PDA

View Full Version : 3. HOOAJA KÄEMÄNGU EDETABEL ja uute mängude arendamise teema!



lebovend
15.12.08, 15:10
# nimi punktid

01. surka 56
02. amagan 50
03. JanRose 48
04. Priit 42
05. Keiss 40
06. Tuul 36
07. Fortune 36
08. Purz 31
09. ranka 31
10. Metsapull 31
11. timukasr 27
12. McFoldberg 15
13. farik666 18
14. Uniquest 16
15. raunooo 14
16. your_naked_mom 12
17. Rage 9
18. H2O 7
19. Sulgpallur 7
20. rohelinekonn 7
21. Timpz 7
22. -andres- 7
23. antnx 2
24. kivisaba 2
(25. lebovend 2)


PALJU ÕNNE, surka!

H2O
02.01.09, 17:11
Hehe!! Ei olnudki päris viimane, aga kas see aasta tuleb kah käemäng, või ei ole enam kellegil aega korraldada?!? :heart:

ranka
02.01.09, 18:18
Esmaspäevast hakkab.

Marek K.
05.01.09, 00:42
See aasta pühendume rohkem näpumängudele :)

Tigrano
05.01.09, 09:45
Palju õnne surka!!! Järelikult oskad suht hästi mängijid käe peale panna, mida veel tahta ;D

ranka
05.01.09, 23:15
Arutasime ja leidsime, et käemäng ei paku enam pinget ja seetõttu tundub suht mõttetu üritus IMO.

Mis arvate? Ja ehk võiks midagi huvitavamat välja pakkuda? Ma võiks miski väikese raha vahele panna aga see peab olema kindlasti mingi tagasitootlusega.

Keiss
06.01.09, 00:09
Ma just sain hoo üles ;D Ja kellega arutasite? Minu arvates küll pro värk!

lebovend
06.01.09, 00:20
no veidi kurb. sellest käemängust sai see suurep2rane foorum siiski alguse.
aga kui tuleb miskit huvitavamat asemele, siis miks mitte, proovin isegi
veidi ajusid ragistada selle koha pealt.

ranka
06.01.09, 02:03
no veidi kurb. sellest käemängust sai see suurep2rane foorum siiski alguse.
aga kui tuleb miskit huvitavamat asemele, siis miks mitte, proovin isegi
veidi ajusid ragistada selle koha pealt.


Aga ragista kohe ajusid ja paku midagi huvitavamat välja. Olgem ausad, et liiga leilaks läks ära aga olgem ka ausad, et sellised "skillgamed" on suht funnid.

Vell funnim võiks olla, et isegi korraldaja saaks osaleda, selge on see, et käemängu juures ta seda ei saaks. Ehk miskid muud võistused? Miskid raced või midagi? Kui leiutaks midagi asjalikku siis ma võtaks küll osa ja siis ei peakski ehk miskid auhinda lisama - sõda toidaks end ise - näiteks prop bettide näol või siis osalejad panevad ise midagi auhinnapotti. Ideid pzl!

lenC
06.01.09, 03:53
24h aega, kes kõike rohkem BI-e teenib. Igaüks viskab mingi $5-$10 fondi ja võitja võtab kõik. Paneb inimesed grindima ja tegema korraliku mängu.

Väga lambikas spontaanne idee, arendage julgelt edasi.

Tuul
06.01.09, 04:14
24h aega, kes kõike rohkem BI-e teenib. Igaüks viskab mingi $5-$10 fondi ja võitja võtab kõik. Paneb inimesed grindima ja tegema korraliku mängu.

Väga lambikas spontaanne idee, arendage julgelt edasi.


Saab siis koos Negreanuga NL2-te grindida :D

lenC
06.01.09, 07:55
Saab siis koos Negreanuga NL2-te grindida :D

Kurat, jah. Selle peale ei mõelnudki ;D Klausel, et igaüks mängib enda limiiti.

ranka
06.01.09, 08:17
Maybe teha winratega??

X aeg (näiteks 24 tundi) ja selle aja sees tuleb teha näiteks 5,000 kätt ja limiidiks peab olema 10NL+

kollane
06.01.09, 08:21
Mingi 24h, käteläbi mängimis värk võiks ka olla. Kõik kes osalevad , panevad mingi x summa, kes 24h jooksul või nädal vms. kõigerohkem käsi mängib see võtitja ?
Mingi mõte seegi ;D

lebovend
06.01.09, 09:05
See käte läbimängimise asi on päris huvitav, aga mitte kõige parem variant. Kõik me pole prod. Kes käivad meist koolis, kes teevad muud tööd peale pokkeri ja siis mingit ulmearvu nagu 5k kätt mingi päeva jooksul panna on suht liialdatud. Paljude jaoks on isegi 1k+ liialdatud, sest mitte kõik ei mängi 5+ laual. Aga 1k ja alla selle on winrate ikka liiga suures osas sõltuv short-term luckist.

