PDA

View Full Version : ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!



Leheküljed : 1 2 3 [4] 5 6 7 8

kjmrc
08.07.10, 16:37
Yeah, eks paistab, kui midagi selgub kirjutan ;D :) teistele inspiratsiooniks :D

Anyway, keegi Carboni pokkeritoas mängib ? Imo räiged overlayd turnadel, üks 1k gtd fo MTT, 63 osalejat lol :D Kutsub kohe mängima, peaks natukene kandma sinna :)

kjmrc
08.07.10, 16:52
FFFFFUUUUUUUUUUU vool kõigub, nett läks ära FT's jeesus :D aga õnneks tuli tagasi :D

timukasr
08.07.10, 16:54
Wtf vanematel viga on, et panevad võrdusmärgi kasiinoaparaatide ja pokkkeri vahele ?! WTF

Tra insta hüdrotildis olin ja karjusin üle korteri

Endal oli sama asi, ema nuttis, isa oli murest murtud - tolle pärast kadus isu grindida ära.

Aadu
08.07.10, 16:56
Endal oli sama asi, ema nuttis, isa oli murest murtud - tolle pärast kadus isu grindida ära.
Mu ema tahtis, et ma talle uued kingad ostaks.

KristjanLaas
08.07.10, 16:57
Lihtne soovitus, ärge hoitke kõike endale, ärge küsige vanematelt raha, tehke neile aeg-ajalt ilusaid kingitusi ja küll nad hakkavad aru saama, et probleemist saab võibolla juba neilegi sobiv töökoht;)

macroTilt
08.07.10, 17:03
Foorumi esilehel naeb pidevalt analoogset statistikat.

Members: 1,888, Active Members: 600

Lenc v6i keegi, mis valemi abil systeem seda arvutab? Ja kes on need 1288 liiget, lambikontod? Kuidagi proportsioonist vaga valjas..

Sellega seoses meenub K.Laasi poolt paar paeva tagasi alustatud topic PokerQuiz.
Ka tema tundis muret uute liikmete olematu aktiivsuse parast foorumis. Well, suhtumine adminnide poolt oli kylm/olematu. Njah.

Samas teadvustab igamees endale, et "probleem" on rohkem kui t6sine. Liikmeid tuleb aina juurde, kuid 9/10st on vaiki. Jama, eh? Uusi ideid, energiat, vaatenurki on alati tarvis. Omalt poolt ei oska muud soovitada, kui et, k6ige turvalisem on vast alustada paeviku pidamisega. Eks tasapisi tekib lugejaid, saad kasi arutada jne.

Kohene nl100 FR foorumisse postitamine, vastselt registreerinud kasutajalt "abivere Ants"
paraku soovitud tulemust ei too. Ballad ei viitsi lugedagi, solid grinderid naeravad pihku, jarelejaanud meestest 50% ei tea isegi kuidas mangida ja nood tyhised 5% kes vastavad on kas siis (hea sydamega?) microfishid v6i lihtsalt leveldajad. Suluseis.

Ideas, people?

Codecci
08.07.10, 17:11
Keegi Warmduscherile läheb sellel reedel ?

edit:

http://profile.ak.fbcdn.net/hprofile-ak-snc4/hs321.snc4/41566_119643654746314_2066_n.jpg

Türile tule SummerJamile, fish.

http://images.orkut.com/orkut/photos/OQAAAM7ptM3N6a-AOnzADh5k6BQBRplku3i4AGROBHIFrUR3PLeUpipIGLCu00itP RIRMaR3mEGlaldBfmuZdlqS94QAm1T1UJ-smGwbehAmuIgnUrTcBd4R0tCx.jpg

hotcocacola
08.07.10, 17:12
http://www.pokertableratings.com/fulltilt-player-search/anssi%20vari


kellega tegemist :O?


ei viici sinna tulla
ma ei saa aru, mix tehakse selline hea pidu kuskil türil :D
selliseid mölle, superstaaridega peaks tegema kuurortides :D

samas headhunterz ja dblock &stefan..mm

BuildUp
08.07.10, 17:14
Foorumi esilehel naeb pidevalt analoogset statistikat.

Members: 1,888, Active Members: 600

Lenc v6i keegi, mis valemi abil systeem seda arvutab? Ja kes on need 1288 liiget, lambikontod? Kuidagi proportsioonist vaga valjas..

Sellega seoses meenub K.Laasi poolt paar paeva tagasi alustatud topic PokerQuiz.
Ka tema tundis muret uute liikmete olematu aktiivsuse parast foorumis. Well, suhtumine adminnide poolt oli kylm/olematu. Njah.

Samas teadvustab igamees endale, et "probleem" on rohkem kui t6sine. Liikmeid tuleb aina juurde, kuid 9/10st on vaiki. Jama, eh? Uusi ideid, energiat, vaatenurki on alati tarvis. Omalt poolt ei oska muud soovitada, kui et, k6ige turvalisem on vast alustada paeviku pidamisega. Eks tasapisi tekib lugejaid, saad kasi arutada jne.

Kohene nl100 FR foorumisse postitamine, vastselt registreerinud kasutajalt "abivere Ants"
paraku soovitud tulemust ei too. Ballad ei viitsi lugedagi, solid grinderid naeravad pihku, jarelejaanud meestest 50% ei tea isegi kuidas mangida ja nood tyhised 5% kes vastavad on kas siis (hea sydamega?) microfishid v6i lihtsalt leveldajad. Suluseis.

Ideas, people?

Ma olen juba pikalt mõelnud, et praeguseks on sellest foorumist suht lambi mölanurk saanud ning head materjali on suhteliselt raske välja sõeluda ja veel eriti uutel liitujatel. Siin foorumis on palju häid teemasid tegelt, mis on tehtud ca aasta või rohkem tagasi ning mis on nüüd unustuste hõlma vajunud ja katavad praegust jama. Teen ettepaneku, et võiks kuidagi teha mingi sticky nurga või midagi taolist, et ntks sellised teemad saaksid sinna sisse - http://www.foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=288. Imo väga pro teema ning otsisin kuu aega tagasi seda ning lõpuks leidsin peale mitmendat lehekülge ning olen suhteliselt kindel, et praegused liitujad ei ole seda kindlasti lugenud, kuigi see tooks paljudele kasu.

macroTilt
08.07.10, 17:24
WOW!

Tx buildup! Too link on super. Polnud seda teemat varem lugenud!(olen kasutaja 1aasta+)
Just just, too stickyd "must read" teemad oleks hadavajalik. Selle jaoks oleks vaja aga toimetamist/toimetajat, ehk isegi cliffide loomist jm. Et kui teha, siis teha 1x ja korralikult?

taasver
08.07.10, 17:29
http://www.pokkeriprod.com/pokkerikool/

osad artiklid sellel lehel

lenC
08.07.10, 17:34
Foorumi esilehel naeb pidevalt analoogset statistikat.

Members: 1,888, Active Members: 600

Lenc v6i keegi, mis valemi abil systeem seda arvutab? Ja kes on need 1288 liiget, lambikontod? Kuidagi proportsioonist vaga valjas..
Minu teada arvestatakse aktiivsena kasutajat, kellel on viimase 30-e päeva jooksul vähemalt 10 postitust. Ma oleksin väga üllatunud, kui see oleks alla keskmise (analoogsete) foorumite puhul.


Sellega seoses meenub K.Laasi poolt paar paeva tagasi alustatud topic PokerQuiz.
Ka tema tundis muret uute liikmete olematu aktiivsuse parast foorumis. Well, suhtumine adminnide poolt oli kylm/olematu. Njah.
Yeah, veidi külm võisin küll olla, aga see ei muuda mu pointi. Nimelt nagu öeldud, on selline isealgatus väga teretulnud, aga mina ei saa paraku vastutada, et mul on aega mitu korda päevas seda checkida või nagu teemas öeldi, vastutada, et kõik käed saaks ilusti üles õigel ajal jne. Mina magan, siis kui tahan, käin peol, siis kui tahan jne(hinnake mu ausust vähemalt :frown: ). Ehk sellejaoks jääb modede/adminide poolt lihtsalt manpowerist puudu ja toetan seda, et see tehtaks suurema kambaga ära, teemas iseenesest huvi on. Meie võime aidata sellega, et paneme näiteks pealehele uudise, et meil käib nüüd selline värk, tulge võtke osa.


