PDA

View Full Version : 55dol 300k gtd DNG Special Pokerstarsis



Pyha Karu
21.06.10, 05:35
Vastase kohta reade ei ole. Kuidas oleks kõige kasulikum mängida arvestades stackide suurusi?

PokerStars No-Limit Hold'em, 55 Tournament, 200/400 Blinds 50 Ante (9 handed) - Poker-Stars (http://www.flopturnriver.com/reviews/Online-Poker-PokerStars.php#converter) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

saw flop | saw showdown

UTG+1 (t11150)
MP1 (t5967)
MP2 (t20842)
MP3 (t6408)
CO (t24315)
Button (t10697)
SB (t13220)
Hero (BB) (t11616)
UTG (t5256)

Hero's M: 11.06

Preflop: Hero is BB with Qhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif, Jhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif
1 fold, UTG+1 bets t1200, 6 folds, Hero calls t800

Flop: (t3050) Khttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif, 2http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif, 9http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif (2 players)
Hero checks, UTG+1 bets t1600, Hero calls t1600

Turn: (t6250) 2http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif (2 players)
Hero checks, UTG+1 checks

River: (t6250) 4http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif (2 players)
Hero checks, UTG+1 checks

Total pot: t6250

Results:
Hero had Qhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif, Jhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif (one pair, twos).
UTG+1 had 10http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif (one pair, twos).
Outcome: UTG+1 won t6250

reigo
21.06.10, 05:40
kui readid puuduvad, siis ma foldiks preflop. Pre callides foldiks flopil. Puhtalt hittima minna ei tundu eriti hea variant.

Pyha Karu
21.06.10, 05:57
Selles olen ma 100 prossa kindel, et flopis fold oleks vale, sest me polnud nii deep ja ta ei julgeks väga suure osaga oma rangeist enam turnil edasi betida. Vahepeal kaldusin check-raise poole flopil, mis tähendaks aga seda, et isegi kui ma min re-raiseiks, ei saaks ma shoveile enam foldida.

Nüüd aga mõtlen ma, et lead out oleks ehk kõige kasulikum-kui re-raise tuleb, foldin. Kui callib, semiblufin turni blanki veel ühe korra, et ta foldiks underpairid K-le. Ning muidugi ka võimalus kohe flopi betides käsi lõpetada.

KristjanLaas
21.06.10, 07:00
Preflop foldi osas nõustun täielikult OOP.

Wait wait...Miks flopil check-fold vale on?? check-fold on kindlasti parem liin kui check-call. Sa ütled, et "te polnud nii deep ja ta ei julgeks edasi betida", esimene poolega ütled sa ju ise ära miks ei tasu püüda oma gutshoti, sest isegi kui sa saad pihta ei pruugi sa saada actionit!

Kui on ikka vajadus flopil poti edasi mängida, siis probably 2000-2200 lead out tundub kõige parem plaan. Sellise betiga paned sa vastase väga keerulisse olukorda, ehk kui ta tahab reraisega esindada, peab ta selleks commitima kogu oma stacki ja ilma tugeva käeta on tal seda päris keeruline teha. Kui ta floatib näed sa turni niikuinii ja vähemalt on sinu käes kontroll poti üle.

Fold on siiski flopil parim, sest kuigi võib teistsugune mulje jääda on see sinu käe jaoks ikka päris kohutav flop. Mulle tundubki, et sa ei taipa kui sitt flop see sulle tegelikult on ja oled pimestatud oma 4-outerist nutsini. Aga foldides ei ole võimalik poti endale võita ja ma arvan, et selline mõte käib su peast liiga tihti läbi. (Minu peast ka, võibolla isegi tihedamini, üritan seda endast välja juurutada ja ausalt öeldes tunnen, et minu turniirimäng on kõvasti paranenud viimase paari kuuga.)

Pyha Karu
21.06.10, 07:16
Preflop foldi osas nõustun täielikult OOP.

Wait wait...Miks flopil check-fold vale on?? check-fold on kindlasti parem liin kui check-call. Sa ütled, et "te polnud nii deep ja ta ei julgeks edasi betida", esimene poolega ütled sa ju ise ära miks ei tasu püüda oma gutshoti, sest isegi kui sa saad pihta ei pruugi sa saada actionit!

