PDA

View Full Version : Otsin coachi???



ints453
28.06.10, 20:48
Tervist.

Olen mänginud kuskil 4-5 kuud.Sai starsi kantud 10 dollart ja seda pole kordagi nulli mängidnd ja raha juurde kandnud.Algul sai üsna palju mängitud DONe millega sai stäkk 140 dollarini mängitud.Everestis mänginud samuti pokerstrategy 50 dollarilise boonuse eest DONidega 300 peale.Viimase kuu olen üritanud cash gamei peale üle liikuda kuna DONides liiga palju requlare starsis aga põhistrateegia sain foorumist selgeks ja biitis küll.Nüüd suur soov arendada ennast cash games.Hetkel olen üritand mängida limiite nl2 kuni nl10 välja nii 6max kui full ringi.Nuppu on ja nl5 6max videode ja strateegiate uurimuse tulemusel oli asi päris biiditav kuigi mäng breakeven.Asi jääb millegi taha pidama.Nüüd sama lugu nl2 FR mängin kuskil 1000 kätt läbi hetkel 10 laual umbes 4-5BB/100 ja siis tuleb üks käsi sisse ja kogu kasum lendab.Asi ka muidugi selles. et vanad tõmbavad oma 3 oudise kokku.

Sooviks siis kellegilt coachi kes viitsiks kasvõi nl2 pihta hakata ja põhi leakid ära seletada.Vahet pole kas 6max või FR isegi 6max istub paremini.Mängimiseks bankroll oleks 500 dollart millest võiks pihta hakata.Endal mängu vastu huvi õppida ja areneda väga suur kuna mängin päevas üsna palju(5-6h päevas)ja jälgin foorumit ja vaatan videosi.Kes oleks asjast huvitatud siis pakuks välja varjandi 75% kasumist coachile ja rakeback 50/50.Kellel huvi võib küsida msni pm kaudu ja saab täpsemalt tingimusi ja asju arutada.

Ski
28.06.10, 21:08
Sellise asja jaoks teema olemas.

http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=3432&highlight=otsin+coachi