Samas teadvustab igamees endale, et "probleem" on rohkem kui t6sine. Liikmeid tuleb aina juurde, kuid 9/10st on vaiki. Jama, eh? Uusi ideid, energiat, vaatenurki on alati tarvis. Omalt poolt ei oska muud soovitada, kui et, k6ige turvalisem on vast alustada paeviku pidamisega. Eks tasapisi tekib lugejaid, saad kasi arutada jne.


Nagu enne öeldud, siis sellest foorumist on tõepoolest saanud lambi mölanurk. Minu meelest selle tekitas just see uute liikmete värbamine ja see põhjustas postituste kvaliteedi tõsise languse. Ei näe, kuidas seda ila vähendada saaks, aga asjalikku kraami võiks loomulikult rohkem olla. Praegu modede foorumis muidu ongi erinevad ideed päevakajas, enam kaua ei lähe, kui saab ka meie poolt midagi foorumiliikmetele.

macroTilt
08.07.10, 17:50
cool. eelmises postis kinnitab herr Lenc, et isealgatus on soositud :) vaga fine!
seega, kui k6iksemees proovib oma postid mingiski balansis hoida (haha, sick 66 oli, j6ime ennast kambaga mallarisse, pulli sai, tra, l6pus isegi oksendasime kambaga vs. sama palju olustikukirjeldust pokkerimaastikul) paraneb hetkega kvaliteet.
Isealagatuse v6iks t6lgendada ntx nii, et kui prooviks k6iksemees suhtuda foorumisse stiilis - FOORUM ANNAB MULLE ja MINA ANNAN FOORUMILE.

See, et modede foorumis on head ja vaga head ideed paevakavas on super. Edu!

Jatkusuutlikus ei ole tyhipaljas s6na.

Rigged
08.07.10, 17:58
Teha eraldi grupp asjalikele postitajatele ja kes strateegianurkates kunagi poste ei tee, ei saa ka sinna gruppi/eraldi alafoorum nendele kasutajatele mida ainult nemad näevad, kuhu siis saab kuldseid strateegiaposte teha

lenC
08.07.10, 18:02
Teha eraldi grupp asjalikele postitajatele ja kes strateegianurkates kunagi poste ei tee, ei saa ka sinna gruppi/eraldi alafoorum nendele kasutajatele mida ainult nemad näevad, kuhu siis saab kuldseid strateegiaposte teha
ma ei tea, kas sellest on enne foorumis ka juttu olnud, aga selle suhtes on ka modedefoorumis konsensus olemas, vaja nüüd detailides kokku leppida.

Relamz
08.07.10, 18:12
hakkab looma ;)

Sa pole kindlasti ainus, kes seisab antud probleemiga silmitsi..
Kift oleks, kui kunagi saaks siit samast foorumist lugeda, et kuidas asi lahenes.
Millise taktika valisid, tagasil66gid, vanemate reaktsioon jne.
Kindel, et paljud noored oleksid selle informatsiooni eest vagagi tanulikud.

glgl!



Enda ema kah alguses vingus pokkeri pärast. Nüüd maksan kodus väikest hasartmängu maksu emale ja kõik on ok :D....ei noh aitan vahest rahaga :).

inward
08.07.10, 18:25
Arusaadav ka vanemate poole pealt. Tahaksid su poeg/tütar mängiks pokkerit for living ??
Iseasi, kui Leiboldi sugune vend oled.

Sass
08.07.10, 19:29
Arusaadav ka vanemate poole pealt. Tahaksid su poeg/tütar mängiks pokkerit for living ??
Iseasi, kui Leiboldi sugune vend oled.

irw.. need tyybid seal koolitatakse 10 aastaselt välja juba raudselt ja pannakse arvuti taha... paps ytleb.. grindi.. saad kommi.. tyyp laseb NL1k ise ei saa arugi :D

Kloonike
08.07.10, 19:35
Minu ema arvas üldse, et ma olen mingi hull (ilmselt olengi), sest jätsin kooli pooleli ja hakkasin "proks" kui ise veel NL10 ei biitinudki... Emale muudkui korrutasin, et hakkan tegema 100k eeku kuus :biggrin:

Kui hakkasin mingeid tulemusi näitama siis rahunes asi maha. Praegu ema ülirahul minuga.

Sass
08.07.10, 19:39
oled jah hull kui hakkasid 5NL poker proks :D

Kloonike
08.07.10, 19:47
Ega ma NL5 ka ei biitind. Short stacksin starsis breakeven NL10, NL25 FR, gamblesin igal pool ja kui liferoll oli $4000 pealt $300-le langenud panin kõik PKRI, mängisin NL50 and the rest is history...

leits
08.07.10, 19:50
PKR'is fullring puudub yldse?

Kloonike
08.07.10, 19:50
Seal on full ring aga see on sitaks aeglane. 40 handi tunnis per laud, tihti mängud ei jookse ka.

Sass
08.07.10, 19:51
leits sa oled puha kuulus ju.. oled PTR-i estonia top 50 teeniv mees :o

leits
08.07.10, 19:55
peaks mingi dongi saidile paar K kandma ja 6maxi proovima vaikselt ... kunagi tuleb FR jalga lasta nii ehk naa, kohati juba yle visand .. aga see fcking 6max on kuidagi jube tistmoodi .. voi noh moned v2idavat et UTG ja UTG+1 jätd vaheelt ja ongi 6max :D

Rage
08.07.10, 21:00
Kas kusagil püksirihmadele auke tehakse juurde (Tartu/Tallinn)? Ma naelaga ei tahaks teha...

suvalise kingsepa juures tehakse.. ma nt lasin omale sikupillis teha

kjmrc
08.07.10, 22:16
http://www.youtube.com/watch?v=wY_sKhq_kLo&feature=related

Maitea, kas see on juba siit teemast läbi käinud, aga ilge nuts :D Kõht krampis :D

Supsti
08.07.10, 22:18
Türile tule SummerJamile, fish.

http://images.orkut.com/orkut/photos/OQAAAM7ptM3N6a-AOnzADh5k6BQBRplku3i4AGROBHIFrUR3PLeUpipIGLCu00itP RIRMaR3mEGlaldBfmuZdlqS94QAm1T1UJ-smGwbehAmuIgnUrTcBd4R0tCx.jpg

Võtame sõpradega 9 kohalise bussi ja oleme kohal. Esinejad on ikka üle prahi.

hotcocacola
08.07.10, 22:27
http://pics.kuvaton.com/kuvei/rage_ffffuuuuuu.gif

inward
08.07.10, 23:29
peaks mingi dongi saidile paar K kandma ja 6maxi proovima vaikselt ... kunagi tuleb FR jalga lasta nii ehk naa, kohati juba yle visand .. aga see fcking 6max on kuidagi jube tistmoodi .. voi noh moned v2idavat et UTG ja UTG+1 jätd vaheelt ja ongi 6max :D

Oleks see vaid nii lihtne :D

hotcocacola
08.07.10, 23:54
http://itnurk.com/files/upload/urod/2010/06/1277626964-639_01.jpg

http://itnurk.com/files/upload/urod/2010/06/1277576126-132_01.jpg

inward
08.07.10, 23:55
Unustasin su eelmist gifi. kiita coca. Korralik naer :D

KristjanLaas
09.07.10, 00:14
Hmm, tulin tln. ja esimene inimene keda inimtühjas Liivaku peatuses öösel nägin oli Ranka mingi piffiga.

oitarvi
09.07.10, 01:39
Huvipärast küsiks kas keegi äkki oskab kahte laulu tuvastada.

Kunagi tuli raadiost üks dnb-reggae lugu. Koit Raudsepp ütles ka loo lõpps Mikkin ja Rabadal Rock vms, aga üritasin igatpidi otsima, kuid sellist artisti pole, ega ka sellist laulu. Igatpidi googeldasin. Kahjuks ka raiskasin oma aja ära, et see laul netist sealt saatest lindistada...

Teine lugu on mingisugune eesti 90ndate räpilugu. Sel ajal oli ta tõeline hitt, kas siis 94 või oli 96. Kui ma tööle kunagi sõitsin siis öeldi raadiost ka artisti nimi, aga kahjuks meelde ei jäänud. Bändi nimi võibolla niivõrd kuulus polnud minujaoks, aga lugu tuttav. Selline vägev tümakas oli taga.
Võibolla meenutas see lugu natukene ka Musta Q rahvaspordipäeva või oli umbes sellises stiilis.

