PDA

View Full Version : NL-50 AQs ja 2 paari. Kas bet foldime?



vapsik
19.06.10, 23:52
Vastane 19/7/1,3 137 kätt.


Poker Stars $50.00 No Limit Hold'em - 8 players - View hand 762133 (http://www.thehandconverter.com/hands/762133)
The Official DeucesCracked.com (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.thehandconverter.com)

SB: $27.50
BB: $50.00
UTG: $51.20
UTG+1: $73.00
MP1: $50.00
MP2: $50.00
Hero (CO): $53.75
BTN: $51.50

Pre Flop: ($0.75) Hero is CO with Q :spade: A :spade:
4 folds, Hero raises to $1.50, BTN calls $1.50, 2 folds

Flop: ($3.75) 8 :club: A :heart: K :diamond: (2 players)
Hero bets $2.50, BTN calls $2.50

Turn: ($8.75) Q :diamond: (2 players)
Hero bets $6.50, BTN calls $6.50

River: ($21.75) 4 :club: (2 players)
Hero bets $14.00, BTN raises to $41

low-flow
20.06.10, 00:30
Hmm, no idee poolest 1/3 kordadest oleks tarvis, et ta meile nõrgemad kaks paari või muu ajuvabadust ette näitaks. Ma ei teagi, kas see on liiga optimistlik lootus, aga imo kolmandiku kordadest donk ikka suudab üllatada NL50-s. Mina foldi ei leia, samas, ma olen kehv reg ka...

vapsik
20.06.10, 00:34
Hmm, no idee poolest 1/3 kordadest oleks tarvis, et ta meile nõrgemad kaks paari või muu ajuvabadust ette näitaks. Ma ei teagi, kas see on liiga optimistlik lootus, aga imo kolmandiku kordadest donk ikka suudab üllatada NL50-s. Mina foldi ei leia, samas, ma olen kehv reg ka...

Jah, aga siin käes vastane IMO donk ei ole.

low-flow
20.06.10, 00:39
Jah, aga siin käes vastane IMO donk ei ole.

:eek: 19/7/1,3 137 kätt :eek:

Kas siin siis midagi sai valesti?

Kui keegi 137 käe peale selliseid statte suudab näidata, saab mult insta fishi märgi külge, see ei saa küll võitev või isegi BE mäng ju olla...vähemalt ma ei näe varianti, et oleks...

Kui muidugi olid mingisugused spetsiifilisemad readid siis teine lugu kohe, aga ma sain aru, et sa nende statsidega tahtsid öelda, et villan on standard passiivne fish.

Kotkas1000
20.06.10, 00:45
Imo fold, vastase range sisaldab liiga palju sette ja ridasid ja tema liin on vägagi nutsi sarnane. Vastane passivne, nii et vabalt võib ta lasta sinul 3 tänavat bettida ja alles riveril raiseda, et saada sinu A-lt nii öelda maksimaalselt valuet. Arvan, et ühegi halvema käega ta nii ei teeks vb. välja arvatud A4s. Pigem näeme siin 88, JTs, vahest ka AK. Palju vastase 3-bet on?

vapsik
20.06.10, 00:53
:eek: 19/7/1,3 137 kätt :eek:

Kas siin siis midagi sai valesti?

Kui keegi 137 käe peale selliseid statte suudab näidata, saab mult insta fishi märgi külge, see ei saa küll võitev või isegi BE mäng ju olla...vähemalt ma ei näe varianti, et oleks...

Kui muidugi olid mingisugused spetsiifilisemad readid siis teine lugu kohe, aga ma sain aru, et sa nende statsidega tahtsid öelda, et villan on standard passiivne fish.

Ei ole valesti. 134 käe põhjal mingeid väga suuri järeldusi ma küll ei teeks, aga dongist on asi IMO ikka väga kaugel. Kerges plussis ta on: http://www.pokertableratings.com/stars-player-search/wladiw

vapsik
20.06.10, 00:53
Imo fold, vastase range sisaldab liiga palju sette ja ridasid ja tema liin on vägagi nutsi sarnane. Vastane passivne, nii et vabalt võib ta lasta sinul 3 tänavat bettida ja alles riveril raiseda, et saada sinu A-lt nii öelda maksimaalselt valuet. Arvan, et ühegi halvema käega ta nii ei teeks vb. välja arvatud A4s. Pigem näeme siin 88, JTs, vahest ka AK. Palju vastase 3-bet on?

