PDA

View Full Version : Unibet?



metsnik
15.12.08, 22:00
Teada värk, et enamik Prima võrgus mängivatest eestlastest kasutab Triobeti tuba. On selleks ka mõni muu põhjus peale selle, et Triobeti logo on Eestis rohkem nähtaval (Unibet vast mitte üldse kui ei tea, kuhu vaadata) ning vast ka eesti keelne tugi.

Samas komistasin Unibeti otsa, kus ju peaks kõik sama olema, mis Trioski. Lisaks kena pood, mis annab HUVITAVA alternatiivi Trio pokkeripunktidele. S.t. peale turnapiletite on võimalik ka erinevat nänni valida. Kas ta nüüd üle mõistuse kasulik on, aga vähemalt vaheldus ja huvitav.

Või on kusagil Trios mõni muu konks, mis temast Unibeti ees etema teeb? Ranka, Sinagi vist oled Unibetti millaski kasutanud? Ning mis Unibeti VIP-punkte puudutab, siis neid ilmselt kuu lõpus ära ei nullita, erinevalt Triobeti pokkeripunktidest? 200 miljonit pokkeripunkti on vist suht keeruline kuuga kätte saada, et Marbellasse villat saada :P

edit:

ahjaa, äkki on rakeback see, mis Unibetist puudu, ei hakka silma küll?

-andres-
15.12.08, 22:17
Eks neil mõlemal ole oma head kampaaniad ja boonused ning mõlemad ka eestlastele suhtkoht kodused. Nt Triobet korraldab Balti Online MV pokkeris, Unibet aga Eesti omi jne.
Endal mõlemas kasutaja ja hea pakkumisega korral üritan olukorda mõlemas toas ära kasutada :).

kollane
15.12.08, 22:18
Isiklikult juba algusest peale kasutanud Triobeti , korra mõtlesin üle minna unibeti alla aga vana harjumus mis sa ikka muudad.
Mis mina tean unibetis on Vip punktid ja siis punktide eest saad nänni valida. Ning mulle tundub ka et seal selliseid magusamaid pakkumisi rohkem(winter wonder) kui ei eksi siis freerolle on ka rohkem . Mind vb hoiab trios rohkem rakeback nii palju kui seda tuleb.

ranka
15.12.08, 22:19
Mina eelistan TrioBet'i Uninbetile sellepärast, kuna mul on seal raha :) Unibet'is mul raha ei ole ning 2 x olen teinud deposiidi ning mõlemad korrad võttis aega mitu-mitu tundi ning pidin klienditoega vahetama kirju, mis võttis tohututl palju aega.

Boonuste koha pealt ei tea midagi aga kaldun arvama (ja olen ka kuulnud), et Unibetis peaksi saama rohkem rakebacki tagasi, kui TrioBet'is. Aga samas TrioBet'i klienditugi on kindlasti paindlikum ning mängijate soovidele tullakse tunduvalt tihedamini vastu - see mulle meeldib eriti palju. Infot, ideid ja küsimusi saad küsida: http://www.pokerclub.ee/forum/index.php?c=7&sid=16e9a1a0e3d56f107a0c7ba2562eb66d

Samas Unibet on teinud ka väga head tööd. Turul on ta olnud sama kaua, kui TrioBetki aga viimasel aastal on ta rohkem hakanud domineerima Eesti turul - eelkõige pokernewsi foorumites (http://ee.pokernews.com/pokkerifoorum/), sest minuteada Unibet kasutab pokernewsi saiti affiliatena (või siis vähemalt miski reklaamileping neil on). Seega kindlasti aasta 2009 võib tulla väga huvitav Balti (eriti Eesti) pokkeriturul, kuna suuremad liidrid - TrioBet ja Unibet võivad hakata üksteisi üle trumpama ning samuti PokerStars on viimasel ajal suunanud oma promosid Ida-Euroopa turule.

Seega, mina eelistan tänasel päeval 2-nd saidiks TrioBet'i, kuna ta klienditugi on paindlikum, samuti on olnud seal häid promosid ja mu peamine eesmärk ei ole teenida nendes tubades kasumit. Kui ma peaks kasumi peale vaatama, siis kindlasti võtaks aluseks rakebacki %-endi (nii otsese kui ka kaudse) ning kui vahe on märgatav, siis eelistaks suurema %-endiga tuba.

Aa 1 miinus on veel - Unibetis on kõik mikro lauad Euro lauad ja seega maksad rohkem raket :)

Oliverk
15.12.08, 22:24
Kas dollari laudu üldse ei näita? Siis on FR laudu igas limiidis ainult 1 heal juhul.

ranka
15.12.08, 22:25
Kas dollari laudu üldse ei näita? Siis on FR laudu igas limiidis ainult 1 heal juhul.


Minu teada mitte aga võin eksida.

kollane
15.12.08, 22:26
Minu teada mitte aga võin eksida.



Mõned üksikud on.

ment52
15.12.08, 22:28
Kas dollari laudu üldse ei näita? Siis on FR laudu igas limiidis ainult 1 heal juhul.

Unibetil on kuni NL400 lauad ülejäänud prima saitidest eraldi ja eurodes.

metsnik
15.12.08, 23:07
Aga ma küsiks siis teistpidi - kas, kuidas ja mis tingimustel on võimalik Unibetist rakebacki saada? Ja kas seda on võimalik saada ka koos Unibeti VIP-punktidega?

Ma tõttöelda ei ole siiani pokkerisaitide affliate süsteemist aru saanud. Äkki kellelgi juba Unibeti rakeback jooksmas? Standardis nad vist ei paku.

ranka
15.12.08, 23:07
Aga ma küsiks siis teistpidi - kas, kuidas ja mis tingimustel on võimalik Unibetist rakebacki saada? Ja kas seda on võimalik saada ka koos Unibeti VIP-punktidega?