R90RUkgMTpQ

EDIT: selles räpiloos oli midagi taolist, et ütlesid all girls are in the house või oli all girls are going to party ja siis ise karjusid naiste häälega yeaah ja siis ütlesid sama lause ka poiste kohta.

Ehk oskab keegi nende ülinappide vihjete põhjal midagi öelda?

isenseven
09.07.10, 01:45
Hmm, tulin tln. ja esimene inimene keda inimtühjas Liivaku peatuses öösel nägin oli Ranka mingi piffiga.

haha lol:D

macroTilt
09.07.10, 02:07
Haha, MustQ oli 90a Eesti Nokia. hahahaha, pirita klubi "Piraat", seal trikitasid
nad regulaarselt. Iga endast lugupidav tibi oli alati kohal.

Hetkel vaatan videot ja lihtsalt :biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

oitarvi
09.07.10, 02:17
Haha, MustQ oli 90a Eesti Nokia. hahahaha, pirita klubi "Piraat", seal trikitasid
nad regulaarselt. Iga endast lugupidav tibi oli alati kohal.

Hetkel vaatan videot ja lihtsalt :biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

Jaa. Suht huumor lugu ka see, mille siia panin. Aga Must Q oli tõesti tegija 90ndatel. Ei tea kas Kozyl muidu hetkel häbi ka on? ::)

oitarvi
09.07.10, 02:31
Pika otsimise peale leidsin selle oma teise loo üles lõpuks. Haha Noisy Nation.

7_0675vNEhE

Tarmonator
09.07.10, 02:36
Haha, MustQ oli 90a Eesti Nokia. hahahaha, pirita klubi "Piraat", seal trikitasid
nad regulaarselt. Iga endast lugupidav tibi oli alati kohal.

Hetkel vaatan videot ja lihtsalt :biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

ei jah krt...tõsiselt hea :biggrin::biggrin::biggrin:
kargavad seal nagu tänapäeval Ryan Angelos:biggrin:

oitarvi
09.07.10, 02:38
http://www.youtube.com/watch?v=wY_sKhq_kLo&feature=related

Maitea, kas see on juba siit teemast läbi käinud, aga ilge nuts :D Kõht krampis :D

Jürgensonid oli tõesti nuts sari. Ükspäev vaatasin sõbraga youtubest kõik osad ära ja ainult naersime. Tõesti Eesti parimad huumorimehed koos ja see ka väga naljakas, kuidas Volki mõnitatakse. :p

EdgarP
09.07.10, 02:46
NBA huvilistele- LeBron teatab 15 mintsa pärast, mis meeskonnas ta järgmine hooaeg mängib. Otseülekanne www.atdhe.net

oitarvi
09.07.10, 02:51
Ma olen juba pikalt mõelnud, et praeguseks on sellest foorumist suht lambi mölanurk saanud ning head materjali on suhteliselt raske välja sõeluda ja veel eriti uutel liitujatel. Siin foorumis on palju häid teemasid tegelt, mis on tehtud ca aasta või rohkem tagasi ning mis on nüüd unustuste hõlma vajunud ja katavad praegust jama. Teen ettepaneku, et võiks kuidagi teha mingi sticky nurga või midagi taolist, et ntks sellised teemad saaksid sinna sisse - http://www.foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=288. Imo väga pro teema ning otsisin kuu aega tagasi seda ning lõpuks leidsin peale mitmendat lehekülge ning olen suhteliselt kindel, et praegused liitujad ei ole seda kindlasti lugenud, kuigi see tooks paljudele kasu.

Mulle tuli kohe meelde intervjuud. Et need on ka kaduma läinud. Et kui tuleb foorumisse uus kasutaja siis ta vaevalt need kuidagi üles leiab. Minumeelest võiks näiteks need intervjuud svenza ja esimene vist oli privadoriga (pead ei anna) kuskil stickys või eraldi alafoorumis üldse olla, et ka tulevased põlved neid lugeda saaksid ja võiks muidugi see traditsioon edasi kesta, et kellegi huvitava persooniga tehakse järjekordne taoline artikkel. Muidugi ESTpatricku well oli ka päris huvitav lugeda. Kindasti jällegi enamus kasutajaid pole seda lugenud. Et see võiks ka kuskil seal intervjuude alafoorumis olla.
Kindlasti on neid huvitavaid teemasid veel kuskil foorumisoppides, mis on ammu unustusse läinud. Kuidagi võiks paremad ja huvipakkuvamad teemad mingi uue alafoorumi alla panna.

Aadu
09.07.10, 03:02
NBA huvilistele- LeBron teatab 15 mintsa pärast, mis meeskonnas ta järgmine hooaeg mängib. Otseülekanne www.atdhe.net
Lebronile ikka meeldib tähelepanu

harryahven
09.07.10, 03:20
http://www.megavideo.com/?d=JP80CHH0
33:55- , tra kui nuts sari ikka

EdgarP
09.07.10, 03:30
Lebronile ikka meeldib tähelepanu

Tund aega jaurasid, aga jah, Miami it is .

macroTilt
09.07.10, 03:50
Haha, noisy nation oli ka jah :DDD
nemad siis esindasid hard core versiooni. olid ajad, olid ajad ;)

Peent turniirihuumorit (ehk siis Brasil/USA):

http://img194.imageshack.us/img194/3856/brasilvsusa.jpg (http://img194.imageshack.us/i/brasilvsusa.jpg/)


:biggrin:

Tylos
09.07.10, 04:42
Haha, noisy nation oli ka jah :DDD
nemad siis esindasid hard core versiooni. olid ajad, olid ajad ;)

Peent turniirihuumorit (ehk siis Brasil/USA):

http://img194.imageshack.us/img194/3856/brasilvsusa.jpg (http://img194.imageshack.us/i/brasilvsusa.jpg/)


:biggrin:

Krt,see on ikka nii peen ,et kuidagi ei l6ika l2bi....

macroTilt
09.07.10, 05:00
Tylos, peen huumor ongi siuke huumor, kus enamus ei l6ika labi.

Tylos
09.07.10, 05:18
dunno,teatud stoned momentidel pidi naer niisama ka peale tulema ilma huumorita.

macroTilt
09.07.10, 05:19
hahahahahahahahahaha. 66d Tylos! hahahahahahahaha.

Tigrano
09.07.10, 08:03
fock you hahahahaha väga peen

hotcocacola
09.07.10, 08:56
http://www.chm.bris.ac.uk/webprojects2006/Macgee/Web%20Project/meet_the_fockers.jpg

flipmachine
09.07.10, 10:29
Kas keegi kasutav veel campusneti ja sureb neti aegluse kätte ??

nalg
09.07.10, 11:02
Seoses pettuste arvu suurenemisega seadsime rahavahetustele piirangud ja ainult suurema usaldusväärsuse ning postituste arvuga kasutajad said teha rahavahetusi. Kahjuks too muudatus pälvis kasutajate poolt, kellel ei olnud piisavalt postitusi või usaldust, väga palju pahameelt ja meelehärmi. Rahavahetus kutsus ligi uusi kasutajaid, kes eirasid ilmselgelt foorumireegleid ning tihti lõhkusid PokkeriProd.com foorumi sõbralikku õhkkonda. Seetõttu otsustasime, et alates 1. veebruarist 2010 on PokkeriProd.com foorumis kõik rahade vahetused täielikult keelatud s.h. ka läbi PM'ide. Kes eirab reeglit, saab ka vastava karistuse.

Otsus on lõplik ning ei kuulu enam ümbermuutmisele. Andsime mitmeid võimalusi, aga kahjuks osad kasutajad sellest aru ei saanud. Kõige suuremad kaotajad ongi kasutajad, kes kõige rohkem protesteerisid uue rahavahetuse poliitika vastu ning nende pärast peavad kahjuks kannatama ka kõik ausad ja korralikud foorumlased

Tuleb mõista, et meie foorum on pokkerifoorum, kus peamine on pokkerimängijate arendamine ja nende mängu parandamine, mitte aga rahade vahetamine ning diilide küsimine. Meie peamiseks poliitikaks oli minimaalne reklaam, pokkeriõppe jagamine - ja keskendumine ning sõbralikkus. Kahjuks kaks viimast, eriti viimane on hakanud vaikselt lahtuma. See on meie foorumile lubamatu.

