PDA

View Full Version : mis statistikat kuvada vastase kohta 6max?



macroTilt
17.06.10, 14:37
Proovisin otsida, kuid konkreetset vastust ei leidnud.
Soovides ekraanil mitte vaga kirjuks asja ajada, siis millised statsid on "must have"?

ty

nl10 ;)

Madis_89
17.06.10, 14:40
Oleneb limiidist imo.

camu
17.06.10, 15:16
mul on see mingi standard hud, mis siin vahepeal ringi liikus, kahjuks ei leia enam linki.

Name, hands, call open
Vpip, Pfr, agg factor, agg pct
steal, fold bb to steal, 3bet, fold to 3bet
flop cbet, fold to flop cbet, wtsd, won at sd

macroTilt
17.06.10, 15:22
hm, kas t6esti nii palju nl10 vaja? lootsin, et ehk miski 6-8 naitajat ajavad asja ara?¿?
ehk leiab veel kommenteerijaid?

vapsik
17.06.10, 15:30
Ei ole nii palju vaja ja see stattide kasutamine väga individuaalne ka. Ise tasub uurida ja katsetada mis sobib.

Kui väga palju ei taha panna, siis VPIP/PFR/agg factor/käte arv ajaks ka asja ära. Ise kasutan 3bet%, steal, fold to steal, cbet flop ja fold to cbet. Lisaks eelnevatele.

0ttt
17.06.10, 15:34
Ise kasutan nl6maxlight layouti NL10's aga see maybe overkill aga mulle meeldib.
http://forums.holdemmanager.com/share-your-hud-configurations/4166-nl6max-layout-optimization.html

macroTilt
17.06.10, 16:39
vapsik. sain m6tlemisainest.
ja ottt, too link paistab vaga asjalik!
tx guys.

egas jah, tuleb kannatust varuda ja proovida erinevaid v6imalusi.

ranka
17.06.10, 16:51
mul on see mingi standard hud, mis siin vahepeal ringi liikus, kahjuks ei leia enam linki.

Name, hands, call open
Vpip, Pfr, agg factor, agg pct
steal, fold bb to steal, 3bet, fold to 3bet
flop cbet, fold to flop cbet, wtsd, won at sd

Palju sul 10NL winrate on? Kui sa seda limiiti ei crushi siis päris kindlasti on kogu see jama ebavajalik.

Piisab VPIP/PFR/AF - Hands ja kui väga vaja laud vikerkaareks teha siis loe vapsiku postitust.

macroTilt
17.06.10, 16:59
ment, ytle ka miskit ;)

camu
17.06.10, 17:19
Ise kasutan nl6maxlight layouti NL10's aga see maybe overkill aga mulle meeldib.
http://forums.holdemmanager.com/share-your-hud-configurations/4166-nl6max-layout-optimization.html

Mul see sama!
Ja kusjuures enamus juhul kasutan peaaegu kõiki statte. Tänavate kaupa vaatan pop upist lisaks!

to ranka, ei mängi nl10 kahjuks.

variatsioon
17.06.10, 17:57
VPIP/PFR/AF - Hands

ranka
17.06.10, 17:57
Mul see sama!
Ja kusjuures enamus juhul kasutan peaaegu kõiki statte. Tänavate kaupa vaatan pop upist lisaks!

to ranka, ei mängi nl10 kahjuks.

no, mis iganes limiidi kohta

variatsioon
17.06.10, 17:59
pakun et 75%+ inimestest ei oska oma HUDis AFit kasutadagi.

pikk28
17.06.10, 18:10
jep, ma ei oska muhvigi kasutada

macroTilt
17.06.10, 18:12
pakun et 75%+ inimestest ei oska oma HUDis AFit kasutadagi.

ehk seletad siis yldsusele AF powa?