Kui on ikka vajadus flopil poti edasi mängida, siis probably 2000-2200 lead out tundub kõige parem plaan. Sellise betiga paned sa vastase väga keerulisse olukorda, ehk kui ta tahab reraisega esindada, peab ta selleks commitima kogu oma stacki ja ilma tugeva käeta on tal seda päris keeruline teha. Kui ta floatib näed sa turni niikuinii ja vähemalt on sinu käes kontroll poti üle.

Fold on siiski flopil okei, sest kuigi võib teistsugune mulje jääda on see sinu käe jaoks ikka päris kohutav flop.
Mis kuradi gutshotist sa räägid, kui mul on ka backdoor flushdraw ning Q või J võivad kah head olla.
Flopil on oddsid 3 to 1 calliks, mis tähendab et paljude pocket pairida ja A high vastu on see õige call, sest nendega oleks see peaaegu flip. Ja see, et me mõlemad oleme u 25BB peal on just oluline, sest ma tean, et ta ei hakka mind enam turnil bluffima ja ma saan tasuta kaardi.
See mis ma eelmises postituses lead outi kohta ütlesin, tundub kõige õigem. Ma leadin outi nii harva raiserite vastu, aga see on kindlasti koht, kus peaks.

KristjanLaas
21.06.10, 07:20
So what you are saying is: "100% ei tohi flopil enam foldida, sest sa said endale 4 outi lisaks"....sorri, retarded.


Mis kuradi gutshotist sa räägid, kui mul on ka backdoor flushdraw ning Q või J võivad kah head olla. A high vastu on see hea call.

Seriously? U kidding me? UTG+1 raiseja 25bb stackiga...on pääääris suured chanced, et tema "Ace high" vastu oled sa domineeritud (AJ, AQ) või on ta juba hittinud TPTK, millisel juhul ei ole kumbki su kaart hea.

Aga sa siis õigustad calli lihtsalt seetõttu, et tal "võib olla" madal pocket ja siis on sul 9 outi + backdoor flush...sest äkki tal seekord on pocket seitsmed. või kuued...tal võivad need olla ju.

backdoor flush lisab su käele 5%...

Pyha Karu
21.06.10, 07:57
So what you are saying is: "100% ei tohi flopil enam foldida, sest sa said endale 4 outi lisaks"....sorri, retarded.



Seriously? U kidding me? UTG+1 raiseja 25bb stackiga...on pääääris suured chanced, et tema "Ace high" vastu oled sa domineeritud (AJ, AQ) või on ta juba hittinud TPTK, millisel juhul ei ole kumbki su kaart hea.

Aga sa siis õigustad calli lihtsalt seetõttu, et tal "võib olla" madal pocket ja siis on sul 9 outi + backdoor flush...sest äkki tal seekord on pocket seitsmed. või kuued...tal võivad need olla ju.

backdoor flush lisab su käele 5%...
3 to 1 flopil, mis tähendab 25 prossa on vaja võiduvõimalust, mis tähendab ka seda, et A Q või A J vastu on see õige call, sest nende vastu on mul 30 protsenti võiduvõimalus. Sooviks vastuseid inimestelt, kes teavad ka midagi oddsidest ja ei mölise absull iga mu posti üle. Ma ei tea mitu korda ma pean ütlema, et ma ei viitsi su "nalju" kuulata pidevalt ja su tähelepanematus on kah ikka hämmastav.
Kui ma kirjutan oma mõtte lõppu, et "leadimine out on jah parim", siis sa ronid ikkagi tagasi eelmise jutu juurde ja üritad seda maha teha, ei näe nagu mõtet sellel. Muide kui sa quotid mu lauseid, siis võiks seda ka originaalis teha, mitte sõnu vahelt ära võtta.

Pyha Karu
21.06.10, 08:08
Oma paukumisega viisid sa teema ikka täiesti kõrvale. Selle käe tõin siia just sellepärast, et enda mängitud viis ei meeldinud, aga sulle oli vaja siin seletama hakata oddsidest ja sellest miks ma selle originaalis nii mängisin.

