
tõesti , beat that ;D

vsiu100
15.12.08, 01:15
vahemärkusena mainin ära, et selveris on bacardi heleda ja tumeda rummi 1L pudelil jõulusoodukas, 299.-

antnx
15.12.08, 01:19
LumeLaua Viin - oma klassi lumelauakas

jrgn hell
15.12.08, 01:24
tra jama jh, et kui juba bragimiseks läks, et ei saa kõike kirjutada, pärast ukse taga ka veel keegi

ranka
15.12.08, 01:26
vahemärkusena mainin ära, et selveris on bacardi heleda ja tumeda rummi 1L pudelil jõulusoodukas, 299.-


väga hea pakkumine aga viinavõtu isu on vist kauaks läinud....

-andres-
15.12.08, 01:36
Muidu on poolene vist mingi 269.- :O?

Andr3s
15.12.08, 01:39
Sain Itaaliast tulles Tax Freest 1L Havana Clubi JA Captain Morgani 20 euri eest.
Väga hästi saadud imo.

Ja ei, pigem 200 kanti kuskil Bacardi poolene.

alko24.ee näitab 148 lausa :o

-andres-
15.12.08, 01:47
Sain Itaaliast tulles Tax Freest 1L Havana Clubi JA Captain Morgani 20 euri eest.
Väga hästi saadud imo.

Ja ei, pigem 200 kanti kuskil Bacardi poolene.

alko24.ee näitab 148 lausa :o


Alla 200 on ebareaalne :D. Üle 200 oli kindlalt Selveris kui viimati ostsin.

RudiTurbo
15.12.08, 02:12
No mul polegi siin teemas midagi öelda, sest pole kunagi purjus olnud ;D

Tigrano
15.12.08, 03:15
mis joogiga tegemist on:)
ytle kiirelt, ma lendan kohe esimesse baari :D, maru ahvatlev ;D


Et kodus seda koksi teha peab terve poe alkoholi leti koju tassima ;D

Tigrano
15.12.08, 03:16
No mul polegi siin teemas midagi öelda, sest pole kunagi purjus olnud ;D


IRW, just lähen magama, see ütlus on päeva nael minumeelest ;D

Tigrano
15.12.08, 03:18
Mul tulid seoses selle viinajutuga meelde vanad head purgiviinad (Aurora jt.) Tarbisime neid keska ajal (1995-1997) siis kui näpud eriti põhjas olid. Purk viina (oli vist isegi 50 pööret) maksis 17 eeku ja sellest tõmbas ennast kui mitte päris kooma, siis sellele suht lähedale. Päts leiba pundi peale juurde, mõni pakk odavat suitsu ja pidu missugune. Jook ise oli muidugi täielik jälkus aga hommikuti polnudki enesetundel väga viga. Olid ajad...


Maheaatom hea idee, praegu rasked ajad ja paljudel näpud põhjas, anname purgiviina välja. Mis nimeks paneme? Vana hea purgiviin ;D

ESTPatrick
15.12.08, 06:45
Minu lemmik õlu: Lahtine
Lemmik muu jook: jook, mille saab baarist kõige kiiremini

Ülejäänud standard

mihkel88
15.12.08, 12:17
jrgnhelli postitusele ---> ;D ;Drofl veits paljuks läks jh see kogus
Long islandist....ise võtsin seda viimati tartus trhevis, kus baaritüdruk küsis et kas kangem või lahjem variant...ma lolli näoga vahtisin otsa et no anna kangem sis...tulemus oli umbes 2 korda kangem kui klubides saab minuarust:)

MarxVoss
15.12.08, 12:26
Kõige julmem mälestus oli Londonis see, kui sai sõpradega koos julma tinunni pandud, ja siis Hollandis ärgatud! Ja vähe sellest oli veel ka kanep hambus! ;D

antnx
15.12.08, 12:31
http://www.youtube.com/watch?v=2IjdQnWmUAo

Sobib siia nagu rusikas silmaauku!

hotcocacola
15.12.08, 12:41
mingi seiklus meenub mulle, kui olin paljude sõpradega Atlantises.
Mingi vene suur ja paks maakas tuli tõmblema sõbraga, sest tantsides juhuslikult põrkasid kokku....

ja nüüd kino juurde...;D, see venelane valis vale sõbra:D, tegemist on vaja kickboxijaga :D, kes juba tatist saati trenni teinud :D + pärast oli veel vol 2 round...igastahes, too vend pärast elas oma verelombis :D

moraal mõnele venelasele: enne kasuta skilli ja readi, kus sa oled omadega...:D


aaa...turvad tulid vahele jne, igastahes russ ja tema sõbrad visati välja...me lendasime lavale edasi tantsima :D

hotcocacola
15.12.08, 12:43
väga hea pakkumine aga viinavõtu isu on vist kauaks läinud....


mul oli peale eelmist nvd sama tunne...aga kuramus küll...reedel hakkas magu juba häält tegema:"Raix...mine selverisse.....KOHEEEEEE"

lebovend
15.12.08, 13:04
Ei joonud eile tilkagi alkoholi, siiski oksendasin syda88st kella kaheksani hommikul 20 minutiliste vahedega.

Tehke j2rgi?

hotcocacola
15.12.08, 13:35
ma räägin, sa oled alko järgi immuunne...seega, kui jood vett, saad mürgituse jne...sp kettisidki :)

vsiu100
15.12.08, 13:39
Ei joonud eile tilkagi alkoholi, siiski oksendasin syda88st kella kaheksani hommikul 20 minutiliste vahedega.

Tehke j2rgi?


pregnant imo

hotcocacola
15.12.08, 13:54
pregnant imo


irwww ;D ;D

Rage
15.12.08, 14:26
bacardi ei kõlba... captain morgan on tarbitav..

aga ükskord oli üks veidi selline raksem teisipäev töö juures.. ja siis sai TTÜ jalkaplatsile sõpradega mindud peale tööd, et paar tervistavat õlle võtta, millega raske päev alla loputada... aga et õllesid väga palju ei viitsinud juua, võtsime kahekesi ühe pooliku ja ühe 0,2'se vanaka ka kaasa...

hiljem tuli kolmas sõber veel ühe pooliku vanakaga... hommikul oli mul kindel veendumus, et meie poolikust jäi osa alles ja see on mul seljakotis.. ja kolmanda sõbra vanakat me üldse ei puutunud.. aga tegelikult olime loomulikult kõik nood hakkama pannud + veel mingeid õllesid ja siidreid...

enivei.. tollest õhtust sai kõvasti nalja.. aga parim laks oli see, kui ma jusht olin ennast suutnud püsti ajada ja läbi metsa üritasime taksopeatuse poole kõmpida.. kui mul tibinas helistas ja uuris millal ma koju jõuan... ma selleks ajaks toetasin ühe käega vastu puud ja püüdsin ennast arusaadavaks teha telefoni... kui tundsin kuidas magu hakkas krampe viskama.. ütlesin tibinale telefoni, et oota.. ma ropsin ära..ja siis räägime edasi... ja siis ma lasin ketti telefon kõrva ääres... tibinas oli igatahes surmani ära ehmunud ja paanikas, et ma olen ikka täiesti sodiks ennast kaaninud.. tegelt pold hullu midagi..

takso igatahes tegi megasupperkiire sõidu mu koduni.. kuna ma seal ees istmel ikka luksusin hoolega.. siis ta ei hakanud riskima ja andis täiega talda.. arve oli igatahes 2x väiksem kui tavaliselt seda vahemaad sõites:-D

RudiTurbo
15.12.08, 15:12
http://www.youtube.com/watch?v=2IjdQnWmUAo

Sobib siia nagu rusikas silmaauku!


See on ikka päris hull ,kuda Ta suutis täispeaga selle asja kinni panna ;D
Aga Nguyen on üx parimatest mängijatest kah ning Tal on tiitleid, millega seda tõestada :)

Codecci
15.12.08, 15:23
See on ikka päris hull ,kuda Ta suutis täispeaga selle asja kinni panna ;D
Aga Nguyen on üx parimatest mängijatest kah ning Tal on tiitleid, millega seda tõestada :)

douche on

http://foos.caltech.edu/sixkiller.jpg

ESTPatrick
15.12.08, 15:44
http://www.youtube.com/watch?v=2IjdQnWmUAo

Sobib siia nagu rusikas silmaauku!


Luckbox mäng see pokker

variatsioon
15.12.08, 16:42
douche on

http://foos.caltech.edu/sixkiller.jpg

Joodikust pokkeri prod ei kõlba kuhugi..
Parim mängija on ikkagi triibu peal väljas:
http://www.pokertorium.co.uk/img/Stu_Ungar.jpg

hotcocacola
15.12.08, 16:47
seega...siia sobiks hästi Peter Eastgatei pilt...äkki ta on mingi pardokunn :D


http://media.cardplayer.com/image/p/Peter_Eastgate_Large_.jpg

Tigrano
16.12.08, 01:48
Kas keegi mõnda head punast veini oskab soovitada, mitte mingit 1000 eegist aga alla 500 oleks juba mõistlik või on kõik viina ninad ja suunatake mind kohe naiste jututuppa ;D

ranka
16.12.08, 01:59
Kas keegi mõnda head punast veini oskab soovitada, mitte mingit 1000 eegist aga alla 500 oleks juba mõistlik või on kõik viina ninad ja suunatake mind kohe naiste jututuppa ;D


Ise tehtud peet on kõige parem! Mäletan, et kui olime noored nolgid siis onu juures panime õunaveini tiksuma suvalisse kanistrissse. Paar kuud ja vein valmis siis hakkasime veini jooma, tra selline nafta maitse juures ja siis saime aru, et kanister oli endine nafta kanku. Veinil jube maitse oli aga tollal olime nolgid, raha ei olnud ja peaasi, et pähe hakkas ning kõik sai ära joodud. Veinist võis jätkuda miski kaheks kuuks, sest tollal olime nii noored ja ei osanud juua, too peet oli hüber kange ka ning kui ühe jooma tegid, siis sai ikka teinekord nii julmalt ropsitud või pohmakas oli nii jube, et mitu nädlaat oli viinavõtu isu läinud.

