PDA

View Full Version : low-flow busto



Leheküljed : [1] 2

low-flow
11.07.10, 17:03
Olen seda kaua juba edasi lükkanud, aga nüüd on küll viimane aeg väheke põhjalikum enesetutvustus teha. Täna täitus 200 000 märgistatud kätt ja selle puhul avan ka päeviku.

Enamasti mängin saitidel xxxxxxxxxxxx nime all. Nimi tuli sellest, et ma pole välismaa saitidele oma raha kunagi sisse kandnud ja kõik on alguse saanud PokerStraregy tasuta 50 dollarist.

Minust:
Olen 22 aastane 3. kursuse informaatikatudeng Tartu Ülikoolis. Pokkeriga olen hobikorras tegelenud juba peaaegu 5 aastat. Live mängudes olen suutnud kasumit näidata praktiliselt pokkeriga tutvumise algusest, aga netis olin veel selle aasta alguseni fihs mis fish. Ei suutnud ümber kohaneda ja strateegia oli vigane ning paljudes aspektides puudulik. Turnasid olen mänginud pigem kogu aeg puhtalt meelelahutuslikul eesmärgil. Parimateks tulemusteks on tagasihoidlikud võit ühel Triobeti 10+1 sisseostuga turnal (paarsada osalejat, võidusumma oli umbes 1000 dollarit, mitu aastat tagasi) ja 25. koht MiniFTOPS 50+5 Omaha evendil (mitu tuhat osalejat, võidusummaks 550 dollarit, 2009 sügis).

Läbimurre:
Olen proovinud väga palju erinevaid pokkerivorme netis kuid läbimurre oli jäänud tegemata. Pärast sellel omaha üritusel cashimist donkasin taaskord paar kuud niisama seal kus juhtus ja kuidas juhtus ning detsembri lõpus oli 700 dollarilisest bankrollist alles heal juhul 200. Siis otsustasingi, et nüüd on kõik, nii enam edasi ei saa: kas õpin mängima nüüd ja kohe või quitin netipokkeri. Võtsin ette ranka tabeli, lugesin usinalt strateegiat ja alustasin FTP NL10 FR toksimist. Esimene kuu oli täiesti tühja panek. Veebruari keskel ostsin endale HEMi, ning sealt alates muutus kõik. See on seni minu elu parim investeering. Märts, aprill NL25. Mai, juuni NL50. Ja sellest kuust alates olen vaikselt NL100 üritanud hiilida.

http://img819.imageshack.us/img819/1865/200khands.jpg

TÄNUD:
Tahaksin tänada 3 inimest, ilma kelleta ma poleks täna siin, kus ma omadega olen.

1. ranka - pole au olnud sinuga küll veel live's tutvust teha, aga laudades oleme juba kohtnud. Suured tänud basic strateegiate ja oma tabeli eest, see oli hädavajalik mulle alustamiseks.
2. ESTPatrick - ka sinuga pole mul olnud au veel kohtuda, aga tahasin sind tänada Opelist Porcheni seeria videode eest. Õppisin sealt uskumatult palju ja sain palju uusi ideid kuidas lahtisemalt mängida. Kõik videod on tänaseks korda 5 vähemalt läbi studeeritud.
3. Raigo Aasmaa aka hotcocacola - kõige suuremad tänud sulle. Sinult sain üldse motivatsiooni paremini mängima õppida. Kõigil, kellel pole olnud võimalust Raigoga kohtuda, siis teadke, et tegemist on äärmiselt humoorika, laheda ja lahke inimesega ja väga hea sõbraga.

Tulevik:
Suvel on plaanis hoolsasti grindida ja bankrolli kasvatada. Vähemalt sügisest tahaks aeg-ajalt ka cashoute tegema hakata. Ma pole kindel, kui aktiivselt ma siia päevikusse postitama hakkan, aga noh, eks aeg näita.

pikk28
11.07.10, 17:10
edu sulle!

inward
11.07.10, 17:12
Biidid pokkerit, lõpetad ülikooli. Esmamulje - solid person. Edu!!!

macroTilt
11.07.10, 17:13
Kena start.
glgl!

hoss23
11.07.10, 17:17
Edu!
Tundub huvitav päevik tulema, hakkan pingsalt silma peal hoidma!

low-flow
12.07.10, 00:37
Just oli tore öine sess käimas ja siis tuli Rage ning istus kõigis laudades mu paremale käele, kuhu ma ootasin kalapoeg Nemosid tegelilut, nuuuks :frown:

Igatahes, paar toredat kätt teile sessist nuputamiseks:

1. Kellele standardolukord, kellele mitte...

Full Tilt Poker $0.50/$1 No Limit Hold'em - 9 players

BTN: $75.95 38/11/0 agr 2.1 käsi 100 Kerge angerja lõhn küljes, muid reade pole.
SB: $125.30
BB: $84.35
UTG: $100.00
UTG+1: $200.10
Hero (UTG+2): $110.85
MP1: $35.00
MP2: $60.00
CO: $142.00

MP2 posts a big blind ($1)

Pre Flop: ($2.50) Hero is UTG+2 with K :club: K :heart:
2 folds, Hero raises to $5, 3 folds, BTN calls $5, 2 folds

Flop: ($12.50) T :heart: J :club: 9 :diamond: (2 players)
Hero bets $10, BTN raises to $20, Hero tanks...

Lasin korra kiirelt stovest läbi ja kui tema range on 88+, setid, read ja kõikvõimalikud 2 paari kombinatsioonid siis meil on equitit tervelt 47%, mis on rohkem kui piisav shove jaoks. Samas vb mõttetu variatsiooni pressimine, kindlasti saab ka kergematest kohtadest raha kätte. Ühesõnaga loome veidi arutelu.


2. Üks käsi ka PL mängust, mis on hetkel muideks minu lemmik pokkerivorm.

Full Tilt Poker $0.50/$1 Pot Limit Hold'em - 7 players

BB: $100.00
UTG: $102.90 55/15/14,3 agr 5.0 käsi 40 Tundub vaala laadne olend olevat.
Hero (UTG+1): $100.00
MP: $59.85
CO: $103.00
BTN: $76.50
SB: $107.35

Pre Flop: ($1.50) Hero is UTG+1 with 5 :heart: 5 :diamond:
UTG raises to $3.50, Hero calls $3.50, 3 folds, SB calls $3, 1 fold

Flop: ($11.50) 5 :club: 6 :heart: A :heart: (3 players)
SB checks, UTG bets $11.50, Hero raises to $32, SB folds, UTG requests TIME, UTG calls $20.50

Turn: ($75.50) Q :heart: (2 players)
UTG bets $67.40 all in, Hero tanks...

Meie reraise peale vastane tankis väga kaua. Turnis instashoves põmst sekundiga. Ehk leiab siitki huvitavat arutelu.


Idee poolest olid lauad kuldsed, oleks veel tunde vist nühkida viitsinud, miski eriline motivatsioon täna. Juba oleks võinud vabalt peene miljon teenitud olla, käsi jooksis ka nagu niiti rulli pealt, aga midagi igatahes jäi puudu, täiesti BE täna.

low-flow
12.07.10, 17:43
Hakkasin täna ikkagist seda Rush promo proovima. Kerged kalkulatsioonid näitavad, et NL100 FR 1000 punkti kogumiseks tuleb läbi mängida ~2800 kätt. Kogus üsna tühine, rushis läheb see ikka võrdlemisi kiirelt, kui natukenegi viitsimist grindida on.

Aga see krdi jooks on nii ulme kelts, et halb hakkab. Kohe alla ei anna, natukene proovin veel, aga kui asjad kiiremas korras ei parane, siis on see minu jaoks täielik BR enesetapp. Ei saa siis hiiterit anda vä pokergod...one time nah...

hotcocacola
12.07.10, 17:49
davai, nüüd hakkame pappi kokku ajama:D

low-flow
12.07.10, 21:43
Täna on siis ametlikult kõige hullem päev, mis mul iialgi pokkeris on olnud. Rush week on ametlikult läbi minu jaoks, vb peab isegi limiidis alla liikuma. -8 BI 3000 käega. Pole plaanis sellest mingi nutu ja hala päevikut teha, sellepärast ei hakkagi seletama neid lugematud 2 oudiseid ja 3-betitud potis 95 suitid vendi, kes kaks tänavad pot size beti eest masti ostavad.

Üldiselt peab mainima, et rush laudade tase pole midagi nii regularide ja nittide ralli, nagu igalt poolt kosta on. Mäng on täitsa elus ja agressiivne ja fishe...no nendest küll puudus ei tule, ikka jalga segada idikaid, kellel pole pokkerist halli aimugi.

Ei tea millega ma selle siis välja teeninud olen. Igatahes, 0 tilti ja tegin ohtralt pause, alati mõtlesin olukorrad läbi ja ei kukkunud lahmima ja spewima. Vaatasin ka käed ja statistika üle, kõik tundub täitsa soliidne olevat, standar mäng. Aga no kui 88 tahab 3-betitud potis AJ7 flopil minu AK vastu vägisi sisse ajada siis ma tõesti ei saa midagi teha kui turni 8 potsatab. Ja analoogsed ajuvabad käed vähemalt 5 korda veel...

k2snakalle
12.07.10, 22:25
KK käsi on üks raskemaid kohti minu jaoks. Teine vastik koht on kui endal AJ ja saan TPTK ja selline keskmise agroga vend pressib. Siis tuleb flopis ära otsustada, et kas pressida või foldida ning siis jookseb juhe kokku

55 käsi easy call sellise venna vastu. Masti vastu on meil tohutult outse. Kui hittis oma 2oudise turni, siis cooler. Samas AK-st (üks ärtu) ning AQ(mis on ka päris tõenäoline) oleme ka kõvasti ees

mcbethk
13.07.10, 00:58
KK käsi on üks raskemaid kohti minu jaoks. Teine vastik koht on kui endal AJ ja saan TPTK ja selline keskmise agroga vend pressib. Siis tuleb flopis ära otsustada, et kas pressida või foldida ning siis jookseb juhe kokku

55 käsi easy call sellise venna vastu. Masti vastu on meil tohutult outse. Kui hittis oma 2oudise turni, siis cooler. Samas AK-st (üks ärtu) ning AQ(mis on ka päris tõenäoline) oleme ka kõvasti ees

mingi 25% equitit masti vastu ju?

k2snakalle
13.07.10, 01:08
no ja see teeb calli veel kasulikumaks ju, et meil on see lisa 25% equitit kui tal peakski mast olema

low-flow
13.07.10, 21:20
Mulle ei meeldi results oriented olla, aga seekord panen tulemused ka.

Esimeses käes üritan edaspidi pigem foldimise sisse harjutada, kui just pole mingit erilist readi, et vastane on suuremat surti agrofish. Kui vastane ainult callib, siis blank kaartide korral lähen 3 tänavat value peale välja.

Üllatuseks näitas vastane ette AA. Aga minu shove pole seal õigustatud ja on kindlalt -EV käik.

Teises käes nii sellise tohmani kui ka soliidsema vastase vastu ma pigen kipun callima. Vastane näitas ette AQ potid. Oleme tema ranges pigem ees ja mastide vastu on majatõmme ning settide vastu on meil omakorda mastitõmme.

Üldiselt olen täna väga palju ühe saksa tippcoachi ge5sterne NL100 videosid vaatanud (soovitan kõigile soojalt, saab palju uusi ja huvitavaid ideid), mindsetti taastanud ja enesekindlust kogunud. Endale süvendanud, et ma olen õppimisvõimelikne ja biidin mängu. Tegin ka kiire 600 käelise sessi ja +2BI. Lauad olid nii ja naa...suutsin 8 lauda leida, kus sain ilusti ikka fishi või agrodongi paremale käele ja oli ok lasta. Muidu meeldiks ikka pigem 10 või 12 lauda võtta, aga ei hakkanud random laudu ka võtma täna, oli hädasti enesekindluse boosti vaja. Siiski esimestel kätel tundsin, et olen eilsest suurest hävingust põhjsutautult ikka natuke scared money ja ühe käe mängisin sellepärast valesti ka.

Vb teen öösel veel ühe sessi, kui laudu leiab. Täna konstantselt on korteri termomeeter näitanud +33 kraadi. :)

Kotkas1000
13.07.10, 21:56
Kiire küsimus - kust ma leian ge5sterne õppevideosid?

low-flow
13.07.10, 22:11
Kiire küsimus - kust ma leian ge5sterne õppevideosid?

Mina avastasin tema videod PokerStrategy kaudu. Aga selle limiidi vaatamiseks peab kuldliige olema. Seal on umbes 10 videot, kõik ligikaudu tund aega pikad. Teemaks on NL100 ja sealt edasi liikumine. Väga super sessioonide analüüs, selgitused on loogilised ning hästi argumenteeritud.

Võid proovida ka muidugi videootsingumootoreid või googlet. Usun, et nii head kraami on kusagile kindlasti lekitatud. Kahjuks otse PokerStrategy lehelt videosid alla laadida ei saa. Seeria nimi igatahes Full Ring Frenzy.

low-flow
14.07.10, 02:17
Otsustasin, et täna enam FTP-s hambad ristis regsidega võidu lasta ei jõua nii hilja (lauad polnud ka just väga kiita) ja mõtlesin üle pika aja Pacificusse ühele puhketiirule (loe: HU cash) minna. Piilusin seal NL50-s, mis ma piilusin, no ei leidnud kedagi, aga NL100 kubises rahvast. Valisin siis kõige agressiivsema juba 3-tableja välja ja tegime ühe toreda 150 käelise sessi. +1,5 BI mulle ja sessi võtmekäsi ka teile siia nautimiseks:

Cassava Poker $0.50/$1 No Limit Hold'em - 2 players

HeiaWalle (BTN/SB): $148.50
rolling_free (BB): $125.80

Pre Flop: ($1.50) rolling_free is BB with T :heart: T :diamond:
HeiaWalle raises to $3, rolling_free raises to $10, HeiaWalle calls $7

Flop: ($20.00) 9 :heart: J :heart: 4 :club: (2 players)
rolling_free checks, HeiaWalle bets $14, rolling_free calls $14

Turn: ($48.00) 2 :diamond: (2 players)
rolling_free checks, HeiaWalle bets $28, rolling_free calls $28

River: ($104.00) 4 :spade: (2 players)
rolling_free checks, HeiaWalle bets $96.50, rolling_free calls $73.80 all in

Final Pot: $251.60
HeiaWalle shows T :club: K :diamond:
rolling_free shows T :heart: T :diamond:
rolling_free wins $251.10
(Rake: $0.50)

Oi kuidas ma mõnulesin kui 2 planku maha lõi, lasin tal ilusti ennast üles puua.

Potsataja
14.07.10, 19:01
Hakkasin täna ikkagist seda Rush promo proovima. Kerged kalkulatsioonid näitavad, et NL100 FR 1000 punkti kogumiseks tuleb läbi mängida ~2800 kätt. Kogus üsna tühine, rushis läheb see ikka võrdlemisi kiirelt, kui natukenegi viitsimist grindida on.

Aga see krdi jooks on nii ulme kelts, et halb hakkab. Kohe alla ei anna, natukene proovin veel, aga kui asjad kiiremas korras ei parane, siis on see minu jaoks täielik BR enesetapp. Ei saa siis hiiterit anda vä pokergod...one time nah...

See promo on ikka ülisick. Vaatame min/max variante:

Bronze 40 punkti=5$, 70 punkti=10$
Silver 400 punkti=25$, 700 punkti=50$
Gold 400 punkti=125$, 7000 punkti=250$

Ehk väikse spekulatsiooni puhul saaks pronksimees 7000 punkti eest 1000$, hõbedamees 500$ ja kullamees saab 250$. Ok PS-i selle kuu microkampaania on veel mõistetav aga WTF see FTP oma arust teeb ? Minul endal suht ükskõik, võibolla heal juhul teen silveri 400 punkti variandi ära aga NL100+ mängijana oleks ma päris vihane.

low-flow
14.07.10, 19:55
Eks ta on jah pigem sellise suunitlusega, et absoluutselt iga limiidi mees saaks midagi nühkida. Kahjuks endal pidi maksimaalne doomswitch peale lülituma ja kadus igasugune soov midagi vabastada. :/

Praktika näitas, et NL100 FR on hoopis 3000 kätt 1000 punkti, mitte 2800. Keskmine regular on nõka nitisem seega kui standard FR mängus. Aga gigavaalapoisse oli ikka ka.

ment52
14.07.10, 20:40
See promo on ikka ülisick. Vaatame min/max variante:

Bronze 40 punkti=5$, 70 punkti=10$
Silver 400 punkti=25$, 700 punkti=50$
Gold 400 punkti=125$, 7000 punkti=250$

Ehk väikse spekulatsiooni puhul saaks pronksimees 7000 punkti eest 1000$, hõbedamees 500$ ja kullamees saab 250$. Ok PS-i selle kuu microkampaania on veel mõistetav aga WTF see FTP oma arust teeb ? Minul endal suht ükskõik, võibolla heal juhul teen silveri 400 punkti variandi ära aga NL100+ mängijana oleks ma päris vihane.

Natuke segaduses oled vist. Pronks/hõbe/kuld ei ole ftp-s mingid lojaalsuslevelid mis sul koguaeg olemas on, vaid oledki pronks siis kui sa teed päevas 10 punkti ja kuld siis kui teed 1000 punkti. Pronksimees saab maksimaalselt 10$ selle nädala eest. Kui ma nl200s teen iga päev oma 1000 punkti täpselt siis see boonus annab mu winratele enamvähem 1bb/100 lisa, väga vihaseks see mind ei aja.

Potsataja
14.07.10, 20:58
Natuke segaduses oled vist. Pronks/hõbe/kuld ei ole ftp-s mingid lojaalsuslevelid mis sul koguaeg olemas on, vaid oledki pronks siis kui sa teed päevas 10 punkti ja kuld siis kui teed 1000 punkti. Pronksimees saab maksimaalselt 10$ selle nädala eest. Kui ma nl200s teen iga päev oma 1000 punkti täpselt siis see boonus annab mu winratele enamvähem 1bb/100 lisa, väga vihaseks see mind ei aja.

FTP põhiviga ongi see, et tal ei ole mingeid lojaalsusleveleid. Ehk põhiline ei ole mitte kuugrind, vaid mitu päeva nädalast/kuust sa oma elust oled sa valmis FTP´le pühendama. Ehk 2 päeva ultimate grindi vs. 7 päeva päeva hobimängu on mindless. Ilma RB-ta oleks nad võrreldes PS-iga nii p***s, kui vähegi võimalik ja kusjuures neil on viimane aeg sellest aru saada.

low-flow
14.07.10, 22:17
Selle koha pealt pean küll nõustuma. Tahaks vahel tervet nädalat järjest vabaks võtta ja maale sõita ilma läpakata, aga kurat, ei saa, peab ikka kaasa võtma ja siis mõne päeva täiesti kaine ja vormis olema ja grindima, et Iron level ära saavutada, tõsiselt häiriv indeed sellisel aastaajal.

Muidu, pokkerivälist juttu rääkides: minu majatagune muruplats laste mänguväljaku kõrval ongi uus Pirogov. Just istusime paar tundi murul, vesikas keskel podisemas ja niivõrd kuivõrd külm siider ligi..mmm mis nauding lihtalt, 312030292814 korda etem kui umbses toas istuda.

A nüüd peab natuke vett jooma ja paari tunni pärast võiks kaine olla, tahaks täna grindida ka. Samas, kõige nõmedam päev ever laskmiseks faking NITKOLMAPÄEV. :///

g00000se
14.07.10, 23:01
Lauad on minu arust päris head :P Pole see kolmap. nii hull midagi

Pahvak
14.07.10, 23:11
Minu jaoks FTP suur pluss on see, et ei pea palju mängima, et mingit VIP staatust saada. Teine pluss on see, et kui ma ironmani ära ei tee, siis see on ainult 1 BI NL100 ja ütleme nii, et punnitades mingit ironmani võin vabalt selle 1 BI kuus ära spewida.

g00000se
14.07.10, 23:37
No NL100s ei ole just teab mis kunst 200p päevas mängida lol :D Ma saan alles soojaks ja juba on üle 200p koos.

Pahvak
14.07.10, 23:47
No NL100s ei ole just teab mis kunst 200p päevas mängida lol :D Ma saan alles soojaks ja juba on üle 200p koos.