Vastuse leidsin ise üles juba, milleks on lead out flopil(fold re raiseile) ja võimalik double barrel õige turni puhul, sest re raise flopil oleks committing juba.

KristjanLaas
21.06.10, 08:09
Ma ei öelnud midagi oddside kohta ja veel vähem tegin ma kuskil oma lauses nalja.
Lambist muutud sa ülikaitvaks, sest ma ei nõustu sinuga (ma ei saa isegi aru mis su point on, see kuidas sina mängisid on vale, aga ükskõik mis keegi teine ütleb on veel valem?)

Mina kirjutasin: (räägi mulle kus on mu "naljad" või sinu mõtete maha tegemine"
Ainus mis ma ütlesin oli see, et sa kategooriliselt surusid ülbelt maha Reigo arvamuse, mis oli tegelikult sinu variantidest üks kahest parimast.)

Preflop foldi osas nõustun täielikult OOP.

Wait wait...Miks flopil check-fold vale on?? check-fold on kindlasti parem liin kui check-call. Sa ütled, et "te polnud nii deep ja ta ei julgeks edasi betida", esimene poolega ütled sa ju ise ära miks ei tasu püüda oma gutshoti, sest isegi kui sa saad pihta ei pruugi sa saada actionit!

Kui on ikka vajadus flopil poti edasi mängida, siis probably 2000-2200 lead out tundub kõige parem plaan. Sellise betiga paned sa vastase väga keerulisse olukorda, ehk kui ta tahab reraisega esindada, peab ta selleks commitima kogu oma stacki ja ilma tugeva käeta on tal seda päris keeruline teha. Kui ta floatib näed sa turni niikuinii ja vähemalt on sinu käes kontroll poti üle.

Fold on siiski flopil parim, sest kuigi võib teistsugune mulje jääda on see sinu käe jaoks ikka päris kohutav flop. Mulle tundubki, et sa ei taipa kui sitt flop see sulle tegelikult on ja oled pimestatud oma 4-outerist nutsini. Aga foldides ei ole võimalik poti endale võita ja ma arvan, et selline mõte käib su peast liiga tihti läbi. (Minu peast ka, võibolla isegi tihedamini, üritan seda endast välja juurutada ja ausalt öeldes tunnen, et minu turniirimäng on kõvasti paranenud viimase paari kuuga.).

Kui sulle ei meeldi enda liin ja foldimine on 100% vale, siis on sul ju easy ja lead-out ainuõige lahendus? Niiet mingit küsimust ei olnudki ja kõik oli sulle ju teada.



edit: good job on editing your text after Ive posted my comment.

Pyha Karu
21.06.10, 08:25
Ma ei öelnud midagi oddside kohta ja veel vähem tegin ma kuskil oma lauses nalja.
Lambist muutud sa ülikaitvaks, sest ma ei nõustu sinuga (ma ei saa isegi aru mis su point on, see kuidas sina mängisid on vale, aga ükskõik mis keegi teine ütleb on veel valem?)

Mina kirjutasin: (räägi mulle kus on mu "naljad" või sinu mõtete maha tegemine"
Ainus mis ma ütlesin oli see, et sa kategooriliselt surusid ülbelt maha Reigo arvamuse, mis oli tegelikult sinu variantidest üks kahest parimast.)
.

Kui sulle ei meeldi enda liin ja foldimine on 100% vale, siis on sul ju easy ja lead-out ainuõige lahendus? Niiet mingit küsimust ei olnudki ja kõik oli sulle ju teada.
Sa tead ise kah, et sa pole viimasel ajal muud teinud kui norinud iga asja üle. Sul pole midagi nõustuda- protsendid on protsendid ja flopi callimisel ei ole ainult 4 outi nagu sa ütlesid.

KristjanLaas
21.06.10, 08:31
jaa, sinu päevikus on üks asi, aga strateegiafoorumis on teine asi.
Too mõni näide minu mölisemisest, enda arust andsid väga mõistlikku nõu.

Mina võin kohe tuua näite sellest, et sina ei ole hetkel kõige teravam pliiats:

3 to 1 flopil, mis tähendab 25 prossa on vaja võiduvõimalust, mis tähendab ka seda, et A Q või A J vastu on see õige call, sest nende vastu on mul 30 protsenti võiduvõimalus.