Ja ometi, kui kankut võtsime, siis kontrollisime üle ja ei olnu dei mingit lõhna, värvi ega maitset. Vein tõi maitse ja lõhna välja :)

Tigrano
16.12.08, 02:05
Kusjuures selle jutu peale võiks kodu õlle teha (jõulu eri), kui oskaks, mul garaazis nõu olemas aga tegijat ei ole.

jrgn hell
16.12.08, 02:22
võin venna su juurde saata, kui tallinnast tuleb. Just sügisel oli kange tünn seda koduasja kuuris. Aga head veini tahad ( ise ei joo veini ) siis mingi bheringer vineyards vms. ortas täitsa saadval ja see zinfandel blush roosa varjant läheb naistele millegi pärast eriti hästi, aga punane ka hea pidavat olema + suht kvaliteetasi see bheringeri asi, aga hinna dnii 200 kanti ainult. Mingis filmis oli ka kuidagi scripti see vein sisse kirjutatud

Tigrano
16.12.08, 02:25
võin venna su juurde saata, kui tallinnast tuleb. Just sügisel oli kange tünn seda koduasja kuuris. Aga head veini tahad ( ise ei joo veini ) siis mingi bheringer vineyards vms. ortas täitsa saadval ja see zinfandel blush roosa varjant läheb naistele millegi pärast eriti hästi, aga punane ka hea pidavat olema + suht kvaliteetasi see bheringeri asi, aga hinna dnii 200 kanti ainult. Mingis filmis oli ka kuidagi scripti see vein sisse kirjutatud


Homme portasse ja seda õlle asja peab arutama ;D

ESTPatrick
16.12.08, 02:29
Kõigi vähegi jookidest teadlike naiste (tudenginaiste) lemmik jook on vaieldamatult Baccardi Apple, 0,7L miski 300. väärt pask ananassimahlaga, sest ananassi mahl on magus, seega tuleb 8cl juua.

Tigrano
16.12.08, 02:42
Kõigi vähegi jookidest teadlike naiste (tudenginaiste) lemmik jook on vaieldamatult Baccardi Apple, 0,7L miski 300. väärt pask ananassimahlaga, sest ananassi mahl on magus, seega tuleb 8cl juua.





Et kui naistesse minek, siis Baccardi Apple kaasa ;)

RudiTurbo
16.12.08, 06:19
Ning kui joote ananassi mahla , siis see pidi hästi mõjuma Teie sperma maitsele :D

ranka
16.12.08, 08:31
Ning kui joote ananassi mahla , siis see pidi hästi mõjuma Teie sperma maitsele :D


Kust tead? (ärme päris detailidesse lasku aga paar magusamat [loe: ananassimaitselist] vihjet võid anda :P)

bounce
16.12.08, 08:58
douche on

http://foos.caltech.edu/sixkiller.jpg


mai saand aru, oli see pilt naljana mõeldud või ei aga tegu on selle mehega - http://www.imdb.com/name/nm0725079/

vsiu100
16.12.08, 09:10
ma joon nädalas ca 2 pudelit veini. punast. eriti peenutseja pole ja võtan järgiproovitud asja, mis on head ja alt minna ei saa- Blue Nun, Paul Masson(100-170.-) ja januga joomiseks sobib väga hästi ka Dreamer Late Harvest Merlot(ca 70.-). mõni kord olen ka teisi proovinud aga nimed ei meenu, poes sildi järgi tunnen ära.
olen 2 korda 300.- ja 470.- veini maitses pettunud. parim vein on punane, pool-magus! ja suures klaasis.

ranka
16.12.08, 09:17
ma joon nädalas ca 2 pudelit veini. punast. eriti peenutseja pole ja võtan järgiproovitud asja, mis on head ja alt minna ei saa- Blue Nun, Paul Masson(100-170.-) ja januga joomiseks sobib väga hästi ka Dreamer Late Harvest Merlot(ca 70.-). mõni kord olen ka teisi proovinud aga nimed ei meenu, poes sildi järgi tunnen ära.
olen 2 korda 300.- ja 470.- veini maitses pettunud. parim vein on punane, pool-magus! ja suures klaasis.


Hakkan ka veinijookas! Luban! Odavatest mulle meelidbi SPIER aasta 2006 ;D

RudiTurbo
16.12.08, 09:45
Kust tead? (ärme päris detailidesse lasku aga paar magusamat [loe: ananassimaitselist] vihjet võid anda :P)


Need on kõigest kirjalikul teel saavutatud teadmised ;D

Tigrano
16.12.08, 09:57
ma joon nädalas ca 2 pudelit veini. punast. eriti peenutseja pole ja võtan järgiproovitud asja, mis on head ja alt minna ei saa- Blue Nun, Paul Masson(100-170.-) ja januga joomiseks sobib väga hästi ka Dreamer Late Harvest Merlot(ca 70.-). mõni kord olen ka teisi proovinud aga nimed ei meenu, poes sildi järgi tunnen ära.
olen 2 korda 300.- ja 470.- veini maitses pettunud. parim vein on punane, pool-magus! ja suures klaasis.


Väga hea, nimekiri täieneb, jõuluks saavad need kõik ostetud. Mida see suur klaas annab ;D

ranka
16.12.08, 10:17
Hakkan ka veinijookas! Luban! Odavatest mulle meelidbi SPIER aasta 2006 ;D


TRA MIDA *****! ROFL! Tigrano mu kommentaari editinud! hahahahha

-andres-
16.12.08, 10:17
Proovige marjavein "Kosmos't".
Ei tea kas hetkel enam saada on, aga suvel lennutas peale paari pudelit ikka totaalselt Kosmosesse ära, nagu nimigi lubas.

Tigrano
16.12.08, 10:19
TRA MIDA *****! ROFL! Tigrano mu kommentaari editinud! hahahahha


See on, kui kell 3 magama minna ja 9 tõusta ;D

masterpuppet
16.12.08, 10:27
Proovige marjavein "Kosmos't".
Ei tea kas hetkel enam saada on, aga suvel lennutas peale paari pudelit ikka totaalselt Kosmosesse ära, nagu nimigi lubas.


Antud ajahetkel ära unusta ka suvesooja lauaviina, mis mõnusasti aitas kosmilist kiirgust kiirgavat Kosmost alla libistada. ;D

hotcocacola
16.12.08, 11:22
Ning kui joote ananassi mahla , siis see pidi hästi mõjuma Teie sperma maitsele :D


mulle on 2 neiut seda rääkinud ;D

hotcocacola
16.12.08, 11:23
tunnistage nüüd ülesse, kes siinsetest foorumiliikmetest on bocki ja tauruse vennad ;D?

vsiu100
16.12.08, 11:35
Väga hea, nimekiri täieneb, jõuluks saavad need kõik ostetud. Mida see suur klaas annab ;D


suure veiniklaasi eelised - valad poolenisti täis, ei loksu üle ääre ja ikka on seal rohkem sees, kui tavalises veini klaasis. pead käima harvemini täitmas, saad võtta mõnusad suured lonksud. treenid käelihast.



tunnistage nüüd ülesse, kes siinsetest foorumiliikmetest on bocki ja tauruse vennad ;D?


bockiga seoses meenub 1 naljakas mees. töötasin 6-7a tagasi bensukas(öösel tööl, päeval koolis, õhtul peol :) ). seal käis igga päev täpselt kell 19.00 1 mees kes ostis alati 8 bocki ja 2 pakki red/white suitse.
jube menüü oli poisil.

MarxVoss
16.12.08, 11:39
bockiga seoses meenub 1 naljakas mees. töötasin 6-7a tagasi bensukas(öösel tööl, päeval koolis, õhtul peol :) ). seal käis igga päev täpselt kell 19.00 1 mees kes ostis alati 8 bocki ja 2 pakki red/white suitse.
jube menüü oli poisil.


Ja Hot Dogi ei võtnudki?

hotcocacola
16.12.08, 11:48
Ja Hot Dogi ei võtnudki?


mõtle nüüd loogiliselt, tollel ajal oli 1 kabanoss = 2 bocki...ilmselgelt oleks kabanoss raha raiskamine :S ;D

vsiu100
16.12.08, 11:49
Ja Hot Dogi ei võtnudki?


ei võtnud.
2 põhjusel:
1. arst ei lubanud tal rämpstoitu süüa.
2. meie bensukas ei müüdud seda.

hotcocacola
16.12.08, 11:52
selle vestlusega meenus mulle kohe eilne Reporter, kui käidi külas Maaritsa külas ühel asotsiaalil. Ta seletas seal, et keegi ei aita teda, tahaks oma kodu korda teha...aga keegi ei aita teda värviga...materjaliga jne.
Siis Reporter küsis:"Mida te jõuludeks tahate?"
Alkašš:"noo....kast viina vähemalt..."



;D ;D ;D ;D ;D

MarxVoss
16.12.08, 11:52
Alexela? ;D

Või pigem siis mingi kohalik, kus sai veel ka klaasipesu ja õli, Bocki ja Sigarette! Enamus vene omad, aga ka neid leti alt?.

vsiu100
16.12.08, 12:05
Alexela? ;D

Või pigem siis mingi kohalik, kus sai veel ka klaasipesu ja õli, Bocki ja Sigarette! Enamus vene omad, aga ka neid leti alt?.


Töötasin esimese kursuse ajal Tallinna kohalikus Vabaduse mnt Lukoilis. leti alt ei saanud muffigi, aga igasugu vajalikku kraami oli rohkem, kui mõnes autopoes(krokodille,pirne,küünlaid,kaitsmeid jne)
Töö oli tudengile kuldne. sai magada 4-5h öösel tööajast, et jõuaks loengus silma lahti hoida. sai bensuvargaid taga ajada, mille tabamisel sai lisapreemiat. mu vectra2000 4x4 oli juba niimoodi pargitud, et saaks kohe lennata :)
Ja alko valik oli seal väga suur. ühesõnaga keskenduti bensuka puhul olulisele.

Tigrano
16.12.08, 12:22
selle vestlusega meenus mulle kohe eilne Reporter, kui käidi külas Maaritsa külas ühel asotsiaalil. Ta seletas seal, et keegi ei aita teda, tahaks oma kodu korda teha...aga keegi ei aita teda värviga...materjaliga jne.
Siis Reporter küsis:"Mida te jõuludeks tahate?"
Alkašš:"noo....kast viina vähemalt..."



;D ;D ;D ;D ;D


Irw tase, mõte on üks peas tegelikult, ikka viin, viin, viin ;D

hotcocacola
16.12.08, 12:48
Irw tase, mõte on üks peas tegelikult, ikka viin, viin, viin ;D



....ikka viin, viin, viin ;D

virx747
16.12.08, 12:51
Punasest veinist: kui soov kindla peale minna, ükskõik kus, kas restoranis või naistega jne, siis Hispaania veinidest on kindel kvaliteet Rioja ja Prantsuse omadest St Emilion. Muuseas punase veini kasulikkus on teaduslikult tõestatud, kui seda mõõdukalt regulaarselt tarbida, siis see alandab näiteks kolesterooli taset ja vähendab veresoonkonna haiguste riski. See ka üks põhjus, miks prantslased on maailmas üks väiksema infarktide hulgaga rahvas.

Uniquest
16.12.08, 14:19
tunnistage nüüd ülesse, kes siinsetest foorumiliikmetest on bocki ja tauruse vennad ;D?


Mul sai keskkoolis juba 10-ndas klassis joomasõprade "kultusjoogiks" 2l Double Bock. Praegugi juuakse, aga veidi vaheldusrikkamaks on "menüü" õnneks läinud. Üks neist tegi kunagi alkoholisisalduse/hinna matemaatikat ja tuli välja, et selle 2l pudelis, mille sai omal ajal 25.- kätte, on rohkem etanooli hinna kohta kui odavamateski viinades. 8 % ikkagi.
Njah, ja kui lahtunud Bocki-põhja suudad hommikul ära juua, suudad sa KÕIKE juua. 8)

-andres-
16.12.08, 14:25
Me oleme karistuseks ja kiiruse peale Tauruse AM'i rüübanud, kuid vabatahtlikut säärast asja siiamaani ostnud pole. Õlu puhul ikka maitseelamuse vahe selge mingi piirituse ja korraliku õlle vahel.

