PDA

View Full Version : NL10 AK



junkman
13.06.10, 16:20
$0.05/$0.10 No Limit Holdem
PokerStars
8 Players
Hand Conversion Powered by weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
UTG RIchNOobik ($13.52)
UTG+1 oTOMSHEREo ($4.66)
MP1 Admag ($8.05)
MP2 PokerELIZA ($10)
CO xMICROSx ($13.82)
BTN gagadondon ($3.68)
SB uugu ($11.48)
BB Hero ($10)

Pre-Flop: ($0.15, 8 players) Hero is BB A :diamond: K :diamond:
1 fold, oTOMSHEREo calls $0.10, 3 folds, gagadondon calls $0.10, uugu raises to $0.60, Hero calls $0.50, oTOMSHEREo folds, gagadondon calls $0.50

Flop: 7 :spade: K :club: 10 :spade: ($1.90, 3 players)
uugu bets $1.65, Hero calls $1.65, gagadondon folds

Turn: 4 :diamond: ($5.20, 2 players)
uugu goes all-in $9.23, HERO ??????::)


vastase kohta ei tea, just tuli lauda.

flipmachine
13.06.10, 16:30
Kui kiirelt turnis all inn tuli ?

junkman
13.06.10, 17:17
No üsna insta ikka, eks AA või set.

Owner85
13.06.10, 17:25
prfl tegid juba vea sisse,riidi puhul saaks teha otsuseis aga siin on fold

junkman
13.06.10, 17:34
Mis preflop siis? Re-raise?

subtiiter
13.06.10, 17:42
No üsna insta ikka, eks AA või set.

Ma küll selle alusel seti või ülepaari peale ei paneks. Insta all-in'ga soovitakse tugevust näidata, aga kas seti või AA puhul tahab ikka vastane tegelikult tugevust näidata? Eesmärk on ju siiski valuet saada nõrgematelt kätelt, mitte representida oma väga head kätt ja teisi foldima panna.

Tundmatu vastase puhul ja as played ma foldiks siiski.

vapsik
15.06.10, 11:13
Ma ka foldiks turnis. Üle spliti siit üldjuhul ei saa.

tolmuahv
15.06.10, 11:39
Mingil juhul ei foldiks seda kätt. Vastase joon algusest peale on selgelt selline, et sind käe pealt maha saada. Väga väike osa mängijaid läheb nutsi tabades või AA'ga ülepaariga siin nii agressiivseks.

Kui ma peaks ühe käe põhjal vastasele mingi hinnangu andma, siis ütleks, et tegu on keskmise donkiga, kes sai JJ/QQ kätte ja keda see K boardil natuke endast välja ajab. Teine vaid pisut ebatõenäolisem variant on mastitõmme või AQ tüüpi käsi ehk aukuost.

Teine variant on mingi elunitt, kes sai käe (AA/KK/AK) ja üritab kõik draw'd välja peksta iga hinnaga. See viimane on pigem ebatõenäoline ja selleks oleks readi vaja, et foldida.

nalg
15.06.10, 11:44
Mingil juhul ei foldiks seda kätt. Vastase joon algusest peale on selgelt selline, et sind käe pealt maha saada. Väga väike osa mängijaid läheb nutsi tabades või AA'ga ülepaariga siin nii agressiivseks.

Kui ma peaks ühe käe põhjal vastasele mingi hinnangu andma, siis ütleks, et tegu on keskmise donkiga, kes sai JJ/QQ kätte ja keda see K boardil natuke endast välja ajab. Teine vaid pisut ebatõenäolisem variant on mastitõmme või AQ tüüpi käsi ehk aukuost.

Teine variant on mingi elunitt, kes sai käe (AA/KK/AK) ja üritab kõik draw'd välja peksta iga hinnaga. See viimane on pigem ebatõenäoline ja selleks oleks readi vaja, et foldida.

nõustun, calliks
kui foldid siis küsin et millist floppi sa veel näha lootsid?
pf oleks võinud 3beti sisse lükata

H2O
15.06.10, 12:45
Pref jh re-raise, ja ise ilmselt ma ei tea oleneb ajast siis 70% foldiks, aga no mõne tüübi vastu leiaks ka calli. Ise arvan tüübil KQs potidest.