Need on protsendid juhul, kui sa oled 100% kindel, et sa ei pea riverini enam sentigi maksma. Antud hetkel sa ei saanud kohe kindlasti 100% kindel olla, et ta turnil järgi checkib, niiet arvesta oma oddsidest pool maha, et saada oddsid millega sa turni tabad. Oops, nüüd saad sa juba 1/3, et hittida 15% tõenäosust. Gg you lose.

Pyha Karu
21.06.10, 08:32
Kui ma juba otsustasin 25BB stackidega Q Js mängida oop, siis passiivne foldimine sellisel flopil ei tule kõne allagi ja seda on kõigile teada, et 1 high card ja 2 low card flopid on kõige paremad bluffimiseks.

KristjanLaas
21.06.10, 08:35
Jah, aga millisel flopil tuleb see siis kõne alla??
A27 ilma ruutudeta pmst vaid?
See on siiski ju päris sitt flopp su käele.

Pyha Karu
21.06.10, 08:37
jaa, sinu päevikus on üks asi, aga strateegiafoorumis on teine asi.
Too mõni näide minu mölisemisest, enda arust andsid väga mõistlikku nõu.

Mina võin kohe tuua näite sellest, et sina ei ole hetkel kõige teravam pliiats:


Need on protsendid juhul, kui sa oled 100% kindel, et sa ei pea riverini enam sentigi maksma. Antud hetkel sa ei saanud kohe kindlasti 100% kindel olla, et ta turnil järgi checkib, niiet arvesta oma oddsidest pool maha, et saada oddsid millega sa turni tabad. Oops, nüüd saad sa juba 1/3, et hittida 15% tõenäosust. Gg you lose.
Kui tard sa olla saad nagu...kui ma ütlesin juba, et väga suure osaga tema rangeist saan ma tasuta river cardi, siis mis sulle arusaamatuks jäi?
See siin ei ole meie omavaheline vestlus, seda võid msnis teha, mitte ei pea meeleheitlikult proovima foorumis mu igale lausele ära panna.

KristjanLaas
21.06.10, 08:40
Wtf, mulle tundub, et sa ei võta mu nõu kuulda lihtsalt selle pärast, et me omavahel tuttavad oleme.
Mingit "ärapanemist" pole olnud, vaid sina oled nagu eesel, kes lihtsalt vastu eehooh-tab igale asjale.
Ma rohkem ei kirjuta ja loodan, et keegi teine siis ka sellel teemal sõna võtab siin, vapsik näiteks loeb seda, loodetavasti kirjutab ka midagi.

See sinu "enamasti annab ta turnis alla" jutt on õige retardim üldse kõigest. Ise kirjutasid, et reade pole.

Pyha Karu
21.06.10, 08:42
Jah, aga millisel flopil tuleb see siis kõne alla??
A27 ilma ruutudeta pmst vaid?
See on siiski ju päris sitt flopp su käele.
See on piisav flop, et midagi teha selle käega.

Pyha Karu
21.06.10, 08:48
Wtf, mulle tundub, et sa ei võta mu nõu kuulda lihtsalt selle pärast, et me omavahel tuttavad oleme.
Mingit "ärapanemist" pole olnud, vaid sina oled nagu eesel, kes lihtsalt vastu eehooh-tab igale asjale.
Ma rohkem ei kirjuta ja loodan, et keegi teine siis ka sellel teemal sõna võtab siin, vapsik näiteks loeb seda, loodetavasti kirjutab ka midagi.

See sinu "suure osa rangega annab ta turnis alla" jutt on õige retardim üldse kõigest.
Ma ei tea mitu korda ma pean kordama, et see käsi on siin sellepärast, et see pole hästi mängitud. Sulle peab lihtsalt selgeks tegema täiesti teemasse mitte puutuvaid asju, nagu miks ma selle algselt niimoodi mängisin ja mida ma mõtlesin. Ja mis nõu kuulda võtmisest sa räägid, kui mina ütlesin lõpuks "lead out" ja sa ütlesid kah "lead out".

Suck a toad.