Seetõttu administraatorite ja moderaatorite peamine ülesaanne 2010. aastal ongi taastada vana hea PokkeriProd.com pokkerifoorum (rõhk sõnal "POKKERI") ja kaotada ära negatiivsus ning vaenulikkus. Vajadusel võtame kasutusele kõige rangemad meetmed, mida rakendame kasutajatele, kes ei saa aru meie foorumi eesmärkidest ning õõnestavad meie foorumis rahulolu ja sõbralikkust.

Lõpetuseks tahaks öelda, et peale sõbralikkuse proovime edasi arendada pokkeriõpet ja tõenäoliselt avapaugu tulistab vennas TIGRANO oma uue ja huvitava projektiga.

PokkeriProd.com juhtkond loodab, et kasutajad mõistavad muudatuse vajalikkust. Me võiks pidevalt "bännida" pettureid ja kommuuni õõnestajaid, aga see on jällegi üks negatiivne tegu, mis pikemas perspektiivis mõjub foorumile halvasti.

PokkeriProd.com juhtkond.

Tigrano
09.07.10, 11:20
Ilus lugeda :)

nalg
09.07.10, 11:23
kena romaan tõesti :) / vabandan, ei teadnud, et see keelatud

Potsataja
09.07.10, 11:41
...

Lõpetuseks tahaks öelda, et peale sõbralikkuse proovime edasi arendada pokkeriõpet ja tõenäoliselt avapaugu tulistab vennas TIGRANO oma uue ja huvitava projektiga.

...



Mis projektist jutt käib ? :rolleyes:

hotcocacola
09.07.10, 11:43
ma arvan et mõeldud on Tigrano õppevideote projekti

Tigrano
09.07.10, 11:44
Mis projektist jutt käib ? :rolleyes:

Videode projekt algajatele sai valmis aga edasi natuke soiku jäänud aga midagi olen teinud sisetunne ütleb et sügisel lähevad üles järgmised videod.

Tarmonator
09.07.10, 12:03
Tigrano on vanaks jäänud :D

nikitheone
09.07.10, 12:19
+1 ideele koguda kuldsed topicud kokku. hiljuti avastasin mingi vapsiku stakepäeviku ja sellist motboosti pole ammu olnud.

Tigrano
09.07.10, 12:43
Tigrano on vanaks jäänud :D

Kle vana ma ei jõua kokku lugeda palju ma sulle msn vana olen öelnud :biggrin:

Tarmonator
09.07.10, 13:29
Kle vana ma ei jõua kokku lugeda palju ma sulle msn vana olen öelnud :biggrin:


vale puha, ei võta omaks 8=)

qbj0hn
09.07.10, 13:31
Wtf.Steven Seagal on ment?
Pange TV3.
Patrullib umbes ringi jne.

Potsataja
09.07.10, 13:35
Raha peab ju kuidagi teenima.

teerajaja
09.07.10, 15:04
Üritan nädalavahetuseks autot saada aga enamus rendifirmad tühjad või mingid juustud unreal hinnaga. Renditakse vist päris palju.

ok2aa
09.07.10, 15:28
Üritan nädalavahetuseks autot saada aga enamus rendifirmad tühjad või mingid juustud unreal hinnaga. Renditakse vist päris palju.

selleks nädalavahetuseks on vist juba suht võimatu autot leida.

Owner85
09.07.10, 16:19
ffs,plaan tehtud et tuleb volyymikas grind ndv ja ommikust saati tel heliseb,2korda pärnu kutsutud+grillima ja suvekatele,obv tna õhtu/öö jääb grind ära:(

Oliverk
09.07.10, 16:29
ffs,plaan tehtud et tuleb volyymikas grind ndv ja ommikust saati tel heliseb,2korda pärnu kutsutud+grillima ja suvekatele,obv tna õhtu/öö jääb grind ära:(

Nõrk oled, kui nii lihtsalt ahvatlustele järgi annad. Öige grinder ei te mis suvi ongi.

Owner85
09.07.10, 17:06
Nõrk oled, kui nii lihtsalt ahvatlustele järgi annad. Öige grinder ei te mis suvi ongi.

ahvatluste osa jah aga et õige grinder ei tea mis suvi on oli ikka vast Level:)

teerajaja
09.07.10, 17:48
selleks nädalavahetuseks on vist juba suht võimatu autot leida.

Joppas, sain.

mislinn
09.07.10, 18:19
ffs,plaan tehtud et tuleb volyymikas grind ndv ja ommikust saati tel heliseb,2korda pärnu kutsutud+grillima ja suvekatele,obv tna õhtu/öö jääb grind ära:(

lol, sama jama...mõtlesin rahuliku nv-d - grind ja vutt, aga no mis välja tuleb...lõuna-eestisse tripile minek :D

Rage
09.07.10, 19:59
ma tegin täna kiirelt 200 kohustuslikku ftp punkti täis.. ja õlled ja bacardi razz jms külmikus ootasid.. hetkeks kodu juba rahvast täis.. ja nii ta vaikselt hakkab minema.. täna enam ei grindi...

inward
09.07.10, 20:13
Pokkeriprode värk :D. Ise grindin see nv nagu loll. Aga alguses muudmoodi ei saa :).

nummar
09.07.10, 21:04
and the weekend beginss, gl kõigile

EestiMats
09.07.10, 22:56
Kas starsi kasutaja miksnii on keegi siit foorumist ?

isenseven
09.07.10, 23:17
miksnii ongi ilmselt

miksnii
10.07.10, 00:42
ilmselt küll jah, käed ei pidanud...väike tilt ning kena sess tuli -48$ :)
Ple hullu....öö on veel pikk :P
Mets sa reg ??

g00000se
10.07.10, 00:49
Grindisin ka täna natuke ja homse võtan vist vabaks. Ilus ilm ja ujuma/grillima vaja minna. Vb õhtul teeb 500 FTP punni käbe täis. Head nv'd kõigile

FreakyJason
10.07.10, 01:52
Minu poolt ka kuuma päikesevanni :). Ise firma suvepäevadele homme (st täna)

EestiMats
10.07.10, 02:10
ilmselt küll jah, käed ei pidanud...väike tilt ning kena sess tuli -48$ :)
Ple hullu....öö on veel pikk :P
Mets sa reg ??

Kaugel sellest, endal oli veel vägevam sess:D alguses mingite ahvide poolt suckoudid ja siis julm tilt :D

miksnii
10.07.10, 02:20
Muidu Don'id on muhedad asjad...kannatust on ainult vaja....järgmine sess tuli kohe 23-st mängust 17 võitu ja päev pea BE tagasi....tuleb ilmselt 1 sess veel teha.

inward
10.07.10, 03:18
Keegi 888's 6lirull nime all mängib siit foorumist ? :D

Sass
10.07.10, 09:33
jobanova, no nii mälus et. Keegi hiiumaal 9ndal peol ei k2ind? nikitheone kus oled?

kilu6
10.07.10, 13:41
Nice chipdumping

https://www.pokertableratings.com/replayer/index.php?site=fulltilt&id=22035479693&hash=8045137724

Ja samamoodi veel 20 kätt

Potsataja
10.07.10, 13:52
Nice chipdumping

https://www.pokertableratings.com/replayer/index.php?site=fulltilt&id=22035479693&hash=8045137724

Ja samamoodi veel 20 kätt

Need tüübid peaksid kandideerima tiitlile: aasta kõige idiootsem chipdump :biggrin:

IamAllin
10.07.10, 14:03
no fucko ff, öelge veel, et on skill ja non skill:D on unlucky vennad, lucky vennad, luckerid, hyper luckerid ja omg asdfghdsgfaa LUCKBOXID.

http://publik.delfi.ee/news/kurioosum/vanaproua-napsas-lotomanguga-neljandat-korda-peavoidu.d?id=31991761

flipmachine
10.07.10, 14:07
Need tüübid peaksid kandideerima tiitlile: aasta kõige idiootsem chipdump :biggrin:

Kunagi ammu sai isegi nii tehtud mitmeid kordi ... kedagi ei paistnud huvitavat, aga noh seda unibetis ka :P

Sass
10.07.10, 14:20
no fucko ff, öelge veel, et on skill ja non skill:D on unlucky vennad, lucky vennad, luckerid, hyper luckerid ja omg asdfghdsgfaa LUCKBOXID.

http://publik.delfi.ee/news/kurioosum/vanaproua-napsas-lotomanguga-neljandat-korda-peavoidu.d?id=31991761
eino mis luckbox... loto on oskusmäng ju. seda ei bannita ega midagi loto FTW
pokker on see saatanast õnnemäng

IamAllin
10.07.10, 14:28
eino mis luckbox... loto on oskusmäng ju. seda ei bannita ega midagi loto FTW
pokker on see saatanast õnnemäng
no sellel vanamemmel on skilli jõhkralt:D Tahaks ta lifetime graphi näha...ticketeid ostetud and profit. Jookseb üle EV lol.