Oliverk
17.06.10, 18:23
VPIP/PFR - Hands
Vaatan ainult. Ei ole viitsind selgeks õppida muude tähendusi ja pointe. Nl25 beatimiseks 10bb /100 piisab täiesti.

camu
17.06.10, 18:24
Imo on see maitse asi, mida kasutad ja mida vaatad.
Steal, cbet, f cbet, 3bet ja f 3bet on ilmselt kõige rohkem kasutust leidvad. Lisaks põhi stattidele.
Samuti vaatan väga palju villaini 3bettimise statti positsioonide kaupa, seal vahel anomaaliad ning 4bet ja fold to 4betti, milleks suuremat samplet vaja.
Agg factorit ei vaata üldse. Ma ei oska. Küll aga vaatan Agg frq eriti just riveri oma. Sellega on nii, et agg frq keskmine on üldjuhul 30%. Alla selle ei ole bluffimist üle selle aga on järjest rohkem.
Üldjuhul pole mul mõtet rankaga vaielda, esiteks kas või kogemuste osas. Teiseks on ranka tuntud kui lihtsa HUDi austaja. Ta on seda väitnud ka eelnevates samataolistes teemades.

variatsioon
17.06.10, 18:29
ehk seletad siis yldsusele AF powa?

http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=320

aga minu lihtne lähenemine:
kui AF on suur siis vastane bluffib ja jebib rohkem.

kõik.

ranka
17.06.10, 18:32
Arvan, et AF toob rohkem kasumit kokku kui su ülejäänud statid laual (kui sa neidki õigesti kasutad kuigi vääääga kahtlen).

PS! Mis su winrate on?

macroTilt
17.06.10, 18:35
http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=320

aga minu lihtne lähenemine:
kui AF on suur siis vastane bluffib ja jebib rohkem.

kõik.

too link annab mitmeid vastuseid. damn, pean otsingut 6ppima paremini kasutama. tx a lot.

camu
17.06.10, 18:40
Arvan, et AF toob rohkem kasumit kokku kui su ülejäänud statid laual (kui sa neidki õigesti kasutad kuigi vääääga kahtlen).

PS! Mis su winrate on?

Kui minu, siis ei ütle:P

ranka
17.06.10, 18:51
Kui see winrate on väike ju siis on lauas ikkagi vähe vähe statistikat.... või äkki on viga milleski muus?

camu
17.06.10, 18:52
Aga kui see ei ole väike?

ranka
17.06.10, 20:41
Siis võib kõike olla... Küsimuseks muidugi jääb, kui väike on sinu jaoks väike ja kui suur on suur üldiselt alla 2PT/BB mis tahes limiidis tähendab, et sul ei ole teiste regularide üle eelist (enamus raha tuleb fishidelt). 2-3PT/BB on regularide üle mõõdukas eelis ja üle 3PT/BB oled parem kui enamus regulare.

Seega 25NL ja väiksemats limiitides ma nimetaks suureks winrateks vähemalt 4PT/BB ja ülejäänud limiitides kolm või suurem.

SALSABOY
18.06.10, 01:11
Sai mängitud ainult VPIP, PFR, AF ja HANDS 26/21 peal Täiesti piisab 4-6 lauda korraga lastes. Eelistan mängijaid jälgida ja teha note nende kohta.

Proovisin ka VPIP, PFR, AF, HANDS teine rida 3-BET, STEAL, CB, FOLD TO CB. Ilmselgelt hakkas asi närvidele käima, vahtisin neid ja tegin otsuseid vastavalt neile, minul ei toitnud. Esmalt mainitutest täiesti piisab. Kui tõesti midagi vaja siis POP-UP aitab

nikitheone
18.06.10, 08:41
eks ta maitse asi ole ja katseta kuni leiad mis sulle endale sobib.
minul nt on osad suuremad ja osad väiksemad. samuti värvid ning asetus. aga noh, maitse asi

r3o
18.06.10, 09:12
olen mänginud nii põhilise nelja statiga, üldse hud-ita, kui ka umbes 13 statiga.
Mina eelistan kui on rohkem. Igas käes kõiki reaalselt loomulikult ei kasuta, aga mul ei löö ka silme eest mustaks kui nad seal olemas on. Selliselt ei pea pop-up-ides praktiliselt üldse navigeeruma, mis on aja kokkuhoid

SALSABOY
18.06.10, 11:39
olen mänginud nii põhilise nelja statiga, üldse hud-ita, kui ka umbes 13 statiga.
Mina eelistan kui on rohkem. Igas käes kõiki reaalselt loomulikult ei kasuta, aga mul ei löö ka silme eest mustaks kui nad seal olemas on. Selliselt ei pea pop-up-ides praktiliselt üldse navigeeruma, mis on aja kokkuhoid

No kui sa mängid oma 8+ lauda ja aega ei ole vaadata mida vastane teeb ja mis üldse toimub, jääd sa ilma väga paljudest +EV olukordadest.