Ma tõttöelda ei ole siiani pokkerisaitide affliate süsteemist aru saanud. Äkki kellelgi juba Unibeti rakeback jooksmas? Standardis nad vist ei paku.


Kas Unibetis punktide eest ei saa punktipoest boonusi osta?

metsnik
15.12.08, 23:27
Saab, pigem pidasin silmas seda, et kas VIP-punktidele lisaks on võimalik kuidagi ka tavapärast rakeback diili saada, kus mingi % rakest pidevalt tagasi tuleb.

ranka
15.12.08, 23:36
Saab, pigem pidasin silmas seda, et kas VIP-punktidele lisaks on võimalik kuidagi ka tavapärast rakeback diili saada, kus mingi % rakest pidevalt tagasi tuleb.


Vot seda ei oska öelda... Minu teada ei ole :) Saada PM privadorile, ta tegeles siin vahpeale TB ja Unibeti võrdlustega, vaata, mis ta räägib.

Maheaatom
15.12.08, 23:45
Ma soovitan sel teemal kirjutada pigen otse Unibeti Eesti kampaaniajuht Ennole (PN foorumis alias "erplander") ja asja tema käest täpsemalt uurida. Aga see pole varajatud info, et ükski affiliate Unibetis kindlasti rakebacki pakkuda ei tohi!

ranka
15.12.08, 23:55
PM-i privadorile soovitasin saata sellepärast, et talt oleks saanud kõige neutraalsema ja konkreetsema hinnangu asjale, mitte sellepärast, et ma teda affilatenna soovitaks. Kuna privador eelmine kuu uuris ja puuris Unibeti ja TrioBet'i plusse ja miinuseid (otsese ja kaudse RB koha pealt).

Enno-le PM-i saatmine rakebacki kohapealt oleks ka arukas tegu aga kui küsida talt, et kumba tuba ta soovitaks ja miks, siis mis ise arvate, mis ta ütleks? ;)

Ja mõlemas toas peaksid olema veel "peidetud" boonused VIP klubide näol ja nende kohta tuleb kohe kindlasti uurida. Vahest toad ise ei taha avalikustada, et neil ka VIP programm on ja VIP programmiga liidavad kasutajad ainult siis, kui ise küsida oskad.

Keiss
16.12.08, 01:58
Ma vist pean unibeti üle kolima, sest kuigi siiani olen mänginud nagu segane triobetis siis mind ei ole sinna VIP klubisse kutsutud :(

Tänu Winter Wonderi kampaaniale unibeti sattusin ning midagi paha küll ei ole öelda ning deposiidi sain ka ülikiirelt ja valutult tehtud. Mina arvan, et unibet ja triobet on mõlemad üsna sarnased ja tegelikult on ka mitmed cashi lauad ikka ühises prima võrgustikus. Samuti on ka $ laudasid. Erinevus ongi pigem see, et triobet pakub rakebacki rahas, aga unibet mitte. Samas olen kuulnud, et unibetil on mingi punktidesüsteem parem, peabki uurima seda. Laudade graafika on igastahes unibetis rahulikum :)

Tasuks omada mõlemas kontot ja väikest bankrolli, sest kui mingid magusad kampaaniad tulevad siis hea kerge sisse logida ning turnale ära regada :)

ranka
16.12.08, 02:01
Ma vist pean unibeti üle kolima, sest kuigi siiani olen mänginud nagu segane triobetis siis mind ei ole sinna VIP klubisse kutsutud :(

Aga oled sa ise küsinud? Kui ei siis tee seda, sest elukutseline pead saama pokkeritoal MAX hüvesid.

metsnik
16.12.08, 02:13
Ranka, soovid sa näitlikustamiseks nimetada, mis need MAX hüved on, mida Triobetilt saad? Või on see pigem konfidentsiaalne? Rakeback 50% või midagi sinna kanti need täiendavad hüved?

Huvitav, mis see VIP-tsooni lävepakk olla võiks? Eks ta rake põhjal vast vaadatakse...

ranka
16.12.08, 04:17
Ranka, soovid sa näitlikustamiseks nimetada, mis need MAX hüved on, mida Triobetilt saad? Või on see pigem konfidentsiaalne? Rakeback 50% või midagi sinna kanti need täiendavad hüved?

Huvitav, mis see VIP-tsooni lävepakk olla võiks? Eks ta rake põhjal vast vaadatakse...


http://arion.pri.ee/foorum/index.php/topic,452.0.html

metsnik
16.12.08, 06:21
Pean taaskord tänama

Keiss
17.12.08, 07:23
Olen nüüd 2 õhtut väikesed sessid teinud unibetis ning tundub, et osadele hakkas see winter wonderi boonuste raha pähe ning tehakse kummalisi liigutusi ja korja ainult pappi ära. Lähimad päevad kavatsen unibetis grindida ja teha nn sign-up või esmane boonus ära. Kokku saab boonust 100€ ning selleks tuleb vaid 800p punkti teenida, mis pole raskem kui triobeti re-load boonuse oma ning õnneks pole mingit tähtaega ka. Eks vaatab kui kiiresti selle kätte saab normaalse grindimisega. Kuid tundub, et kui just NL50 regular pole siis on unibetis mõttetu olla kuna rakebacki ei eksisteeri küll aga saab mingit cashbacki diili teha kui kuus üle 10.000 punkti teenid. Samas mulle see veel jõukohane pole ning triobetis on hetkel rakebacki süsteem parem, arvestasin selle umbakudu välja ja üsna korralik erinevus tuli. Nii, et mikrolimiidis on triobetis ikka üsna kasulik mängida.