Potsataja
10.07.10, 14:32
no sellel vanamemmel on skilli jõhkralt:D Tahaks ta lifetime graphi näha...ticketeid ostetud and profit. Jookseb üle EV lol.


Sellele memmele tuleks pokkeri ABC selgeks õpetada, siis saaks näha, kuidas ta durrrr´i crushib.

Sass
10.07.10, 14:43
eino easy game ju kui teised lotovõitad oleks laristanud selle 5M taala 2ra siis memm investis lotopiletitesse k6ik ja hittis veel..

ziimukaz
10.07.10, 14:50
no sellel vanamemmel on skilli jõhkralt:D Tahaks ta lifetime graphi näha...ticketeid ostetud and profit. Jookseb üle EV lol.

heater obv

Sass
10.07.10, 14:59
heater or not, aga in total $20M wuuuuuuut

IamAllin
10.07.10, 15:01
aga jah...4 korda.
1 kord, siis on wtf luckbox töötas korralikult.
2 korda on maailma suurim lucker
3 korda on pics or didnt happen
4 korda on shoot me

vennike
10.07.10, 15:07
http://www.postimees.ee/?id=286125 - paneb ägisema tõesti raisk, katsu grindida niimoodi

low-flow
10.07.10, 15:16
http://publik.delfi.ee/news/kurioosum/vanaproua-napsas-lotomanguga-neljandat-korda-peavoidu.d?id=31991761

Ta võiks oma kommuuni teha, lotoprod.com -.-
Ei aga tegelt, variatsioon ei väsi ikka üllatamast, üsna hirmuäratav asi tegelikult inimesele, kes üritab variatsioonirikkal alal elatist teenida, kui nüüd teistpidi mõelda.

Sass
10.07.10, 16:42
http://www.postimees.ee/?id=286125 - paneb ägisema tõesti raisk, katsu grindida niimoodi
ei viitsi lahti teha aga 95% olen kindel et see on see kuumalaine uudis.. käisin just tna postimehel :D

lenC
10.07.10, 17:45
sa tead, et sa runnid halvasti, kui ostad selverist 2=3 saiu ja pakis on 2 saia

Sass
10.07.10, 18:20
sa tead, et sa runnid halvasti, kui ostad selverist 2=3 saiu ja pakis on 2 saia

:D.. bad beat after bad beat


käisin tna oma seljavaluga nõia juures... ytles et kiirest ksvust neeru kinnituskohad teevad valu vms.. eks näis mis saab

ristijeesus
10.07.10, 18:28
Tule öösel pealinna koplisse või lasnakale laiama- lüüakse neerud kenasti lahti ja valu kaob.

inward
10.07.10, 18:31
Lasnas on paar päeva vaikust olnud. Vaikus enne tormi. Aga lahingud jätkuvad....

inward
10.07.10, 19:32
http://soccernet.ee/tarmo-kink-siirdub-inglismaa-esiliigasse


Päris korralik, loodetavasti diil läheb läbi ka ilusti, jube huvitav mis klubisse :D.

K2snakas
10.07.10, 19:58
hea uudis küll, aga imo vara rääkida sellest, ennem kui asi kindel:)

inward
10.07.10, 20:00
Nii ta on. On olnud küll ja küll neid pealkirju "Oper läheb Sunderlandi" ja "Dortmund tahab Sander Puri". Aga eks paistab.

isenseven
11.07.10, 14:15
täiesti hull ilmm ikkkaaa

Madis Very
11.07.10, 14:27
täiesti hull ilmm ikkkaaa

ei pidanud rannas kaua vastu v :D

Sass
11.07.10, 14:28
olen natuke kõrbend... but me likes it
aga jahkraad n2itas varjus +31 max +33

Muckyourcards
11.07.10, 14:46
sa tead, et sa runnid halvasti, kui ostad selverist 2=3 saiu ja pakis on 2 saia

Või siis see, kui oled Soomes, viskad poest tagasi saadud 2€ mündi automaati(slot), saad jackpoti, automaat ütleb et võitu ei ole ja üritad vigases soomekeeles müüale seletada aga too ütleb vastu ainult: "Midäää???", "Midääää???" , " Ei ymmärrä"
Fucking 400€ jäi saamata eelmine nädal ://///

Rigged

Owner85
11.07.10, 16:30
Omfg,terve järgmine nädal 30+ kraadi,sicko

Godspeed_EJ
11.07.10, 16:35
Omfg,terve järgmine nädal 30+ kraadi,sicko

Nice. Võiks suve lõpuni head ilma hoida.

Supsti
11.07.10, 16:50
MA OLEN ELUUUS. Summerjam oli kõva

Godspeed_EJ
11.07.10, 16:52
GOW2 live pelajaid leidub siin?

ment52
11.07.10, 18:14
Nice. Võiks suve lõpuni head ilma hoida.


GOW2 live pelajaid leidub siin?

:lipsrsealed:

inward
11.07.10, 18:17
Päris hea tähelepanek ment :D

Godspeed_EJ
11.07.10, 18:35
:lipsrsealed:

Ma öösiti ei istu õues

ment52
11.07.10, 18:45
Ma öösiti ei istu õues

http://i224.photobucket.com/albums/dd97/maeioska/youmad.gif

Godspeed_EJ
11.07.10, 19:00
http://i224.photobucket.com/albums/dd97/maeioska/youmad.gif

Päevad hakkasid ment või lihtsalt igav?

Madis Very
11.07.10, 19:02
very cool gif !!

ment52
11.07.10, 19:06
Päevad hakkasid ment või lihtsalt igav?

http://img.photobucket.com/albums/v197/LastPoet/IAintEvenMad.jpg

Godspeed_EJ
11.07.10, 19:20
http://img9.imageshack.us/img9/8561/captainobvious8finished.jpg

ment52
11.07.10, 19:30
http://i224.photobucket.com/albums/dd97/maeioska/seinfeldnothx.gif

mihkel88
11.07.10, 21:30
lol at mendi gifid:)

Sass
12.07.10, 00:21
Pokernewsi 10k Sunday millil 4/36.. tahab tulla

Sass
12.07.10, 00:24
5/25 215 sunday milli ticket olemas.. nyyd vaja top 3 jõuda :D

oitarvi
12.07.10, 00:26
Pokernewsi 10k Sunday millil 4/36.. tahab tulla

Stars, kui ka MM on rigged. Minu turniir lõppes JJ vs 88, kui vastasele tuli runner-runner mast ühe kaardiga. Floppi 2 ruutut ja turn ning river ruutu. Tal siis ruutu 8. Preflop all-in oli muidu.

Sass
12.07.10, 00:28
praegu seis nii et 4 way allin oli QQ vs 25o vs 77 vs 99 board 7T9 J 8 ship it...
1/25

E: obv pole turna m2ngija ja top 3 ei saa 6/21 ja eriti midagi ei looda ka... vaatan huvi pärast kaugele jõuan

inward
12.07.10, 00:48
National Geographicu pealt tuleb mingi ilgelt hea reklaam, kus loetleb palju inimene kulutab aega teatud tegevustele. Ala wc poti peal istume 3aastat elus, tv pulti otsime 19 päeva, magame 20aastat vms, jne. Kui keegi selle video leiaks või täisloetelu oleks kõva :D

K2snakas
12.07.10, 00:53
http://soccernet.ee/tarmo-kink-siirdub-inglismaa-esiliigasse


Päris korralik, loodetavasti diil läheb läbi ka ilusti, jube huvitav mis klubisse :D.

http://soccernet.ee/kingi-kosilaseks-on-middlesbrough

nyyd tulevane kosilane kah teada, loodame et kõik läheb h2sti:P

Sass
12.07.10, 00:55
misasja.. 2se stackiga Final Tables :D aga jah.. ikkagi ei looda midagi.. peab joppama

inward
12.07.10, 00:56
Vaatasin ise ka täna. Boro pole paha ütleme nii :D. Kui ta ka peaks sinna siirduma, siis eks näis, kuidas hakkama saab, sest Inglismaal see füüsiilne töötlemine on päris korralik.