No probleem on selles, et ma ei taha äkki konkreetsel päeval mängida (pohmell, väsimus, sitt tuju, vaja päris elu elada, tööd teha). Kui tahan, siis 200p on jah käkitegu.

low-flow
15.07.10, 00:02
200 punkti on lumme kusta juba NL25-s, aga lihtalt just see, et tahaks vahepeal X põhjusel Y päeva vabaks võtta, aga siis peab nagu lollakas kalendrist jälgima, kas see kuu tulevad päevad kokku on maksimaalselt nõme. Lihtsalt võtmata ka seda raha jättes tekivad justkui miskit süümekad, nagu open foldiks väikest pocket paari, obv -EV. :P

Kui kellelgi on viitsimist, võib kirjutada siia, mis on PokerStarsis SN ja SNE kaudne rackeback protsent. Või on seal nii, et mida rohkem teenid, seda rohkem eksponentsiaalselt kasum suurenem teenitud punktide eest (a la, et 100k punkti ja 600k punkti on mõlemad SN, aga see teine vend teenib oluliselt rohkem kui 6x esimese mehe teenitud summa).

oohoh
15.07.10, 01:01
Kui kellelgi on viitsimist, võib kirjutada siia, mis on PokerStarsis SN ja SNE kaudne rackeback protsent. Või on seal nii, et mida rohkem teenid, seda rohkem eksponentsiaalselt kasum suurenem teenitud punktide eest (a la, et 100k punkti ja 600k punkti on mõlemad SN, aga see teine vend teenib oluliselt rohkem kui 6x esimese mehe teenitud summa).

http://www.flopturnriver.com/PokerStars-Rakeback-Equivalent.php
At the Supernova Level, you can earn anywhere from about 25% up to 92% rakeback!
SNE You will earn anywhere between 32% and 150% PokerStars Rakeback with these bonuses!

low-flow
15.07.10, 02:32
Pea on selge, tuju hea, tuba jahe ja olud ideaalsed. Skännin hoolega laudu ja leian pärast usinat selekteerimist 9 head lauda. Paremal käel 1 kuni mitu fishi ja vasakul passiivsemad poisid, olud on ideaalsed, enesetunne suurepärane, kõik võtted toidavad ning 500 käega olen juba +2 BI. Siis osa laudasid kaob ära ja idee poolest võiks pillid kokku ka panna tänaseks, aga avastan, et teatud laudades on miskid gigahüdrovaalad, konkreetsed kõigile avatud rahamasinad. Nonii, jätan siis 5-6 lauda alles ja asun neilt saaki noolima, sest no sellised ikka iga päev enda paremale käele ei saa ja siis lihtsalt lükatakse megadoomswitch peale:


Full Tilt Poker $0.50/$1 Pot Limit Hold'em - 8 players

UTG+1: $120.20
MP1: $144.60
MP2: $29.80
CO: $103.00
BTN: $100.00
Hero (SB): $110.10
BB: $45.25
UTG: $32.50

Pre Flop: ($1.50) Hero is SB with K :heart: A :club:
1 fold, UTG+1 calls $1, 1 fold, MP2 calls $1, 2 folds, Hero raises to $5, 1 fold, UTG+1 calls $4, 1 fold

Flop: ($12.00) A :diamond: 6 :diamond: 9 :spade: (2 players)
Hero bets $10, UTG+1 raises to $20, Hero raises to $72, UTG+1 raises to $115.20 all in, Hero calls $33.10 all in

Turn: ($222.20) 6 :spade: (2 players - 2 are all in)

River: ($222.20) T :club: (2 players - 2 are all in)

Final Pot: $222.20
UTG+1 shows 9 :club: 6 :club: (a full house, Sixes full of Nines)
Hero shows K :heart: A :club: (two pair, Aces and Sixes)
UTG+1 wins $219.20
(Rake: $3.00)


Full Tilt Poker $0.50/$1 No Limit Hold'em - 8 players

BTN: $103.05
SB: $100.85
BB: $110.55
UTG: $107.70
UTG+1: $186.45
Hero (MP1): $122.20
MP2: $134.40
CO: $39.00

Pre Flop: ($1.50) Hero is MP1 with A :spade: A :club:
1 fold, UTG+1 calls $1, Hero raises to $6, 5 folds, UTG+1 calls $5

Flop: ($13.50) 9 :spade: 2 :spade: 3 :heart: (2 players)
UTG+1 checks, Hero bets $11, UTG+1 calls $11

Turn: ($35.50) 3 :diamond: (2 players)
UTG+1 checks, Hero bets $23, UTG+1 calls $23

River: ($81.50) 4 :heart: (2 players)
UTG+1 checks, Hero bets $38, UTG+1 raises to $76, Hero raises to $82.20 all in, UTG+1 calls $6.20

Final Pot: $245.90
UTG+1 shows 3 :spade: 5 :spade: (three of a kind, Threes)
Hero shows A :spade: A :club: (two pair, Aces and Threes)
UTG+1 wins $242.90
(Rake: $3.00)


Mõlemad sellised 70+ VPIPga jõuluvanad, kellel fold nuppu lihtalt ei eksisteerinud (suurepärane stiilinäide Q highga 50bb poti maha callimine jne) ja loomulikult peab variatsioon minu raha nende taskusse veeregama, hullult vajalik, see on selleks hetkeks kui ma seda kirjutan neil juba vähe normaalsema jooksuga regularidele laiali jagatud...masendav sitt lihtsalt...

kuco
15.07.10, 08:52
http://www.flopturnriver.com/PokerStars-Rakeback-Equivalent.php
At the Supernova Level, you can earn anywhere from about 25% up to 92% rakeback!
SNE You will earn anywhere between 32% and 150% PokerStars Rakeback with these bonuses!

Veidi vananenud andmed on sul
pigem ikka sinna 60-70% kanti

http://www.fpppro.com/pokerstars-rakeback.php

low-flow
15.07.10, 16:23
Räägin teile lugu ka vahelduseks. Käisin just lauluväljaku taga Emajõe liivarannal suverõõme nautimas ja obv saatis ilmavana äikese peale. Punane lipp tõmmati üles ja tulime seltskonnaga veest ilusti välja ja siis odav litter, täis pauk mürts lihtsalt käib, no selline, et kõrvad peenelt lukus. Hakkasime autode poole ära minema, sest suvitamise ilma just taevas ei lubanud ja siis näeme, et paarikümne meetri kaugusel on pika paplipuu välgunool peenelt ribadeks tõmbanud, Emajões lihtsalt ujuvad suured puu ja puukoore tükid. Õppetund elust enesest, inimesed, ärge mingil juhul äikese eest iialgi puu alla varju otsima minge.

hotcocacola
15.07.10, 16:31
gg :D

low-flow
17.07.10, 17:08
Üsna kurb seis, sellised vennad istuvad laudades:


Full Tilt Poker $0.50/$1 No Limit Hold'em - 8 players

MP1: $241.75
MP2: $144.45
Hero (CO): $100.00
BTN: $84.80
SB: $100.00
BB: $50.50
UTG: $50.00
UTG+1: $100.00

Pre Flop: ($1.50) Hero is CO with 7 :club: 7 :heart:
2 folds, MP1 calls $1, MP2 calls $1, Hero raises to $6, 3 folds, MP1 calls $5, MP2 calls $5

Flop: ($19.50) 8 :spade: 3 :diamond: 7 :diamond: (3 players)
MP1 checks, MP2 bets $8, Hero raises to $32, MP1 folds, MP2 calls $24

Turn: ($83.50) 5 :spade: (2 players)
MP2 checks, Hero bets $62 all in, MP2 calls $62

River: ($207.50) Q :spade: (2 players - 1 is all in)

Final Pot: $207.50
MP2 shows 3 :heart: T :diamond: (a pair of Threes)
Hero shows 7 :club: 7 :heart: (three of a kind, Sevens)
Hero wins $204.50
(Rake: $3.00)


ja minul lõppevad sessid järjest ja järjest miinusega. Kurat, niii võib usk endasse ju kaudma hakata, kui "normaalse" jooksu peale ei saa, vb olen hoopis ise donk:


Full Tilt Poker $0.50/$1 No Limit Hold'em - 9 players

MP1: $110.50
MP2: $101.50
CO: $103.40
BTN: $134.35
Hero (SB): $122.45
BB: $116.50
UTG: $163.95
UTG+1: $8.75
UTG+2: $120.40

Pre Flop: ($1.50) Hero is SB with A :club: A :spade:
3 folds, MP1 raises to $3.50, 3 folds, Hero raises to $12, 1 fold, MP1 requests TIME, MP1 calls $8.50

Flop: ($25.00) Q :spade: 3 :heart: Q :club: (2 players)
Hero bets $14.50, MP1 calls $14.50

Turn: ($54.00) 7 :diamond: (2 players)
Hero checks, MP1 checks

River: ($54.00) K :club: (2 players)
Hero bets $35, MP1 raises to $84 all in, Hero calls $49

Final Pot: $222.00
MP1 shows Q :diamond: Q :heart: (four of a kind, Queens)
Hero mucks A :club: A :spade:
MP1 wins $219.00
(Rake: $3.00)


river on ez check/call, jälle oleks pool BI säästnud, sekund pärast käe lõppu ühendab ära, et valesti läks, aga et käe ajal mõni mõistlik idee tuleks...no seda vist loota pole :/

low-flow
17.07.10, 19:29
Tähendab, ma küsiks veel kord, kaua see jätkub:

Full Tilt Poker $0.50/$1 No Limit Hold'em - 8 players

MP2: $102.50
Hero (CO): $100.00
BTN: $303.60
SB: $49.00
BB: $59.00
UTG: $119.20
UTG+1: $75.70
MP1: $110.55

Pre Flop: ($1.50) Hero is CO with 2 :heart: 2 :spade:
UTG raises to $3, 3 folds, Hero calls $3, 1 fold, SB calls $2.50, 1 fold

Flop: ($10.00) 6 :spade: 2 :diamond: 9 :club: (3 players)
SB checks, UTG bets $7, Hero raises to $22, SB folds, UTG calls $15

Turn: ($54.00) K :diamond: (2 players)
UTG checks, Hero bets $30, UTG raises to $94.20 all in, Hero calls $45 all in

River: ($204.00) 7 :heart: (2 players - 2 are all in)

Final Pot: $204.00
Hero shows 2 :heart: 2 :spade: (three of a kind, Twos)
UTG shows K :club: K :spade: (three of a kind, Kings)
UTG wins $201.00
(Rake: $3.00)


Alates hetkes, mil avasin päeviku, on pokkeris kõik ainult allamäge läinud, peab vist ebausklikuks hakkama.

Kotkas1000
17.07.10, 19:56
Ära põe nüüd, harilik variatsioon. Õnneks oled sa teeninud hunniku sklanskey dollareid. Peaasi, et max +ev.

low-flow
18.07.10, 00:32
Suurepärane jooks jätkub:


Full Tilt Poker $0.50/$1 No Limit Hold'em - 9 players

Hero (SB): $100.00
BB: $115.70
UTG: $259.50
UTG+1: $112.50
UTG+2: $36.00
MP1: $61.85
MP2: $226.40
CO: $70.00
BTN: $37.80

UTG posts a big blind ($1)

Pre Flop: ($3.00) Hero is SB with 5 :spade: 5 :diamond:
UTG checks, 6 folds, Hero calls $0.50, BB checks

Flop: ($3.50) 9 :heart: 5 :heart: A :spade: (3 players)
Hero bets $3, BB raises to $10, UTG folds, Hero raises to $29, BB raises to $114.70 all in, Hero calls $70 all in

Turn: ($201.50) J :spade: (2 players - 2 are all in)

River: ($201.50) Q :heart: (2 players - 2 are all in)

Final Pot: $201.50
Hero shows 5 :spade: 5 :diamond: (three of a kind, Fives)
BB shows J :heart: 2 :heart: (a flush, Queen high)
BB wins $198.50
(Rake: $3.00)


Full Tilt Poker $0.50/$1 No Limit Hold'em - 8 players

Hero (CO): $100.00
BTN: $243.90
SB: $204.35
BB: $149.05
UTG: $48.25
UTG+1: $225.30
MP1: $102.50
MP2: $100.00

Pre Flop: ($1.50) Hero is CO with A :spade: A :club:
2 folds, MP1 raises to $3.50, 1 fold, Hero raises to $11, 3 folds, MP1 calls $7.50

Flop: ($23.50) 4 :diamond: 2 :club: J :diamond: (2 players)
MP1 checks, Hero bets $16, MP1 calls $16

Turn: ($55.50) 9 :spade: (2 players)
MP1 checks, Hero bets $30, MP1 requests TIME, MP1 calls $30

River: ($115.50) Q :club: (2 players)
MP1 bets $45.50 all in, Hero requests TIME, Hero calls $43 all in

Final Pot: $201.50
Hero mucks A :spade: A :club:
MP1 shows Q :diamond: Q :spade: (three of a kind, Queens)
MP1 wins $198.50
(Rake: $3.00)


Teises käes riveril isegi mõtlesin foldida, aga samas, tegmist oli väga lahtise mänguga vastasega ja otsustasin, et tal võib seal nii mõndagi imelikku ka varuks olla.

Igatahes busto soon, alla ka ei viitsi liikuda, NL100 esmamulje järgi tundub mängitavam limiit olema kui NL50.

Kotkas1000
18.07.10, 17:11
Miks sa small blindilt limbid?? Estpatrick tegi ühes oma videos selle lükke nii maatasa, et ma ei ole vist kordagi enam limpinud sealt pärast video vaatamist. Poleks limpinud, poleks seda olukorda ka arvatavasti olnud.
Teises käes betiksin flopis ja turnis rohkem et võtta valuet just sellisetelt kätelt nagu villainil parasjagu on.

-andres-
18.07.10, 18:29
Ma pigem betiks isegi veidi väiksemalt 3bet potis, suuremalt kindlasti mitte.

low-flow
18.07.10, 19:13
55-ga oleks PF raise tõenäoliselt parem jamh. Mul SB mäng varieerub väikeste PP-ga, vahel raisen ja vahel limbin. Siinkohal oleks raise just sellepärast hea, et UTG on poster. AA käes tõenäoliselt peaks riveris foldi leidma, isegi see 36/18/5.4 vend imo ei ole võimeline siinkohal 25% kordadest bluffima, igasuguste drawdega oleks ta väga tõenäoliselt ikka varem vajutanud, KK ei tundu ka reaalne.

Igatahes, tänasest:

Full Tilt Poker $0.50/$1 No Limit Hold'em - 9 players

Hero (SB): $100.50
BB: $143.80
UTG: $101.50
UTG+1: $100.00
UTG+2: $103.50
MP1: $21.50
MP2: $112.45
CO: $217.75
BTN: $310.70

Pre Flop: ($1.50) Hero is SB with A :spade: K :spade:
5 folds, CO raises to $3, 1 fold, Hero raises to $11, 1 fold, CO calls $8

Flop: ($23.00) Q :spade: T :spade: J :heart: (2 players)
Hero bets $14, CO calls $14

Turn: ($51.00) Q :diamond: (2 players)
Hero requests TIME, Hero bets $35, CO requests TIME, CO calls $35

River: ($121.00) J :spade: (2 players)
Hero bets $40.50 all in, CO requests TIME, CO folds

Final Pot: $121.00
Hero wins $118.00
(Rake: $3.00)


Iga teise river kaardi korral oleks FH või nelik vastas olnud, aga kui 1 kord hitin, siis on vastane miski keltsaga ligi, mis ei suuda riveris 1:4 oddsidega callida...

Kotkas1000
18.07.10, 20:02
Ma pigem betiks isegi veidi väiksemalt 3bet potis, suuremalt kindlasti mitte.

Ehk viitsid põhjendada ka...

-andres-
19.07.10, 01:21
Mängid nagunii seal stackide peale ja saad riveriks ka väiksemate bettidega poti piisavalt suureks. Samuti ei ole öeldud, et tegemist oleks miski suure fishiga, selle vastu ma betiks ka suuremalt.

Kõige suurem pluss on see, et kui 3bet potis on anyway ~half pot bet piisav, siis sa saad ka kõvasti odavamalt bluffida. Samuti kui betid suurelt, siis teevad villainid vähem vigu, kui väiksemalt bettides.

low-flow
20.07.10, 21:01
Mmm mis kehv päev, hommikust saati remondiga oma toas möllanud, suurema osa ajast panin põrandaliiste, no pole valge mehe töö. Rääkimata sellest, et ma totaalne fish ehituse alal olen. Igatahes, just sain esimest korda täna tooli peale istutud, peaks vist midagi sööma alustuseks.

Pokkerialaselt positiivseid uudiseid pole.

low-flow
22.07.10, 17:32
Sai saadjärve ääres käidud, ujutud ja võrkpalli mängitud. Tore liivarannaga kohake. Auto alarmi pult kukkus maha ja läks katki, aga noh, pole olemas asja, mida super attack kinni ei liimiks.

Pokkerialaselt nii palju, et viimastel päeval olen laudades härga täis olnud. Olen leidnud endas jõudu vastu astuda ka laua parimatele agroregularidele. Kasumid hetkel veel marginaalsed ning 12 BI suurusesse auku astumise tõttu on kuu veel nõka miinuses, aga potensiaali üks hetk miljon välja tõmmata tundub olevat rohkem kui küll.

Saavutasin PokerStrategys lõpuks Platnium taseme ja sellega on mulle avatud tee õppematerjalideni (videod + lugemine) kuni NL1000-ni välja. Päris tore on ikka lugeda ja õppida meestelt, kes miljoni käeliste sampletega midstakesi biidivad 10+ bb/100.

Üks jutt on veel, aga seda räägin kas täna õhtul või homme lõuna ajal.

low-flow
23.07.10, 02:29
Esiteks, õnnestus täna vabastada Ironman Mid-Year boonus 550 taala. Oi mis hädavajalik lisa praegusel raskel ajal.

Teiseks, jooks oli täna jälle totaalselt masendav, aga ei viitsi standard vingumist ajada, kõik on näinud ja omal nahal kogenud ka seda, kuidas vahel sitta pritsib ventilaatorisse juba mitukümmend tuhat kätt. EV joon tahab päris kõrgustesse ära kaduda kuid raha joon ikka püsib tasa ja pigem kaevub sügavamale, aga see selleks.

Siis tahaksin mainida ühte FTP low stakes regulari:
http://www.pokertableratings.com/fulltilt-player-search/gewinnbrand
Mul jäi konkreetselt karp lahti, kui venna PTRi nägin.
Statsid 29/16 3-bet 4,7 agro 1,4 fold to 3-bet 33%, 4-bet 7%, sample ~1000 kätt
Igatahes, vend mängib OOP igasugust keltsa 3-bet pottides, suited connectorid, suited broadwayd, kõik pocket paarid.
Kutt oli mul fishiks märgitud ja siis näen, et ta on 370k käe peale näidanud win rate 5,2 bb/100. NAGU MIDA FAKKI, pole võimalik lihtalt. Kutt on laudades noo nii fishine, aga lihtsalt närvihaigelt hästi hittinud ja siis nägin ta PTR ja kuul jooksis kokku.

Ja lõpetuseks: sõidan homme eeldatavasti neljaks päevaks võrtsjärve äärde suvitama. Suvila on sügaval metsa sees ja üsna eema tsivilisatsioonist, fak yea, annaks ainult ilma (vihma ja äikest lubab paraku nädalavahetuseks :/ ).

Väike lugu ka teile nautimiseks koos nuts videoga:
3z0fLXZnvsg

vilkar
23.07.10, 08:44
selge mida sa sinna tegema lähed :D

low-flow
23.07.10, 11:58
Nonii, kohe ongi start, polegi sellel aastal veel õnnestunud päevagi foorumist või pokkerist eemal olla, saab tore puhkus olema ma loodan.

Skyline
23.07.10, 12:01
Simo, sa sellest puust pilti ei teinud? :D

low-flow
27.07.10, 11:12
Nonii, terekest taaskord foorum.

Jõudsin juba eile pärastlõunal Võrtsu äärest tagasi, aga olin nii mega väsinud, et vaatasin Avatari ära ja siis tõmbasin kerge 15 tunnise uinaku. Mmm unevõlg või mis.

Suvitamine oli super: grill, ujumine, saun, möll, mega hea seltskond ja kõik need teised kvaliteetasjad. Ilmaga vedas ka meeletult - kogu aeg päike ja vihma ei andnud kordagi põmst.

