PDA

View Full Version : ettepanek 2



opsti
15.12.08, 15:34
Ettevõtlikud mehed kui olete,te võiksite koostada erinevates võrkudest turniiride ajakva või suuremate,garantii turniiride algamis ajad.
Oleks lihtne valida,kui tahaks mängida näiteks esmaspäeva õhtul mingit suuremat turniiri,siis oleks lihtne teie foorumist vaadata

ranka
15.12.08, 17:46
Tere tulemast foorumise Opsti,

Tegelikult natuke me juba seda teemegi, lisades ise ja lastes ka kasutajatel lisada väärtuslikke promosid Turniirid, Pokkeritubade kampaaniad (http://arion.pri.ee/foorum/index.php/board,17.0.html) alafoorumisse. Me võiks väga vabalt teha ka automaatsed skriptid, mis koguksid suurtemate turniiride algusajad erinevatest tubadest ja siis kuvaks siin foorumis aga me ei taha seda teha! Selle jaoks on teised saidid, kes tegelevad erinevate tubade ja ka nende turniiride reklaamimisega.

Samuti läheks asi ära liiga "spammiks" ning seetõttu me tahaks pakkuda ainult väga kõvasid ja erilisi promosid, mis ei tohiks mitte kedagi külmaks jätta ning kellegile kahe silma vahele jääda!

Parimat soovides,
Ranka.



Ettevõtlikud mehed kui olete,te võiksite koostada erinevates võrkudest turniiride ajakva või suuremate,garantii turniiride algamis ajad.
Oleks lihtne valida,kui tahaks mängida näiteks esmaspäeva õhtul mingit suuremat turniiri,siis oleks lihtne teie foorumist vaadata

Rage
09.04.09, 19:10
ei hakanud uut teemat tegema..

aga keegi äkki viitsib käia foorumi kujunduse css'd vms õüle ja teha nii, et ka lehe allosas oleks foorumi kataloogipuu olemas.. sest praegu topicus tagasi minemiseks pead klikkama nuppu mis viib sind üles ja seejärel vastava alajaotuse linki:

PokkeriProd.com > Foorumi info ja liikmed. > Foorumi ja saidi muudatused ning ettepanekud. > Post reply ( Re: ettepanek 2 )

Rage
16.04.09, 00:36
see ettepanek siis ei leidnud miskit positiivset tagasisidet?:-/

ranka
16.04.09, 10:35
see ettepanek siis ei leidnud miskit positiivset tagasisidet?:-/


Kindlasti tehtav aga ma leian, et see ei ole hetkel prioriteet. Samuti ma ei ole mind ise too probleem, mitte kunagi häirinud, ei ole näinud ka teistes foorumites sellist süsteemi ega ühtegi kasutajat, kes selle üle kaebaks .)

Rage
17.04.09, 12:01
Kindlasti tehtav aga ma leian, et see ei ole hetkel prioriteet. Samuti ma ei ole mind ise too probleem, mitte kunagi häirinud, ei ole näinud ka teistes foorumites sellist süsteemi ega ühtegi kasutajat, kes selle üle kaebaks .)
phpBB foorumitel on kõigil.. eelis ongi selles, et kuima lähen grinderite alamfoorumisse lugema ja seal on mitu topicut uute sõnumitega, siis ma lähen ühte sisse.. loen lõpuni läbi, pean uuesti üles kerima ja sealt saan uuesti klikata grinderite alamfoorumi lingile et järgmine topic ette võta.. aga kui all ka oleks selline linkide kogumik.. jääks see kerimise osa vahele.. optimiseerime energiakasutust ja clickide arvu ja hiire kulumist:-)

leho57
21.04.09, 05:03
phpBB foorumitel on kõigil.. eelis ongi selles, et kuima lähen grinderite alamfoorumisse lugema ja seal on mitu topicut uute sõnumitega, siis ma lähen ühte sisse.. loen lõpuni läbi, pean uuesti üles kerima ja sealt saan uuesti klikata grinderite alamfoorumi lingile et järgmine topic ette võta.. aga kui all ka oleks selline linkide kogumik.. jääks see kerimise osa vahele.. optimiseerime energiakasutust ja clickide arvu ja hiire kulumist:-)

aga ära keri. GO UP nuppu on ju ülilihtne vajutada

ranka
21.04.09, 06:15
Su idee ei ole halb ja teostamisel ei muutuks foorumis otselselt välimus ega funktsioon aga tekiks juurde lisamugavusi. Aga kahjuks ei oska ma eriti veebiprogeda ja seetõttu jääb too idee praegu teostamata.

ranka
21.04.09, 07:51
LOL.

SMF-il oli too funktsioon olemas, VÄGA SUURED TÄNUD kasutajale Tupsik, kes juhtis sellele tähelepanu! :)

Veelkord tänud!

Rage
28.05.09, 16:29
http://www.simplemachines.org/community/index.php?topic=126871.0#lastPost sel samal foorumi arendajate foorumil on see funktsionaalsus, mida silmas pean, küljes

ranka
28.05.09, 16:40
http://www.simplemachines.org/community/index.php?topic=126871.0#lastPost sel samal foorumi arendajate foorumil on see funktsionaalsus, mida silmas pean, küljes


Krt, ma panin selle juba tööle tänu Tupsik'ule. Mingil põhjusel oli see maha läinud...

Tigrano
28.05.09, 16:40
Krt, ma panin selle juba tööle tänu Tupsik'ule. Mingil põhjusel oli see maha läinud...


Nüüd on olemas jah ;D

Rage
28.05.09, 16:41
tytyty :D