PDA

View Full Version : Madala sisseostuga MTTd



Makuz
02.07.10, 21:11
Tere ! Olen umbes 3 kuud juba 0.50$ ja 1$ sisseostuga MTTsi mänginud aga mitte ei beati neid. Mõned korrad ikka cashinud ja mõned korrad isegi võitnud. Aga millist strateegiat peaks kasutama ? Mängin ainult suuri käsi, aga tihtipeale juhtub niimoodi et blindid söövad ära lihtsalt mu. Oskab keegi anda häid nõuandeid ja anda mingeid häid artikleid ? :rolleyes:

Aitäh

nalg
02.07.10, 21:23
3 kuu kohta küll ju

IamAllin
02.07.10, 21:24
jap kui 3 kuu jooksul oled mõned korrad MTT kinni pannud, siis biidid neid päris hästi ju...

Makuz
02.07.10, 21:32
Hmm, võibolla tõesti. Muidu probleemsemad olukorrad on mul näiteks sellised :

Oletame, et minu stack on 9k ja saan kätte BTNilt AK, minuni folditakse ja tõstan 2,5bb, BB callib ja tema stack on 3k. Flop tuleb 7 3 2 ning vastane kohe shoveb. Mida sellises olukorras teha ? Tavaliselt oleme vist taga sellises olukorras ?

IamAllin
02.07.10, 21:35
No oleneb ju mis blindid ka on... kui on 50/100 ja sa tõstad 250 PF, siis on küll see mõttetu call kui mingit riidi pole vms. Mu arust on tavaliselt seal vastas boardist kõrgem pocket.

variatsioon
02.07.10, 21:50
Hmm, võibolla tõesti. Muidu probleemsemad olukorrad on mul näiteks sellised :

Oletame, et minu stack on 9k ja saan kätte BTNilt AK, minuni folditakse ja tõstan 2,5bb, BB callib ja tema stack on 3k. Flop tuleb 7 3 2 ning vastane kohe shoveb. Mida sellises olukorras teha ? Tavaliselt oleme vist taga sellises olukorras ?

imo kui siin 2to1(EV imo 33%) oddse ei saa siis ei ole küll mõtet minna.

Makuz
05.07.10, 14:06
Aitäh kõigile , aga kuidas teie muidu mängite MTTsi ? lõpufaasis muutun kõvasti loosemaks ja tavaliselt on see edu toonud, sest blindid on suured ja vastased nitimad ning blinde hea varastada, aga kuidas mängite alg- ja keskfaasis ? ma arvan et ma olen liiga NIT sest tihtipeale lihtsalt blindid söövad ära mu.

Svenza
05.07.10, 19:20
lõpufaasis muutun kõvasti loosemaks ja tavaliselt on see edu toonud, sest blindid on suured ja vastased nitimad ning blinde hea varastada,- ma arvan et ma olen liiga NIT sest tihtipeale lihtsalt blindid söövad ära mu.

No siin on nüüd väga suur ebakõla. Kumb sa siis oled, loose või NIT otsusta ära juba. Esimesed 3-4 levelit oled NIT ja siis pead loose´imaks muutuma.
Praegu sa räägid iseendale risti vastu ju. Kui sa loose oled ja teised paljaks varastad mismoodi need blindid sind ära söövad??? Lõpus on hullu vaja panna ja loota, et coin flipid peavad, Naxeri moodi 30-70 olukordi võtma :)