Vaikselt üritan nüüd pokkerilainele tagasi lülituda ja tõenäoliselt teen täna õhtul miski sessi. Päeval on plaanis veel kusagil rannas käia.

Jäin ühe pildi peale ka pooljuhusilikult:
http://img38.imageshack.us/img38/6549/johnhe.jpg


Simo, sa sellest puust pilti ei teinud? :D
Mul nii kiviaegne telefon, et pole kaamerat peal. :D Aga sõber tegi küll paar klõpsu, uurin kas ta avutisse saab need kuidagi.

Owner85
27.07.10, 11:21
Nonii, terekest taaskord foorum.

Jõudsin juba eile pärastlõunal Võrtsu äärest tagasi, aga olin nii mega väsinud, et vaatasin Avatari ära ja siis tõmbasin kerge 15 tunnise uinaku. Mmm unevõlg või mis.

Suvitamine oli super: grill, ujumine, saun, möll, mega hea seltskond ja kõik need teised kvaliteetasjad. Ilmaga vedas ka meeletult - kogu aeg päike ja vihma ei andnud kordagi põmst.

Vaikselt üritan nüüd pokkerilainele tagasi lülituda ja tõenäoliselt teen täna õhtul miski sessi. Päeval on plaanis veel kusagil rannas käia.

Jäin ühe pildi peale ka pooljuhusilikult:
http://img38.imageshack.us/img38/6549/johnhe.jpg


Mul nii kiviaegne telefon, et pole kaamerat peal. :D Aga sõber tegi küll paar klõpsu, uurin kas ta avutisse saab need kuidagi.

respect hea õlle valikul:)

nomerlot
27.07.10, 12:14
respect hea õlle valikul:)

Kui alecoqi premium on hea õlu, mis need sitad õlled siis veel on?:)

nalg
27.07.10, 12:15
perselõhkuja + enamus pommid

Owner85
27.07.10, 12:25
Kui alecoqi premium on hea õlu, mis need sitad õlled siis veel on?:)

em sa väidad et premm on sitt?:D

nomerlot
27.07.10, 12:46
em sa väidad et premm on sitt?:D

ma nagu vaielda ei viitsi, aga minu jaoks on nii premium kui originaal suvalised lurrid.

low-flow
27.07.10, 19:19
Õlle maitse üle on nüüd küll sama palju mõtet vaielda kui erinevate naiste ilu või muusikamaitse üle. :D Igaühel oma ju. Enda lemmikõlu on näiteks kuumal suvepäeval jääkülm pilsner. Üldse õlle sõber olen pigem soojal ajal.

Igatahes rannas oli tore. Nüüd lähen kinno miskit filmi vaatama, kirjutan sellest koju jõudes lähemalt.

wousha
27.07.10, 20:00
premium on sitt ofc ;) Üleüldse a le coqi õlled sitad. Saku ftw ;)

Owner85
27.07.10, 20:20
premium on sitt ofc ;) Üleüldse a le coqi õlled sitad. Saku ftw ;)

arvamused on igaühel nagu *******augud ja et sa ütled et sitt siis sa oled ise sitt,sest iga endast lugupidav inimene ütleb et ta eelistab muud toodet jne mitte et see on sitt ja see on parim,mõtle nüüd selle üle natuke!!!

Aadu
27.07.10, 20:25
arvamused on igaühel nagu *******augud ja et sa ütled et sitt siis sa oled ise sitt,sest iga endast lugupidav inimene ütleb et ta eelistab muud toodet jne mitte et see on sitt ja see on parim,mõtle nüüd selle üle natuke!!!
http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=213902&postcount=31
Mis tööd sa teed?

hoss23
27.07.10, 20:36
õlle päevik FTW. Ise alecocki sõber. Aga stella artois ja becks on nutsid!

wousha
27.07.10, 21:01
arvamused on igaühel nagu *******augud ja et sa ütled et sitt siis sa oled ise sitt,sest iga endast lugupidav inimene ütleb et ta eelistab muud toodet jne mitte et see on sitt ja see on parim,mõtle nüüd selle üle natuke!!!

rofl, hinga nüüd rahulikult natuke .. Ma avaldasingi oma arvamuse öeldes, et a le coqi õlled on sitad. Milleks selline ärritumine kohe lol ;)

low-flow
27.07.10, 23:58
Täiesti hämmastavad olete, ikkagi läks õlle markide peale kismaks. :D No mina igatahes ei kavatse provokatsioonile alluda ja teen täpselt mitte üks piiks.

Kinos käigust nii palju, et selline tunne on, nagu oleks 4 matemaatika ja keemia tundi järjest olnud. TOP3 iial nähtud totaalselt sürride filmide alla kuulub see "Algus" kindlasti. No selline süsteem lihtsalt, et ei jõua ära ahuieitada. Paneksin puusalt 5/10. Aga kes tahab endal kuuli kokku lasta siis minge aga vaatama. See film on kõike muud kui standard USA märul.

Pokkerist nii palju, et tegin ühe kiire paarisajakäelise sessi, suuresti nühkisin niisama aga +1BI tõmbasin QQ vs AK kokku. Täna vist siiski rohkem ei jõua, väsinud ja aju kurnatud, homme proovin tõsisemalt peale lennata, tahaks ikka kuu plussi saada...

ingu
28.07.10, 00:20
Pane graafik siia

low-flow
28.07.10, 01:58
Pane graafik siia

Iga kuu lõpus üritan teha põhjalikuma kokkuvõtte graafiku ja statistikaga.

Kõikidele slowplay fännidele üks käsi, kus saate näha, kuidas flopata set over set ja võita 100 bb deep olles tervelt võimas 34 bb suurune pot:
Full Tilt Poker $0.50/$1 No Limit Hold'em - 8 players
The Official DeucesCracked.com (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.thehandconverter.com)

Hero (UTG+1): $120.05
MP1: $32.00
MP2: $101.50
CO: $100.00
BTN: $111.15
SB: $67.45
BB: $100.00
UTG: $144.30

Pre Flop: ($1.50) Hero is UTG+1 with 3 :heart: 3 :club:
1 fold, Hero raises to $3, 5 folds, BB calls $2

Flop: ($6.50) 5 :heart: 8 :diamond: 3 :spade: (2 players)
BB checks, Hero bets $4.50, BB calls $4.50

Turn: ($15.50) 7 :diamond: (2 players)
BB checks, Hero checks

River: ($15.50) 2 :heart: (2 players)
BB bets $10, Hero calls $10

Final Pot: $35.50
Hero mucks 3 :heart: 3 :club:
BB shows 8 :spade: 8 :club: (three of a kind, Eights)
BB wins $33.75
(Rake: $1.75)

pikk28
28.07.10, 06:52
miks sa ei kaotanud 100bb?
kas turni kaart oli nii halb, et lõpetasid panustamise?
vastane oli 6/6 NIT?

Kotkas1000
28.07.10, 08:30
Iga kuu lõpus üritan teha põhjalikuma kokkuvõtte graafiku ja statistikaga.

Kõikidele slowplay fännidele üks käsi, kus saate näha, kuidas flopata set over set ja võita 100 bb deep olles tervelt võimas 34 bb suurune pot:
Full Tilt Poker $0.50/$1 No Limit Hold'em - 8 players
The Official DeucesCracked.com (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.thehandconverter.com)

Hero (UTG+1): $120.05
MP1: $32.00
MP2: $101.50
CO: $100.00
BTN: $111.15
SB: $67.45
BB: $100.00
UTG: $144.30

Pre Flop: ($1.50) Hero is UTG+1 with 3 :heart: 3 :club:
1 fold, Hero raises to $3, 5 folds, BB calls $2

Flop: ($6.50) 5 :heart: 8 :diamond: 3 :spade: (2 players)
BB checks, Hero bets $4.50, BB calls $4.50

Turn: ($15.50) 7 :diamond: (2 players)
BB checks, Hero checks

River: ($15.50) 2 :heart: (2 players)
BB bets $10, Hero calls $10

Final Pot: $35.50
Hero mucks 3 :heart: 3 :club:
BB shows 8 :spade: 8 :club: (three of a kind, Eights)
BB wins $33.75
(Rake: $1.75)



Minule täitsa arusaamatu käsi. Bet turn, raise river.

low-flow
28.07.10, 13:07
Liin on loomulikult maksimaalselt ebastandartne, aga järelikult pidi Hero midagi teadma teadma, et ta sellise liini võtaks. ;) See ongi selline mindfuck käsi. :P

low-flow
28.07.10, 14:44
Just jõudsid kohale kolm pokkeriraamatut: "The Poker Mindset", "Professional No-Limit HoldEm" ja "No-Limit HoldEm Theory And Practice". Mitmeks kuuks lugemismaterjal olemas. Pärast neid on plaanis võtta vist midagi turnade või omaha või blackjacki vallast, aga jah, nagu öeldud, sinna on ikka mitu head kuud aega. :P

Pahvak
28.07.10, 15:09
Kui need moodsad e-bookid välja jätta, siis rohkem väga polegi vaja. Tommy Angelo Elements of Poker on ka mindsetile hea.

Eriti soovin, et oleksin PNLH varem avastanud, sest lugemise ajaks oli teooria selge ja oleks kõvasti pusimise vaeva vähendanud. :P

Ülejäänud imo on rämps (cashist räägin siis).

low-flow
29.07.10, 11:56
Eilne orbiit nägi välja: tsink-plekk-pang - genialistide pubi - krooks - zavood - tagasi gen

Ei saa mitte kuidagi puhkuse rütmist välja, kogu aeg tiritakse kusagile välja :S :S

hotcocacola
29.07.10, 12:34
saada ***** need partyboyd ja tooda rahulikult kodus :D

low-flow
30.07.10, 22:11
Uus eesti vanasõna: kes endale auku kaevab, see end ise sealt august ka välja kaevab!

http://img689.imageshack.us/img689/2245/aukc.jpg

Hommikul vajutati igast positsioonist ja iga lehega nii sisse, et pea tahtis lõhkeda. Õhtuks oli mindset taastunud ja algas minu kord vendi kokku lükkama hakata.

Homme viimane juuli päev ja hetkel kuu -3,5 BI. Kui just homme rekordpäev ei tule, siis karjääri esimene miinuskuu. :( Kurb, 7 BI alla EV ka muidu, aga see üsna standard, vahepeal käis üle 10 ära.

noname
30.07.10, 22:23
umbes 500ndal käel Fold and close tables mõtet pähe ei torganud?:cool:

low-flow
30.07.10, 22:57
umbes 500ndal käel Fold and close tables mõtet pähe ei torganud?:cool:

3 sessi, esimesed kaks umbes 400-500 kätt pikad ja siis viimane õhtune pikem.

noname
30.07.10, 23:11
3 sessi, esimesed kaks umbes 400-500 kätt pikad ja siis viimane õhtune pikem.

aam
siis küll...Mõtlesin,et kas mingi sessi "stop loss" ka peal on või lihtsalt tuimalt mängid sessi edasi,olenematta ~5BI kaotusest suht väheste käte arvu juures:cool:

Nice comeback anyway:rolleyes:

low-flow
30.07.10, 23:56
Kui sessiga alustan, pole mul otsest eesmärki või plaani üldjuhul, et kui palju nüüd mängin. Kui lauad on head, tuju on mängida ja asi sujub siis võin pikalt järjest lasta. Kui kaob tuju mängida, tunnen end väsinult või lauad hakkavad liiga kiirelt lagunema siis pigem tõmban otsad kiiremini kokku. Aga üks raudne reegel mul on: nii kui teen mängulise vea, mis on põhjustatud emotsioonidest või mõttevääratusest siis lähevad kohe lauad kinni ja jätkan mõne tunni pärast.

low-flow
01.08.10, 13:43
Juuli eesmärgid:
1. Kinnitada kanda NL100-s ja üritada seal kasumit ning head julget mängu näidata. NII JA NAA (püsima jäin, kasumit ei näidanud, mäng...ei teagi)
2.Ironman Mid-year-bonus vabastada. TEHTUD!
3.Eesti autorite raamat läbi lugeda. TEHTUD!


http://img837.imageshack.us/img837/3369/juuli2010.jpg

Juuli tulemused:
1. FTP cashgame (NL/PL/RUSH 100 FR): -304,6 $ (winrate -1,2 bb/100; käsi kokku 30811)
2. FTP rakeback: 396,66 $
3. FTP boonused: 550 $
4. Muu: -36,4 $
KOKKU: 605,66 $

Äärmiselt nutune tulemus muidugi, aga samas liiga kurb ka olla ei saa. Ma usun, et oma "karjääri" kõige kehvemat jooksu sain see kuu tunda. 7 BI alla EV veel ei ole suur näitaja, aga jooks iseenesest oli tõeliselt halb - käsi välja ei makstud ja ise olin setupide nõrgemas otsas. Mängijate tase NL100-s on äärest äärde, fishid on ikka sama sugused nagu nad olid ka NL25-s ja NL50-s, aga regularidest kohtab väga vingeid vendi, selliseid kes juba siis pokkerit mängisid, kui mina veel vb sündinudki polnud. Igatahes, uuel kuul uue hooga peale.

Augusti eesmärgid:
1. Jätkata NL100 ja üritada paremat mängu näidata, kui eelmine kuu.
2. Lugeda läbi raamat „The Poker Mindset“.

low-flow
03.08.10, 01:18
Sai siis "The Poker Mindset" kätte võetud ja hetkeks on raamat poole peal juba. Ma ei imesta, kui nädala lõpuks läbi on. No nii kuld lihtsalt, et lugedes võib füüsilise naudingu osaliseks saada. Pärast lugemist lauda istudes on ka üsna härga täis olla. Olen 99% kindel, et loen seda raamatut rohkem kui korra läbi. Soovitan kõigile kes hindavad feng shuid! :D

low-flow
03.08.10, 22:40
Tänane sess polnud rahalises mõttes eriti tulus, aga sain hoopis midagi oluliselt väärtuslikumat teada. See halb jooks, mille üle ma nagu mingi eit pikemat aega halanud olen...see on suuresti minu peas. Või noh oli, nüüd on pilt palju selgem. NL100 tase ongi jälle grammike kõvem kui madalamal ja kuna minu mängulises pooles erilisi edasiminekud olnud pole, siis ainuke reaalne tulemus, mida oodata saigi, ongi enamvähem BE jooks.

Hea, et vähemalt 35k käega sain sedavõrd elementaarsest asjast aru. Nüüd pole midagi muud kui tõsiselt õppima ja mõtlema hakata. Pole plaanis madala volüümiga rakebackproks hakata.

Vähemalt mõnda aega pusin vist ise veel. Infot on igal pool nii meeletult palju. Kui progressi ei saa olema siis tuleb treener võtta.

low-flow
04.08.10, 21:37
eile öösel tegin pika pika analüüsi HEMiga, üritasin leida lekkeid ja saada uusi ideid mängu avamiseks. Miskit tulu ehk oli.

Täna õhtul/öösel võib mind näha muuseas püssirohu keldris ja ehk CTs. Ära tunneb nii, et ühe noormehe ümber on 4-5 neiut. *Not so thinly veiled brag* :biggrin:

hotcocacola
04.08.10, 22:54
eile öösel tegin pika pika analüüsi HEMiga, üritasin leida lekkeid ja saada uusi ideid mängu avamiseks. Miskit tulu ehk oli.

Täna õhtul/öösel võib mind näha muuseas püssirohu keldris ja ehk CTs. Ära tunneb nii, et ühe noormehe ümber on 4-5 neiut. *Not so thinly veiled brag* :biggrin:

rohvel :D
ja lõpetad olympsis, õllekannu taga :D?

Skyline
05.08.10, 09:39
rohvel :D
ja lõpetad olympsis, õllekannu taga :D?
ei, krooksus :D

ingu
05.08.10, 09:48
ei, krooksus :D

Krooksu? Siin kandis kutsutakse ühte kohta Krooksuks aga vaevalt sa viimaes vindis siiapoole veeresid :D

Skyline
05.08.10, 10:55
Tartus on üks pubi nimega "Krooks"

low-flow
05.08.10, 11:53
Krooks ja lümps on mõlemad soliidsed kohad, kus õhtut lõpetada, aga eile ei jõudnud kumbagi. :P Pärast CT-d sai 300 eegune taksoarve sõidetud ja siis kerge Luunia ringiga koju jõutud, pole paha. Hetkel veel kerge vine, krdi äike ajas üles.

Pahvak
05.08.10, 12:47
Laupäeval oli Krooks nii soliidne koht, et üks meesterahvas sai sõjaväepükstega tüübilt raudtooliga paar korda pähe.

flipmachine
05.08.10, 12:49
Laupäeval oli Krooks nii soliidne koht, et üks meesterahvas sai sõjaväepükstega tüübilt raudtooliga paar korda pähe.

wdf ? Kes letis olid ja mis nad siis tegid selle peale ?

Pahvak
05.08.10, 12:56
wdf ? Kes letis olid ja mis nad siis tegid selle peale ?

Reints oli letis ja midagi ei teinud mu arust, aga ta pole just väga suure kehaehitusega, et kedagi peatada. Võib-olla helistas politseisse, aga kõik käis nii kähku ja varsti oli lööja kadunud. Pole just esimene kaklus seal (ükskord sai isegi baarimees).

low-flow
05.08.10, 13:28
Mina olen seisukohal, et kui ise pahandusi ei otsi, siis on väga väike võimalus nendesse sattud. Umbes sama et üle tee minnes on teoreetilien võimalus auto alla jääda, aga ometi lähme kõik päevas kord üle tee, lihtsalt vaatame vasakule ja paremale enne ja sellest üldjuhul piisab ohutuseks.

low-flow
06.08.10, 13:39
Moneycard

Full Tilt Poker $0.50/$1 No Limit Hold'em - 7 players
The Official DeucesCracked.com (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.thehandconverter.com)

lenbBlya (BB): $50.00
hirosini (UTG): $100.00
hgent (UTG+1): $101.50
eekkll (MP): $170.05
LiL Dumbo 92 (CO): $349.10
Hero (BTN): $114.65
Gvardietis (SB): $34.00

Pre Flop: ($1.50) Hero is BTN with T :spade: J :spade:
3 folds, LiL Dumbo 92 calls $1, Hero raises to $4.50, 2 folds, LiL Dumbo 92 calls $3.50

Flop: ($10.50) 7 :diamond: Q :spade: 8 :diamond: (2 players)
LiL Dumbo 92 bets $7, Hero calls $7

Turn: ($24.50) 9 :spade: (2 players)
LiL Dumbo 92 bets $24.50, Hero raises to $103.15 all in, LiL Dumbo 92 calls $78.65

River: ($230.80) 5 :club: (2 players - 1 is all in)

Final Pot: $230.80
LiL Dumbo 92 shows 9 :heart: 9 :diamond: (three of a kind, Nines)
Hero shows T :spade: J :spade: (a straight, Queen high)
Hero wins $227.80
(Rake: $3.00)


Aga muidu midagi tarka vist polegi öelda täna..auto nõka remondis teisipäevani, paar BI läheb.

low-flow
07.08.10, 14:36
Eilne lasermöll maailmas oli ikka päris vinge. Rüütli promenaadil oli lihtsalt uskumatu rahvamass, nagu mingi tänavareiv oleks käimas olnud. Sulelisi ja karvaseid sai kohatud mega palju, alates iidsetest klassikaaslastest kuni sõjaväe tuttavate ja pokkerimängijateni välja. Lihtsalt selline tunne nagu kogu Tartu noorsugu oleks välja end ajanud. Esimese bussiga veel koju ja praegu üles ärgata, mmm miks mitte.

low-flow
08.08.10, 13:32
Eile oli jälle nii ja naa õhtu. Istusin rahulikult kodus, plaanis oli ehk mõned lauadki lahti tõmmata, aga üks sekund avastasin end ikka kahe neiuga Maasikast. Järgmine sekund oli juba laud jooke täis. Hommiku poole enne koju minekut põrkasin lümpsist läbi, et üks kosutav ja pead selgeks lööv gin toonikuga võtta. Teisel korusel oli ka sumin suuresti vaibunud, kuco tühjendas diilerit ja ajas Armini viimastki rahanatukest oma taskusse.

Geiq0FP13uQ

kuco
08.08.10, 16:26
Teisel korusel oli ka sumin suuresti vaibunud, kuco tühjendas diilerit ja ajas Armini viimastki rahanatukest oma taskusse.