Sass
12.07.10, 01:04
mis starsil viga on... teeme 2 eestalsega dialoogi kutsutakse mode... mina saan week banni tema ei saa sittagi.. kerige p**** ****kotid

inward
12.07.10, 01:12
Rofl, eriti omatud :D

oitarvi
12.07.10, 01:16
No sass, donka esimeseks ära!
Ma imestan ainult, et väga haigelt pandud. 4. koht saab sunday millioni pileti ja kolmas ka selle pileti + $10 väärtuses mingi sunday 200 grand pileti. 3. kohal peaks nagu midagi rohkemat olema võrreldes 4-35 kohaga, kui see $10 väärtuses pilet.

Sass
12.07.10, 01:18
ei donka ma midagi :D arvatavasti jään mingi 4jandaks vms :D

MrT2inem
12.07.10, 01:23
mis starsil viga on... teeme 2 eestalsega dialoogi kutsutakse mode... mina saan week banni tema ei saa sittagi.. kerige p**** ****kotid

lol, ma sain mingi hoiatuse ainult .. :D

Sass
12.07.10, 01:25
neeeissss time banki polegi enam

oitarvi
12.07.10, 01:26
Mis sul oli, kui 4beti tegid? JJ-QQ?

Sass
12.07.10, 01:28
ei

Sass
12.07.10, 01:29
tra kui palju neid runner runnereid tuleb seal turnas :D

oitarvi
12.07.10, 01:30
ei

Ehk siis annad poolikule vastusele pool juurde?

Sass
12.07.10, 01:31
arvasin et restealib mind

Sass
12.07.10, 01:34
t6mbasin k6igi PTRi l2bi.. cashi j2rgi on k6ik fishid.. va MrT2inem

oitarvi
12.07.10, 01:35
t6mbasin k6igi PTRi l2bi.. cashi j2rgi on k6ik fishid.. va MrT2inem

Standard freerollijad. Aga PTR on ju cashi mängijate leht ainult. Poker pro labs ja official poker raningu lehte vaata turniiride korral vast.

MrT2inem
12.07.10, 01:36
lol, turnal olen ma eriti fish, pole mitu kuud turnat toksind ja tundub et viimased kuu aega olen ka cashis fish juba :D

Sass
12.07.10, 01:36
ple aega atm
pole tuttav ka nende kohtadega

oitarvi
12.07.10, 01:38
Vastase poolt nice check-raise-fold su shove peale. Kas sul oli K või metatasid? Vaevalt meta sellise koha peal veel enam on, et siis K ikka jah?

Sass
12.07.10, 01:39
overpair

// tra sa oled raudselt THATpupbites ja p2rid infi siin :D

oitarvi
12.07.10, 01:40
overpair

// tra sa oled raudselt THATpupbites ja p2rid infi siin :D

Tilditse vähem. Readida sa ka üldse ei oska. Obv on see mingi venelane, kes eesti keelt ei oska.

Sass
12.07.10, 01:41
Tilditse vähem. Readida sa ka üldse ei oska. Obv on see mingi venelane, kes eesti keelt ei oska.

tilditse vähem? :o ja mismõttes ma readida ei oska

// mis käed ja mis flopid...

oitarvi
12.07.10, 01:43
tilditse vähem? :o ja mismõttes ma readida ei oska

Selle peale, et ma küsin. Read selle koha pealt, et jogevamaalt pärit on obv venku, kes eesti keelt ei oska. Kuidas mina saan siis tema olla? ::)

Sass
12.07.10, 01:43
jogevamaal siis aint venkud pole :D
ma räägin mai oska turnasid.. ob v blindin 5endaks:D

MrT2inem kutus mode ytle et tahame diili teha.. top 5ele 215 sunday mill + Sunday warm u ja dil :D

MrT2inem
12.07.10, 01:44
lol ma olen ka Jõgevamaalt :)

oitarvi
12.07.10, 01:44
jogevamaal siis aint venkud pole :D

Lisa read on, et õ asemel on o.

Sass
12.07.10, 01:48
mrt2inem loovuta mulle 3rd place :D

Sass
12.07.10, 01:49
nyyd saab pressima hakata

MrT2inem
12.07.10, 01:49
jogevamaal siis aint venkud pole :D
ma räägin mai oska turnasid.. ob v blindin 5endaks:D

MrT2inem kutus mode ytle et tahame diili teha.. top 5ele 215 sunday mill + Sunday warm u ja dil :D

lol, vot sulle viiendat kohta :D

Sass
12.07.10, 01:52
davai tsippliidird t6mmakse stackid omavahel sisse nyyd :D
tra mis kuni 9 lehti mulle tuleb koguaeg
still alive rsk.. tunne ikka paras sitt:D tunnen et pole edget nende trade vastu :D
mõlemad mängivad suht imelikult et mina kui suht kogemusteta turna plaier ei jaga neist eriti midagi v2lja :D

oitarvi
12.07.10, 01:55
Kohe näha, et dongile on hinnaline tõmme belly buster. lol.

Sass
12.07.10, 02:00
trrrrr... tahan diili teha et k6igile 2x 215 turna ticket
ei saa modetki kutsuda

HU grinder
12.07.10, 02:01
Keegi oskab anda linki ranka 2+2 pooh-bah postile?

oitarvi
12.07.10, 02:02
trrrrr... tahan diili teha et k6igile 2x 215 turna ticket
ei saa modetki kutsuda

Vaevalt sa sealt diili saad, kuna see ju Pokernewsi promo, mitte Starsi enda oma.

Sass
12.07.10, 02:04
is nice
top2 or nothing
lol venku yberbluff didnt work
TYRRRR

Sass
12.07.10, 02:07
IS NICE!!!

oitarvi
12.07.10, 02:11
Mis kuradi call vastasel poolt see A8 oli? Ehe donk. Sass, donkad ära küll. :)

Aadu
12.07.10, 02:11
Palju see esimene väärt on? 215+215+215+11?

Gratz, btw neid ei tohiks saada rahaks vahetada.

Sass
12.07.10, 02:12
VÕTKE VÕRGUST V"LJAAAA!!!
TY railijatele :D

oitarvi
12.07.10, 02:13
gg! Vaata, et cashid nendel imelistel turnadel ka siis.

Sass
12.07.10, 02:17
gg! Vaata, et cashid nendel imelistel turnadel ka siis.

tra kahtlane tunne et ei cashi :D tase seal ikka suht kõva ma usun... siiski
http://www.nowpic.com/upload/files/2010-07/002e46a3.jpg

inward
12.07.10, 02:24
Nice, gg Sass.

low-flow
12.07.10, 02:32
Selle järgi ju 1-35 sama auhind. Või mis kolmest piletist siin juttu oli?

Sass
12.07.10, 02:34
Selle järgi ju 1-35 sama auhind. Või mis kolmest piletist siin juttu oli?

esikoht saab Sunday mill+ Sunday warmup + 215 turna ticket + 11 turna ticket
teine koht Sunday mill + Sunday warm up + 11 taala turna
kolmas koht Sunday mill + 11 taala turna

low-flow
12.07.10, 02:36
Kõva hit siis! (Y)

Luckbox kehtima ja miljokaks ära nüüd.

Sass
12.07.10, 02:37
Kõva hit siis! (Y)

Luckbox kehtima ja miljokaks ära nüüd.

kle peab vaatama jah.. vimased päevad stars ysna helde olnud minuga

SALSABOY
12.07.10, 02:51
Tubli mäng oli eestlaste poolt

pikk28
12.07.10, 06:36
kena hit Sass!
edu turkadel!

g00000se
12.07.10, 08:21
Niiiiice. Tuleb veel :D

flipmachine
12.07.10, 11:12
Mõni inimene veel macrae 2 ka sõidab ?

SALSABOY
12.07.10, 11:22
Mõni inimene veel macrae 2 ka sõidab ?

:D tõsiselt veh ? viimati say PS1 peal mängitud

SALSABOY
12.07.10, 11:26
is nice
top2 or nothing
lol venku yberbluff didnt work
TYRRRR

see mängija polnud venku. Aga väike misplay vastase poolt oli.. unustas foldida :D

flipmachine
12.07.10, 11:28
:D tõsiselt veh ? viimati say PS1 peal mängitud

tõsiselt tõsiselt

rohelinekonn
12.07.10, 11:45
Mõni inimene veel macrae 2 ka sõidab ?

see oli mu lemmik rallikas vanasti

HU grinder
12.07.10, 12:33
Keegi oskab anda linki ranka 2+2 pooh-bah postile?