Tigrano
16.12.08, 14:46
Isiklikult ei ole kunagi ühtegi kahtlast asja joonud, sest joon jube vähe ja kui joon, siis üritan osta kvaliteetsemat ja kallimat kraami (mitte, et ei kõlbaks odavat osta vaid, head asjad on tavaliselt kallimad) Proovin erinevaid õllesi või veine, suht mõnus, mitte ei joo 6 pudelit päevas mingit odavat pilsnerit, selle asemel ostan näiteks paar Saksa või Tsehhi õllet.

Aga, kui tuju rohkem võtta, siis loomulikult ainult kangemat kraami, mitte ei joo 6 pudelit õlut.

marguzz22
16.12.08, 14:52
ikka viin või rummm!

vsiu100
16.12.08, 14:53
minu jaoks on erinevatel alkoholidel kindel mõte.
vein - jook ,mida juuakse toidu juurde ja/või maitseelamuse! saamiseks.
õlu - vt. vein. + "remondiks" ja janu kustutamiseks.
viin - lihtsalt täis jäämiseks
rumm, viski, konjak, brändi - kvaliteetsemalt täis jäämiseks, mõningal juhul ka maitse nautimiseks.
....(tükk tühja maad)
Taurus, Bock, Põltsamaa maasikaliköör ja muu saast - juuakse, sest on vaja odavalt kärss mudasse tõmmata.

Potsataja
16.12.08, 15:23
....(tükk tühja maad)
Taurus, Bock, Põltsamaa maasikaliköör ja muu saast - juuakse, sest on vaja odavalt kärss mudasse tõmmata.



Näiteks kolmekordse kõrval on Vsiu mainitud joogid ikka täiega kvaliteetjoogid. :D


Muide, kas keegi sellist õllemarki nagu -Aastakäigu- mäletab? Kunagi sai sai kolmest aastakäigust ennast mällarisse joodud koos sõbraga.

antonioconto
16.12.08, 15:31
Kunagi oli selline õll nagu Karksi Pilsner. Hind oli Tallinnas Kristiines 4.60 pudel. Üle ühe sõõmu võtta ei saanud, solk oli ikka nii kibe.

farik666
16.12.08, 19:03
pole ikka vist kaineks saan... eelmine kolmapäev läksin mingit tööjuttu sõbraga ajama.. koju sain eile hommikull... võimatu elada siin..

Maheaatom
16.12.08, 19:30
Töötasin esimese kursuse ajal Tallinna kohalikus Vabaduse mnt Lukoilis. leti alt ei saanud muffigi, aga igasugu vajalikku kraami oli rohkem, kui mõnes autopoes(krokodille,pirne,küünlaid,kaitsmeid jne)
Töö oli tudengile kuldne. sai magada 4-5h öösel tööajast, et jõuaks loengus silma lahti hoida. sai bensuvargaid taga ajada, mille tabamisel sai lisapreemiat. mu vectra2000 4x4 oli juba niimoodi pargitud, et saaks kohe lennata :)
Ja alko valik oli seal väga suur. ühesõnaga keskenduti bensuka puhul olulisele.

Minagi olen bensukas töötanud, lausa kaks aastat ülikooli esimestel kursustel. Ja ikka seal, kus hot dog ka kuum kaup oli, e Statoilis. Ega peale hot dogi ja alkoholi suurt muid asju ei ostetudki. Töötasin peamiselt öösiti, ühtegi sõna eesti keelt ei kuulnud ning tavaline oli see, et hommikul hakkasid lausa vene keeles mõtlema. Ja actionit oli tõesti pidevalt - vargused, peksmised, ärasõidud jms. Tollal olid jaamades turvad ka (muidu oleks vist jaam täielikult paljaks varastatud), kõik samuti venelased aga mitmed neist väga asjalikud poisid.

Tigrano
16.12.08, 22:14
Minagi olen bensukas töötanud, lausa kaks aastat ülikooli esimestel kursustel. Ja ikka seal, kus hot dog ka kuum kaup oli, e Statoilis. Ega peale hot dogi ja alkoholi suurt muid asju ei ostetudki. Töötasin peamiselt öösiti, ühtegi sõna eesti keelt ei kuulnud ning tavaline oli see, et hommikul hakkasid lausa vene keeles mõtlema. Ja actionit oli tõesti pidevalt - vargused, peksmised, ärasõidud jms. Tollal olid jaamades turvad ka (muidu oleks vist jaam täielikult paljaks varastatud), kõik samuti venelased aga mitmed neist väga asjalikud poisid.


Ja siis töötajad varastasid omakorda, koos turvameestega muidugi, see suht standart Eesti Vabariigis ;D

ranka
16.12.08, 22:20
IRWWWWWWWWWWWWWWWWWWW.

Loen seda teemat ja olen kõveraks hirnumas, nii head konkreetset möla pole kauem kuulnud! See teema on ka ainus teema, mis Eestimaa ajaloos ei ole offtopikuks läinud ning seisab peale neljandat lehte ikka teemas!! Kui kunagi see teema sureb, siis selle peab kindlasti arhiveerima!!!

RudiTurbo
16.12.08, 22:44
Viina saab kasutada kaminas tule hakatuseks.

zyxxx
16.12.08, 22:44
Isiklikult ei ole kunagi ühtegi kahtlast asja joonud, sest joon jube vähe ja kui joon, siis üritan osta kvaliteetsemat ja kallimat kraami (mitte, et ei kõlbaks odavat osta vaid, head asjad on tavaliselt kallimad) Proovin erinevaid õllesi või veine, suht mõnus, mitte ei joo 6 pudelit päevas mingit odavat pilsnerit, selle asemel ostan näiteks paar Saksa või Tsehhi õllet.

Aga, kui tuju rohkem võtta, siis loomulikult ainult kangemat kraami, mitte ei joo 6 pudelit õlut.


See on ka suht minu stiil :) Mida harvem juua seda kvaliteetsemat kraami saab endale lubada ;D

antnx
16.12.08, 23:10
Kas keegi pilkupulka teab?


Retsept:

Võtad ühe Pilku(A.Le.Coq või Saku) Pilsneri, võtad korgi maha, lööd sinna sisse ühe pulga. Paned sügavkülma. Ootad 30 minutit - võtad välja, lööd pudeli ümber puruks ja VOILA! PILKUPULK.

Sobib palaval suvepäeval või siis rannas jäätise asemel

ok2aa
17.12.08, 00:06
suure veiniklaasi eelised - valad poolenisti täis, ei loksu üle ääre ja ikka on seal rohkem sees, kui tavalises veini klaasis. pead käima harvemini täitmas, saad võtta mõnusad suured lonksud. treenid käelihast.

bockiga seoses meenub 1 naljakas mees. töötasin 6-7a tagasi bensukas(öösel tööl, päeval koolis, õhtul peol :) ). seal käis igga päev täpselt kell 19.00 1 mees kes ostis alati 8 bocki ja 2 pakki red/white suitse.
jube menüü oli poisil.


suur klaas - aroom tuleb paremini esile.

hotcocacola
17.12.08, 01:32
huvitav, kas Ale Coqi juhil, kuskil hyper villa keldris on tal suured noti-varud ? Eriti ränk, kui oled multimiljonär ja kelder ajab siidritest, ginnidest, viinadest ja hennesydest üle :D, kutsud sõbrad parmud igapäev hävitama :D, asutad neile firma + maksad palka....hmm, kui hea idee:D

Klamber®
17.12.08, 01:45
minu jaoks on erinevatel alkoholidel kindel mõte.
vein - jook ,mida juuakse toidu juurde ja/või maitseelamuse! saamiseks.
õlu - vt. vein. + "remondiks" ja janu kustutamiseks.
viin - lihtsalt täis jäämiseks
rumm, viski, konjak, brändi - kvaliteetsemalt täis jäämiseks, mõningal juhul ka maitse nautimiseks.
....(tükk tühja maad)
Taurus, Bock, Põltsamaa maasikaliköör ja muu saast - juuakse, sest on vaja odavalt kärss mudasse tõmmata.



mul on esimesel kohal Olmeca...

Tigrano
17.12.08, 05:59
IRWWWWWWWWWWWWWWWWWWW.

Loen seda teemat ja olen kõveraks hirnumas, nii head konkreetset möla pole kauem kuulnud! See teema on ka ainus teema, mis Eestimaa ajaloos ei ole offtopikuks läinud ning seisab peale neljandat lehte ikka teemas!! Kui kunagi see teema sureb, siis selle peab kindlasti arhiveerima!!!


See teema on surematu, sest kõik ALKOHOL-iga seonduv on ka surematu ;D

hotcocacola
17.12.08, 15:04
minu lemmik vein on Munga vein, sest tegemist on vist 19%-se notiga :D, külmana maitseb häää...ja hiljem oled nii kastis, et kujutad ette, et oled naftpuurtorn ja puurid musta vedeliku asfaldist:D

Tarmo
17.12.08, 15:07
minu lemmik vein on Munga vein, sest tegemist on vist 19%-se notiga :D, külmana maitseb häää...ja hiljem oled nii kastis, et kujutad ette, et oled naftpuurtorn ja puurid musta vedeliku asfaldist:D

Mine muffi, irvitasin sotiga selle mungaveini jutu peale, töökaaslased irvitavad seda et ma irvan ;D ;D

hotcocacola
17.12.08, 16:04
Mine muffi, irvitasin sotiga selle mungaveini jutu peale, töökaaslased irvitavad seda et ma irvan ;D ;D


ausalt ka ;D

Tigrano
17.12.08, 16:07
minu lemmik vein on Munga vein, sest tegemist on vist 19%-se notiga :D, külmana maitseb häää...ja hiljem oled nii kastis, et kujutad ette, et oled naftpuurtorn ja puurid musta vedeliku asfaldist:D


Tundub kahtlane ;D

Gambler
17.12.08, 17:13
Veinidega selline lugu, et suuremalt jaolt kõik poes 100-200 kroonised pudelid on suhtkoht hääd,
asi sõltub jooja maitsest, kõik kes alustavad veinijoomisega eelistavad alguses magusaid punaseid veine,
aja möödudes läheb maitsemeel järjest kuivema veini peale .
Sellega peab kindlasti arvestama veini ostes või restos tellides, sest enamik veine restodes on kuivad ja tulem on
see, et kes veini eriti ei joo, siis momentaalselt lööb lonks veini sellle inimese hambad kokku. Ebameeldiva olukorra vältimiseks olgu
veeklaas alati läheduses ;D

Aga kui mõningane veininautimise kogemus on olemas või vaja hoida koduses baarikapis külalistele, kes joovad rohkem veini kui teie siis:

Hispaaniast alati 100% töötav asi kõigile on Sangre de Toro(härjaveri), Torrese veinimaja lipulaev igapäevaseks joomiseks mõeldud veinidest, pudeli hind 90-120 eeki, saadaval ka lisaks poodidele ka Statoilis
Lisaks siis juba siin foorumis mainitud Rioja veinid

Tšiili veinid on minu lemmikud viimasel paaril aastal, siin on valik meeldivalt lai, tähelepanu tuleb pöörata siis erinevatele viinamarja sortidele(maitse võib olla hoopis) järgmiste nimetuste juures nagu Cassilero de Diablo ja Errazuris 100-130 eeki pudel, minule isiklikult istub carmenere. ALati võib kindel olla veel Carmeni ja vana hea 120(see ongi veini nimi) peale.
Kes soovib midagi erilist siis Stocki veiniosakonnas on müügil Valdivieso, mis ongi nii veini kui veinimaja nimi. Lisaks sellele, et vein on hää
on tegemist suurima veinimajaga, mis kuulub tšiili kapitalile. Kahjuks on müügis vaid 2006 aastakäik, nimelt 2005 on palju edulisem.
Ahjaa pudeli hind on 200 eeki.