Korra on 3bettinud.

low-flow
20.06.10, 01:03
wow, täiesti hämmastav, et see kutt plussis on. Graderi järgi kohe näha ka, et statid pole mitte väikse sample tõttu võsas, vaid kutt mängibki sellist stiili. Vend on preflop ja flop loose-passive, turnil agressiivne ja riveril väga agressiivne. Tõenäoliselt teenib raha minusuguste pealt, kes lihtsalt selles stiilis näevad standard donki ja kõik hititud käed talle suuresti välja maksavad, sest lihtsalt ei usu riveris, et sellisel vennal midagi olla võiks.

pastilaa
20.06.10, 13:41
wow, täiesti hämmastav, et see kutt plussis on. Graderi järgi kohe näha ka, et statid pole mitte väikse sample tõttu võsas, vaid kutt mängibki sellist stiili. Vend on preflop ja flop loose-passive, turnil agressiivne ja riveril väga agressiivne. Tõenäoliselt teenib raha minusuguste pealt, kes lihtsalt selles stiilis näevad standard donki ja kõik hititud käed talle suuresti välja maksavad, sest lihtsalt ei usu riveris, et sellisel vennal midagi olla võiks.

Imelik, et sa sellist venda fishiks pead. Veidi lagim hea reg just.

pikk28
20.06.10, 13:54
eks ta vaatas, et agro nii pisike

low-flow
20.06.10, 14:51
Imelik, et sa sellist venda fishiks pead. Veidi lagim hea reg just.

Ei no mul poleks mitte midagi kobiseda, kui statid oleks 19/17, ma olen kindel, et isegi 29/27 on võimalik väga suurelt FR crushida (olgugi, et siis peab juba godlike postflop mängus olema), aga see on ju standard fishi tundemärk, et gigante vahe VPIP ja PFR vahel, tahavad palju floppe näha ja on passiivsed ning üldjuhul kui ei hiti, annavad lihtsalt alla ja kui saavad top paari siis maksavad kolm tänavat kinni. See mängija muidugi tundub olevat märksa taibukam, floatib palju floppe ja üritab hilisematel tänavatel jõuga maha võtta.


eks ta vaatas, et agro nii pisike

Agro totaline on siin jah eksitav, aga tänavate kaupa vaadates saab kohe ära, mis vennal põhivõte raha tegemiseks on.

ranka
21.06.10, 06:45
Imo fold, vastase range sisaldab liiga palju sette ja ridasid ja tema liin on vägagi nutsi sarnane. Vastane passivne, nii et vabalt võib ta lasta sinul 3 tänavat bettida ja alles riveril raiseda, et saada sinu A-lt nii öelda maksimaalselt valuet. Arvan, et ühegi halvema käega ta nii ei teeks vb. välja arvatud A4s. Pigem näeme siin 88, JTs, vahest ka AK. Palju vastase 3-bet on?

Siin saab olla ainult üks rida - JT ning kolmikutest on kõige loogilisem 88. Mina isiklikult kardaks kõige rohkem AK-d.

Ma arvan, et ma callin, sest eeldan et kätega, mis meid biidivad oleks ta tõstnud hiljemalt turnil.

H2O
21.06.10, 13:23
Mina arvan, et kõige reaalsem on 88 :P.. AK oleksid ilmselt pref 3bet saanud? Temal on ka positsioon, ja, kui ta nägi sinu statsides agresiivset vastast, siis miks mitte riveril alles sisse kütta ja lasta vastasel lihtsalt ennast bustoks bettida.

ranka
21.06.10, 16:04
Seega valuerange kitsas, kuidas me saame foldida?

g00000se
21.06.10, 16:07
Võib küll weird play olla, aga ma oleks riveril checkinud vist. See on siis hetkel, vb aktsioonis olles oleks teistmoodi käitunud

vapsik
21.06.10, 16:54
Seega valuerange kitsas, kuidas me saame foldida?

Sest bluffrange on veel kitsam?

vapsik
21.06.10, 16:55
Võib küll weird play olla, aga ma oleks riveril checkinud vist. See on siis hetkel, vb aktsioonis olles oleks teistmoodi käitunud

Milleks check hea on?

ranka
21.06.10, 18:30
Sest bluffrange on veel kitsam?

Pidasin valuerange all silmas käsi, mis meid biidivad.