KristjanLaas
21.06.10, 08:57
SEST MA KIRJUTASIN KOGU ENDA ANALÜÜSI SELLEST KÄEST. Kui sinul ei ole huvitav lugeda, siis kellegil teisel kindlasti on, kui sina oled nii tark ja almighty, siis mõnel inimesel on võibolla huvitav lugeda miks ma sinuga nõustun või ümber lükkan, mitte ei ole imbetsill ja aja, et nii on õige ja vahet pole miks.

Loe läbi uuesti mu esialgne postitus, lihtsalt ma nõustusin sinuga lead outimise osas kuid lisasin ka, et foldimine on paremuselt teine/parim option. Sa pidasid endaga nõustumist "sinu idee varastamiseks" vms, sest sa oled vaimselt haige.
Pluss mulle ei meeldinud, et sa isegi ei mõtle teisi optioneid läbi vaid surud need insta maha, või siis teine võimalus on see, et sa oledki lihtsalt rumal ja ei näe muid võimalusi ja mõtled "durrrhhhhh kui ma nüüd callin ja ta võibolla turnil ei beti on mul 25% durrrrrrrrrrrrhhhh"

FAKK ma tahaks sulle faking peksa anda nüüd.

Pyha Karu
21.06.10, 09:09
SEST MA KIRJUTASIN KOGU ENDA ANALÜÜSI SELLEST KÄEST. Kui sinul ei ole huvitav lugeda, siis kellegil teisel kindlasti on, kui sina oled nii tark ja almighty, siis mõnel inimesel on võibolla huvitav lugeda miks ma sinuga nõustun või ümber lükkan, mitte ei ole imbetsill ja aja, et nii on õige ja vahet pole miks.

Loe läbi uuesti mu esialgne postitus, lihtsalt ma nõustusin sinuga lead outimise osas kuid lisasin ka, et foldimine on paremuselt teine/parim option. Sa pidasid endaga nõustumist "sinu idee varastamiseks" vms, sest sa oled vaimselt haige.
Pluss mulle ei meeldinud, et sa isegi ei mõtle teisi optioneid läbi vaid surud need insta maha, või siis teine võimalus on see, et sa oledki lihtsalt rumal ja ei näe muid võimalusi ja mõtled "durrrhhhhh kui ma nüüd callin ja ta võibolla turnil ei beti on mul 25% durrrrrrrrrrrrhhhh"

FAKK ma tahaks sulle faking peksa anda nüüd.
Ma olen sulle juba varem öelnud, et ma ei soovi sinu postitusi näha, sest sa ei suuda oma emotsioone vaos hoida ja hüppad igasse sõnasabasse kinni. See topic siin kinnitab seda järjekordselt-pole muud kui pikk möla ja meeleheide.

Pyha Karu
21.06.10, 09:10
Aitäh, palun topic sulgeda.

KristjanLaas
21.06.10, 09:11
Kui sa poleks tühja koha pealt paukuma hakanud oleks kõik korras olnud:)
Sa pole siiani seletanud mis esimeses postituses valesti oli:)

PS: Palun ärge sulgege, andke teistele ka aega rääkida ja muljeleda selle käe osas, kuna see on huvitav ja mind väga huvitaks, postitaks kasvõi sama käe ise uuesti kui Pyha tahab teemat suletuks, aga HH jagaks?

vapsik
21.06.10, 09:22
Kas flopi cr pole variant? Kui tal K või väga hea draw pole, siis ju üsna raske tal jätkata.

Aga OOP sellise käeg UTG vastu PF callides kutsud ise kurja karja. Paari flopates oled tihti domineeritud või siis saad mõne draw mida mängides pead OOP vbla isegi terve stäkiga riskima.

Pyha Karu
21.06.10, 09:35
Tavaliselt foldingi seal, aga seekord tahtsin kaitsta. Check-raise tähendaks, et ma pean ka all ini callima, seega tundub lead out parem.

vapsik
21.06.10, 09:45
Eks ise tead paremini, aga osad vastased keevitad Sulle pmst iga käega otsa leadouti peale.

Pyha Karu
21.06.10, 09:57
Enamus siiski mitte ja siin tähendaks see otsa kütmine ainsa asjana all ini tema poolt, mida pole kerge blufina teha.