PDA

View Full Version : NL25 AJs TPTK mis sellega?



pkmarek
28.06.10, 02:36
Sooviks teie kommentaare entud käele, tänan ette ära =)
http://img697.imageshack.us/img697/6876/20687720.jpg

H2O
28.06.10, 13:14
Flopil juba viskaks minema selle r-raise peale, minuarust väga halb flop, et siin AJ edasi mängida. Ja se all in on kah väga halb liin.

Tarmonator
28.06.10, 13:18
no sa oled siin nii taga kui taga veel olla saab. ma ütleks, et sul on maximum 2 outi, kui sedagi.
all-in on küll kõige kehvem asi mida seal teha.

Provoker
28.06.10, 16:38
vot ma paneks tema stealile juba preflopis otsa AJs käega. flopil oleks fold suht õige käik kui sind üle tõstetakse.

ristik
28.06.10, 20:16
vot ma paneks tema stealile juba preflopis otsa AJs käega. flopil oleks fold suht õige käik kui sind üle tõstetakse.

Miks ? Me domineerime siin nii palju ässasi ja poisse ära, 3betiga me hirmutame domineeritud käed ära ja jätkavad meist tavaliselt ainult paremad käed. Sellisel flopil ei tahaks mina küll mingit raha sisse panna ise, flopis checksin, kui turnis ka veel checkib ees, alles siis alustaksin panustamist.

Provoker
28.06.10, 21:25
esiteks ma eelistan flopile minna 1-1 vastu ning alati on hea preflopis pott maha võtta.

ristik
28.06.10, 22:09
mis käelt loodad sa calli saada, et nii hea on preflopis see pott võtta ? Ja veel sellisel boardil. Väga palju kordadest sa ei jää siin 1v1 imo, tulevad mõlemad või mitte kumbki päris tihti ma usun. Pikas runnis läheb raskeks selline mäng ?

vapsik
28.06.10, 22:24
mis käelt loodad sa calli saada, et nii hea on preflopis see pott võtta ? Ja veel sellisel boardil. Väga palju kordadest sa ei jää siin 1v1 imo, tulevad mõlemad või mitte kumbki päris tihti ma usun. Pikas runnis läheb raskeks selline mäng ?

PF me võidamegi poti kui vastane ei calli.

ristik
28.06.10, 22:28
oi, väsinud peaga ajasin nüüd sassi :D. Igatahes 3bettides sa ei saa oma käest max võtta imo. Kui ta callib siis edasi on raske väga raske mängida ma arvan ?

vapsik
28.06.10, 22:31
Ei ütleks, et 2 vastase vastu initsiatiivita oleks seda kergem mängida kui ühe vastase vastu IP initsiatiiviga.

Godspeed_EJ
28.06.10, 22:32
mis käelt loodad sa calli saada, et nii hea on preflopis see pott võtta ? Ja veel sellisel boardil. Väga palju kordadest sa ei jää siin 1v1 imo, tulevad mõlemad või mitte kumbki päris tihti ma usun. Pikas runnis läheb raskeks selline mäng ?

Long runis on sul raskem mängida 2 vastase vastu, kui ühe.

OP: AI liin sellisel boardil on ilmselge raha põletamine, eriti peale gay-raise

ristik
28.06.10, 22:48
sellise agro vastu nagu too SB, hitime oma TP = nuts käes, lased bluffida ja gogogo stäkid sisse. Sellistelt on lihtne see full stäkk ära võtta, eriti kui tema midagi tabas.
Mina ei arvagi üldse, et selline mänguviis siin õigem oleks vaid mind huvitav, kus ma valesti mõtlen ja sellest midagi õppida.

ristijeesus
29.06.10, 07:57
Võta ristik mingi oddside kalkulaator ja hakka vastasele erinevaid käsi panema. Vaata mitu võimalikku leiad, millest sellises flopis ees oled. Isegi AK, AQ, millest üks ruutu, on sinust ees. Ruutuga reatõmmetest ei hakka üldse rääkima. Agro-tohmanilt raha äravõtmiseks on oma aeg ja koht, siin ja praegu on aga foldimise koht.

ristik
29.06.10, 10:17
ma ei mõelnud sellist playd nüüd sellel konkreetsel flopil, vaid üldiselt