Alatu laim :)
Diiler jäi mulle 10 eeki võlgu ...

low-flow
10.08.10, 02:33
Sai linna põigatud plaaniga tartuffi poole silmaga piiluda. Ei õnnestunud, maandusin hoopis lümpsis. Kohal olid sellised cashigigandid nagu känd, paavo, svenza ja kuco. Lauas olid ka paar fishist venda nii et mäng algas eriti mahlaselt. Paari käega kohe alguses käisid omahas ässad läbi ja pidasid, stack duublisse. Ja siis edasi tundide kaupa totaalne kaardisurm. Üsna standard, lives ikka mängib maru vähe käsi läbi. Igatahes mäng kuivas järjest rohkem kokku ära ja laua lagunedes oli alles täpselt algstack. Vähemalt elu käis nagu koduõlu ja kino sai kõva kopika eest. Lümpsi külmiku soe õlle ei maitsenud ka pahasti nii et pole nagu viriseda väga. Kusjuures kaader lubas homseks vähemalt samasugust möllu nii et huvilistel tasub ainult ligi astuda.

leits
10.08.10, 10:51
homme ehk täna siis?

low-flow
10.08.10, 13:13
homme ehk täna siis?

Ei pannud kellaaega tähelegi :P Täpselt nii, et täna. Või no jutt oli vähemalt selline, et "näe, esmaspäeval saab ka juua ja elu kütta, homme kordame". Ju siis on.

low-flow
13.08.10, 15:37
Õrnalt pokkeriteooriat riivav küsitlus elumeestele:

"Mis on tegijam: kas tutvuda ühe nädala jooksul kolme neiuga, kes on omavahel head sõbrannad või hoopis tutvuda 3 neiuga, kes pole üksteist kunagi kohanud?"

Et hoida asjad teoorias lihtsad, eeldame, et kõik on võrdselt väga kenad, hea iseloomu ja sarnase mõttelennuga kui sina.

Ootaks kiiret ja põhjalikku arutelu kõigi suure mojo-ga minu päeviku külastajatelt. :biggrin:

camu
13.08.10, 15:41
Erinevad obv!

Mojo on väike, sellepärast ei põhjenda.

Mäksu
13.08.10, 15:44
Erinevad..

kui sa tahad kõigi 3ega liini ajada siis on see märksa raskem kui nad üksteist teavad, aga kui nad pole ealeski üksteist kohanud võid sa pmst nagu 3 rauda korraga väga kuumana hoida.

Viski
13.08.10, 16:32
Kamoon, küsimus oli, et "tutvuda" .. jumala pohhui kellega ma tutvun. Need kolm võivad mingid best friends forever ka olla. Kui asi läheb juba seksi/suhte peale üle, siis tuleb natuke edasi mõelda.

Rage
13.08.10, 16:40
ma arvan, et siin loeb ka see, mis sorti sõprus neidude vahel on ;-)

kui tegemist on wild girls with experimenting attitude.. siis kindlasti tasub sõbrannadega tutvuda;-)

low-flow
13.08.10, 16:49
Ma vaatasin, et kisub ühekülgseks ära, aga Rage päästis päeva ja tõi olukorra kastist välja :D kütke aga edasi. :P

Pahvak
13.08.10, 16:52
Võtaks sõbrannad, siis nad võtavad su parema meelega peole kaasa ja saad nende sõbrannasid nillida - valikut rohkem. Katsu üksiku tüdrukuga peole tema sõbrannasid sebima minna. Aga kõik on suhteline. :)

camu
13.08.10, 17:01
3 erineva tüdrukuga saad veel tema sõbrannad.

Pahvak
13.08.10, 17:11
3 erineva tüdrukuga saad veel tema sõbrannad.

Eraldi tüdrukutega on iga-ühega isiklikum suhe kui kolme sõbrannaga, mis teeb eraldi sõbrannade sõbrannade sebimise raskemaks. :P

raunsz
13.08.10, 17:19
Kahest ei piisa? :)
Keeeep goinnng! :)

Svenza
13.08.10, 17:56
tähendab, süsteem väga lihtne, ühe annad kohe mulle ära ja lähme täna õhtul välja nendega. Alles siis ütlen sulle oma experthinnangu :P

macroTilt
13.08.10, 20:02
tähendab, süsteem väga lihtne, ühe annad kohe mulle ära ja lähme täna õhtul välja nendega. Alles siis ütlen sulle oma experthinnangu :P

lol, kohe naha, et vanemad mehed v6tavad s6na :biggrin:

3 s6brannat tundub halb. see, mis pornofilmides juhtub on reaalis tunduvalt raskem, seega valiksin kindlasti 3 yksteist mitte tundvat tipsi. et siis vantaks 3 erinevat filmi ;)

lennuk
13.08.10, 20:40
lol, kohe naha, et vanemad mehed v6tavad s6na :biggrin:

3 s6brannat tundub halb. see, mis pornofilmides juhtub on reaalis tunduvalt raskem, seega valiksin kindlasti 3 yksteist mitte tundvat tipsi. et siis vantaks 3 erinevat filmi ;)

+1

low-flow
14.08.10, 18:14
Uiaa, eilne endise klassivenna sünna võttis ikka tõsised tuurid. Algas tema pool soliidsete tervisepitsidega, edasi maasikasse, siis creppi ja siis lümpsi. Konstantselt olid muidugi joogid ees ja selle asemel, et kell 5 lasta taksol end ilusti koju viia sai läbi mindid tankalst, võetud veel ikka üks pudel ja sõbranna poole. Kella 7 paiku väidetavalt taarusin koduuksest sisse. Väike huumirmoment oli ka, sest naaber magas koridoris uksemati peal. :D Igatahes, praegu julgesin midagi hamba alla võtta ja tervis nagu õrnalt lubab ilma suure käginata vähemalt lihtsalt istuda.

A ja faronel õpetas vinget mängu: natsipokker vmt. Täpseid reegleid ei viitsi selgitada, aga põhimõtteliselt käib nii, et igal mängijal on 3 kätt, kaks 5 lehelist ja 1 kolmeleheline. Ja siis saab punkte vastaste vastavate käte võitmiste eest. Aga see pole nii lihtne, seal igasugu huvitavaid nüansse veel. Ideaalne kinomäng nottimise kõrvale. :P

Potsataja
14.08.10, 18:27
Oot aga kuhu vanakese(ehk Svenza) expertarvamus siis jäi või said ka ilma selleta hakkama ?

lenC
14.08.10, 18:39
lol@natsipokker, selle mängu nimi on Chinese poker

low-flow
14.08.10, 18:45
Oot aga kuhu vanakese(ehk Svenza) expertarvamus siis jäi või said ka ilma selleta hakkama ?
Võtsime ühed tekiilapitsid ja sain elutarkust juurde. Aga mul pole lubatud tasuta saadud infot levitada. Kes tahab teada, peab ka nagu mina härrale ühe pitsi välja tegema ja alles siis saab aimu, kuidas asjad siin ilmas käivad.



lol@natsipokker, selle mängu nimi on Chinese poker
A võib-olla oli siis hoopis japsipokker :D ma täpselt ei mäleta, aga noh, mingi eestipärane nimekild peab asjale ikka jääma. :P

faronel
15.08.10, 13:43
Hiina pokkeris on käed varjatud (st lõpus tuleb showdown), Natsipokkeris on käed avatud, mis annab hea võimaluse out'ide lugemiseks ja oma kombinatsioonide ülemõtlemiseks. :)


lol@natsipokker, selle mängu nimi on Chinese poker

low-flow
19.08.10, 20:14
Pole mõned head päevad midagi kribanud siia. Elu ja suvi veerevad üsna kiirelt ja seega õnneks või kahjuks pole pokkeri tarvis palju aega jäänud. Vaikselt ikka sumistan loomulikult, aga toorest grindi teha pole saanud. Nii et see kuu olen volüümivaene BE rackebackpro. :P

Kohe põrutangi järgmisele möllule, täna võib mind nähe öölokaalis Maasikas.

Väike peolugu ka teile:
rBdBe6IP7Hg

hotcocacola
19.08.10, 21:13
maasikas kyll öölokaal pole :D

low-flow
28.08.10, 10:07
Sai eile 3 neiuga Palamusel suvelõpupeol käidud. Muusika ja süsteemid olid väga viis, aga krt, nende maa kohtade pidudel on ikka alati üks suur leak olnud. Seisan siis baaris järjekorras, ees seisavad kaks purjus maakajõmmi, minu kõrval seisab veel mingi lambi klemm. Jõmmid tellivad mingi überjoogi, mis maksab 455 eeki, aga raha neil pole. Keeravad ringi, ütlevad tollele klemmile, et kuule, meil pole raha, maksa arve ära. Too vaatab lolli näoga otsa ja ütleb a la, et misasja, ei maksa. Sekundiga lennatakse vennale otse kümpi, nii et ta nagu post kukub ja siis veel jalaga ka täiega sisse. Turvat ega midagi pole. Tegin kiirelt sääred sealt, sest mina olin järgmine lähim võõras inimene neile mürakatele...Pärast too vend viidi kiirabiga ära, vist ei võtnudki pilti ette, mendibuss oli aga musklikangelasi pilgini täis, juba vist 3. satsi viidi ära.

Igatahes, paar toredat kätt ka teile:

Full Tilt Poker $0.50/$1 No Limit Hold'em - 9 players
The Official DeucesCracked.com (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.thehandconverter.com)

UTG: $137.95
UTG+1: $324.10
UTG+2: $87.75
MP1: $100.00
MP2: $107.00
CO: $99.00
Tagasihoidlik_rekordpot (BTN): $101.50
SB: $100.00
BB: $354.30

Pre Flop: ($1.50) Tagasihoidlik_rekordpot is BTN with T :spade: T :heart:
1 fold, UTG+1 calls $1, 3 folds, CO raises to $4, Tagasihoidlik_rekordpot calls $4, 1 fold, BB calls $3, UTG+1 calls $3

Flop: ($16.50) 3 :club: T :diamond: 5 :diamond: (4 players)
BB checks, UTG+1 bets $1, CO raises to $11, Tagasihoidlik_rekordpot calls $11, BB calls $11, UTG+1 folds

Turn: ($50.50) 9 :spade: (3 players)
BB checks, CO bets $35, Tagasihoidlik_rekordpot raises to $86.50 all in, BB requests TIME, BB calls $86.50, CO calls $49 all in

River: ($307.50) 6 :club: (3 players - 2 are all in)

Final Pot: $307.50
CO shows 9 :heart: 9 :diamond: (three of a kind, Nines)
Tagasihoidlik_rekordpot shows T :spade: T :heart: (three of a kind, Tens)
BB shows 3 :spade: 5 :spade: (two pair, Fives and Threes)
Tagasihoidlik_rekordpot wins $5.00
Tagasihoidlik_rekordpot wins $299.50
(Rake: $3.00)


Full Tilt Poker $0.50/$1 No Limit Hold'em - 9 players
The Official DeucesCracked.com (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.thehandconverter.com)

BTN: $270.90
SB: $319.20
BB: $100.00
UTG: $100.00
UTG+1: $110.00
UTG+2: $99.00
Ma_ei_foldi (MP1): $295.25
MP2: $100.00
CO: $242.40

Pre Flop: ($1.50) Ma_ei_foldi is MP1 with A :club: J :club:
3 folds, Ma_ei_foldi raises to $3, 3 folds, SB calls $2.50, 1 fold

Flop: ($7.00) 7 :spade: T :club: A :spade: (2 players)
SB bets $7, Ma_ei_foldi calls $7

Turn: ($21.00) 2 :heart: (2 players)
SB bets $21, Ma_ei_foldi calls $21

River: ($63.00) 8 :club: (2 players)
SB bets $63, Ma_ei_foldi calls $63

Final Pot: $189.00
SB shows J :heart: T :diamond: (a pair of Tens)
Ma_ei_foldi shows A :club: J :club: (a pair of Aces)
Ma_ei_foldi wins $186.00
(Rake: $3.00)


Full Tilt Poker $0.50/$1 No Limit Hold'em - 8 players
The Official DeucesCracked.com (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.thehandconverter.com)

UTG: $287.15
UTG+1: $419.25
MP1: $100.00
MP2: $107.35
CO: $103.35
Endiselt_ei_foldi (BTN): $385.75
SB: $103.35
BB: $45.25

Pre Flop: ($1.50) Endiselt_ei_foldi is BTN with 6 :diamond: 6 :club:
1 fold, UTG+1 calls $1, 3 folds, Endiselt_ei_foldi raises to $6, 2 folds, UTG+1 calls $5

Flop: ($13.50) 9 :club: 2 :diamond: 3 :heart: (2 players)
UTG+1 bets $1, Endiselt_ei_foldi calls $1

Turn: ($15.50) A :spade: (2 players)
UTG+1 bets $15.50, Endiselt_ei_foldi calls $15.50

River: ($46.50) A :heart: (2 players)
UTG+1 bets $46.50, Endiselt_ei_foldi calls $46.50

Final Pot: $139.50
UTG+1 shows 5 :club: 6 :heart: (a pair of Aces)
Endiselt_ei_foldi shows 6 :diamond: 6 :club: (two pair, Aces and Sixes)
Endiselt_ei_foldi wins $136.50
(Rake: $3.00)

kuco
28.08.10, 13:12
Sekundiga lennatakse vennale otse kümpi, nii et ta nagu post kukub ja siis veel jalaga ka täiega sisse. Turvat ega midagi pole. Tegin kiirelt sääred sealt, sest mina olin järgmine lähim võõras inimene neile mürakatele...Pärast too vend viidi kiirabiga ära, vist ei võtnudki pilti ette, mendibuss oli aga musklikangelasi pilgini täis, juba vist 3. satsi viidi ära.


ILP88Wn1hx8

macroTilt
28.08.10, 16:48
[QUOTE=low-flow;245776]Sai eile 3 neiuga Palamusel suvelõpupeol käidud. Muusika ja süsteemid olid väga viis, aga krt, nende maa kohtade pidudel on ikka alati üks suur leak olnud. Seisan siis baaris järjekorras, ees seisavad kaks purjus maakajõmmi, minu kõrval seisab veel mingi lambi klemm. Jõmmid tellivad mingi überjoogi, mis maksab 455 eeki, aga raha neil pole. Keeravad ringi, ütlevad tollele klemmile, et kuule, meil pole raha, maksa arve ära. Too vaatab lolli näoga otsa ja ütleb a la, et misasja, ei maksa. Sekundiga lennatakse vennale otse kümpi, nii et ta nagu post kukub ja siis veel jalaga ka täiega sisse. Turvat ega midagi pole. Tegin kiirelt sääred sealt, sest mina olin järgmine lähim võõras inimene neile mürakatele...Pärast too vend viidi kiirabiga ära, vist ei võtnudki pilti ette, mendibuss oli aga musklikangelasi pilgini täis, juba vist 3. satsi viidi ära.


:biggrin:
ega jah, pidu eesti moodi...
jama vark tegelikult. ebaterve suhtumine/yksk6iksus domineerib vastikul moel.
oleks siis, et asja eest laheks l66maks.

low-flow
28.08.10, 19:32
Ma ise ka maru rahulik ja rahuarmastav inimene, sellised insidendid viivad alati igasuguse peotuju ära...

Just smoke some green, be happy and enjoy life. :D

Potsataja
28.08.10, 19:57
Ma ise ka maru rahulik ja rahuarmastav inimene, sellised insidendid viivad alati igasuguse peotuju ära...

Just smoke some green, be happy and enjoy life. :D


Point ikka selles, et sellisedleiavad astet täpselt niikaua, kuni iga teine valib Tegin kiirelt sääred sealt, sest mina olin järgmine lähim võõras inimene neile mürakatele... variandi. Ma kahjuks vägagi tõenäoliselt samasugune.

tolmuahv
28.08.10, 20:46
Ma arvan, et kui pole kindel, et suudad nad ise või oma seltskonnaga pooleks peksta, siis on igas mõttes mõistlikum lahkuda. Nende tüüpide jaoks on "win" ka see, kui pärast saab ütelda, et 'oli hea kisma, jäime napilt teiseks'.

Ma ise olen pannud tähele, et jõmmid tunnevad natuke loomadega sarnaselt instinktiivselt eesootava pahanduse ära. Olen paar korda sattunud 'olukorda', kus sõbrad on kick-poksi Eesti meistrid või põhitööga K-komando squadis. Need muidugi südamerahus ülbitsesid vastu ja alandasid jõmme igal võimalikul moel. Aga midagi ei juhtunud. Jõmmid taandusid märkamatult. Olin isegi natuke pettunud.

low-flow
28.08.10, 22:01
Ok, vb jätsit tõesti liiga pohuiistliku boheemlase mulje oma postiga. Tähendab, kui on võimalus aidata ja sa pole üksi, siis muidugi tuleb appi minna. Teinekord piisab isegi sõnades ja lihtsalt kambas olemisest. Aga kui ma olen üksi ja minust meetri kaugusel seisavad ikka kaks peajagu pikemat ja kapi laiust purjakil maameest, kes lampi mingi venna just kiirabisse on löönud, siis ainuke mõistlik tegu on kiirelt ära hajuda. Sealt midagi head oodata pole. Pealegi olid minu vastutusel 3 enam mitte kaines olekus neiut, kes kõik ootasid peale jookide baarist siiski ka kunagi öösel Tartusse koju saamist, ei saa ju kainekas end siis maha koksata lasta sellises olukorras. Tuleb osata ohverada ebaolulisemad pisiasjad, et üldpilt ikka mõistlik hoida. Päris kaks konti ja kusehais ka pole, aga ega löömamees ka mitte.

faronel
29.08.10, 14:34
See kõik on alati taandatav väärtushinnangute tasandile. Keda kuidas elu kasvatas. Ei ole ainuõiget lahendust antud olukorras.

Sellised mõmmid suure tõenäosusega kasvasid (ka mängulise) vägivalla keskel ja nende enda füüsilise vorm soodustas selles osalemist. Muidugi siis ajapiku kujunevad välja arusaamad, et, parafraseerides, "kes mees, see rusikaga ees". Nad ei olegi viitsinud oma hallainet ajus tööle panna ja mõelda, et on olemas ka teisigi lahendusi või strateegiaid või üleüldse miks peaks mingi x vend maksma tema joogi eest, mida ta tahab osta, kuigi endal raha pole (ma usun, et tema suudaks mõista, et tema ise saadaks y venda ka kuhugi kaugemale, kui y vend samasuguse ettepanekuga tuleks).

Mis puudutab mõmmime "instinkti", on see nii õige kui vale. Need k-komando on tihtipeale alfaisased. Nad ei ole ainult prime fighting squad, on neil lisaks ka teatud karisma, isiksuseomadused (st loomulikud liidrid, löövad hästi läbi jne). Kui mõmmil on vähenegi hallainet peas ja vere sisaldus on veel napilt suurem kui alkoholisisaldus, siis see saab aru, et selle mehe käitumise taga on midagi enamat kui lihtsalt sõnad. No aga kui satub täiesti ajudeta maamats, siis tal on pohui, ole sa kasvõi Rambo. Tolmuahv ise ütles, peaasi, et saaks järgmine päev seletada: "sain kakelda Ramboga."

Lowflow käitus õigesti: tema probleem see otseselt ei olnud ja tegelikult milleks otsida kaklust seal, kus mingit olulist ja vahetut põhjust ei ole.

low-flow
31.08.10, 22:39
August 2010

Augusti eesmärgid:
1.Jätkata NL100 ja üritada paremat mängu näidata, kui eelmine kuu. NII JA NAA! (Pigem vist suur NAA, graafik tõeline pokkeri EKG ju, aga järelikult pokkerisüda tuksub :P).
2.Lugeda läbi raamat „The Poker Mindset“. TEHTUD!

http://img835.imageshack.us/img835/7240/august2010p.jpg

Augusti tulemused:
1.FTP cashgame (NL/PL 100 FR): 388 $ (winrate 1,8 bb/100; käsi kokku 21426)
2.FTP rakeback: 274,79 $
3.FTP turnad & Muu: -59,89 $
KOKKU: 602,9 $

August oli rekordkuu nii volüümi kui ka mängitud tundide vähesuse poolest. Ei saanud kuidagi puhkuserütmist välja ja sattusin pidevalt igasugustele pidudele ja üritustele, kus tutvusin uute inimestega, kes omakorda tirisid uutesse seiklustesse. Suvekuuna oli august super, pokkeri vaatenurgast ei saa aga kuidagi rahule jääda - mängisin väga vähe ja kohe kindlasti oli mu mäng ka kaugel A mängust. Ka juurdeõppimist erilist polnud. Asi selles, et motivatsiooniprobleemid, laiskus ja ei tahtnud nii palju aega pokkerile pühendada. Ei ole seda tuhinat, mis mõned kuud tagasi oli sees, ka pragusel hetkel...Sügavalt kaalusin mittemingisugust pokkerialast eesmärki septembriks seada ja ehk kooli lainele rohkem lülituda, aga no nii formaalsuse mõttes jäi hetkel veel kirja nii nagu on.

