PDA

View Full Version : NL100 madal board QQ+ handid, kuidas mängida?



Rage
08.07.10, 23:43
vastane regular 14/11/2.4 fold to cbet 53%.. on siin üldse midagi võita? kas keegi kihutaks flopis või turnis otsa? maitea.. ma tunnen juba, et mu seti parakad juba rikuvad mu mängu..

Poker Stars $0.50/$1 No Limit Hold'em - 8 players - View hand 794738 (http://www.thehandconverter.com/hands/794738)
The Official DeucesCracked.com (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.thehandconverter.com)

tti_ms (MP2): $49.20
alvaro_20 (CO): $126.60
SYH211 (BTN): $100.20
NomaNesca (SB): $132.60
shyman1987 (BB): $100.00
Hero (UTG): $120.50
GoodFight.gf (UTG+1): $103.00
MGabay (MP1): $100.00

Pre Flop: ($1.50) Hero is UTG with A :heart: A :spade:
Hero raises to $3, 4 folds, SYH211 calls $3, 2 folds

Flop: ($7.50) 6 :spade: 5 :heart: T :diamond: (2 players)
Hero bets $5, SYH211 calls $5

Turn: ($17.50) 2 :club: (2 players)
Hero checks, SYH211 bets $13, Hero calls $13

River: ($43.50) 4 :diamond: (2 players)
Hero checks, SYH211 bets $36, Hero folds

Final Pot: $43.50
SYH211 wins $41.40
(Rake: $2.10)


kui küsida tohib siis miks sa turnis checkisid? 2 pole ju scary card või arvasid tal 55/66 olevat?

imo keerasid sa oma käe blufiks


võimalik jah.. oleks pidanud turnis tõstma ja reraisele foldima või shipima? kuidas riverit mängiks kui turnis saan calli? kui suur peaks turni bet olema?

kuidas üldse selliseid boarde flope QQ+ kaartidega mängida? mul krdi koguaeg parakad, et set vastas..

kuidas üldse tuvastada vastased, kes selliseid boarde floativad suht suvalise pasaga ja bluffivad flopis/turnis mind maha?


Oleks turnil 2nd barreli veel tulistanud ma arvan. Kuna fold to cbet on ainult 53 siis ilmselgelt ta ei calli ainult setidega. Turni raisile oleksin foldinud. Või kui turni callib, siis riveril veel bet/fold äkki?


tahaks juba high stakes mängijate arvamusi kuulda, aga mina oleks samad betsized pannud kui vastane. kui turnis oleks 3beti selga saanud siis fold

kas vastase ranges võib olla JJ? kui jh kas selline mänguviis temapoolt oleks seljuhul välistatud või loomulik?

low-flow
09.07.10, 00:27
Ma usun et hero liin on kehveim, mida võimalik võtta antud olukorras... Nii check-call kui ka bet-fold liinid oleks oluliselt paremad ja suure tõenäosusega ka +EV.

levis
09.07.10, 02:05
Ma usun et hero liin on kehveim, mida võimalik võtta antud olukorras... Nii check-call kui ka bet-fold liinid oleks oluliselt paremad ja suure tõenäosusega ka +EV.
Riveris check-call peale minna, siis biidib küll vist ainult ühte kätt ja see on 78.
Bet-fold, siis palju peaks viskama, pakun, et 1/2 ja mitte rohkem, see peaks olema piisav, et võtta vastaselt bluffimise isu ning võib-olla isegi maksab mingi paarikesega. Ja kui nüüd vaadata, siis turni check/call ei tundugi nii jube :)

low-flow
09.07.10, 03:57
Riveris check-call peale minna, siis biidib küll vist ainult ühte kätt ja see on 78.
Bet-fold, siis palju peaks viskama, pakun, et 1/2 ja mitte rohkem, see peaks olema piisav, et võtta vastaselt bluffimise isu ning võib-olla isegi maksab mingi paarikesega. Ja kui nüüd vaadata, siis turni check/call ei tundugi nii jube :)

Turni check/call on mõeldav kui pole plaanis blank riveri korral check/foldida. Vastu pidi vist isegi, ei mõtle välja river cardi, millele foldi leiaks, kui check/calliks turni. Sellepärast checkida, et loota, et vastane kehvema käega järgi checkib on ... (mõtle siia ise midagi huvitavat). Me kas panustame selleks, et kaitsta kätt drawde eest ja võtta value nõrgemalt made handilt või checkime selleks, et meelitada vastane bluffima nõrgema käega.

tdx
09.07.10, 09:12
bet-foldi $12 turnis ja $26 riveris.