Bumpadi-bump

-andres-
12.07.10, 13:44
Bumpadi-bump

Pole kirjutanud seda.

IamAllin
12.07.10, 15:06
http://www.ekspress.ee/news/paevauudised/kranaat/winnie-puhh-tunnistati-narkariks.d?id=32087651

SEE ON LIIGA FUCKED UP STORY:D AGa tegelikult on ju aprill möödas, et mis värk nagu on?

timukasr
12.07.10, 15:29
http://www.ekspress.ee/news/paevauudised/kranaat/winnie-puhh-tunnistati-narkariks.d?id=32087651

SEE ON LIIGA FUCKED UP STORY:D AGa tegelikult on ju aprill möödas, et mis värk nagu on?

Obv level

Pahvak
12.07.10, 17:10
See värk, et ilmus Ekspressi huumorinurgas Kranaat.

hotcocacola
12.07.10, 19:27
MIX TARTUS ÕHK EI LIIGU, OMFG

Lowry
12.07.10, 21:06
MIX TARTUS ÕHK EI LIIGU, OMFG

Sest Estonian Air ei sõida Tartus!!!

kjmrc
12.07.10, 21:07
Tule Võrru siis näed kuidas õhk veel vähem liigub :D

Lowry
12.07.10, 21:08
Või on hoopis asi selles, et "kiirendajad" magavad pead välja suurest nv-st?

MrT2inem
12.07.10, 21:14
Sest Estonian Air ei sõida Tartus!!!

FKING lol ...

Ja see on alles algus :) Päevas rõõmsalt 2-3 korda külma dušši ja elu lill 5 minta.

vsiu100
12.07.10, 21:36
MIX TARTUS ÕHK EI LIIGU, OMFG

sest te olete küngaste vahel ja suurim veekogu on aura.

Tarmonator
12.07.10, 21:43
sest te olete küngaste vahel ja suurim veekogu on aura.

vähemalt ei maandu meil lennukid joogitopsi;)

hotcocacola
12.07.10, 22:00
vähemalt ei maandu meil lennukid joogitopsi;)

nasty :D

einoh, homme kuhugi euronicsisse vms, ostan endale täis püssi ventika vms :D

teerajaja
12.07.10, 22:17
Sai nädalavahetus Tartus veedetud ja laupäeva öösel korra Maasikas käidud, huvitav paik, polnud varem käinud :D

Sass
12.07.10, 22:20
tra mõtlesin ka maasika minna rsk.. aga siis yks tuttav ytles et see on 21+ ... another bad beat

HU grinder
12.07.10, 22:51
Pole kirjutanud seda.

Kuidas ta siis bah-ks sai?

Codecci
12.07.10, 23:21
Kuidas ta siis bah-ks sai?

See käib postituste arvu järgi.

Karikakar
12.07.10, 23:34
BpWM0FNPZSs&feature=player_embedded#at=97

Lõpus kammib eriti ära

macroTilt
12.07.10, 23:47
http://img534.imageshack.us/img534/7513/naturaalneidiootsus.jpg (http://img534.imageshack.us/i/naturaalneidiootsus.jpg/)

mis see on? triplepeen huumor, odav iroonia v6i hoopis naturaalne idiootsus?

imo on SNG endiselt igasugu valuet tais ;)

tegelikult v6iks siin vast kasi ka olla. blinded 200/400, lahen 3400 stackiga all in, olen med pos, SB, kel endal stack 5000, callib insta, endal QJo.

QKulgur
13.07.10, 02:16
plaa akent ka ei saa lahti hoida, monitor tõmbab igast tõuke nagu magnet ligi

oitarvi
13.07.10, 02:23
http://img534.imageshack.us/img534/7513/naturaalneidiootsus.jpg (http://img534.imageshack.us/i/naturaalneidiootsus.jpg/)

mis see on? triplepeen huumor, odav iroonia v6i hoopis naturaalne idiootsus?

imo on SNG endiselt igasugu valuet tais ;)

tegelikult v6iks siin vast kasi ka olla. blinded 200/400, lahen 3400 stackiga all in, olen med pos, SB, kel endal stack 5000, callib insta, endal QJo.

Miks sa viimasel ajal $1 SNG-sid starsis mängid? Vaatan sul muljetavaldav SNG ja MTT profit seal. :)

inward
13.07.10, 03:21
Tra nii palav ja siuke insomnia on peal magama ei jää, peab vist otse randa minema hommikul. Irw hakkasin suitsule minema ja otsisin, et kus ma suitsu panin.



Obv oli suus...

ingu
13.07.10, 03:49
Tra nii palav ja siuke insomnia on peal magama ei jää, peab vist otse randa minema hommikul. Irw hakkasin suitsule minema ja otsisin, et kus ma suitsu panin.



Obv oli suus...

Tuletad mulle sellega meelde kui ma talvel kindaid otsisin.. 5 minti ja jumala närvis juba ja siis avastasin, et need käes mul :)

k2snakalle
13.07.10, 05:16
Tra nii palav ja siuke insomnia on peal magama ei jää, peab vist otse randa minema hommikul. Irw hakkasin suitsule minema ja otsisin, et kus ma suitsu panin.



Obv oli suus...

davai lähme randa :D tallinnas ikka?
Obv on peale 24h ülevalolekut mul suur võimalus seal magama jääda ja ära kõrbeda :D

inward
13.07.10, 05:33
Tallinnas jah :D. Vahepeal ei viitsigi terve päev päevitada, siis ongi hea, kui magama saab jääda :D, ärkad üles päevitatuna või siis põlenuna . Sõber ka öisest vahetusst, perses kui mõlemad mingi 5 päeval ärkakksid :biggrin:

heido24
13.07.10, 05:45
Tule Võrru siis näed kuidas õhk veel vähem liigub :D

tõsi...nv-l käisin rannavutti vaatamas....perses laks....muudkui istu koos varjuga edasi :D hää et tamula 22res oli sai vees v2hemalt k2ija kui vaja :P

kjmrc
13.07.10, 10:03
Kle ma taen jah, ma ärkasin hetkel sellepeale, et higi tilkus :D Tra mulle ei istu nii kuum, ei saa elada enam pmst.

inward
13.07.10, 11:44
Kui Pirtal on liiga soe vesi, siis on midagi valesti. Obv sai rannas õllet ka lastud, normaalselt tõmbab, kui öö läbi üleval olla :D

K2snakas
13.07.10, 11:47
Kui Pirtal on liiga soe vesi, siis on midagi valesti. Obv sai rannas õllet ka lastud, normaalselt tõmbab, kui öö läbi üleval olla :D

ma ei tea kudas meres on, aga mul kohalikus järves on pmts õhu ja vee temperatuur 1/1..suht sick ikka, mitte mingit kasu pole vees k2imisest:D

inward
13.07.10, 11:54
Nojah, natukene nagu värskendab. Aga Pirtal on ikka tavaliselt üks külmemaid, aga savi see chikaad olid korralikud nagu alati :). Raadiost kuulsin, et kuskil oli 29 vee temperatuur. No blin, soe vann on suht sama :D

antnx
13.07.10, 12:16
VmZQyY-g4z4


HEY HEY!

macroTilt
13.07.10, 13:26
Miks sa viimasel ajal $1 SNG-sid starsis mängid? Vaatan sul muljetavaldav SNG ja MTT profit seal. :)

Sest ma olen bankrolli nit. T6siselt. Lisaks, ennem kui hiiter kohal pole, suht pointless 6/12$ omi mangida.

macroTilt
13.07.10, 13:40
Kuidas saab muuta enda olemasoleva blogi pealkirja? Any game/any stake on aegunud.

olavike
13.07.10, 13:41
Tere, Euro! Nüüd siis lõplikult ja kindlalt oleme 1. jaanuarist EUR-tsoonis.

donkament
13.07.10, 13:56
külm dušš+jook+thunder frost...nüüd on viis minutit hea olla vähemalt enne kui palavaks läheb. võiks talv tulla juba.