Kes aga soovid eksperimenteerida, siis Lootsi kaubanduseskuses on selline pood nagu Winestore, kus müüakse alates 39 eegist päris palju ja huvitavaid veine. Nuu need 39sases veinid on sellised, et vast 1-2 on head joomiseks, ülejäänud võib rahus kraanikaussi valada.
Samas seda 1-2 joodavat võib siis võtta kohe kastiga. Ja nende 39sast veinivalik vahetub päris sageli.
Loomulikult on seal kindla kvaliteediga kraami :), selle aasta leid sealtpoest oli šveitsi Pinot Noir(160 eeki)

Valgetest veinidest leiab igaüks oma 70-100 eegise hinna juures. Kindla peale minek ja baarikappi seisma võib osta Rimist siis Kreekast või Küproselt pärit Kretikose(85 eeki kuskil)

Valge veini serveerimistemperatuur siis 10-12 kraadi, punane vein toatemperatuuril 18-20 kraadi.
Igati sobilik punase veini pokaali hind on kuskil 150-200 eeki

Ja väike jõulusoovitus kaa kõigile. Et siis vältida täistopitud kalkuni tunnet kui mitmest jõululauast peab üle käima siis võtke kaasa
pudel head rislingut(70-100 eeki poes), et kui rislingu joomine aitab ära suua 2x rohkem verivorsti ja kapsast, siis tavalise söömise puhul
aitab see vein tublisti seedimisele kaasa. Klaas-kaks rislingut ja parem enesetunne on olemas
Tuntuim selle margi esindja on Blue Nunn

Ja kui veinist siiber saab, siis väga hea joogi saladus on järgmine: võta koksiklaas, vala sinna 8cl Vana Tallinnat, Lisa 32 cl piima ja
2 tükki jääd. Naudi kohe ;D

Tigrano
17.12.08, 18:50
Veinidega selline lugu, et suuremalt jaolt kõik poes 100-200 kroonised pudelid on suhtkoht hääd,
asi sõltub jooja maitsest, kõik kes alustavad veinijoomisega eelistavad alguses magusaid punaseid veine,
aja möödudes läheb maitsemeel järjest kuivema veini peale .
Sellega peab kindlasti arvestama veini ostes või restos tellides, sest enamik veine restodes on kuivad ja tulem on
see, et kes veini eriti ei joo, siis momentaalselt lööb lonks veini sellle inimese hambad kokku. Ebameeldiva olukorra vältimiseks olgu
veeklaas alati läheduses ;D

Aga kui mõningane veininautimise kogemus on olemas või vaja hoida koduses baarikapis külalistele, kes joovad rohkem veini kui teie siis:

Hispaaniast alati 100% töötav asi kõigile on Sangre de Toro(härjaveri), Torrese veinimaja lipulaev igapäevaseks joomiseks mõeldud veinidest, pudeli hind 90-120 eeki, saadaval ka lisaks poodidele ka Statoilis
Lisaks siis juba siin foorumis mainitud Rioja veinid

Tšiili veinid on minu lemmikud viimasel paaril aastal, siin on valik meeldivalt lai, tähelepanu tuleb pöörata siis erinevatele viinamarja sortidele(maitse võib olla hoopis) järgmiste nimetuste juures nagu Cassilero de Diablo ja Errazuris 100-130 eeki pudel, minule isiklikult istub carmenere. ALati võib kindel olla veel Carmeni ja vana hea 120(see ongi veini nimi) peale.
Kes soovib midagi erilist siis Stocki veiniosakonnas on müügil Valdivieso, mis ongi nii veini kui veinimaja nimi. Lisaks sellele, et vein on hää
on tegemist suurima veinimajaga, mis kuulub tšiili kapitalile. Kahjuks on müügis vaid 2006 aastakäik, nimelt 2005 on palju edulisem.
Ahjaa pudeli hind on 200 eeki.

Kes aga soovid eksperimenteerida, siis Lootsi kaubanduseskuses on selline pood nagu Winestore, kus müüakse alates 39 eegist päris palju ja huvitavaid veine. Nuu need 39sases veinid on sellised, et vast 1-2 on head joomiseks, ülejäänud võib rahus kraanikaussi valada.
Samas seda 1-2 joodavat võib siis võtta kohe kastiga. Ja nende 39sast veinivalik vahetub päris sageli.
Loomulikult on seal kindla kvaliteediga kraami :), selle aasta leid sealtpoest oli šveitsi Pinot Noir(160 eeki)

Valgetest veinidest leiab igaüks oma 70-100 eegise hinna juures. Kindla peale minek ja baarikappi seisma võib osta Rimist siis Kreekast või Küproselt pärit Kretikose(85 eeki kuskil)

Valge veini serveerimistemperatuur siis 10-12 kraadi, punane vein toatemperatuuril 18-20 kraadi.
Igati sobilik punase veini pokaali hind on kuskil 150-200 eeki

Ja väike jõulusoovitus kaa kõigile. Et siis vältida täistopitud kalkuni tunnet kui mitmest jõululauast peab üle käima siis võtke kaasa
pudel head rislingut(70-100 eeki poes), et kui rislingu joomine aitab ära suua 2x rohkem verivorsti ja kapsast, siis tavalise söömise puhul
aitab see vein tublisti seedimisele kaasa. Klaas-kaks rislingut ja parem enesetunne on olemas
Tuntuim selle margi esindja on Blue Nunn

Ja kui veinist siiber saab, siis väga hea joogi saladus on järgmine: võta koksiklaas, vala sinna 8cl Vana Tallinnat, Lisa 32 cl piima ja
2 tükki jääd. Naudi kohe ;D










Tere Gambler,

Väga hea postitus, sellist postitust saab 100% usaldada, sest on näha, et teadlik inimene on kirjutanud.

Kirjutan kohe nimed üles, sest lähen just poodi ja õhtul läheb katsetamiseks.

Tänud veelkord väga hea postituse eest,


Tigrano

lebovend
17.12.08, 21:01
http://www.alecoq.ee/pic.php?group=Product&pic=/Live/20

taavi19
17.12.08, 21:14
Ise joon õlut karastusjoogina.
Kangemast kraamist viina või rummi.
Kõige suurem veinisõber ei ole aga Portod ehk siis portveinid on lihtsalt jumalikud :P :)

Davy
17.12.08, 21:15
oota te teete alkoholil vahet ka või :o

Uniquest
18.12.08, 10:42
oota te teete alkoholil vahet ka või :o


QFT ;D

Ahjaa, kui juba peetidest räägiti, siis 777 ei saa mainimata jätta. Oli ka vist sinna 20 kraadi alla.

masterpuppet
18.12.08, 10:53
777 on jubedaim mürk, mida ma kunagi joonud olen. Sellele pidi viina peale jooma, et asi talutav oleks.

Uniquest
18.12.08, 12:21
777 on jubedaim mürk, mida ma kunagi joonud olen. Sellele pidi viina peale jooma, et asi talutav oleks.

Huumor on lugeda kui erinevad "alkoholikultuurid" siin ristuvad. On inimesi, kes kallist veini iialgi ei ostaks ja kelle arvates ainuke sobilik ongi 777 laadne peedikas. Minu meelest oli ka joodav, hästi magus. Palju ei tahaks, aga seda pole palju vaja ka. ;D

masterpuppet
18.12.08, 14:09
No magus ta nüüd vist ei olnud, pigem käis julm piiritusemaitse üle. Aga noh, pole hullu. Sõbrad jõid seda 777 viinale pealejoogiks. :D

variatsioon
18.12.08, 16:25
Viin on saatanast!

bounce
19.12.08, 08:46
maximas müüakse mingisugust apelsini ja jõhvikamaitselist viina. apelsini oma maitseb täpselt nagu fanta räige volliga, ilma pealekata saab mõlemat juua. tho see on pigem nagu need jõuluõlled, et korra proovid ära, aga kokkuvõttes liiga spets maitse et pikemalt tarbida.

hotcocacola
19.12.08, 11:49
neljapäeval maitses karge Eesti viin niiiiiiiiii hääääääääää....mmmmm :D, soovitan soojalt (hotvodka! :D)

ranka
19.12.08, 12:16
neljapäeval maitses karge Eesti viin niiiiiiiiii hääääääääää....mmmmm :D, soovitan soojalt (hotvodka! :D)


Kas sul mõni neljap, reede, laup kaine ka on?

hotcocacola
19.12.08, 12:40
Kas sul mõni neljap, reede, laup kaine ka on?


ära aja lolli juttu!

ranka
19.12.08, 12:43
ära aja lolli juttu!


Ma ju ainult küsisin!

hotcocacola
19.12.08, 12:45
Ma ju ainult küsisin!


;D ;D ;D
einoh, tegelt ikka on vabu päevi, isegi palju :/
nädala sees joon tegelikult harva, aga nädala lõpus on hea end välja puhata ning ennast allinist leida:D

ranka
19.12.08, 12:51
http://farm2.static.flickr.com/1047/1329797039_15e0b3eb62.jpg

http://www.shareasale.com/image/allin_bnr_500x350_freeland.gif

hotcocacola
19.12.08, 13:33
http://www.liviko.ee/failid/valge_suur.jpg


parim !

Davy
19.12.08, 13:43
Sina coca?

http://img262.imageshack.us/img262/7503/homelessge7.jpg

hotcocacola
19.12.08, 13:55
ei ;D , nii parm ma pole :D
muide, tartus on valge viin kuum sõna :D

ranka
19.12.08, 13:56
:heart:

hotcocacola
19.12.08, 14:05
:heart:



rist....kabel....haud :club:

taavi19
19.12.08, 17:07
http://farm2.static.flickr.com/1047/1329797039_15e0b3eb62.jpg

IRW ;D

Tigrano
19.12.08, 21:22
http://farm2.static.flickr.com/1047/1329797039_15e0b3eb62.jpg



Suht hirmutav vaatepilt, all in, all in kõikjal.

lebovend
21.12.08, 15:17
2rkasin segi peaga
ja v6tsin 6llet peale ja olen ikkasegi
miks
mis toimub

MarxVoss
21.12.08, 16:52
Hakkan just Reedesest läbust kaineks saama! Uskumatu!

