PDA

View Full Version : kas bettida või mitte?



Fortune
17.06.10, 02:41
Full Tilt Poker $0.50/$1 No Limit Hold'em - 8 players - View hand 758423 (http://www.thehandconverter.com/hands/758423)
The Official DeucesCracked.com (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.thehandconverter.com)

SB: $111.35
BB: $105.60
UTG: $100.00
UTG+1: $113.00
MP1: $70.00
MP2: $107.75
Hero (CO): $126.00
BTN: $50.70

Pre Flop: ($1.50) Hero is CO with Q :club: Q :heart:
3 folds, MP2 raises to $3, Hero raises to $9, 3 folds, MP2 calls $6

Flop: ($19.50) K :spade: 6 :heart: J :club: (2 players)
MP2 checks, Hero ?

Mina checkiks järgi, leits raiub B/f-di, Kütke arvamusi

H2O
17.06.10, 06:56
Ma teeks cbet saaks teada kus oleme otsaga.

kjmrc
17.06.10, 09:07
Cbet, kui saab raise oled probably beat.

HU grinder
17.06.10, 10:22
Mis eesmärgil sa checkid? Et alla anda? Et turnil veenda ennast ikka maksma, kui võid olla beat? Pot control?
Mis eesmärgil betid? Tugevam käsi ei foldi ja nõrgem eriti ei calli.
Niimoodi standardina on ju raske öelda kumb, pokker on siiski olukorrast sõltuv ja seega oleks vaja vastase kohta infi. Oleneb, mis kalduvused vastasel on. nt. kui on fit'n'fold kinda guy(3bet potis OOP), siis on jumala obv bet, imo.

variatsioon
17.06.10, 10:37
kui betid AK ja 27o siis ma ei näe põhjust miks ei peaks QQ cbetima

vapsik
17.06.10, 10:56
Mis eesmärgil sa checkid? Et alla anda? Et turnil veenda ennast ikka maksma, kui võid olla beat? Pot control?
Mis eesmärgil betid? Tugevam käsi ei foldi ja nõrgem eriti ei calli.
Niimoodi standardina on ju raske öelda kumb, pokker on siiski olukorrast sõltuv ja seega oleks vaja vastase kohta infi. Oleneb, mis kalduvused vastasel on. nt. kui on fit'n'fold kinda guy(3bet potis OOP), siis on jumala obv bet, imo.

Kui infot pole antud, siis on arvatavasti täiesti tundmatu mängija.

vapsik
17.06.10, 10:59
nt. kui on fit'n'fold kinda guy(3bet potis OOP), siis on jumala obv bet, imo.

Miks selle venna vastu on obv bet? Kui tal parem käsi on, siis ajame mõttetult raha potti. Selliselt vennalt ootaks turnilt ka sirgjoonelist mängu ehk kui parem käsi on siis betib ja mingi TT suguse käe chekiks maha.

low-flow
17.06.10, 11:21
Ma kindlasti betiks sisse, et saada teada, kus me omadega oleme. Ei meeldiks parimast käest loobuda hilisematel tänavatel, aga kaarte, mis meile olukorra kergemaks teevad on kõigest mõned üksikud.

Samas mu mõtteviis võib olla totaalselt vale ja kirjutasin suuresti selle siia, et keegi ümber lükkaks ja ma/me jälle targemaks saaks.

kroko_till
17.06.10, 11:32
Miks selle venna vastu on obv bet? Kui tal parem käsi on, siis ajame mõttetult raha potti. Selliselt vennalt ootaks turnilt ka sirgjoonelist mängu ehk kui parem käsi on siis betib ja mingi TT suguse käe chekiks maha.

Sinu järgi checkimine paistab minu meelest nii weak, et vastase asemel ma kindlasti betiks turni TT suguse käega ja Sul poleks eriti aimu, kas ma tahtsin flopis kuningaga check-raise teha või betin sellepärast et Sina olid weak. Kui checkid flopi siis turni foldid? Kui ei, siis ei saa ju öelda, et flopis paned mõttetult raha potti, kuna flopi bettides saaksid selle raha eest infot, turnis callides Sa seda eriti ei saa.

M C-Betin siin peaaegu alati positsioonist

variatsioon
17.06.10, 11:36
ma ei mõista mis rangega te siin callite??
ainult QQ,TT,TJ et vastasel oleks võimalikult kerge teid bluffid/valuebetida??

pikk28
17.06.10, 11:38
pokkeris ei betita pmst, et teada saada kus me oleme.

