PDA

View Full Version : 11 $ Daily 40k guaranteed, varastatakse blindi ehk, meil AK...



ingu
30.06.10, 23:20
Blind 1k, stäkk 27k.

PokerStars No-Limit Hold'em, 11 Tournament, 500/1000 Blinds 125 Ante (9 handed) - Poker-Stars (http://www.flopturnriver.com/reviews/Online-Poker-PokerStars.php#converter) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

MP3 (t36725)
CO (t17541)
Button (t30978)
Hero (SB) (t27484)
BB (t19364)
UTG (t32996)
UTG+1 (t12838)
MP1 (t52733)
MP2 (t26173)

Hero's M: 10.47

Preflop: Hero is SB with Ahttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif
6 folds, Button bets t4000, [color=#CC3333]

Vastase kohta teame, et 19 kätt 20/13, cbet 100%, steal 50%
1.Kas õigem on callida, lootes A või K lauas näha ja vastase cbeti näha?
2. Raisida ?
3. AI ?

Raisi varianti heaks ei pea, kui paneme 10k peale ja ei hiti, on väga raske edasi tegutseda IMO . Muidu oleme rahades ja stack on average peal.

Svenza
30.06.10, 23:25
Ship it, insta nupud. M = 10 või alla selle siis insta push. Oleks poole suurem stack, kannataks reraise veel teha 10K.

jrgn hell
30.06.10, 23:30
jep, obv ship ja hope for the best

jrgn hell
30.06.10, 23:31
nüüd vaatasin alles et btn, seega võid blindid + tema 4k ka saada ainutl, aga asi seegi

Koit
01.07.10, 07:33
suht no brainer imo, see teebki selle muuvi minu arvates kasumlikumaks, et ta avas 4x bb'ga, saad 6600 stackile juurde kui ta foldib ja see annab juba päris palju juurde. Nii, et jah, shipi pre. AA/KK lükkaks ma vast 10k peale

udikaz
01.07.10, 08:42
Ma pigem raiseks. 9999 or 11111 is fine- miks? sest ta ilmselt shipib siis ise suht lightilt, sest võib su vabalt button vs small blind steali peale panna. Samas kui tal on väike pocket siis on ta sust ees, kuid ta võib vabalt foldida seal selle paari sest tema mõte on, et ät best ta on flipis ja keegi ei taha väga small pocket pairi kogustacki eest mängida(enne mängitakse AJ kogu stacki eest kui näiteks 44, see on psüholoogias kinni) samas kui ta sind callib ka väikse paariga siis any flop on scared ta jaoks kui ta ei hiti kolmikut ja siis võtad peale floppi selle anyway maha, isegi A high-ga. aga selleks muidugi pead floppi pushima, no matter what flop is. Sellise stiiliga annad endale kaks võimalust potti maha võtta. for me this strategy is working, nimetage seda gay raisimiseks või milleks iganes soovite, aga mina raiseks seal 9999. me tahame saada halvemalt käelt calli, see on turniir mitte mingi cash. kui raised nii vähe ta callib sind kätega nagu K10suited+ insta. Aga seda me ju tahamegi, ning K high boardil ta never ever ei foldi enam siis, kuigi enne floppi shove peale oleks ta foldinud. Mõelge ise, mis käed seal shove ainult callivad? pm 22+ ja maybe AQ(only hand we beat). sa tahad nii või naa seda kätt stackide peale mängida, then just give yourself to changes to win the hand ;) Turniiril sa ei taha et halvem käsi foldiks actually. vb alles finaallauas, kus tasude vahed silmatorkavad on ning vähem tahad riskida.

kui on vastuväiteid, siis võtan need meeledi vastu :)

gl edaspidi tho.

g00000se
01.07.10, 13:03
Call on imlselgelt liiga nõrk. Ma lükkaks juba pre kõik sisse.

nalg
01.07.10, 13:08
M=10 kõik pf sisse

mkva
01.07.10, 13:34
Imo ei ole ikka alati M=10 ja kohe shipime..

udikaz
01.07.10, 18:04
naah never mind, teie mängige oma robot strateegiat, mina mängin seda oma strateegiat, seal on veel nüansse mis teeb sellise mänguviisi kasumlikuks( just turniiril mängides), kuid tundub et enamus siiski on kinni mingis M=10-s. Ma tahaks kuulda põhjendatud argument, miks on seal parem shippida, mitte raisida? see et ou insta ship sest stack M=10 lähedal- see ei ole mingi kuradi argument shippimiseks seal!