Veelkord tahaksin kiita läbi loetud raamatut „The Poker Mindset“. See oli väga super. Loen selle kindlasti vähemalt ühe korra veel selle aasta jooksul läbi. Lihtsalt ülim saadetis kõrgemalt.

Septembri eesmärgid:
1.Jätkata NL100 ja üritada paremat mängu näidata, kui eelmine kuu.
2.Lugeda läbi raamat: „No Limit HoldEm Theory And Practice“.

Skyline
01.09.10, 13:44
Simo sa „The Poker Mindset“-i laenata soovid? Või kui hakkad uuesti lugema siis peale seda äkki vms.

kuco
01.09.10, 13:52
Simo sa „The Poker Mindset“-i laenata soovid? Või kui hakkad uuesti lugema siis peale seda äkki vms.

Ma saaksin laenata

low-flow
01.09.10, 13:55
Loen enne 2 teist raamatut läbi, enne kui sellega uuele ringile lähen. Iga kell võid läbi tulla, lihtsalt helista ette.

vilkar
01.09.10, 14:08
Loen enne 2 teist raamatut läbi, enne kui sellega uuele ringile lähen. Iga kell võid läbi tulla, lihtsalt helista ette.

nice graph ja .... mul endal sama case nl 20 hetkel aga tundub et biidin ja liigub sakides vaikselt üles suunas.

täna juba sain + 4 bi , et võib rahul olla, kuid samas mõni päev on tunne et jooksen suht peaga piki seina pres AA , KK ei pea sest riverdatakse sette ...

rynno
01.09.10, 14:30
lifetime on jah nagu yks yhele meil :biggrin:
muidu edu laudades ja ehk leiad sa kunagi tee short handed laudadesse ::)

low-flow
01.09.10, 14:34
lifetime on jah nagu yks yhele meil :biggrin:
muidu edu laudades ja ehk leiad sa kunagi tee short handed laudadesse ::)

Kusjuures, edasi läheb ka selline künklik õrna tõusunurgaga stretch nagu sul :P

Kunagi kindlasti tahan 6maxile ümber lülituda, aga enne seda on veel palju õppimist.

hotcocacola
01.09.10, 15:08
kibena, sa peaksid kõigepealt selle pornoka läbi lugema ja vaatama, mille ma sulle kinkisin ning alles siis Poker Mindseti peale üle minema :D:D

low-flow
01.09.10, 15:47
Selle võib vabalt nii kauaks minu kätte tuua, kuni "The Pokker Mindset" läbi :D siis ei teki ahvatlsi öökapiraamatut välja vahetada mõnedel õhtutel + mul muidugi omad huvid ka mängus. :D

hotcocacola
01.09.10, 16:37
valus vend :D

Skyline
01.09.10, 21:26
Ma saaksin laenata
Tänud pakkumast !


Aga ebareaalne vahetus pkr raamat pornoka vastu :D A Raix Diana lubas sul munad maha võtta, et sa ei saaks seda pornokat kasutada :biggrin:

Enivei ma vaatan kuna ma õhtusel ajal satun sinna teiselepoole emajõge, siis hüppan läbi.

low-flow
05.09.10, 22:44
Midagi väga vinget rääkida pole, kool nagu algas, nädalavahetus venis nagu pikale ja muu standardjutt.

Full Tilt Poker $0.50/$1 No Limit Hold'em - 8 players
The Official DeucesCracked.com (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.thehandconverter.com)

Dolce Vita X (BB): $129.25
JWeb777 (UTG): $140.40
chloexi (UTG+1): $81.00
MORK1616 (MP1): $84.05
EastEnd-Guy (MP2): $148.85
Saaks kasvõi paari(CO): $102.65
suzukishosan (BTN): $103.00
kkilu (SB): $100.00

Pre Flop: ($1.50) Saaks kasvõi paari is CO with J :spade: T :spade:
4 folds, Saaks kasvõi paari raises to $3, 1 fold, kkilu calls $2.50, 1 fold

Flop: ($7.00) 8 :club: 6 :heart: 9 :diamond: (2 players)
kkilu checks, Saaks kasvõi paari bets $4, kkilu raises to $12, Saaks kasvõi paari calls $8

Turn: ($31.00) 4 :heart: (2 players)
kkilu bets $18, Saaks kasvõi paari calls $18

River: ($67.00) J :heart: (2 players)
kkilu bets $67 all in, Saaks kasvõi paari calls $67

Final Pot: $201.00
Saaks kasvõi paari shows J :spade: T :spade: (a pair of Jacks)
kkilu shows T :diamond: A :diamond: (Ace Jack high)
Saaks kasvõi paari wins $198.00
(Rake: $3.00)

low-flow
11.09.10, 19:49
Mängin MiniFTOPS Event #8 täna. 50+5 Omaha 6-max superstack. Omaha boss pole, veel vähem turnapro, aga kuna see turna pani eelmine sügis alguse mu praegusele bankrollile, siis on toredaks traditsiooniks saanud sellest iga kord osa võtta. Kohe esimene tund läbi ja algstacki peal, sai lisa, aga andsin set vs set kiirelt tagasi need paar tuhat chipsi. :P Pulsradio toodab kütet, padi all ja mõnus tiksumine.

EDIT: maksimaalselt kino juba nähtud esimese tunni jooksul, KK27o stackib end 150BB deep ära ja siis AJ83o ja 479Ao tüüpi tuimalt callivad 3bette OOP. Peab meeldima. :D

soouni
11.09.10, 19:54
mis su acc on? railiks vähe

low-flow
11.09.10, 20:00
rolling_free, teema esimeses postis igast infot minu kohta. :P

Muidu praegu midagi väga põnevat railimise seisukohalt vist pole veel, lihtsalt selline donkamine ja fieldi kitsendamine, mõne tunni pärast võib juba põnevaks kiskuda, kui stackid õhemad ja rohkem all-ine. Samas 200bb deep oli ikkagist piisavalt vähe, nii et üks härra ka esimesel käel kukkuda juba suutis. :D

EDIT: Ja väljas ma olengi, ei olnud just miski expert play enda poolt ülepaariga kuival laual sisse uhada, aga noh, teinekord paremini.

low-flow
13.09.10, 00:22
Täna oli pokkerialaselt tore päev. Leidsin endas jõu robotirütmist välja lülitada ja mõttega käike teha. Regularid said 3-bete otsa nii mis mühiseb, leht polnudki väga oluline ja siis kui neil kannatus katkes ja AK ning QQ kvalifitseerusid instashipiks sattusid mul paar korda ässad olema. Peab meeldima. Tundsin, et olen väga lähedal juba oma B-mängule. Kuu või kaks juba sellist suurema osa ajast niisama virelemist olnud, kui nüüd kasvõi iga teine päev endas sellise jõu leiaks siis saaks küll vist rikkaks ptüi-ptüi-ptüi.

ranka
13.09.10, 15:49
Täna oli pokkerialaselt tore päev. Leidsin endas jõu robotirütmist välja lülitada ja mõttega käike teha. Regularid said 3-bete otsa nii mis mühiseb, leht polnudki väga oluline ja siis kui neil kannatus katkes ja AK ning QQ kvalifitseerusid instashipiks sattusid mul paar korda ässad olema. Peab meeldima. Tundsin, et olen väga lähedal juba oma B-mängule. Kuu või kaks juba sellist suurema osa ajast niisama virelemist olnud, kui nüüd kasvõi iga teine päev endas sellise jõu leiaks siis saaks küll vist rikkaks ptüi-ptüi-ptüi.

Mistahes limiidis paljudel regularidel ongi QQ, AK ja isegi nõrgemad käed suht instaship käed. Isegi siis kui sa never-ever ei 3beti/4beti kuningatest nõrgemate kätega leidub mõni lohh, kes külmalt ilma readita stäkib su vastu järjepidevalt QQ ja AK-ga ära.

low-flow
13.09.10, 16:06
Mistahes limiidis paljudel regularidel ongi QQ, AK ja isegi nõrgemad käed suht instaship käed. Isegi siis kui sa never-ever ei 3beti/4beti kuningatest nõrgemate kätega leidub mõni lohh, kes külmalt ilma readita stäkib su vastu järjepidevalt QQ ja AK-ga ära.

Eks ta olene suuresti vastasest kah. Ma ise olen üsna tagasihoidliku 3-betiga - keskmiselt 3,5 ja mitte ühestki positsioonist pole üle 5%. Aga kavatsen seda muuta vaikselt ja just positsioonis olles, sest näha on, et väga paljud regularid kas foldivad liiga palju 3-betile või siis callivad just liiga tihti ja ei suuda nii positisoonist väljas olles kasumit näidata isegi tugevama kate rangega kui positsioonis oleva mängija õrnalt nõrgema range vastu.

NL50 on kõige NITisem limiit, mida ma mänginud olen ja üldjuhul AK-ga või QQ-ga isegi hiliste positsioonide võitluses sisse uhamine pikas perspektiivis edu ei toonud. NL100-s on mäng oluliselt lahtisem ja agressiivsem ning tõenäoliselt, mida edasi, seda enam mängitakse just fold equity ja vastase postflop nõrkuse peale, nii et value range võib kindlasti laieneda, eriti just hilistes positsioonides ja BUvB, BvB.

Nii et arenguruumi mul on. Leiaks ainult endas jõudu vapralt edasi pressida...

Rage
13.09.10, 16:09
NL50 on kõige NITisem limiit, mida ma mänginud olen starsi ja FTP vahel ongi see erinevus, et ftp's on NL25 kõige nitisem limiit.. NL50 on ikka palju mõnusam ja loosem... ja ma nüüd tagasi NL50s ja nii krdi koduselt tunnen ennast..

low-flow
13.09.10, 17:21
starsi ja FTP vahel ongi see erinevus, et ftp's on NL25 kõige nitisem limiit.. NL50 on ikka palju mõnusam ja loosem... ja ma nüüd tagasi NL50s ja nii krdi koduselt tunnen ennast..

Kusjuures mina oma NL25 päevilt mäletan, et see oli üli loose/passive limiit. Puhtalt varastamisega võis juba pudrumägesid kokku ajada ja kätt nagu ei pelgatud ka kinni maksta. Kõige lihtsam limiit, mida ma elus mänginud olen. Kõigest minu tagasihoidlik arvamus siis, eks igaühel ole natuke oma suund ja seisukoht erinevate limiitide osas.

low-flow
17.09.10, 23:11
Rohkem või vähem tagasihoidlik reede toimumas koos õlunaadi, lauamängude ja vesipiibu seltsis. Taustaks saksa raskekahurivägi:

hektyWz5B4o

low-flow
01.10.10, 12:53
September 2010

Septembri eesmärgid:
1. Jätkata NL100 ja üritada paremat mängu näidata, kui eelmine kuu. FAIL!
2. Lugeda läbi raamat: „No Limit HoldEm Theory And Practice“. PEAAEGU!
(Paari päeva jooksul saab läbi, siis kirjutan ka arvustuse oma päevikusse)

http://img291.imageshack.us/img291/2180/september2010.jpg

Septembri tulemused:
1. FTP cashgame (NL/PL 100 FR): 181,85 $
2. FTP rakeback + boonused: 340,85 $
3. FTP turnad & muu: -59,1 $
KOKKU: 463,6 $

Oktoobri eesmärgid:
1. Mängida pokkerit.
2. Lugeda midagi pokkerialast.

Tõsine laskumine kuristikku? Kolmandat kuud järjest teen rekordi nii volüümi madaluse kui ka teenistuse väiksuse poolest. Häbi-häbi. Kuu keskel tegelikult sain hea rütmi sisse ja olin üsna rahul mänguga, mida laudades näitasin. Kuu lõpus aga vihkasin oma mängu - teadsin, et mängin sitasti, teadsin miks ja kuidas mängin sitasti ja ikka mängisin nii edasi. Nagu ehtne donk ikka. Aga noh, keegi peab teile raha ka ju teenima.

Oktoobri eesmärgid on selle pärast nii tagasihoidlikud, et pole mõtet järjekindlalt püstitada suuri eesmärke, kui nende täitumine endale karva võrdki korda ei lähe. Aga mu pokkerisüda ikka tuksub veel! Ehk musta notsu kampaania süstib natuke motivatsiooni, tõenäoliselt hakkan vaikselt selle kaardi poole pürgima. Ei luba et kuuga, aga aasta lõpuks võiks küll käes olla.

vilkar
01.10.10, 15:43
edu tegemistes, isegi maadlen siin mõõnadega.... ja spetember oli üsna fail... miinuses kuu aga oktoobris on kõik uus :D ja liigun nüüd rahulikult üles ja proovin tilti välistada...

low-flow
07.10.10, 00:01
Full Tilt Poker $0.50/$1 No Limit Hold'em - 9 players
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

nooks15 (MP2): $35.00
hgent (CO): $100.00
Dr Krankenstein (BTN): $89.15
Mida_repid_monkey? (SB): $100.00
carvillg (BB): $113.55
3valentin3 (UTG): $58.60
HSneth (UTG+1): $104.00
KarlSpakler (UTG+2): $105.00
BManITFC (MP1): $40.00

Pre Flop: ($1.50) Mida_repid_monkey? is SB with T :spade: 9 :diamond:
7 folds, Mida_repid_monkey? raises to $3, carvillg calls $2

Flop: ($6.00) 2 :heart: K :club: 6 :spade: (2 players)
Mida_repid_monkey? bets $4.25, carvillg requests TIME, carvillg calls $4.25

Turn: ($14.50) 9 :spade: (2 players)
Mida_repid_monkey? bets $9, carvillg raises to $23, Mida_repid_monkey? calls $14

River: ($60.50) 6 :heart: (2 players)
Mida_repid_monkey? checks, carvillg bets $35, Mida_repid_monkey? calls $35

Final Pot: $130.50
Mida_repid_monkey? shows T :spade: 9 :diamond: (two pair, Nines and Sixes)
carvillg shows J :spade: T :club: (a pair of Sixes)
Mida_repid_monkey? wins $127.50
(Rake: $3.00)

Olen see kuu alustanud sellise hooga, et üritan kogu jõust ja väest agresiivsemalt ja loosemalt mängida. Läheneda olukordadele loovamalt. Panna ennast keerulistesse situatsiooonidesse ja sedaviisi paremaks mängijaks saada. 9 kuud nittimist on olnud vast piisav aeg, et fundamentaalsed FR teadmised omandada, nüüd on aeg ka regularide vastu vajutama hakata.

Eks ta näha ole väikse aja pärast, mis tulemust annab ja kas olen selliseks pöördeks valmis. Samuti pean laudu kindlasti vähemaks võtma, üle 9 oleks vist liig ja segaks juba mõtlemist. Ja kohe-kohe olen ühele poole saamas eelmise kuu eesmärkides olnud raamatuga, minu vürtsikas arvustus selle kohta jõuab ka kindlasti väga lähipäevil siia blogisse.

harryahven
07.10.10, 00:11
mis read oli kui küsida võib, et ta Kx tüüpi käele ei pannud, muidu nh ja gl!

low-flow
07.10.10, 00:21
mis read oli kui küsida võib, et ta Kx tüüpi käele ei pannud, muidu nh ja gl!

Read oli selline, et agromaan, kes põhimõtteliselt keeldub ilma võitluseta oma blindi loovutamisest.

Kui turnis veel õrnalt kahtlesin, siis river otsus tuli kiirelt. Küllalt mõnus blank ja tema value range tõmbus väga kitsaks siinkohal. Täna juhtus tegelikult vingemaidki käsi, ei viitsinud neid lihtsalt kõiki siia laududa, muidu rahvas tuleb, vaatab wtf 10 kätt ritta aetud ja sujuvalt skännitakse postist üle. Aga üks käsi + natuke juttu elust ja olust tundub just paras olevat, et natukenegi tähelepanu püüda. :P

low-flow
08.10.10, 19:50
No Limit Hold'em Theory and Practice

Kaanest-kaaneni läbi lugemiseks kulus natuke üle 1 kuu aega. Kuna olin enne seda lugenud läbi raamatu The Poker Mindset, siis alustasin seda teost suurte ootustega. Kahjuks mu ootused purustati esimese paarikümne leheküljega. Teoreetiline info ja näited tundusid olevat kas elementaarsed või siis hoopis valed (minu silmis) ja kaalusin sügavalt raamatu pooleli jätmist. Lugemine soikus, aga siiski vaikselt järgnes peatükile peatükk ja mulje läks paremaks. Raamatu keskkohas olid juba väga huvitav peatükid ja mida lõpu poole jõudsin, seda suurema innuga peale läksin, sest teksti kvaliteet ning informatiivsus suurenes meeletult. Olin väga rõõmus, et ei lasknud rohkem kui tagasihoidlikul esmamuljel end nii palju häirida, et oleksin raamatu päris nurka visanud.

Aga mis siis ikka oli see, mis häiris? Raamat on välja antud 2007 aastal ja pokkeri dünaamika (eriti just online pokkeri dünaamika) on kardinaalselt muutnud. Paljud strateegiad ja lähenemised, mis võisid 3 aastat tagsi ok olla, on tänaseks niivõrd vananenud, et ei pruugi mitte sentigi enam teenida. Personaalselt häirisid veel paljud väga vasturääkivad ja kentsakad laused näidetes (a la: 2 head mängijad limbivad, sul on BU peal J7o ja limbid ka...). Peab enne lugemist vaimu valmis panema, sest sellise ülesehitusega lauseid leiab sellest raamatust väga palju.

Kokkuvõttes tahaksin öelda, et intelligentne lugeja leiab sellest raamatust kindlasti palju uut ja huvitavat ning kasulikku, aga teost peab lugema kriitilise pilguga. Iga hetk mõtlema, et kas see, mida ma just lugesin on õige või pigem vananenud ja enam mitte eriti kasumlik strateegia. Ma ei kahetse kindlasti raamatu lugemist, aga kellelegi väga soovitada ka ei julge. Ma arvan, et kindlasti on võimalik väga edukalt pokkerit mängida ilma selle raamatu läbi lugemiseta, aga ega ta mööda külge maha ka ei jookse ega teid lugedes halvemaks mängijaks ei tee. Hindeks annaksin 5/10.

low-flow
14.10.10, 19:58
Täna oli õrnalt imelik päev, juba ärgates tundsin, et olen millegi pärast tildis. Varem poleks sellist asja tõenäoliselt tähelegi pannud, aga kuna see aasta on nii tihedalt pokkeriga tegeletud, siis piisab üsna kergest lifetildi algest, kui ma seda juba tajun ja endale tunnistan. Mõtlesin ikka proovida, et ega ma ei eksi. Lasin paar mängu backgammonit, sain kinnitust oma oletusele, tilt mis tilt on peal. Et ikka täitsa kindel oleks, ei hakanud rahalaudagi istuma, vaid avasin parem ühe HU SNG - oi kui rõõmus ma olin, et seda olin teinud. No selline spewiv pärdik, et anna abi, cashis oleks vist mitu BI selle ajaga läinud. Võtsin vastu otsuse, et täna küll rahalauda istuda ei saa, enne kui mõistus koju tuleb.

Õhtuks oli aga enesetunne paranenud. Tegin hingamisharjutusi, panin usinalt snussi ja tarbisin ära ühe jäätee purgis ning otsustasin ikka kiire sessi teha. Ja oli õige otsus, mitte küll A-game (mida minu puhul nagunii harva näeb), aga noh, rohkem kui rahuldav esitus sellegi poolest. Vb teen öösel veel ühe ralliringi.