Rage
09.07.10, 10:34
ma tean, et seda kätt mängisin maksimaalselt halvasti.. imo oleks pidnud turnis ka veel betima ja reraisele vast foldima..

aga mind huvitavad boldis pantud küsimused..

leits
09.07.10, 11:32
QQ+ kaartidega betid flopi, betid ka turni ..
1. jälgin ma kui palju tyyp foldib cbtile (selleks voiks normal sample juba olla)
2. palju ta foldib 2nd barrelile

Kui ta ka callib 2nd barreli, siis on juba natukene keerulisem. Üldjuhul antakse 90% ajast alla turnis, kuna nende "floatimine" läheb kalliks. Kui aga ta callib ka turni siis on juba selline tight spot .. Üldjuhul mulle meeldib riverit chckida, mis peaks k2ituma nö "bluff catherina", aga antud board on päris uglyks läinud .. Samas see oleneb ka päris palju notdest ja readiest. Unknow vastu ma ilmselt c/f riveri ..

Flopist callitud set yldjuhul peaks turnis otsa panema, kuna nad tahaksid potti suurmaks ajada .. Küll aga on selliseid rege, kes callivad ka turni ja paugutavad riveri hirmsasti, kuna nende käsi tundub kani underrepitud, aga see on pigm imo erand.


Minu "loll arusaam" asjast

e: samas JJ, QQ voib hetkel samamoodi meil vastas m2ngida kuna nnde k2si on suht underepitud .. sel juhul saaks ilmselt minigt valut ka riverist? Samas checkkides, chekitakse väga tihti järgi

Ma betiks vist turni miungi 14 ja barreldaks riveri ka mingi 21-22ja foldin shovele? enda jaoks ka kohati keerulised sellised riverid

tdx
09.07.10, 12:56
Imo kui tegu on regulariga, siis peaks nende vastu alati unexploitable liine kasutama. Kaks barrelit oleks sellel juhul peaaegu alati standard, nii nutsi, airi, draw kui ka TPTK tüüpi käega. Ja kui sa riveris veel aegajalt (suht väikse) kolmanda barreli paned (75% value kätega ja 25% airiga), siis sa saad

1. valuet nõrgematelt kätelt, kes arvavad et järsku sa seekord blufid riverit
2. turnis juurde FE'd, kuna regularid näevad, et sa betid tihti ka riveril (eriti kui oled IP)
3. hoiad käes initsiatiivi ja sunnid villainit 'ausalt' mängima.
4. hoiad oma turni bettimisrange laia ja polariseerid riveri beti (nuts\air) - selle vastu on raske mängida.

Ja imo standard tag ei bluffraise sind kunagi turnis\riveris - need vennad ei istu enam NL100, vaid on üles liikunud.

levis
09.07.10, 18:45
Turni check/call on mõeldav kui pole plaanis blank riveri korral check/foldida. Vastu pidi vist isegi, ei mõtle välja river cardi, millele foldi leiaks, kui check/calliks turni. Sellepärast checkida, et loota, et vastane kehvema käega järgi checkib on ... (mõtle siia ise midagi huvitavat). Me kas panustame selleks, et kaitsta kätt drawde eest ja võtta value nõrgemalt made handilt või checkime selleks, et meelitada vastane bluffima nõrgema käega.
Aga me panustamegi riveris 1/2, kes siin check-checkist rääkis?

leits
09.07.10, 20:55
turni c/c on ikka kol kole kole .. nii palju valuet kaotab oma + sa void anda tohutult free carde

levis
09.07.10, 21:11
turni c/c on ikka kol kole kole .. nii palju valuet kaotab oma + sa void anda tohutult free carde
Kui vastane reeglina panustab turnis kehvema käega, aga 2barreli peale foldib või bluffraiseb, kas siis poleks targem check/call peale minna?

atsetoon
09.07.10, 21:54
turnil kindel bet ja edasi baluga

leits
09.07.10, 22:26
Kui vastane reeglina panustab turnis kehvema käega, aga 2barreli peale foldib või bluffraiseb, kas siis poleks targem check/call peale minna?


Imo te motelte asju..ise ka usud palju neid regulare on, kes suudavad adjustida ning turnis bluff riaseda .. lol never ei

ranka
11.07.10, 19:58
IMO liiga vähesed käed biidivad meid, et riverit foldida ja sellel laual sa ootadki sellist kaarti riverisse, mis muudab laua scariks ning vastane hakkab tihti ätega, mida biidid järgi checkima ning bluffidega bluffima. Peale selle riveri panus kisab mulle, et "rage foldi, mul ei ole midagi" ning loogiliselt mõeldes tema rangesse ükski kolm ei sobi v.a. A3 potid või ruutud.

Easy call. Kui ta betiks väikselt siis võiksid bluff-shoveda (sest väike bet oleks rohkem vbeti moodi) aga arvesta sellega, et ka sinu ranges ei ole kunagi kolme.

ranka
11.07.10, 19:58
turnil kindel bet ja edasi baluga

Baluga kehtib ainult turnil.

PS! Tean, et vana teema.

Rage
12.07.10, 13:16
väga tore et kommenteerisid.. ma teen viimasel ajal ilgelt palju vigu... ikkagi scare money vms on sees või ma ise ka ei tea..