Samuti tõestada, et su winrate oli x arvu käte kohta 666BB/100, on väga raske. Ma võin teile ju Negreanu graafikut näidata.


Käemängu eeliseks oli see, et mängijal endal ei pidanud bankrolli olema, et oma oskusi näidata. Ma ei näe väga palju potentsiaalseid osalejaid siin.

Ei oska ise ka midagi paremat välja pakkuda, küll oskan maha teha teiste ideid, eksole? :/

Tigrano
06.01.09, 09:16
Mingi 24h, käteläbi mängimis värk võiks ka olla. Kõik kes osalevad , panevad mingi x summa, kes 24h jooksul või nädal vms. kõigerohkem käsi mängib see võtitja ?
Mingi mõte seegi ;D


Ma võiks osaleda aga Starsi 24 laua vastu ei saaks ;)

Tigrano
06.01.09, 09:18
Arutasime ja leidsime, et käemäng ei paku enam pinget ja seetõttu tundub suht mõttetu üritus IMO.

Mis arvate? Ja ehk võiks midagi huvitavamat välja pakkuda? Ma võiks miski väikese raha vahele panna aga see peab olema kindlasti mingi tagasitootlusega.


Tegelikult on käemäng väga arendav võistlus, väga raske midagi nii head välja mõelda.

ranka
06.01.09, 11:18
Tegelikult on käemäng väga arendav võistlus, väga raske midagi nii head välja mõelda.


Kusjuures kohati ei ole. Esimesed 2-3 mängu pakuvad pinget, siis juba pakutakse huupi ning ainult TOP mehed mõtlevad põhjalikumalt.

Olen täiesti nõus, et mäng peaks kindlasti ARENDAV, seega winrate peale võistlemine olekski väga arendav. Sest long runis suurema winratega vennad teevad iga otsuse parema, kui suurema tunnitasuga vennad ning seega nad mõtlevad (ja ka arenevad) veitsa rohkem. Aga winrate peale mängimine oleks juba karm trenn, et enam ei teeks kuival maal - kes ujuda ei oska läheb põhja (ehk bustoks) :)

Arvan, et kui midagi pähe ei tule, siis selle nädala jooksul võtame miski pundi kokku, lepime kokku aja ning korraldame midagi taolist.

Ja muideks, paks Tigrano sa võiks välja pakkuda oma leivanumbri - 24 tunni maratoni :) Et kes mängib 24 tunni jooksul rohkem käsi, siis saaks miski auhinna. Saaks kenad prop betid ka vhaele sebida :P

EDIT: ahjaaa... muutsin pealkriaj ka.

Tigrano
06.01.09, 11:41
Kusjuures kohati ei ole. Esimesed 2-3 mängu pakuvad pinget, siis juba pakutakse huupi ning ainult TOP mehed mõtlevad põhjalikumalt.

Olen täiesti nõus, et mäng peaks kindlasti ARENDAV, seega winrate peale võistlemine olekski väga arendav. Sest long runis suurema winratega vennad teevad iga otsuse parema, kui suurema tunnitasuga vennad ning seega nad mõtlevad (ja ka arenevad) veitsa rohkem. Aga winrate peale mängimine oleks juba karm trenn, et enam ei teeks kuival maal - kes ujuda ei oska läheb põhja (ehk bustoks) :)

Arvan, et kui midagi pähe ei tule, siis selle nädala jooksul võtame miski pundi kokku, lepime kokku aja ning korraldame midagi taolist.

Ja muideks, paks Tigrano sa võiks välja pakkuda oma leivanumbri - 24 tunni maratoni :) Et kes mängib 24 tunni jooksul rohkem käsi, siis saaks miski auhinna. Saaks kenad prop betid ka vhaele sebida :P

EDIT: ahjaaa... muutsin pealkriaj ka.


Irw, no ma nii paks ka ei ole ainult 90kg ja pekki ikka suht vähe ;D Mul peab massi olema, millega hokis vastane boardi sõita.

Kindlasti katsun midagi välja mõelda ja 24h maratonil pole ju vastast ;D

alaska
06.01.09, 13:46
Käemängu võiks ilma auhinnata edasi teha, Kes esimesena ära arvab, paneb uue käe. Kui kätt ei ole, siis ütleb ja keegi teine kiire paneb. Või midagi sellist.

BuildUp
06.01.09, 15:35
Ma just mõtlesin, et ma hakkan ka nüüdsest käemängu mängima, aga no hiljaks jäin nagu aru saan. :-\

Tigrano
06.01.09, 16:30
Käemängu võiks ilma auhinnata edasi teha, Kes esimesena ära arvab, paneb uue käe. Kui kätt ei ole, siis ütleb ja keegi teine kiire paneb. Või midagi sellist.


Päris huvitav, mulle see idee meeldib, tekiks selline lõpmatu ring ainuke jama on selles, et kes punkte kokku liidab.