Üks standardkäsi ka, millegi pärast jäi sessist meelde:
Full Tilt Poker $0.50/$1 No Limit Hold'em - 8 players
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

HitMach1ne (UTG+1): $110.25
Ark_psko_Killer (MP1): $130.75
RUMPTAPPER (MP2): $122.45
iajasom (CO): $35.00
AAdr1ve (BTN): $157.50
Sally OMally (SB): $98.85
Jäätee ja kindlasti purgis (BB): $114.50
Yeachanee (UTG): $101.50

Pre Flop: ($1.50) Jäätee ja kindlasti purgis is BB with A :club: A :diamond:
6 folds, Sally OMally raises to $3, Jäätee ja kindlasti purgis raises to $9.50, Sally OMally calls $6.50

Flop: ($19.00) 5 :diamond: 3 :diamond: 4 :spade: (2 players)
Sally OMally bets $89.35 all in, Jäätee ja kindlasti purgis requests TIME, Jäätee ja kindlasti purgis calls $89.35

Turn: ($197.70) T :spade: (2 players - 1 is all in)

River: ($197.70) 8 :heart: (2 players - 1 is all in)

Final Pot: $197.70
Sally OMally shows A :spade: 6 :club: (Ace Ten high)
Jäätee ja kindlasti purgis shows A :club: A :diamond: (a pair of Aces)
Jäätee ja kindlasti purgis wins $194.70
(Rake: $3.00)

Vastase kohta oli 0 infot, selle pärast panin sekundiks pausile ja mõtlesin ikka üle, et mida põrgud see paavian teeb nüüd.

lypsja
15.10.10, 15:01
TMõtlesin ikka proovida, et ega ma ei eksi. Lasin paar mängu backgammonit, sain kinnitust oma oletusele, tilt mis tilt on peal.

Mis keskkonnas gammonit toksid ja kas raha peale? Eestlasi ikka tihti gammoneerimas ei näe :)))

low-flow
15.10.10, 16:11
Mis keskkonnas gammonit toksid ja kas raha peale? Eestlasi ikka tihti gammoneerimas ei näe :)))

Kui igav ja midagi arvutis toksida tahan, siis mängin lauamänge @
http://www.flyordie.com/

Seal on palju erinevaid mänge ja tuhandeid inimesi online iga kell. Nii et mängu leiab väga kergesti.

Backgammonit raha peale mänginud pole, tõenäoliselt pole oskused piisavad ja variatsioon on selles mängus kindlasti vähemalt sama suur kui pokkeris, ehk isegi suurem kui NLHE FR.

low-flow
16.10.10, 00:34
Kui jäätee purk sessi ajal valet pidi sülle kukub, siis on küll vist käes aeg lauad sulgeda. Kurat, just hakkasin hoogu sisse saama, aga olen liiga ebausklik, et täna pärast sellist insidenti mänguga jätkata. :frown:

Optimist ütleb jällegi, et hea et klaveri peale veel ei kukkunud. Peab tulevikus nõka ettevaatlikum olema...

low-flow
16.10.10, 17:13
Kuidas regularid laupäeval mängivad:

Full Tilt Poker $0.50/$1 No Limit Hold'em - 7 players - View hand 985447 (http://www.handconverter.com/hands/985447)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

variatsioon (BB): $100.00
Sick Flip (UTG): $100.00
Raske reede? (UTG+1): $100.00
oisterwijk1 (MP): $197.00
KEX1980 (CO): $100.00
KPACOTKA_KAT (BTN): $50.00
MDR79 (SB): $265.55

Pre Flop: ($1.50) Raske reede? is UTG+1 with K :heart: K :spade:
Sick Flip raises to $3.50, Raske reede? calls $3.50, 5 folds

Flop: ($8.50) 2 :spade: 7 :spade: K :diamond: (2 players)
Sick Flip bets $7, Raske reede? raises to $21, Sick Flip raises to $96.50 all in, Raske reede? calls $75.50 all in

Turn: ($201.50) J :diamond: (2 players - 2 are all in)

River: ($201.50) 9 :club: (2 players - 2 are all in)

Final Pot: $201.50
Sick Flip shows A :heart: 8 :heart: (Ace King high)
Raske reede? shows K :heart: K :spade: (three of a kind, Kings)
Raske reede? wins $198.50
(Rake: $3.00)


Täna on plaanis natuke tuulutada linna peal ja ehk roki klubisse Vennaskonda kaema minna. Mulle täitsa meeldib nende muusika, kahjuks pole veel olnud juhust neid live-s kuulata ja vaadata, täna tundub olevat võimalus see väike viga parandada.

aN_KY5bVOjo

lypsja
17.10.10, 21:28
variatsioon on selles mängus kindlasti vähemalt sama suur kui pokkeris, ehk isegi suurem kui NLHE FR.

väga kahtlen sinu väites... gammonit ei ole mõtet mängida endast tugevamatega ja/või enda tugevustega, vaid ainult endast nõrgematega, kuna harjutamiseks on olemas programmid... ja bumhuntimisega ei ole võimalik eriti üle 5 buy-ini jutti lossi toota (vähemalt minul ei õnnestunud matš-mängudes)

low-flow
18.10.10, 01:41
väga kahtlen sinu väites... gammonit ei ole mõtet mängida endast tugevamatega ja/või enda tugevustega, vaid ainult endast nõrgematega, kuna harjutamiseks on olemas programmid... ja bumhuntimisega ei ole võimalik eriti üle 5 buy-ini jutti lossi toota (vähemalt minul ei õnnestunud matš-mängudes)

Peab nõustuma, mu väide oli tõepoolest väär, kui nüüd natuke öeldu üle järgi mõtlen. Variatsioon tõesti suurem pole kui pokkeris. Aga siiski eksisteerib märgataval kujul: esmakordne mängija võib ka maailmameistrit hea õnne korral võita, nagu ka pokkeris. Loomulikult pikas perspektiivis toodab skill ja endast nõrgemate mängijate vastu mängimine = seega kasum.


Elust ja olust rääkides siis eilne Vennaskonna live oli vinge. Olin küll karvaste ja habemetes püsiklientide kõrval ainuke valges triiksärgis härra rokiklubis, aga see ei takistanud mul lava ees täiest väest kaasa hüppamast. Üli rahul, et läksin! Inimesed olid iseloomult ja suhtumiselt toredad.

pastilaa
18.10.10, 07:49
See purgi virsiku jäätee on päris hea asi jah. Suutsin selle joogi abil daami soovil ühe naisteka Julia Robertsiga peaosas kinos ära vaadata. Film tundus täitsa OK - ilmselt tänu joogile...

Pahvak
18.10.10, 09:40
See purgi virsiku jäätee on päris hea asi jah. Suutsin selle joogi abil daami soovil ühe naisteka Julia Robertsiga peaosas kinos ära vaadata. Film tundus täitsa OK - ilmselt tänu joogile...

Söö, palveta, armasta ehk vananeva naise eneseotsingud. :biggrin:

pastilaa
18.10.10, 09:49
Söö, palveta, armasta ehk vananeva naise eneseotsingud. :biggrin:

Täpselt. Koleda ka veel.

low-flow
20.10.10, 13:46
Kõrvad kikki kõik, kes soovivad 20 taala maast leida. Helistab täna mulle keegi neiu triobetist ja soovib vestelda nende pokkeritoa teema. Mul aega on ja räägimegi minutit 5-6 sellest, miks triobetis on vähem rahvast kui mujal ja mida siis ette võtta annaks ja kõik need teised standardjutud. Kõne lõpus ütleb, et tänutäheks saan oma kontole 20 dollarit (või oli hoopis eurot, ei mäletagi täpselt).

Päris kõrge nõustamistasu minusugusel pokkerieksperdil ikka.:biggrin:

Owner85
20.10.10, 13:47
20 euri,ilmselgelt sain täna minagi selle kõne:)

low-flow
20.10.10, 14:45
Nüüd on ainuke küsimus, kas investeerida see rulli, slotsidesse või hoopis spordiennustusse, ei tahaks võõrast raha kaua enda käes hoida. :P

leits
20.10.10, 15:40
ilmselgelt ma vastasin, et mul on pohmell ja ma ei viitsi rääkida :D

Godspeed_EJ
20.10.10, 18:08
Nüüd on ainuke küsimus, kas investeerida see rulli, slotsidesse või hoopis spordiennustusse, ei tahaks võõrast raha kaua enda käes hoida. :P

Täna on Champions League

low-flow
20.10.10, 18:37
Mõtlesin ise ka, et kõige produktiivsem oleks midagi ennustada ja siis mängule kaasa elada. Teine variant on gambeldada 13 euri juurde ja võtta PP turniiriliiga ME-st osa, saaks vähemalt omasid toetada. Kui eriti hästi läheks siis võiks need kaks varianti isegi koos õnnestuda. :P


Leits, sa said obv standard bad beadi, mis kuulub downswingi alla. :D

Godspeed_EJ
20.10.10, 18:56
Kui kaasa tahad elada, siis täna Inter-Tottenham @ TV6
Interi võit oli 1,6 vist midagi, mis kodumängu jaoks hea koef. Werer Bremenit võideti kodus 4-0.

Ise panin ka sinna sümboolse summa.

inward
20.10.10, 19:09
20 euri,ilmselgelt sain täna minagi selle kõne:)


Huvitav, kas triobet helistas mulle ka, vanale numbrile oli tehtud vastamata kõne, aga tagasi helistades vastu ei võetud. Sellegipoolest 20euri ilutseb kontol :biggrin:. Peaks ka maha donkama sportsbettingus.

low-flow
20.10.10, 19:21
Tänan väärt nõuande eest Godspeed, viskasin igaks juhuks kulli ja kirja ka, et kas lähen all-in selle peale või mitte. Obv münti kisas, et pane nupud sisse. Lähengi panust sooritama, aga mitte ei taha õnnestuda, ja mis ma siis avastasin.



---
Antud raha saate oma äranägemisel kasutada mängimiseks Triobet’i Pokkeritoas. Selleks tuleb Teil peale oma pokkeriprogrammi sisselogimist minna pokkerpanka ja kanda antud summe oma pokkerikontole.
---


Ehk siis, piirangutega raha, mõldud ainult pokkerikeskkonnas kasutamiseks. Raha vabastamiseks piirangust tuleb koguda 300 pokkeripunkti.

Nuuks.

inward
20.10.10, 19:22
Lähme flippame HU' sng's ära selle ?:D

low-flow
20.10.10, 20:46
Lähme flippame HU' sng's ära selle ?:D

Vara veel, lahutasin tund aega meelt selliste skillgame-dega nagu 5 card draw ja omaha hi-lo. Ainult trio soft ajab nii kettasse, et varsti võib küll flipamissoov tulla.

inward
20.10.10, 20:49
Anna teada siis, peaks 20+2 eur hu sng ära flippama :D

camu
20.10.10, 22:07
heh, tänud info eest. Mul hääletu peal tel. ja oli ka mitu vastamata kõne. Aga raha on peal:D

Rage
20.10.10, 22:40
K Mul aega on ja räägimegi minutit 5-6 sellest, miks triobetis on vähem rahvast kui mujal ja mida siis ette võtta annaks ja kõik need teised standardjutud.
loodan, et sa ikka tungivalt tegid neile selgeks, et see igakordne isikukoodi sisse toksimine on perverssus.. ja et autologinit ka enam kasutada ei saa jne..

low-flow
20.10.10, 23:00
loodan, et sa ikka tungivalt tegid neile selgeks, et see igakordne isikukoodi sisse toksimine on perverssus.. ja et autologinit ka enam kasutada ei saa jne..

Nii pisidetailidesse ei laskunud. Pigem oli mu seisukoht selline, et nad võivad küll teha kampaaniaid ja boonuspakkumisi ning selle kaudu ehk ajutiselt liiklust suurendada, aga reaalsus on see, et paraku ei suuda sedavõrd väike tuba võistelda maailma suurimate pokkeritubade lojaalsusprogrammidega. Ja kuna vähe inimesi, laudu ning mängude valikut, siis ei ole igapäevaselt antud valdkonnas leiba teenival inimesel ka eriti huvi selles toas tegutseda, pigem on suurem võimalus käivet suurendada nö. hobi- ja pühapäevamängijaid püüdes. Kui neid tekkib piisavalt, siis tekkib ka tõsisematel mängijatel huvi antud toa vastu just pehme konkurentsi ning kerge raha tõttu.

Ma ei tea kuivõrd pädev oli see inimene teisel pool toru, aga ütles igatahes, et nõustub totaalselt minu öeldu loogikaga. Väga tore sina peal vestlus oli üldse. Selle koha pealt kiitus triole, et ei pannud päris random inimesi helistama, vaid ikka selliseid, kes antud tagasisidest ja valdkonna spetsiifilisest terminoloogiast ning saadud tagasisidest aru said.

lambiain
22.10.10, 13:53
Trio lojaalsusprogramm on kindlasti by far parim, mida Eesti small/midstakes mängija saab.

lenC
22.10.10, 14:29
Miks küll? Standard 30% rb-st on pea iga tuba üle pluss veel see lahe $4.2-ne rake cap. Ma ei kujuta ette palju selleks põrandaaluseks 40-ks %-ks raket genema peab, aga anyway Stars>that. 200k vppd peaks igale small/midstakes mängijale jõukohane olema, 41% kui alustad bronzena, 46% kui alustad novana.

inward
22.10.10, 18:16
loodan, et sa ikka tungivalt tegid neile selgeks, et see igakordne isikukoodi sisse toksimine on perverssus.. ja et autologinit ka enam kasutada ei saa jne..

Ma hakkasin juba kõnet lõpetama, kui mul tuli meelde, mis sa mainisid. Sai selle siis ka ära märgitud. Tegelikult väga positiivne küsitlus. Eks näis, kas nad seda infot ka reaalselt kasutama hakkavad...

low-flow
22.10.10, 18:18
FTP musta notsu klubi pole ka just kurta, mille liikmestaatuse ma selle aastanubri sees veel kavatsen hankida.

Igatahes, täna olid ulme halvad lauad päeval ja otsustasin hoopis mõned SNG-d ette tõmmata. Kerge ülevaade sellest, mida oodata on:

FTP
90-man KO turbo doublestack:
1) 3+0.30 - Täiesti hämmastavalt halb tase. Bluffida pole üldse mõtet, lihtsalt oota kätt ja korje chippe. Isegi 100bb deep pole vastastel probleemiks ATC-ga maha callida (täna näiteks shovesin algfaasis AKs BU pealt ja sain calli T4o ja 83o käest, ez triple up). Regulare ei pane selles suures fishimeres tähelegi. Isegi finaallauas näeb selliseid osavaid käike, kuidas limp/folditakse 5bb deep olles näiteks. Ainukeseks miinuseks on tõenäoliselt suur variatsioon, aga hiiglaslik ROI peaks selle korvama. Usun, et iga inimene on võimeline päevaga õppima neid mänge biitima, piisab pokkeri algteadmistest. Täituvad ka väga kiirelt, igal ajal mõne minutiga. Ideaalne koht BR kasvatamiseks alustajatel.
2) 6+0.50 - Fishid on ikka samasugused nagu eelmisel tasemel, aga ehk on nõks rohkem regulare ja kestavad keskmiselt natuke kauem. Finaallauas ikka leidub tihti totaalselt tohmaneid. Täituvad poole aeglasemalt kui eelmise taseme omad.
3) 12+1 - Regularide tase on parem. Kestavad kauem. Lõpus palju solid mängijaid. Fishe leidub ikka, aga vähem kui madalamal. Täituvad poole aeglasemalt kui eelmise taseme omad.
4) Kõrgema sisseostuga - ise pole mänginud, aga kuuldavasti ei pidanud väga palju erinema 13 taalastest. Lihtsalt alati sisseostu suurenedes regulare rohkem ja fishe vähem.

45-man (non turbo, aga standardstack, seega push-fold mode saabub natuke kiiremini kui 90 mehe omastes):
1) 10+1 - Mängijate tasemelt sarnased 6.5 90 mehe omadele. Regulare on, aga tainaid on vähemalt sama palju. Täituvad ka umbes sama kiirelt ja ei usu, et variatsioon seal väiksem oleks.
2) Kõrgema sisseostuga - ise pole mängunud, aga kuuldavasti pidi regulare ikka oluliselt rohkem kui fishe olema.


Ja nüüd, rummilt kork pealt, neiud saabuvad külla ja vallutame mõne ööklubi ära. Sest täna on reeeeeeeeeeeeeeeeeeeeedee!
O_VFU4dKsr8

ranka
23.10.10, 18:48
Miks küll? Standard 30% rb-st on pea iga tuba üle pluss veel see lahe $4.2-ne rake cap. Ma ei kujuta ette palju selleks põrandaaluseks 40-ks %-ks raket genema peab, aga anyway Stars>that. 200k vppd peaks igale small/midstakes mängijale jõukohane olema, 41% kui alustad bronzena, 46% kui alustad novana.

30% on donkidele, kui hästi räägid võib see prose mitukümmend pügalat tõusta. Sina kui raamatu autor saad kindlalt maksimumi.

Ja huvitav, miks nad kasutavad küsitluse läbiviimiseks telefoni. Odavam ja lihtsam oleks saata mailid küsitlustega. Oleks tõenäoliselt produtiikvsem ka kui saad natuke pikemalt läbi mõelda enne vastamist.

low-flow
26.10.10, 13:22
Esimest päeva naelad all see hooaeg, kuiva asvaldi peal ikka mõnusalt uisutab.

kardaanirist
26.10.10, 15:23
lamellid ftw! :D

low-flow
26.10.10, 22:27
Praegu FTP-s 9 PL100 lauda. :eek: Sellist asja pole veel kunagi näinud, tavaliselt 1-2, nädalavahetusel max 3-6. Ma ei tea, mis värk pot limitiga on, aga planeedi suurimad hüdrovaalad alati ronivad nendesse laudadesse. Lausa lust mängida. Panin huvi pärast HEMi oma all time PL graafiku kuvama, jagan ka teiega:

http://img180.imageshack.us/img180/4062/nomoneypl.jpg

Soliidsed 16,3 bb/100 ja seda veel 5 BI alla EV joostes. Peab meeldima. :D
Ja kuna PL laudu nii vähe, siis tavaliselt tõmban sessi ajaks kõik, mis saadaval on, käima, nii et see on PL laudade keskmine tase, mitte spetsiaalselt bumhuntitud.

Ilmselgelt peab hakkama suuremat rõhku ja volüümi PL peale panema, vb ka lähitulevikus shote PL200 võtma.

ment52
26.10.10, 23:02
PL200 lauad ei jookse peaaegu kunagi. Vähemalt ma pole mitu kuud märganud ühtki.

low-flow
27.10.10, 00:16
PL200 lauad ei jookse peaaegu kunagi. Vähemalt ma pole mitu kuud märganud ühtki.

Tõepoolest, ei teadnudki seda. Paaril üksikul regularil on see kuu üle 1000 käe seal PTR andmetel. Ja kuna ma ei tunne end HU ja SH piisavalt kompetentsena, et laudu alustada, siis jääksin sellestki vähesest aktsioonist ilma. Kahju. :/ :(

hotcocacola
27.10.10, 00:40
kusjuures ma ka ei tea, mis nende PL laudadega on (PL FR omadega).
Olen märganud, et paljudel regside on need sitaks plussis. Kohe meenus vähemalt Leits. Kuid minu arust oli see ka mendil ja rankal väga hea?

mulle nt ei jõua kohale, kuidas see winrate nii oluliselt suurem on PL laudades, kui NL omades?

PS! Simo, aga soovitan mõelda sul sellepeale, et hakka vaid PL laudu mängima. Multisaidi, võta FTP ja Starsi PL lauad. Starsis kyll pole seda rbd, kuid kui lased nii julma winratega, siis pohhui see rakeback ;)

usu mind, plaan on hea

low-flow
27.10.10, 01:06
Multisaitimine veel nii pea plaanis pole. Kuna olen üsna tagasihoidliku volüümiga mängija, siis praegu panen põhi rõhu mängu arendamisele, et kunagi, kui FR päris välja sureb (või endal täieliku koblaka ette viskab), oleks võimalikult lihtne 6-maxile üle minna. Selleks peab mu mäng muutume agressiivsemaks ja postflop oskused peavad olema paar levelit kõrgemad kui praegu. Kui üldse grindida ei viitsi, siis teen aegajalt HU SNG, HU oskused pokkeris ka ikka totaalselt kulla hinnaga.

rohelinekonn
27.10.10, 01:07
ja ongi nii absoluutselt kõigil minuarust on PL paremas seisus, vähemalt neil siin foorumis kelle käekäiku olen läbi aegade jälginud.
Sa coca võta OO-s PL 6max lauad lahti vaata kas on fishisemad.

hotcocacola
27.10.10, 01:54
ma pean vaatamama...

no pl 6max holdem peaks igal saidil suht surnud olema :D?