pikk28
01.07.10, 19:03
ma shipiks juba sellepärast, et AK mängib pf palju paremini kui flopis. ehk teeks elu endal lihtsaks.

onuark
01.07.10, 20:02
SHIP, imo paneb ta meid pigem siis nõrgema käe peale kui me shipime, mitte kui me 3betime ligi pool oma stacki.

udikaz
01.07.10, 20:34
to pikk: kuidas ta preflop paremini kui postflop mängib button random handi vastu? Cashis maybe, ei oska kommenteerida FR cashi kohapealt, aga turniiridel on postflop mäng just lihtsam, sest ranget on lihtsam panna vendadele(eriti kui on suht late stage, alguses on suht impossible 11$ buy in 2500+ fiiildiga turnal). Turiiridel kaks ülessannet: ellu jääda ning sellejuures võimalikult palju chippe omandada ning mõlemat ülessannet korraga täita on kõige optimaalsem mitte flipata koguaeg, kui raised võtad enda kätte kontrolli niikuinii. Kui ta seal siis shipib siis well done flippame, aga ta võib vabalt seal ka sutsu parema käe foldida ning kui callib siis tahaks näha kuidas ta QJ5 boardil all in 88-ga ära callib, kui callib siis palju õnne talle ning sul on ikka 10 outi. aga sa olid preflop taga, flopis taga, aga andsid endale võimaluse siiski pot ilma showdownita maha võtta. Ja kui tuleb K high board ta ta callib su raise 1010-ga siis ta foldib flopist, aga kes ütleb et turn või river 10 ei oleks olnud ja turniir oleks sinu jaoks läbi olnud...krt küll ma ei oska ennast kuidagi väljendada, kuid imo see ship seal kindlasti ei ole.

to:onuark
pigem 1/3 oma stackist. kas me tahame seal saada calli 22+ kätelt?? ei taha ju, vähemalt mulle ei meeldi flipata stacki peale, mina annan endale kaks võimalust pot maha võtta. kirjutasin lihtsalt strateegiast, mis mul töötab ideaalselt. Kui kardate postflop mängu, siis muidugi easy ship, aga turniiril peaks mõtlema kuidas chippe rohkem saada mitte potte maha võtma... nah ma ei ole ikka coachiks sündinud, ei oska oma mõtteid perfektselt väljendada.. nii et never mind, teie shippige, mina mängin oma mängu ja minul see töötab.

Edit: Kui keegi veel ütleb, et ship it siis paluksin natukene põhjalikumaid argumente selleks..+ mõni näeide ei teeks paha. See et button raise ja sul AK insta ship, kui MP=10 või et AK-d on raske postflop mängida- imo need ei ole põhjendused. Ning kas me niiväga tahame, et ta ikka paneks meid nõrgema käe peale? AK-l põhimõtteliselt ei ole showdownvaluet ning imo me peaksime andma endale just sellepärast juba andma rohkem kui ühe võimaluse see pot non showdownita maha võtta. Ootan huvitavaid ja põhjalikke vastuväiteid :P

The_Meer
10.07.10, 23:45
Arvestades konkreetset olukorda ,et on 11daalane mtt,kus rahad on olemas ja suured veel ei paista tuleb seal minu arvates kindlasti shippida.

1.Sul on reaalne võimalus saada sitemalt lehelt call
2.juttu on sellest et flipata ei taha,aga arvatavasti pannakse niiöelda flippamiskätega 77,88,99 nagunii nupud pre sisse,arvestades sinu sb raisi ja turniiri fieldi ning suured rahad ple olemas.
3.Ei tasu selle 5 extra kilo nimel riskida et su vastane hitib sitema lehega juhul kui ta pre flopis callib

timukasr
11.07.10, 22:26
Call võib päris huvitav olla, aga vastase cbet võib võita suht tihti non A, K boardil (samas sa võid arvutusi teha, järsku on ikka parem callida). Shove loomulikult vale ei ole, lihtne 3bet commiteb sind.

adam_q
12.07.10, 09:04
tundub tavalise buttonstealina. ma paneks re-raise 10k ja vaataks kuidas vana foldib. kui kutt läheb all-in, siis mis seal ikka, järelikult on tal mõni paar ning calliks all-ini ja flippaks.

ma pakun et senine mäng on olnud sihuke: enamus käsi võidetakse PF ning kes reisib, see saab ka poti. seega, kõik viitab sellele, et button ATC-ga praegu raiseb ning kui keegi vastu punnib, siis loobub