Bettimise põhjus peaks olema:

1. Value
2. Bluff
3. Surnud raha korjamine

soovitan lugeda raamatut "easy game" , eriti just neile, kes igas käe arutelus raiuvad nagu katkine plaat: betiks, et teada saada kus oleme.

vapsik
17.06.10, 12:03
Sinu järgi checkimine paistab minu meelest nii weak, et vastase asemel ma kindlasti betiks turni TT suguse käega ja Sul poleks eriti aimu, kas ma tahtsin flopis kuningaga check-raise teha või betin sellepärast et Sina olid weak. Kui checkid flopi siis turni foldid? Kui ei, siis ei saa ju öelda, et flopis paned mõttetult raha potti, kuna flopi bettides saaksid selle raha eest infot, turnis callides Sa seda eriti ei saa.

M C-Betin siin peaaegu alati positsioonist

Ei kommenteerinud kätt üldiselt vaid HU grinderi väited täiesti straight forward mängija kohta.

janek174
17.06.10, 12:52
No ja kui betime, vastane callib maha. Turn tuleb mingi blank, vastane jälle checkib. Kas siis oleme kõvasti targemaks saanud?

leits
17.06.10, 13:18
No ja kui betime, vastane callib maha. Turn tuleb mingi blank, vastane jälle checkib. Kas siis oleme kõvasti targemaks saanud?

Lol? miks sa yldse cbetid siis isegi standard potte .. cheki kõik maha lol

see on nii obv b/f

janek174
17.06.10, 13:43
No 3bet potis päris suvaliselt ikka cbette ei lahmi. Eriti kuivastase kohta mingit inffi ka pole, et ta mingi täielik lammas on. Samas ma ju ei ütle, et cbet vale on, tõenäoliselt paneks ise kah. Ja mu küsimus oli selles, kas saame siis targemaks, kui vastane callib ja checkib turnis.

leits
17.06.10, 13:45
Mis mõttes targemaks? Kui sa ei betti, siis sa ei saagi teada üldse kus sa oma k2ega oled?

janek174
17.06.10, 13:52
No ma küsin siis nii, et mis me siis edasi teeme teeme, kui vastane callib ja checkib turnil? Checkime järgi? Riveril paneb vend poti, mis siis? (arvestades, et meie käsi siin suure tõenäosusega ei parane).

Edit: Cbet peaks olema siin bluff, et pott maha võtta. Kui palju neid käsi siin on, mille vastase ära viskaks?

leits
17.06.10, 14:03
Me betime floppi, kui callitakse ning chekitakse turn, siis me obv checkime järgi. Samas on ka vastaseid, kelle kohta mul on note et floadivad 3b boardis 2 street, et kui turni j1rgui chekime tulistavad riverisse migni haige bluffor beti.

Samas kui turn mingi K tuleks, siis ma betiks vist ikkagi minggi 60%. Ja noh kui riveri vana lykkabki mingi mai tea mis beti, on see kahe otsaga asi..

Ootaks siia eelkõige p2ev n2inud grinderi g00000se arvamust vms

g00000se
17.06.10, 14:07
cbet. Fold raisele. Check/fold turn, kui käsi ei parane ja check fold river kui käsi ei parane.

leits
17.06.10, 14:08
Mis moodi härra check foldib turni, kui me oleme IP?

g00000se
17.06.10, 14:10
Otsid fold nupu ülesse. Starsis on see punast värvi

leits
17.06.10, 14:12
OK.. Kui nii öeldakse, siis on ikka õige :1

Fortune
17.06.10, 16:59
Mina checkiks, sest ei ole tegelikult ju ühtegi halvemat kätt(AJ aint), mis calliks. Checkides flopi järgi unducime bluffi ja vastane võib mingi T9s või väikse pocketiga bettida, sest me näitasime flopil nõrkust. Ma leian, et nii saab rohkem valuet, kuna ta call preflop on ilmselt nõrgemapoolne, BTN vs CO ka, AK ja enamus tugevaid käsi 4betiks pre kui just ei ole readi, et vastasele meeldib trappida.

Riveriks võib nii muidugi tekkida raske olukord, kui vastane betib turni ja nt potsize riveril, sest me oleme eelnevalt nõrkust näidanud, aga enamus kordadel tuleb maha callida ilmselt.

ranka
17.06.10, 17:01
easy check

lenC
22.06.10, 00:55
Kui vastane on tundmatu, siis ma mängiks siin straight-forward, ehk betiks oma top-paarid ja 97s-id ja checkiks QQ/JX

-andres-
22.06.10, 03:26
QQ check-back.
Ma betiks siin monsterit ja miskit total airi, millega otsustasime pre 3bettida.

Ehk siis nagu lenC ütles viimases postis.