Rage
27.10.10, 11:16
mul on kõikide limiitide PL rämedalt kasumlikum kui kui FR, FTP peamine kasum tulebki PL.. ma olen ammu mõelnud, et see ei saa olla lihtsalt nõrgema taseme pärast.. peaks arutelu foorumisse panema teema püsti ja kamba peale hakkame PLi ja FRi state jms võrdlema ja selgitame välja, kust see vahe tuleb...

Tigrano
27.10.10, 11:19
mul on kõikide limiitide PL rämedalt kasumlikum kui kui FR, FTP peamine kasum tulebki PL.. ma olen ammu mõelnud, et see ei saa olla lihtsalt nõrgema taseme pärast.. peaks arutelu foorumisse panema teema püsti ja kamba peale hakkame PLi ja FRi state jms võrdlema ja selgitame välja, kust see vahe tuleb...
Mul oli ka kui tegin 24 laual siis sattus mõni pl laud sisse, seal ainult raha tuli, kui võrrelda winrate :biggrin:

Rage
27.10.10, 11:26
Mul oli ka kui tegin 24 laual siis sattus mõni pl laud sisse, seal ainult raha tuli, kui võrrelda winrate :biggrin:teen teema ära.. ja hakkame siis FRi ja PLi winratesid ja VPIP ja PFR ja betsizesid jms võrdlema, et asjasse selgust saada..

http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?p=270900#post270900

low-flow
28.10.10, 00:30
Täna täitus päevikule 10 000 vaatamist, teen endale selle puhul komplimendi ja ütlen kõva häälega välja, et olen huvitav inimene. hahe :D

Full Tilt Poker $0.50/$1 No Limit Hold'em - 8 players
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Mr_GK_87 (UTG): $100.00
Latda (UTG+1): $165.75
farmboy2u (MP1): $92.00
OkCanIt (MP2): $72.50
carvillg (CO): $104.55
Beyond_fishlike (BTN): $106.00
420inda604 (SB): $99.30
KillickTiff (BB): $100.00

Pre Flop: ($1.50) Beyond_fishlike is BTN with 8 :heart: 4 :heart:
4 folds, carvillg raises to $3, Beyond_fishlike raises to $10, 420inda604 calls $9.50, 2 folds

Flop: ($24.00) 8 :club: K :diamond: Q :club: (2 players)
420inda604 checks, Beyond_fishlike bets $14.25, 420inda604 calls $14.25

Turn: ($52.50) 4 :spade: (2 players)
420inda604 checks, Beyond_fishlike bets $32, 420inda604 calls $32

River: ($116.50) 9 :club: (2 players)
420inda604 bets $43.05 all in, Beyond_fishlike calls $43.05

Final Pot: $202.60
Beyond_fishlike shows 8 :heart: 4 :heart: (two pair, Eights and Fours)
420inda604 shows K :club: A :heart: (a pair of Kings)
Beyond_fishlike wins $199.60
(Rake: $3.00)

lambiain
29.10.10, 13:28
30% on donkidele, kui hästi räägid võib see prose mitukümmend pügalat tõusta. Sina kui raamatu autor saad kindlalt maksimumi.

Ja huvitav, miks nad kasutavad küsitluse läbiviimiseks telefoni. Odavam ja lihtsam oleks saata mailid küsitlustega. Oleks tõenäoliselt produtiikvsem ka kui saad natuke pikemalt läbi mõelda enne vastamist.

+ rakerace, punktid, VIP kampaaniad, parim klienditeenindus jne

low-flow
01.11.10, 01:35
Oktoober 2010

Oktoobri eesmärgid:
1. Mängida pokkerit. TEHTUD!
2. Lugeda midagi pokkerialast. TEHTUD!

http://img183.imageshack.us/img183/6205/oktoober2010.jpg

Oktoobri tulemused:
1. FTP cashgame (NL/PL 100 FR): 1460,00 $ (winrate 8,9 bb/100; käsi kokku 16407)
2. FTP rakeback + boonused: 252,73 $
3. FTP turnad + muu: 63,18 $
KOKKU: 1775,91 $

Taaskord äärmiselt tagasihoidliku volüümiga kuu. Aga vähemalt rekordkuu ja esimene kord, kui kuu otsene kasum rahamängust on neljakohaline summa. Viimane rekordkuu oli märtsis esmase katsetusena limiidis NL25, volüüm oli 3 korda suurem. Näitab, et rutiin teeb ikka oma töö. Ega üle mõistuse kiire aeg pole, raha kulub ikka ja bankrolli tahaks muidugi kasvatada, aga grindida väga ei viitsi/jõua. Vähemalt sellega olen rahul, et kui see kuu sai laudadesse istutud, siis oli ikka tõsine soov head mängu näidata (mis tuli enam-vähem ka välja) ning see on ülimalt oluline. Pole mõtet grindida lihtsalt selle pärast, et "peab grindima". Kui teha, siis hästi ja motiveeritult. Loodan, et see moto minus säilib. Musta notsu klubile muidugi sellise naljavolüümiga millimeetritki lähemale astuda ei õnnestunud, aga noh, eks näis, ehk suudan aasta lõpu poole natuke rohkem endast anda.

Kuna tagasihoidlikud oktoobri eesmärgid tõid edu, siis jätkame sama liini pidi ka veel järgmine kuu.

Novembri eesmärgid:
1. Mängida.
2. Lugeda.

hotcocacola
01.11.10, 01:52
No väga kõva! Eks ma tasapisi hoian su graafikutel silma peal ;):D

low-flow
03.11.10, 19:45
Tabasin end eile kurvalt mõttelt, et kahe kuu pärast on meie armas kroonike läinud...igavaeseks. Tore raha ikka see kroon, iga mees saab palgast võimsa rahapaki vorpida, euro ajal heal juhul paar kupüüri ja kilo münte leiab taskust. Aga noh, eks euro peab tulema, progressi ei või tagasi hoida.

Igatahes, panen austusest Eesti krooni vastu nüüd kaheks kuuks päevikule sellise pealkirja. Miljonini on veel muidugi pikk tee minna, nii ümmarguselt öeldes üks null puudu, aga kroonides oleks see eesmärk vähemalt saavutatav. Eurodes või dollarites end paraku pokkerimiljonärina ei näe...mmm vist kunagi. See on ikka üüratu summa, eriti veel fakti arvestades, et mul pole plaanis enam limiidis eriti kõrgemale liikuda.

low-flow
05.11.10, 15:27
Big money Friday!

http://img708.imageshack.us/img708/9919/bigmoneylotsofzooparks.jpg

Eelmine rekordpäev sai peaaegu kaks korda parema tulemusega purustatud. Endal oli ka karp lahti sessi lõpus, nii võimast pilti ei julgenud oodatagi. Igatahes, õhtune sess jääb suure tõenäosusega ära ja algavad reedesed protseduurid. On põhjust ju!

Cypher0
05.11.10, 15:36
Mingi 120 bb/100?:) Väga ilus igatahes!

low-flow
14.11.10, 18:27
Täna juhtus esimest korda olukord, kus FTP bug läks mulle maksma raha. See kord küll vähe, aga siiski midagi.

Käsi ise selline:

Full Tilt Poker $0.50/$1 Pot Limit Hold'em - 8 players - View hand 1024985 (http://www.handconverter.com/hands/1024985)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

abaddon18 (MP2): $110.00
Hero (CO): $103.15
Siti_11 (BTN): $114.35
POKERR_FAACE (SB): $101.50
UNCLE-E-DIDDY (BB): $86.90
Scornflakes (UTG): $130.10
MoWilliams2 (UTG+1): $40.80
acreshome slim (MP1): $51.65

acreshome slim posts a big blind ($1)

Pre Flop: ($3.00) Hero is CO with J :club: J :spade:
2 folds, acreshome slim checks, 1 fold, Hero raises to $4, 3 folds, acreshome slim calls $3

Flop: ($10.00) 9 :club: J :heart: 6 :club: (2 players)
acreshome slim checks, Hero bets $6.25, acreshome slim calls $6.25

Turn: ($22.50) 3 :diamond: (2 players)
acreshome slim checks, Hero bets $13, acreshome slim calls $13

River: ($48.50) 9 :heart: (2 players)
acreshome slim checks, Hero bets $29, acreshome slim calls $27.90 all in

Final Pot: $104.30
Hero shows J :club: J :spade: (a full house, Jacks full of Nines)
acreshome slim mucks 6 :heart: 4 :heart:
Hero wins $101.30
(Rake: $3.00)

Kes siis kohe ära ei märka, probleem selles, et vastane "acreshome slim" sai showdownile odavama raha eest kui õiglane. Nimelt, pärast all-in minemist jäi tal ikkagi 0.50$ raha alles, olgugi, et minu panus kattis tema kogu järel oleva stacki.

Väike kalkulatsioon ka juurde.
acreshome slim alustas kätt stackiga 51.65$
acreshome slim poolt käe käigus kulutatud panused 1(blind post) + 3(callib minu tõste preflop) + 6.25(flop) + 13(turn) + 27.9(river) = 51.15
Ehk siis 50 senti vähem kui peaks.

Kuidas ma multitabledes üldse sellist asja märkasin, oli nii, et käe lõpus jäi tal 0.50$ veel enda ette. Mõtlesin, et vb mingi kuvamise bug, aga igaks juhuks märkisin käe ära. Pärast sessi vaatasin hand history läbi ja avastasin, et polnudki kuvamise bug, päriselt rööviti. Igatahes, saatsin olukorda kirjeldava kirja koos kogu vajaliku infoga supporti. Eriti midagi ei oota, FTP support on kõige hädisem ja emmim maailmas. Sellegi poolest, esimese kirja saatsin ilusa, viisaka ja olukorda kirjeldava. Ja kui sealt normaalset vastust ei tule (nagu tavaliselt misiganes probleemi korra), siis tuleb vähe teravamalt neile hädapätakatele peale lennata. Samas, hea võimalus FTP supordile, lahendagu sedavõrd lihtne olukord efektiivselt 1 kirjavahetusega ja saavad natukenegi respekti minult.

-andres-
14.11.10, 18:34
BlackCardi support on siiani tunni-kahe jooksul vastanud mulle. Tavaline on paraku suhteliselt veniv jah.

low-flow
14.11.10, 22:36
Hurraa, FTP support on end ületanud. Sain vastuse ja üsna mõistliku. Tähendab, siiski mitte täieliku, mulle saadeti lihtalt käe detailne history ja sealt ise näpuga järge ajades leidsin kuhu koer on maetud. Tuleb välja, et see 0.5$, mis tundus minu jaoks õhku haihtunud olevat postitas mu vastasmängija hoopis dead blindina. Kahjuks millegi pärast seda ei suutnud näidata ei HEM handhistory viewer ega FTP enda hand replayer, aga no kui history-s on kirje olemas, et see raha läks ikka potti, siis peab uskuma. Pealegi, matemaatika tundub ka klapivat, järgmise käe alguses on mul see summa stack-is, mis ma eeldasin olevat. Nii et tõepoolest seisnes olukord ikka selles, mis ma esimese asjana arvasin, lihtsalt graafiliselt kuvamise viga.

qbj0hn
14.11.10, 22:59
Praegu FTP-s 9 PL100 lauda. :eek: Sellist asja pole veel kunagi näinud, tavaliselt 1-2, nädalavahetusel max 3-6. Ma ei tea, mis värk pot limitiga on, aga planeedi suurimad hüdrovaalad alati ronivad nendesse laudadesse.

Tõsi!
Ja laudu ise alustades on PL laudu 24 ka kui tahad ;D.
ma viimasel ajal olengi PL-i peal.

low-flow
24.11.10, 16:13
Tähelepanu automehaanikud, luksepad ja muud nutikamad tehnikapead. Lugu selline, täna hommikul avasin auto (BMW 316i Compact) pagasniku luugi, et sealt välja võtta hari. Luuk töötas korralikult, aga hari jäi salongi. Nüüd õhtul koju jõudes hakkasin harja tagasi pagassi panema, aga oh häda, luuk ei avane. Nimelt, see nupp, mis peaks peale vajutades luku klõpsuga lahti tegema, ei tee klõpsu. Ja võti läheb ka ainult poolest saati sissse millegi pärast, nii et võtmega ka avada ei õnnestu. Kas kellelgi on taolist asja olnud? Kas pigem on miski hulk vett ja niiskust kusagile ebavajalikku kohta ära külmunud või hoopis luku miskid laagrid laiali jooksnud?

low-flow
01.12.10, 00:20
November 2010

Novembri eesmärgid:
1. Mängida. TEHTUD!
2. Lugeda. NII JA NAA! Lugesin küll, aga mitte eriti pokkerialast, kui siis foorum välja arvata. :biggrin:

http://img508.imageshack.us/img508/658/november2010n.jpg

Novembri tulemused:
1. FTP cashgame (NL/PL 100 FR): 1598,70 $ (winrate 7,6 bb/100; käsi kokku 20958)
2. FTP rakeback: 183,72 $
3. Muu: -10 $
KOKKU: 1772,42 $

November oli...mm, tore vist. Tegelikult alles täna kuu graafikut vaadates märkasin, et õnnestus kena kopikas see kuu kokku ajada oma väikese volüümi juures, abiks ikka. Muidu on kooliga kiire olnud, seoses semestri läheneva lõpuga. Auto pagasnik on endiselt kinni, seda lasen homme/ülehomme targemal härral uurida. Tõenäoliselt on külm liiga teinud lukule.


Ahjaa, detsembriks eesmärke ei hakka seadma. Tõenäoliselt on kiire kooli ja pühade ja värkidega. Mänguaega ikka kusagilt natuke leiab.

low-flow
02.12.10, 18:08
Ostsin täna Holdem Managerile lisaks ka Omaha manageri, võib vaja minna.

Auto lukuga oli kööga igatahes, niiskus sisse läinud, ära jäätunud ja siis miskid rullikud avamisel katki teinud. Kõikidel autojuhtidel soovitan oma auto lukud talveks ära õlitada, kui ei taha sellist 1300 kroonist väljaminekut.

low-flow
08.12.10, 00:39
Vastane hea agroreg, aga kui ta ikka oma liiniga põmst mitte midagi ei repi, siis tuleb herocall teha, vähemalt selline oli minu mõttekäik.

Full Tilt Poker $0.50/$1 No Limit Hold'em - 7 players
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

LittleDrug (BTN): $120.75
Äkki ikka olen ees (SB): $100.00
Miya ka (BB): $142.60
RoundersClub (UTG): $102.30
sureshdb (UTG+1): $129.10
flathead v9 (MP): $220.45
XaXe1989 (CO): $100.00

Pre Flop: ($1.50) Äkki ikka olen ees is SB with K :diamond: Q :diamond:
4 folds, LittleDrug requests TIME, 1 fold, Äkki ikka olen ees raises to $3, Miya ka calls $2

Flop: ($6.00) 9 :diamond: A :heart: 8 :club: (2 players)
Äkki ikka olen ees bets $4.25, Miya ka calls $4.25

Turn: ($14.50) A :diamond: (2 players)
Äkki ikka olen ees bets $9, Miya ka calls $9

River: ($32.50) 4 :spade: (2 players)
Äkki ikka olen ees checks, Miya ka bets $20, Äkki ikka olen ees calls $20

Final Pot: $72.50
Äkki ikka olen ees shows K :diamond: Q :diamond: (a pair of Aces)
Miya ka shows T :club: Q :heart: (a pair of Aces)
Äkki ikka olen ees wins $69.50
(Rake: $3.00)

Pole just suurem asi kuu olnud, aga noh, viimane sess oli edukas ja ehk edasi liiguvad joonekesed ikka teisel pool horisonti graafikul. :)

leits
08.12.10, 00:54
Vastane hea agroreg, aga kui ta ikka oma liiniga põmst mitte midagi ei repi, siis tuleb herocall teha, vähemalt selline oli minu mõttekäik.

Full Tilt Poker $0.50/$1 No Limit Hold'em - 7 players
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

LittleDrug (BTN): $120.75
Äkki ikka olen ees (SB): $100.00
Miya ka (BB): $142.60
RoundersClub (UTG): $102.30
sureshdb (UTG+1): $129.10
flathead v9 (MP): $220.45
XaXe1989 (CO): $100.00

Pre Flop: ($1.50) Äkki ikka olen ees is SB with K :diamond: Q :diamond:
4 folds, LittleDrug requests TIME, 1 fold, Äkki ikka olen ees raises to $3, Miya ka calls $2

Flop: ($6.00) 9 :diamond: A :heart: 8 :club: (2 players)
Äkki ikka olen ees bets $4.25, Miya ka calls $4.25

Turn: ($14.50) A :diamond: (2 players)
Äkki ikka olen ees bets $9, Miya ka calls $9

River: ($32.50) 4 :spade: (2 players)
Äkki ikka olen ees checks, Miya ka bets $20, Äkki ikka olen ees calls $20

Final Pot: $72.50
Äkki ikka olen ees shows K :diamond: Q :diamond: (a pair of Aces)
Miya ka shows T :club: Q :heart: (a pair of Aces)
Äkki ikka olen ees wins $69.50
(Rake: $3.00)

Pole just suurem asi kuu olnud, aga noh, viimane sess oli edukas ja ehk edasi liiguvad joonekesed ikka teisel pool horisonti graafikul. :)

sb vs bb vib ta ju koike reppida, millega sa seda pohjkendad et ta ei repi midagi? et callib sind 2 street:O?

low-flow
08.12.10, 02:10
sb vs bb vib ta ju koike reppida, millega sa seda pohjkendad et ta ei repi midagi? et callib sind 2 street:O?

Iga 9, 8 ja väiksema poketiga ta checkiks pigem järgi, sest nendel kätel on korralik showdown value minu vb kaks tänavat õhu või drawga bettitud käe vastu. Suuremad poketid ja paljud ässad ta pigem 3betiks pre (3bet BB pealt oli 7%, usun, et ainult SB vastu võib see number suuremgi olla). Ainukesed kartused olid, et ehk TT või JJ (mida ta ehk ei 3betiks, vaid lihtsalt mängiks hea meelega positsioonist ka ilma initsiatiivita), samuti ehk mõned marginaalsemad ässad (millega raiseda ei tahtnud, kuna see oleks põmst käe bluffiks pööramine). Aga kõige rohkem on tema ranges igasuguseid connectoreid/gapereid ja ka mitte connected aga suited lehti, mida ta lootis lihtsalt positsioonist üle mängida (+ võimalus draw hittida). Kõik draw-d läksid aga mööda ja kogu käe kulgu silmas pidades on tema ranges imo piisavalt bluffi ja õhku, et siin callida. Call pole päris standard, aga ei saa alati ka heale regile oma blindi (ja c-bet) loovutada lihtsalt selle pärast, et ei hiti. Kui ma poleks turni flushdraw-d hittinud, kalduksin pigem turnis alla andma sellise kuiva lehe peale hea postflop oskustega regi vastu. Aga nüüd, kui juba 2 pauku sai pandud, tuleb riveril hoolikalt mõelda, et ega siin õhuga potti maha ei üritata võtta lihtsalt selle pärast, et nõrkust näitan. Samuti loob laua imagot, pani kindlasti note selle kohta ja järgmine kord kui karvupidi kokku sattume ehk maksab lightimalt välja kui mul käsi on.

"My range looks weak, but his range looks even weaker" by some poker coach



Võibolla oleks check/raise siinkohal parem, et ta mõningad paarid foldima saada, aga imo ta ei valuebeti siin väga lightilt, nii et pigem vist ei.

raunsz
08.12.10, 06:27
Lahe vaadat kui inimesed mängivad pokkerit, mitte kaarte.
Respekt igatahes!

qbj0hn
08.12.10, 14:43
Timebank on üldse nii pikk,et kogu see mõtteprotsess otsuse ajal ära arutleda :D:D?

low-flow
08.12.10, 15:29
Timebank on üldse nii pikk,et kogu see mõtteprotsess otsuse ajal ära arutleda :D:D?