Rigged
13.07.10, 14:17
Mida te vingute, ülimõnus ilm, võtke päikest ja jooge õlli, suvi pole see aeg kui grindima peaks.

alaska
13.07.10, 14:20
Kuidas saab muuta enda olemasoleva blogi pealkirja? Any game/any stake on aegunud.

oma blogi esimesest postist.

macroTilt
13.07.10, 14:24
oma blogi esimesest postist.

tx

hotcocacola
13.07.10, 14:49
ostsin euronicsist uue suure ventika :D, OMFG :D, rsk, vot see on alles relv :D


satisfaction GTD 890 eek eest :D

BuildUp
13.07.10, 14:52
thunder frost

ma vajan ka seda. peab sebima kuskilt.

kuco
13.07.10, 14:54
ma vajan ka seda. peab sebima kuskilt.

Külmkapis on 4 pakki. Ei taha neid enam kasutada.

hotcocacola
13.07.10, 14:56
Külmkapis on 4 pakki. Ei taha neid enam kasutada.

+1
mul sama teema, suvel ei taha eriti tarvitada

kuco
13.07.10, 14:57
+1
mul sama teema, suvel ei taha eriti tarvitada

Ma tahan üldse tubakatoodetest loobuda.

SALSABOY
13.07.10, 15:28
esikoht saab Sunday mill+ Sunday warmup + 215 turna ticket + 11 turna ticket
teine koht Sunday mill + Sunday warm up + 11 taala turna
kolmas koht Sunday mill + 11 taala turna

Piletid kätte ka saanud ?

low-flow
13.07.10, 15:37
Ma tahan üldse tubakatoodetest loobuda.

Ma võib abivalmi käe ulatada ja need 4 viimast pakki ära, osta, siis sul ei tule kiusatust. :P

vennike
13.07.10, 15:46
euru tuleb, jeejeejee, võitsin beti.

SALSABOY
13.07.10, 15:58
Ma võib abivalmi käe ulatada ja need 4 viimast pakki ära, osta, siis sul ei tule kiusatust. :P

Parem üldse mitte selle saastaga kokku puutuda :D

Rage
13.07.10, 16:09
ohh türbel kus sain kreepsu.. praegu laudu vähe.. mõtlesin et teeks mingi freerolli või suvalise väikse turna kaasa.. hops.. mingi turna ütles ette.. vaatan kähku turna lobbyt et kuhu regasin.. krt.. sealt paistab 200+15.. süda kukkus saapa säärde.. siis märkasin et playmoney:-)

ingu
13.07.10, 16:13
Kui kerge on koguda 75 pokkeripunkti/50 reigitud jaotust Triobetis mängides NL4 FR. 3-4 lauda
Sorry ei leidnud Triobeti teemat üles.

olavike
13.07.10, 16:40
75 pokkeripunkti jaoks pead maksma $15 raket.

Sass
13.07.10, 17:02
Piletid kätte ka saanud ?

sunday milli sain ylej22nusid pole veel

Madis Very
13.07.10, 17:14
"Raamatu esmaesitlus 15. juunil algusega kell 18.00 Park Hotell Olympic Casinos, kust võimalik raamatut osta 250 eest! Lisainfot SIIT.
Küsi julgelt SIIT"

very old

totaldonk
13.07.10, 17:14
Palju maksan rake primas nl50€ 10k handi peale umbes?

Lowry
13.07.10, 17:35
ostsin euronicsist uue suure ventika :D, OMFG :D, rsk, vot see on alles relv :D


satisfaction GTD 890 eek eest :D

http://www.upload.ee/image/684811/ilove.JPG

SALSABOY
13.07.10, 17:54
sunday milli sain ylej22nusid pole veel

Jama jah, ise kaa ei ole neid kätte saanud

vennike
13.07.10, 18:34
*THE ECONOMY IS SO BAD THAT ...*

I got a pre-declined credit card in the mail.

African television stations are now showing 'Sponsor an American Child'
commercials!

I ordered a burger at McDonald's and the kid behind the counter asked, "Can
you afford fries with that?"

CEO's are now playing miniature golf.

Exxon-Mobil laid off 25 Congressmen.

My ATM gave me an IOU!

A stripper was killed when her audience showered her with rolls of pennies
while she danced.

I saw a Mormon polygamist with only one wife.

I bought a toaster oven and my free gift with the purchase was a bank.

If the bank returns your check marked "Insufficient Funds," you call them
and ask if they meant you or them.

McDonald's is now selling the 1/4 ouncer.

Angelina Jolie adopted a child from America .

Parents in Beverly Hills fired their nannies and learned their children's names.

My cousin had an exorcism but couldn't afford to pay for it, and they re-possessed her!

A truckload of Americans was caught sneaking into Mexico.

Motel Six won't leave the light on for you anymore.

A picture is now only worth 200 words.

They renamed Wall Street "Wal-Mart Street."

When Bill and Hillary travel together, they now have to share a room.

One of the casinos in Las Vegas is now managed by Somali pirates.

And finally...

I was so depressed last night thinking about the economy, wars, jobs, my
savings, Social Security, retirement funds, etc., I called the Suicide
Hotline. I got a call center in Pakistan, and when I told them I was
suicidal, they got all excited, and asked if I could drive a truck.

donkament
13.07.10, 18:53
See pokernewsi 10k freeroll algas ka heal ajal - täpselt jalka finaali ajal. Vaheajal vaatasin et stack on 1200 ok panin any2 nuppe paar handi ja suckoutisin 4,5k peale. panin situout ja pärast lisaaega vaatasin, et 11$ pilet kontol...easy money, sain daily40k freerollida. Palava ilmaga kehtib ka selline reegel, et joo vett, limmarit, mida iganes palju tahad, kõik higistad välja, aga kui jood paar õlut, siis seda välja ei higista, vaid peab peldiku vahelt jooksma hakkama.

LuuK
13.07.10, 19:42
Kui kerge on koguda 75 pokkeripunkti/50 reigitud jaotust Triobetis mängides NL4 FR. 3-4 lauda
Sorry ei leidnud Triobeti teemat üles.

Reigitud jaotusi saab koguda alates NL10st.

oitarvi
13.07.10, 20:22
Palava ilmaga kehtib ka selline reegel, et joo vett, limmarit, mida iganes palju tahad, kõik higistad välja, aga kui jood paar õlut, siis seda välja ei higista, vaid peab peldiku vahelt jooksma hakkama.

Nii ta kipub olema jah. :cheesy:

kuco
13.07.10, 20:25
Ma võib abivalmi käe ulatada ja need 4 viimast pakki ära, osta, siis sul ei tule kiusatust. :P

Saab, saada PMiga oma kontaktinfo. Saaksid pärast lõunat kesklinnas kätte.

MrRiver
13.07.10, 20:41
Saab, saada PMiga oma kontaktinfo. Saaksid pärast lõunat kesklinnas kätte.

Narkokaubandus lokkab.

erplander
13.07.10, 22:08
Palava ilmaga kehtib ka selline reegel, et joo vett, limmarit, mida iganes palju tahad, kõik higistad välja, aga kui jood paar õlut, siis seda välja ei higista, vaid peab peldiku vahelt jooksma hakkama.

Mis seal vahet, vedelik on vedelik? Ma käisin Itaalias reisil paar aastat tagasi, oli sarnane ilm või pisut palavamgi ja päeva jooksul sai tarbitud mingi 8 õlut, kusjuures peldikus ei pidanud päeva jooksul kordagi käima, üksnes hommikul ja õhtul. Kõik aurustus naha kaudu.

rohelinekonn
13.07.10, 22:22
9h jooksul miskit 0,33 suht vesist itaalia õlut pole päris see

Sass
13.07.10, 22:49
kel raha yle siis shippige ISassI (Kärdla)

SALSABOY
13.07.10, 23:05
kel raha yle siis shippige ISassI (Kärdla)

Kannata pühapäevani. 1.5M võtad suuremad rahad

inward
13.07.10, 23:14
Mingi Rakvere chick keda vahepeal sebisin, helistas purjus peaga esimest korda. Laused nagu "tahan keppi" oli standard. Ez game.

Tra naised ikka. :D. Korralik

Sass
13.07.10, 23:21
Mingi Rakvere chick keda vahepeal sebisin, helistas purjus peaga esimest korda. Laused nagu "tahan keppi" oli standard. Ez game.

Tra naised ikka. :D. Korralik

Rakveres pole chikke

con
13.07.10, 23:23
tegin tildis MTT. 2 nelikut järjest(sh 1 laual) ja 5min pärast veel kolmas järgi samas lauas. what the shit.
Four Of A Kind - Odds of hitting 1 in 4,160