PDA

View Full Version : NL-50 Q8s ja paari vs turni minraise



vapsik
19.06.10, 23:50
Vastane täiesti tundmatu:

Mida teeksite turnis? Mis range peale vastase paneksite?

Kui vastasel oleks 50$, kuidas siis mängiksite?


Poker Stars $50.00 No Limit Hold'em - 7 players - View hand 762132 (http://www.thehandconverter.com/hands/762132)
The Official DeucesCracked.com (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.thehandconverter.com)

UTG+1: $54.75
MP: $25.00
CO: $50.00
Hero (BTN): $50.00
SB: $38.80
BB: $62.75
UTG: $52.25

Pre Flop: ($0.75) Hero is BTN with 8 :diamond: Q :diamond:
4 folds, Hero raises to $1.50, SB calls $1.25, BB calls $1

Flop: ($4.50) 8 :club: Q :heart: 3 :club: (3 players)
SB checks, BB checks, Hero bets $3.00, SB calls $3, BB folds

Turn: ($10.50) 9 :spade: (2 players)
SB checks, Hero bets $7.00, SB raises to $14

Kotkas1000
20.06.10, 00:51
Kui vastane on täiesti tundmatu, siis ma ei leia endal jaoks tavaliselt põhjust, miks ma peaksin temale respekti andma. Callin turni maha, riveri obv samuti. Range võib olla väga lai, aga kuni see sisaldab hunnikus ka 89o, QJo+ jne. käsi, siis callin maha ja usun, et vist on +EV.

low-flow
20.06.10, 00:54
Kuna vastasel on mingi X stack, siis kohe eeldan, et tegemist on halva mängijaga. Olgugi, et vastase liin repib ülimat tugevust, on imo fold siinkohal liiga nõrk. Callin turni ja check/callin ka iga riveri puhul iga panuse. Väga suure tõenäosusega ta ka shove peale ei foldiks, aga ikka kindla peale välja minek, tal siiski pool stackist alles. Tõenäoliselt võtaksin sama liini full stacki vastu (olgugi, et siis river shove peale ehk isegi leiaks foldi, sest siis pot pole nii suur ja overbet shove viitaks üsna kindlalt ikka sellele, et sai nüüd sigahästi hititud ning äkki makstakse välja). Rangedega väga palju pead ei vaevaks, sest see on ületanud igasugused kujutlusvõime piirid, mida ikka donkide poolt laudades näeb. Nad lihtsalt ei mõtle nii nagu...või ma ei tea, ei mõtle üldse vmt, lihtsalt taovad suvalt nuppe põmst. Samas, asi ka selles, et ma tõesti ei oska väga hästi inimesi käte peale panna. Vabandan ette ära kui minu postitus ei vasta strateegiafoorumi nõuetele.

vapsik
20.06.10, 00:57
Kuna vastasel on mingi X stack, siis kohe eeldan, et tegemist on halva mängijaga. Olgugi, et vastase liin repib ülimat tugevust, on imo fold siinkohal liiga nõrk. Callin turni ja check/callin ka iga riveri puhul iga panuse. Väga suure tõenäosusega ta ka shove peale ei foldiks, aga ikka kindla peale välja minek, tal siiski pool stackist alles. Tõenäoliselt võtaksin sama liini full stacki vastu (olgugi, et siis river shove peale ehk isegi leiaks foldi, sest siis pot pole nii suur ja overbet shove viitaks üsna kindlalt ikka sellele, et sai nüüd sigahästi hititud ning äkki makstakse välja). Rangedega väga palju pead ei vaevaks, sest see on ületanud igasugused kujutlusvõime piirid, mida ikka donkide poolt laudades näeb. Nad lihtsalt ei mõtle nii nagu...või ma ei tea, ei mõtle üldse vmt, lihtsalt taovad suvalt nuppe põmst. Samas, asi ka selles, et ma tõesti ei oska väga hästi inimesi käte peale panna. Vabandan ette ära kui minu postitus ei vasta strateegiafoorumi nõuetele.

Väga norm post. Mind ennast häirib just see kui mingi 1-2 sõnaga vastatakse ning ei viitsi isegi teema algataja küsimusigi läbi lugeda.

BuildUp
20.06.10, 05:43
Vastase liin on küll äärmiselt tugev, kuid turni check minraise calliks.

Vastase rangeks paneks 33, 88, AQ, 89, Q9, Q8.

masterpuppet
20.06.10, 06:26
Jama on selle stacki juures see, et riveris on pot liiga suur juba ning villiani stack väike ning foldiruum muutub meie käega olematuks ning kui callime turni, siis peame callima ka riveri. Seega kas induceme veel bluffi riveris või siis otsime veel turnis vastase foldequitit (mis antud liini ja stacki juures on olematu ilmselt). SEEGA turnis peame ära otsustama mis me teeme.

Tundmatu vastu sellise stackiga ma callin turn, et jätta bluffid sisse ja riveris anycard/bet call.


---

Full stacki vastu turnis callis ja riveris vastavalt timetellile/beti suurusele otsustan. Kui tal on nuts, siis tavaliselt tuleb sealt insta potsize/nupud või siis hakkab trickitama ja paneb nutsuga ala 1$ vms.

low-flow
20.06.10, 12:22
See käsi ei andnud mulle uinudes rahu...
Hakkasin mõtlema, millega ta veel nii mängida võiks.

AA, KK? äärmiselt ebatõenäoline vist...
Mingi haige combodraw? see vist oleks isegi võimalik, kui eeldada, et vastane on peast ikka sooda mis sooda.

Igatahes, kui riverisse 9 potsatab, siis peame ka veel oma käest loobuma. 2 outi aga ikkagi, ehk peaks selle stacki vastu shovema siis hoopis? Kui tal on tõepoolest 89, siis river Q korral me jääks tema allesjäänud 40-st big blindist ilma. Ühesõnaga, selle stacki juures ei näe kätt, mida ta turnis minraise-foldiks (kui just polnud misclick, mis on ka üks/paarituhandele võimalus ehk) ja kuna me otsustasime ära, et meie käsi on foldimiseks liiga tugev X-stackeri vastu, siis peaks vist siin sisse ajama.

vapsik
20.06.10, 12:24
Ise mõtlesin pmst samamoodi ja ajasin ka nupud sisse.

ranka
21.06.10, 06:51
shoveeee