PDA

View Full Version : nl50 sb vs bb, paardunud flopp, meil paar - turni action?



k2snakalle
08.07.10, 19:06
Vastane täiesti tundmatu, aga kuna oli veel mitmes lauas sees fullstackiga, siis võib eeldada, et fish ei ole.

Poker Stars $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 4 players - View hand 794336 (http://www.thehandconverter.com/hands/794336)
The Official DeucesCracked.com (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.thehandconverter.com)

BB: $51.80
CO: $42.45
BTN: $50.00
Hero (SB): $50.00

Pre Flop: ($0.75) Hero is SB with T :spade: 9 :heart:
2 folds, Hero raises to $1.50, BB calls $1

Flop: ($3.00) A :heart: A :club: 9 :spade: (2 players)
Hero bets $2, BB calls $2

Turn: ($7.00) 3 :club:
Mida peaks tegema hero siin ja miks?

leits
08.07.10, 19:09
b/f suht standard imo siin

k2snakalle
08.07.10, 19:10
Aga miks? Mis sa paned vastase rangeks, et millega ta flopil callib ja nüüd äkki turnil foldida võib? (ning mis käelt me valuet võtame)

Tupsik
08.07.10, 19:14
Viskaks üldse maha pre.

Kuid turnis nõustuks, et bet/fold.

Flopis callib päris laia rangega, sest pannakse standart cbet. Samuti saad ka valuet veel 66-88 kätelt.

tdx
08.07.10, 19:15
bet for value\protection.

flopi range on 22-TT & suur osa broadwaysi & üheksatega 1\2-gapperid.

ranka
11.07.10, 13:34
c/f

low-flow
11.07.10, 15:05
c/f

floateri märg unenägu...

the fuck @ c/f :eek:

Mõledavad variandid on b/f ja c/c ning kasutan sellistes olukordades mõlemaid, et mängu mixida ja mitte BvB olukordades vastasele selgelt loetavat mustrit jätta.

k2snakalle
11.07.10, 17:32
ranka räägi sellest c/f lähemalt palun.
Seepärast postitasingi, et ei näe nagu väga b/f siin mõtet. Kui suur on tõenäosus, et hakatakse tundmatut vastast (mina temale) floatima? Kui ma checkin turni, siis isegi oma pocketpaarid ta checkiks järgi kuna tal on showdown value olemas ja samas ei taha, et ma teda nüüd trappima hakkaks.

ise ma turnis ei suutnud aga c-f teha (tundus kuidagi liiga weak..samas jällegi õige) Mõttekäik oli, et turnis c-c ja kui tuleb risti riverisse, siis lükkan ise väikese block beti sisse, sest ta ei taha siis oma AAA-ga isegi seal raiseda ja pääsen odavalt showdownile. Samas ilma ristita riveris c-f

ranka
11.07.10, 17:54
floateri märg unenägu...

the fuck @ c/f :eek:

Mõledavad variandid on b/f ja c/c ning kasutan sellistes olukordades mõlemaid, et mängu mixida ja mitte BvB olukordades vastasele selgelt loetavat mustrit jätta.

Isegi kui ta on suurimaid floatereid siis c/f on ka suht fine (ei oskagi öelda kas bet-fold või c/c oleks parem), sest see käsi on liialt nõrguke. Oleks kikker suurem oleks jutuke teine. Kuna aga sa ei ole floadist mitte midagi maininud, vastane on tundmatu siis c/f tundub mulle parim lahenduse, kuna check-calliga oleme mustas "guessimise vees" ning bet oleks liialt thin value peale ning kui saame calli siis on hunnik kaarte, millega riveril peame uuesti check-guessima hakkama või pöörama oma paari bluffiks.

EDIT: jäta meelde --> niikaua kui ei ole metat ega reade on ABC pokker enamasti kõige suurimat kasumit teeniv mäng.

Ok sööma.

ranka
11.07.10, 18:14
ranka räägi sellest c/f lähemalt palun.
Seepärast postitasingi, et ei näe nagu väga b/f siin mõtet. Kui suur on tõenäosus, et hakatakse tundmatut vastast (mina temale) floatima? Kui ma checkin turni, siis isegi oma pocketpaarid ta checkiks järgi kuna tal on showdown value olemas ja samas ei taha, et ma teda nüüd trappima hakkaks.

ise ma turnis ei suutnud aga c-f teha (tundus kuidagi liiga weak..samas jällegi õige) Mõttekäik oli, et turnis c-c ja kui tuleb risti riverisse, siis lükkan ise väikese block beti sisse, sest ta ei taha siis oma AAA-ga isegi seal raiseda ja pääsen odavalt showdownile. Samas ilma ristita riveris c-f

Seepärast ma PP-ga järgi ei checkigi, sest 100,000 idiooti maailmas c/c siin pasaga ning nii mergen oma turni beti täielikult - floadid, thin value, nutsid. Check-calli jaoks peab enamasti olema read.

low-flow
11.07.10, 19:07
Hmm, ok, panen kõrva taha, väga soliidset selgitused. Lihtsalt 4-handed tundus c/f kuidagi nõrgana, aga noh, eks sa kogemuste pealt tead paremini kui mina, ehk tõesti see antud kohas suurim +EV move. Ise tõenäoliselt tahan omal nahal veel natuke tunda, enne kui selle liini standardiks võtan.

ranka
11.07.10, 19:44
Ei märganudk, et see 4handed aga arvan, et see ei muuda eriti midagi, sest SB vs BB on isegi 4handedis suht sama dünaamikaga kui full ringis.

low-flow
11.07.10, 20:02
Seda kindlasti, et BvB jääb mängijate arvu vähenedes kõige rohkem sama dünaamikat omama kui kasvõi 10-handed. Aga kuna 50% kätest ollakse blindis, siis mõtlesin just, et on maru soodne pinnas, et võimust hakkaksid võtma sellised metagame alged: a la float, lightimalt maha callimine, bluffimine ka muidu full ringis üsna kinniste vastaste poolt jne.


b/f negatiivne külg on see, et value range on üsna thin. Ja kaitset meie käsi tõenäoliselt väga palju ei vaja, vastasel on parimal juhul 6 outi kui ta meist ees pole.

c/c negatiivne külg on see, et oleme riveris üsna keerulises olukorras. Kui vastane seal mingisuguse standartse panuse teeb, on ilma readitega üsna raske callida, sest tema range on juba selleks hetkeks tugevalt polariseerunud. Samas kui ma ennast BB olukorda paneks, siis turn SB checki peale ma lajataks kogu oma rangega ning olenevalt käest ning tulnud kaardist tegutseks riveril.

Keeruline spot indeed...

ranka
12.07.10, 00:03
Seega järeldus on c/f niikauaks kuni saad kindla readi. Võid siin loovutada väikesest +EV spotis (seda kui mängid perfektsel) aga kuna sa perfektselt ei mängi võid ilma readita pööratga selle -EVks.

Üldiselt meeldiks mulle siin käsi ennem bluffiks/thin vbetiks keerata kui check-callida.