Uniquest
21.12.08, 17:25
Hakkan just Reedesest läbust kaineks saama! Uskumatu!

Sama siin, kurat, nii äkki ei tohi jooma hakata, et ühe õhtuga sama palju kui eelneva 2-3 kuuga. :-\
Täna hommikul alles hakkas kõhust imelik tunne ära kaduma. 2,5 h korvpalli aitas ka päris hästi nüüd.

vsiu100
21.12.08, 19:02
veinist.
eile ostsin 2 veini, mida polnud varem proovinud. soovitati.
BERINGER Cabernet Sauvignon ja BERINGER Merlot. mõlemad siis punased, Uue-maailma(California) veinid. hind 119.- ja 140.-
peab ütlema, et veinid täpselt minu maitsele. soovitan. värske pehme juustuga - nuts.

kilu6
21.12.08, 19:28
Sellega peab kindlasti arvestama veini ostes või restos tellides, sest enamik veine restodes on kuivad ja tulem on
see, et kes veini eriti ei joo, siis momentaalselt lööb lonks veini sellle inimese hambad kokku. Ebameeldiva olukorra vältimiseks olgu
veeklaas alati läheduses ;D


Kui vaatate poest veinisordi järgi, siis Cabernet Sauvignon on tummisem ja Merlot on mahedam. Mina igatahes võtan selle valiku puhul alati Merlot (sest gambleri klassifikatsiooni järgi ma pole veel nii veinipro ja hullult tummist ja kuiva veini ei suuda juua) ja vaatan kah hinda, nii 90 EEku juures hakkavad normaalsed asjad, vahel on mõni 100ne allahinnatud 80 peale vms. Veinitootja firmadest aga ma ei tea essugi, pigem tundub, et vana euroopa (Prantsusmaa ja Hispaania jne) veinid on ülehinnatud ja sama hea asja saad kätte ka Tsiili või Rumeenia veine ostes.

Timpz
21.12.08, 19:40
oota te teete alkoholil vahet ka või :o



lihtsalt ROFL

vsiu100
21.12.08, 20:11
see gambleri klassifikatsioon on õige, kuna on kirja pandud ka enam vähem sarnaselt mingis veiniraamatus.
ja nii see kipub ka olema.

Tuul
21.12.08, 20:21
Joodikud, ütelge, milline šampus on hea magus, võimalikult palju lastešampuse maitsega, aga täiskasvanute pildiga

-andres-
21.12.08, 20:23
Martini Asti.

Edit: Aga see on vahuvein siiski, Šhampust alla 500.- ei leia eriti.

Oliverk
21.12.08, 20:23
See oleks hea noos :D Joo muidu seda haput virtsa.

Gambler
21.12.08, 22:33
Vahuveini ostes piiluge pudelile ,prantsuse keeles kuiv on brut, magus doux, pooolmagus siis semi-sec
Vahuveinidest kärab mingi cava küll, nuuh kui majanduslangus või väike bankroll kumitab siis käib ju Törley kah,
törleyst vist oli charmant see kõige magusam laks.
Väike etiketi spikker kah, šampanja on tehtud siis Prantsusmaal champagne piirkonnas, kõik muud joogid võib rahus
vahuveiniks tituleerida, ja selle jubeda lühendi sampus võiks võiks sõnavarast kustutada.
Alternatiivina veinimaailmast, kui keegi vahuveini ei joo võib julgelt osta dessertveini.

-andres-
21.12.08, 22:41
Kurat, see teema siin nagu väike delikatess nurgake. Loe ja pane vaid kõik kõrva taha. Mul emal kodus meeletult igasuguseid veine, ostetud nii Eestist, toodud välismaalt, saadud kingiks jne. Peaks uurima mida tal leidub ja siis ka mingi parema ära proovima.
Siiamaani on veinikogemus piirdunud enamjaolt koduveini lürpimisega, sest eriti veini maitsest ei hooli.

Tigrano
21.12.08, 22:43
Martini Asti.

Edit: Aga see on vahuvein siiski, Šhampust alla 500.- ei leia eriti.


Martini Asti meeldib kindlasti ja odavamatest REYMOS, mis on ka suht hea. Shampustest aga Mummmmmmmmmmm

Tuul
21.12.08, 22:47
Vabandan enda rumalust, pidasin jah vahuveine silmas, aitäh

Tigrano
21.12.08, 22:49
Kurat, see teema siin nagu väike delikatess nurgake. Loe ja pane vaid kõik kõrva taha. Mul emal kodus meeletult igasuguseid veine, ostetud nii Eestist, toodud välismaalt, saadud kingiks jne. Peaks uurima mida tal leidub ja siis ka mingi parema ära proovima.
Siiamaani on veinikogemus piirdunud enamjaolt koduveini lürpimisega, sest eriti veini maitsest ei hooli.


Veinide kohta saan teha varsti preflop tabeli, siis hea lihtne tulistada, kui vajadus on ;D

virx747
21.12.08, 22:59
Tulin just Põltsamaalt, kus lossis oli korraldatud veinitehase degusteerimine. Ma jätaks kõik Põltsamaa veinid kommenteerimata (kuigi poolkuivad õuna ja mustsõstra lauaveinid on võibolla teinekord mõnele välismaalasest tuttavale isegi huvitav kogemus).

Enda jaoks oli aga positiivne avastus Eesti esimene vahuvein "Fest". Jahutatult täiesti super jook. Kohapeal müüdi 50 eegu eest.
Julgen soovitada.

-andres-
21.12.08, 23:17
Martini Asti meeldib kindlasti ja odavamatest REYMOS, mis on ka suht hea. Shampustest aga Mummmmmmmmmmm


Mulle meeldib Martini Asti juba sellepärast, et teda müüakse ilusas hõbedases karbis ja seda on kuradi hea igalepoole külakostiks kaasa võtta, kui mingi soliidsem olemine mõne tüdruku juures. Ja maitseb tõesti hästi, vähemalt minu maitsemeele järgi :P.

lebovend
21.12.08, 23:17
ajate veel jooma(j2lle) siin oma jutuga

Tigrano
22.12.08, 00:58
Mulle meeldib Martini Asti juba sellepärast, et teda müüakse ilusas hõbedases karbis ja seda on kuradi hea igalepoole külakostiks kaasa võtta, kui mingi soliidsem olemine mõne tüdruku juures. Ja maitseb tõesti hästi, vähemalt minu maitsemeele järgi :P.


Mingi punases pudelis Asti on tulnud, leidsin just ajakirjast. Keegi on seda proovinud või?

hotcocacola
22.12.08, 09:04
unustage nüüd shampad ja veinid ;D, tunnistage ülesse, kes on quality stuffi joonud- eesti puskarit;D?

Codecci
22.12.08, 11:06
Joodikud, ütelge, milline šampus on hea magus, võimalikult palju lastešampuse maitsega, aga täiskasvanute pildiga

http://www.youtube.com/watch?v=aeS0EwYWtLs

bounce
22.12.08, 11:37
Veinide kohta saan teha varsti preflop tabeli, siis hea lihtne tulistada, kui vajadus on ;D


millised veinid foldida ja millised all in?

Helmps
23.12.08, 06:15
Ise joon siis seltskondlikel üritustel Metaxat ja Ibist. Kui selline soliidsem joomine, siis puhtalt, kui juba teine-kolmas päev, siis ei kannata paljalt juua ja coca-cola peale.
Õludest meeldivad saku on ice, presidendi pilsner ning ka premium. Kunagi meeldis ka saku kuld, aga peale esimeste partiide superkvaliteetset maitset, solgiti vist retseptis midagi ära ja täielik tühjus nüüd see. Originaali kvaliteet on ka nii alla käinud, et munad hakkavad valutama...
Viina saab ka vahest harva mõnikord limpsitud. Apelsinimahlaga siis. Eraldi obv.

Üldiselt olen loobunud igal nv ennast täis kaanimast. Need ajad on möödas.

antnx
23.12.08, 09:19
Olen joonud puskarit. Kunagi kui ülikoolis olid suvel paktikumid võrtsu ääres siis võttis üks kursavend kaasa. Istusime siis 4 kesi kursaõdede korteris ja laksasime puskarit. Pärast jäime nii kinni ja ehitasime öösel terve korteri neil lõkse täis. Panime veetassid ukse peale, soola veekeetjasse, tõstsime uksed eest ära, lülitasime voolu välja, sõime külmkapi tühjaks.


MM päris hea puskar oli

Helmps
24.12.08, 06:59
Üks kahtlasemaid seikasid alkoholiga meenub sellest ajast, kui oli vist 16 aastat vana. Oli vist juba hilissuvine aeg ja õhtud päris pimedad, ning vaja kere soojendada. Raha eriti ei olnud nagu tol ajal kombeks ja sai mõeldud, et võtan 2l "mürsu". See siis kujutas endast 2 liitrist Pilsnerit. Oba, mõeldud-tehtud. Sai siis selverisse hiilitud ning mürsk juba ära ostetud ning seame sammud sõpradega enda libistamiskohale siis. Joogilt punn maha, lonksu - kõmm! "**** täna kuidagi eriti magus leib, raisk!". "Leivaks" kutsusime siis õlut :D:D
No davai, libistame libistame vaikselt ja iga lonksuga hakkab jook järjest rohkem vastu. Ja samas kiskus pilti ka eest peksaks keegi molli koguaeg. Pool pudelit siis joodud, kui avastasin et suure kiiruga olin haaranud hoopis 12% BEAR BEER. (Loodan, et ei eksi õlu nimega). TRa, shot missugune....
Järgmine pool pudelit ja järgmine pool päeva möödus muidugi mäluaukudega.


Samas, mida öelda? Sama buy-iniga kõrgema leveli grindimine....

ranka
24.12.08, 11:12
Siis on kül hea, kui 40 eekise mürsuga (12% bear) saate kamba peale pildituks juua ;)

Uniquest
24.12.08, 11:54
Samas, mida öelda? Sama buy-iniga kõrgema leveli grindimine....