Nagu konverteri peal näha, siis ma ei võtnud selle käe jooksul kordagi timebank-i.;) Üldiselt läheks ehk vaja , aga sellel hetkel oli mul miski 7-8 lauda ees ainult (üle 10 üritan üldse mitte mängida viimasel ajal, winrate langeb mul drastiliselt seal kusagil 12-13 laua peal, sest ei jõua lihtsalt kõike läbi mõelda ja läheb sisse liiga standartne autopiloot). Aga kuidagi sellel hetkel midagi nagu hakkas sees surisema, mõtted liikusid üli kiirelt ja vastase liin tundus haigelt ebaloogiline. Mäletan et küsisin endalt veel poolvaljult a la: "Kuule, donk, kas sa tõesti kavatsed K high-ga siin maha callida või?!?" Aga enne kui lause viimaste sõnadeni jõudsin, oli aju sundinud juba sõrme call nupule vajutama.


Ja kui ma oleks vastase rollis, siis ma võtaks vist sama liini. Või noh, 75% kordadest võtaks sama liini ja 25% kordadest raise-ks flopis.

noname
08.12.10, 16:05
kena kena...

...loodan ka ennast NL100 leida lähiajal!

NL50 võrreldes NL100 - metagame sama ja tase!!?!??

Rage
08.12.10, 16:12
NL100 on kraad kangem.. 3betimine ja blindide võitlused on karmimad.. vähem tohib vigu teha..

low-flow
08.12.10, 16:45
Nõustun täielikult Ragega. Tähendab, fishid on ikka samasugused tohmaneid ja nendelt saab raha ilma probleemideta kätte nagu madalamalgi. Aga regularid on paremad, osad ikka sigahead. Alguses paarkümmend tuhat kätt tutvusin limiidiga ja ei torkinud neid muud moodi, kui et varastasin usinalt nitregidelt blindi. Aga paljud regularid on väga agrod, eriti just hilistes positsioonides ja BvB või BUvB olukordades. Sellest tulenevalt leiab end tihedamalt marginaalse käega suures potis, kus peab väga hoolikalt ning kaalutletult mängima, et mitte mõttetult kalleid vigu teha. Praeguseks on statid natuke loosemaks läinud, kui limiiti tulles, sest positisioonis olles julgen ka kõvematele vendadele tihedamini vastu hakata. Samuti hakkasin BU ja CO avama 2,5bb, see teeb sama töö, aga on odavam, nii et saab laiema rangega avada - sellest tulenevalt tugevad käed makstakse paremini välja. Muidugi areneda on veel terve maa ja ilm, aga kõige rohkem õpibki juurde laudades mängimisest, just kogemustest, olukordadest ja vigadest. Videosid vaadata on tore, aga reaalolukorralised kogemused on see, mis teevad tõeliselt headest mängijatest just selle, kes nad on.

Krt, mingi kirjandimaniakiks vist olen hakanud, enam ei suuda lihtsatele küsimustele ka ilma wall of text-ita vastata. :D

pikk28
08.12.10, 18:14
aga vähemalt hea lugeda

low-flow
10.12.10, 20:41
Nonii, kaevasin 2 tundi autot lumehangest välja. Mitte et oleks plaanis kusagile sõita selliste teeoludega, aga lihtsalt tuli tuju liigutada ja lumega möllata. Oli see vast rõõm. Kui naaber homseks oma autot välja kaevata ei kavatse, lähen viskan homme tema oma ka puhtaks.

camu
10.12.10, 23:30
Nonii, kaevasin 2 tundi autot lumehangest välja. Mitte et oleks plaanis kusagile sõita selliste teeoludega, aga lihtsalt tuli tuju liigutada ja lumega möllata. Oli see vast rõõm. Kui naaber homseks oma autot välja kaevata ei kavatse, lähen viskan homme tema oma ka puhtaks.

+1
Kusjuures mulle ka meeldis tänane! Hommikul viskasin tunnikese naabripoisiga lund. Autoparkla ja majaesine tee kenasti puhtaks. Siis aitasin vanemad ka lumevangist välja, igati tsill minu arust.

Cash87
11.12.10, 14:32
pokkerimängija lõbud :)

low-flow
23.03.11, 16:58
Tere kõik see pokkeripere. Pole nüüd päris pikka aega siin häält teinud. See aasta on pokkeris nii ja naa läinud. Mänginud olen ikka oma standard volüümi, nii ~20k kätt kuus, mis on ok. Juurde õppinud ja lugenud pole aga eriti midagi, kui siis ainult mõned videod vaatanud, mis kohe kindlasti pole ok. Olen sellel aastal ka regulaarselt üritanud NL200 sesse teha, aga seal ei suju asjad kaugeltki mitte hästi. Väga raske limiit, regularid on liiga head. Positiivne efekt on muidugi see, et pärast paari õhtut NL200-s pusimist NL100-sse minnes tundub raha kätte saamine justkui lapsemäng.

Olukorda iseloomustavad üli hästi järgnevad graafikud.
NL100 see aasta täiesti rahuldavad 6,12 bb/100
http://img27.imageshack.us/img27/1702/nl100thisyear.jpg

NL200 katastroofilised -3,88 bb/100
http://img231.imageshack.us/img231/269/nl200thisyear.jpg

Kiire kalkuleeria teeb siit muidugi kohe loogilise järelduse, et see aasta polegi ma pokkeriga midagi põmst teeninud ja olen BE rakeback prost donk. :)

Tegelikult see postitus oleks veel edasi läinud, aga venib liiga pikaks muinasjutuks ära, mida keegi lugeda ei viitsi. Nii et teen siinkohal pausi ja kui endiselt huvi selle päeviku vastu on siis kunagi õhtu/öö poole või homme kirjutan natuke NL200-st ja oma plaanidest edasi.

Pahvak
23.03.11, 17:49
Mind küll huvitab. Palju neid FR100+ päevikuid ikka on. :P

hotcocacola
23.03.11, 18:45
imo võiksid jätkata postitamist, vahet pole kas graphid on kanjonis või ei :D. Sinu tekst ja selle sisu on +ev :D.
Peale selle on meeldiv lugeda enda Annelinna pundi gämblerite seiklusi ZZzzz

low-flow
24.03.11, 04:01
Niisiis, jätkan enne pooleli jäänud jutuga.

Selline huvitav lugu veel ka rääkida, et alates eelmise kuu lõpust kuni selle kuu keskpaigani kogesin oma pokkerikarjääri suurimat downswingi ja käisin 3k sügavuses augus. Sellistel hetkedel teeb isegi väga heade ja rahulike mängijate mindset vigureid ja paneb mõistuse igasugu huvitavaid asju oma mängu kohta küsima. Mõistsin õnneks õigel hetkel, et asi pole kohe kindlasti mitte ainult halvas jooksus, vaid NL200 tase ongi oluliselt parem kui NL100 oma. Laudu on vähem, seega rohkem regulare ühe laua kohta. Kusjuures need regularid on tõenäoliselt parimad mängijad, kellega ma seni elus pokkerilaua taga kokku olen puutunud. Ja muidugi on fishe palju vähem ja need kes lauda ikkagi eksivad, tehakse oluliselt kiiremini tühjaks.

Sellest kõigest tulenevalt leidsin, et on 3 võimalust, et edaspidine grind mõtet omaks:

1. Kui omal käel hakkama ei saa, siis võtta coach, kellega koos areng toimuks kiiremini. See oleks pikas perspektiivis kindlasti kõige suurema +EV-ga mõte, aga hetkel veel pole kindel, kas seda rada lähen. Pealegi, ma pole üldse kursis, kui lihtne ja mis hinnaga pädeva NL200 või midstakes FR coachingut leida oleks.

2. Ise aktiivselt õppetööga tegelema hakata. Tasuta kvaliteetset materjali on maa ja ilm netis saadaval. Ka see oleks super hea idee, eriti just pikas perspektiivis. Lihtsalt on raskusi end õppima motiveerida, just aktiivselt (mitte nii et nädalas korra midagi loen või vaatan ja ülejäänud 5-6 päeva niisama grindin). See pole päris õppimine, vaid lihtsalt grindile mingi vahelduse loomine, mis peaks iga pokkerimängija tegevustes niigi elementaarne olema.

3. Mängida softimaid mänge. Jätkata FTP NL100 grindimist ja kui tahan kõrgemal mängida, siis hea tableselecting ja ehk mitmes limiidis korraga mängimine, kui ühes pole piisavalt häid laudu saadaval. See oleks kõige kergem vastupanu tee ja alustuseks olengi seda rakendama hakkanud. Samuti üritan endale vaheldust luua, et ei tuleks tülpimus peale, mängi Partypokkeris ajaviiteks Omahat ja HU. Omaha on minu jaoks vist liiga keeruline ja variatsioonirikas, et sellega püsivalt tegeleda suudaks, aga HU on küll järjest rohkem huvi pakkuma hakanud. Kerge leida väga halbu vastaseid ja eks see tänapäeval üldse pop ja noortepärane mänguformaat ole.

Kindlasti peaksin ka rohkem mängima, sest oma praeguse volüümiga on lowstakes potensiaalne teenistus parimal juhul sinna Eesti keskmise palga kanti, mis pole tänapäeval pokkerimaailmas enam mitte mingisugune näitaja. Selle koha pealt samuti motivatsiooniprobleemid, kui 1000 kätt mängitud saab siis on ikka mega korda läinud päev ja lihtsalt pole mitte mingisugust viitsimist teha väikest pausi ja alustada uue sessiga, vaid pigem läheb seda teed, et teen pausi ja siis teen midagi mõttetut edasi (a la surfan niisama netis, vaatan telekat või mängin mõnda ajuvaba mängu). Aga noh, ilma tujuta mängida pole kohe kindlasti mõtet ennast mängima sundida, igaüks teab mis selle tulemuseks laudades on. Nii et hoopis olulisem on end motiveerida. Ehk ongi aeg mänguformaati muuta või midagi veel radikaalsemat ette võtta.

Ja see on siin väga hea näide, mis juhtub kui päevik on paar kuud suletud olnud, tahaks kohe veel paar A4 igasugust juttu kirjutada. :D

in b4 tl;dr

inward
24.03.11, 04:20
Mulle meeldivad need pikad tekstid. Huvitav lugeda. Jätka samas vaimus :)

fyte
24.03.11, 11:20
Proovi 6maxi hoopis. Seal peaks laudadega märksa paremad lood olema?

Pahvak
24.03.11, 11:43
Proovi 6maxi hoopis. Seal peaks laudadega märksa paremad lood olema?

Vaevalt üleminek NL200+ limiitidel väga kergelt läheb. :)

fyte
24.03.11, 12:48
Soojenduseks võib ju alustada madalamalt, nt nl50st ning alles seejärel, kui tunneb end piisavalt kindlalt, on limiidis üles liikumisel jumet. ;D

low-flow
24.03.11, 17:04
6max olen paaril dongisaidil proovinud, NL25/50 tundub üsna lihtne olevat, samas kõrgemal ma usun et sama lugu, et niisama kohe jõud peale ei hakka, vaid jälle tarvis kuude kaupa õppida ja kooliraha ehk ka maksta, enne kui konstantselt rahuldavaid tulemusi nägema hakkaks ja ise oma võimetest ja oskustest selgema pildi saaks. Aga seda formaati enda põhitegevusena lähitulevikus hetkel ei näe, HU meeldib kuidagi rohkem.

Tegelikult pokkeris oma oskuste mitmekesistamine ja erinevate mänguformaatidega tutvumine oleks pikas perspektiivis tõenäoliselt väga +EV, aga jah, see kõik võtab aega ja neetud short term mõtteviis, et "grindi-grindi-grindi mida oskad ja aja muudkui kopikaid kokku" ei ole lasknud millegi muu kui FR-ga põhjalikult tegeleda. Samas, see pole ka väga kohutav, BR (ja life roll) kasvatamine on ka väga oluline.

low-flow
24.03.11, 20:33
Pagan, jäin teavitamisega natuke hiljaks. Praegu käib TV6 pealt üli hea film, "Kolmteist". Nägin seda vähem kui pool aastat tagasi alles, aga vaatan ikka uuesti. Poole pealt pole mõtet väga vaatama hakata, filmiemotsiooni saab muidugi ainult siis kui algusest peale kogu story näha. Kõige rohkem mulle tõenäoliselt meeldibki selle filmi juures see, kuidas peategelase kiiret muutumist kirjeldab, mis on kõik põhjustatud seltskonnast, kellega koos ta aega veedab. A ja kõikidele isadele (nii vähe või palju kui neid siin meie foorumis on), kelle tütar hakkab teismelise ikka jõudma, täiesti kohustuslik vaatamine. :P

ristik
24.03.11, 21:15
Tuli tv3-st ka kuskil kuu või paar tagasi. Jäi päris kauaks mällu. Mõtteainet kõikidele isadele/emaldele, võibolla avab mõnel silmad ehk. Tänapäeval imo liiga palju seda ninnu-nännutamist, lastakse käest ära ja alles siis üritatakse kasvatama hakata.

low-flow
27.03.11, 04:08
Liiga palju HSP vaatamist võib põhjustada järgnevate sümptomitega haiguse:

Full Tilt Poker $1/$2 No Limit Hold'em - 8 players
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

-KyleRobert- (MP2): $200.00
bogues44 (CO): $147.65
LastAction (BTN): $200.00
LYTLGINA (SB): $204.00
Hero (BB): $423.40
blyskacz (UTG): $215.20
NuttKace (UTG+1): $180.35
PAKETA7 (MP1): $156.00

Pre Flop: ($3.00) Hero is BB with A :heart: A :diamond:
6 folds, LYTLGINA raises to $6, Hero raises to $20, LYTLGINA calls $14

Flop: ($40.00) T :diamond: J :diamond: 6 :club: (2 players)
LYTLGINA checks, Hero bets $26, LYTLGINA calls $26

Turn: ($92.00) T :heart: (2 players)
LYTLGINA checks, Hero bets $60, LYTLGINA raises to $158 all in, Hero calls $98

River: ($408.00) 9 :heart: (2 players - 1 is all in)

Final Pot: $408.00
LYTLGINA shows 2 :diamond: 2 :club: (two pair, Tens and Twos)
Hero shows A :heart: A :diamond: (two pair, Aces and Tens)
Hero wins $405.00
(Rake: $3.00)


Tegelt, I just wanted to say "Hi!"

hotcocacola
27.03.11, 04:48
ta reppis...

qbj0hn
27.03.11, 05:50
Reg või fish?Kui reg siis teoreetiliselt oleksid pidanud oma AA maha viskama seal?

low-flow
27.03.11, 06:50
Statsid olid isegi enam vähem viisakad 18/12 ja mängupildi üle ka nagu väga viriseda ei saaks, pigem selline agresiivsem tegelane. PRT ju ei tracki FTP enam üldse korralikult, aga miski vana tegija ta pole. Ja nii muu seas ma ei foldi AA seal mitte iialgi mitte kellegi vastu.

hotcocacola
27.03.11, 07:08
ÕIGE:D

g00000se
27.03.11, 11:28
See regi jep :P Ja AA'd selle regi vastu sellisel boardil kohe kindlasti ei foldi

Pahvak
27.03.11, 11:48
Need on need breakeven LAGid.

qbj0hn
27.03.11, 18:19
Praegu oli tal bluff seal,aga standardis on see täielik monsteri liin ju.Biidid ainult AJ,KJ,QJ pmst.18/12 samas ei usu,et isegi QJ või KJ seal on.Imo aint AJ-i biididki.

Mis mõttes muuseas ei foldi mitte iialgi ja mitte kellegile vastu?Villain callib flopi ja raiseb turni.Meie üks paar ei ole peaaegu mitte kunagi hea seal.
Kui riidid nii julmalt paigas siis arusaadav muidugi,nagu antud käe kohta ütlesid.

Aga ma ei näe küll,et ma mõne regi vastu seal AA-ga broke läheksin seal turni actioni peale.

Lihtsalt reaalselt nagu mõtle,mida be biidime seal kui ta AI läheb.Seal on kas bluff või monster.Ükski normaalne regular ei lähe seal AJ-iga bustoks tglt,sest ta tahab ju saada kehvemalt kui enda käsi calli kui ta for value AI läheb.Ja ta ei pööra oma AJ-i bluffiks kuna sellel on suur showdown value.

AA pole mingi imekäsi.rockets,bullets mida iganes.Sul on seal ainult üks paar ja me saame raise!

timz0333
27.03.11, 18:25
Mis mõttes muuseas ei foldi mitte iialgi ja mitte kellegile vastu?Villain callib flopi ja raiseb turni.Meie üks paar ei ole peaaegu mitte kunagi hea seal.
.

Hallo kosmos, see on 3bet pot + regularid armastavad üle mõelda, ta repib liiga kitsast range, et seal foldida just.

qbj0hn
27.03.11, 18:28
Mõtlesin üldiselt.Kui antud villase kohta on readid paigas on kõik tip top ju.Kui see on 3bet pot siis BVB on JJ vabalt ta ranges.

inward
27.03.11, 18:45
nl200, 3betpot, BvB. AA never fold. Kõik standard.

tobi
27.03.11, 20:03
nl200, 3betpot, BvB. AA never fold. Kõik standard.

Aga nl 20 oleks fold?

2ssapaar
27.03.11, 20:14
AA pole mingi imekäsi.rockets,bullets mida iganes.Sul on seal ainult üks paar ja me saame raise!
overpair 3-bet potis .. saame raise - väga hea! nupud sisse
stackiks hea meelega isegi AJ

inward
27.03.11, 20:19
Aga nl 20 oleks fold?

Ei, noh limiit ei olegi nii oluline. Aga nl200s peaks bvb meta veel suurem olema ses suhtes. Situatsioon on selline, et obv ei foldi siin.

timz0333
27.03.11, 20:32
No tegelt on meil ikkagi 2 paari.

fyte
27.03.11, 20:58
Reg või fish?Kui reg siis teoreetiliselt oleksid pidanud oma AA maha viskama seal?
Rly? Foldid ise siis 3bet pottides turni raise' peale, saades 1:3 oddsid callimiseks?
http://www.cosmoloan.com/wp-content/uploads/2008/05/burning-money.jpg


No tegelt on meil ikkagi 2 paari.
lol

low-flow
27.03.11, 21:48
Tere hommikust...õhtust, ärkasin tunnike tagasi, mida unerežiimi...

Aga selle käe kohta. Tähendab, ma ei oskagi midagi eriti tarka lisada. 3bet pot, paardunud turn ja oleme AA-ga 50% stackist sisse ajanud ja seda kohe kindlasti selleks, et nii ennast kui vastast riveriks ära commitida, mitte selleks, et vastase agressiooni peale foldida. Sellised olukorrand mängivad end nii ise, et ma isegi ei vaevu vastase range peale pingsalt mõtlema (et mingeid protsente ja equity-it enam arvutada) ja turni call tuli ikka insta ja tantsu lüües, mitte ägisedes, et mis tal nüüd on.

Üsna sisutühi post sai, aga jamh, ma pole selliste olukordade peale varem tegelikult pikemalt mõelnud. Vb leak, aga siiani on minu jaoks olnud standard. Ja täitsa uskumatu, et see käsi nii palju arutelu lõi, ma jumalast lampi postitasin ühe suurema käe sessist, et tere öelda, nagu ma ka käe postitamise all mainisin. :P

hotcocacola
28.03.11, 02:21
näed wallo-simo, sa peadki rohkem poste tegema :D

edit: kuule, sul on mindseti raamat? või mis raamatuid sul veel on? ma 10ndal egipti ja tahaks lennureisi kiiremaks saada :)

low-flow
28.03.11, 02:42
Peaks miski 5-6 pokkeriraamatut olema. Mindset on, aga eile lubasin just ühele sõbrale välja laenutada. Pean talt uurima, kui kiirelt ta seda lugema tahab asuda. Teistest raamatutest olen vist kõiki sinu pokkeririilul ka näinud. Kui siis vb seda mitte "Secrets of Short-handed No Limit Hold'em" by Danny Ashman 2009. Aga seda ma pole ise lugenud, nii et ei oska sisulist poolt kommenteerida. Kui sulle HE veel üldse huvi pakub, võiksid läbi lugeda ja oma hinnangu anda, kui midagi head, siis motiveeriks mind ka seda kiiremini alustama, juba eelmine aasta tellisin selle tegelikult. :P

emmimees
28.03.11, 02:50
mul saab mõne päeva pärast Mindset loetud, siin võin 10€ eest edasi anda..

hotcocacola
28.03.11, 04:14
Eks vaatab, samas mul seisab riiulil brunsoni elulooraamat.... 8-) :D

emmimees
28.03.11, 10:06
vaevalt see su mindsetti arendab :D