PDA

View Full Version : NL10 Herol flopatud set, turn vastane allin



Rage
14.12.08, 20:57
vastase statid 30/1/4.30 käsi 67



Party Poker $10.00 No Limit Hold'em - 10 players
The Official DeucesCracked.com (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.thehandconverter.com)

MP3: $24.02
CO: $10.93
BTN: $6.45
SB: $6.45
Hero (BB): $10.69
UTG: $3.90
UTG+1: $10.82
UTG+2: $5.62
MP1: $9.82
MP2: $26.05

Pre Flop: ($0.15) Hero is BB with 8 :diamond: 8 :heart:
UTG calls $0.10, 1 fold, UTG+2 calls $0.10, 1 fold, MP2 calls $0.10, MP3 calls $0.10, 1 fold, BTN calls $0.10, SB calls $0.05, Hero checks

Flop: ($0.70) 6 :spade: 8 :club: T :spade: (7 players)
SB checks, Hero bets $0.35, UTG folds, UTG+2 folds, MP2 folds, MP3 folds, BTN folds, SB raises to $1.75, Hero calls $1.40

Turn: ($4.20) 2 :diamond: (2 players)
SB bets $4.55, Hero calls $4.55

River: ($13.30) 5 :diamond: (2 players)

Final Pot: $13.30


panin ta mastitõmbele, mõtlesin ka võimalusele, et tal TT, aga oma seti ei raastinud maha visata...
on üldse mingeid tõsiseid casesid mil tasub flopatud set maha visata? mingi turnil neli masti kaarti?

zyxxx
14.12.08, 21:22
Kõik sõltub ju vastasest ja tema stiilist, aga kui flopis tuleb kolm ühte masti kaarti ja vastane peale seda all-in läheb, ei ole eriti keeruline mõistatada, mis tal käes on. Drawi puhul on vist 50% võimalus, et tal tuleb mast kokku, lisandub tõenäosus, et tal võib juba olla mast koos... sellises olukorras suht kindlalt fold.

Siin ma paneks ta hoopis rea peale, sest SB-l võis 97 vabalt käes olla, aga ma oleks nupud sisse visanud ikkagi. Beate on üksjagu niimoodi tulnud ;D

-andres-
14.12.08, 22:13
Flopil rohkem, tema raise peale pane ise veel juurde kõvasti. Mingi setikartust sellisel flopil olla ei tohi. Kui hittis oma rea, siis cooler, samuti ka TT-ga.

Ala sellisel flopil võib mingi mõte tekkida foldimisel, kui sul TT ja flop TJQ suited. Ning kui multyway pot, mis raisetud preflop ja flopil haige action peale hakkab, siis tänu readile saad maha visata. Micros, aga selliseid juhtumeid vähemalt mul harva, kus ma oma flopatud seti maha viskan, sest isegi flopatud flushi vastu on meil siiski veel 7 outi paranemise näol.

McFoldberg
14.12.08, 23:09
Imo võiks sellise käe ja limperitearmee puhul korraliku raise-i ka BB-lt sisse littida preflop...
Just seetõttu, et lasid nii palju inimesi sisse, muutus see olukord raskeks, kuna jah... 97 on suht tõenäoline.

-andres-
14.12.08, 23:17
Imo võiks sellise käe ja limperitearmee puhul korraliku raise-i ka BB-lt sisse littida preflop...
Just seetõttu, et lasid nii palju inimesi sisse, muutus see olukord raskeks, kuna jah... 97 on suht tõenäoline.

Paraku jah, ma ei pööranud sellele tähelepanu, vaatasin küsimust ja floppi kohe. Nii multyways limperitega on selliselt flopilt tõenäosus ära saada kindlasti suurem.

Davy
14.12.08, 23:41
1. pocketitega aja preflop pot suureks kui näed, et tuleb multyway pot, sest hittides on ülisuur tõenäosus ka väljamaksele

2. Ma ei foldiks never.... 2 paari ja overpairid teevad samasuguseid asju ja taga oled ainult 2l käes kogu selles meeletus kaarditehunnikus , mida sellistel limiitidel samamoodi mängitakse.(7x"T6"+3x"68"+3x"T8"+3x"66"+4x"JJ+" võibolla isegi iga seitse+paar võibolla iga T jms solki, iga paar pluss flushdraw jms) ~50+? kaardikombinatsiooni, mis potensiaalselt võivad samamoodi flopil käituda, kaotad ainult 15le neist ja isegi väga soliidsed outsid on 12nele käele mis sind flopis biidivad. Intstallin flopil ja mitte ükski närv ei liiguks kui ta näitaks TT või 79 sest need kaardid on väga väike osa sellest rangest , mille me villanilele omistama.

3. Suurim viga preflop. Mina oleks sellel flopil enda peale urisenud peale sellist prelfop mängu....

4. Sul on 6 !!! vastast ja sa betid pool potti ülidrawy boardil....see on ülisuur leak
*Arvutused panin lampi

antnx
15.12.08, 00:31
Jep seal oleks pidanud ajama sittade kätega mehed välja kuskil 0.50$ isegi rohkem turnil All in mida sa enam seal callid kui sul niivähe stacki alles on??

Rage
15.12.08, 11:11
Jep seal oleks pidanud ajama sittade kätega mehed välja kuskil 0.50$ isegi rohkem turnil All in mida sa enam seal callid kui sul niivähe stacki alles on??
see HEMi hand history ei näita millegipärast, et vastane oli allin.. ehk ma callisin tema allini.

kui mul oleks preflopil olnud väiksem pocket.. siis ka raise eks?

tänud kommentaaride eest.. sain mõtlemisainet juurde..

ps. villainil oligi 79

antnx
15.12.08, 11:31
Noo...tabel ütleb, et kui ees on limpereid siis 22-77 siis limbi järgi, 88+ raise