Oi see oli hea lause... ;D

Comoon, 16-aastaselt pole ei kaalu ega staaži veel, muidugi piisab sellisest.

ranka
24.12.08, 14:32
ok oma elu esimest veini ostma! wish me luck!

hotcocacola
24.12.08, 16:47
ok oma elu esimest veini ostma! wish me luck!


bad beat ;D

Muusik
28.12.08, 04:45
kle olge õnnelikud, inglismaal on õlu nagu kusi, ainuke mis juua kõlbab on carlsberg. kurat varsti peab tagasi minema.. eesti õlu ikka parim

vMario
28.12.08, 04:55
ätna ma tahan ainult ühte asja kirjutada, esiteks, ma ei viitsi backspacei vajutada, seega kui miõni sõna lähjeb ***** - ma loodan et võib kasuata sellist vläjendusviisi, ma tegelt õpins ülikoolis ja eneseväljendus on üle kesmise, seega minge julkgetl ***** kellele ei meeldi. mis ma öelda tahtsin on see, et *****. seda tahgtsingi öelda, hommse tyäpsustan ja kirjutan midgi normaalsemalt, või noh, teate küll.

vMario
28.12.08, 04:57
tra küll, juba 4 püostistust selles fgoorumis, staiks kõva

vMario
28.12.08, 04:58
baljääää. 5

vMario
28.12.08, 04:58
tra ei saa aru, järgi ei jõua, 6 postyi

vMario
28.12.08, 05:03
Ranka foorumiga liitumine on parim asi minu elus, sellest ajast tekkisid muutused, asjad hakkasid paremuse poole minema. Ranka foorumiga liitudes vähenseid mured ja lahendused hakkasid tekkima iseensest, elu muuutus palju lihtsamaks. Hetkel mil ma liitusin Ranka foorumiga tramaeivõi, ei suuda praegu õsist teksti krjutada, niiet mineg *****

vMario
28.12.08, 05:04
ranka foorum on parem kui tigrano oma

vMario
28.12.08, 05:04
ranka on nõrk ja surub ainult 46 kg rinnalt <- haha, true story

vMario
28.12.08, 05:14
ranka tegi mulle oraalse hoiatuse ....

jrgn hell
28.12.08, 06:53
siin lambist kobisemine, olgugi et vb joogine ja naljaks, suht mõttetu ikka, sest väga keegi mujal tasuta häid õppematerjale ei paku.

ranka
28.12.08, 08:32
Täpselt ja vMario sai esimese ja ka viimase suulise hoiatuse.

hotcocacola
28.12.08, 09:40
irwwwwww :D
aga samas, isegi praegu pole offtopic, kuna kutt oli nii kastis, proovis muredest rääkida :D
mul nüüd 3 päevane tsükkel seljataga ning täna valmistun ulmeliseks guinessi rekordiks @starsis :D

lebovend
28.12.08, 13:54
same here, 20 aastaline tsykkel seljataga, aga t2na olen kaine ja toon Starsist v6idu koju.

hotcocacola
28.12.08, 20:37
same here, 20 aastaline tsykkel seljataga, aga t2na olen kaine ja toon Starsist v6idu koju.



irwww, pigem oli siin näha täieliku ettekujutust, 20a tsükklit on su ajule niipalju liiga teinud ;D

surka
28.12.08, 21:20
seltskondlikel olemistel meeldib mulle viskiga ringi käija ja siis vajaduselt seda pudelist tulistada.
viimati tegin nii enda sünnipäeval ja hiljem kui olin umbes kella 4ajal öösel üles ärganud läksin tartu olimpicusse mängima(I kord, sain ikkagi 21. ;D)
seal jäin muidu 2BB plussi, kuid ostsin 11BB eest pisangi apelsinimahlaga, sinna need suured kasiinovõidud lähevadki. :(

jrgn hell
31.12.08, 00:27
Kui aussies ükskord jälle nii palav oli, et õue ei viitsinud vedada ennast, siis kliima oli 20 peal ja jõin rummi kaneeliga. Kuna parasjagu oli parajas suuruses laimi ja apelsini, siis eksperimenteerisin niisama. Ebamugav juua, aga idee poolest saab kokteiliekõrrega ära segada. Ja miinus on veel see, et sellist rahvale serveerides jäävad sul tsitruseliste otsad lihtsalt üle, kuna sobib ainult keskmine viil, sellise klaasi puhul.
all kaneel ja rumm, siis laim, siis rumm ja jää ja siis coca istub apelsini peal. Taustal laual vist nlhe theory and practise, seega iganti asjakohane pilt

http://img48.imageshack.us/img48/5060/picture002aw3.jpg

-andres-
31.12.08, 00:39
Oi, peaks ka millalgi oma armetuid oskusi proovima. Näeb pro välja :).
Viimane nv oli luksus see, kui sain esimesed kaks tundi Rummile ja Cocale jääd lisada, lõpetada tuli ikka enamvähem puhta rummiga, sest muu kraam oli otsas.

hotcocacola
31.12.08, 12:51
kasutage kuuma cocat


;D

Tigrano
31.12.08, 19:55
No nii läheb joomaks ja tänud veelkord sellele nurga loojale ja postitajatele, sest tänu Teile on mida head juua ;)

kollane
31.12.08, 21:03
mina olen täis mis on teie vabandus ?

Potsataja
31.12.08, 21:09
mina olen täis mis on teie vabandus ?


Nii nõrgast vabandusest jääb ikka väheks ;D

Õigem oleks: Mina olen täis, minu vanemad olid/on täis, minu vanavanemad olid täis ja vähemalt üks vanavanavanem oli ka täis. Mis on teie vabandus ???

Keiss
01.01.09, 00:57
iT`S too LAte tO aPOLOgisE

Aristotep
01.01.09, 01:03
Jooge mõistlikult noored

hotcocacola
01.01.09, 13:05
head uut kõigile :)



ja ma sain just läbumajast koju (issand) ning nüüd alustan uut, ehk reloadin :D, EDU !

jrgn hell
01.01.09, 13:58
sõbrad on tored ikka


üritas oma naise sõbrannat kaele määrida ja siis esimene asi, mis peol tegi: Oli läinud ühe teise laheda tsiki juurde ja vibutas näppu, et vaata, et sa teda(mind) ei nussi täna! Tegelt ka, ei nussi!
igati altruistlik vend selles suhtes. Suur tänu

hotcocacola
01.01.09, 14:03
:D
tavaline ju :D

Gambler
05.01.09, 01:55
Uskumatu,et ma seda soovitan, aga jõin jõulude paiku Soome veini.
Tegemist siis Ahvenaamal tehtud õunaveiniga, mis oli tõsiselt hea maitseelamus jõulude paiiku.
Nimetus siis Vestergäds, tootja Tjudo Vingärf AB, pidi olemas olema Soome ALKOS müügil, muidugi
seal poes on ta hingehinnas(mingi 70euri) et ikka vähendada joomist, aga Ahvenamaal saab kätte pudeli
27 euri eest. Õigemini oli vist nii, et selle raha eest sai ringkäigu veinimõisas ja pudeli saab kingituseks,
kuna alkoholi tohib Soomes vaid ALKO müüa ;D

jrgn hell
05.01.09, 02:50
Ma mõtlesin, teha istanduses ringkäike papi eest kokat kinkida. Ei tea, kas tohib kokataimi eestis kasvatada botaaniliselt eesmärkidel ja lehti kinkida


ilmselt mitte

hotcocacola
05.01.09, 10:35
ma usun, et sul peab olema luba/litsents, et seda teha ja tõenäoliselt istuvad mendid ja KAPO sul pidevalt kaelas:D

Tigrano
05.01.09, 10:46
Ma mõtlesin, teha istanduses ringkäike papi eest kokat kinkida. Ei tea, kas tohib kokataimi eestis kasvatada botaaniliselt eesmärkidel ja lehti kinkida


ilmselt mitte



Juba praegu kindlasti kuulatakse msn pealt, jälgitakse meilide liiklust jne ;)

hotcocacola
05.01.09, 11:02
Phil Ivey ja Phil Laak jälgivad ja trackivad minu donk-gamet pidevalt :(, kurb....ma ei saa üldse rahu :(


;D

kollane
05.01.09, 11:13
Phil Ivey ja Phil Laak jälgivad ja trackivad minu donk-gamet pidevalt :(, kurb....ma ei saa üldse rahu :(


;D



su parimas unenäos ka ei juhtu seda ;D

Uniquest
05.01.09, 11:26
su parimas unenäos ka ei juhtu seda ;D


Äkki juhtub. ;)

http://plusev.net/d/20080218.html

hotcocacola
05.01.09, 14:19
irwwwwwwwwwww ;D ;D ;D , mida koomiksit ;D

jrgn hell
05.01.09, 16:27
Muide, kui Jaan Karl Laamanist (ainuke eesti soost teada olev poliitvang usas, kes istub aastaid juba solitary´s, sest panid 3 pommi kuhugi mendijaoskondade lähedusse. Viimane leiti mendichiefi kontorist lõhkemata) ilmus Ekspessis lugu, siis mina, väikse punkarina, otsisin läbi Anarchist Black Cross Federationi tema kontaktid ja hakkasin taga mailima. see käis nii, et kuna talle, kui riigivaenalsele, oli neti kasutamine keelatud, et saatsin temale maili, mis läks mingite revolutsionääride kätte, ühes PP-de õiguste eest võitleva organisatsiooni kätte, nad kirjutasid käsitsi ümber, viisid kirja või saatsid vanglasse, ta luges, vastas paberkandjal, nad trükkisid ümber ja saatsid mulle. Hoiatas kohe esimes kirjas, et Usa viisa võib sul nüüd cancel olla ja, kui saad riiki, siis oled nagu mustas kirjas ja jälgitav.

Tüüp oli üliõnnelik ikka, et sai natuke eesti keeles kirjutada, aga oli natuke nördinud, et tahaks kangesti külma Heinekeni libistada, aga Political Prisoneridel on mingi solidarity movement, et nii kaua kuni on ingi unjust, nemad vanglas ega mujal alki ei tarbi, ega narkis ka ei pane. Vähemalt kokkuleppeliselt. Arreteeriti ta nii, et oli naise ja väikse beebiga kodus. Uks rammiti maha ja maja lasti pisargaasi täis.
See kas keegi on terrorist või vabadusvõitleja, see nii kahe otsaga asi. Parem saage miljonärideks ja muutke rohkem maailma.

xxhttp://www.abcf.net/prisoners/jaan.htmxx 98 aastat sai. Muhe mees

jrgn hell
05.01.09, 16:30
Äkki juhtub. ;)

http://plusev.net/d/20080218.html





tra nüüd peab kõik ära lugema, sitaks head

jrgn hell
05.01.09, 16:32
tigrano pole veel oma rahamasinaid avastanud


http://plusev.net/d/20060816.html

jrgn hell
05.01.09, 16:38
standard

http://plusev.net/d/20060901.html

jrgn hell
05.01.09, 16:39
http://plusev.net/d/20060906.html


tra seee on armas :heart:

jrgn hell
05.01.09, 16:42
http://plusev.net/d/20060911.html

ok eelviimae mille siia panen, tra kui head


ühed samas stiilis olid sellised, kus kutt keppis ainult laipu ja panid õega koos teleka ees, kes näppu, kes pihku, siis ema helistas, ja vend käsis õel üle võtta oma käega, kuni ta ühega räägib, ma ei mäleta mis asja teine käsi hoidis

lebovend
05.01.09, 16:43
keerasitegi OT'ks 2ra selle teema.

ja imho need koomiksid on täiesti overrated teie poolt.
12 aastane suudaks ka sellist lambiteksti("oh 2kki sa oled ****") kirjutada ja sinna jukusid juurde joonistada. ja see viimane "bad beat" oma, no andke andeks, kus see huumor on siin?

jrgn hell
05.01.09, 16:52
sa ära ole nii tõsine. Jumala mõnus lugemine juvõrreldes migite Valdo Jahiloo anekdootidega


aga, peaasi, et sa siiralt arvad et jamad on

Ma kunagi 6se tatina ei vaadanud mitu kuud multikaid, kuna tahtsin mendiks saada ja vaatasin ainutl mendisarju, sest multikad olid pussydele. Ise räigelt tahtsin ikkagi, aga põhimõte on põhimõte

mihkel88
05.01.09, 19:44
tra need koomiksid on kõvad ;D ma enamuse vist juba läbi lugend

lenin
11.01.09, 22:11
käisin enne poes naisele juustu ostmas ja kogemata ostsin natuke õltsi kah ja tilt oleks nagu kadunud. Vahepeal oli juba sama hea tase nagu ranka videos kus film lõppes seal peeretamise koha peal ära. Igastahes kui freerolle taguda siis on 2 õlut kohustuslikud!