-andres-
06.01.09, 16:45
Irw, no ma nii paks ka ei ole ainult 90kg ja pekki ikka suht vähe ;D Mul peab massi olema, millega hokis vastane boardi sõita.

Kindlasti katsun midagi välja mõelda ja 24h maratonil pole ju vastast ;D


Maraton tundub huvitav. Aga selle toimumisaja peaks panema varakult paika ja eeldatavalt oleks parim päev laupäev. Nädala sees ei saaks Ülikooli kõrvalt ise osa võtta, kuid ühe laupäeva võiks küll ära kulutada. Hommikul kella 12st kuni pühapäeva hommiku 12neni nt. Saaks reedel välja magada ning siis alustada. Kui päev sobiks, oleksin sellisest üritusest käpp osa võtma :).

Arvestusse võiks võtta ka nt kaks näitajat. 1 siis winrate ja 2 oleks läbimängitud käte arv. Et winrates osaleda peaks olema käsi nt 4-5k vms. Kui tunnis 500+ kätt tuleb, siis maratoni puhul ei tohiks see raske olla.

ranka
06.01.09, 18:02
Maraton tundub huvitav. Aga selle toimumisaja peaks panema varakult paika ja eeldatavalt oleks parim päev laupäev. Nädala sees ei saaks Ülikooli kõrvalt ise osa võtta, kuid ühe laupäeva võiks küll ära kulutada. Hommikul kella 12st kuni pühapäeva hommiku 12neni nt. Saaks reedel välja magada ning siis alustada. Kui päev sobiks, oleksin sellisest üritusest käpp osa võtma :).

Arvestusse võiks võtta ka nt kaks näitajat. 1 siis winrate ja 2 oleks läbimängitud käte arv. Et winrates osaleda peaks olema käsi nt 4-5k vms. Kui tunnis 500+ kätt tuleb, siis maratoni puhul ei tohiks see raske olla.


Kas 31 jaanuar (kuu viimane päev, laupäev) sobiks??

Ja andke teada, kes oleks ka käpp maratoneerima?? Kui saame 3-4 huvilist, siis teeks uue teema, arendaks kiired reeglid ja ehk ka miski prizepooli.

Reeglid siis umbes sellised, et peab X kätt vähemalt läbi mängima, et kvalifitseeruks ning eraldi mängudele miskid kohandused. Selge on see, et 6 maxi winrate ei saa full ringi winratega kvalifitseeruda (kuigi maraton oleks suht short-term ja siin iseig saaks). Samuti ehk miski "osalustasu" ning iga osaleja peab miski 2-3 tunni jooksul tegema uuenduse, et millega tegelb, kus maal on jne.

Ja maraton ei tähenda seda, et sa pead 24 tundi jutti mängima - pigem enda kondiproov, et kui pika sessi saad teha A mänguga. Kui kopp ees võid vabalt magama minna ja siis hiljem jätkata - sest 5000 kätt (näiteks) peaks olema igal mehel saavutava ja selle aja sees võid vabalt parima winrate teha.

Mina oleksin käpp, kes veel? Võime ka alustada esimesel korral lühemaga - näiteks 12 tunnisega, sest tõesti kardan Tigranot :D

-andres-
06.01.09, 18:17
Hetkeseisuga sobiks 31.ne ilusti. Kui midagi väga ootamatut ja tähtsat vahele ei tekki, siis oleksin nõus osalema.

kollane
06.01.09, 18:23
Võtaks ka osa hetkeseisuga. Kui see summa mingi väga suur poleks mida panna.
31. on aega, mingi 3 päeva enne ütleks täpsemalt. Aga võib nime kirja panna

Tuul
07.01.09, 00:08
Ma võtaksin osa olenevalt täpsetest reeglitest ja 12h on inimlikum

-andres-
07.01.09, 00:16
Jep, siis oleks näiteks õhtu 18.00 kuni hommiku kuueni. Oleks ilusti lauda igas toas ja värki. Samuti saaks reede õhtu tegemised selleks ajaks välja magada :).

ranka
07.01.09, 00:18
Kui foorumi probleemid lahenenud, siis teeme uue teema.

Kuupäevaks saab 31. jaanuar ja tõenäoliselt 18.00 on ideaalne aeg.

lenC
07.01.09, 00:54
(võidetud big blindid*3)+mängitud käed=skoor

äkki nii töötaks? Proovisin mingit n-ö valemit mõelda, aga kõik läheks liiga keeruliseks, see mõnus lihtne. Ise arvan, et n-ö kuiv läbimängimine ei tohiks mingi kõva asi olla, siis peaks tegema kindlasti tingimused, et peab kasumis lõpetama näiteks vms.

edit: või big bets/100*mängitud käed. Miinimum 5k kätt.

Ma osalen siis, kui eesmärk on võimalikult hästi mängida.

ranka
07.01.09, 01:31
TEEMA LUKKU ja edasine arutlus siia:

http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,683.new.html#new