Maitse üle ei vaielda.

ranka
18.06.10, 12:34
Sa küll loovutad +EV olukordi aga üldine profit (tunnitasu) on sitaks suurem ja üldiselt vähestes lauades mängimine ei ole miski imenipp näidata suurt winratet. See tähenda,et kui sa suckid pokkeris ja näitad madalat winratet 10-nes lauas, näitad sa seda ka kahel laual mängides.

Räägin omast kogemustest :)

SALSABOY
18.06.10, 12:44
Sa küll loovutad +EV olukordi aga üldine profit (tunnitasu) on sitaks suurem ja üldiselt vähestes lauades mängimine ei ole miski imenipp näidata suurt winratet. See tähenda,et kui sa suckid pokkeris ja näitad madalat winratet 10-nes lauas, näitad sa seda ka kahel laual mängides.

Räägin omast kogemustest :)

Kindlasti kui sa oma limiiti võidad kenasti ja tahad teenida selles limiidis näitad sa suuremat kasumit rohkem laudu mängides. Limiitidest üles liikumiseks see on -EV

Sinu jutuga täiesti nõus, ot natuke, aga vähemalt arutelu valla ;)

camu
18.06.10, 12:46
Jõudsime statistika juurest laudade arvu juurde:P
Imo peaks laudade arv olema selline, et endal mugav oleks. Kui liiga aeglane mängutempu, kipun vähemalt mina liiga lag olema, käsi üle mängima jne. Kui liiga palju laudu, ei jõua lihtsalt alati kõiki otsuseid vastu võtta ning sealt tulevad sisse vead, mis hilisematel tänavatel ära karistatakse või sind raskesse olukorda pannakse.
Ja saidil ja saidil on ka vahe. Triobetis 6 lauaga mängides on tõmblemist rohkem kui pacificus 7-8 lauaga mängides, samas Full Tildis on 9 lauda (ilma table ninjata) lasta väga ok.
Samas mugavus ennekõige.

r3o
18.06.10, 12:48
No kui sa mängid oma 8+ lauda ja aega ei ole vaadata mida vastane teeb ja mis üldse toimub, jääd sa ilma väga paljudest +EV olukordadest.

Maitse üle ei vaielda.

Maitse üle ei vaielda tõesti. Eks igaüks peab endale parima leidma.
Ma mängin üldjuhul 4-5 lauda korraga.
Aga sinu loogikast ma ikka päris aru ei saa.
Kui ma mängiks 8+ lauda siis ma võtaks vähem statte hud-i kuna ma ei jõua neid niikuinii jälgida.
Väheste laudadega jääb just aega jälgida nii tegevust kui rohkemaid statte.

variatsioon
18.06.10, 16:43
vahepeal mängisin FTPs 2000kätt tunnis.
nüüd lasen 4 lauda.

praegune varjant meeldib rohkem.

macroTilt
18.06.10, 17:02
vahepeal mängisin FTPs 2000kätt tunnis.
nüüd lasen 4 lauda.

praegune varjant meeldib rohkem.

ise vaatan, et 4-6 lauda on hetkel optimaalseim. Reaalsus - pidevalt 8-12 lauda jooksus. Kuna vaheste laudadega kipub asi paraku liialt aeglaseks minema ja mu karsitu olemus seob mind koheselt kummaliste katega.

samas, rohkem laudu, rohkem segadust. eks see harjumise asi.

0ttt
18.06.10, 18:23
Hetkel lasen 4 lauda, sest Ongame soft ja minu arvuti ei lase mul rohkem mängida :(
Pidevalt võtan interneti lahti ja hakkan surfama. 6 lauda oleks optimaalne.

ranka
18.06.10, 20:23
Iga kuu lõpus graafikute/eesmärkide teemas on väga palju graafikuid, ku smängijaid mängivad alla 30,000 käe ning pm. mitte ühegi kohta ei saaks öelda, et sa "crushid" limiiti ja samuti ei ole h-stakes mängijaid.

Ma arvan, et see kinnitab fakti, et siin foorumis ei ole veel ühtegi mängijat, kes peaks/võiks mängida vähestes laudades ja see talle lähitulevikus suurt edu tooks.

Pean siis silmas 6max ja FR mänge, HU on teine tera.

ESTPatrick
18.06.10, 20:48
viimasel ajal ei kasuta mitte ühtegi statsi ja ei ütleks et midagi muutunud oleks mängus, pigem paremuse poole. STATSID ei pane üle mõtlema ja jõuab rohkem note kirjutada