Uniquest
11.01.09, 22:46
keerasitegi OT'ks 2ra selle teema.

ja imho need koomiksid on täiesti overrated teie poolt.
12 aastane suudaks ka sellist lambiteksti("oh 2kki sa oled pe*e") kirjutada ja sinna jukusid juurde joonistada. ja see viimane "bad beat" oma, no andke andeks, kus see huumor on siin?

Usu mind, kui sul on
a)pokkerit mängiv tüdruksõber
b)sa oled kellegi (tüdruk)sõber, kes pokkerit mängib
saad sa palju rohkematest naljadest seal koomiksis aru. ;)

EDIT: Topicusse ka siis: ma pole vist aastavahetusest saadik joonud. Isegi pärast eilset turnavõitu ei saanud. :-\

variatsioon
11.01.09, 23:54
EDIT: Topicusse ka siis: ma pole vist aastavahetusest saadik joonud. Isegi pärast eilset turnavõitu ei saanud. :-\

haige/pohmas/pilves/vanglas/busto?

alaska
12.01.09, 00:06
haige/pohmas/pilves/vanglas/busto?


Uusaasta-lubadus?

Uniquest
12.01.09, 10:23
Tuju lihtsalt pole eriti olnud. Sess ka, nii et enamikel päevadel pole saanud lubadagi, sest õppima olen pidanud. Teistel päevadel olen live-mängu teinud, kus ma olen ka suutnud mitte juua ja korralikult plussis (võibolla tänu sellele isegi). Ja praegu käib alles 12-s päev ju, neid palju polegi olnud.:D

Rage
12.01.09, 10:40
krt.. siis on norm kui ühte puhast marki lased.. hommikud palju helgemad.. nädalavahetusel sai pitsidest võetud kambakesi kaks liitrit viina.. ja lõpuks läks mingi rumm ka otsa... seinad ja maailm kõikusid.. aga hommik oli suht bueno (Y)

alaska
25.01.09, 00:57
Näedsa teema nii unarusse vajunud, vaja natuke ubdeitida. Väike pidupäev täna, ehitasin just ühe majakese valmis, sellepuhul leiutasime hea joogi, pirnifizzile segada kännukukk sisse ja ära juua!!! Piab meeldima, nagu pokkerirahvas ütleb. Eks hommikul vaatab, kuda koksi jöärelmõju on... ;D ;D ;D

ranka
25.01.09, 01:23
Ehtiasid maja valmis? Majanduselanguse aeg? Ennekuulmatu ja tõenäoliselt on sul suur upswing.

alaska
25.01.09, 01:47
Ma olin rohkem see ehitajapool ja alustasin juba majanduse upswingi aegu. Kaua tehtud kaunikene...

Uniquest
25.01.09, 03:35
Ma olin rohkem see ehitajapool ja alustasin juba majanduse upswingi aegu. Kaua tehtud kaunikene...

At least he got his money in good. ;)

leits
25.01.09, 14:25
punane mintu + jäger + jim beam + viin + vana tallinn..

jõin eile 2 klaasi, ei mäleta midagi.

Uniquest
26.01.09, 00:52
punane mintu + jäger + jim beam + viin + vana tallinn..

jõin eile 2 klaasi, ei mäleta midagi.


Seda vähemalt mäletasid, mida jõid. ;D

Jam
26.01.09, 02:20
Aastal 2007 oktoobris hakkas minu teine päev kell 12.00. Oli laupäev...ja siis kui õhtu kätte jõudis läksin lampi välja...kukkusin näoga asfaldisse :D, nägu lõhki. Totaalne fail...sest haavad paranesid täielikult 1,5nädalaga :D.


Aasta 2008, Jaanuari kuu, klubi Panoraam. Peale mingi X arvu Hot Shote juhtus minuga sama asi:D
Koju jõudmine on 0, vist jala, vist taksoga, ei mäleta, aga seal ma ärkasin.

Codecci
26.01.09, 02:56
Soovitage head rummi mida koolaga juua.

ranka
26.01.09, 03:10
Soovitage head rummi mida koolaga juua.


Bacardi?

Codecci
26.01.09, 03:20
Bacardi?

http://sakemitsui.com/cp-bin/oscommerce/catalog/images/bacardi_white_rum.jpg
See?

leits
26.01.09, 07:08
liiga tavaline. 8 aastane bacardi äkki?

Uniquest
26.01.09, 09:06
Soovitage head rummi mida koolaga juua.

Mulle segas sõber vist El Dorado rummist viimane kord. Kõige parem rumm koolaga, mis seni saanud olen. Võibolla asi ka selles, et ta lahjem: 37,5%, tavaline on neil Casino/Portorico (50%/60% siis vastavalt.) :)

hotcocacola
26.01.09, 11:14
Mulle segas sõber vist El Dorado rummist viimane kord. Kõige parem rumm koolaga, mis seni saanud olen. Võibolla asi ka selles, et ta lahjem: 37,5%, tavaline on neil Casino/Portorico (50%/60% siis vastavalt.) :)



oiiiiii Casino ja PoertoRico..........TRAAAAAAAAAAAAAAAAA ;D , olegem ausad, neist paremaid koolaga rumme pole olemas + need niidavad nagu vikatimehe vikatid :S



http://www.budampex.eu/alco/images/rumm.jpg

Uniquest
26.01.09, 13:31
oiiiiii Casino ja PoertoRico..........TRAAAAAAAAAAAAAAAAA ;D , olegem ausad, neist paremaid koolaga rumme pole olemas + need niidavad nagu vikatimehe vikatid :S



http://www.budampex.eu/alco/images/rumm.jpg


Jahjahjah ;D
Kust kurat sa selle pildi võtsid, ma otsisin neid marke netist nagu loll taga, lõpuks SuperAlko leht andis Portorico õige nime kätte. Ungaris vist tehakse neid üldse.

EDIT: Oh, lahe lehekülg isegi, head pildid, lausa kutsub jooma.

hotcocacola
26.01.09, 13:40
Jahjahjah ;D
Kust kurat sa selle pildi võtsid, ma otsisin neid marke netist nagu loll taga, lõpuks SuperAlko leht andis Portorico õige nime kätte. Ungaris vist tehakse neid üldse.

EDIT: Oh, lahe lehekülg isegi, head pildid, lausa kutsub jooma.



heh kusjuures, ka mina olen omal ajal neid pilte otsinud, aga nüüd kui panin googlisse Casino rum, siis tuli kohe ;D
Ungari mürgid jap ;D, ei tea kas seal kandis veel midagi nii head toodetakse, nt mingi 80% veini :D

Uniquest
26.01.09, 14:11
80% veini :D


LOL ;D

777 annab ainult 18%, joogitööstusel veel arenemisruumi on.

vsiu100
26.01.09, 14:24
kes soovib head veinielamust, siis soovitan lennata Türkmenistan Airlines-ga.
seal pakutakse tasuta türkmenistani kohalikku portveini. võin eksida aga selles oli ca 19-22 volti, see oli tumepruun nagu konjaki poeg ja nii julma peeti pole keegi teist varem saanud.

Uniquest
26.01.09, 15:12
kes soovib head veinielamust, siis soovitan lennata Türkmenistan Airlines-ga.
seal pakutakse tasuta türkmenistani kohalikku portveini. võin eksida aga selles oli ca 19-22 volti, see oli tumepruun nagu konjaki poeg ja nii julma peeti pole keegi teist varem saanud.




irw, järgmine kord, kui Türkmenistani asja, proovin kindlasti ära.

vsiu100
26.01.09, 15:28
irw, järgmine kord, kui Türkmenistani asja, proovin kindlasti ära.


;D

noh nad lendavad paljude nn sotsi maade liinidel.

hotcocacola
26.01.09, 19:47
;D

noh nad lendavad paljude nn sotsi maade liinidel.



pm ranka selle kuu tulud lähevad piletite peale ning ta käristab foorumi parmudele reisi välja ;D

vsiu100
26.01.09, 20:06
proovin hetkel Argentiina veine. täiesti suvaliselt. eelmine nädal 70.- eek Misterio shiraz. krt, meeldis. hea, värske, väga kerge, õhuline. nagu jooks vett. ei jäta suud "paksuks" nagu CS.
hetkel testin teist Argentiina veini, CS Trapiche. ei meeldi, aga ära ka ei viska :) . liiga tugev ja hapu järelmaitse.
kes see veini pro oli, ole hea ja räägi lühidalt ja arusaadavalt erinevate veinitüüpide(CS, shiraz, merlot, blanc, ....) omadustest.

1 asi veel, Beringeri veinid on väga head. soovitan.

