PDA

View Full Version : elu välismaal ja boonused



9-pokah
05.07.10, 10:24
pealkirja sõnastamine pole kindlasti parim, aga... küsimus selline, et kolisin paariks kuuks eestist välja ja mõned mängutoad on alla laadimata. näiteks titan poker oma 150$ no deposit boonusega, mida eestis viimati ei saanud, just asukoha tõttu, võttis mu täitsa jutule. küsimus selles, et isegi kui ma saan asjad alla laetud ja boonused kätte, siis
1. mida ma aadressiks märkima peaks?
2. kas väljamaksmisega ei teki mingit probleemi, kui mul see eesti panga konto on?
3. Player must be a resident of one of the following countries to be eligible for this bonus:
Andorra, Australia, Austria, Belgium, Canada, Croatia, Denmark, Finland, France, Germany, Greece, Iceland, Ireland, Italy, Luxembourg, Man of Isle, Monaco, Netherlands, New Zealand, Norway, Portugal, Sweden, Switzerland, United Kingdom - kas resident tähendab seda, et mul pole siiski sissekirjutust (tööluba, haigekassat ja kaheksat sugulast kohapeal) vaja?

kas midagi muud on mul kahe silma vahele jäänud?

Tarq666
05.07.10, 10:52
Soovitan välismaa aadress panna ja kasutada e-walleteid(moneybookers, neteller).

9-pokah
05.07.10, 10:59
ok, aga moblanumber ei ära kahtlust? kuni mul pole kohalikku tehtud, siis on see ju eesti koodiga?

Kosmonaut
05.07.10, 11:35
Neid peaks huvitama ainult see, mis riigis sa asud (piirang on selle järgi). Eks sa võid ka titani supportiga ühendust võtta.