Foux
26.01.09, 20:47
Meie Valtu veinid on nutsid asjad. Mina tuttavas metsas ära eksind ja oksendasin sambla vahele. Krants, Kõuts - oi blää

ranka
26.01.09, 21:57
Ma vahepeal proovisin ka veine ja läksin nagu kõvamees poe veiniriiuli äärde, et teen seal ka siis tarka experdi nägu ning valin hea veini välja. Foorumist nimesid ei vaadanud aga mõtlesin, et küll meelde tulevad, kui nimesid näen ja oibljaaaa :) Kui sa hakkad seal neid veine vaatama ükshaaval, siis jäädki vaatama ja seetõttu ei hakanud nime otsima, vaatasin hinna järgi ja kui pudeli kuju ja sildi disain olid head, siis võtsin ja kadusin. Esimene kord võtsin miski 100 eekise punase veini, mis mulle eriti ei maitsenud aga teisel korral sattusin 170 eekise valge veini otsa ja see oli päris hea aga ikkagi midagi erilist neist ei arvanud :) Purju neist juua ei viitsi ning söögi kõrvale klaasikene ei anna ka mitte mingit effekti ja seega pole rohkem veini riiulite äärde jõudnud.

hotcocacola
26.01.09, 22:17
Ma vahepeal proovisin ka veine ja läksin nagu kõvamees poe veiniriiuli äärde, et teen seal ka siis tarka experdi nägu ning valin hea veini välja. Foorumist nimesid ei vaadanud aga mõtlesin, et küll meelde tulevad, kui nimesid näen ja oibljaaaa :) Kui sa hakkad seal neid veine vaatama ükshaaval, siis jäädki vaatama ja seetõttu ei hakanud nime otsima, vaatasin hinna järgi ja kui pudeli kuju ja sildi disain olid head, siis võtsin ja kadusin. Esimene kord võtsin miski 100 eekise punase veini, mis mulle eriti ei maitsenud aga teisel korral sattusin 170 eekise valge veini otsa ja see oli päris hea aga ikkagi midagi erilist neist ei arvanud :) Purju neist juua ei viitsi ning söögi kõrvale klaasikene ei anna ka mitte mingit effekti ja seega pole rohkem veini riiulite äärde jõudnud.



oot, aga turkmenistani lähme siis w ;D

ranka
26.01.09, 22:47
oot, aga turkmenistani lähme siis w ;D


unustasin lisada, et ei saa minna, kuna mul 29-ndast jaanuarist kuni 44-nda detsmebrini pean olema valve seisundis - onu tahab selle aja sees kartuleid panema hakata ja siis kui telefon heliseb, pean tõttama. Vastasel juhul ei saa kartulit ju.

Gambler
26.01.09, 23:50
Ma nüüd ei tea kas Vsiu pidas mind silmas,sest mingi veinipro ma küll ei ole(lihtsalt joodik ;D), kuid erinevused saab kirjeldada ühe lausega:
Tegemist on suuremalt jaolt erinevate viinamarjasortidega, milledest siis veinikest pressitakse.
Ainult ühest viinamarjasordist tehtud veine nimetatakse sordiveinideks. Sordiveinid on näiteks Chardonnay,
Cabernet Sauvignon, Merlot, Pinot Noir, Carmenere ja Sauvignon Blanc ahjaa ka Riesling vist.

Seguveinidel siis segatakse erinevad sordikad kokku. näiteks Syrah. Ise usun, et selles valdkonnas on ees
ootamas tarbijaid mõnusad üllatused uute segude näol. Kuidagi peab ju eristuma tihedas konkurentsis.

Maitse sõltub veel peale sordi siis 100 asjast, miline pinnas, kui kõrgel kasvab ,palju niiskust jne nii et peab muudkui aga proovima.
Ahjaa peamine asi siis on nn Uue Maailma veinid ja Vana Maailma veinid(viinamarja sordi nimi võib olla sama maitse hoopis teine).
Erinevus tuleb siis sellest juuremädanikust,mis 19 sajandi lõpul Euroopas viinamarja istandustega 1-0 aga Lõuna ja Põhja Ameerikas mitte.
Mina olen isiklikult Uue Maailma veinide austaja, näiteks Carmenere kasvabki hetkel suurimal määral Tšiilis, Prantsusmaal on seda sorti ülivähe
ja tal on hoopis teine nimetus, mida teised riigid ei tohi kasutada seaduste tõttu.

Ja Ranka sulle soovitus, et peab proovima ja harjutama ikka, proovi algul poolmagusaid või isegi magusaid punaseid veine, näiteks Late Harvest
Cabernet Sauvignon, Rumeenia toode, mitu aastat olnud populaarsem müüdud vein, tõeline jubedus veinisõbrale pean mainima, kuid paljud on sellest
alustanud. Peamine on ikkagi kultuurselt alkoholi juua, mitte end kiirelt silmini täis kaanida ja siis nii ringi tuiata, et midagi aru ei saa.

Muidugi kõik kes veini joovad pidagu meeles, et pudelit 2 punast veini õhtu peale võib juba kaasa tuua kiire kukkumise ;D

Uniquest
27.01.09, 04:10
unustasin lisada, et ei saa minna, kuna mul 29-ndast jaanuarist kuni 44-nda detsmebrini pean olema valve seisundis - onu tahab selle aja sees kartuleid panema hakata ja siis kui telefon heliseb, pean tõttama. Vastasel juhul ei saa kartulit ju.

Kurat, veab mõnel, 2 nädalat kauem aega aastas Supernova Elite tegemiseks joomiseks (...sorry, topicusse peab jääma ikka).

Uniquest
27.01.09, 04:17
Ja Ranka sulle soovitus, et peab proovima ja harjutama ikka..


Mind varem ka see imestama pannud, aga sattusin hiljuti Wikipedias teema "Acquired Taste" peale. Ikka see, et enne pead tükk aega sööma/jooma midagi, kui meeldima hakkab. Eriti fishy värk, aga vana tarkus juba. Umbes et enne kui pole 20 oliivi järjest ära söönud nii, et roopima ei hakka, ei oskagi neid hinnata. Kurat, keegi ajas täna laua peale oliivipurgi ümber seltskonnas. Natuke läks käe ja pükste peale ja pidi koristama seal. See hais ise ajab roopima mind juba, aga noh, eks ma selle 20-se seeria kuidagi alla ajan siis kunagi, et veel ühte "maitseelamust nautida" oskaks.
Kusjuures, hästi lihtne küsimus. Ausalt öelge ja püüdke meelde tuletada: kas teile meeldis esimene, PÄRIS ESIMENE kord õlle maitse? Kui ei, siis kui ruttu meeldima hakkas? Äkki mõnele ei meeldi praegugi? ;D

hotcocacola
27.01.09, 12:44
Mind varem ka see imestama pannud, aga sattusin hiljuti Wikipedias teema "Acquired Taste" peale. Ikka see, et enne pead tükk aega sööma/jooma midagi, kui meeldima hakkab. Eriti fishy värk, aga vana tarkus juba. Umbes et enne kui pole 20 oliivi järjest ära söönud nii, et roopima ei hakka, ei oskagi neid hinnata. Kurat, keegi ajas täna laua peale oliivipurgi ümber seltskonnas. Natuke läks käe ja pükste peale ja pidi koristama seal. See hais ise ajab roopima mind juba, aga noh, eks ma selle 20-se seeria kuidagi alla ajan siis kunagi, et veel ühte "maitseelamust nautida" oskaks.
Kusjuures, hästi lihtne küsimus. Ausalt öelge ja püüdke meelde tuletada: kas teile meeldis esimene, PÄRIS ESIMENE kord õlle maitse? Kui ei, siis kui ruttu meeldima hakkas? Äkki mõnele ei meeldi praegugi? ;D


alguses vapsjee ei suutnud, nii mõru (jõin ikka icet; pilkut või premmi).
Ma usun et harjusin mingi poole-aastaga vms, aga vist tänu sellele, et klubides, kui ma täiesti ämblik olin, tuli seal siidri asemel õlli osta ja nii ta vaikselt läks :D

nt eile kell 23.30 tegin õlle lahti ja kulisasin alla...see oli sama hea, kui oletatav kepp tara reidiga :D

rohelinekonn
27.01.09, 13:18
Mind varem ka see imestama pannud, aga sattusin hiljuti Wikipedias teema "Acquired Taste" peale. Ikka see, et enne pead tükk aega sööma/jooma midagi, kui meeldima hakkab. Eriti fishy värk, aga vana tarkus juba. Umbes et enne kui pole 20 oliivi järjest ära söönud nii, et roopima ei hakka, ei oskagi neid hinnata. Kurat, keegi ajas täna laua peale oliivipurgi ümber seltskonnas. Natuke läks käe ja pükste peale ja pidi koristama seal. See hais ise ajab roopima mind juba, aga noh, eks ma selle 20-se seeria kuidagi alla ajan siis kunagi, et veel ühte "maitseelamust nautida" oskaks.
Kusjuures, hästi lihtne küsimus. Ausalt öelge ja püüdke meelde tuletada: kas teile meeldis esimene, PÄRIS ESIMENE kord õlle maitse? Kui ei, siis kui ruttu meeldima hakkas? Äkki mõnele ei meeldi praegugi? ;D


Kuna esimesed õlled olid varajases nooruses a'la Saku 7,5 ja Mingi Bear Beer 10 vist oli ja muidugi punane oktoober, siis neist just suurt maitse elamust ei saanud. Aga kui ikka sõbraga ostsid kahepeale 4-6 õlut ja paki punast Bondi siis oli pidu ja pillerkaar missugune. :D

hotcocacola
27.01.09, 13:21
Kuna esimesed õlled olid varajases nooruses a'la Saku 7,5 ja Mingi Bear Beer 10 vist oli ja muidugi punane oktoober, siis neist just suurt maitse elamust ei saanud. Aga kui ikka sõbraga ostsid kahepeale 4-6 õlut ja paki punast Bondi siis oli pidu ja pillerkaar missugune. :D


hahe ;D
kusjuures paljud vanemad tuttavad mingi 23-30 aastased räägivad samat juttu oma noorusest :D

CTXrix
27.01.09, 14:16
Mind varem ka see imestama pannud, aga sattusin hiljuti Wikipedias teema "Acquired Taste" peale. Ikka see, et enne pead tükk aega sööma/jooma midagi, kui meeldima hakkab. Eriti fishy värk, aga vana tarkus juba. Umbes et enne kui pole 20 oliivi järjest ära söönud nii, et roopima ei hakka, ei oskagi neid hinnata. Kurat, keegi ajas täna laua peale oliivipurgi ümber seltskonnas. Natuke läks käe ja pükste peale ja pidi koristama seal. See hais ise ajab roopima mind juba, aga noh, eks ma selle 20-se seeria kuidagi alla ajan siis kunagi, et veel ühte "maitseelamust nautida" oskaks.
Kusjuures, hästi lihtne küsimus. Ausalt öelge ja püüdke meelde tuletada: kas teile meeldis esimene, PÄRIS ESIMENE kord õlle maitse? Kui ei, siis kui ruttu meeldima hakkas? Äkki mõnele ei meeldi praegugi? ;D


Õlu maitse sakib sajaga. Alkoholi maitse üldiselt. Vastik kibe lihtsalt.

taavi19
27.01.09, 14:44
Õlu maitse sakib sajaga. Alkoholi maitse üldiselt. Vastik kibe lihtsalt.

wat ???
Mulle küll meeldib viina maitse

CTXrix
27.01.09, 23:22
wat ???
Mulle küll meeldib viina maitse


Eriti halb juhtum :-\

vsiu100
28.01.09, 00:29
Õlu maitse sakib sajaga. Alkoholi maitse üldiselt. Vastik kibe lihtsalt.


ei saa üldistada. inimesi erinevaid aga imo.....
õlu saab juua maiste pärast.
kokteile saab juua peale suminasse jäämise ka maitse pärast.
veini juuaksegi maitse pärast. võimalik tekkiv sumin on kõrvalnähtus.(tegin just pool pudelit, pole paha....)
noh, viin puhtalt on suht solk. ei suuda uskuda, et keegi selle maitset tõsiselt naudiks. aga mine tea........